هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۶:۳۹ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
ترین ها از اول به همین صورت یعنی با هدف اینکه خود اعضا رای بدن برگزار شده وگرنه از همون اول تا الان معمولا فرد درستی انتخاب نشده بلکه هر کسی رو بنا به جو و موقعیت انتخاب کردن.
از نظر قوانین حتی موردی نداره کسی برای ناظر سایت به عضو سه سال پیش که یه بار لاگین کرده و هرگز به سایت نیومده رای بده یعنی کلا سیستم قوانین برگزاریش در بطن خودش امکان ته مسخره بازی دراوردن رو میده که همیشه مخصوصا در ایران و سایت های فارسی زبان داوطلبان سینه چاک زیادی برای این کار هستن چون هیچ چیزی وجود نداره تا جلوی کسی رو بگیره. من مدتهای زیادی هست که در ترین ها شرکت نمیکنم فک کنم یه سال بیشتر باشه که هیچ رای یا پستی نزدم. ( به کلاسم نمیخوره :d) در واقع ترین ها نشون میده که چقدر ملت مستقل عمل میکنن و چقدر روی جو و رفیق بازی و غیره تصمیم میگیرن. که همواره مگر تک و توکی ترین ها الکی و محض خنده در این سایت انجام شده یعنی در واقع ترین خاله بازی و به قول ملت گولاخ بازی و مسخره بازی می باشد. که گفتم این نشون دهنده طرز فکر و بینش ایرانی ها و اعضای سایت است.

از طرفی نتایج اون قسمت برای مدیران الزام آور نیست.

در نتیجه من بهتر میدونم که مدیران هیچ نوع دخالتی در اون قسمت نکنن.

در مورد ویرایش پست:
بالاخره دکمه ویرایش پست قرار گرفته تا ویرایش بشه ولی ویرایش باید با استناد به قوانین باشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۶:۰۱ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
من پیشنهاد میدم آنتونیون دالاهوف رو بلاک کنین که دیگه نتونه پست بزنه!

به نظر من آنتونیون شما داری با حالتی غرض ورزانه از پروفسور کوئیرل دفاع میکنی...من ارزش های دیگه ی ایشون رو زیر سوال نبردم و چهار گزینه ی اولی هم که گفتم کاملاً جدی بود و هنوزم روی حرفم هستم!...هیچ کدوم از چهار گزینه ی اول هم غرض ورزانه نبود و من احتمال میدم که خود پروفسور کوئیرل موقعی که داشته اون پستارو میخونده به دلیل ویرایشش اصلاً فکر نکرده...

بله آنتونیون عزیز...ویرایش کردن پست یک کار خیلی مهمیه که نباید الکی صورت بگیره...اینو میدونستی؟...اینو میدونستی که پروفسور کوئیرل غیر قانونی این پست هارو ویراشی کرده و باید توجیه بشه که چه چیزی رو باید ویرایش بکنه و چه چیزی رو ویرایش نکنه و هدف من هم از زدن این پست و پست قبلی دقیقاً همین بوده که پروفسور کوئیرل در همون جهتی بره که هری پاتر گفت؟

من کاملاً دارم از ایشون انتقاد میکنم با این دو تا پستم بابت این حرکتشون و فکر میکنم واضح باشه که دارم انتقاد میکنم!...انتقاد کردن درسته میتونه غرض ورزانه هم باشه ولی اگر فکر بکنی میبینی که این مسئله نه هیچ سودی برای من داره نه ضرری...پست منم که ویرایش نشده شده؟

من عصبانیتم یا انتقادم برای اینه که میخوام در آینده سایت دیگه به این مشکلات دچار نشه...میدونستی بیشتر مشکلاتی که الان داریم(مثل مشکلی که برای وزیر و وزارت یک مدت یه بار پیش میاد و وزیر با کلی انتخابات انتخاب میشه ولی بعد از یک مدت خودشم نمیفهمه چی میشه!) ریشه در گذشته دارن؟...ریشه در این که قبلاً بر طرف نشدن؟

------

من اون اهداف رو نوشتم و فکر میکنم که یک یا چندتا از اون اهداف میتونسته هدف پروفسور کوئیرل از ویرایش اون پست ها باشه حالا خود ایشون بهتر میدونن که چرا اون پست ها رو ویرایش کردن!

در کل همون طور که گفتم بطن قضیه(یعنی ویرایش کردن ایشون) غیر قانونی بوده...من میتونم حتی مسائل دیگه رو در نظر نگیرم و فقط رو این مسئله کلید کنم!

بله ویرایش اون پست ها غیرقانونی محسوب میشه و کسایی که اونجا پستشون ویرایش شده(حالا مطمئن نیستم همشون ولی یکی دوتاشون) میتونن بلیت بزنن و بابت این قضیه مدیر رو دادخواست کنن!

ولی من حرفم این بود که باید مدیر توجیه بشه که به خاطر اهدافی که در سرش داره نیاد ویرایش الکی بکنه!...منظورم اینه که این مسئله از ریشه و اصل و بطن خفه بشه!...یعنی اصلاً مدیر به فکر استفاده از مدیریتش برای اهداف شخصی یا مسائل شخصی نیفته!(فکر میکنی این قسمت رو غرض ورزانه گفتم؟...نه اصلا!...اهداف شخصی چیه؟!...خب یک مدیر وقتی مدیر میشه نباید اهداف مدیریت رو در نظر بگیره؟...اهداف مدیریت چیه؟...آیا اهداف مدیریت کاملاً با اهداف شخصی در تضاد نیستن؟....بهتره در این مورد خود هری پاتر هم توضیح بدن چون من با حرف های ایشون در مورد دخالت ندادن مسائل شخصی در سایت تفهیم شدم و فکر میکنم ایشون باید شما رو هم در این مورد تفهیم کنن...حتی اگر نمیدونی بدونی که دلیل اینکه خود من از مدیریت برکنار شدم همین مسائل شخصی ای بود که بدون اینکه بفهمم به اشتباه وارد مدیریتم کردم...میفهمی؟...چون تجربشو دارم میدونم که چی دارم میگم...نمیخوام یکی دیگه به این مسئله دچار بشه)

دوست دارم اگر اینجا میخواد دفاعی بشه بشه، میخواد انتقادی یا پیشنهادی بشه بشه، فقط همه در مورد مسئله ی ویرایش توجیه کامل بشن تا دیگه مشکلی مثل این مشکل پیش نیاد و از هری پاتری هم خواهش میکنم که آنتونیون رو در رابطه با مسئله ی ویرایش کردن توجیه کامل بکنن...

حرف آخر اینکه بهتره همه در این مورد زودتر توجیه بشن که مثل قضیه ی باز شدن آرشام دیگه بین مدیران و اعضا تفرقه و دوگانگی و بحث و جدل پیش نیاد...این هم از اون بحث های مهم و جنگ و دعوا سازه...مطمئنم!

با تشکر!

ویرایش: مدیران عزیز و آنتونیون عزیز...بهتر دیدم این مسئله رو هم ویرایش بکنم تو این پست و اونم حرفیه که حسن مصطفی بعد از پست قبلی ای که من زدم اینجا تو قسمت "پیام کوتاه" سایت نوشته:
نقل قول:
حسن مصطفی: همانا اسكاور دمت گرم كه از حق ما مظلومين دفاع كردي در گفتگو با مديران

البته من دقیق شاید اطلاعات ندارم و شاید قانون جدیدی اضافه بخواد بشه(!) ولی تا اونجا که میدونم بابت ویرایش غیرقانونی پست ایشون، ایشون میتونه با بلیت از این حرکت شکایت بکنه...البته زیاد کارساز نیست چون هدف ما درست شدن مسئله از ریشه و بنه!...ولی اینو برای این گفتم که بدونید من شاید دارم از طرف ایشون هم حرف میزنم.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۸ ۶:۰۴:۵۷

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲:۲۲ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
هری پاتر نوشته:مدیران در ترین ها دخالتی نمیکنن از اول بنا به این بوده که خود اعضا رای بدن.بالطبع نتایج ترین ها هم ربطی به کار مدیران نداره.

هری پاتر عزیز این که بگی ربطی به مدیرا نداره اصلا درست نیست مگه میشه مساله ای تو سایت باشه و مدیر بتونه از زیرش شونه خالی بکنه؟میدونم ممکنه بیشتر منظورت این باشه که مدیرا دخالتی در زمینه ترین ها نمیکنن ولی بازم نباید صورت مساله رو پاک کنی که اینجور بشه که تازه وقتی مدیری که از وقتش میزنه و مسائل سایت براش مهمه و میاد تذکری به رایهای خنده داری که داده شده میده زیر سوالم ببرنش!

یه موضوعی رو یادآوری میکنم فکر کنم کافی باشه تا شما خودتو از این قضیه کنار نکشی و کاسه کوزه ها سر مدیر مربوطه شکسته نشه:
یادته یه زمانی یه عده برای اینکه سر یه قضیه ای باهات مشکل پیدا کرده بودن و بعضیاشونم همینجوری محض خنده و مسخره بازی اومدن بهت تو قسمت بهترین عضو تازه وارد رای دادن؟
اگه حرفت مبنی بر اینکه نظرات عوض نمیشه و با سایتای زردی که قوانینشون متغیرن فرق داره اینجا درست باشه باید پرسید اون موقع هم مدیر نباید دخالت میکرد؟
پس چرا اون رای ها باطل اعلام شد؟
و تا اونجائی که یادمه در جشن تولد پارسال در جواب یکی از اونا که بت رای داده بود و ازت پرسید چرا رایمو باطل کردین؟
_گفتی:پس بهتر بود بلاک میشدید؟!

الان هم همون قضیه س وقتی میان در قسمت بهترین عضو تازه وارد به جولیا تراوزری که خیلی وقته عضو سایته رای میدن،وقتی در قسمت ناظر ماه اعضائی که اصلا عضو هافلپاف نیستن به ماندانگاس یعنی ناظر قبلی و بلاک شده هافلپاف رای میدن،وقتی در قسمت بهترین نویسنده به گراوپی که بلاک شده رای میدن،وقتی در جادوگر ماه به آرشامی که بقول خودت برای همیشه بلاک شده رای میدن.....چرا فقط به بلاک شده ها رای دادن؟!

اینا چه معنی ای میده جز اینکه اینائی که این رای هارو دادن نشستن با هم قرار گذاشتن تو هر قسمت به فرد بلاک شده مورد نظرشون رای بدن تا کارائی که با دادن شناسه و پستهای متعدد در همینجا یعنی گفتگو با مدیران انجام شد در ترین ها هم دنبال بشه.

پ.ن:الان به اون حرفت که گفتی فعال کردن فروم وظیفه ناظر نیست رسیدم جون نتیجه وقت گذاشتن برای این موردو دارم تو جوکهای ترین ها میبینم
-------------------------------------------
اسکاور محترم نیا بگو من با مدیرا حرف زدم تو نباید جواب بدی من دارم بعنوان یه عضو سایت نظرمو درباره مسائلی که همه و از جمله من تو اینجا میتونن ببینن و گفتی میگم:
اون چهار مورد اولی که در رابطه با ویرایش و نادیده گرفتن رای ها گفتی اینقدر غرض ورزانه س که لازم نیست چیزی درباره ش گفته بشه اما در مورد شماره 5:

نقل قول:
تلاش برای برنده شدن در رای گیری و گرفتن رنک!

تا جائی که من میدونم پروفسور کوئیرل تا حالا تا دلت بخواد رنک جادوگر ماه ،جادوگر سال،ناظر ماه و ناظر سال را گرفته که میشه باش یه موزه لوور زد!
با سابقه ای که از ایشون همه میدونن و خیلی از اعضا بارها گفتن که ایشون بدون هیچ غرضی و دقیق و بدون رو در واسی مدیریت میکنن این مورد پنجمت منو به این نتیجه رسوند که آره بقول خودت واقعا عصبانی بودی موقع زدن پستت چون معمولا در موقع عصبانیت آدم هر چی بذهنش برسه برای خراب کردن طرف مقابل میگه
--------------------------------------------
کاشکی میشد همه منصف باشیم و بعضی اعضا دست از رفیق بازیشون بردارن

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
با سلام خدمت تمام دست اندر کاران سایت جادوگران و پشت صحنه ای ها و این حرفا!

متاسفانه بنده بعد از دیدن ترین های این دوره ی سایت به یکی نکته ی بسیار زشت برخوردم که بهتر دیدم بیام اینجا انتقاد لازمه رو بکنم و صحبتم با هری پاتره

آقای هری پاتر همین چند وقت پیش بود که داشتیم در مورد ویرایش نکردم یا کردن پست ها و دلیل و اهمیت ویرایش و این حرفا صحبت میکردیم...درست نمیگم؟

متاسفانه اگر نگاهی به پست هایی که لینکشون رو در زیر میدم بندازید میبینید که یک سری ویرایش های الکی و بیهوده و البته زشت از طرف یکی از مدیران در انتخابات این دوره انجام شده که به نظر من دو سه تا هدف بیشتر نمیتونسته داشته باشه:

1-مبارزه با اعضا
2-به رخ کشیدن قدرت و دسترسی برای ویرایش
3-دخالت در رای های اعضا
4-عوض کردن ذهنیت بقیه ی اعضا نسبت به رای دادن یا ندادن به اعضای مربوطه که در اینجا آرشام و ماندانگاس فلچر و گراپ بودند.
5-تلاش برای برنده شدن در رای گیری و گرفتن رنک!

بهتره اول پست هارو یک نگاه بکنید تا توضیحاتشم بدم:

رای حسن مصطفی: تو هیچ کجای قوانینِ ترین ها به این نکته اشاره ای نشده و فکر میکنم هر کسی حق داره به هر کسی که دلش میخواد رای بده...اینطور نیست؟
رای جرج ویزلی: اینجا مدیر رای یک نفر رو با لقب "مسخره" به مسخره گرفته! و البته رای بقیه رو!
رای بارتی کراوچ: این هم دلیل خوبی برای ویرایش یک نفر به حساب نمیاد!...شاید از نظر بارتی کراوچ پرسی ویزلی بهترین ناظر تو این دو ماهه بوده...حالا میخواد یک هفته ناظر باشه میخواد یک روز ناظر باشه میخواد دو ماه رو ناظر بوده باشه!

اصلاً چه دلیل داره که مدیر با این ویرایش های غیرقانونی جو رو متشنج کنه؟...نمیتونست اینارو ننویسه و به جاش آخرش رای ها رو در نظر نگیره؟!

من تصمیم داشتم هیچ اعتراضی دیگه نکنم و مشکلی با مدیران نداشته باشم و میخواستم یک مدت خیلی آروم تو سایت فعالیت بکنم ولی متاسفانه از این حرکت خیلی بدم اومد و بهتر دیدم بیام اینجا تذکر بدم.
تذکر من هم برای بهتر شدن مدیریت سایته نه چیز دیگه ای...

من از قوانین اطلاع دارم و میدونم که این دوستان میتونن با بلیت به ویرایش غیرقانونی پستشون اعتراض بکنن و بعد مدیر مورد سوال و پرسش و دادخواست قرار میگیره ولی چون میدونم این اعضا نمیان اعتراض بکنن با بلیت و این حرفا من اومدم اینجا فقط تذکر بدم و موضوع رو بیان بکنم.

این شکلی شما میفهمید که تفکر کادر مدیریت در مورد ویرایش کردن پست ها کاملا با تفکر شما فرق میکنه و بهتره که تفکرتون رو بهشون منتقل کنید تا کادر مدیریت یک دست و خوب کارشو بکنه نه این شکلی که هم اعصاب من رو خورد بکنه هم اعصاب بقیه رو و هم بخواد اون چهار پنج تا هدفی که بالا نوشتم رو بهش برسه!

با عصبانیت!
اسکاور

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام مدیر ها

چیزه . ...
این دسترسی من رو دادید دسترسی انجمن خصوصی ناظر ها رو یادتون رفته ...
همین

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببینید در مرورگرتون cache فعاله؟

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

هوریس  اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۶ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۱ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۷
از روستاي بادلي ببرتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
من نمي دونم....چرا من تو انجمن ها يه پستي مي زنم وقتي ارسال مي كنم مي گه شما نمي توانيد پست بزنيد.(بايد ثبت نام كنيد)در حالي كه من ثبت نام كردم.يا خطا ميده.اشكال از سايته يا........؟!!!!!

clearly,fame is'nt everything

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هرگز چنین چیزی نبود
ماندانگاس گفت باید تمام شناسه هایی که بین اخطار راجر دیویس و اخطار بارون چیزی نوشتن بلاک بشن و فقط یه نفر چیزی نوشته بود که اون یه نفر با ابراز پشیمانی بسته نشد.

در مورد باز شدن شناسه های غیر آرشام روش باز شدنش رو برای ماندانگاس و سایرین گفتم که اگر خودشون صلاح بدونن عمومی خواهند کرد. من به عنوان مدیر حق ندارم چیزی خصوصی اینجا بنویسم.
شناسه آرشام هم هرگز باز نخواهد شد.

مدیران در ترین ها دخالتی نمیکنن از اول بنا به این بوده که خود اعضا رای بدن.
بالطبع نتایج ترین ها هم ربطی به کار مدیران نداره.

من بازم تکرار میکنم مثلا پست های ایفای نقش کلا نباشن چه اتفاقی میافته؟ سایت هری پاتری بدون ایفای نقشم سایت هری پاتریه.
برید ببنید چند تا تاپیک مربوط به کتاب هفتمو من یه نفر زدم که اگر من نمیزدم احدی نمیزد. همین الان من چهار پست بحث هری پاتری اوریجینال آماده دارم که بزنم که اگه نزنم تا ده سال دیگم کسی از این سایت و سایر سایت ها نخواهد زد. ولی نمیخوام بزنم تا همیشه چیزی در چنته داشته باشم.

یه تاپیک از بین رفتن قداست دامبلدورو رو آرشام زده که واقعا شما تصور میکنید همه مرده بودن و کسی نمیتونست اون تاپیکو بزنه؟ من که خودم خبرشو زدم نمیتونستم این تاپیکو بزنم؟

پست ایفای نقش در نهایت چیه؟ آخرش اینه که شما داستان نویس بشی دیگه. شما یکی از پستتاتون رو وردارید ببرید یکی از روزنامه ها و مجله ها ببینید در موردش چی میگن. اگر چیز باارزشی باشه قطعا رد نخواهند کرد.
وگرنه یه چیزی که زدید دور هم خوش باشید پس دیگه اینقدر ادا اصول نداره که من زمین و زمانو تکون دادم بیست تا پست زدم. یا فروم هافاف رو فلان کردم.

در نتیجه شما هیچ کاری تکرار میکنم مطلقا هیچ کاری انجام ندادید برای دل خودتون چهار تا پست زدید که مقدار ارزشش رو در بالا توضیح دادم پس باید حداقل کاری که میکنید اینه که در آرامش کار خودتون رو بکنید. مدیران سایت به محض اینکه خلافی مخصوصا بی احترامی به مدیران سایت ببینن برخورد شدید میکنن.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۷ ۱۵:۵۳:۱۴

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
دوباره میگم در تولد قرار نشد شناسه ای باز بشه

من زمانی که درباره باز شدن شناسه ها صحبت میشد ، حواسم به تنها چیزی که بود این بود که غذا چی سفارش بدم و اون لحظه تنها چیزی بود که برام اهمیت داشت

ولی خوب ، اون طور که دوستان توی راه خونه گفتن ، این بود که شما قبول کردید که شناسه ها رو باز کنید و به من هم گفتن احتمالا امشب یا فردا شب باز میشن ؛ اتفاقا دوست سالازار اسلیترین هم که یک ماگل تمام عیاره حضور داشت و این رو تائید کرد . تازه میتونیم با جادوی زبونه ماگل باز کن هم این قضیه رو اثبات کنیم البته میشه حرف همشونو قبول کرد ، چون کلا فرقی با ماگلا ندارن ... اینجا گویا فقط من بینشون جادوگر واقعیم

نقل قول:
ببنید ما شناسه نمیبندیم که با درخواست باز شدن بریم بازش کنیم. مدیر بازی که نمیکنیم وقت اضافیم نداریم. بسته شدن شناسه دلیل داشته و باید دلیلش رفع بشه و باز بشه.

بله ، حرف شما متین هست ؛ ما مفصل در این مورد صحبت کردیم ، درسته که مدیر وقت اضافه نداره که شناسه رو ببنده و بعد از دو روز دوباره بیاد تق چهار تا کلیک کنه و گروه شناسه های بسته شده رو غیر فعال کنه . ولی همونطور که بهتون گفتم بعضی مواقع لازم هست استثنا قائل شد .

این همه شناسه بسته شد ، بحث خاصی براشون نشد ، ولی الان که این چند تا شناسه مثل آرشام و ماندانگاس و گراپ و جولیا بسته شدند ، میبینیم که چقدر بحث شده سرشون و اکثریت افرادی که بحث کردن ، یکسری عضو تثبیت شده بودند .

در واقع بسته شدن این ها ، باعث شده که همه اعضا دچار همون جوگیری مفرط بشن ... البته من حق میدم بهشون ، بهترین نویسنده ها ، ناظرها و کاربر ها بودن .

به نظرم اگر این شناسه ها باز بشن ، این بحث ها میخوابه و وضعیت سایت مجددا نرمال و مناسب میشه و فعالیت دوباره از سر گرفته میشه و مطمئنا این بحث و دعواها میخوابه .

فکر میکنم دلیل این بسته شدن شناسه ها رفع شده باشه ، توی میتینگ هم مفصل دربارشون بحث شد ... و اینکه ... اگر اشکالی نداشته باشه ، من به عنوان یکی از اعضای وفادار به سایت ! از طرف این ها طی بلیت یا توی هر جایی که لازم باشه ، از پست ها و کارهاشون عذرخواهی کنم و اینکه اگر شما مشکلی نبینید با کمال میل حاضرم علاوه بر این عذرخواهی ، شناسم هم برای همیشه بسته بشه و در عوض این دوستان برگردن ... اگر مشکلی پیدا کردید باهاشون ، صلاح دونستید شناسه هاشون رو مجددا و اینبار برای همیشه ببندید .

تخلف کردند در سایت ، ولی به خاطر کمک هایی که کردند ، از لحاظ نویسندگی ، نظارت ، پیشنهاد و تاثیری که توی مدت عضویتشون در بهبود سایت داشتن ، شناسشون رو بصورت موقت باز کنید ، فکر نمیکنم دیگه مشکلی پیدا بشه باهاشون .

ممنون از پاسخی که میدید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام خدمت مدیران گرامی:

فکر می کنم حق طبیعی هر کاربری از سایت باشه که در انتخاب ترینها به هر کسی رای بده! و من هم رای یمو دادم.

فکر کنم ترم پیش رو همه بخاطر دارن که هافلپاف با فعالیت لودو و دانگ قهرمان شد! و حالا هم هافلپاف با کارهائی که ایشون انجام داده تنها رقیب گریفیندور هست! در ضمن نمیشه کارهای اون رو در وزارت سحر و جادو نادیده گرفت. باز هم شما میگید که من از روی هوا رای دادم!

حتما من باید بگم با شناسه گراوپ رفتم تو تالار هافل!

امیدوام رای من حساب شه!

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.