هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۹:۰۶ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

گویندالین مورگن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 43
آفلاین
سوال اول

طلسم دیگریوس: یک طلسم پیچیده که باعث می شود ظاهر یکی گیاه به نوعی دیگر تبدیل شود ولی نیازهایش مثل حداکثر تحمل آفتاب، میزان آب و میزان اهمیت دادن به موسیقی اطرافش، تغییر نکنند و همچنان مثل اول بمانند. گیاه فروشان از دیگریوس بسیار استفاده می کردند و گیاه های ارزان قیمت را به جای گونه های گران و کم یاب میفروختند. جمعی از خریداران که عملکرد متضاد با واقعیت گیاه ها را می دیدند، خواستار پیگیری قانونی شدند و در آخر پرده از راز فروشندگان برداشته شد. از آن قرن به بعد، این طلسم کاملا غیرمجاز تلقی می شود تا افتضاح آن زمان تکرار نشود.

طلسم اضافیوس: جاروهای خوب، یک سری امکانات اضافه تر نسبت به بقیه دارند غیر از امکانات ساختاری مثل جنس چوب. این ویژگی ها برای سرعت خیلی بیشتر و غیره هستند. با چند طلسم تغییر شکل، می توان این اجزای قابل اضافه را در یک جاروی معمولی هم پدید آورد. البته هرچیزی را نمی توان به جارو وصل کرد و آن را به این منظور تغییر شکل داد. خود این وصل شونده ها خاص هستند و باید خریداری شوند و در جای مناسب گذاشته شوند. به همین دلیل خریداران ترجیح می دهند که پول برای یک جاروی آماده بدهند تا این همه دردسر.
ولی بعضی فروشندگان این مراحل را طی می کردند و جاروی تهیه شده را به افرادی که چیزی از جنس چوب و ویژگی های ساختاری درون جارو نمی دانستند، می فروختند. برای این افراد همین که می دیدند مثلا سرعت جارو بیشتر است، کفایت می کرد و راضی می شدند. اما بازرسان کیفیت را بررسی کردند و طلسم را ممنوع اعلام کردند.

سوال دوم

"تغییر شکل برای زندگی، تغییر شکل برای خانواده!"
این کتاب برخلاف اسمش، پر از طلسم های غیرمجاز و گاه مرگ آور است که برای زندگی یک تبهکار جانی مناسب است. نویستده ، خود نسخه های کتاب را در زیرزمین خانه اش تهیه می کرد و به تعداد محدودی از افراد قابل اعتمادش می داد. کافه ها محل شناخت این گونه افراد و دادن درخواست بود. تام فلیک در فروش کتابش زیاده روی کرد تا در آخر دستگیر شد. هنوز نتوانسته اند تمام کتاب های به فروش رفته را پیدا و نابود کنند.

"ملایم تا مرگ بار، گفتنی هایی از تغییر شکل"
کتابی که چاپ نشده توقیف شد اما هیچ کس نتوانست جلوی انتشار نسخه ی کپی اش را بگیرد. نوسنده ی کتاب: مارگارت فلچ اندیس، عادت داشت در مراحل نگارش کتاب هایش، از آن ها کپی تهیه کند تا با گم شدن نسخه اصلی، مشکلی برایش ایجاد نشود. دوست صمیمی اش که از این عادت باخبر بود، کپی را در خانه ی او پیدا کرد. آن را با پر خود تکمیل کرد و به بازار سیاه آن زمان فرستاد. خبر پخش شدن کتاب، لبخند شادی را بر لبان مارگات درست قبل از اعدامش، نشاند.
برای اولین بار، مردم معمولی هم به طلسم های باستانی و تقریبا غیرقابل استفاده دسترسی پیدا کردند و انقلاب کوچکی در زمینه تغییر شکل پدید آمد. افراد بر روی آن طلسم های قدیمی کار کردند و طلسم های جدید و کاربردی کشف کردند.

هنوز در همین نزدیکی شاید منتظر ماست
یک جاده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

نارسیسا مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۰۷ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۰:۱۷ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 177
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.(حتمن نباید طلسم ها واقعی باشه،میتونه مجازی هم باشه.)

طلسم کارسیندو:
طلسم کارسیندو یکی از طلسم های غیر مجاز تغییر شکل است. شخصی که مورد اصابت این طلسم قرار می گیرد بلافاصله به موجودی که همیشه از آن وحشت داشت تبدیل می شود و دیگر به هیچ وجه به حالت اولیه ی خود باز نمی گردد!
بنابر شواهد موجود این تغییر شکل علاوه بر درد آور بودن, اتفاقات خطرناکی را نیز به دنبال داشته است. برای مثال تاکنون عده ی زیادی از افرادی که مورد اصابت این طلسم قرار گرفته اند خود را نابود کرده اند و یا تبدیل به چنان موجود ترسناک و خطرناکی شده اند که تمام افرادی را که در اطراف آنه بوده اند را نابود کرده اند!
بهترین راه مقابله با این طلسم این است تا حد امکان از هیچ موجود زنده ای نترسید.

طلسم ریداستیو:
این طلسم یکی دیگر از طلسم های غیر مجاز است و بر روی هر شخصی که انجام شود بلافاصله شخص را به یک خوراکی تبدیل می کند! اجرای این طلسم بسیار پیچیده است و تاکنون فقط عده ی معدودی از جادوگرها و ساحره ها موفق به اجرای آن شده اند.البته این اتفاق به هیچ وجه بد و تاسف بار نیست چون کسانی که این طلسم را بر روی فردی اجرا می کنند خیلی راحت می توانند باعث مرگ طرف مقابل شوند.چون خوراکی مذکور بلافاصله در یک دیس غذاخوری ظاهر می شود و به همین دلیل خیلی راحت می تواند خورده می شود!

2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.اسم نویسنده و یه مقدار توضیح کوتاه در مورد کتاب هم ضرروی هست.

1-جامع تغییر شکل به سبک غیر مجاز

این کتاب توسط الکساندرا مالیکیوس نوشته شده است.او تمام طلسم های غیرمجاز تغیر شکل را در این کتاب گرداوری کرده است و
جالب است بدانید که او خودش تمام این طلسم ها را بر روی افراد بی گناه اجرا کرده بوده و در شرح هر کدام از این طلسم ها خاطره ای از اجرای خودش را نیز ضمیمه کرده است!

2-روش های شوم تغییر شکل
این کتاب اثر ویکتور اومینوس است . او سال های بسیار زیادی را برای نوشتن این کتاب صرف کرده است.طلسم های موجود در این کتاب تا حدی شوم هستند که این کتاب هیچ وقت اجازه ی چاپ رسمی پیدا نکرد و فقط توسط انتشارات غیر مجاز به چاپ رسید.

پیام زده شده در: ۷:۰۲ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.

داي تاي چو : اين طلسم يكي از طلسم هاي ممنوع در دنياي جادوگري مي باشد كه توسط مردم جادوگر چوسان قديم اختراع شد .

مردم آن زمان با استفاده از اين طلسم فرد را تبديل به ورقه هاي پاسور مي كردند و او مانند شاه پاسور بر روي ورقه ها باقي مي مانند .
طلسم اين افراد در صورت برنده شدن باطل مي شد .

زيبراچيور : نوعي از اين ورد توسط پرفسور الستور مودي قبلاً انجام شده با اين فرق كه او مالفوي را به يك راسو تغيير شكل داد ولي اين ورد طرف مقابل را به يك گورخر تبديل مي كند و بازگشت آن به مراتب سخت تر است

اين طلسم سابقه ي طولاني ندارد و قدمت آن به سي سال نمي رسد .
اين طلسم نيز به دليل استفاده بيش از حد در آفريقا ممنوع شد . جادوگران ان ديار مردم عادي را به گور خر تبديل مي كردند و به سيرك ها و باغ وحش هاي معتبر دنيا مي فروختند .

2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.

1- پرسه زدن در طلسم هاي غير مجاز و سياه تغيير شكل

نوشته ي هرمان هسه .

هرمان هسه از دانشمندان و مريدان هم نسل بنده مي باشد .
او در اين كتاب به پرسه زدن در ميان طلسم ها پرداخته است بدين صورت كه اگر كسي بي هوا پرسه بزند چه بلاهايي سر او خواهد آمد .

خواندن اين كتاب به افراد زير 18 سال توصيه نمي گردد .

2- سياه به رسم تغيير شكل

نوشته ي ولاديمير مايا كوفسكي

اين نويسنده روسي از روزي كه به دنيا آمد عاشق درس تغيير شكل از نوع بدش شد ولي بعد ها وي در اواخر عمرش توبه كرد و انساني گشت همانند دامبلدور .

اين كتاب به نقد و بررسي و همچنين مزاياي طلسمهاي سياهي را كه مي توان در دنياي جادوگري به كار برد پرداخته است .

نويسنده بيشتر مي خواهد جنبه ي معنوي و سياهي طلسم ها را به نمايش بگذارد تا از درآمد كتاب پولي گير او بياد و حالي گير ما !!

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.

1. هینیسموا
این طلسم ، یکی از طلسم های رایج مرگ خواران در دوئل ها می باشد که البته به تمرکز و قدرت بالایی نیز نیاز دارد. با اجرای این طلسم فوق العاده خطرناک و غیرقابل بازگشت ، فرد مقابل به تکه ای غبار تبدیل شده و تا آخر عمر خود نیز به مانند یک غبار زندگی خواهد کرد! این طلسم یکی از طلسم های خطرناک است که از طرف وزارت سحر و جادو نیز در رده بندی طلسم های ممنوعه قرار گرفته است.

2. گیمابوس
این طلسم در بازی های کوئیدیچ به کار می رود و همانند طلسم بالا نیازمند قدرت اجرای زیاد ، توانایی بالا در اجرای طلسم و تمرکز فراوان است. با اجرای این طلسم بر روی هرچیز کوچکی ، مثل تکه ای از شاخه ی درخت ، آن شاخه تبدیل به اسنیچ شده و شما می توانید با گرفتن اسنیچ با سرعت هرچه تمام تر ، بازی رو به پایان برسونید. این یکی از طلسم های ممنوعه میباشد و در صورت لو رفتن در بازی کوئیدیچ ، تیم خطاکار بازنده شناخته شده و از ده بازی متوالی محروم می شود.

2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.

1. کتاب " تغییر شکل سیاه از ابتدا تا انتها " اثر جوزف مک لارن.
این کتاب ، یکی از معدود کتبی است که تاریخچه طلسم های تغییر شکل ، از ابتدای خلقت جادو تا به سال 1997 را در خود جای داده است.
در این کتاب به انواع طلسم های تغییر شکل سیاه و اینکه توسط چه کسانی و در چه زمانی انجام شده است پرداخته شده و برای دانش آموزانی که به تحقیق و جستجو های اضافه بر درس علاقه مند هستند این کتاب توصیه می شود.

2. کتاب " تغییر شکل سیاه در پیچ و خم های بی انتهای وزارت " اثر امانوئل پیرا.
در این کتاب در مورد چگونگی ممنوع الاجرا شدن طلسم های تغییر شکل سیاه در وزارت سحر و جادوست.
اینکه چه کسی اولین بار این ایده ممنوع الاجرا شدن را داده ، چه سرنوشتی داشته و تا به حال به چه موفقیت هایی در این موضوع دست یافته است از جمله مطالبی است که در این کتاب به تفصیل بیان شده است.

-------
پ.ن : ممنون از تدریس خوبتون! من عاشق تکالیف غیر رول هستم!

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۰:۵۴ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
1 - اول از همه به سفارش استاد روي اون طلسم (تغييريوس هيجوننگيزيوس) اجرا ميكنيم . البته اوني كه استاد گفت ، فرق كمي فرق ميكنه ، اون ( جگريوس ) بود امَا اين ( هيجوننگيزيوس ) هست . ديديد فرق داشت .

2 - طرف رو ميبريد سيرك ، بهش ميگين : اون ميمونه رو خوب نيگا كن . ببين چقدر تشويقش ميكنن . اون دلقكه رو ببين كه چقدر محبوبه .
خلاصه اينقدر درگوشش ميخونين تا طرف تحريك بشه و بره اون وسط و شبيه ميمون حركات موزون اجرا كنه . اين طور هم جذاب ميشه و هم هيجان انگيز . در ضمن من بهش قول ميدم هفته ي ديگه به جاي دلقك هم بره جنگولك بازي در بياره .

3 - روز تولد طرف مقابل ، بهش كتاب آموزشي دلقك شدن رو هديه ميدين .
ميتوني ميتوني براش چند تا آبرنگ يا گواش رو بخري كه بسابونه به دك و پوزش . اونوقت ميشه يه دلقك به تمام معنا . در ضمن هيجان انگيزهم ميشه . :yclown:

4 - طرف رو ميبري كلاس بوكس . همون جلسه ي اول به مربيشون ميگي كه اين يارو قهرمان بوكسه . ميخواد با شما مبارزه كنه . خلاصه وقتي مربي دك و پوز طرف رو اورد پايين ، هم قيافه ي اون هيجان انگيز ميشه و هم شما تا جايي كه تونستيد بهش خنديديد .

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۰:۳۰ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
امتیازات جلسه اول کلاس تغییر شکل:

گریفیندور:

پروفسور گرابلی پلنک:28
آبرفورث دامبلدور:29
استرجس پادمور:27

اسلیترین:

مورگانا لی فای:30
بلاتريكس لسترنج:28
نارسیسا مالفوی:30

راونکلاو:

گابریل دلاکور:30
روونا ریونکلاو:27
بادراد ريشو:30

هافلپاف:

پیوز:30
ریتا اسکیتر:30
مری فریز باود:28
روفوس اسكريم جیور:25

----------------
گریفیندور:28
اسلیترین:29
راونکلاو:29
هافلپاف:28

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۹ ۱۱:۲۹:۴۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۰:۲۰ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
جلسه دوم کلاس تغییر شکل !

وقتی دانش آموزان بر روی صندلی هاشون نشستن ایگور به طرز مرموزی از زیر زمین وارد کلاس شد.دانش آموزان با تعجب بهش خیره شده بودن و بسیار هیجان زده به نظر میرسیدن.پچ پچ ها کل کلاس رو فرا گرفته بود که ایگور با لبخندی که بر روی لبانش داشت گفت:

-ساکت شید.چون امروز من خیلی خستم و حوصله ندارم میخوام سریع برم سر درس.

هرمیون که مثل همیشه جویای علمه ،دستش رو بلند کرد و از ایگور پرسید:

-قربان شما که روح نیستید.پس چجوری از زیر زمین بیرون اومدین؟

ایگور لبخند تمسخر آمیزی میزنه و به طرف تخته میره و با چوب دستیش بهش اشاره ای میکنه.مطلب درس جلسه دوم بر روی تخته نوشته میشه.بعد بر میگرده و میگه:

-من از زیر زمین وارد نشدم.من خودم رو تبدیل به یه سرامیک کرده بودم و بر روی زمین قرار گرفته بودم.این یه کار خیلی سخت هست که فقط دو نفر دیگه میتونن تبدیل به سرامیک بشن و اونها هم جاسوس هستن.

ایگور سرفه ای میکنه و به طرف صندلیش بر میگرده.دانش آموزان متوجه صورت بی روح و مریضش شدن و برای اینکه با استاد جیگرشون همکاری داشته باشن ساکت میشن تا این جلسه تموم بشه.ایگور به محض اینکه سرفش تموم میشه از روی صندلیش بلند میشه و میگه:

-خب همونطور که پرفسور گابر بهتون گفت،از من خواسته که این جلسه رو به تبدیل جاروی کوییدیچ به اشیای مختلف اختصاص بدم.من خودم برنامه ی ویژه ای داشتم ولی چون با این کار هم به کلاس ایشون و هم به کلاس پرواز و کوییدیچ کمک کردم در نتیجه تصمیم گرفتم که این جلسه رو به همین کار اختصاص بدم.

ایگور دوباره سرفه ای میکنه.طلسمی بر روی گلوش اجرا میکنه و وقتش گلوش رو صاف میکنه ادامه میده:

-خب من توضیحات کاملی رو روی تخته نوشتم.اینها رو حتمن یادداشت کنید که مهم هستن.البته وقتی من از کلاس خارج شدم.
خب برای تبدیل جاروی کوییدیچ به یه شی ء شما باید ابتدا طرز اجرا کردن طلسم تبدیل رو بلد باشید.این طلسم کار بسیار سختی نیست و من میدونم که با توجه به هوش شما مث آب خوردن انجامش میدید ولی ممکنه چند نفر بین شما باشن که نتونن به خوبی این کار رو انجام بدن.

ایگور چشمانش رو پرسی قفل میشه و چشمکی بهش میزنه و بهش علامت میده که برنامه پارتی امشب رو یادش نره و بعدش دوباره شروع به صحبت میکنه:

-اسم این طلسم ،گابریوس ایگوریوس هست.این طلسم توسط من و گابر به صورت مشترک ساخته شده و به همین خاطر اسمش ترکیبی از اسم های ماست.برای اجرای این طلسم شما باید ابتدا تمرکز زیادی بکنید.فقط باید به جاروی طرف مقابل و شی ء که میخواید بهش تبدیل بشه فک کنید و بعد ورد رو اجرا کنید.بعد از اجرای ورد نوری بنفش رنگ به طرف جارو میره و جارو تبدیل میکنه.اگر این ورد رو اشتباه اجرا کنید ممکنه که طلسم به خودتون بر گرده و یا اتفاقات دیگه برای جاروی طرف بیفته.حتی ممکنه جون طرف مقابلتون هم به خطر بندازید.پس اول خوب تمرین کنید و بعد در مسابقه اجراش کنید.

ایگور نزدیک پنجره میشه و به بیرون نگاهی میکنه.دوباره سرفه ای میکنه و بر میگرده.ولی بر میگرده ناگهان 10 تا جارو وسط کلاس ظاهر میشن.دانش آموزان که به شدت هیجان زده شدن با تعجب به جارو ها نگاه میکنن.

-بعد از اینکه این نوشته ها رو یادداشت کردید میتونید دو به دو روی این جارو ها تمرین کنید.من هم اینجا میشینم و تکالیفتون رو صحیح میکنم.اگر سوالی داشتید خوشحال میشم که جواب بدم.

--------------
تکلیف:

1-آیا در تغییر شکل هم طلسم های غیر مجاز وجود داره؟دو مورد نام ببرید.(حتمن نباید طلسم ها واقعی باشه،میتونه مجازی هم باشه.)
2-دو کتاب در مورد طلسم های غیر مجاز و سیاه تغییر شکلی نام ببرید.اسم نویسنده و یه مقدار توضیح کوتاه در مورد کتاب هم ضرروی هست.

موفق باشید!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
افراد بالای 18 سال مطالعه کنند :دی

اول اینکه بگم استاد بوقیدی این ایده رو از روی فیلم ماگلی "بهترین دوست من " گرفتی ولی چون فکر میکنم که ممکنه نگرفته باشی و من بوقیده باشم همون رو برات مینویسم

فضای متصور

در یک اداره ، دو همکار هستند که یکی از انها مونث بوده و دیگری مذکر ، که هر دو نیز برای یکدیگر احترام زیادی قائل بودند ، اما ناگهان روزی روزگاری همکار مرد عاشق همکار زن میشود ولی این کجا و ان کجا !
همکار مرد بسیار مقرراتی و به قول خودمون حزب مرلینی بوده و همکار زن خیلی شرته شلخته و تیریپای درب و داغون و اینا

راهکارهای لازم برای رسیدن این مرد به آن زن :

1. میریم سراغ دوستمون که اونم دقیقاً تیریپش مثل اینه زنس و بهش میگیم که فلانی ، توکه آنقدر روابط بین المللت بالاست بیا برو باهاش دوست شو ، ولی بعد از دو سه روز قهر کن و کلی ضایعش کن که بعد قدر منو بدونه .

2.شعر دریا دادور رو براش میزاریم منتهی با لهجه فرانسوی که میگه :

* بونوسرابوفونوارسلابونه ... مارارنجادوئقن قاراقدونه .

ترجمه : جونوم چرا انقدر با ما نامهربونی ... میخوام بسوزونمت تا قدرُم بدونی

سپس دقیقاً در همین لحظه که طرف خیلی احساس تاثر و اینا از رنجوندن شما میکنه ، یک شی داغ ترجیحاً همانطور که در فیلم ارائه شئ ، یک ماهیتابه زیر فرد قرار میدین تا بسوزه و هیجانورا قدرتونو بدونه .

3.
توضیح مورد سوم :

الان دختره چون خیلی چیز و ایناس ( خودت بگیر دیگه بوقی ) یه دامنایی میپوشه که نگو و اینا ، بعد پسره هم از این رفتارش بدش میاد دیگه ، باید کاری نه که ترک کنه

فردا صبح با لباسی دقیقاً کُپ لباس جدید پادشاه :دی یا اگر واضح نیست از همون لباسایی که توی مجلس برلین ملت داشتن وارد اداره میشیم که دختره کلی اول هیجان بگیرتش بعد بفهمه که آره نباید اینطوری رفت اداره و اینا .

4.
توضیح مورد چهارم :

الان دختره رو تصور کنین که خیلی رفقای باحالی از همه نوعی داره و کلی هم تا نصفه شب میره کافه مادام رزمرتا و اینا و اصلا نمیشه جلوشو گرفت

دقیقاً در همون کافه مادام رزمرتا ، همچین خود مادام رو میگیری و برای ینکه خودتو لارژ نشون بدی همچین ابراز احساسات با صورتش ایفا میکنی که کلاً همه بفهمن تو اینکاره یی و کلی هم حال کنن و هیجان زده بشن

5. یه پست توی کلاس طرف میزنی ( البته اسمش ایگور نیستا :ygrin) بعد کلی در مورد همین فیلمه توضیح میدی ... که کلی جذب بشه بخواد آخرشو بدونه

بعد دو روز همون فیلم رو میبری جلوی خونشون آتیش میزنی ، تا بفهمه که هنوز این جور فیلما رو دین براش زوده

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰
از تو اتاقم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 568
آفلاین
1- يکي از کارهايي که طرف رو خيلي هيجان زده ميکنه، اينه که بعد از چند وقتي که باهم دوست بودين، يک روز صبح از خواب بيدار بشين و به جاي تعريف هميشگي از دوست دخترتون، بگين تو واقعا قيافه ي خيلي مزخرف و به درد نخوري داري و اصلا هم خوشگل نيستي. اینه که طرف ییهو خیلی هیجان زده میشه و حتی احتمالش هس که از شدت هیجانات وارده سنکوب کنه

2- میتونین وقتی تو خیابون دارین راه میرین، یه یک فرد دماغ گنده و خیلی خیکی اشاره کنین و بگین که عجب خوشگل و خوش هیکله طرف! دوستتون هم کلا" خیلی هیجان زده میشه و دنبال زیبایی هایی تو اون یارو میگرده و حسابی بهش هیجان وارد میشه! البته من نمیدونم این کمکی به بهتر شدن طرف مقابل میکنه یا نه ولی زمینه هیجاناتش رو فراهم میکنه

3- میتونین بهش بگین از آدمایی که به سلیقه شما احترام نمیزارن خوشتون نمیاد و باهاشون خیلی سریع قطع رابطه میکنین! دوس دخترتون هم هیجانی میشه و تصمیم میگیره از این به بعد تو هرکاری به سلیقه شما احترام بزاره!

4- میتونیم بهش بگیم که استاد تغییر شکل ما بهمون همچین تکلیفی داده و ما باید چهار مورده هیجانی پیدا کنیم! دختره هم هیجان زده میشه تا به شما کمک کنه و خودتون هم از این همه مهربونی طرف هیجان زده میشین و میتونین موارد هیجانی بیشتری پیدا کنین

... بگذرم گر از سر پیمان
میکشد این غم دگر بارم
می نشینم شاید او آید
عاقبت روزی به دیدارم...

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
تکلیف:چند تا نکته برای هیجان انگیز کردن طرف مقابلتون بنویسید.تکلیف خیلی راحتیه و زیاد هم سخت نگیرید.4 تا نکته کافیه!مثلن بگید که فلان کار رو میکنم تا به فلان کار اعتقاد پیدا کنه.فقط توجه کنید که زیاد هم طرف رو حرف گوش کن و یا خیلی یه دنده هم در نظر نگیرید.موفق باشید!

1- خوب بهترین کار برای شروع اینه که از همون دو تا ورد «تغییریوس جیگریوس» و «هیجانیوس توطرفیوس» که استاد گفتن استفاده کنیم !

2- میتونیم ازش خواهش کنیم بره توی انتخابات وزارت به کاندید ها تذکر بده که جوگیر نشن ، بعد وزیر میشه و معروف میشه و خیلی هیجانی میشه

3- میتونیم همینطور هر ماه سی دی جدیدترین آهنگ های رقصی رو بهش بدیم و اونم هی بره گوش بکنه و باهاش برقصه تا رقصش خوب بشه و توی مهمونی ها قشنگ و هیجان انگیز برقصه !

4- میتونیم با هم که بیرون میریم پشت فروشگاه های لوازم آرایش همینطوری بیخودی توقف کنیم تا کم کم هیجانی بشه و بره از این چیزا بخره و آرایش کنه و خیلی جیگر بشه

5- یه بار که داریم باهاش حرف میزنیم بگیم رفتم برای خواهرم یک لباس شب یشمی خریدم تا بفهمه از لباس یشمی خوشمون میاد و اونم بپوشه ...

موارد بالا برای هیجان انگیز کردن افراد مونث بود

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.