هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
با سلام

تقاضا دارم لطفاً اگه مدیری اومد یا مدیری رفت، طی اطلاعیه ای به ما اعلام کنید!

حالا مهم نیست که طرف پنج دقیقه پیش مدیر بوده ، دستریسشو به هر نحو از دست داده ویه سر رفته سر کوچه ماست خریده برگشته پشیمون شده و دوباره مدیر شده یا اینکه پنج سال پیش مدیر بوده و باز اومده مدیر شده.
تشکر.

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۵۸:۱۸
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5455
آفلاین
سلام.

اتفاقا مشابه موردی که مطرح کردی، پارسال توی سایت اجرا شد. دلفی یک سری سوالات مثل پاترمور طرح کرده بود که با توجه به پاسخی که به سوال می‌دادی، عددی دریافت می‌کردی. این عدد نشون می‌داد که توی کدوم یک از گروه‌های چهارگانه هاگوارتز افتادی. (انتخاب گروه کاملا خودکار بود و دخالت انسانی توش وجود نداشت)

اون فرم مزایای زیادی داشت و به همین دلیل هم مدت زیادی از همون استفاده می‌کردیم، اما معایبی هم داشت که مفصل توی گزارش سوم مدیریت بهش پرداخته شده. گفتگوهایی که منجر به تغییر روش کلاه شد، مدت طولانی‌ای مورد بحث مدیران قرار گرفت و نتایجی که می‌بینی حاصل ماه‌ها تفکر بود و فکر می‌کنم تو هم با خوندنش نظرت عوض می‌شه.

پس لطفا توضیحات داده شده رو مطالعه کن، در صورتی که قانع شدی که دمت گرم!
در غیر این صورت دلایلی که باعث می‌شن فکر کنی وجود اون کلاه می‌تونه مفیدتر واقع بشه، یا تغییری در شیوه‌ش معایب وارد بهشو رفع می‌کنه، تو تاپیک طرح سوالات، انتقادات و پیشنهادات پیرامون رول و ایفای‌نقش مطرح کن تا مورد بررسی قرار بگیرن.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۶ جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵

جیمز پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰
از تـــــه قلبت بنویس!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
سلام آقا! راستش اومدم یک پیشنهادی بدم راجع به کلاه گروهبندی سایت...

راستش اومدم بگم که این کلاه یه کمی یه جوریه... توی ذوق آدم می خوره! آدم با کلی حس و حال می آد بره توی دنیایی که یه مدّتی باهاش زندگی کرد بعد یه کلاه می بینه می گه خب بگو کجا می خوای بری ببینم ظریف هَ یا نَ؟

خب می دونم باید توازن برقرار بشه و از طرفی هم باید احساسات کاربرا رو در نظرگرفت که شوق و ذوقشون حفظ بشه... ولی خب این رو یه کمی ببریم پشت پرده. مثل لودینگ کردن بازی ها که به جای نشون دادن یه مشت عدد و کد و دستور که دارن با هم واکنش نشون می دن، یه منظره ای نشون می ده که حوصلمون سر نره یا کات سین نشون می ده و از این دست...

یک فرمی بذارید اونجا و بعد با سوالاش ملت رو قانع کنید که مثلا تو نوشتی میوه مورد علاقه ام کیویه پس برو هافل!

حرفم اینه یه نموره حس و حال دارش کنیم که آقا کلا کیفش بیشتر بشه و آدم بعد که اومد واسه رفیقاش تعریف کنه بگه کلاه بمن گفت این حرفت فلان و بیسار و اینا و من رو مثلا می خواست بندازه فلان جا من عین هری زور زدم برم همونجا که دلم می خواد! یا من عین مالفوی صاف رفتم توی بیسار گروه.

کارای فنی و اینا هم زیاد نداره و ته ته تهش یه فرم مثل ورودی محفل و مرگخواراس و... همین.

شرمنده اگه حالا هر عیب و ایرادی داشت حرفم و اینا و قصدم فقط کمک کردنه...

با احترامات فایقه به مقام عظمی مدیریت ایفای نقش.

اینجا باید پیشنهاد می دادیم دیگه؟

دوباره اومدم، اگه این بار هم نباشی...
دوباره می رم.

پیام زده شده در: ۹:۳۴ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
سلام به همگی آقا من یه مدت طولانی سایتو باز نکرده بودم تا امروز باهام تماس تلفنی گرفتن. فک کنم دفعه بعد یکی بیاد حضوری یقمو بگیره بکشه بیاره اینجا.
سایت خاطره انگیزیه و من همین الانم کتابای هری پاترو دارم و به عنوان یک کتاب خیلی عالی مخصوصا به بزرگسالان معرفی میکنم و تا الان هم به هر کسی معرفی کردم و خونده نظرش در خصوص این کتاب عوض شده.
در هر حال به نظر من این کتاب هری پاتر یک نقطه روشن و شاید عطف در رمان جهان بود که شاید با دقت دیده نشد و مخصوصا به دلیل فیلم های ضعیف خیلی به حاشیه رفت.
در خصوص مدیریت سایت من اصلا نمیدونم الان دقیقا چه کسانی مدیر هستند.
در مورد خودم من فقط هاست و دومین رو دارم روی ایمیلم میاد و میبینم و اگه کاری باشه میکنم
موفق باشید.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱:۱۵ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
سلام علیکم

چیه آقا؟ خو چتونه چرا همچین نگاه می کنین؟! تا حالا زامبی ندیدین؟ :|
چی؟ آها زامبی حرف بزن ندیدین؟ خب حرف نمیزنم که دارم تایپ می کنم.

چه سکوت سنگینی برقرار شده اینجا!

من یه چند کلمه می خوام صحبت کنم به عنوان کسی که 7-8 سال پیش پاشو گذاشته توی این سایت و دیگه واقعاً نتونسته ازش دل بکنه. به قول رودی حتی وقت هایی هم که نبوده، بوده و فکر هم نکنم حالا حالا ها بتونه نباشه.

دیروز تا حالا من با چند نفر از مدیران و اعضا صحبت کردم و در مورد این اتفاق با همدیگه بحث و تبادل نظر کردیم.
چیزی که فکر می کنم شما هم مثل من بعد از خوندن پست فنگ بهش رسیدین این بوده که واقعاً نمیشه تقصیر ها رو گردن کسی انداخت. نه میشه گفت این حرکت درست بود و نه میشه گفت غلط بود. نه میشه گفت فنگ باید از همه عذرخواهی کنه نه میشه گفت همه باید از سایت عذر خواهی کنن.

اما بین همه ی اینا یه چیزی هست که میشه گفت ولی کسی نگفت. یه چیزی هست که باید گفت و شاید من این همه راه پاشدم اومدم این شناسه م رو دوباره باز کردم و به سایت برگشتم. اومدم که این حرف زده بشه.

سایت بسته شد، باز شد، 3 صفحه بحث شد و پست زده شد. یه سری عصبانیتشونو خالی کردن، یه سری ناراحتی شون رو بروز دادن، یه سری دفاع کردن و یه سری دفاع نکردن. اما همه ی اینا تموم شد. حالا چی؟

حالا همه ی اینا رو ول کنیم به امون خدا؟ فقط کینه از هم به دل بگیریم و دوباره همون فعالیت گیاهی رو توی سایت ادامه بدیم؟

اگه از من می پرسین این کار خیلی اشتباهه. حداقل بیاین یه کاری انجام بدیم که این همه ناراحتی و عصبانیت و دعوا واسه ی هیچ و پوچ نبوده باشه.

یه چیزی که برام جالب بود این بود که توی بحث ها و صحبت هایی که اینجا شد یه جورایی داشتیم سر این بحث می کردیم که آیا جادوگران تبدیل به یه موزه برای تجدید خاطرات بشه، یا بسته بشه و توی اوج ناپدید بشه؟

اکه اینقدر همه مون برای اسم جادوگران رگ گردنمون میزنه بالا، چرا پس برای فعال شدنش رگ گردنمون می خوابه؟ چرا وقتی بحث شکایت و گله و اعتراض میاد توی یه صبح تا عصر 2 صفحه پست میزنیم، ولی وقتی بحث اصلاحات و سازندگی میشه تاپیک باید هفته ها از روش بگذره و یه پست هم نخوره؟

می دونید چرا یه زمانی جادوگران جادوگران شد و حالا ما بهش افتخار می کنیم و توی حرف هامون هم هی کلاسش رو میذاریم و میگیم جادوگران خفن تر از اونیه که فلان و جادوگران قسمتی از ادبیات ایرانه و...؟

به خاطر این که اعضایی که این جادوگران رو ساختن هیچوقت منتظر نمی موندن تا یکی بیاد کار رو براشون درست کنه. چشمشون به مدیران نبود. حتی جایی که نیاز شد اومدن و به زور مدیران رو عوض کردن. خودشون دست به کار شدن و قیافه ی درب و داغون سایت رو از لحاظ فنی هم حتی تعمیر کردند.

خیلی هاتون جادوگران 89 تا 91 رو یادتون میاد که چه اوضاع خرابی بود و یادتون میاد که چجوری با تغییرات اجباری توی مدیریت دوباره راه افتاد و به اون جادوگرانی که به جرأت می تونم بگم حداکثر ماهی 1 نفر عضو جدید وارد می شد، اعضایی وارد شدند که الان هر کدومشون یکی از بهترین های سایت هستند.

اگه این سایت قرار باشه فعال نشه، چه موزه بشه و بمونه چه دیلیت بشه و بره، هیچ فرقی نمی کنه. اما اگه قراره جادوگران جادوگران بشه، نباید هیچ عضوی از چنین پست هایی بی تفاوت بگذره. جایی که باید تاپیک توی یه روز 20 تا پست بخوره اینجاست، نه وقتی که سایت بسته میشه.

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
از جایی به نام هیچ جا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
سلام. اون چند صفحه قبل ربکا و رز یه پست زده بودن برای تیک ورود خودکار: اینو من ورداشتم موقتاً. کار دارم باهاش. یه سری بررسی ها و تعمیراتی دارم در موردش انجام میدم و هم در ارتباط با ماژول پروفایل کاربران دارم یه چیزی رو تست میکنم. درستش میکنم تدریجاً و به زودی.

-----
این دو سه صفحه منو یاد سخنرانی های امام انداخت
مخاطب همه این دو سه صفحه پست منم و نه هیچ کدوم از مدیران استعفاء داده یا فعلی. همون عامل عفونی نفرت انگیز با ذهن بیمار و بچه‌گانه و عقده ای و ... . یه وقت تصور نشه من هیچ کدوم از پست هارو نخوندم. همه رو خوندم کاملاً. اون وسط ها دوستانی تقاضای عذرخواهی کرده بودن:
عاقو ما غلط کردیم شیر رودولفو خوردیم... شیر گاومیش بارفیو اینا هم روش.

ایده بستن سایت حدود یکسال قبل، از ذهن بیمار اینجانب ترواش کرد (کپی رایت بای مورف). بارها هم در مقاطعی مدیران رو به روش های مختلف بهش یا تهدید کردم یا تشویق و ... . الان همین رودولف که اینجا میاد پست میزنه جهت شفاف سازی مثلاً، ایشون یه ماه نتونست در کادر مدیریت سایت دووم بیاره و با خوندن بسیاری از پست های انجمن مدیران و تیکت های بخش تماس با ما و همینطور بحث های اخیر و خصوصی با مدیران، تصور هم میکنه اطلاع داره از پشت پرده این مسائل و یه سری دلایل رو هم عنوان کرد و بقیه رو محرمانه خوند. البته دروغ نگفت در مورد اون دلایلی که تا الان ممکنه شنیده باشین و شنیده ها رو با صداقت نقل کرد

ولی

چیزی که رودولف و بقیه مدیران (به استثناء یک مدیر که اونم دیروز استعفاء داد رفت به علاوه یک کاربر عضو معمولی) میدونن، در مجموع 20 درصد دلایل حقیقی که خودم سراغ دارم برای جمع کردن سایت نیستن. واضحه که اینجا همگی توضیحات و شفاف سازی میخوان در مورد این دلایل و من این بار نه از سر بی حوصلگی یا پیچوندن، بلکه بخاطر خود سایت و خودتون و امیدی که ممکنه رسماً بترکه برای همیشه، سکوت میکنم و هیچی نمیگم. وگرنه یه رمان رو شاخشه. مساله اینجاست که بسته شدن شب گذشته سایت بدون دخالت مدیران سایت بوده کاملاً و اینها اصلا خبر نداشتن و یک حرکت کاملاً خودسرانه و کله خرانه از جانب شخص خودم بوده و اونم نه به خاطر دلایلی که شنیدین و اینجا آوردین یا حتی اون هشتاد درصد نیمه تاریک. به خاطر هیچ کدوم اینها نبوده. منکر نمیشم که بحثش بوده اخیرا بین مدیران اما قرار نبود عملی بشه.

بسته شدن دیشب سایت کاملاً یک واکنش شخصی و چند ساعته و صد البته موقتی از طرف خودم به رفتارهای غیرحرفه ای دو سه نفر از مدیران سایت بوده و بس. در این بین حقوق همه کاربران بوق تلقی شده، به قول مورف حرکت هم کاملا جرم بوده. در نتیجه اعتراض فردی من به رفتارها و عملکردهای آماتور برخی مدیران یک سوء استفاده تمام عیار از سایت محسوب میشه. و تا زمانیکه مهره فاسد و خطرناکی مثل منو از اینجا نندازین بیرون همین مسائل هست و می مونه. مساله اینجاست که شما اعضا هم گاهی همراه خریت های مدیران می سوزید و تا وقتی نشستید ساکت و دخالتی در مدیریت سایت نمی کنید و سپردین اونو به جماعتی بی انگیزه و گرفتار که فقط سایتو فقط به خیال خودشون مدیریت میکنن، همین آش و کاسه ست. منم تا بتونم سوء استفاده میکنم هم برای تخریب خودم، هم چنین مدیرانی و شما هم چوب رضایت‌مندی کاذب خودتون رو میخورید.

پیوستن من به تیم مدیریت سایت از پنج سال پیش یک حرکت بسیار اشتباه و فاجعه انگیز بود و بدون شک بزرگترین لکه ننگی جادوگران به خود دیده. من از سال 93 رسماً از جمع مدیران بیرون اومدم و بارها رفتم و بار ها با سیگنال های مثلا هوشمندانه و غیر مستقیم برخی مسئولین سایت یا ناظرین به بهانه های مختلف و ضعف ها و خلاء ها و سوتی های قابل تامل بعضی ها برگشتم . حضورمم الان اینجا در قالب کسی نیست که همه کاره ست، بلکه فقط کسی هستم که گاهی موارد تکنیکال یا شاید گرافیکی و قالب سایت رو بررسی و رسیدگی میکنه. دستشم بره خبری عکسی کوفتی چیزی از عشوه های شتری رولینگ و هری پاتر میذاره.

در مورد آروغ های خوش صدا، همه اینها رو با وسعت سه چهار برابر با جزئیات بیشتر از اینایی که در مورد هدف اصلی سایت مطرح کردید، بارها به مدیریت سایت با پیشنهادات متنوع تر از اینها مطرح کردم قبلاً. پس بیخود زور نزنین. به خوبی واقف هستن به همه چی.

× همچنان که اشاره شد، یک واکنش موقتی و شخصی و یک سوء استفاده تمام عیار و یک جرم بوده و قرار هم نبوده بسته بشه سایت.

× بلاتریکس چندین ماهه که استعفاء داده از سمت مدیریت کل سایت و دیروز موفق شد دسترسی خودش رو به حق بگیره از مدیریت

× رودولف و آرسینوس هم به دلایلی که خودشون داشتن رفتن. همچنان که اشاره شد من مسئولیتی ندارم اینجا دو ساله و فقط کار فنی میکنم.

× ادامه بدین. من سیب زمینی ام.

× لرد ولدمورت ! عمومی حرف بزن !

× حالم بهم میخوره از زر زر زیاد و وقت عمل، ناپدید شدن عده ای، مثل همیشه.

ویرایش شده توسط ننگین در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۲۰:۲۶:۴۶

با من مپیچ که تلخم...

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۶:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
نمیدونم چطوری باید تو این شرایط حرف زد و چی باید گفت. از وقتی اومدم و سایت رو دیدم، میرم و میام و فکر میکنم چی باید بگم؟ به تک تک اعضایی که این سایت براشون همه چیزه، برای تک تک پست ها و آدمای این سایت ارزش قائلن... نمیدونم به این همه کاربر چی باید بگم!
فقط این رو میدونم که به عنوان مدیر، در زمان مدیریتم کامل نبودم. خودم رو بابت تک تک اتفاقاتی که از دیشب افتاده مقصر میدونم. این رو میدونم که خودم رو به خاطر این اتفاقات هرگز نمیبخشم. من هم مثل تک تک شما مخالف بسته شدن سایتم. گفتن این حرف ها نمیدونم فایده ای داره یا نه ولی لازمه که بگم. الان که دارم حرف میزنم ناراحتم... به اندازه تک تک اعضای این سایت ناراحتم. حتی شاید بیشتر از بقیه ناراحتم... ناراحتم، عذاب وجدان دارم و خودم رو مقصر میدونم...

با همه حرف هایی که زدین موافقم. من معتقدم این سایت هنوز برای خیلیا شروع نشده. تک تک تازه واردایی که هر روز دارن میان تو سایت، قدیمی هایی که برای سایت وقت میذارن، تک تک آدمایی که اینجا پست زدن و همه آدمایی که اسمشون تو سایت ثبت شده و ثبت خواهد شد... سایت مال تک تک این آدماست.

تا زمانی که ادبیات وجود داره، کتابی به نام هری پاتر وجود داره و نسل به نسل میچرخه جادوگران میتونه بمونه و با اقتدار به کارش ادامه بده.
معتقدم سایت تموم شدنی نیست. باید برای موندنش تلاش کنیم. اگر جادوگران حتی یک روز خوب برامون ساخته و به خاطر تک تک افرادی که برای این سایت زحمت کشیدن وظیفه داریم برای موندنش همه تلاشمون رو بکنیم. بجنگیم برای بودنش...

متاسفانه الان من هیچ توضیحی ندارم که به اعضای سایت بدم و با اون ها هیچ فرقی ندارم. در حال حاضر ما هم فقط میتونیم اعتراض کنیم و این تنها کاریه که فعلا از دستمون بر میاد.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۵۸:۱۸
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5455
آفلاین
سلام. ✋

چی می‌تونم بگم وقتی منم موافق تک‌تک حرفایی که زدین هستم، و به همون اندازه که شما ناراحتین، منم هستم؟

فقط می‌تونم بگم منم وقتی دیدم سایت بسته شده شوکه شدم. جز یک سری حدسیات، هیچ نظر قاطعی در مورد اینکه چرا باید دیشب سایت بسته می‌شد ندارم.

من معتقدم تا وقتی کسانی هستن که برای سایت زحمت می‌کشن و سایت براشون اهمیت داره و بهش سر می‌زنن و به خاطرش فعالیت می‌کنن، سایت باید باقی بمونه.

جدا از کارهای گذشته‌ای که فنگ برای این سایت کرده، همین آخرین دفعه، فنگ خودش برای قالب سایت این همه زحمت کشید و وقت گذاشت، اونم در حالی که دو روز قبلش به طرز فاجعه‌انگیزی متوجه شد یه سری تلاشا و وقتایی که برای بهبود سایت گذاشته از نظر فنی به نتیجه نمی‌رسه و ساعت‌ها زحمتش هیچ و پوچ شده. با این وجود به خاطر ما و به خاطر سایت ادامه داد.
با بسته شدن سایت، نه تنها زحمتای اعضای قدیمی‌ای که شب و روزشون رو به پای سایت گذاشتن، بلکه امیدی که تازه‌واردین به سایت داشتن، و حتی تلاش خود فنگ به هدر می‌ره.

تنها تیکه‌ای از صحبتا که باهاش موافق نبودم، آرشیو شدن سایت بود. من حتی به اونم رضایت نمی‌دم. تا جایی که می‌تونیم باید ادامه بدیم... و حتی به آرشیو شدنش هم نباید قانع بشیم!

بابت هر کم‌کاری یا اشتباهی که کردم و باعث شد به اینجا برسیم واقعا متاسفم. ولی من هیچ‌وقت موافق بسته شدن سایت نبودم، و نخواهم بود.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۹:۱۸:۳۲

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
اینشالا که پست آخرمه اینجا!

هر کی که سایت رو بسته،دلایل خودش رو داشته...ننگین یا عله...و من تازه وارد نسبت به شما شناخت کمتری بهشون داریم...مخاطب من بارفیو و جیمز نیست...یحتمل بعد از این پستا دوسالن جوگیر میان و گلایه و شکوایه ای که ممکنه تند باشه حتی در مواردی بی انصافانه و مطرح کنم...خواهشمندم قبل از این کار فکر کنیم که در مورد کی صحبت میکنم و این شخص چه کرده و ما چه کردیم...در مورد دشمنانمون هم باید جانب انصاف رو رعایت کرد!

و بارفیو:نقل قول:
شما درخت گردو کاشتی و چون تا یک هفته بعد خبری از ثمر نبوده ناامید شدی و مایعات اسیدی ریختی پای بذرت! خسته نباشی.

من چیزی نریختم اگه دقت کنی!

و...من نمیفهمم...بلاخره یکی میگه بلد نیستی بده یکی دیگه..خب یکی دیگه بیا بگیر،خودت این نی انبون رو بزن...یکی میگه جا زدی و خراب کردی و مسئولیت پذیر نیستی...تکلیف منو روشن کنید،عذاب وجدان داشته باشم یا نه؟

من آچه شرح بلاغ بود با شما گفتم...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
ای کاش این توجیحات عالیه (!) رو نمیخوندم و فکر میکردم علت این اتفاقات مسائل مالی یا هر چیز معقول دیگه ایه!

نقل قول:
مدیریت تا یه جایی میتونه کارا رو پیش ببره...من شخصا برای جذب و نگه داری تازه وارد چیزی که خودم رو جذب کرد و نگه داشت،یعنی هاگ تو ذهنم بود...برای برگزاری هاگ فوقالعاده با استادای فوق العاده هم خیلی تلاش کردم...با این حال استادا یا قبول نکردن،یا با اکراه قبول کردن!
کانال تلگرامی و فیسبوک و اینستا رو شخصا راه انداختم،و پست زدم توش و اینا،برای جذب عضو و خب تقریبا فقط تو خیابون نرفتم دست ملت رو بگیرم بیارمشون تو سایت...نه به دلیل اینکه مدیرم...به عنوان کاربر عادی هم اینکارا رو میکردم،و کردم!

شما درخت گردو کاشتی و چون تا یک هفته بعد خبری از ثمر نبوده ناامید شدی و مایعات اسیدی ریختی پای بذرت! خسته نباشی.

نقل قول:
ببینید همینایی که اینجا پست زدن،توی دو سال اخر،چقدر وقت گذاشتن واسه سایت؟

ما آدمی هستیم که هر هفته سر میزنیم خونه ننجونمون. ایام امتحاناتمون که میشه به خاطر درس و مخش و مشغله این برنامه رو تعطیل میکنیم و بعد از سر میگیریم. حالا اگه تو همین ایام که مشغله داریم، ننجونمون رو به قبله شد و از مشغله و خواب و خوراکمون زدیم و رفتیم بالا سرش، دلیل بر این میشه که دروغ میگفتیم که مشکل و مشغله داریم؟! سایت رو رو به قبله کردین! انتظار دارین خواب و خوراک ملت گرفته نشه؟ یا این که چون الان خودشونو به هر ضرب و زوری رسوندن، باید پیش از این هم دائم الفعالیت میبودن و ثد مشغله هاشون رو میزدن؟

نقل قول:
من دیشب یه بار به اندازه "خیلی" اذیت شدم و نمیخوام بازم یه شب دیگه ببینم بسته شده،بازم هم "خیلی" اذیت بشم...

بذار از خودم مثال بزنم که حرف بعدیم برنخوره به کسی! من چند سال پیش مدیر سایت بودم. وضع فعالیت سایت اصلا خوب نبود و به هر کی هم رو میزدم که یه گوشه ای از کارو بگیره قبول نمیکرد. طبعا باعث و بانی این وضع ناجور من بودم چون مسئولیتش با من بود. اون جا بود که متوجه شدم «اینجوری اصلا نمیتونم» و استعفا دادم و رفتم! اما در حال حاضر مثل این که نقاط درد اشتباه درک شده و تصورتون بر اینه که جادوگرانه که اینجوری اصلا نمیتونه! نخیر. درسته که میتونین در این مرحله بگین «نخواستم»، اما مسئولیت رو، نه جادوگران رو.

جادوگران وابسته به افراد نیست که به خاطر تشخیص افراد تعطیل بشه. جادوگران کاپیتان تیم ملی نیست که در اوج خداحافظی کنه ... خود تیم ملیه! کاپیتان ها میان و میرن ولی تیم ملی هست و همیشه هم افراد جدیدی هستن که تو اوج و عزت نگهش دارنو.

همونطور که من یه روزی عضو 13 ساله و با انگیزه سایت بودم و آدمایی که به گردن اینجا حق داشتن فرصت فعالیت نداشتن و اسم من کل بلاک های ایفا رو پر میکرد، الانی که من درگیر مشغله های دیگه ام و کمتر به این خونه سر میزنم هستن افراد تازه نفسی که فعالیت کنن و کسی نمیتونه کمتر حضور داشتن ما ها رو بهونه ای کنه برای تعطیل کردن اینجا.

پی نوشت: بازم که عقب موندم

ویرایش شده توسط باروفیو در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۷:۴۸:۰۲

I'm sick of psychotic society somebody save me

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.