هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶

لوسیوس مالفویold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۳۸ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام: لوسیوس مالفوی
گروه: اسلیترین
چوبدستی: چوب نارون و ریسه قلب اژدها

مو : بلند و طلایی رنگ

قد : 180 سانتی متر ( 1 متر و 80 سانتی متر )

چشم : سبز روشن ( روشن تر از چشمان هری پاتر )

ظاهر : مردی قد بلند ، با موهای بلند و طلایی رنگ که آن ها را گوشه ای از سرش جمع میکند ، با چشمانی سبز و نافذ ، و با ردای پر پیچ و تاب

ویژگی : همیشه عصای بلندی در دست دارد که در راس آن یک افعی با دهان باز جا خوش کرده است .

تخصص : رام کردن وزرای  سحر و جادو

شغل : رئیس یکی از بخش های تصمیم گیری برای فعالیت های وزارت سحر و جادو

محل زندگی : در کاخ های شخصی خود در ویلی اشتاینر و دیگر مکان ها

لوسیوس مالفوی جادوگر 45 ساله ای است که همسر نارسیسا بلک است و یک فرزند پسر به نام دراکو دارد . لوسیوس یکی از جادوگران پر قدرت و داراي نفوذ در وزارت سحر و جادو است،  توانسته با کوه های پولی که به وزارت می پردازد بسیار در بین آنان نفوذ داشته باشد و حرفش به قول معروف خریدار داشته باشد  . همچنین صاحب مدال مرلین درجه یک میباشد که توانسته با کوه های گالیونی که به وزارت سحر و جادو کمک میکند ، آن را به دست آورد ؛ مدالی که برای شجاعت و کارهای بزرگی که افراد میکنند باید به آنان اعطا شود ، نه به میزان و وجب پول هایی که میپردازند .

او یکی از یاران وفادار به لرد سیاه است که برای ملاقات او در صف اول ملاقات کنندگان جا میگیرد ، او یکی از مرگخوار های لرد است ، یکی از افرادی که سالها پیش به جرگه مرگخواران پیوند خورده و برای لرد فعالیت میکند . علی رقم اینکه او بعد از نابود شدن لرد تاریکی جهت پیدا کردن ارباب خود برنیامد ولی در بسیاری از جنگ ها و فعالیت ها شرکت نموده و فعالیت های او در این زمینه شایان تقدیر است ، البته همین که جزو یاران وفادار لرد باشد و نشان سیاه لرد تاریکی بر روی بازوان دستش خود نمایی کند  برایش کافی است .

نمونه ای از فعالیت های او به دستور لرد سیاه این بوده که در سال پنجمی که هری پاتر در مدرسه جادوگری هاگوارتز به تحصیل علم میپرداخته و قرار بوده است که با ترفندی هری را به وزارتخانه بکشانند  ، به همراه تعدادی از مرگخواران به وزارت جادو رفت و هری را اسیر کرد ، بالاخره بعد از کشمکش های فراوان و جنگ با جرگه محفل قننوس و سپیدی نا موفق ماند .

محل زندگی او کاخ های شخصی ای است که با مال و منال بسیار آنان را خریده است و مدام به هر یک از آنها سر میزند ، آخرین آمارگیری ها نشان میدهد که لوسیوس صاحب 7 کاخ بزرگ و شاهی در مناطقی از جمله ویلی اشتاینر ، لندن و ... است ، او نیز به عنوان یکی از ثروتمند ترین جادوگران نیز انتخاب شده است که ثروتش بالغ بر 6 میلیارد و ... است .

همچنین او مانند سایر انسان ها علایقی دارد ، او از به سخره گرفتن افراد فقیر و ندار و تحقیر نمودن آنان در مقابل دیگران مسرور میشود  و به این کار خود علاقه وافری نشان میدهد ، او در تمام طول زندگی 45 ساله اش ، با دوز و کلک فعالیت نموده و فکر میکند همه چیز را میتوان با پول خرید . نمونه ای از تحقیر افراد توسط او در اوایل سال دوم هاگوارتز در کوچه دیاگون اتفاق افتاد که در یکی از مغازه های کتاب فروشی به تحقیر آرتور ویزلی یکی از جادوگران وزارت خانه که از وضعیت رفاهی چندانی بهره مند نبود اکتفا کرد .

بخشی از فعالیت عمده او سر در آوردن از فعالیت های محفل و آلبوس دامبلدور است ، تا بتواند او و اطرافیانش را تحویل مامورین وزارت بدهد و به فعالیت سپیدی خاتمه !

نمونه ای از فعالیت های او برای گرفتار کردن سپیدی گرفتن حکم اعدام هیپوگریفی با نام کج منقار در سال سوم و همچنین انداختن روبیوس هاگرید به زندان آزکابان در سال دوم است که با ترساندن مامورین وزارت و رئسای بخش های مختلف نفوذ خود را بیشتر کرد و خود را هر طور که بود به خواسته خود رساند ، ولی در آخر هر دو بی نتیجه ماند که از تمثیل پیروزی خوبی بر بدی است .

لوسیوس فرزند خاندان اصیل جادوگری مالفوی است ، که بعد ها با فشار خانواده خود برای ازدواج با فردی اصیل زاده ، به گرفتن نارسیسا که یکی از دختران خاندان اصیل بلک بود اکتفا نمود . او در زندگی به فرزند و همسرش عشق میورزد و همواره سعی نموده رفاه و امنیت را در خانواده خود پیاده کند که تا حدودی موفق بوده ، همچنین او با تلاش های فراوان خود پسرش دراکو را به سمت و سوی لرد سیاه و پیوستن به جرگه سیاهی سوق داد و یا منتقل کردن دفترچه خاطرات ریدل یکی از هورکراکسس های لر سیاه به جینی ویزلی که باعث شد او کمک های فراوانی برای قوی تر شدن لرد انجام دهد ؛ یکی از فعالیت های لوسیوس مالفوی است .

اینو از یک مقاله قدیمی تو همین سایت کپی کردم امیدوارم اشکالی نداشته باشه:)


 تایید شد.
نه، چه ایرادی داشته باشه؟معرفی شخصیت یکی از معدود جاهاییه که دستتون بازه. فی الوقع اگه نمی گفتید من متوجه نمی شدم. :)


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۲:۲۱:۲۳


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶

رون ویزلیold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۰:۲۵ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
با سلام جایگزین شه لطفا
******************************
نام :رون ویزلی
گروه : مگه اصلا گروهی غیر از گریفیندور هم هست؟
پاترونوس : سگ شکاری
جارو : نیمبوس 2017
چوبدست : چوب درخت بید مجنون – مغز از پر بال هیپوگریف – 32 سانتیمتر – غیر قابل انعطاف
نژاد : اصیل زاده
رنگ مو : قرمز آتشین
زندگینامه : او آخرین پسر و فرزند یکی مانده به آخر خانواده پر جمعیت مو قرمز ویزلی است. او دارای پنج برادر به نام های بیل، چارلی ، پرسی ، فرد و جرج و یک خواهر به نام جینی است. او در سال اول ورود به مدرسه هاگوارتز در قطار هاگوارتز اکسپرس ، به طور اتفاقی با هری پاتر و هرمیون گرنجر آشنا شد و آنها با هم دوستانی صمیمی شدند. سپس این دوستان صمیمی هر سال ماجرای جالبی در هاگوارتز به وجود آوردند که همه شما آن ها را میدانید و من هم حوصله ندارم زیاد توضیح دهم. سپس دروازه بان تیم کوییدیچ گریفیندور شد و در آن هنگام که ولدمورت بر دنیای جادوگری تسلط داشت آن سه دوست شروع به نابود کردن هورکراکس های ولدمورت کردند و ادامه ماجرا در جنگ هاگوارتز بود که باز من حوصله توضیح آنرا ندارم.
سال ها بعد او با هرمیون گرنجر ازدواج کرد و صاحب دو فرزند به نام های رز و هوگو شدند.

 انجام شد.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۲:۲۳:۲۴تصویر کوچک شده


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶

گریفیندور

آستریکس


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۱۴:۵۷ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 224
آفلاین
نام: آستریکس. {مزکر}

سن: نا معلوم.

گروه: گریفیندور.

نژاد: معلوم نیست , خون اشام.

سپر مدافع: خفاش تک بال.

چوب دستی: 22 سانت , وفادار, ترکیب شده با ریسه قلب اژدها و پر ققنوس , انعطاف پذیری مناسب. کنده کاری شده یک خفاش با بال های باز یک بال زمردی و یک بال یاقوت.

ویژگی های ظاهری:قد تقریبا 180, موهای سیاه نا مرتب و نسبتا بلند , چشم های قهوه ای تیره. معمولا لباس های تیره می پوشه شلور, همیشه کیف رو بطور کج و یوری رو کولش میندازه , یک انگشتر سیاه با رگه های نازک بنفش رنگ داره که همیشه دستشه.

ویژگی های اخلاقی: درسته خودش خون اشام ولی زیاد از خون اشاما خوشش نمیاد مخصوصا اونایی که شاخ میشن. معمولا اهنگ های بی کلام گوش میده. خوشش نمیاد کسی تو کاراش سرک بشه . از بی عدالتی خوشش نمیاد . کمک کردن رو دوست داره ولی بی احساس.موقع درس تمرکز می کنه. لج و یکدندگی شدید اما موقع عصیانیت حتی دیوانه ساز ها هم جرات نگاه کردن به چشماشو ندارن.{ دیگه خودتون فرض کنید}.


معرفی:
استریکس برادر ناتنی الکس سایکس است ولی هریک از دیگری متنفر هستند. استریکس و الکس توانایی های همه نژاد های مختلف خون اشام هارا دارا هستند ولی این توانایی ها برای هردو انها تبدیل به کابوس شده و استریکس به خاطر کاری که لرد دراکولا با اون کرد و نامردی الکس از هردو انها متنفر است و همچنین زیاد از خون اشام ها خوشش نمیاد ولی بخاطر شباهت قدرتی و ظاهری استریکس با الکس ان دورا از کودکی برادر ناتنی همدیگه معرفی کردند. استریکس حال بخاطر دعوت پروفسور دامبلدور به هاگوارتز امده و دامبلور تنها فرد مورد اعتماد او در مدرسه است. قابل توجه که او از لرد سیاه هراسی ندارد و حتی او را به عنوان یک برد زیر سوال می برد.

توانایی های استریکس:
سرعت و قدرت زیاد, دور بینی دقیق, شنیدن دقیق صدای های اطراف و دور, خاندن زهن افراد و وادار کردن به انجام دادن کار های مختلف. استریکس توانایی شیطانی خاصی دارد که تا بحال کسی ان هارا ندیده.

علاقه مندی ها : تولید صدای تق تق تق تق تق , جاهای تاریک و خطرناک. کتاب های تاریخی , جادوی سیاه.

 تایید شد.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۶:۴۵:۱۴

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۰:۱۱ پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶

آملیا فیتلوورت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۵ چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۹:۲۱ شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱
از پشت بوم محفل!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 503
آفلاین
لطفا برای بار n هزارم جایگزین بشه!
=====

نام: آملیا فیتلوورت به اصطلاح فیتیله

گروه: هافل، قطعا!

نژاد: دورگه

چوبدستی: منظورتون اسلحه ست؟ تلسکوپ!

ویژگیهای ظاهری:

همونطور که توی عکس مشاهده میکنید، موهای قهوه ای با رگه های سفید-خاکستری. ارثیه، نخند! چشما و ابروهای قهوه ای تیره و کلا قهوه ای تیره! و صورت نسبتا باریک. در کل جذاب!

ویژگیهای اخلاقی:

عرضم به خذمتتون، جذابیت اخلاقیم به اندازه جذابیت چهره مه!
وقتی داریم هرهر میخندیم، مواظب باش به پروف نپرونی که با تلسکوپم طرفی! درمورد ستاره ها باز احتمالش کمتره چون در اون صورت، میزان دوستیمونو مد نظر میگیرم!
خیلیم دوست دارم تلسکوپمو تو سر کسی بشکنم؛ منتها، در صورتیکه چوبدستیم نشکسته باشه تا با ریپارو درستش کنم.
خیلیم دعوا دوست دارم... دعوا!
کاملا هم درس نخوان! کلا ملت تحصیلکرده ای رو تشکیل دادیم با هم!

دارای مدارک تکواندو و کنگ فو! پس دیگه اگه به پروف پروندی، بدون کارت ساخته ست!
نگاه گربه شرکیم هم که معروفه!

عاشق مشنگ هام و به دلایلی، مثل مخالفت کل خونواده م با شغل مورد علاقه م، ستاره شناسی، کمی گوشه گیر که نه... کم پیدا شدم!
بی حوصلگی و از زیر کار دررفتن هم ویژگی اخلاقیه؟ ولی اگه پروف کاری بهم بدن، عمرا نه بگم... آخه استایلشو ببین! نه میاری رو حرفش؟

رفقام هم رز زلر، جینی ویزلی، داریوس بارو و لایتینا فاست هستن... البته اگه لایتینا خودش بدونه دوستمه!

این ویژگی اخلاقی بود دیگه! چون از قدیم گفتن: تو اول بگو با کیان قصد یاری داشتن هنر است... نه این نبود... حالا از ستاره ها میپرسم میگم!

زیر نور ستاره ها باشین... و زیر روشنایی محفل!


 انجام شد.


ویرایش شده توسط آملیا فیتلوورت در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۱ ۰:۳۳:۳۸
ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۱ ۰:۴۹:۴۴


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶

ناتالی فیربورن


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۸ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۲۴ شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷
از ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
نام: ناتالی Natalie

نام خاندانی: فیربورن firbooren
سن:۱۶

لقب: بانوی آتش

نژاد: اصیل زاده

گروه: گریفیندور

پاترونوس: آهو

جارو: نیمبوس آتشین 2017

چوبدستی:24 سانت، صاف و قهوه ای با نوار های طلا کاری شده، از چوب درخت نارون،موی دم تک شاخ

مشخصات ظاهری: قد بلند، لاغر اندام، مو های بلند قهوه ای با رگه های سفید، چشمای قهوه ای ، پوست سفید

مشخصات اخلاقی: باهوش،شجاع، رقابتی، فقط با خودیا دوستانس، کتابخون و ماجراجو

زندگینامه: ناتالی از بچگی رقابتی بوده و زمانی که برای اولین بار توی یکی از رقابتاش شکست خورد، کسی که موفق به شکست دادن او شده بود ، تکه تکه شد. (در یک لحظه ) و از آن لحظه، شخصیت جادویی او پدیدار شد.

 تایید شد.
معرفی شخصیتتون کمی کوتاهه. لطفا بعدا برگردید و تکمیلش کنید.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۰ ۲۲:۳۳:۴۰

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.
#اتحاد_گریف


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

نجینی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۶:۱۶ دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 262
آفلاین
نام شخصیت: نجینی

گروه: اسلیترین

شغل: قاتل حرفه‌ای

علاقمندی‌ها: بابام

توضیحات: نجینی محبوب‌ترین موجودِ زندگی لرد ولدمورت بود، تا حدی که لرد ولدمورت قسمتی از روح خود را در این باسیلیسک مونث، به عنوان آخرین هورکراکس خود، زمانی که در جنگل‌های آلبانی بود، قرار داده بود.
لرد ولدمورت به واسطه‌ی مارزبان بودن و نیروهای سیاه و جادویی و آن اشتراک روح، افکار خود را با این مار در میان می‌گذاشت.
نجینی به دستور لردسیاه سوروس اسنیپ را به قتل رساند. و در بحبوحه‌ی جنگ هاگوارتز لرد ولدمورت هر جا می‌رفت، این مار نیز روی شانه‌هایش همراه وی بود.

پ.ن: شناسه قبلی

 تایید شد.
خوش اومدین! معرفی شخصیتتون کمی کوتاهه، بعدا برگردید و تکمیلش کنید.اهوم.. چون با گوشی ارسال کردم پست رو، ظاهرا پشت سر هم هست جملات قسمت توضیحات و کم به چشم میرسن. البته مثل بقیه نقش‌هایی که ایفا کردم ممکن هست که بعدا کامل بشه.

درضمن با علم به اینکه احتمالن میدونی نجینی شخصیتی هست که قطعن گروهش اسلیترینه، قید نکرده بودم گروه‌ش رو در معرفی شخصیت. لطفا اضافه کن گروه رو هم.

متشکرم.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۸ ۱۲:۵۰:۱۰
ویرایش شده توسط نجینی در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۸ ۱۷:۰۷:۰۱

"...And you, my friend, must stay close"


for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶

RBK


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
نام شخصيت انتخابي:النیس
گروه :روونکلا
ویژگی های ظاهری و اخلاقی:سرپرست کلوپ دوعل بسار کتابخوان و علاقمند به اطلاعات قدرت و بازی با انسان ها
مو های
چوبدستی:35 سانت چوب درخت سرخدار و پر ققنوس
جارو:او نیاز به جارو ندارد چون فرزند دورگه ی زعوس است
معرفی کوتاه:او ابتدا در کمپ دورگه می زیسته اما پس از فهمیدن این که مادری جادوگر دارد وارد هاگوارتز می شود. و به خاطر حرفه ای بودن سابقش در شمشیر زنی سرپرست دوعل شد و هم اکنون در خدمت شماست !

در حال حاضر ظرفیت ریون پر شده و شما نمیتونید به این گروه وارد شید. ابتدا به تاپیک کلاه گروه بندی برید، بعد به همین تاپیک تشریف بیارید و معرفی شخصیت کنید.
تایید نشد.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۶ ۲۳:۳۹:۱۰
ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۷ ۷:۲۲:۳۹

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است! ... Only Raven


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶

نارسیسا مالفویold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸
از سرتم زیادیه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
نام : نارسیسا مالفوی / narcissa malfoy
گروه: اسلیترین
نژاد: اصیل زاده
پاترونوس: گرگ

نارسیسا بلک، فرزند کیگانوس بلک و درولا رویسر می باشد که بعدها به واسطه ازدواجش با لوسیوس مالفوی، وی را نارسیسا مالفوی نیز می‌نامند. او کوچک‌ترین فرزند از میان سه دختر خانواده اش بود، بلاتریکس و آندرومدا دو خواهر بزرگ‌تر وی به حساب می آمدند ولی بلاتریکس و نارسیسا پس از ازدواج آندرومدا با یک ماگل زاده ، دیگراو را خواهر خود به حساب نمی‌آوردند. نارسیسا، همچنین عمه ی نیمفادورا تانکس ، دختر عموی سیریوس بلک و مادر دراکو مالفوی است.

نام نارسیسا از لحاظ ریشه کلمه به نارسیسوس بر می‌گردد که نام یک قهرمان اسطوره‌ای بوده است که در دریاچه‌ای می‌پرد که در آن تصویر معشوقه‌اش را دیده بود و غرق می‌شود.

از ویژگی های ظاهری نارسیسا میتوان به چهره ای بی روح و رنگ پریده ، موهایی بلند و طلایی رنگ ، چشمانی آبی و اندامی لاغر با قد بلند اشاره کرد.

وی همانند ظاهرش، سرد و بی روح است. از هوش سرشاری برخوردار است و از شاگردان برتر هاگوارتز در دوران تحصیل خود بوده است. او به اصل و نصب خانوادگی خود مفتخر است و برای حفظ خانواده خود، حاضر به فدا نمودن جان خود نیز می باشد.

نارسیسا مالفوی، همانند شوهرش، لوسیوس مالفوی و خواهرش، بلاتریکس لسترنج همواره از طرفداران لردولدمورت بوده است. ولی هنگامیکه لردسیاه، پسرش دراکو را به منظور مجازات لوسیوس، برای ماموریتی سری انتخاب نمود و به عضویت مرگخواران درآورد، به منظور حفظ جان دراکو، کمی در وفاداریش به ولدمورت سست گشت.
بطوریکه در نهایت در جنگ هاگوارتز با دروغ گفتن در مورد مرگ هری پاتر، نقش به سزایی در شکست ولدمورت ایفا نمود و در پایان نیز همراه لوسیوس و دراکو در جنگ هاگوارتز به ولدمورت پشت نمود.

 تایید شد.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۵ ۲۲:۲۳:۵۸

?Why so serious


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۶:۵۰ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶

شما ایچیکاوا


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
نام :
شما

نام خانوادگی:
ایچیکاوا

لقب:
آدم خاصی نیس که ملقب شه ولی با تو جه به اسمش آنها، ما، ایشان و سایر ضمایر مرتبط هم صداش میکنن.
گروه:
ریونکلا

نژاد:
اصیل زاده

خانواده:
پدرش در کودکی به خاطر شما دیوانه میشه و نعره زنان سر به بیابان میگذاره و گرگ میخورتش. مادرش ولی مطمئنه که شما بسیار مستعد و باهوشه و فقط زمان برای کشف استعداد هاش نیاز داره.


چوبدستی:‌
چوب چوبه دیگه! چمیدونم/: چوب درخت انبه فرض کن|:خلاصه زندگی:
بله...طبیعتا به دنیا اومده. رفته هاگوارتز. با تک ماده و ارفاق و بدبختی پاس کرده درسا رو و فارغ‌التحصیل شده. به‌دنبال استعداداشه. متاسفانه تا حالا چیزی کشف نکرده. ولی هنوز دنبال کشف استعدادهاشه و مطمئن هست که بالاخره کشفشون می‌کنه.

خصوصیات ظاهری:
خب قاعدتا یه جفت دست و پا داره. درازه. لاغر هم هست، چشمای مشکی نافذ شاید تنها ویژگی مثبت ظاهریش باشه.

خصوصیات اخلاقی:
مهربونه و یه مقداری گیج هست. کلا زیاد میخنده و زیاد سخت نمی‌گیره. کلمه "لوس" برای اخلاق‌هاش یکم زیادیه ولی تنها کلمه مناسبِ دردسترس هست

 تایید شد.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۴ ۱۷:۰۱:۵۰


پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶

شما ایچیکاوا


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
نام خانوادگی:
رابستن لسترنج

گروه:
ریونکلا

نژاد:
اصیل زاده


خانواده:
برادر کوچیک تر رودولف لسترنج و برادر شوهر بلاتریکس هست.‌چوبدستی:‌
چوب چوبه دیگه! چمیدونم/: چوب درخت انبه فرض کن|:خلاصه زندگی:
بله...طبیعتا به دنیا اومده. رفته هاگوارتز. با تک ماده و ارفاق و بدبختی پاس کرده درسا رو و فارغ‌التحصیل شده. به‌دنبال استعداداشه. متاسفانه تا حالا چیزی کشف نکرده. ولی هنوز دنبال کشف استعدادهاشه و مطمئن هست که بالاخره کشفشون می‌کنه.

خصوصیات ظاهری:
خب قاعدتا یه جفت دست و پا داره. درازه. لاغر هم هست، چشمای مشکی نافذ شاید تنها ویژگی مثبت ظاهریش باشه.

خصوصیات اخلاقی:
مهربونه و یه مقداری گیج هست. کلا زیاد میخنده و زیاد سخت نمی‌گیره. کلمه "لوس" برای اخلاق‌هاش یکم زیادیه ولی تنها کلمه مناسبِ دردسترس هست.


همینا||:


 شخصیت انتخابی شما از گروه اسلیترینه، در حالی که کلاه شما رو در ریونکلاو انداخته. لطفا از لیست شخصیت ها یک شخصیت که در گروه ریونکلاو باشه یا گروه نداشته باشه انتخاب کنید.
تایید نشد.


ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۴ ۱۳:۴۴:۰۵
ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۴ ۱۳:۴۵:۳۳شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.