هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خادمان لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن)
پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

شیلا بروکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۰۲ چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
از کیف ارزشمندم دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 93
آفلاین
سلام ارباب! سلام بلا! خوب هستید؟

اممم...گفتم شاید آیلین نتونه دوریمو تحمل کنه.
میشه بیام تو؟

سلام شیلا!
من خوبم، از ارباب هم دقایقی پیش جویای احوالشون شدم، خوب بودن شکر مرلین!

در خانه ریدل‌ها همیشه همه شاد و خوشحالن. مرگخوار ناراحت از غم دوری نباید داشته باشیم. پس شما هم بیاین تو تا آیلین شادی داشته باشیم.

تایید شد!

ویرایش شده توسط شیلا بروکس در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۲۲ ۲۲:۱۷:۴۲
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۲۷ ۲۰:۱۸:۵۲

هیچکس حق نداره ازم دورش کنه!

"ONLY RAVEN"

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

Annabell

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۱ سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۰۹ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹
از تبریز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
بلا واقعا که
به ایلین جواب میدی به من نه
اشکال نداره شاید داری تحقیقات میکنی ولی من خیلی تازه واردم ولی شانسمو امتحان میکنم و درخواست میدم

فقط لرد
زنده باد لردسیاه🥰
زنده باد اسلایترین🤪
زنده باد شرارت واقعی😍

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۲۶:۵۷
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 301
آفلاین
سلام مجدد!
ببخشید اگه با درخواست های زیاد کلافت کردم. اومدم یه دور دیگه درخواست بدم.

سلام آیلین!

خب، ببین اوضاع از دفعه قبل بهتره. با سوژه‌ها بیشتر دوستی می‌کنی و این خیلی خوبه. شخصیت‌هات در چارچوب قرار گرفتن و همه اینه نشونه تلاشیه که کردی. ولی خب نباید متوقف شی چون کلی راه پیش روته. هنوز سرعتت خیلی بالاس، گاها از روی سوژه‌ها می‌پری و بعضی چیز‌هارو نادیده می‌گیری. اما اینا حل شدنیه.

عجالتا بیا تو تا ببینیم چی میشه.

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۲۲ ۱۴:۳۵:۰۵

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

Annabell

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۱ سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۰۹ جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۹
از تبریز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
۱)هرگونه عضویت در یکی از گروه های محفل ققنوس/ مرگخواران را با زبان خوش توضیح دهید.

خب ، من خیلی تازه واردم و اصلا تو هیچکدام از این دوتا فعالیت نکردم و الان میخوام مرگخوار بشم. البته با با قسمت خانه ریدل ها کاملا آشنا هستم.

۲)فرق دامبلدور و ولدمورت در کتاب چیست؟
ببینید ، ولدمورت سرشار از قدرته ولی دامبلدور هیچه یعنی پر کاه هم نمیشه. اون فقط با ابر چوبدستی قدرتمند بود ولی ولدمورت بدون آن هم قدرتی باور نکردنی داشت.

۳)هدف جاه طلبانه شما برای عضویت در مرگخواران چیست؟
خب ، در کنار ارباب بودن افتخار بزرگی هست. خیلی زیاد. من ایشون هر کاری از من بخواهند من بدون بهانه انجام خواهم داد.

۴)برای یک محفلی اسم بگذارید!

بنده سوروس اسنیپ را محفلی حساب میکنم. چون به لرد خیانت کرد.
سوروس اسنیپ مرغ عشق گندیده
یا
سوروس اسنیپ = کله روغنی.

۵)به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟

ببینین من از ویزلی ها به اندازه چینی ها دل خوشی ندارم و به نظرم اونا خیلی پر خورن و میتونن حتی سوسک ها هم بخورن. میتونن اونا رو جارو برقی آقای فیلچ قرار بدن که عین جارو برقی آشغالای هاگوارتز را تو شکمشان بکشن.

۶)بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

خب باید با درد. و زجر زیادی بمیره پس اول صد تا کروشیو میزنیم بعد خیلی سریع آواداکداورا‌ بزنیم.

۷)در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی( مار محبوب ارباب) خواهید داشت؟

ایشون هر کاری بخوان میکنم براشون حتی براشون میکشم و میمیرم.

۸) به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده؟

خب مار در بعضی از فرهنگ ها نماد شیطانه و لرد سیاه هم به اوج شرارت رسیده و مانند مار ها بینی و دماغ نداره.

۹)یک یا چند استفاده از ریش دامبلدور را بنویسید‌‌.

میتونیم به عنوان تشک و ملحفه ازشان استفاده کنیم.

امیدوارم قبولم کنید خانم لسترنج

جای کمی میگیرم به خدا.

سلام و خوش اومدین به سایت.
در قدم اول برید خجالت بکشید... زشته! شرم کنین. نرسیده یه کاری کردین که من بیام ازتون پوزش بخوام!
چرا یه جوری درخواست دادین که من نبینمش؟!

خیلی خوبه که از بدو ورود تکلیفتون با خودتون مشخص باشه و بدونین سفیدین یا سیاه. اما مسئله‌ای که هست اینه که باید این سیاه بودن رو در عمل نشون بدین تا اینجا تایید شید.
به عنوان مثال تو فرم اسم لردسیاه رو آوردین. مرگخوارا هیچوقت اسم ولدمورت رو به زبون نمی‌آوردن. یادتونه؟
جدا از این مساله، من احتیاج دارم پست‌های ایفای نقش بخونم ازتون تا بدونم رول نویسیتون در چه حدیه.
عجله نکنین... مطمئن باشید با منتظر موندن و تمرین کردن، ضرر نمی‌کنین. پیشرفت می‌کنین و اون وقته که تو گروه می‌تونین با اعتماد به نفس بیشتری فعالیت کنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۲۷ ۱۲:۲۶:۲۴

فقط لرد
زنده باد لردسیاه🥰
زنده باد اسلایترین🤪
زنده باد شرارت واقعی😍

پیام زده شده در: ۹:۱۰ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۳:۴۲:۲۱
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 159
آفلاین
1- سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!
عح عح عح عح عح! ووی ووی ووی! یعنی داغون شدمــــــا! له له هستم. ما رفتیم تا این محفل ققنوسو. بعد نمک گیر شدیم. تو آشپزخونه ش ظرفا شستیم. به هر حال من اونجا زندگی میکردم. گفتم یه نسخه کلیت دم ورودیه رو به منم بدین من شب کارم نمونم پشت در هی. درشون بدقلقه با الله هورا و هیچ ورد مِردی وا نمیشه. هی شبا می مونم پشت در. عاقو سرتونو درد نیارم یهو نمدونم چیطو شد کریچر رم کرد قهر کرد چی کرد نمدونم خلاصه محل نداد به من این توله جن، به جا من رفت یه غریبه رو راه داد، تا چهار روز بعدشم مارو محل نذاشت. ما هم به هر حال دیگه غروری داریم. آستانه تحملی داریم. بزرگتری گفتن کوچیک تری گفتن. هیچی دیگه. کاسه کوزه مو جمع کردمو نرسیده اومدیم این ده شما. گفتن خیلی حاصل خیزه برای رشد امثال ما. میشه به جای ظرفشویی به مشاغلی مثل باغبونی هم پرداخت.

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟
عاقو چه کتابی؟ این سوال مشکل داره. طراحش کیه؟ ما نمیشناسیم این افرادی که اسم بردین رو. چه اسمای غربی هم دارن. عح عح عح عح عح! زمان ما نداشتیم ولدردور و دامبلمورت! ولی تو مملکت ما لرد مملی و دایی جان جانان داشتیم. هیچ تفاوتی هم نداشتن. هر دو صرفاً دنیا رو جایی برای اجابت مزاج می دیدن. ووی ووی ووی! همچنان که می بینید اثرات برگشت ناپذیرشون در امثال من مانا هستن. عیح عیح عیح!

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟
ما بیشتر اهداف جاطلبانه داریم. دنبال جاخواب و غذای بخور نمیریم. فراموشی باعث شده طی بیست سال اخیر هر روز آدرس خونه م رو گم کنم. دیگه گفتم یه جا بچسبم تکون نخورم دیگه. بابا خسته شدیم. بسه دیگه. چرا نمیای؟ عح عح عح عح عح! ووی ووی ووی!

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.
با اجازه لرد سیاه، مادام لسترنج، اهالی محل، کسبه و بازاریان و پیر غلامان هنگلتون، من ترجیح میدم تام جگسن از بین مرگخواران رو برای یه لحظه قرض بگیرم و یه غیرمرگخوار تصورش کنم و "پدرام" صداش کنم. وووی وووی وووی! عاح عاح عاح عــــــــاح!

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟
تجربه حضور غیر رسمی من توی تشکیلات شون به من فهموند که اینا ویزلی هاشون رو میفروشن یا کرایه میدن به خانواده های بی فرزند! از شما چه پنهون من خودم چند باری رون شون رو کرایه کردیم با هم رفتیم سفرهای علمی! حقیقتش رو بخواین راضی نبودم خیلی. خوب سواری نمیداد. یادم رفت بگم راستی. من از گردن به پایین فلجم و با باد و شوت و لگد به این ور اون ور منتقل میشم. اگه رام میدین داخل، لطفاً یه wheelchair access برای درتون تعبیه کنید. عح عح عح عح عح! ووی ووی وووی!

6- بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟
بنده راه های فرهنگی رو توصیه میکنم. قرن خشونت تموم شده. بازی های فکری باید طراحی کرد. باید در این بازی ها جوری به افکار محفلی ها نفوذ کرد که خودشون برسن به این باور که دنیا بدون اونها جای زیباتری میشه. خودشون قبول کنن که باید برن. باید به این درک برسن. در مرحله نهایی، بساط خودکشی باید فراهم بشه براشون که خودشون بدون مداخله جان خودشون رو بگیرن. هـــــــا. عیح عیح عیح!

7- در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
شنیدم برای دستای کلفتی مثل دستای من ستون فقرات قابل لمس و خوبی داره. من دوست دارم با این شیلنگ نجیب گاهی ذکر بگم و تسبیح بزنم اگه اشکال نداشته باشه. بهرحال من یه جادوگر مسلمون هستم. رسالت مهم تری دارم. باید گاهی طلب آمرزش کنم برای خودم و همه شما مرگخواران. هر چی باشه دست همتون به جرم و جنایت آلوده س. ووی ووی وووی!

8- به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟
شما موهای بنده رو دیدی؟ نه حاشیه رو نبین. اونا رو پیوند زدم. کلا طاسه. حالا من اینطوری کلا به دنیا اومدم. ژن مون اینطوریه. لپ کلام اینه که مو شخصیت نمیاره. هار هار هار!

9- یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.
من همچنان شخصی به این اسم نمیشناسم. اونجا هم که بودم بهش میگفتن همیشه غایب. منتظر بودن هی بیاد از سفر ولی نمی اومد. ولی از شما چه پنهون من شنیدم گاهی با ریش یارو شیشه پاک میکردن، تی می کشیدن، ظرف ظروف خشک میکردن. میدونی چی میگم؟ کارای خانگی و اینا. عیح عیح!

نفر بعد!

ویرایش ثانویه:

ما برگشتیم!

آقای مصطفی!

درخواست محفل می دین...بعد میایین سراغ ما؟! ما عادت نداریم انتخاب دوم کسی باشیم!

شخصیت شما اصلا برای مرگخوار شدن مناسب نیست. شخصیت خوبیه... ولی یه حالت بی خیالی داره که هیچی براش مهم نیست و همه چی و هر کسی رو مسخره می کنه. این شخصیت اگه مرگخوار بشه باید کلا عوض بشه...به نظر من حیفه و نباید این اتفاق بیفته. در نتیجه ما شما را نمی خواهیم!

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۹ ۲۱:۴۰:۲۰
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۹/۴/۱۰ ۱۸:۴۸:۳۰

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

نیک بی سر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۲:۲۴ پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 37
آفلاین
- سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح )
دهید
من نیک بی سر معروف ترین کس بعد از دامبلدور و هری پاتر درخواسترمنحلق به گروه ی شما را میدم
حتما برای لرد خوشاینده که من به گروه ش بپیوندم
اخه کیه که نخواد شبح تو گروه باشه

2- به نظر شما مهم ترين تفاوت ميان دو شخصيت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چيست؟

لرد دماغ تداشت
دامبلدور دماغش نوک تیز بود
البته این اینجا دامبلدور ارزو داشت اصلا دماغ نداشت

3- مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت چیست

رسیدن به مرتبه ای که همه ی جادوگران دنیا بعد از لرد سیاه از من بترسند
البته بعد کله پاچه
چون کشندست

4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

دامبلدور محتاج یک شامپو بچه

نشان دادند سوپ خفاش خود به خود سیر میشن البته زیاد دووم نمیارن اونم میخورن

الک و جوش شیرینو میریزیم در دهانشانشان تا همیجوری کف کنند کف سرشو بکنی تو سنگ دستشویی منظور بد نگیری

براش میترکم

فکر کنم دکتر عمل زیبایی براش بد عمل کرده

گفته میخواد باد خالی شه دکتر قاطی داشته فکر باد کنکه پهنش کرده

9- یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید

حشره گیر تور ماهیگیری موکت حصیر اربته برای هدف تیراندازی
طناب درست کردن برای رابین هود

نیک عزیز

خوش اومدین.
در مورد درخواستتون، قبل از هر توضیحی اینو باید بگم که شما باید اول بتونین تصمیم بگیرین به کدوم جبهه تمایل دارین. نمیشه براتون فرق نداشته باشه سیاه باشین یا سفید! یا اگه این نشد برم سراغ اون! باید یه تصمیمی بگیرین و بالطبع تمایلتون به جبهه مورد نظرتون رو نشون بدین پ اصطلاحا سیاه یا سفید باشین. حالت دیگه، بی طرف بودن و وارد جبهه‌ها نشدنه.
جدا از این مسائل، معیار تصمیم گیری درخواست‌ها، پست‌های ایفای نقش هستن. فعالیت کنین، نقد بگیرین و با شخصیت‌ها آشنا بشین. اما قبل از همه این کار‌ها، بهتره اول یه آواتار انتخاب کنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط نیک بی سر در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۲۶ ۲۳:۱۴:۴۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۲۸ ۲۳:۱۲:۰۳

پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

Helen.D

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۳۱ یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
از نپتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
یه فرم دیدم گفتم انگار باید پرش کنم که رام بدین تو

1- سابقه عضويت قبلي در هر يک از گروه هاي مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهيد!

خب! از اونجایی که من بهترینم گفتم فعلا عضو نشم تا به بقیه هم فرصت خودنمایی بدم ولی به محض ورودم بهترین مرگخوار میشم! (البته به شیلا و آیلینم بعضی وقتا اجازه میدم یه خودی نشون بدن )

دماغ.

نابودی هرکس که فکر میکنه من بهترین ساحره ی جهان نیستم و خدمت به بزرگترین جادوگر جهان! (فک کنین چه شود! )

دامبلدور خدای ریش!

سوپ خفاش بهشون نشون میدن خود به خود سیر میشن.

آواداکداورا.

بهش عشق میورزم(هر جانوری که شر حشرات را کم کند پاداشش پیش من محفوض است )

گم شده!

9- یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

گیر انداختن حشرات: ریش جادوگر مذکور را روی زمین پهن کرده و با خیال راحت میخوابیم
میتونیم به عنوان پشه بند هم استفاده کنیم

هیزل

من پست‌هاتون رو خوندم. مساله از این قراره که یه سری مشکلات وجود دارن که نمیشه اسمشون رو مشکل گذاشت، بی دقتی‌هایی هستن که با نقد گرفتن درست می‌شن. تو پست‌های شما از این قبیل مسائل دیده میشه. مثل نقطه نذاشتن یا استفاده اشتباه از شکلک‌ها و...
اما از طرف دیگه مشکلاتی وجود دارن که باعث می‌شن پاسخ من به این درخواست «فعلا تایید نشد» باشه و اون‌ها فقط با فعالیت، خوندن و نوشتن و نقد حل میشن. مثل خام بودن پست، سرعت بالای اتفاقات، توضیحات ناقص و... تو پست‌های شما این مشکلات هم دیده میشه اما زیاد نیستن و در کل اوضاع خوبه. اما لازمه یه مقدار فعالیت کنین و خودتون رو نشون بدین و این مشکلاتب که ذکر کردم رو به حداقل برسونین تا کیفیت پست‌هاتون به حد لازم برسه. مطمئنم خیلی زود در جمع مرگخواران خواهید بود.
موفق باشید.

فعلا تایید نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۲۸ ۲۳:۰۵:۳۳

خفن ترین وارد میشود

#اختلال_خودشیفتگی

Raveeeen!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

شیلا بروکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۰۲ چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
از کیف ارزشمندم دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 93
آفلاین
سلام بلا من میدونم از درخواست قبلیم تا حالا پست زیادی نزدم ولی فقط اومدم هشدار بدم اگه هر کدوم از من و هیزل و آیلین توی یه جا سکونت داشته باشیم یه دوئل سه یا دو نفره خیلی خطرناک شکل میگیره به روونا اگه هممون یه جا باشیم اونجا محکوم به فناست گفتم بگم که گفته باشم

شيلا

کار خوبی کردی که گفتی... پس هر سه رو رد می‌کنم که آرامش خانه حفظ شه!

از درخواست قبلی تا الان یه پست زدین که کیفیتش از پست‌های قبل پایین تر بود. دلیلش هم این بود که خیلی زیاد سعی کرده بودین طنز و شرارت وارد داستان کنین و این کار رو خراب کرده بود.
بخونین و بنویسین و نقد بگیرین و پیشرفت کنین!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۲۶ ۱۴:۲۲:۳۹

هیچکس حق نداره ازم دورش کنه!

"ONLY RAVEN"

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

ریونکلاو، مرگخواران

آیلین پرینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۲۶:۵۷
از من به تو نصیحت...
گروه:
مترجم
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 301
آفلاین
سلام بلا چطوری بلا؟ اومدم دوباره درخواست بدم. جواب سوالات در درخواست قبلیم هست.

سلام آیلین، ممنون آیلین!

درخواستتون قبول نمیشه به چند دلیل که در ادامه به مشروح آن‌ها می‌پردازیم!

اولین و مهم‌ترین دلیل اینه که هنوز سوژه رو کامل نمی‌شناسین.
دومیش اینکه هنوز بیرون تالار ریونکلاو آیلین شخصیتش رو پرورش نداده.
و در آخر اینکه از درخواست قبلی تا الان، هیچ تغییر خاصی حاصل نشده.
ولی خیلی خوبه که از فعالیت کردن نمی‌ترسید و دارین تلاشتون رو می‌کنین. همینجوری ادامه بدین لطفا، سعی کنین تغییرات مثبت کنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۲۵ ۱۵:۴۷:۱۲

............................... Bird of death ................................

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۴ سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

ماتیلدا گرینفورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۷ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۰۷ دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
درود بر ارباب و بلا.

خب راستش من عضو جدیدم و تا به حال نه عضو مرگخواران بودم نه محفل ولی مدتها بود که میخواستم وارد وفادار ترین گروه یعنی مرگخواران بشم و امیدوارم بشم.

ارباب همیشه اصلاح میکرد ولی دامبلدور همیشه ریش تراشش رو گم میکرد.

در کنار ارباب بودن افتخاریه که نصیب هرکس نمیشه مشخصا و منم هر کاری لازم باشه برای کمک بهشون دریغ نمیکنم و برای موفقیت تا جایی که بتونم مسیر رو براشون هموار میکنم.

دامبلدور پیر مرد پرحاشیه.

اونا که با باد هوا زنده ان. ولی یکی یک گلدون پیاز باید برای هرکدومشون کافی باشه.

یه محفلی رو تو یه اتاق با ارتفاع بلند حبس میکنیم. بعد یک سبد پر از پیاز بالای سقف به طوری که به هیچ عنوان دستش نرسه نصب میکنیم. اینو سه روز بدون آب و غذا و با همین شرایط نگه میداریم، اگر نمرد در آخر طناب رو قطع میکنیم تا در زیر همون پیازا مدفون بشه.

باهم میریم پیتزا خوری. اگه مایل نبودن هم که هرکاری کردم حلال کنید...خودم خوراکشون میشم.

مگه قرار بود اتفاقی بیفته؟! به این خوشگلی و با ابهتی خیلی هم بهشون میاد.

همیشه فکر میکردم اگر آتیش بگیره، آتیش قشنگی ازش درست میشه.

ماتیلدا

رودولف راه می‌ره و میگه من ۱۸ سالمه، هی بهش می‌گم رودولف... شما یک سال از مرلین کوچکتری، چی میگی؟ هی انکار می‌کنه و اصرار می‌ورزه که نه ۱۸سالمه... حالا حکایت شماست که تاریخ ورودتون صدسال پیشه و می‌گین تازه واردم!
برای انجام بررسی ها‌ی بیشتر، بیاین تو ببینیم چی به چیه...

تایید شد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۸ ۱۳:۱۳:۴۵
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۸ ۱۳:۱۴:۳۲

He deals the cards as a meditation
And those he plays never suspect
He doesn't play for the money he wins
He don't play for respect

He deals the cards to find the answer

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.