هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد مینروا مک گونگال
پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

بدینوسیله حمایت رسمی خودم رو از مینروا مک گونگال اعلام میکنم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۱ ۱۹:۴۴:۱۹

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
به به...مینروا.چه خوشگل شدی امشب

سوالهای من از شما:

1-شما بعد از وزیر شدنتون، بیشتر گرایش سیاه رو پرورش میدین سا سفید؟
2- آیا بعد از وزیر شدن، همین طوری خوشگل خوشگل میاین وزارت یا نه، میشین همون مگی بیریخت هاگوارتز؟
3- نظر شما در مورد عمامه کوییرل چیه؟ کلا تاییدش میکنید؟

گریف از شما حمایت میکنه

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
نقل قول:
پروفسور مک گوناگال!
حال شما چطوره؟میبینم که صورت رو حسابی صفا دادید!موهاتون هم آیرون کشیدید...آهان!از همون معجون های هرمیون زدید؟وای!چه قدر خوش قیافه شدید!چه قدر هم لاغر...یا مرلین!ما به شما افتخار میکنیم پروفسور!
1- اگه میشه رمز لاغری تون رو در کمتر از 3 روز به ما بگین.(خاله ام دنبال یه معجون خوب میگرده!)

2- پست یکی از مدیران رو توی ستاد شما دیدم.دو تا نکته توی پست ایشون به چشم خورد!
نقل قول :
به به! زن باباي عزيز!!!

شما وجود هرگونه رابطه با دامبلدور را تایید میکنید یا تکذیب؟

3- منظور این مدیر از قرار دادن امضایی با محتوای "منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود! "چیست؟آیا میخواهد از شما طرفداری کند و یا...؟!

4- نقل قول :
انجام مسابقات رول نویسی در انجمن ها .
همکاری با نماینده ی های گروه های خصوصی گریف ریون هافل اسلی و مرگخوار و محفل ! برای فعال سازی بیشتر این گروه ها و تشکیل شورای عالیه !

شما به این اعتقاد ندارین که وزیر ( یه ناظره مثل ناظر های دیگه!)باید سرش به کار خودش باشه و فقط وزارت رو بچسبه نه انجمن های دیگه؟و کلا هرگونه زیر سوال بردن این مسئله توسط شما و رقباتون فقط تبلیغ محسوب میشه؟من به این اعتقاد دارم!
-----------------------------------------------------
در صورتی که پاسخ شما به سوالات بالا منو قانع کنه از حمایت بی دریغ من برخوردار میشین!

سلام دراکوی عزیز :
حال ما هم خوبه .

1. هووم معجون جالبی داره : باید اول برید یک عدد بلیت جالب در شاخه ی ایفای نقش بزنید و در آن درخواست لاغری کنید و سپس پس از جواب آن با باز کردن یه شناسه ی جدید خاله ی شما می تواند از شخصیت بلا برای رهایی از چاقی به شخصیت پتونیا دورسلی تغییر شخصیت دهد . بعد سپس به سراغ یخچال رفته و یک حرعه آب میخورید . هووم الان شما حدود 20 کیلو لاغر شده اید .
اینو میتونید بفرستید به پرسش های همگانی سایت .

2. هووم من به اجبار تایید میکنم البته به زور بود . من قصد داشتم درراستای همون تمایلبه جنس موافق و این حرفا با ننه دامبل رابطه بر قرار کنم این دامبل بی همه چیز چیزشو یعنی خودشو چسبوند به من .

3 . هووم اگه قول بدید به کسی نگید این مدیریت عظیم سایت از همون دست های پشت پرده است و با تبانی ما با هم قرار است من بدون دغدغه به وزارت برسم ما به کسی نمیگیم شما هم نگید .

4 . هووم این سوالو جدی جواب میدم : وزیر از نظر قدرت مثه ناظرای انجمن های دیگست ولی میتونه با انجام تعامل با ناظر های انجمن های دیگه و تشکیل همین شورا زیر سایه ی مدیریت با اجرای مسابقات و تزریق سوژه باعث فعال شدن رول بشه .

در آخر هم از شما تشکر میکنم !
مگی

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
پروفسور مک گوناگال!
حال شما چطوره؟میبینم که صورت رو حسابی صفا دادید!موهاتون هم آیرون کشیدید...آهان!از همون معجون های هرمیون زدید؟وای!چه قدر خوش قیافه شدید!چه قدر هم لاغر...یا مرلین!ما به شما افتخار میکنیم پروفسور!
1- اگه میشه رمز لاغری تون رو در کمتر از 3 روز به ما بگین.(خاله ام دنبال یه معجون خوب میگرده!)

2- پست یکی از مدیران رو توی ستاد شما دیدم.دو تا نکته توی پست ایشون به چشم خورد!
نقل قول:
به به! زن باباي عزيز!!!

شما وجود هرگونه رابطه با دامبلدور را تایید میکنید یا تکذیب؟

3- منظور این مدیر از قرار دادن امضایی با محتوای "منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود! "چیست؟آیا میخواهد از شما طرفداری کند و یا...؟!

4- نقل قول:
انجام مسابقات رول نویسی در انجمن ها .
همکاری با نماینده ی های گروه های خصوصی گریف ریون هافل اسلی و مرگخوار و محفل ! برای فعال سازی بیشتر این گروه ها و تشکیل شورای عالیه !

شما به این اعتقاد ندارین که وزیر ( یه ناظره مثل ناظر های دیگه!)باید سرش به کار خودش باشه و فقط وزارت رو بچسبه نه انجمن های دیگه؟و کلا هرگونه زیر سوال بردن این مسئله توسط شما و رقباتون فقط تبلیغ محسوب میشه؟من به این اعتقاد دارم!
-----------------------------------------------------
در صورتی که پاسخ شما به سوالات بالا منو قانع کنه از حمایت بی دریغ من برخوردار میشین!

----------------------------------
ویرایش: آفرین!سوالا رو خوب جواب دادین!همین جا حمایت بی دریغم از شما رو در این انتخابات اعلام میکنم!

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۱ ۱۹:۲۹:۴۰

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
2 تا سوال مينروا جان:

1)نظرتون درباره ي محفلي ها ومرگخوار ها چيه؟

2)كدام يك از نامزد هاي انتخابات را رقيب اصلي خودتون ميدونيد؟

پرفسور اسپراوت عزیز :

با اجازه من اول دومیشو جواب بدم :

2. همه ی دوستان رقیب به حساب میان اما فکر کنم تبلیغات پیوز خیلی خوب بوده و ادی هم منوی مدیریت آنیتا با 24 تا رای رو پشت سرش داره و اینا ولی کلا امید وارم با حمایت طرفدارام با اینکه 2 روز دیر تر ستادم زده شد وزیر شم و بتونم به رول در این تابستون کمک کنم تا هممون سرگرم باشیم .

حالا دوم اولیش : مرگخوار و محفل : هیچ دشمنی واقعی نیست و شاید من که محفلی ام بهترین دوستم یه مرگخوار باشه تو سایت که هست .
ولی کلا بهترین سوژه برای فعال بودن رول کل کل مرگخوار و محفله که خیلی هم جای مانور داره و من هم مسلما روی این سوژه به هنگام وزیر شدنم دست خواهم گذاشت .

* پ ن : در ضمن ایشالله حیمز بگه شمام بیای محفل

امید وارم قانعت کرده باشم

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
به به! زن باباي عزيز!!!

خب خب خب! ببينم، پس اين شمائي كه جلوي پدر ما قد علم كردي كه اين لرد كچل و آنيت اصلا به هم نمي يان!! هان؟؟!! دارم برات!!!

حالا چن تا سوال!

اولا، شما كه خودت برهم زننده ي نظارم خانواده هستي و اومدي واسه مامان ما، هووووو شدي، چطور ميخواي جامعه ي جادوئي رو به سمت امنيت و ايناها سوق بدين؟!!

دوم، در صورتي كه وزير شديد، قصد به سيخ كشيدن جادوگران رو داريد يا خير؟! اگر بله، چوجوري؟ اگر نه، دارم برات!

سوم، ميگن كه شما يه نقطه ضعف دارين! اگه ميشه نقطه ضعفتونو اعلام كنيد!!!

چهارم، يكي ميگفت شما انسان متقلبي هستيد! آخه بيسكوئيتاي زنجبيلي سبزروارو مي يارين، ميريزين توي قوطي، به نام خودتون و دست پخت خودتون پخششون ميكنين! اگه همچي آدمي نيستين، درباره ي بيسكوئيتا توضيح بدين، اگرم هستين، دارم برات!!!

پنجم، شما چن سالتونه؟!!

ششم، خط سير اصلي سوژه هاتون چي هستن؟! اگه خط سير دري، كه خب بگو! اگه ندارين، دارم برات!!!!!!!!!

هفتم، اگه بهت بگم وزير آينده با 24 راي، ادي ماكاي هست، عكس العملت چيه؟!!!

حالا اينا رو جواب بده، تا بعد!!

در ضمن، دارم برات! اينم امضا:

سلام بر مدیریت عظیم و کبیر سایت یعنی بنده اخ معذرت میخوام یعنی شما .
من کلا عاشق شما هستم یعنی عاشق منوی مدیریت و شما هستم سوءتفاهم پیش نیاد . .

اولا : من بر هم زننده نیستم و تحکیم دهنده ی نظام هستم . در ضمن من به عوان هووی مادر شما نیومدم من دنبال مامان شما اومدم بابای شما خودشو چسبوند به من بعدش هم در همین راستا من قصد دارم ازدواج زن را با هر چند تا مرد که بخواد به طور همزمان بدون اجازه ی شوهر آزاد کنم .
بعدش هم موافق تمایل به جنس موافقم و ترویج آن (در راستای پرسش همگانی مربوط به انحراف اخلاقی دامبل )

دوما : هووم بله من به سیخ دوست دارم کشیدن هم دوست دارم ... ! به سیخ کشیدن رو هم خیلی دوست دارم کلا من دوست دارم دوست دارم ولدی رو به سیخ بکشم تا شما دیگه اصلا به هم نیاین از پایین به بالا ولی منو رو به سیخ نمیکشم کلا من سیخ ... هووم سوال اینجوریاس پس ( جواب بیناموسی دادم پای خودته ها )

سوما : بله من اعتراف میکنم که نقطه ضعف دارم من در مقابل جنس موافق کم میارم یعنی به علت علاقه به این جنس دست و پامو گم میکنم و هر چی بگن قبول میکنم . اما دور ا شوخی نقطه ضعفم اینه که اگه حقم ضایع شه مسالمت آمیز و آروم برخورد نمیکنم برخوردم تنده و اینو خودم بد می دونم .

چهارمآ : باور کن من یه همچین آدمی نیستم جریانش اینه یه بار حدود 10 15 سال پیش منو منو و عله خیلی دوست بودیم بعد یه چیزی شد من و منو دعوامون شد بعد منوی نامرد زد منو بلاک کرد بعد همه اعتراض کردند و اینا مجبور شد دوباره بازم کنه ( منظورم اینه گه شناسمو باز کنه ) بعد واسه اینکه منو ضایع کنه این شایعه رو ساخت کلا من بیسکوییت زنجبیلی مطمئن باش مدیر عظیم و کبیر .

پنجم : آخیش این خیلی سواله خوب و آسونی بود : من 18 سالمه و متولد سال شصت و نه هستم و امسال کنکور دادم و ایشالله ورودی 88 هستم . راستی جونه من واسه فرند شیپ میخوای ؟ ایول ای دی اس ال بدم ؟ ( دیش میدونی چیه ؟ دور کمره )

ششما :

ششم : خط سیر من خیلی خوبه خط سیر من صافه نه یعنی یه شیب صعودی داره و تند شونده . کلا من خط سیرو هم مثه منو دوست دارم ؟
( خط سیر چی هست ؟ )

هفتم : هووم ا
دی جون تاج سر مائه به قول خودش وارت ارزش به هم زدن دوستی هامونو نداره
ما 4 ساله دوستیم اگه بگه ما به نفعش میکشیم کنار ننه جون شما هم دو به هم زنی نکن

در آخر حالا من یه سوال دارم :
من که ندارم ولی کلا تو چی داری برام ننه ؟!

* پ.ن : کلا که خیلی باحالی آنیتا
* پ . ن : اینکه سوالات هفت تا بود دلیلش این نبود که 7 عدد جادویی و قدرتش بیشتر باشه و اینا ؟!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
2 تا سوال مينروا جان:

1)نظرتون درباره ي محفلي ها ومرگخوار ها چيه؟

2)كدام يك از نامزد هاي انتخابات را رقيب اصلي خودتون ميدونيد؟

دیدگاه هر کس نشان

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

رکسانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۶ سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۵ جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۱
از تو بعید بود!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
رای ما فقط:
__________________________>>>
__________________________>>> مینروا مک گونگال

به امید ساختن حماسه ای سبز در جمعه

ویرایش شده توسط لاوندر براون در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۱ ۱۳:۰۹:۲۱

جان اسیر دل/دل اسیر دوست/دوست چه میداند/ دل اسیر اوست

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
به به! زن باباي عزيز!!!

خب خب خب! ببينم، پس اين شمائي كه جلوي پدر ما قد علم كردي كه اين لرد كچل و آنيت اصلا به هم نمي يان!! هان؟؟!! دارم برات!!!

حالا چن تا سوال!

اولا، شما كه خودت برهم زننده ي نظارم خانواده هستي و اومدي واسه مامان ما، هووووو شدي، چطور ميخواي جامعه ي جادوئي رو به سمت امنيت و ايناها سوق بدين؟!!

دوم، در صورتي كه وزير شديد، قصد به سيخ كشيدن جادوگران رو داريد يا خير؟! اگر بله، چوجوري؟ اگر نه، دارم برات!

سوم، ميگن كه شما يه نقطه ضعف دارين! اگه ميشه نقطه ضعفتونو اعلام كنيد!!!

چهارم، يكي ميگفت شما انسان متقلبي هستيد! آخه بيسكوئيتاي زنجبيلي سبزروارو مي يارين، ميريزين توي قوطي، به نام خودتون و دست پخت خودتون پخششون ميكنين! اگه همچي آدمي نيستين، درباره ي بيسكوئيتا توضيح بدين، اگرم هستين، دارم برات!!!

پنجم، شما چن سالتونه؟!!

ششم، خط سير اصلي سوژه هاتون چي هستن؟! اگه خط سير دري، كه خب بگو! اگه ندارين، دارم برات!!!!!!!!!

هفتم، اگه بهت بگم وزير آينده با 24 راي، ادي ماكاي هست، عكس العملت چيه؟!!!

حالا اينا رو جواب بده، تا بعد!!

در ضمن، دارم برات! اينم امضا:

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
از هواداران خودم خواهش مندم این رو بذارن تو امضاشون !
http://pitza08.irgig.com/uploads/1248260825.gif

لینک تصحیح شدست !
ممنون !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.