هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۱:۰۰ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1- با توجه به درس امروز این معجون چه ضرر هایی میتواند داشته باشد ؟ ( 5 نمره )
این معجون که بی نهایت مورد استفاده قرار میگیره یک سری ضررهایی داره که حتی ممکن باعث مرگ بشه.
اگر از این معجون به صورت متداوم خورده شود بدن بهش عادت کرده و دیگر مقدار کمی ازان چیزی نیست.پس شخص میشه کمک کم زیاد کنه مقدار معجون رو و اگر همینطور ادامه بده باعث میشه که اگر این معجون رو نخورد بیهوش شود و حتما به این معجون نیاز دارد.
-------------------
2- فکر میکنید بین معجون قدرت و معجون هوشیاری کدام یک برای شما سود بیشتری دارد ؟ کاملا توضیح دهید ؟ ( 10 نمره )
معلومه مه مجون قدرت دلایلش:
1-عوارضش کمتره
2-در جاهای بیشتری مورد استفاده ما میتونه قرار بگیره.
3-طرز ساختش راحت تره
4-کلا برای من که کارم زیاد تخصصی نیست یک معجونی که قدرت داشته باشه بهتره.
همچنین قابل ذکر هست که هرگز من اون معجون رو نمیخورم چون از عوارضش متنفرم.اخر یک بار خوردم 4 شبانه روز نتونستم بخوابم.
3- تاریخچه ای از کشف این معجون رو بنویسید . (15 نمره )
شخصی به نام ابرکسس زابینی در زمان های قدیم در شهر لندن میزیسته.این شخص که وزیر سحر و جادو اون زمان بوده هیچ وقت نمیتونسته خودشو متمرکز کنه.به همین دلیل مردمان از دستش ناراضی بودند.وزیر با نارحتی بسیار کل پولش رو گذاشت و همه معجون سازان رو اورد تا برایش معجونی مانند همین معجون درست کنند.سالها گذشت تا بالاخره کسی به نام بولداران کارکاروف معجونی ساخت و به وزیر داد.وزیر از اون خورد و دقتش زیاد شد و این ورد تا مدت ها مورد استفاده قرار گرفت.ولی بعد از 2 هفته این معجون دیگر قابل استفاده نبود.پس پدر بزگ مالفوی ها یعنی لوتورانتا مالفوی در زمان جوانیش بر روی این معجون تحقیق کرده و ضرر هاش و سود هاش رو بیان کرده.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
سوال اول:
اگه از اين معجون به مقدار زيادي در دراز مدت استفاده بشه، چون آدم معمولي بايد روزي 7 ساعت بخوابه و اين فرد با اين معجون هوشيار شده و خوابش نمي بره، درسته احساس خواب الودگي نمي كنه، ولي كلا كسر خواب داره و اين كمبود خواب رو قدرت تفكر و قدرت عمومي بدن تاثير ميذاره. مثلا فرد هب راحتي نمي تونه توي انجام كار ها به سرعت تصميم بگيره و كلا درسته از لحاظ خواب و اينا هوشياره وخوابش نمياد، ولي در كل سطح هوشياري فكري مياد پايين. دقت كنين كه گفتم اگه به طور مداوم و درازمدت استفاده بشه.

سوال دوم:
بستگي به موقعيت آدم ممكنه فرق داشته باشه. من مثلا بايد امشب كارام رو انجام بدم و نياز به هوشياري بيش تري دارم، و نبايد خوابم بگيره، معجون هوشياري و اگه مثلا مي خوام اسباب كشي كنم يا كلي چمدون و اينا حمل كنم، از معجون قدرت استفاده مي كنم. بيش تر مواقع هم موقعيت معلومه، مثلا نيم تونيم بگيم يه جايي يكي يه خورده به هوشياري و يه خورده به قدرت احتياج داره، معمولا يا به قدرت بيش تر نياز داريم و يا به هوشياري.

سوال سوم:
در گذشته، بعضي از كاتب ها مجبور بودن كتاب هايي رو كه بهشون داده مي شه با سرعت زيادي رونويسي و تكثير كنن. بعضي از كتاب ها در دست تعداد كمي كاتب قرار مي گرفت و اين باعث مي شد كه حجم كار اونا بره بالا. يمي از همين كاتبان، كه اسمش لوئيس كاتابريا بود، و از جادوگران مهم اون زمان شناخته شده بود،(اون زمونا استفاده از جادو به حدي نرسيده بود كه براي رونويسي كتابا بشه ازش استفاده كرد) به فكر افتاد تا معجوني براي مقابله با خواب شبش تهيه كنه كه بتونه شبا تا ديروقت بشينه و رونويسي كنه. به همين دليل با توجه به خواص مواد شيمياي و آلي مختلف و اجزاي حيوانات جادويي، كه مطالعه اين خواص 4 سال طول كشيد، تونست با كنار هم قرار دادن بعضي هاشون، تركيبات اوليه اين معجون رو به دست بياره كه با استفاده از تجربيات معجون سازان ماهرف نكات ديگه ي تهيه رو ياد مي گيره و در آخر بعد از چهار و نيم سال تلاش، اين معجون تهيه مي شه كه البته به درد خودش نمي خوره! چون ديگه پير شده و از شغلش استعفا داده!!
---------------------------------------

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
1-با توجه به درس امروز این معجون چه ضرر هایی میتواند داشته باشد ؟ ( 5 نمره )

خوب این معجون اگه ازش استفاده ممتد بشه اعتیاد آوره و عوارض جانبی زیادی داره که می شه اینا رو به عنوان مثال نام برد:

1-باعث می شه که آدم بدون خوردن معجون دیگه نتونه هیچگونه تمرکزی کنه و همیشه به معجون وابسته می شه.
2-آدمو بی خواب می کنه و برنامه زندگی آدم به هم می خوره.
3-روی اعضای داخلی بدن تاثیر سوء داره.
4-مقداری از سلولهای مغز رو از بین می بره و از میزان هوشیاری کم می کنه.
5-حافظه انسان رو تضعیف می کنه و باعث فراموشی های کوتاه مدت می شه.

2- فکر میکنید بین معجون قدرت و معجون هوشیاری کدام یک برای شما سود بیشتری دارد ؟ کاملا توضیح دهید ؟ ( 10 نمره )

از قدیم الایام گفتن قدرت همه چیز نیست!پس آدم نباید به قدرتش اتکا کنه از چیزای دیگه غافل بشه.

ولی به هر حال استفاده از این دو معجون بستگی به مورد استفاده هم داره.مثلا وقتی آدم می خواد یه کار بدنی سنگین بکنه بهتره از معجون قدرت استفاده کنه تا یه وقت با مشکلی مواجه نشه.

ولی مثلا برای یه مسابقه کوییدیچ معجون قدرت همه کار رو نمی کنه.چون غیر از زمانی که شما مدافعید ومعجون قدرت نمی تونه کمک زیادی بهتون بکنه.ولی معجون هشیاری در پست مهاجم و مدافع و دروازه بان می تونه دقت کار رو بالا ببره و در پست جستجوگر هم می تونه هوشیاری و آمادگی برای جستجو به دنبال گوی زرینو بیشتر کنه.

البته این فقط یکی از موارد بود که مزیت معجون هوشیاری بیشتر بود.خیلی موارد دیگه هم هستن که در اونها معجون قدرت کاربرد بیشتری داره.

ولی ضرری که این معجون داری اینه که نمی شه ازش زیاد استفاده کرد.

پس نتیجه می گیریم که برای استفاده مداوم بهتره هیچ کدوم از معجونها رو مصرف نکنیم.ولی برای استفاده مداوم معجون قدرت از معجون هوشیاری بهتره و عوارض کمتری داره.

برای استفاده برای بیشتر موارد هم عجون هوشیاری بهتر از معجون قدرته و کاربرد بیشتری داره ، ولی استفاده از اون باید کم باشه و به طور مداوم استفاده نشه.

در قرن دهم میلادی ، در بریتانیای شمالی ، جادوگری به اسم مایک لارسون ، استاد معجون سازی بود و یکی از نابغه های این کار.
این شخص روزانه ساعات زیادی را برای تحقیق بر روی خواص گیاهان و موجودات و مواد به دست اومده از اونها بر روی معجونها کار می کرد و بعد از این همه کار شبها را هم برای ساخت معجونهایی سپری می کرد که با فروش آنها امرار معاش می کرد.
این فرد به تحقیق و ساخت معجونهای جدید علاقه زیادی داشت ولی هر روز بر میزان خستگی اش افزوده می شد.
روزی به فکر افتاد که معجونی اختراع کند که باعث هوشیاری و تمرکز بیشتر و کم شدن میزان خواب بشود.
پس دست به کار شد و با جستجو در میان یادداشتهای خودش توانست دستور اولیه معجون را به دست بیاورد و آن را بسازد.
بعد از خوردن معجون متوجه اثر ضعیف آن شد و سعی بر تقویت معجون کرد.به این ترتیب خون اژدها را به معجون اضافه کرد و توانست معجونی با بیشترین بازده را تولید کند.
این فرد پس از اختراع این معجون مشهور شد و به عنوان یک محقق فعال شناخته شد.چون هر روز از این معجون استفاده می کرد و زمان زیادی را برای ساخت معجون و تحقیق صرف می کرد.
متاسفانه مایک لارسون به دلیل عوارض جانبی معجون در چهل ساگلی دیوانه شد و در چهل و پنج سالگی در گذشت.

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
استفاده ی بیش از اندازه ی این معجون باعث می شود فرد تمام طول عمر خود را (حتی در مواقعی که لازم نیست ) در آرامش و منگی تمام بگذراند. مثلا یکی از افراد وزارت که در سال 1968-1912 کار می کرده است توسط این معجون از پای در آمد. وی که سال ها بود از این معجون استفاده می کرد روزی که همسرش با او مشغول گفتگو ی خشنی بود او در کمال ارامش و منگی جواب سوالات همسرش را می داده که بعد از چند دقیقه توسط همسر کشته می شود.
هر شخص به این سوال که کدام یک از این دو معجون سود بیشتری دارد جوابی متفاوت می دهد . به نظر من معجون هوشیاری برای من فایده ی بیشتری دارد . زیرا ( خوب حتما فهمیدید من یک مقدار خیلی کمی بیشتر از بقیه درس می خونم!!!) به همین دلیل گاهی اوقات احساس خستگی یا خواب آلودگی می کنم برای همین این معجون من رو هوشیار می کنه همچنین چون مقدار خیلی خیلی کمی ( استفاده از افعال معکوس!!) جوشی هستم یا به نوعی زود از کوره در می روم این معجون به من کمک می کند که آرامش خودم رو حفظ کنم و در نهایت بی خیالی پاسخ سوال های تند و تیز افراد را بدهم و عصبانی شدن آن ها را تماشا کنم !!!
روبرتو دلپیرو معجون ساز حرفه ای ایتالیا ای بنا به در خواست های متعددی که برای ساخت معجونی که انسان را ارام و هوشیار کند داشت تصمیم به ساخت معجون هوشیاری گرفت . تعداد زیادی از آزمایش های وی شکست خوردند از جمله می توان آزمایش اول را نام برد که پس از درست کردن معجون به جای این که انسان را هوشیار کند خواب آلود می ساخت ( بدین ترتیب معجون خواب کشف شد ) یا آزمایش ششم که از ریختن موی دم اسب تک شاخ خود داری کرده بود و معجون به دست آمده تبدیل به آب شد ( ولی او هیچ وقت در نیافت که یکی از دستیارانش با یک ورد تغییر شکل معجون به دست آمده رو تبدیل به آب کرده بود!!) و یا آزمایش دوازدهم که منجر به انفجار پاتیل و از دست دادن یک چشم او شد.او در سیزدهمین آزمایش خود موفق به ساخت این معجون شد . وی با این وجود که در 13 اکتبر 1879 در گذشت ولی هرگز سیزدهم و عدد 13 را عدد نحس نپنداشت.

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
با توجه به درس امروز این معجون چه ضرر هایی میتواند داشته باشد.
از ضررهای این معجون در اثر استفاده ی بی رویه می توان از کسل کنندگی آن بعد از 4 ساعت یادکرد.از دیگر ضررهای استفاده از این معجون بی خوابی تا 48 ساعت بعد که باعث بهم خوردن وقت استراحت افراد می شود.استفاده ی بی رویه ی این معجون باعث می شود که غدد داخلی بدن مثل هیپوفیز که غده ی اصلی محسوب می شود همچنین غدد فوق کلیوی تا حدود زیادی ضعیف شوند و عملکرد خود را به درستی انجام ندهند.این معجون باعث گیجی و منگی هم می شود.
از عوارض دیگر می توان علاقه ی شدید به کار ودوری از خانواده را به حساب آورد.

فکر میکنید بین معجون قدرت و معجون هوشیاری کدام یک برای شما سود بیشتری دارد ؟ کاملا توضیح دهید

خب طبیعتا این سوال بستگی به سلیقه و طرز انتخاب افراد دارد که کدام را ترجیح می دهند.ولی از نظر من معجون هوشیاری سود و فایده ی بیشتری برای انسان دارد چون همیشه هوشیاری و باهوشی از قدرت خالص و بدون تفکر و تعقل برای انسان سودمند تر است.معجون هوشیاری ترکیبی از خون اژدها موی تک شاخ.پر قناری و بقیه ی چیزهاست که طبیعتا از معجون قدرت که ترکیبات آن عبارتند از:پوست مار.و نیش خنثی شده ی آن و بقیه ی چیزهاست بهتر و قوی تر است.
از این رو از نظر من معجون هوشیاری سودمند تر است.

تاریخچه ای از کشف این معجون رو بنویسید . به نوشته ی کتا بها و گفته ی قدیمیان این معجون توسط شخصی به نام کریستیانو اشنایدر در سال 1623 در نواحی شرقی آلمان در شهر لایبزیگ و در دهکده ی آلونا درست شده است.
این شخص که جادوگر بوده در ساخت معجون تبحر خاصی داشته و معجون های متنوعی رو که فرمول خودش بوده اختراع کرده.در روزی که برای ساختن معجون عشق به اتاق کارش رفته به جای اضافه کردن موی دوست دخترش که به رنگ طلایی متمایل به سفید بوده از موی تک شاخ استفاده کرده.
دوست دختر او که زیاد باهوش نبوده در طول چند ساعت ملاقات با او بر اثر خوردن معجون از خود هوشیاری بی سابقه و بی نظیری را نشان می دهد.
بر اثر این اشتباه که بعد ها خودش متوجه شد این معجون به طور کاملا اتفاقی و شانسی ساخته شد که همانطور که می بینیم به بسیارمورد استفاده قرار می گیرد.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
سوال اول:
از اون جایی که این معجون باعث هوشیاری کامل انسان می شه، می تونه خطرهایی هم مثل اختلال در بدن ایجاد کنه. مثلاً دیگه انسان نتونه به راحتی بخوابه. از یک طرف گفته شده که باعث بالا رفتن تمرکز می شه و از طرفی می تونه تمرکز رو به حد پایینی بکشانه و انسان رو گیج کنه. خطرهای دیگه یی هم مثل سلب قدرت داره؛ چون مثلاً چند روز بی خوابی کشیدن عوارضی مثل این رو هم در برداره.

سوال دوم:
بستگی به شرایط داره وگرنه هر دو می تونن مفید باشن. اما معجون قدرت باعث بالا رفتن قدرت جادوگر برای مدتی کوتاه می شه. و معجون هوشیاری باعث بالا رفتن قدرت تمرکز و هوشیاری. هر کدوم از این ها هم عوارضی رو به دنبال دارن. مهم اینه که در چه موقعیتی، چه جوری و به چه اندازه از اون ها استفاده شه... اما به نظر من معجون قدرت باعث ایجاد یک قدرت کاذب در جادوگر می شه و هیچ استفاده ی دیگری نداره ولی معجون هوشیاری که باعث بالا بردن تمرکز می شه می تونه خیلی مفید باشه. تمرکز می تونه به انسان کمک زیادی بکنه؛ کمکی که تا مدت ها اثر آن باقی می موند. با همه ی این ها من معجون هوشیاری رو انتخاب می کردم.

سوال سوم:
در زمان های بسیار دور زمانی که هنوز مکانی به عنوان وزارت خونه و افرادی به عنوان کارمندان وزارت وجود نداشت، مردی زندگی می کرد که بیش از اندازه خواب آلود و گیج بود. او در یک جایی کار می کرد که بر خلاف خصوصیاتش نیاز به قدرت تمرکز بالایی داشت. یه روز که دوباره سر پستش خوابش برده بود، رییسش اون رو جادو می کنه. البته جادویی که زود اثرش می رفت. با این حال همین جادو باعث شد که او به خود بیاد و درصدد درست کردن یک چیز و یا حتی طلسمی برای این مشکل خود بربیاد. از این رو فکر درست کردن یک معجون در ذهن او خطور کرد. او یک تار مو از دم اسب تک شاخ رو با خون اژدها و همچنین مواد دیگر قاطی کرد و بعد از درست شدن و خوردن اون در کمال ناباوری خیلی ها نه تنها سر پستش خوابش نبرد و دیگر نخوابید، بلکه صاحب قدرت تمرکز بسیار بالا شد. از اون به بعد اسم این معجون رو معجون هوشیاری گذاشتند. این معجون از آن زمان به بعد طرفدار بسیاری پیدا کرده است. الآن هم به دلیل ایجاد وزارت برای جادوگران کارمندان آن از این معجون استفاده می کنند.

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1- با توجه به درس امروز این معجون چه ضرر هایی میتواند داشته باشد ؟

معجون هوشیاری از معجونهای پرکاربرد در بین مامورين وزارتخونه به حسب میاد اما تبعات ناشی از استفاده این معجون همواره باعث شده تا عده ای مخالف به کار بردن این معجونها باشند .
استفاده معجون هوشیاری در هنگام ماموريت باعث میشه تا فرد به مقداری که از معجون استفاده کرده بیدار بمونه و به خواب نره اما این بیداری فقط به گونه ای هست که شخصبه خواب فرو نره ولی قدرت ذهن و درک اولیه خودش رو از دست میده و میشه به راحتی در هنگام استفاده از این معجون به فردی که در حال پست دادن هست حمله کرد چون هوشیاری ذهنی نداره و تنها مثل یک مجسمه متحرک ایستاده .

استفاده بیش از حد این معجون هم باعث اثرات منفی از قبیل پوک شدن تدريجی سلولهای عصبی سر میشه و باعث میشه که به مرور زمان رشد این سلولها متوقف بشه و کسانی که معمولا در طی یک ماه بیش از چهار بار از این معجون استفاده میکنند به سوزش و سرخ شدن چشمها ، ناتوانی عضلات دست و پا دچار میشند .

2 - فکر میکنید بین معجون قدرت و معجون هوشیاری کدام یک برای شما سود بیشتری دارد ؟ کاملا توضیح دهید ؟

معجون قدرت به مراتب اثرات مخرب کمتری نسبت به معجون هوشیاری داره و علاوه بر قدرت و توان بیشتری که به فرد میده ، باعث میشه تا اثرات بعدی هم بر روی بدن نداشته باشه
به طور مثال پس از استفاده از معجون هوشیاری ، شخص به مدت یک روز کامل در حالت بی خوابی و خستگی به سر میبره و تمام اعضای بدنش سست و بی حال میشه اما در مقابل ، بعد از استفاده شدن معجون قدرت ، توان و انرژی فرد بیشتر میشه و تا مدت دو روز بعد از مصرف هم نیرو در عضلات احساس میشه .
معجون قدرت معمولا برای جادوگران جوانی که که زير بیست سال سن دارند توصیه نمیشه ؛ به دلیل اینکه ممکنه اثرات منفی و برعکس روی اونها بذاره و به جای دادن نیرو و توان ، باعث ناتوانی و کرخت شدن اعضای بدن اونها بشه و دلیل این اتفاق هم عدم امادگی بدن این افراد در مقابل نیرو و توان اضافی و بیش از اندازه هست .

3- تاریخچه ای از کشف این معجون رو بنویسید .

در سال 1863 در جنگ بین نیروهای انگلستان و نروژ نیروهای نروژی که قصد حمله کردن به خاک انگلستان رو داشتند ، در پشت دیوار بزرگ گلی که انگلیسی ها کشیده بودند منتظر نشسته بودند تا پس از غروب خورشید و به خواب رفتن نیروهای انگلیسی به داخل پناهگاه اونها حمله کنند و ضربه مهمی به نیروهای دشمن وارد کنند اما مشاهده کردند که انگلیسی ها تا پاسی از شب هنوز به خواب نرفتن و در حال جشن و پایکوبی و شادی هستند و هیچ خبری از خواب آلودگی در بین نیروهای انگلیسی دیده نمیشه و بعد از گذشت ساعاتی فرمانده نروژی ها مشاهده کرد که نیروهای خودی در حالی که مشغول دیدن جشن و آتش بازی انگلیسیها هستند به خواب نرفته اند و دقایقی نگذشته بود که نیروهای انگلستان با فهمیدن موضوع ، در یک حمله همه جانبه شکست سختی به نیروهای نروژی که قصد حمله داشتند و به خواب نرفته بودند وارد کردند .
بعدها مشخص شد که فردی به نام توماس اسکولاری این معجون سحر امیز رو برای نیروهای انگلیسی اماده کرده و بدین ترتیب جنگ با پیروزی نیروهای انگلیسی به پابان رسید .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
+با توجه به درس امروز این معجون چه ضرر هایی میتواند داشته باشد ؟ ( 5 نمره )

استفاده طولانی مدت از معجون هوشیاری، باعث قرمز شدن و سوزش چشم ها، درد عضلات و بالاخره خستگی و بی حوصلگی می شود. علاوه بر آن این معجون موجب اختلالاتی در مغز و کاهش توانایی جادویی فرد می شود. به طوری که فرد برای اجرای طلسم های مختلف دچار مشکل می شود.

+فکر میکنید بین معجون قدرت و معجون هوشیاری کدام یک برای شما سود بیشتری دارد ؟ کاملا توضیح دهید ؟ ( 10 نمره )

این مساله را از دو جهت می توان مورد بررسی قرار داد. یکی از جهت سفید بودن و دیگری از جهت سیاه بودن:
-اگر من فردی سفید باشم، مسلما معجون هوشیاری برای من سود بیش تری خواهد داشت. چون با استفاده از این معجون می توان از حداکثر وقت برای انجام کار های مفید استفاده کرد. به عبارت دیگر برای مدتی وقت تلف شده نداشت. این چیزی است که سفید ها خیلی به آن علاقه دارند.
-اگر من فردی سیاه باشم، معجون قدرت برای من مفیدترین معجون خواهد بود. چون یک سیاه خوب علاوه بر این که باید توانایی استفاده از انواع طلسم های سیاه و سفید را داشته باشد، باید از قدرت زیادی هم برخوردار باشد. البته ساه ها ذاتا قوی اند، اما معجون قدرت برای مدتی کوتاه می تواند برای تنوع مفید باشد.
چون فردی سیاه هستم، بنابراین معجون قدرت برای من سود بیش تری خواهد داشت.

+تاریخچه ای از کشف این معجون رو بنویسید . (15 نمره )

قرن نوزده یکی از قرن های پر آشوب دوران جادوگری بود. وزیر سحر و جادوی آن دوران، هر روز با شکایات و انتقادات بیش تر مردم رو به رو می شد. او و دستیارانش هر روز صبح زود تا دیروقت کار می کردند، اما باز هم نمی توانستند کار را به موقع تمام کنند.
همسر ورزیر، نلی، که اتفاقا معجون ساز خبره ای هم بود، با مشاهده وضعیت همسرش و دستیارانش تصمیم گرفت معجونی درست کند که با استفاده از آن وزیر و دستیارانش بتوانند مدت بیش تری بیدار مانده و به کار ها رسیدگی کنند.
او با کمی آزمایش توانست یکی از مفیدترین معجون ها برای کارمندان را کشف کند: معجون هوشیاری. او آن معجون را به کارکنان وزارت خانه داد و بازدهی آن ها به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت.
مدتی نگذشته بود که کارمندان دچار مشکلاتی شدند. نلی که نمی دانست این معجون ممکن است ضررهایی داشته باشد، بسیار شگفت زده شد و به آزمایش هایی برای کشف ضد آن پرداخت.
او بالاخره توانست معجون ضد را هم کشف کند. با بهبود حال کارکنان او مدت زمانی هم برای استفاده از معجون تعیین کرد تا دیگر با چنان مشکلاتی رو به رو نشوند. به این ترتیب کارکنان وزارت خانه توانستند بدون به وجود آمدن مشکل خاصی با هوشیاری بیش تری به کار ها رسیدگی کنند.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
با توجه به درس امروز این معجون چه ضرر هایی میتواند داشته باشد ؟ ( 5 نمره )

اگر فردی به صورت مداوم از آن استفاده کند، به طوری که به آن عادت کند، از آن به بعد هرمقدار که از این معجون استفاده کند باز هم معجون اثری نمیکند و وی مجبور میشود مقدار بیشتر و بیشتری از آن استفاده کند، تا جایی که فرد در صورت استفاده نکردن آن به خواب فرو میرود و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، فرد در صورت استفاده نکردن از معجون به خوابی فرو میرود و دیگر نمیتواند بیدار شود!

فکر میکنید بین معجون قدرت و معجون هوشیاری کدام یک برای شما سود بیشتری دارد ؟ کاملا توضیح دهید ؟ ( 10 نمره )

به طور قطع معجون قدرت برای من خیلی خیلی خیلی مفیدتره، به دلایل بسیار، اولا که مجبور نیستم بین کنسرتهام فاصله بذارم و در همه حال انرژی لازم رو برای یه کنسرت دارم! دوما چون آدم خشنیم لازمه یه مقدار قدرت هم اضافه داشته باشم تا اگه احیانا کسی شاخ شد، به راحتی بتونم شاخشو بشکونم! در مورد سوم چون همیشه افرادی هستند که قصد جون منو دارن و بنده پول مفت ندارم که بریزم تو جیب یه مشت بادی گارد که فقط عضله باد کردن و کل هیکلشون پفه، میتونم با استفاده از این معجون در تمام بحثهای فیزیکی، دشمن مورد نظر رو نصف کنم و این به خودیه خودش خیلی خیلی خوبه!
و مورد آخر هم هرچی باشه اداسی هستم و جادوگران نیز در بعضی موارد زیادی کله شق تشریف دارند و فقط وقتی زور و قدرت در کار باشه کارشون رو درست انجام میدن، پس ....

تاریخچه ای از کشف این معجون رو بنویسید . (15 نمره )

این معجون اولین بار توسط جادوگری به نام استفانو لوکافنت ساخته شد. البته دلیلی که وی را مجبور به ساخت انی معجون کرد این بود که وی در سن 43 سالگی به بیماری دچار شد که باعث میشد وی تمام وقت خواب باشد و با مراجعه به متخصصان مشخص شد که اگر وی یک هفته دیگه به این وضع ادامه دهد میمیرد، درواقع به خواب فرو رفته و دیگر نمیتواند بیدار شود. لوکافنت با کمک دوستان و آشنایان معجون ساز خود شروع به ساخت معجونی کرد که باعث شود وی نخوابد تا حداقل بتواند در مدت کوتاه آخر زندگی خود، به تمام امور زندگیش برسد، بدین ترتیب وی موفق شد طی یک هفته معجون هوشیاری را ساخته و به تمام امور زندگیش رسیدگی کند، و سپس یک ماه بعد با دل راحت بمیرد!

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

لوئیس لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از Silent Hill,The Church
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
استفاده بیش از حد از این معجون،میکند آدم را مجنون.نباید خورد بیش از حد از آن،نشاید آید به کار هر زمان.شود آدمی مست ومنگ،بگردد سخت همچو سنگ. زیادش هرچه باشد دارد ضرر،آدمی خود کند هرچه کرده مثل خر.

من فکر میکنم که معجون هوشیاری(به اندازه کافی )برای من بهتر باشد.دلایل من برای این حرف:اول اینکه من به شخصه در درجه اول به یک هوش و حواس درست و حسابی احتیاج دارم(عقده شده برام ). دوم این که اگر آدم هوشش بالا باشد، میتواند با هوش زیادش قدرت هم بدست بیاورد. در واقع میتواند هر کاری را با سیاست انجام دهد و به راحتی عوام فریبی کند...

روایت است که جادوگری به نام ژرارد بلز(1143-1215میلادی)که اهل فرانسه بود و از هوش سرشاری هم برخوردار بود به این فکر افتاد تا جامعه خودش را هم از هوش زیادی برخوردار کند. در سال 1167 میلادی او ابتدا قدحی برداشت و سعی کرد تا کمی از هوش خود را از مغزش بیرون بکشد و درون آن قدح بریزد، ولی هر بار خاطرات اولین قرارش با نامزدش را بیرون میکشید. تا اینکه سالها بعد، یعنی سال 1214 توانست اولین ذره از هوش خود را بیرون بکشد و فرمول آن ذره هوش را در یک روز مانده به عمرش درآورد.آنگاه فرزندش این فرمول را به جامعه خود عرضه کرد و کم تر از پنج سال بعد از آن، این فرمول در اختیار جهانیان قرار گرفت.

[color=0000FF]گاهی اوقات دلت میخواد که زندگی ر�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.