هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خبرگذاري سياه : VDNS
پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
انفجار و دیوانگی!

با سلام خدمت تمامی ببیندگان و طرفداران این برنامه جذاب!
امروز خبرها رو آغاز می کنیم با یک گزارش جالب و دیدنی ! لطفا توجه نمایید...

_آقا سلام! اینجا چه خبر شده ؟ می تونید کمی برامون توضیح بدید ؟
_ جناب ما شب خوابیده بودیم که یه دفعه یه صدای وحشتناکی از دژ اومد و منفجر شد و حالا هم که دارید می بینید داره تو آتیش می سوزه! فک نکنم تا یک ساعت دیگه چیزی ازش باقی بمونه!
_ این انفجار تلفات هم داشته؟
_ بله ، اون گوشه دژ رو که می بینید چند تا از مرگ خوارا افتادن و خب کسی نیست که جمعشون کنه! البته فرمانه لرده که اونها به سنت مانگو برده نشن! مثل اینکه اونجا پر از مأموران محفلی هاست و خب بنده خدا می ترسه که یه دفعه افرادش از دست برن!
_بله خیلی ممنون!

گزارشگر کمی جلو می ره و به اجساد نیمه جان مرگ خوارا نزدیک می شه ! افراد قابل رویت عبارت بودند از : آنتونین دالاهوف ، تئودورنات ، سوروس اسنیپ و بلیز زابینی!:
_ ببخشید می تونید بگید این انفجار بر اثر چی بود؟؟
_ آآآآ ، هه هو هی! ییا! یی... یوووو!
_ببخشید چه زبانیه؟ می شه بلند تر صحبت کنید؟
و همچنان داشت گزارشگر زور می زد که چیزی بفهمد که ناگهان دستی بر شانه اش او را ترساند!
هنگامی که برگشت یک زن سیاه پوش را دید که صورتش را با نقاب پوشانده بود!
_ بله! شما از علت این حادثه خبر دارید؟
_ من از همه چی خبر دارم! دیشب زمانی که لرد از دژ بیرون می ره اسنیپ شروع می کنه به درست کردن یک معجون غیر ممکن که باهاش لرد رو خوشحال کنه! که یه دفعه معجون بر عکس عمل می کنه و به جای اینکه خانه شماره 12 گریمولد بترکه ، یک قسمت یعنی قسمت پشتی قلعه فرو می ریزه... البته اسنیپ می تونه جونه سالم بدر ببره! کمی بعد هم دالاهوف فضولیش گل کرده بوده می خواسته با استفاده از یه طلسم وارد اتاق لرد بشه اما نمی دونسته که این کار ناممکنه! و به همین دلیل باعث خرابی و پایین اومدن سقف اتاق لرد می شه! وقتی لرد به دژ بر می گرده و اوضاع رو اینجوری می بینه ، تصمیم می گیره سوروس و دالاهوف رو به سختی شکنجه بده تا از این فکرا دیگه به سرشون نیفته!
_ پس زابینی و نات چرا اینجان؟
_ لرد بلیز و تئودور رو مأمور این کار می کنه! اما از قضا در زمان شکنجه لرد عصبانی می شه و از یه طلسمی استفاده می کنه که یه دفعه همه دژ با هم با این وضع اسفناک می ره رو هوا! البته هنوز جنازه لرد رو از زیر آوار نکشیدن بیرون!
گزارشگر از ساحره تشکر می کنه و در خواست میکنه که خودشو معرفی کنه! و زن در کمال تعجب کلاه رو از روی صورتش کنار می زنه! " بلاتریکس لسترنج " نمایان می شه!

با تشکر از شما که گزارش رو تماشا کردید! کارشناسان این اتفاق رو با توجه به رفتارهای لرد و مشکلات روانیه سوروس اسنیپ و آنتونین دالاهوف طبیعی می دونن!
هم چنین آن ها اضافه کردند که به دلیل همین نارسایی های ذهنی هر گونه خبر که تاکنون از جانب این دو نفر اعلام شده است را جدی نگیرید ( چه تصویری و چه غیر تصویری!)!
و در آخر یک توصیه : کسایی که میخوان به این گروه بپیوندند این حادثه رو باید توجه داشته باشن چون این یک علامت خطر برای آنهاست و می خوان که مواظب باشن و توجه کنن که دارن توی جمع کیا می رن!

حالا به ادامه خبرها توجه کنید...

ادامه ندارد..............

پیام زده شده در: ۰:۰۷ شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۰ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۴۸ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 94
آفلاین
از آنجا که در این اواخر محفلی ها با سند و تصویر لو میروند تصمیم گرفتیم ما نیز آنها را با سند رسوا کنیم
-------------------------------------------------------------------------
تصویر کوچک شده
این عکس به طور کاملا حرفه ای از یکی از پارتی های بی ناموسی....ببخشید جلسات فوق محرمانه محفل که در گذشته های دور است گرفته شده و به وسیله عده ای از مرگخواران وظیفه شناس در سطح جامعه جادوگری پخش شده است .البته فیلم این مورد نیز به طور وسیعی پخش شده که به علت استقبال فراوان در روز اول هزار تا کپی از روی آن زده شده.یکی از کارشناسانی که فیلم مربوطه را مشاهده کرده بود گفت "باور نداشتیم آلبوس انقدر بی ناموس باشد".در رابطه با این عکس مصاحبه کوچکی با آلبوس دامبلدور داشتیم.

-جناب دامبل سلام،چگونه این عکس را توجیه می کنید؟
-من همین جا هرگونه عکسی را تکذیب می کنم و همه این ها زیر سر کچلی است که به ما حسادت می کند.
-خوب، چگونه جناب لرد کبیر در این عکس دست داشتند؟
-بله،این فرد از ورد مخوف و سیاهی به نام "فتوشاپیوس"استفاده کرده و چنین عکسی را تحویل جامع جادوگری داده.
-حرف خاصی ندارید
-فقط به اووون سوروس بووقی بگید گیرش بیارم می کشمش که این چنین جلسات محرمانه محفل رو لو میده،البته من هنوز همه چیز را تکذیب میکنم.
آلبوس دامبلدور در آخر به جامعه جادوگرای هشدار داد که هوشیار باشند و گول چنین چیزهایی را نخورند.

اولین نکته ای که در عکس به چشم می خورد،با اینکه این عکس مربوط به دوران جوانی آلبوس است وی از همان سنین پشمک بوده و عده ای معتقدند که وی با همین ریش ها به دنیا آمده که البته پشمک بودن برادر وی آبروفوث که در کنار وی حضور دارد و در سن 16 سالگی به سر میبرد این نظریه را تصدیق میکند.و این خانواده کلا از بیماری پشمکیوس رنج میبرند.

نکته دوم نوشیدنی است که در دست اعضای محفل قرار دارد و عده ای همین نوشیدنی را دلیل بی ناموسی ها می دانند. در همین راستا خدمت "حجت المرلین حاج کالین" حاضر شدیم تا از نظرات وی بهره مند شویم.لازم به ذکر است حاج کالین پس از دیدن عکس در حالی که زبان خویش را گاز می گرفتند فرمودند:
که البته پس دیدن فیلم تمام ابهامات برای ایشان بر طرف شد

-با سلام خدمت شما حاج کالین. نظر شما آیا نوشیدنی هایی که در دست محفلی هاست مشکل زاست
-بله از حالت چشم افراد در عکس و اتفاقات افتاده در فیلم نشان میدهد که نوشیدنی ها واقعا مضر هستند
-می خواستیم که به دانیم آیا این نوشیدنی ها از نظر آسلام مجاز است؟
-خیر،همانا این نوشیدنی ها هستند که این جوانا پاک را به چنین راه هایی می کشند.
وی در پایان افزودند"از مرلین کبیر خواستاریم که باران آفتابه بر این از آسلام برگشته ها نازل کند تا شاید به راه راست هدایت شوند"

نکته سوم حاضر نبودن دو نفر در این عکس است که اولی لیلی اوانز است که عده ای معتفدند وی همان شب با جیمز قهر کرده و به خانه پدرش رفته.نفر دوم سوروس اسنیپ است که همه می گفتند محفلی است اما در این عکس حضور نداد خود وی در این باره می گوید
-هرگونه حضور در آنجا را تکذیب می کنیم و ما ان موقع با لرد بزرگوارمان "اسم فامیل" بازی میکردیم.
وی در جواب سخنان آلبوس گفت:

سخنان آخر سوروس اسنیپ دلیلی بر محفلی نبودن وی و همچنین نشان دهنده این است که مرگخواران با همه خشانت و خباثت خود در اوقات فراغت به تفریحات سالم می پردازند

ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۶ ۱۳:۲۹:۴۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
گور دسته جمعی محفل!

تصویر کوچک شده

با خبر شدیم که گور دسته جمعی ای در اطراف بیابانهای آزکابان کشف شده که بنابر اعلام پزشک قانونی اجساد دفن شده در َآن متعلق به افراد گمنامی از محفل میباشد...شایان ذکرست پزشک قانونی در حال کار بر روی استخوانهای به جا مانده از این افراد میباشد تا هویت آنها را مشخص کند ولی تا لحظه ارسال این خبر متاسفانه موفق نبوده است...در این رابطه گفت گوئی داریم با نایب بر حق لرد جناب تئودور نات:
_سلام آقای نات
_سلام
_شایعاتی مبنی بر دست داشتن مرگخوارا در ایجاد این گور دسته جمعی بگوش میخورد...نظر شما در این رابطه چیست؟و این شایعات را تائید میکنید یا تکذیب؟
_والا ما چند وقت پیش طی پاتکی که به یکی از خانه های تیمی محفل داشتیم توانستیم توسط مرگخواران گمناممان چند تن از آنها را دستگیر کنیم....
_بله...داره یادم میاد...فکر میکنم همان خانه ای بود که باعث تعجب همگان شده بود...زیرا علامت شوم بر فرازش قابل رویت بود ولی هیچ اثری از جسد در آنجا دیده نمیشد
_بله درسته
_خوب ادامه بدید
_بله همانطور که گفتم آن افراد را دستگیر کردیم و من به بچه ها دستور دادم که یا آنها را بندازید تو دریاچه هاگوارتز تا ماهی مرکب بخوردشون یا بندازید کنار کوچه گربه بخوره...در هر صورت ممکنه بچه ها گور دسته جمعی هم درست کرده باشن
_بله ضمن تشکر از آقای نات بخاطر توضیحاتشان فعلا شما را بمرلین میسپاریم....
سایه لرد مستدام!

پیام زده شده در: ۲:۴۶ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نظریه داروین اثبات شد!
در پی تازه ترین اکتشافات زمین شناسان غیور سیاه در ممالک تصرف شده گریفندور پرده از رازهای جالبی کنار رفت...مشروح و جزئیات خبر را از زبان یکی از دست اندرکاران بشنوید:
_سلام جناب بورگین
_سلام عزیزم...عزیزم سلام...دوست دارم...اوهوم...اوهوم...بله عرض میکردم سلام آقاجان
_شما نوشیدنی کره ای احیانا استفاده نکردید؟
_جانم؟
_هیچی بگذریم...میشه درباره خبر داغ این روزای اخیر برای ما بیشتر توضیح بدید
_بله همانطور که حتما بیشتر هموطنان سیاه عزیز کمابیش در جریانند ما یک فسیل بسیار قدیمی کشف کردیم...که از نشانه ها و قرائن موجود در آن ما به یقین عرض میکنیم این فسیل متعلق به گودریک گریفندور(لعنت المرلین علیه)میباشد...و نکته جالب اینکه با توجه به اینکه این فسیل شبیه گوریل میباشد ما میتوانیم به ضرس قاطع اعلام کنیم نظریه داروین در مورد کل گریفندوریها که درواقع از نسل گودریک میباشند صدق میکند
_میشه بیشتر توضیح بدید؟
_نخیر
_چرا؟
_به چهار دلیل:
1_ممکنه جفتمون بلاک شیم
2_ممکنه بعضیا بلیت بزنن چقلی کنن!
3_عاقلان را اشارتی کافیست!
4_ملت علاقه مند توی ویکی پدیا یه سرچ کنن قضیه دستشون میاد!
_بله افتاد الان...با تشکر از شما که وقتتونو در اختیار ما گذاشتید...امری نیست؟
_نخیر شما کار نداری بری بمیری؟
_بله جناب بورگین دوباره تحت تاثیر نوشیدنی کره ای قرار گرفتند ما فعلا بریم تا کار دستمون ندادند...
سایه لرد مستدام!
پ.ن:برای اطلاعات بیشتر به عکس گودریک در هوم پیچ جادوگران در قسمت جادوگر ماه جولای و همینطور چت باکس مراجعه کنید.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۲ ۸:۰۰:۴۷

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
محفلی ها کفری می شوند...!
در حالی که مرگ خواران به بیمارستان جادوئی سنت مانگو حمله کرده بودند محفلی ها خود را در آستانه سوسک شدن دیده و به طور کاملاً ارزشی ، گله ای ریخته ودر سنت مانگو پست زدند.
جالب اینجاست که تمام پست های محفلیان توسط پست ماه و بسیار ارزش دار مرگ خوا وفادار ، هوریس اسلاگهورن نقش بر آب شد به این ترتیب که اینجور شد که تمام اتفاقاتی که می افتاد و خراب کاری هایی که مرگ خواران در پست های محفلی ها انجام میدادند همه اش خواب بلیز زابینی بوده
ولی متاسفانه این محفلی ها درس ادب از این سوسک شدنشان نیاموخته و به زودی قصد حمله به مغازه الیواندر یکی دیگر از مکان هایی که مورد هجوم مرگ خواران قرار گرفته را کرده اند! تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
آلبوس در خانه سالمندان!
سلام میکنم خدمت شما بینندگان عزیز...بدون هیچ فوت وقتی میریم سراغ پخش زنده داغترین خبر این لحظه جهان!هیچ توضیح اضافی ای نمیدم خودتون ببینید:
سارا کشان کشان آلبوس رو به سمت خانه سالمندان سنت مانگو میبرد در این میان ماندانگاس/لارتن/ویولت/هدویگ و بقیه محفلیها بدنبال آنها میدوند...
هدویگ:سارا ولش کن...تو رو خدا ولش کن....گناه داره...پیره...خرفته...الان میفته میمیره خونش گردنت میفته ها!
سارا:آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی/نفس کش من این چیزا حالیم نیست تا این پیر خرفت بی تربیت رو نندازم خونه سالمندان ول کن نیستم...آآآآآآی من تا خون نریزم آروم نمیشم:root2:...
آلبوس:یکی منو از دست این کته کله خونخوار آدمکش نجات بده...آآآآآآی ملت به دادم برسید
ماندانگاس که میدید زورش به سارا نمیرسه گفت:آلبوس جون ناراحت نباش...قول میدم خودم هفته به هفته بیام ببینمت...تازه قاقالی لی هم برات دو دره میکنم میارم
آلبوس که دیگه مجرای تنفسیش در اثر فشار دستهای سارا در حال مسدود شدن بود به سختی حرف میزد:
آخه من چه گناهی کردم؟
سارا:پیری تازه میگی چه گناهی کردی؟تو داری باعث آلودگی کل جامعه بشری میشی...با اون گارهای سمی ای که از خود تراوش!میکنی نه تنها لایه ازنو سوراخ کردی!بلکه داری اعضای محفلم مریض میکنی...ما چه گناهی کردیم که باید با تو درون مخفیگاه زندگی کنیم؟....سپس عینهو گراپ یه دست برد و بیخ خر لارتنو گرفت و آورد جلو...ببین اون چشای آستیگمات باباقوریتو خوب باز کن...ببین...این روحه مگه سفید نبود...
آلبوس که همچنان در حالت خفگی بسر میبرد با هزار زحمت تونست بگه:چرا
_خوب پس چرا الان قهوه ای شده؟
هدویگ:من بگم؟
سارا بگو:یحتمل خودشو رنگ کرده
سارا:ببند اون نیشتو...مردشور این جلف بازیاتو ببرن...جغد نادون!
داداش هدی ضایع شد:
ویولت:من بگم؟
سارا:نه لازم نکرده!
ماندانگاس که قاطی کرده بود عینهو پسر شجاع رفت جلوی سارا و بعد از اینکه آب دهنشو قورت داد!گفت:
_خوب نمیگی روحیش خدشه دار میشه!بذار بگه
سارا:تو لال مونی بگیر...تا نرفتم تحویل آزکابان بدمت!
ناگهان ویولت شروع کرد به کندن گیساش!:وای وای...بچه ها چرا لارتن گل بهی شد؟
لارتن در اثر فشار دستهای سارا در حال خفه شدن بود و روحها در این مواقع گل بهی میشوند...
(لارتن به نوسنده:یه بارگی میگفتیم رنگین کمون دیگه...رنگ دیگه ای نبود ما رو بکنی؟
نویسنده:)
هدویگ:اوا خاک به سرم سارا ول کن این دو تا رو عنقریبه خفه شن....
سارا:بذار بشن از دستشون راحت میشیم
آلبوس به زور آخرین کلماتشو گفت:سارا بهت اخطار میکنم ماهارو ول کنی وگرنه عواقبش با خودته....
_مثلا چه غلطی میخوای بکنی؟
_تا 10 میشمارم اگه ول نکردی خودت میفهمی...1...2...4....6...7...10!سارا یکی محکم زد پشت کله آلبوس:حیف نون تو هنوز شمارش 1 تا 10 هم بلد نیستی!
آلبوس:من دیگه طاقت ندارم دارم خفه میشم خودتو خواستی سارا....
بیببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب!
بله بینندگان عزیز همانور که مشاهده کردید آلبوس طبق معمول خودشو راحت کرد و سارا رو ناراحت!
حتما مشاهده کردید که سارا در اثر کارخرابی آلبوس برای چند لحظه بیهوش شد و محفلیا هم همگی فرار کردند...ولی همانطور که دارید میبینید سارا دوباره به هوش آمده و داره دنبال محفلیا میکنه در حالی که فریاد میزنه:قیمه و قرمتون میکنم:root2:
برای اطلاع بیشتر در مورد چگونگی بوجود آمدن سوژه به دژ مرگ مراجعه کنید.

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ارباب تاریکی ها از دوستی دو تیم آجاس و پوپیتر خشنود است.

صحبتهای ارباب در این مورد:

-وقتی متوجه شدم که کارکاروف و بورگین با یکدیگر در کوییدیچ روابط دوستانه برقرار کرده اند بسی خوشحال شدم.این دوستی هاست که نشان میدهد محفل هیچ نیست!حتی در کوییدیچ!
پس تصمیم گرفتم که به هر دوی آنها 1 نشان آواداکداورا نقره ای که ارزشش صد برابر مدال مرلین درجه 1 است باعث میشود آنها همیشه بدانند سایه من بالا سر آنها است.

مقابله با محفل جز تفریحات مرگخواران است!

-ما هدفهای دیگری برای مرگخواران داریم...با این حال برای تفریح و سرگرم شدن مرگخواران و رفع خستگی تصمیم داریم با محفل هم مبارزه کنیم.جاسوس ما از محفل خبر داده است که فعالیت آنها در ارتباط با ناظرینش است در حالی که مرگخواران فعالیتی فراتر از حد تصور آنها دارند.
ما گروه هایی ترتیب داده ایم تا در بعضی جاها که به مقابله با ما پرداخته اند آنها را سرکوب کنند و در آخر باید بگم که من به زودی در وزارت ناهار میخورم...بله درست حدس زدید.ما وزارت را هم خواهیم گرفت و البته آفتابه مرلین را هم آزاد میکنیم!

هاگوارتز در اختیار ماست!

هاگوارتز در دستان ماست.کوییرل دیروز به مشورت با من آمد.قرار است بعد از پایان یافتن این دوره هاگوارتزی مدیر جدید برای آنجا انتخاب کنم.شاید هم آنجا را بستم و تبدیل به مکانی برای پارتی های مرگخواران کنم!هیچ چیز معلوم نیست ولی بدانید بعد مدیر هاگوارتز،وزیر سحر و جادو و بعد آن رییس محفل را انتخاب میکنم...

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
افتضاح در محفل ققنوس

بارها توسط جرگه پر افتخار مرگخواران مسائلی روشنگر درباره محفل ققنوس بیان شده بوده است ؛ مجددا در نظر داریم یکی دیگر از بازتاب این مسائل روشنگر را به جامعه جادوگری نشان دهیم !

چندی پیش هری پاتر تصویری از خود و هرمیون گرنجر را در حالیکه توسط دیوانه ساز ها محاصره شده بودند در جادوگران ارسال کرد ، این تصویر بارها توسط اعضای جوامع جادوگری مشاهده شد ! ولی به دلیل برخی مسائل امنیتی نقدی بر این تصویر جالب نشد ، تا اینکه مدتی پیش یکی از اعضای محفل به طور Anonymous ( مهمان - مخفی ) نقدی بر این تصویر ارسال کرد !

این مطلب توسط آنتونین دالاهوف یکی از مرگخواران برجسته برای ما ارسال شده !

در نهایت لرد سیاه افزود :
همواره این موارد توسط محفل تکرار شده و بارها هم تذکر داده شده ، ولی خوب ، اگر یکی از مرگخواران این نقد رو فرستاده بود تا حالا دیگه شونصد قدم به لرد نزدیک شده بود در آخر هم از کسی که این نقد رو تائید کرده بینهایت ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آخرین اطلاعات درباره نحوه امتیاز دهی

سلام ، عذر میخوام که مجددا وقت گرامیتون رو میگیرم لرد سیاه ، ولی تعدادی از اعضای محفل ؟؟ متوجه نحوه امتیاز دهی شما نشده بودند !

- یعنی تو از من میخوای که برای اعضای محفل ؟؟ یک بار دیگه نحوه امتیاز دهی رو توضیح بدم ؟ درست متوجه شدم ؟ برای یک مشت خون کپکی ؟!

باز هم عذر میخوام ، ولی میخواستم که هیچ شبهه ای در این مورد باقی نمونه !

- در مصاحبه قبلی واضح توضیح داده بودم ، ولی مسلما ذهن اعضای محفل ققنوس پذیرایی تفهیم این امر رو نداره !
در هر صورت ، مرگخواران با توجه به فعالیتشون همونطور که توضیح داده شده به اربابشون نزدیک میشن ! حالا بستگی داره که در چه بخشی فعالیت کرده باشن !
برای هر مرگخوار 50 قدم برای نزدیک شدن به اربابش در نظر گرفته شده ، به طور مثال هر فعالیت در خانه ریدل ها باعث میشه که مرگخوار فعالیت کننده یک قدم به اربابش نزدیک تر بشه و این 50 قدم به 49 قدم کاهش پیدا کنه !

لرد سیاه توضیح کامل تر در مورد قدم ها بدید ، چون میدونید که ذهن ها یاری نمیکنه !! نزدیک تر شدن به لرد سیاه چه اهمیتی میتونه داشته باشه ، البته بدون احتساب اینکه بزرگترین افتخار زندگی رو بدست میاریم ؟

- نزدیک شدن به لرد سیاه باعث میشه که در جرگه مرگخواران جزو اعضای اصلی و فعالتر به حساب بیاید ، و در نهایت وقتی که کاملا به لرد سیاه نزدیک شدید ، به عنوان یکی از معاونان انتخاب خواهید شد !

لرد سیاه میشه بپرسم که چرا در مصاحبه قبلی گفتید که ارزش 1 امتیاز مرگخواران برابر با امتیاز زیادی از سپیدی هاست ؟

- به این خاطر که امتیاز مرگخواران سخت بدست میاد ، مثلا هر فعالیت در خانه ریدل 1 امتیاز در بر داره ولی مثلا هر فعالیت در محفل ؟؟ حداقل 5 امتیاز رو در پی داره !

لرد سیاه میتونم بپرسم که هر قدم چه میزان هست ، یعنی به طور واقعی یک قدمی که شما در نظر گرفتید چند سانتی متر و یا متر هست ؟!!!

- هیچ آدم عاقلی این رو نمیپرسه ، محفل ؟؟ بدلیل عدم وجود سوژه برای امتیاز هاش از حروف لاتین استفاده میکنه ، من هم از عنوان قدم ! حالا اگر خیلی براتون اهمیت داره باید بگم که هر قدم اندازه یک تار ریش پشمک فقید هست

و آخرین سوال ، وفاداری مرگخواران چطور به اثبات میرسه ؟

- همونطوری که وفاداری محفل به پشمک به اثبات میرسه !

ممنون از اینکه وقتتون رو به ما اختصاص دادید .

- در مورد امتیاز دهی به تمام مطالب پاسخ دادم ، اگر باز هم برای کسی شبهه ای بود ... در ضمن دیگه در این مورد نمیخوام مصاحبه ای داشته باشم ویزلی ! بر عهده من نیست که برای کشش پایین ذهن هر کسی یه مصاحبه انجام بدم ، الان بدست آوردن آواداکداورا غنی شده از هر چیزی برای من مهمتره

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
پایه های قدرتلرد سیاه اینبار استوارند

بخش تصویری خبرگزاری سیاه ساعت 12 نیمه شب

مناظری از آتشسوزی و انفجار پخش میشه وصدای گوینده به گوش میرسه:

... لرد سیاه اینبار ، به جاودانگی واقعی رسیده است ایشان دیگر نخواهند رفت و مانند لردهای دیگر نیستند که آمدند و رفتند.با ماندن ایشان نظم بیش از پیش بر مرگخواران حکم فرما می شود و قدرت آنان چند برابر خواهد گردید مصاحبه ای داریم با لرد سیاه، یگانه جادوگر قدرتمند گذشته، اکنون ، و آینده:

صفحه سیاه میشه و پس از مدتی دوباره روشن میشه، لرد سیاه با ابهت روی صندلی سیاه رنگی نشسته و در حال لبخند زدن به بینندگانه.پشت سر لرد هم چند تابلو از او و مارش ،او و مرگخواران،او به تنهایی، او و چنی تن از خواهران آسلامی!!! روی دیوار نصب شده اند.

صدای مصاحبه گر از پشت دوربین به گوش میرسه: سلام به لرد سیاه. همون طور که می دونید ما می خواستیم با شما مصاحبه ای داشته باشیم برای چند تا از شبکه های خبری، از جمله VDNS ...

- در واقع اگر برای VDNS نبود اصلا باهاتون مصاحبه نمی کردم... در هر صورت سریعا ، سوالاتتون رو بپرسید که سرم شلوغه...

- اهم...هم... خوب...خوب ... اولین سوال اینه که اقدامات شما از این به بعد چیه؟؟

- کی این سوال رو طرح کرده؟؟اقدامات من کاملا سری هستند و تا وقتی که به وقوع نپیوستند، سری باقی می مونن.فقط همین رو میگم که به زودی بمباران مرگخواران شروع میشه.

گ.ر: ممنون از پاسختون.به وضوح معلومه بلای وحشتناکی بر سر مردم خواهد آمد.و اما سوال دوم ، آیا تحولی در مرگخواران صورت خواهد گرفت؟

لرد سیاه کمی جابجا میشه و میگه:اگر هم تحولی باشه در راه پیشرفت ارتش سیاهی است.و نیروگاه هسته ای می تونه یکی از اونها باشه، به زودی چند موشک با اسیدآواداکداورا ساخته خواهند شد و حتی اسم یکیشون رو هم انتخاب کردیم... پیر چاق... این نوع موشک به صورت نمادین دارای ریش هم هست!!!

- خوب و سوال....

چند صدای چندپاق ضعیف از اتاق پشتی لرد به گوش میرسه و چهره ی لرد با لبخندی شیطانی مزین میشه .

لرد: خوب من باید به یک ملاقات برسم، مصاحبه تموم شد ... دنگ...

صفحه سیاه میشه و دوباره روشن میشه، دوربین بیابان بی آب و علفی رو نشون میده که از هر طرف کیلومتر ها ادامه داره.

گزارشگر:چی شد...؟؟ ما کجاییم؟؟ اینجا کجاست؟؟!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.