هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مجله شايعه سازي!
پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
لرد ولدمورت دیشب در طی عملیاتی جسورانه و ماهرانه و از خودگذشتگانه یا یه همچین چیزایی! از جان خود گذشت و به سوی محفل راهی شد. وی که تمامی برنامه هایش را ریخته بود و قدم به قدم از روی برنامه پیش میرفت٬ در میانه ی راه تغییر قیافه ای به شدت ماهرانه را به انجام رساند و با سرعت بیشتری به سمت محفل حرکت کرد.

او که خود را به شکل آلبوس دامبلدور ریش دراز در آورده بود٬ به راحتی وارد قرارگاه همیشه خز محفل قق شد و هری را با کلک ها و کارهایی که از قبل برنامه ریزی کرده بود از محفل قق خارج ساخت و او را با خود به خانه ی ریدل ها برد. هری که تا آخرین لحظه ها فکر میکرد برای نابودی یکی دیگر از جانپیچ های لرد ولدمورت به سمت خانه ی ریدل میرود٬ متوجه کوتاه شدن ریش دامبل میشود و پس از گذشت چندین دقیقه با لرد ولدمورت مواجه میشود که در ردای ارغوانی آلبوس دامبلدور ایستاده است.
وی که از شدت ترس گویا شلوارش را هم خیس کرده بود. در همان نقطه از شدت شرم٬ ترس و خجالت جان به جان آفرین سپرد! گویی از کارآگاهان و کارشناسان این امر پس از دیدن بدن مرده ی هری ابراز داشتند که لرد ولدمورت به قدرت بسیار بالایی رسیده است که دیگر لازم به چوبدستی کشیدن نیست.

اما این کارآگاهان پس از گذشت چند ساعت به دست وزیر سحر و جادو به جرم چرت و پرت گویی به زندان عظیم و خشانت بار آزکابان افتادند...

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ پنجشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۸

رابستن لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۶ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۱۱ چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 179
آفلاین
آلبوس دامبلدور با ساحره ای جوان در کافه هاگزمید دیده شد .

آلبوس دامبلدور که به علت کهولت سن هم اکنون مانند یک پیر بچه شده است عصر دیروز با فلور دلاکور در کافه هاگزمید دیده شد . با توجه به گزارش ریتا اسکیتر آلبوس دامبلدور که کاملا حواس خود را از دست داده در جواب فلور دلاکور که از او خواسته خودش را معرفی کند ، گفته من ممد قلی 15 سال دارم . آلبوس دامبلدور مدیر اسبق هاگوارتز دلیل خود مبنی بر دعوت از دختر جذابی چون فلور را جوان بودن دلش اعلام کرده و اظهار داشته که هفته آینده نیز در آبعلی با یکدیگر قرار ملاقات دارند . این طور که به نظر می رسید آلبوس دامبلدور ، فعلا کاملا تحت فرمان فلور دلاکور بوده و برای فلور از کاری من جمله رقص بندری را در کافه انجام می دهد . شواهد دال بر این است که ایشان از عروسکی گاوی شکلی که فلور به مناسبت روز ولنتاین به ایشان هدیه کرده است بسیار خوشش آمده است . گفتنی است که فلور و آلبوس در جوامع عمومی یکدیگر را " موش موش " صدا می کنند !

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۹ ۱۱:۲۸:۴۶

گیلبرتو تصویری عالی از رفتار ما می دهد . به گفته ی او ، آدم ها مثل هندی ها بر روی زمین راه می روند . با یک سبد در جلو ، و یک سبد در پشت . در Ø

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
بیانه شهردار هاگزمید خطاب به مردم:

جادوگران فهیم و گرامی، اینجانب، مونتگومری مونتگومری،شهردار هاگزمید و گورکن خانه ریدل، همگیِ شما عزیزان را به گروه سیاهی دعوت نموده و از شما خواستارم که فریب ریش سفید و نوچهایش را نخورید!

در چند روز اخیر، ما شاهد شایعه پرانی برخی از نادانان و ریشداران، مبنی بر برتر بودن محفل بر گروه مرگخواران بوده ایم. همانا من به شما هشدار میدهم که این گفتارها کذب میباشند و این مردم فریب ها، جز فریب دادن شما و خندیدن به ریشتان کار دیگری نمیکنند. بدانید و هوشیار باشید که لرد کبیر و گروه وی، همیشه از تمامی احزاب برتر و بهتر بوده و خواهند بود. همچنین، آگاه باشید که علامت همیشه خطرناک شوم، بزودی بر بلندای خانه این عوام فریبان ظاهر خواد شد.

قدرت مرگخواران، از تمامی گروهکهای خارجی بیشتر و برتر بوده است. برای همین، شما را سریعا دعوت به پیوستن این گروه و خدمت به لرد کبیر دعوت مینماییم.

امضا:

***گورکن***
*
مونتگومری مونتگومری، گورکن شخصی لرد ولدمورت و شهردار هاگزمید.

ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۸ ۱۸:۰۴:۱۴

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
گریمولد در تصرف مرگخواران لردالزمان!!!!

ای ملت شریف جادوگران، صدایی که میشنوید صدای انقلاب سیاه مرگخواران است.
اینجانب به نقل از لرد کبیر اعلام میکنم که دوران طاغوتی دامبل و محفل منحوس و طاغوتیش به پایان رسیده و دوران طلایی آسلام و سیاهان آغاز شده.بشتابید، به آسلام و سالازار و لرد ایمان آورید که دروازه ای به سوی قدرت است!!!ای ملت شریف ایران...ببخشید جادوگران، دامبل پرستی را رها و به آسلام روی آورید.سیاهی را پیشه کنید که سفیدی آغاز تباهی است!!!!
السلام علیکم ورحمت السالازار و برکاته!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۳ جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
لرد ولدرموت به قتل رسيد !!

بازگشت همه به سوي اوست ؛ به خبري كه به دست ما رسيد توجه كنيد ؛ ژاندارمري هاگزميد اعلام كرد :
- «ديروز در حوالي ساعت 5 بعد از ظهر در يكي از خانه هاي هاگزميد جسد مردي كچل پيدا شد كه بعدا از تشخيص هويت اطلاع پيدا كرديم كه او لرد ولدرموت ناظر و رييس انجمن مرگ خواران است . گزاش ها حاكي از آن است كه وي پس از انجام درگيري با آلبوس دامبلدور رييس انجمن محفل ققنوس به قتل رسيده است .»
مراسم ختم وي امروز در خانه ي ريدل برگزار مي شود و آگهي ترحيم او از جانب مرگ خواران به دست ما رسيده است .
هم چنين مرگ خواران مدعي شده اند تا چند روز آينده لرد ولدرموت با جان پيچي ديگر به دنياي جادوگري باز خواهد گشت .
با تشكر از توجه به اين بخش خبري روزنامه !!
تصویر کوچک شده

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۸

رومیلدا وینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۷ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۸
از فضولا خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 30
آفلاین
خرابکاری در کارخانه ی شکلات سازی جادوگران قورباغه ای...

خبرنگار افتخاری مجله ی شایعه سازی ( که از آوردن نامش معذوریم) پس از نوش جان کردن قدری از شکلات های جدید ساخته شده توسط شرکت نامبرده به نام وزغ کاکائویی به کما رفت و با وجود تلاش های شبانه روز و پی در پی شفادهنده های بیمارستان سنت مانگو جان باخت. اینجانب رومیلدا وین، شخصا برای مصاحبه با روح ایشان به آن دنیا رفتم...( فدا کاری رو حال کنین. )

..........................................................................

من: ا... ا... ا... واسه چی مردی تو آخه باو؟

روح خبرنگار افتخاری: منو اخفال کردن... من بعد از اینکه اون کاکائوی بدمزه ی بوقی رو خوردیدم فهمیدم یارو وزغه زنده بوده!!! آخرش تو آخورم گیر کرد و... ولی دمشون گرم باو... حداقل شهید شدیم فک و فامیلمون تامین شدن. آخه راستشو بخوای دخترخاله ی نوه بزرگه ی عموی شوهرعمه ی مادربزگم گالیوناش ته کشیده بود...

شهیــــــــــــــــــــــدان زنده اند الله اکبر... تکبیــــــــــــــــــــــــر!!!

منم که دهنم همینجوری بازمونه تا الان . فقط نمیدونم چرا یه چی داره تو گلوم وول میخوره؟! آخ آخ آخ، من واسه اینکه بیام اینجایه دو سه تا از این وزغ های کاکائویی انداختم بالا! فعلا که تو فضام بعدا میام یک حالی از این دو تا داداش قورباغه ای بگیرم...

رومیلدا وین، ایستگاه کینرگراس اون دنیا[/b]

ویرایش شده توسط رومیلدا وین در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۶ ۱۸:۵۶:۴۶
ویرایش شده توسط رومیلدا وین در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۶ ۱۹:۰۴:۲۸

من اومــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۸

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
خبر های داغ داغ از مخفیگاه هافلپافی ها در هاگزمید!

در شب گذشته،گروهی از هافلپافی ها به مناسبت تولد مادربزرگ گلشان،جشن و سروری در مخفیگاه خود، واقع در دهکده هاگزمید، بر پا کرده بودند که به دلیل وجود دو تن از اعضای راونکلاو،به غارت کشیده شد و هافلپافی های زیادی (از جمله پیوز،ریتا،آسپ،زاخی و لورا مدلی) مجروح و به بیمارستان سنت مانگو منتقل شدند!

مجرمان (که در این جا به نام های نور ممد و کور ممد نامیده می شوند) صبح امروز توسط نیرو های بسیج حوزه ی هافلپاف دستگیر و راهی آزکابان شدند!

-مصاحبه ای داریم با آقای نور ممد در زندان آزکابان!آقای نور ممد،میشه لطفا بگید که چرا دست به این کار زدید؟

-اهم!راستش داآش ما از همون اول هم به این هافلپافی ها شنفته بودیم که نباید پاشونو از تو گیلیمشون دراز کنن!باور کنین اگه واس ما شاخ نمیشدن ما هم شاخشون رو نمیشکوندیم داآش!می فهمی که!!زت زیاد!ما رفتیم!

-ازتون متشکرم آقای نور ممد....و حالا مصاحبه ی دیگری داریم با جناب کور ممد ،سر دسته ی گروه قاچاقچیان راونی!جناب کور ممد،چی شد که خواستید این جرم رو مرتکب بشین؟

-داآش ولمون کن!!حال نـئریم!خوب دلمون خواس دیگه!

-از شما هم متشکرم و باهاتون خداحافظی میکنم!تا گزارش های بعدی!

آخرین اخباری که همین الان به گوش ما رسید این بود که آقای زاخاریاس اسمیت از ناحیه ی دست،پا،کمر،شکم و... ( )مجروح شده و بیهوش در تخت خود بستری هستند!بقیه ی بیماران هم حالشان خوب است و در سلامت کامل به سر میبرند!

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۳ ۱۹:۵۰:۱۷

[b][color=000066]Catch me in my Mer

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ شنبه ۲ خرداد ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
آتش در دنياي جادوگري !!!

صبح امروز متوجه موردي عجيب در دنياي جادوگري شديم ، با لو رفتن هويت جادوگران ساكن شهر لندن عده اي از مشنگ ها به خانه شان ريختند و پس از قتل آقايان...(متاسفانه از بردن نامشان معذوريم) خانه يشان را غارت و وسايل دنياي جادوگري را به امانت بردند .

خبرنگار اعزامي ما به ايران نيز گزارش داده است در تهران نيز چنين اتفاق رخ داده است ، با اين فرق كه در اينجا زماني كه خبرنگار ما در آسمان در حين عكس گرفتن از اسمان شهر تهران بود با تير و كمان كودكي زخمي شده و پس از سقوط رفتگر آن حوالي چوب جارويش را به عنوان جارو به غارت برد .

امروز صبح در نشست خبري وزارت سحر و جادو هوكي وزير اجباري ( ) اعلام كرد :

- ما تا حد توان سعي در حفاظت از جان و مال جادوگران سكنه در شهر هاي مشنگي هستيم كه حدالامكان با برگرداندن آنها به شهر هاي جادوگري از جانشان حفاظت مي كنيم .

اين در حالي است كه همين الآن كه من و همكارنم در حال آماده سازي روزنامه ي فردا هستيم عده اي مشنگ چاقو به دست درون دفتر مجله ريخته اند و قلم هاي ما را چپاول مي كنند .

پاينده و موفق باشيد .
تصویر کوچک شده

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
خواننده عزیز،روزنامه زیر را در گوشه یکی از جوبهای هاگزمید پیدا کردم.بجز تایتل این روزنامه،تمامی چیزهاش اشتباه میباشه!
کنار هر مطلب اشتباه،مطالب نامفهموم را با دست خط خودم در پرانتز نوشتم.

روزنامه هاگزمید تایمز
در جستجوی گورکن خانه ریدل!

چندی پیش،گورکن خانه ریدل که یک مرگخوار بسیار خطرناک میباشد مفقود شد.به گفته خبرنگار ما،مونگومری مونتگرمی، اولین مرگخوار گورکن برای آخرین بار درحال کندن یک گور در حوالی خانه ریدل دیده شد.(این مطلب درست نیست!اسم من اولا مونتگومری مونتگومریه و ثانیا من آخرین بار در حال چایی خوردن روی بالکن،توسط آنتونی دیده شدم)

به گفته مامورین پلیس،این گورکن بیشتر از هزاران سفید وچند موش را کشته و در ماموریتهای سری لرد سیاه نیز دست داشته است.( من هرگز موش نکشتم!فقط دست یکی رو اشتباهی در حین بیل زدن شکوندم...که بعد با ورد درست کردم.)

مونتوگمی مونتگرومی در یک جای ناشناس و در وقت نامعینی بدنیا آمد.(این نکته کاملا اشتباه است!من در جای نامعین و وقت ناشناسی بدنیا اومدم. )مادر وی، بزرگتر از وی و پدرش بزرگتر از مادرش بود.مونتگومری بعد از تحصیل در رشته " گورکنی و بیل شناسی" مشغول به کار در خانه ریدل شد.به گفته منبع ناشناسی،وی بعدا فهمید که فرزند مالی ویزلی و بیل ویزلی میباشد.( رشته تحصیلی من دندان پزشکی بود ولی چون دوست داشتم گور بکنم گورکن شدم!)

این سارق جانی حال جزو یکی از مجرمین درحال جستجو میباشد.به تمامی کسانی که ویرا میشناسند یا آخرین بار دیده اند پیشنهاد میشود سریعا با پلیس تماس بگیرند.

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۹:۴۷ یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۷

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۸ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۰
از آواتارم خوشم میاد !!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 350
آفلاین
بوقی ها!بشتابید!

جدیدا دو تا از جادوگران به نام های:کینگزلی شکلبوت و دیدالوس دیگل،کشوری به نام بوقستان درست کردند که شامل شهر های:

بلاک!!
مشنگستان!
گاگولاویز!
و پایتختشون بوقینه!
هستش!!

همون طور که از نام این کشور پیداست،بوقیدن توش آزاده و ضمنا،هر کی رول های بوقی ننویسه،از این کشور باید بره بیرون!
در این کشور حزب بوقیسم حاکمه که رهبر هاشون هم کینگزلی و دیدالوس هستند!
دین این کشور هم بوقان هستش که به تازگی در این کشور تاسیس شده که در اون به جای مرلین،بوق رو می پرستند و هر کس که این دین رو قبول نداشته باشه رو به جزیره ی بلاک منتقل می کنند!
ضمنا باید عرض کنم که ورود افراد بالای 1 سال به این سرزمین ممنوع می باشد!

این پست رو پاک نمیکنم،ولی لطفا از این به بعد از زدن پستهای توهین امیز خودداری کنید.

ممنون

ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۳ ۱۹:۳۱:۳۶
ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۴ ۱۸:۳۴:۰۷

[b][color=000066]Catch me in my Mer

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.