هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۱:۱۵ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
پیام: 84
آفلاین
نقل قول:
1- در انجمن های رول ارسال پست های پشت سر هم توسط اعضا مجاز نمی باشد. در صورتی فرد اجازه دارد در ادامه ی پست قبلی خود پست دیگری ارسال نماید که لااقل 7-10 روز ازارسال پست قبلی گذاشته باشد و اطمینان حاصل کند که فرد دیگری قصد ادامه دادن داستان را نداشته است.

دراکو جان! این مربوط به داستان نویسه قانونو کامل بخون! وقتی داریم بحث جدی میکنیم داستان!!! نمینویسیم!

بعدشم اون تاپیک توسط یکی زده شده که مدیر نیست و من عملا قبولش ندارم! ولی این تاپیکو هری پاتر زده و من قبولش دارم:

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... ic.php?topic_id=5&forum=7

هزار تا تاپیک میزنین تو هزار تا انجمن مختلف بعد چه انتظاری دارین؟ اسم یکی قوانین ایفای نقشه اسم اون یکی قوانین فعالیت در ایفای نقش!

البته این به شما و بحث و این تاپیک کلا مربوط نیست ولی گفتم که گفته باشم!

بعدشم اصلا این چه کاریه که میکنین و جواب آدمو توی ویرایش میدین؟ خب پست بزنین که بفهمیم جواب دادین! تو کدوم فروم دنیا یه همچین کاری میکنن؟

بی احترامی هم واسه پاک کردن و اینا نبود دراکو جان! پست پاک کنین! من موردی ندارم هیچ کاری هم نمیتونم بکنم در موردش! ولی توهین مستقیم یه چیز دیگه س! متن کامل بی احترامی آبر اینجا نقل قول شده! و در پست بعدی آبر هم کاملا مشهوده!

====================

آبر:

عزیزم، پست پاک کن! تا میتونی پاک کن! پست ویرایش کن! پست ادغام کن! پست ویراستاری کن! پست نقد کن! قدرت بی انتهای خودت رو در امر ناظری نشون بده! مهم نیست.... ولی ادب داشته باش!

کاری که تو جادوگران الان خیلی مد شده اینه که میایین اول شلوغ بازی درمیارین بحث اصلی رو منحرف میکنین، بعدش دعوا راه میندازین، بعد طرف میخواد از خودش دفاع کنه میزنین بلاکش میکنین!

الانم لطفا بحثو عوض نکن، من به دراکو چی کار دارم اصلا؟ هی میای پای اونم میکشی وسط!

حرف من اینه که داری به من توهین و بی احترامی میکنی! و میگم معذرت خواهی کن! همین! هر چند تا تاپیک جدیدم واسه قوانین زده باشین بازم به هر حال توهین مستقیمو نمیتونین کاریش کنین حتی اگه اختیار تام داشته باشین! و مطمئنا توهین کردن به اعضا جزو این اختیارات بسیار تامتون نیست!

هم چنان منتظر معذرت خواهی هستم!

بسیار کار نیکی انجام میدید! منتظر باشید فعلا معذرت خواهی در دسترس نیست کاربر گرامی!!!
من همیشه پست میزنم در جواب هر پستی اما برای شما ویرایش میکنم که عادت کنید همه جا نباید حرفتون به کرسی بشینه

جدا از این قوانینی که شما نقض میکنید، چندین جا اومده که ناظر در انجمنش اختیار تام داره. صراحتا در قوانین اومده که ما حتی وظیفه توضیح دادن به شما رو نداریم اما خوب، توشیح میدیم چون نمیخوایم نا رضایتی پیش بیاد.

پس شما چه الان چه بعدا پست پشت سر هم بزنید ما در درجه ول با اتکا به قوانین مبنی بر عدم ارسال دو پست پشت سر هم، و در درجه دوم با اتکا به اختیار نظارت در زیمنه داشتن اختیار تام در انجمن، پستتون رو ادغام میکنیم. شما مثال هستید، با هر کس دیگه ای هم همین برخورد صورت میگیره.

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۷ ۱:۲۸:۱۹
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۷ ۱:۳۰:۴۹
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۷ ۱:۵۱:۳۷

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۰:۳۲ سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
ابرکسس مالفوی

من اگرزمان ارسال پست شما حضور داشتم در سایت، مطلقا اجازه نمیدادم دراکو وقتش رو برای پاسخ دادن به این خزعبلات شما تلف کنه.

من خوشحال میشم از این به بعد شاهد فعالیت شما در لندن باشم و اینکه پست هاتون رو در دم پاک کنم ( البته اگر به سوژه لطمه زده بود، کوتاه بود یا دلایل دیگه ) تا کاملا روشن بشه براتون که منی که دارم برای این جا زحمت میکشم، نمیگذارم کسی مثل شما وجهه من رو زیر سوال ببره.

باور کنید اگر تا هفته پیش که دراکو کنار بنده نیومده بودن ، این مسائل پیش میومد خیلی به جای باریک میکشید. از ایشون متشکر باشید که اخلاقشون اینقدر خوب و آمیخته با مهربانیه. البته در برخورد های قبلی من با هرگونه اعتراضی بالاخص در همین تایپیک هم همه دیدن که حق رو به معترض دادم، اما شما متاسفانه قصد به سخره گرفتن بنده و انجمن رو داشتید که خوب متقابلا نحوه برخورد تغییر خواهد کرد!

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۷ ۰:۳۴:۵۶

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ما که توی قوانین انجمن یه همچین قانونی ندیدیم که دو تا پست پشت سر هم ممنوعه! اگه واقعا یه همچین قانونی به صورت مکتوب وجود داره، بگین بریم ببینیم، اون موقع چشم دیگه پشت سر هم نمیزنیم!

معمولا کسی که قبلا یه بار پستو خونده دوباره نمیره پستو بخونه که نکنه یه موقع طرف ویرایش کرده باشه زیر پستشو! الانم پست جدید زدم که خیلی راحت تر بفهمین جواب دادم!

بعد حالا از چی عقب نشینی نمیکنین؟ جنگه مگه؟ چه موضوعی قراره پیگیری شه دقیقا؟ مسئله خیلی ساده س! بی احترامی کردین منم گفتم معذرت خواهی کنید! الانم همچنان منتظرم... معذرت خواهی کنید همه چی تموم میشه میره پی کارش! هیچ جنگ و دعوایی هم در کار نیست!

و البته اینکه الان اومدین اینو دیدین و هنوز معذرت خواهی نکردین اصولا معنیش اینه که به کاری که کردین خیلی افتخار میکنین ولی به هر حال من فعلا فرض میکنم که اینطوریا نیست!

من نمی دونم اون موقع که شما توی جادوگران فعالیت میکردید قوانین چطور بوده.اما در حال حاضر زدن دو تا پست پشت سر هم ممنوعه.فقط در صورتی این امر نقض میشه که ناظر زیر پست فرد رو ویرایش کرده باشه و بعد از اون ویرایش زیر پست ناظر پسندیده نیست!متاسفانه قانونی پیدا نکردم که بگه ویرایش زیر پست ناظر مجاز نیست اما از 3 سال پیش تا الان همین روال برقراره.ممنون برای این که یادآوری کردید تا اطلاع بدم یا همچین چیزی رو ثبت کنن و یا این که این به طور کل ردش کنن.
برای اطلاع پیدا کردن از قوانین ایفای نقش(که فکر میکنم بازبینیش برای شما ضروریه) میتونین به قوانین فعالیت در ایفای نقش مراجعه کنید که توی اون نوشته:
نقل قول:
1- در انجمن های رول ارسال پست های پشت سر هم توسط اعضا مجاز نمی باشد.

در صورتی که سوالی هم راجع به قوانین داشتین بهتره با مدیران صحبت کنید.
متن زیر یکی از قوانین نحوه نظارت توسط ناظرین هست.
نقل قول:
2-پستهايي كه ربطي به تاپيك ندارند پاك شوند ...هرگز در مورد پاك كردن پستها توضيحي ندهيد چون اختيار تام انجمن با شماست

درنتیجه باید بگم از طرف ما بی احترامی به شما صورت نگرفته.امیدوارم انتظارتون رو برای چیز های دیگه صرف کنید.

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۲۱:۲۲:۰۹
ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۲۱:۵۱:۴۶

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تشکرات ویژه از پروفسور کوییرل جان!

نقل قول:
درجواب فرمایش زیر پست قبلی : پست 100 باره هم زده بشه پاک میشه. و شما هم از لندن معلق میشید
شایدم با لگد از ایفای نقش شوت بشید بیرون. شایدم مجبور به برخورد شخصی با شما بشیم.

شاید زیاده دوست عزیز، سعی کن هوای خودتو داشته باشی!

در جواب فرمایش زیر همین پست:
اولا که دوست عزیزتر، لطفا با بزرگ ترت درست صحبت کن!

دوما که برخورد شخصی یعنی بعد از زنگ با چوب و چماق وایسیم دم در؟ در غیر این صورت میشه دقیقا توضیح بدین این برخورد شخصیتون چی میتونه باشه؟

سوما که به هر حال حق با من بود و حق داشتم که بهتون اعتراض کنم! و به نظرم کاری که داشتین میکردین واقعا فراتر از تاسف بار بود.

چهارما که منتظر معذرت خواهیتون هستم! به هر حال من قبلا اونقدر برای سایت زحمت کشیدم که بتونم توقع داشتم اعضای سایت محترمانه باهام صحبت کنن و اگه دارم مشکلی واسه سایت ایجاد میکنم حداقل محترمانه ازم بخوان که برم بیرون نه اینکه با لگد شوتم کنن بیرون!

خلاصه عدد زیاده دوست عزیز! شما هم سعی کن احترام خودتو نگه داری!

نقل قول:
چرا که در قوانین نظارت اومده که ناظر اختیار تام داره در انجمنش. به احترام ایشون، از این به بعد، هر پستی که بزنید و مخالف قوانین باشه محسوب نمیشه.

یعنی الان نتیجه گرفتین که قانون یعنی سلیقه ی ناظر دیگه؟

در ضمن کاملا درسته که ناظر اختیار تام داره! یعنی حتی ناظر میتونه بزنه یه تاپیک مهمو زرتی کاملا پاک کنه ولی به هر حال باید بعدش جوابگو باشه! یعنی نمیتونه هر کاری خواست بکنه بعدشم بگه همینیه که هست! اینو یادتون نره...

مدیر انجمن هم بالای سر ناظر هست و مثل الان که پروفسور کوییرل جان بهتون اخطار دادن، باید به ناظر اخطار داده بشه و در صورت تکرار ناظر باید عزل بشه!

حداقل زمان ما که اینجوری بود!

زدن دو پست پشت سر هم تا وقتی زمان ویرایش مونده ممنوعه!
پست هاتون ادغام شدند!
ضمنا کوچکترین تغییر موضعی ایجاد نشده و این موضوع هم پیگیری میشه بدون شک! و ما هم قدمی عقب نمیگذاریم.

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۱۳:۵۶:۴۶
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۱۳:۵۸:۳۶

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جهت شفاف سازی :

سه کاربر مورد نظر رو ابتدا هیچ کدوم از پست هاشون رو پاک نکردیم. اول در پیام شخصی گفتیم خودتون پاک کنید. فرمودن خیر.
زیر پست زدیم محسوب نمیشه. بعد خودشون پستاشون رو پاک کردند.

این برخورد ما، باعث شد بیان اینجا و مشخصا وقت ما رو بگیرن، ببینید که دراکوی عزیز چقدر طولانی جوابشون رو دادند. اگر ما میخواستیم خشک برخورد کنیم اون جوابیه ها رو صادر نمیکردیم.

بعد ها این سه کاربر اومدن و دوباره در سوژه ها اختلال ایجاد کردند. اینبار بنده نوشتم محسوب نمیشه و تا شب پاک میشه جرا که دیدم واقعا دارن به ریش ناظرین انبوه انجمن ها میخندن. که تازه باز هم ما پاک نکردیم پستشون رو.

اینکه از اخلاق دراکو سو استفاده کردن، اینکه اعصاب چندین نفر رو بهم ریختن رو میگذاریم کنار.
حرف های کوییرل تا حدودی من رو در معذوریت اخلاقی، و نه قانونی قرار داد. چرا که در قوانین نظارت اومده که ناظر اختیار تام داره در انجمنش. به احترام ایشون، از این به بعد، هر پستی که بزنید و مخالف قوانین باشه محسوب نمیشه. راه های دیگه ای هم برای برخورد هست رفقا. که اینجا مناسبت نداره گفتنش.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به ناظرین انجمن:
هر کابر این حق رو داره بسته به سبک و سلیقه خودش بدون در نظر گرفتن موضوع تاپیک پست ارسال کنه ولی بهتره قبل پست ذکر کنه که به سوژه ربطی نداره تا سوژه تاپیک هم به هم نخوره

ناظر این حق رو نداره که پست کسی رو فقط به این دلیل که موضوعش به سوژه تاپیک ربطی نداره پاک کنه

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آبرفورث عزیز، لطفا نخوانید! این پست ویژۀ دراکو مالفوی می باشد!

باشه ناظر جون خاله زنک. (تو بخون همون "بی تربیت" )

باب ما اومدیم یه بوق بزنیم. مجوز راس راسکی که نمی خواستیم. هویجوری از نوک انگشتمون در رفت.

خوب حالا که خیلی اصرار می کنی و منت می کشی و اینا... باشه دراکو جون. می زنم تاپیکو و همون موارد رو هم ذکر می کنم توی پست اول.

بی تربیت.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نقل قول:
آقا بیاین من یه بوق بزنم و آتش بس.

ناظر جونا من مجوز یه تاپیک می خوام با عنوان: دادگاه خانوادۀ جادوگرانی

اعضای خونواده های شناخته شده (چه توی کتاب، و چه خونواده های مجازی مث مورگانا و تدی ) که با هم مشکل پیدا می کنن، میرن توی این تاپیک و از همدیگه شکایت می کنن. بعد یه مشاور خانواده (هرکسی می تونه باشه. لزومی نداره حتما ناظر باشه یا زنندۀ تاپیک. هر کی حال کرد بره ادامه بده) میره و یا اونا رو با هم آشتی میده، یا کارشون به قاضی می کشه و طلاق و طلاق کشون... یا عروسه میره خونۀ جدا از مادرشوهر می گیره و کلا خاله بازی.

مثلا مالی ویزلی میره یه پست می زنه و از فرد ویزلی شکایت می کنه که وسایل آتیش بازیشو زیر میز آشپزخونه گذاشته و خونه رو فرستاده هوا. بعد می خواد یکی به داد دل این مادر دلسوخته برسه.

بعد یه نفر مشاور (هرکی دلش خواست) میره و نقش مشاور رو ایفا می کنه و (یا) فرد رو نصیحت می کنه که از این غلطا نکنه دیگه، (یا) مالی رو نصیحت می کنه که درک کنه بچش پرانرژیه و اینا!

یا اصلا مشاوره می زنه هر دونفرو شپلخ می کنه و خلاص.

بعد یا فرد، یا همون مالی میره پست می زنه و توی رول یا متقاعد میشه و یا شکایت رو ادامه میده یا توضیحات اضافی (به رول) ارائه میده.

همینطور الی آخر. مجوزشو میدین؟

مورگانا ی عزیز
با درخواست شما برای زدن تاپیک (هر چند خاله بازیه!) موافقت شد!
تنها مسئله ای که به نظر ما رسید یه چیز بود.اگه مالی بخواد از فرد شکایت کنه و همزمان با اون تدی هم بخواد راجع به شما با مشاور صحبت کنه و دو تا مشاور بخوان شما رو راهنمایی کنن بی نظمی پیش میاد.
به همین منظور ما فکر کردیم اگر شما تو اول تاپیک ذکر کنید که ملت بالای پستشون بنویسن "شکایت از فلانی ،پست شکایت" ، " مشاوره شکایت از فلانی" ،" نتیجه شکایت از فلانی بعد از مشاوره!" و ...(حالا به هر نحوی که خودتون صلاح میدونید.)خیلی بهتره.امیدوارم نظر شما هم همین باشه.
باتشکر!

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۸

فینیاس نایگلوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۰ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
از بروبچز چه خبر؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
آبرفورث جان این که شما جواب من رو دادی منت چرا سرم می‌ذاری؟! اگه نمی‌خواستی خب جواب نمي‌دادی! حالا که جواب دادی دیگه منت گذاشتنش چیه!

"من مدیرپاسخگویی هستم ولی کلت رو می‌شکنم کاربر که پاسخگو بودم قدرم رو بدون!"

دراکوی عزیز هم که فرمودن دیگه حرفی نزنیم در این مورد و همچی "همینه که هست"

انصافاً مثالت از وضعیت فعلی کشور شدیداً برازنده‌ بود. خصوصاً که من هیچ مشکلی شخصی‌ای نداشتم. اومدم گفتم این روال به نظر من فلان ایراد رو داره نیومدم بگم آقای آبرفورث شما فلان مشکل شخصیتی رو داری. حالا خودت کلاهت رو قاضی کن اومدی می‌گی من آدم از خود راضی هستم و از کلمات انگلیسی استفاده می‌کنم وای وای! حالا ما شدیم آدم بده‌های جریان و شما طرف آدم خوبا! بیایین دسته‌کشی کنیم.

اگه ادعای جامعه مجازی و قانون‌مند بودن دارین باید اون سوراخ دعا رو هم باز بذارین که امثال من هم بتونن حرفاشون رو بزنن. 1984 که نیست (شایدم که هست!)

شما نوشتی از لحن و نحوه برخورد آرام دراکوی عزیز سؤاستفاده کردم بفرمایید این مصادیق سؤاستفاده رو برای من لیست کنین! من گفتم دراکو بد مدیریت می‌کنه؟ آقای دراکو دماغش درازه؟ آقای دراکو مالفوی یه شخصیت حقوقی سایته و به عنوان ناظر هم چه بهتر که با ایشون همکاری کرد منتهی حالا که من از روال فعلی ایراد گرفتم مصادیق سؤاستفاده شد. شبیه همون مصادیق انحراف از سوژه هست لابد. از مبحث وقت ایشون هم بگذریم. چون وقت ایشون با من هیچ تفاوتی این‌جا با هم نداره. جفتمون داریم وقت هدر می‌کنیم و من خیلیم بیشتر روده‌درازی کردم و تلاش کردم واستون توضیح بدم جریان به چه صورته منتهی هی مقاومت می‌کنین! نگفتم قوانینتون رو عوض کنین گفتم مشکلات سیستم فعلی رو یه نظاره‌گر خارجی می‌تونه ببینه نه کسی که خودش داخل سیستمه.

نقل قول:
یک مدیر قطعا بار ها و بار ها بیشتر ز شما در هر زمینه اعم از مدیریت، ایفای نقش و غیره میفهمه.

آبرفورث عزیز مدیر محترم روی چه شناختی از من شما همچین حکمی صادر می‌کنین؟ اونم "در هر زمینه" اعم از "مدیریت" و "غیره" ؟؟؟ لابد من الان حق ندارم ناراحت هم نشم چون احتمالاً شما هم در تمام زمینه‌ها بهتر از من خیر و صلاح خودم رو می‌دونین.

نقل قول:
برای بار چندمه که عرض میکنم، برای بقا در هر جامعه ای باید پذیرش داشته باشید. دوست عزیز من، شما چطور وقتی هنوز یک هفته از حضورتون ر سایت نگذشته اینطوری جو متشنج ایحاد میکنید در یک انجمن؟

آقا محض خنده و شوخی می‌گم جمله‌ی بالای شما واسه یه مثال از درسنامه "دیکتاتوری‌های کوچک" خیلی خوبه! جدی نگیرین!

تعریف تشنج هم ظاهراً اعتراض به شرایط فعلی هست.

=========
خطاب به دراکو جان:

برادر من اون سوژه "ماهی مرکب" اصلاً سوژه نیست! گگه! حالا نمی‌دونم فارسیش چی میشه آبرفورث من رو متهم به از خود راضی بودن می‌کنه. کلاً یه چیزیه که هی تکرار میشه توی یه نوشته، نه شالودس، نه طرحه نه چیز دیگه‌ای. حالا این که خوبه یا بده هم بماند با نظر شماها و دیگران.

و دومی این که من درباره نقد هیچ صحبتی نکردم! وگرنه یه رساله در حد کاتوزیان هم این‌جا درباره نقد از خودم تراوش می‌کردم!

======================

دیگه بیشتر از این ایجاد تشنج و مزاحمت نمی‌کنم. شماها هم وقت ندارین و منت به دیده نهادید جواب بنده رو دادید و خیلی متشکرم. اگه لازم شد توی جادوگر تی وی هم اعتراف می‌کنم که از اول مشکلی نداشتم و عامل تشنج‌ هم احتمالاً سایت‌های رقیبتون (اگه دارید البته) بودن و منم پول گرفته بودم و کلاً شاد بودم بیام این‌جه قلم‌فرسایی کنم که حقوق کاربراتون رعایت بشه. منتهی فک کنم جهت بلندگوم باید طرف همون کاربرا می‌بود نه مدیران.

موفق باشید

دوست عزیز
در مورد اون تیکه در مورد مدیران، بنده گفتم مدیران نه ناظرین.
بنده مدیر نیستم و اون قسمت رو هم در مورد مدیران گفتم و هنوز هم بر پایه اون منطق هستم.

به هر تقدیر، هرگونه سوال شما در این مورد باید از مدیریت سوال بشه.
در زمینه ای که به لندن مربوط میشه متاسفانه شما باز هم متوجه منظور ما نشدید. حالا یا من بد بیان کردم یا شما متوجه نشدید.
در کل اگر بحث دیگری هست پیام شخصی بزنید تا کاملا توضیح بدم براتون.

یه جمله هم بکار بردید خیلی خوشم نیومد : همینه که هست!
واقعا اینطور که گفتید نیست بعد از دو تا پست بلند بالای دراکو برای توجیه شما.امیدوارم بحث تموم بشه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۵ ۰:۰۹:۴۱

usquequaque putus

ارزشی پیر و قرقرو

تصویر کوچک شده

[b][size=medium][color=0000FF]حزب ارزشی‌ها؛ ق

پیام زده شده در: ۱۹:۳۲ شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هو121

فینیاس نایجلوس بلک :
خوب گویا اینجا داره از لحن و نحوه برخورد کاملا آرام دراکوی عزیز سو استفاده میشه. فینیاس ناجلوس بلک، ما همون اول هم هیچ وظیفه ای مبنی بر پاسخ دادن به شما نداشتیم. مثل بسیاری از مخالفت هایی که با فعالیت های اینجانب میشه، از این موضوع هم میتونیم نتایج بسیاری بگیریم. اما خوب میگذریم از اوها.

تاکید میکنم، توضیحاتی که داده شد و واقعا هم وقت دراکو رو گرفت، تنها به خاطر همون احترامی بود که شما ازش سخن گفتید. شما وقتی در یک جامعه چه مجازی، و چه واقعی، باید به گردانندگان احترام بگذارید.مگر اینکه واقعا مشکل مشهود و جدی وجود داشته باشه ، مثل اوضاع فعلی کشور!

یک مدیر قطعا بار ها و بار ها بیشتر ز شما در هر زمینه اعم از مدیریت، ایفای نقش و غیره میفهمه.
ما گویا در جوامع دیگری به غیر از جادوگران خیلی مورد اهمیت واقع شدید و دچار خود بزرگ بینی شدید. روال نظارت در سایت جادوگران همواره مورد تایید بوده و اینگونه اعتراض ها رو هم در بر نداشته. دلیل این اعتراض شما رو هم به شدت مایلم که مطرح کنم اما خوب... جایز نیست الان!

دراکو دو بار از بنده خواستن پاسخ ندم، خودشون با عطوفت تمام پاسخ دادناما شما واقعا دارید سو استفاده میکنید. پست شما چه در لندن و چه در هر انجمن دیگه، مشکل دار بوده و چه من و چه بقیه ناظرین اون رو محسوب نمیکردند. به کار بردن لغات انگلیسی و غیره در کلام باعث افزایش مقبولیت و چه میدونم بزرگ نمایی نمیشه دوست عزیز!

حرف منطقی بزنید جواب میدیم. دو بار پاسخ بلند بالا و وقت گیر به شما داده شد. بر حسب یک وظیفه اخلاقی نه قانونی. قانونی مبنی بر الزام پاسخگویی ناظر انجمن به یک اعتراض اون هم در زیمنه اعتراض بی مورد شما وجود نداره، اما به همون دیلیلی که بنده در پیام شخصی اونطوری برخورد کردم با شما، اینجا هم پاسختون داده شد.

برای بار چندمه که عرض میکنم، برای بقا در هر جامعه ای باید پذیرش داشته باشید. دوست عزیز من، شما چطور وقتی هنوز یک هفته از حضورتون ر سایت نگذشته اینطوری جو متشنج ایحاد میکنید در یک انجمن؟

یک بار دیگه پیام شخصی ها و پاسخ های ما رو بخونید، ببینید تا جایی که میشد ما راه اومدیم با شما. اما واقعا گویا این جواب ها باعث کسر جنبه در شما شده. امیدوارم دیگه بحثی مطرح نشه در این مورد. شما اگر ناراحتید پیام شخصی بزنید به من تا اون پستتون رو پاک کنم در ویزاردلند.

ریگولوس بلک :

ریگولوس عزیز
شما هم میتونید پیام شخصی بزنید تا پستتون حذف بشه.

به عنوان کلام آخر به هر دوای این عزیزان میگم : یک بار پست های قبلی بنده رو بخونید. خیلی هاشون زیرش نوشته شده محسوب نمیشه. این چیزی هست که مستنده. به راحتی میتونید ببینید. برای همه اعضای دیگه هم همچین مسائلی وجود داره. هیچ کس هم مثل شما شلوغش نکرده.

آرگوس فیچ :

100 تا پست دیگه هم بزنی، نه جای این بحث اینجاس و نه من وظیفه پاسخ گویی دارم.
من از همه دوستان خواهش میکنم، تا دو نفر اعتراض میکنن جو گیر نشن بیان اینجا. اینجا مربوط به انجمن لندن هست و منم در این زمینه پاسخ میدم.به شما هم توصیه میکنم دیگه این بحث رو ادامه ندید لطفا دوست گرامی.
الگوی رول پلیینگ این سایت مربوط به مدیریت جادوگران (هری پاتر) میشه. سایت 6 ساله داره با این روال کار میکنه و خیلی ها که از شما بیشتر در این سایت بودن، از شما جویا تر بودن و پیگیر تر هم بودن، از این صحبت ها نمیکردند.چرا که اصلا نه بنده و نه شما در جایگاهی نیستیم که بخوایم این اساس رو زیر سوال ببریم. بار ها هم نظر سنجی هایی گذاشته شده در مورد این روال و مهر تایید هم برش زده شده.

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۴ ۱۹:۴۲:۰۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.