هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۰:۳۹ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

اول اینکه وقتی با تصمیم شورای هاگوارتس موافقت نمیشه شما نمیتونین انتظار حمایت گروه ها رو داشته باشین ! مگه غیر از اینه که هاگوارتز رو گروه ها و دانش آموزا تشکیل میدن ! شما خودت داری از ساعت ها (!) تلاش مشاورین میگی اونوقت وقتی گروه مشابهی که هم رول نویس های خوبین و هم دلشون بیشتر برای گروهشون و هاگوارتز میسوزه میان نظری میدن و با مخالفت روبرو میشن جای تعجبی داره به نظرت ؟؟

دوم اینکه هاگوارتز برای تفریحه !! کاملا منطقی و معقولانه است این حرف ! من خودم توی دوره خودم فعالیتم رو کردم و با تموم بی تجربگیم الان جزء پیرمردای سایت محسوب میشم ! سه ترم هاگ رو دیدم که توی دو ترم شرکت مداوم داشتم و توی یک ترم پایه اصلی قهرمانی گروهم بودم ! دینم رو به هاگواتز و گروهم ادا کردم !!!!

هاگواتز ماله تازه وارداست ! همین الان تنها ثبت نام کننده هافلپاف یکی از اعضای نسبتا تازه وارد ما بوده !!! ولی تازه وارد وقتی انگیزه پیدا میکنه که ببینه قدیمی ها و کسایی که بهشون به چشم اسطوره نگاه میکنه پا به پاش فعالیت میکنن ! اینکه شما بیاین قوانینی طراحی کنید که کار گروه ها سخت بشه و اعضای باتجربه همون انگیزه کمشون رو هم از دست بدن هنر نیست ! هنر اینه که تفریحی بودن هاگوارتز ، آموزش رول نویسی و پیشرفت ایفای نقش رو همزمان در قالب قانونمندی در هاگواتز جا بدین ! خودتون میگین هاگوارتز قدیما دوره اوجش بوده ! برین دلیلش رو ببینید ! ببینین آیا اونموقع قانون پنج نفر وجود داشت ؟ آیا کلاس ها دسته بندی شده بود ؟ آیا ... ؟ آیا ... ؟ کاری نداریم !

هاگوارتز هرچی از هدف خودش که تفریح و رول زدن و کمک به ایفای نقش بود دورتر میشه جذابیت و ارزشش هم کمتر میشه ! کاملا مشهوده جوابی برای این حرف نیست !

ضمن اینکه نقد های تالار خصوصی و کمک های دوستانه داخل گروهی هزاربرابر ارزشمند تر و دلسوزانه تر از نقد های هاگوارتزه و به نظر من هاگوارتز اصلا ایده آله خوبی برای پرورش رول نویس های سایت نیست !

آنیتا توی پاراگراف های اول پستش میگه هاگوارتز ماله آموزش اتحاده ! خوب این رو قبول دارم و این وقتی میسر میشه که قوانینش با آرمان های گروه ها تطابق داشته باشه ! وقتی که مدیریت هاگوارتز بتونه ارتباط لازم رو با دانش آموز ها و گروه ها برقرار کنه نه اینکه اونها رو در حد پشم حساب کنه !!!

بعد آنیت توی پاراگراف بعدی میگه آدم نباید عقاید خودش رو فدای گروه کنه ! عزیز من اینکه نشد اتحاد ؟! مثل اینکه تو با حذب اتحاد داری ولی با یکی از اهدافشون مخالفی و همکاری نمیکنی ! عجب اتحادی میشه اونوقت

در کل بحث هایی که شده کاملا بیمورد و مردوده ...

من به شخصه حتی با وجود تغییر قانون به سه نفر دیگه انگیزه فعالیتم رو با این مدیریتی که میبینم از دست دادم ... شرکت هافلپاف هنوز معلوم نیست ...

پ.ن (به مری) : شما لازم نیست برای هافل طرح ارائه بدین ! من خودم دلم هزار برابر شما برای هافل میسوزه ! ناظر همکارم هم به جرئت میشه گفت یکی از باتجربه ترین ناظرین سایته ! شک داری یک بررسی توی سابقه اش بکن ! مشکل هافلپاف هم نیست این مشکل ! مشکل کل سایته ! اعضا با همون نسبت قدیم توی گروه ها پخش میشن ولی تعداد تازه واردین سایت کلا کم شده !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۶ ۰:۴۹:۳۶

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب!

اول اينكه بليز و بعضي از دوستان تحريم كردن رو خيلي چيز مسخره اي ميدونستن.پس من يه حرفي بزنم!

----------------
قبول داريد ما حقوق نميگيريم تا تو هاگوارتز پست بزنيم؟مجبور نيستيم پست بزنيم؟پس دليلمون براي فعاليت چيه؟تفريح!

خب تا اينجاش رو اگر قبول داريد بقيه شو بخونيد.اگر نه كه نقل قول بزنيد بگيد قبول نداريم.

خب پس بايد زمينه اين تفريح وجود داشته باشه كه ما بتونيم فعاليت كنيم.اينكه شما بگيد رول زني تفريحه و شما همين كه تو كلاس ها شركت كنيد تفريح ميكنيد واقعا دروغ تو روز روشنه!:D ...چون همه مون ميدونيم تنها چيزي كه اينجا مهمه قهرمانيه و اينكه از همديگه كم نياريم.حالا چه درست چه غلط چيزيه كه هست.پس ما براي قهرماني تلاش ميكنيم ولي وقتي ببينيم كه قانون جوريه كه از اول مشخصه قهرمان نميشيم ديگه انگيزه فعاليت خواهيم داشت؟مثل اين ميمونه كه تو ليگ برتر فوتبال ايران همه تيما رقابت داشته باشن بعد تو قانون باشه كه تيم هاي شهرستاني قهرمانيشون قبول نيست.خب مسلمه كه اونا انگيزه ندارن براي شركت و اصن شركت نميكنن!

قانوني كه تو هاگ بود از اول گروه اسليترين رو يه بازنده محسوب ميكرد پس مگه ما روانيم فعاليت كنيم و اول سعي كرديم با صحبت قضيه رو درست كنيم ولي نشد..پس نتيجه گرفتيم كه تحريم كنيم تا هم جديت قضيه رو به مديرا نشون بديم و اگر بازم جواب نداد مام چيزي رو از دست نداديم و حتي سود هم كرديم كه وقتمون رو تلف نميكنيم!

و دو نكته آخرين:

1-براي پيشرفت رول خيلي جاهاي ديگه هست كه بشه رول زد.هاگوارتز هيچ آش دهن سوزي هم نيست.تالار خصوصي خيلي بهتر از هاگ هست و هر كسي بخواد ميتونه اونجا پيشرفت كنه.همچنين انجمن دياگون كه از اول جايي بوده كه تازه واردا توش زياد تر از بقيه جاها رول ميزدن و پيشرفت ميكردن چون انواع تاپيك ها رو داشته!(يه مدت ناظرش بودم خودم..حدود يك سال و نيم)

2-طرحتون همچين نو نيست.منظورم مشاورين ايفاي نقش هست كه ميگن طرح آموزش و غيره گذاشتن..همچين كار خفني نكرديد كه افتخار ميكنيد دو ساعت وقت هم گذاشتيد براش و بيست نفر روش كارم كردن.كاري بوده كه از اول هدف هاگوارتز بوده و حتي با نقد تو ترم كوييرل هم بهش رسيدگي شد.من نميفهمم شما چه چيز جديدي آورديد براي ايفاي نقش كه اينقدر به خودتون افتخار ميكنيد.به نظر من اين گروه باشه با نباشه اصن فرقي نداره.

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
پستتو تا اخر خوندم بلا، مسئله اينجاست كه ديدم بحث تكراريه، از روش گذري رد شدم. كوتاهي از جانب بنده بوده. عفوا يا رقيبي!!!

گويا اول بايد به عمو جان توضيحاتي بدم:

منظور از قديمي در پستهاي بنده: كسي كه اون انرژي و شور و شوق اوليه اون براي شركت در هاگ تموم شده. و در زماني كه اون شوق رو داشت، فعاليت خودشو كرده.

منظور از تازه وارد در پست هاي بنده: كسي كه اون شوق اوليه رو براي ايفاي نقش داره و بايد اين شوقش سازماندهي بشه تا بعدها كه خودش شد يه قديمي، بتونه بقيه رو سازماندهي كنه. در ضمن يه تازه وارد مسلما يك سري تجارب( تاكيد ميكنم تجارب) رو نداره كه بهتره كسي كه چند سالي در سايت بوده و دو تا پست بيشتر از اون خونده( بر وزن دو تا پيرهن بيشتر پاره كردن!!) ، اون تجاربو بهش انتقال بده.

تاكيد ميكنم: قديمي بودن ملاكي براي خوب نوشتن نيست. بلكه ملاكي براي تجربه ي بيشتره.
همونجوري كه من خيلي راحت تر و دقيق تر ميتونم در مورد حذبي كه با اون بودم، صحبت كنم تا يه كسي كه فقط از حذب شنيده. هيوم؟ فك ميكنم صحبتام واضح بود عمو جان.

اما در مورد پست نارسيسا و فكر ميكنم يه نيجه گيري:

هاگوارتز يك مسئله ي جدي هست، اما به نسبت. هاگوارتز دقيقا براي پرورش نيروي جوون و اتحادشونه. نه اينكه اونقدر جدي كه همه ملزم به شركت باشن! وگرنه چرا دفتر ثبت نام؟ مي گفتيم هر كي توي هاگ شركت نكنه، حذف شناسه!( ميدوني كه؟!!!)

در اينجا يك تفريح جدي مطرحه! اجبار بروي شركت در كلاس ها نيست، اما ميگيم حالا كه خواستي شركت كني، جديش بگير و براش زحمت بكش و سعي كن اتحاد رو ياد بگيري و يه عامل مفيد براي سايت بشي. در ضمن اين كار، يه سري نكات رول نوشتن هم ياد ميگيره كه خودش خيلي مفيده.

متاسفانه بحث سر نمره هميشه هست! اين يه واقعيت انكار ناپذيره كه خيلي دوست دارم رفع بشه!

در مورد همراه بودن با گروه اينجا بحثش نيست، اما به نظر من آدم نبايد عقايد خودش رو فداي گروه كنه. در هرحال، خواستي توي ميخونه با هم صحبت ميكنيم چون اينجا جاش نيست اصلا.

در مورد فعاليت همه و اينا و همت كردن تمام سايت:

اين همت بايد به 2 نوع مختلف باشه كه متاسفانه نيست:

1- قديمي تر ها: همت كنن و تازه واردتر ها رو تشويق كنن به شركت در هاگ. نه اينكه طوري بگن كه بلاتريكس( مثلا ها) كه الان 6 ماهم از عضويتش نمي گذره، پايه شركت نكردن در هاگ باشه. اگر قديمي تر ها تشويق كنن به شركت در هاگوارتز( همونطور كه ما رو تشويق كردن) مسلما همت خودشونو نشون دادن.

كه الان قديمي ترها دائم ميگن هاگ مسخره ست! در صورتي كه زماني كه خودشون اون رو دوست داشتند، هاگوارتز خيلي خوب بود. اين بر ميگرده به يه بحث فلسفي كه به واقعا خارج از تاپيكه.

2- جديد تر ها: شركت در هاگوارتز و تقريبا جدي گرفتنش براي چيز ياد گرفتن و ايجاد اتحاد!

فك ميكنم جوابم گويا بوده باشه.

بليز:

فك ميكنم خوب باشه همه يه نگاهي به پستش بندازن!

پايان!

پ.ن: بليز شماره حسابمو ياد داشت كن....!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

نقل قول:
مخصوصا براي تازه واردين

ایول آنیت جون دیگه جونیریت تا چه حد؟

آخه اونم حل کردنه؟
خوب همشیره تو ام که مثل ایگور جنجال کاریش کردی.بابا اون همه تو نحوه پست زدین گفتین دیگه همه با هم مهربونو ایول

این شده نتیجش؟

نقل قول:
گه می خواد هاگوارتز فعال بشه و تاثیری روی رول پلیینگ بذاره، قدیمی و جدید و پیر و جوون و تازه نفس و کهنه نفسو بذارین کنار. مرد و مردونه همت کنین و برگزارش کنین. اگرم نمی خواین
فعالش کنین، بهونه سابقه و اینجور چیزا رو نیارین

وجدانا صد بالای این حرفت نارسیس
آخه میشه چی این همه با هم میجنگین؟
اون واسه این شاخ میشه این میگه من فلانت میکنم اون میگه تو کی بابا برو بوق بزن

بلیز به نظرم دو صد بالای این حرفش
تلخه اما حقیقته

و در آخر به ایگور : آخه جونیور اون کار بود شما کردی؟
قهر و قهر کشی راه انداختین و تحریم و ...
باو هی های هوی

نارسیسا تو که بزرگتری چرا خاموش نکردی موضوعو آخه؟

جای اینکه اونو آروم کنی شیلنگ بنزین بستی روش که جونیور

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
نقل قول:
اينو تو گفتي بلا !!
( حالا بيخيال اين قضيه)

من فكر ميكنم جواب بلا و خيلي هاي ديگه رو بليز داد! و بسيار عالي هم جواب داد.

در مورد اينكه بليز در برنامه ريزي هاگ شركت داشته يا نه هم بايد بگم كه:

اين برنامه هاي جديد كلاس ها، نتيجه ي بحث 2 ساعته ي مشاورين سر اين موضوع بوده كه خب مسلما بليز مثل هميشه نظرات خوبش رو از ما دريغ نكرد.

بلا جان، انتظار نميره كه امپراطور يا ولدمورت بيان هاگ و پست بزنن! همونجور كه خودمم حوصله پست زدن در اون رو ندارم. بلكه.... برو دوباره پست بليزو بخون. واقعا كامل جواب داده.

در مورد جدي بودن يا نبودن هاگوارتز هم اين بر ميگرده به نگاه و طرز تفكر افراد:

هاگوارتز يه جائيه براي مسنجم كردن و اتحاد گروه ها و پيشرفت رول پلينگ مخصوصا براي تازه واردين.

و اين هدف بسيار بالائيه كه متاسفانه قديمي تر ها به جاي اينكه تازه وارد ترها رو تشويق كنن به شركت در هاگوارتز، طوري عمل ميكنن كه هاگوارتز ناديده گرفته بشه و اون رو يك انجمن معمولي محسوب كنن. در صورتيكه براي پيشرفت رول، اتحاد لازمه و اينجا يه مكان خوب براي ايجاد اتحاده!

جالبه برام که ظاهرا پستمو تا اخر نمی خونی انیت.من اینو گفتم یعنی اینا هستن که خوب می نویسن ولی نمی ان توی هاگ پست بزنن و هاگ به نظرشون یه انجمن مثل بقیه انجمناست.یعنی اون قدر مهم نیست براشون و هروقت بخوان می ان و پست میزنن.

چرا متوجه نمی شید که من چی گفتم؟

خودت داری میگی جاییه برای تازه وارین! خب پس توقع نمی ره اسلیترین که بیشتر اعضاش قدیمین و تازه وارد خیلی توش کمه مخصوصا حالا..حضوری داشته باشه در کلاسا بیش از سه نفر!!!

یعنی این که قدیمیاش نمی ان و شرکت نمی کنن چون به قول خودت جای تازه واردینه..اسلیترینم تازه وارد کم داره..اخر اخرش یه من و نارسیسا تازه واردشیم..بقیه تازه وارداشم که نمی دونم کجان!

خب..خیلی خوبه که اصلا پستامو نمی خونی.ولی به نظرم توی این پست اگه بخونیش متوجه شدی منظورمو انیتا جون.

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۵ ۲۱:۵۱:۲۷

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
نقل قول:
کی شک داره که از بهترین نویسنده ها توی اسلیترین جمع شدند؟کسایی مثل لردولدمورت ،ایوان روزبه،بلیز زابینی ،ایگور کارکاروف ،امپراطور تاریکی و ...!

اينو تو گفتي بلا !!
( حالا بيخيال اين قضيه)

من فكر ميكنم جواب بلا و خيلي هاي ديگه رو بليز داد! و بسيار عالي هم جواب داد.

در مورد اينكه بليز در برنامه ريزي هاگ شركت داشته يا نه هم بايد بگم كه:

اين برنامه هاي جديد كلاس ها، نتيجه ي بحث 2 ساعته ي مشاورين سر اين موضوع بوده كه خب مسلما بليز مثل هميشه نظرات خوبش رو از ما دريغ نكرد.

بلا جان، انتظار نميره كه امپراطور يا ولدمورت بيان هاگ و پست بزنن! همونجور كه خودمم حوصله پست زدن در اون رو ندارم. بلكه.... برو دوباره پست بليزو بخون. واقعا كامل جواب داده.

در مورد جدي بودن يا نبودن هاگوارتز هم اين بر ميگرده به نگاه و طرز تفكر افراد:

هاگوارتز يه جائيه براي مسنجم كردن و اتحاد گروه ها و پيشرفت رول پلينگ مخصوصا براي تازه واردين.

و اين هدف بسيار بالائيه كه متاسفانه قديمي تر ها به جاي اينكه تازه وارد ترها رو تشويق كنن به شركت در هاگوارتز، طوري عمل ميكنن كه هاگوارتز ناديده گرفته بشه و اون رو يك انجمن معمولي محسوب كنن. در صورتيكه براي پيشرفت رول، اتحاد لازمه و اينجا يه مكان خوب براي ايجاد اتحاده!

اما نكته ي خيلي خيلي مهم :

اميدوارم ديگه هيچ مشكلي پيش نياد كه گروهي ناراضي باشه و در صورت ايجاد چنين مشكلي، اگه گروهي بكشه كنار، كشيده كنار! ما رو به خير و اونا رو به سلامت!! براي دفعه ي دوم هم تاكيد ميكنم كه اين آخرين باري بود كه كوتاه اومدم.

و در اخر: ممنون از بليز كه با 2 تا پست كاملا منطقي، جواب خيلي از سوال ها رو داد.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ببینین .. ما میتونیم دو تا دنیا رو برای سایت متصور بشیم ....

دنیای اول یک نوع دنیای مجازیه ... دنیایی که توش هیچکی خسته نمیشه .. همه فقط در حال پیشرفتن هر چی بیشتر میگذره بر کمالات افراد قدیمی اضافه میشه و شور و اشتیاقشون برای فعالیت در سایت فزونی میابه و خلاصه افراد جادوگران همه یک حالت روباتیک و فنا نشدنی دارند که باعث میشه بدون احساس خستگی دائما دوشادوش اعضای جدید فعالیت کنند و اعضای جدیدم با خوشحالی در کنار اعضای قدیمی فعالیت کنن و خلاصه همکاری متقابل و اینا ....

مسلما دنیای بالا هر جایی که باشه رولپلینگ جادوگران ما نیست ... جادوگران ما شامل دنیاییه که به طور معمول اعضا میان و در یک بازه از زمان فعالیت میکنن و سایتو میچرخونن و بعدشم خسته میشنو میرن و اگرم بمونن دائما با اعضای جدید تر بحث دارن ... این روحیه عموم کسانی هست که در جادوگران فعالیت میکنن و چیزیم نیست که عوض بشه ...

حالا با توجه به دو دنیای بالا شما هم دو نوع میتونید برنامه ریزی کنید ... اول اینکه جادوگران رو بر اساس حالت اول یا حالت ایده آل برنامه ریزی کنید مثل شعارهایی که من این حرفا سرم نمیشه .. همه باید بیان عضو بشن و اینا .... یا همه یا هیچی! چنین چیزی مخالف با اون چیزیه که من سه سال و خرده ایه دارم در جادوگران میبینم و بهتون اطمینان میدم در صورتی که این راهو انتخاب کنید نه تنها به جایی نمیرسید بلکه با کله می افتین تو چاه ....

راه دوم اینه که برنامه ریزی ای که انجام میشه مطابق با اون چیزی باشه که دارید در سایت میبینید ... من به شخصه فکر میکنم اگر برنامه ریزی هاگوارتز با توجه به ظرفیت و توانایی واقعی اعضا انجام بشه به مراتب نتیجه مطلوب تری میگیریم ...

یادتون باشه که درست یا غلط این شرایط در سایت حاکمه و شما نمیتونید برید یه بیل بگیرید دستتون نبش قبر کنید ملتو از زیر خاک درارید بگید برو پست بزن ... پس بهتره برنامه ای بریزید که منطقا قابل اجرا باشه ...

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
اینجا شده نحوه؟

به آنیت: ممنون از درکت عزیزم

به بلیز: رول زدن کسی رو پیر نمی کنه. هاگوارتزم اگه جدیه، باید برای همه سایت جدی باشه. قدیمی و جدید معنی نداره. اگه قرار باشه یه گروه توی رقابت های هاگوارتز شرکت کنه، باید تمام اعضاش فعال باشن.

به بقیه کسانی که عضو اسلیترین نیستن و درمورد « تحریم » توسط اسلیترینی ها اظهار نظر می کنن، من بحث های بچگونه درمورد یکی دو نمره که توی همین دفتر مدیریت انجام میشد رو فراموش نکردم. اگه به نظرتون هاگوارتز خیلی جدیه و بچه بازی نیست، بهتره درمورد رقابت سالم به اعضاتون تذکر بدین. شما بازرس دارین توی هاگوارتز و اگه اعتراضی به نمرات باشه، گمونم اون بازرس به همراه سایر بازرسین بتونن مشکل رو رفع کنن.

و نکته بعد:
کسی از اسلیترین درمورد حتمی بودن تحریم حرفی نزده. منم گفتم:
نقل قول:
اگه قضیه تحریم جدی باشه، پشت گروهم هستم و از هم گروهیام حمایت می کنم

اون « اگه » رو که دیدین؟ آفرین!!!

همراهی با گروه، اولین چیزیه که هرکسی توی گروه خودش یاد میگیره. توی تمام گروه های سایتم عمومیت داره. مخصوص اسلی نیست.

نکته بعد:
بلیز خان، منظور بلا این بود که شما به عنوان دانش آموز بیای توی هاگوارتز، نه برنامه ریز!

اگه به جوون و پیر باشه، من اصلا نباید میومدم توی این سایت عضو می شدم!!! ولی می بینین که هستم و تا می تونم هم فعالیت می کنم. پس شما جوونترا نباید بکشین کنار

اگه می خواد هاگوارتز فعال بشه و تاثیری روی رول پلیینگ بذاره، قدیمی و جدید و پیر و جوون و تازه نفس و کهنه نفسو بذارین کنار. مرد و مردونه همت کنین و برگزارش کنین. اگرم نمی خواین فعالش کنین، بهونه سابقه و اینجور چیزا رو نیارین!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
بلا جان در مورد نقل قول سومیتون من دقیقا منظورتونو از برنامه ریزی نمیدونم اما من توی برنامه ریزی هاگوارتز شرکت کردم و طرحامم دادم که البته من دیگه تو جریان کار قرار ندارم اما فکر میکنم بخشی از تکالیف استادان بر اساس طرح من باشه ...

اما اون چیزی که شما باید بهش دقت کنید اینه که من زمانی که وارد سایت شدم به نوبه خودم سه دوره پشت هم تو کلاسای هاگوارتز شرکت کردم. دانش آموز نمونه شدم استاد نمونه شدم .. با همکاری هم، گروهمونو قهرمان کردیم ... کوییدیچ هاگوارتز قهرمان شدیم (که البته کوییرل با نامردی جامو داد به گریف) ... خلاصه زمان خودمون همه نوع افتخار کسب کردیم و ....

یعنی ما در یک بازه از زمان اومدیم و اسلیترین رو چرخوندیم بعدم کشیدیم کنار. طبیعیم هست، الان دیگه اون انرژی سابق رو ندارم همونجور که خیلی از کسانی که هم زمان با من یا قبل از من وارد سایت شدن دیگه انرژی فعالیت رو ندارن ...

این معنیش این نیست که ما داریم کم کاری میکنیم ... چون ما زمان خودمون همه کار کردیم و و با اعضایی که اون زمان تالار های دیگه رو میچرخوندن به همه نوع رقابت پرداختیم حالا هم وقتی شده که خواه ناخواه ما باید بریم عقب تا دیگران بیان جلو.

رول سایت رو اصولا باید جدید تر ها بچرخونن و فعالش کنن چون اونا هستن که قراره آینده سایتو رقم بزنن و فقط هم خوشون میتونن... حالا اگر جدید تر هام قرار باشه به امید قدیمی تر ها بشینن که خب معلومه هیچی نمیشه ...

من همیشه میگم که اشکال جادوگران اینه که چرخه درستی نداره ... رولپلینگ باید طوری باشه که دائم رول نویس های جدید جای رول نویس های قدیمی رو بگیرن و تازه نفس ها جای از کار افتاده ها و نیروهای مسئولیت پذیر جای کسانی که مدتیه از فعالیتشون گذشته رو بگیرن...

اما وقتی که چنین اتفاقی نمی افته طبیعیه که جدیدتر ها از خودشون زیاد اراده ندارن و منتظر قدیمی تر ها میمونن اونام دیگه حوصله ندارن در نتیجه هیچ پیشرفتی صورت نمیگیره و این روش کاملا غلطه و اولین غلطشم برمیگرده به همین طرز تفکر که من آغاز کننده نیبستم؛ در نتیحه یک مسئولیتی که در واقع بر دوش خودتونه رو هی به هم پاس میدید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۵ ۲۱:۰۲:۲۱

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
نقل قول:
اولا تحریم کردن خیلی بحث بی موردیه و من به عنوان یک اسلیترینی اصلا با این موضوع موافق نیستم تو تالارم هیچکس آخر برام مشخص نکرد که هدف از این اقدام چیه ... چون واقعا هم هیچ دلیلی برای اینکار وجود نداره و امیدوارم بحث تحریم زودتر تموم شه.

!!!!!!!!!!

کاری ندارم که حرفام نشون میده خیلی پایه تحریمم.من کلا هرچیزی که توی تالارم باشه پایش هستم

ولی خب ، به نظر من هم تحریم درست نیست ولی وقتی اخرین راه برای نشون دادن مخالفت باشه نمی شه چیزی گفت.درست می گم یا نه؟

نقل قول:
دوم میزان جدی بودن هاگوارتزه .. هاگوارتز به هیچ وجه یک انجمن معمولی نیست و برعکس خیلی هم مهمه ... اما فکر میکنم چون مدت زیادی از اون موقع که هاگوارتز واقعا فعال بود گذشته طبعا خیلی از ماها نمیتونیم تاثیراتی که هاگوارتز قبلا ها در رول ایجاد میکرد رو حس کنیم در نتیجه خود به خود این تفکر پیش اومده که هاگوارتزم یک انجمن مثل بقیه انجمن ها هست ...

با این حرف موافقم.به نظر من هم هاگوارتز جدیه!هم از لحاظ فنی(که انیتا فرمود) و چه از لحاظ سوژه (که شما فرمودی)

اگه من می گم جدی نمی گیرنش و به نظرشون کاملا معمولیه برای چیه؟ برای این که هاگوارتز تبدیل شده به جایی برای تازه واردا.اسلیترینی ها این باورو دارن که هاگوراتز جای تازه وارداس(قدیمیاشو می گم) خب پس طبیعتا به نظرشون یه انجمن معمولی به نظر می اد و هروقت حال داشتن میان پست می زنن.این یعنی مثل بقیه انجمن های ایفای نقش که هروقت حال داشتن توش پست بزنند.

الان متوجه حرفم شدید؟من نمی گم هاگوارتز از لحاظ سوژش با بقیه یکیه! اتفاق عظمت سوژه ی هاگوارتز در حالی که درست روش کار بشه می تونه خیلی خیلی بیشتر از سایر انجمن ها بشه.پس این برداشت اشتباه رو تکذیب می کنم.

این که می گم هاگ به نظر اسلی های قدیمی اون قدر جدی نیست و معمولیه برای همون چیزاییه که بالا گفتم.

نقل قول:

برای همین اینکه ما بخوایم هاگوارتز رو یک انجمن معمولی تلقی کنیم و بهش اهمیت ندیم یک اشتباه بزرگه چون فقط به موقعیتی که برامون محیا شده تا کاری برای رول بکنیم پشت کردیم ... برعکس با برنامه ریزی مناسب روی این انجمن میشه گام های موثری رو برای پیشرفت رولپلینگ برداشت.

با این ها تو خودت حاضری بلیز ،به عنوان یکی از اعضای قدیمی سایت (مخصوصا بین قدیمیای اسلیترین )توی هاگ شرکت کنی؟توی کلاساش نه توی برنامه ریزیش...این یعنی این که خودت بهش اهمیت نمی دی! خودت اون قدر جدیش نمی گیری که مثلا خانه ریدل رو جدی میگری ..

پس با این اوصاف با این حرفت مخالفم به شخصه..ولی با این که می گی گام و اینا باید برداشت موافق هستم.

ممنون

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.