هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: موسسه ی کار يابی وزارتخونه
پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
چارلي ويزلي .... چارلي ويزلي به بخش حمايت از موجودات جادويي...
كارگردان: يه لحظه صبر كنيد مگه بيمارستانه؟ دوباره . 3...2..1 اكشن من !!
خانم منشي كه انگار چند تا ميخ تو گلوش گير كرده داد مي زنه : چارلي ويزلي .... چارلي ويزلي كدوم جهنمي هستي؟
چارلي در حالي كه بند قلاده اي در دست دارد و دنبال او اژدهايي در حركت است قدم زنان به سوي خانم منشي مي آيد.
منشي با فرياد : آقاي ويزلي !! مگه وسط شانزليزه قدم ميزني؟
چارلي : ها؟!!
منشي : آقاي ويزلي آقاي اسكاور ازتون خواستن هرچه سريع تر به موسسه ي كاريابي برين.
چارلي : ايووو! چه خانم با شخصيتي !!
خانم منشي در حالي كه يك فرم كار رو توي صورت چارلي پرت مي كنه مي گه : از جلوي چشمام غيب شو!
چارلي: چشم ولي بعدش اين فرم رو بندازم و صندوق پستي؟
خانم منشي:
چارلي غيب مي شه و وقتي ظاهر مي شه با سربه تابلوي موسسه ي كاريابي برخورد مي كنه. سپس ...
چارلي: ايوو... آقاي زابيني چرا به ما نگفته بودين ورژن جديد اين بازي اومده ؟
بليز: ساكت ! برو تو دفترم اونجا ( اهه كشتمش!!) اسكاور كارت داره.
چارلي به سوي دفتر پيش مي ره .صداي تق تق ماشين تايپ از اتاق مياد .
اسكاور: ايووو چارلي ديدي چه دستگاه با شخصيتيه!! روش دكمه داره!! خب بگذريم چارلي مي خوام بفرستمت ماموريت .
چارلي: ها؟!!
اسكاور : گفتم مي خوام چند روز از جلوي چشمام دور شي.
چارلي : آها!! ولي چرا ؟
اسكاور: مگه تو دنبال كار نمگشتي؟!! خب ديگه ماموريتت اينه مي ري روماني يه بچه اژدها سفارش دادم چند روز اون جا مي موني از اژدها مواظبت مي كني بعد مياريش اين جا مفهومه ؟
چارلي : ها؟!! آها!! مفهومه . در اين لحظه هرميون وارد مي شه : آقاي اسكاور همه جارو دنبالتون گشتم آقاي زابيني گفتن بهتون بگم بايد همين الان 800 گاليون بريزين به حسابشون وگرنه شركت ورشكست مي شه .
اسكاور: ايوو ! مرتيكه ماموت! خجالت نميكشه برو بهش بگو بعدا! چارلي تو هم از جلو چشم دور شو هر وقت ماموريتت زياد طول كشيد صدات مي كنم زياد بهت خوش نگذره!( چارلي غيب مي شه )
سپس به طرف زابيني ميره مي گه : مي خواي رئيس هارو سركيسه كني؟
زابيني: آآآآآآي نفس كش منو Game over مي كني ؟
اسكاور با سر تو سر زابيني مي زنه بليز يه كف گرگي مي زنه و دوربين آرام آرام از صحنه خارج مي شه.
---------
با عرض پوزش از پست ارزشيم . يه سوال داشتم . پست ها ادامه داره؟
با تشكر ويزلي

چارلی جان ... شما الان برطبق پست قبلیم عضو سازمان حمایت از موجودات جادویی هستید و باید در اونجا پست رول بزنید و بقیه گروه هم اونجا پست شما رو ادامه میدن نه اینجا. اون دو نفر قبلیم درخواست عضویتشونو فقط به صورت رول بیان کردن وگرنه این تاپیک اصولا برای رول زدن نیست.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۱۹:۳۵

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
درك چون هيچ جايي نداشت بره، همين جوري تو خيابوناي جادويي ول مي گشت كه بيكار نباشه. همين طور كه داشت مي رفت، چون هواسش به هيچ جا نبود، با سر رفت تو ديوار
درك جلو پاشو نگاه مي كنه و ميبينه كه به ديوار نخورده، خورده به يه تابلو "موسسه كاريابي وزارت جادو. اگر بي كاريد و مايليد كاري پيدا كنيد، به موسسه كاريابي جادو بياييد." درك لحظه اي فكر مي كند و بعد مسير ول گرديشو به طرف موسسه كاريابي عوض مي كنه.
----------------موسسه كاريابي----------------
درك وارد اتاق منشي ميشه، ولي هيچ كس اونجا نيست و فقط تلفن داره زنگ مي خوره. بنابراين به طرف اتاق بليز -درك نمي دونه مسئول اين جا كيه، مني كه رول مي نويسم كه ميدونم - ميره روي در اتاق مربوط تابلو كوچكي نسبي كه نوشته "به دليل تعميرات، تا فردا تعطيل مي باشد!" درك كمي نگاه مي كند و با خودش مي گويد: "به تالوي قبلي خوردم واسم شانس اورد، شايد به اينم بخورم فرجي بشه" بنابراين درك با سر ميره تو تابلو!
در باز ميشه و درك با سر هل مي خوره ميفته تو اتاق. منشي، ورژن تعميركار ممد و بليز توي اتاقن. منشي داره با تلفن حرف مي زنه. بليز هم داره با پي اي پي اش -چون مادر درك ماگل بوده مي دونه اون كنسول دستي ماگلي چي بوده- و ممدتعميركار هم كه در كل ممده! بنابراين هيچ كس متوجه ورود كله اي درك نميشه. درك سرفه اي تابلو مي كنه. بليز دكمه pause بازي رو ميزنه و به درك نگاه مي كنه.
بليز: بله؟
درك: دنبال كار مي گردم!
بليز نگاهي به درك ميندازه. چشمش برقي ميزنه ميگه.
بليز: هوي ممد. بيا اين بچه هه اومده كمكت. پادويي، خرحمالي كاري داشتي برات انجام ميده. :smug:
ممد نگاهي به درك ميندازه و پيش خودش ميگه "آخه اين بچه سوسول مي خواد واسه من چي كار كنه؟" سپس صداشو بلند ميكنه و ميگه: "هوي بچه بلدي چه جوري شيشه شكسته تعميير مي كنن؟"
درك: "آره. ريپارو!"
شيشه اي كه در اثر پرش اسكاور شكسته، تعمير ميشه و سر جاش قرار ميگيره.
درك: "ولي من هنوز كار مي خوام !"
منشي كه هم تلفنش تموم شده و هم از درك خوشش اومده با چوبدستش يه فرم مي فرسته طرف درك.
درك: "ايووو چه خانم با شخصيتي، با چوبدستي فرم مي فرسته!" سپس به شروع به پر كردن فرم ميكنه.
--------------------------------------------
نوع درخواست: خوساتار كار مي باشم!
نوع كار: كار خالي، كار د، كار دك، كار امل، كار شناسي، كار شناسي ارشد، كار بن(همون دستمال هاي همه كاره اسكاور كه وقتي ميذاريش زير نوشتت، نوشتت ميره زير كاربنه! يعني روي كاغذ زيري)
سوابق در سايت: آخه قيافه من شبيه كسايي كه تو سايت سابقه دارن؟! آها راستي يه سابقه دارم! تو تاپيكي "دامبلدور چگونه از وقايع ..." با بليز زابيني (منظورم مسئول اينجا نيستا! يكي ديگه) درگيري بزن بكشي داشتم!
تاپيكي كه مي خواهيد در آن فعاليت كنيد: فرقي نمي كنه ترجيحا يه جا كه آدماي كله گنده سايت باشن بشه چاپلوسي كرد، يا يه جا كه اون بليز زابينيه باشه بشه سر به سرش گذاشت، يا يه جايي كه منشي هاي با شخصيتي داشته باشه واسه آدم با چوبدستي فرم بفرستن!
-------------------------------------------
درك: خب الان من فرم رو چی کار کنم؟
بلیز: باید بندازی تو صندوق پستی!
درك: ولی من الان اینجام واسه چی بندازم تو صندوق پستی؟!
بليز: ببينم تو رو اسكاور فرستاده؟
درك: اسكاور؟ همون يارو كله گنده هه تو سايت؟ نه. شما ميشناسيدش؟ ميشه منو بهش معرفي كنيد؟
بليز كه گيم اور شده و اعصابش بهم ريخته ميگه: نه من نمي شناسمش. و در ضمن حالا كه فرم رو پر كردي بايد با سر از پنجره بپري بيرون.
درك كمي سرش را مي خواراند و با خودش مي گويد "آها لابد اين روش تعيين صلاحيتشون كه اول بايد شيشه تعمير كني بعد هم بايد براي نفر بعد بشكنيش" سپس براي سومين بار با سر ميره تو يه چيزي. البته اين دفعه شيشه. از طبقه چهارم ميفته زمين -شما نمي دونيد اسكاور چطوري از اين ارتفاع پريد؟- درك با سر ميره تو يه تابلو كه يه فلش زده و نوشته "به طرف صندوق پستي" ( ) سپس يادش مياد كه فرم رو به مسئول كاريابي تحويل نداده. در نتيجه ميره كه فرمو بندازه تو صندوق پستي.
========================================
اول: اگه مي خوايد بگيد كه پستت مثل مال اسكاور بود بايد از همين الآن جواب بدم كه كاملا درست مي فرماييد. اين پستو در راستاي پا جاي پاي بزرگان سايت گذاشتن زدم.
دوم: حسش اومد رول زدم!!! ... خلاصه اينكه دنبال كار مي گردم
سوم: اگه ميشه يه كار نيمه وقت! (بليز: عجب رويي هم داره! سه كيلو پست نوشته بعد پررو بازي هم در مياره!)

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
با سلام
بلیز عزیز اگه میشه یه جایی هم برای من پیدا کن. تو همون اداره مبارزه با سواستفاده.
قبلا متشکریم.

هرمیون عزیز شما که الان عضو انجمن حمایت از موجودات جادویی هستید یعنی علاوه بر این کار یه کار دیگم میخواهید؟

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۱۷:۲۶:۵۲

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
نوع درخواست:
ریاست اداره مبارزه با سواستفاده از اشیای مشنگی

سوابق شما در سایت:
کاپیتان تیم ریش سفیدان
داشتن رنک بهترین بازیکن تیم کوییدیچ هافلپاف طی سه دوره متوالی
عضو محفل ققنوس
عضو ارتش دامبلدور
کاپیتان تیم کوییدیچ هافلپاف
ریاست اداره ارتباطات در زمان ققنوس
مدیریت باشگاه هافلپافیهای اصیل
استاد گیاه شناسی هاگوارتز در ترم جاری و پیشین

تاپیکی که میخواید در آن فعالیت کنید:
اداره مبارزه با سواستفاده از اشیای مشنگی

ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۳۷:۲۷
ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۳۹:۵۸
ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۴۰:۰۱

فریا

پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
لیست نهایی:

اعضای انتخابی آزکابان:
سالازار اسلیترین (رییس)
ایگور کارکاروف (معاون)
رابستن لسترنج (معاون)
دنیس ( کارکنان)

اعضای انتخابی دفتر فرماندهی کاراگاهان:

اینیگو ایماگو (رئیس)
پروفسور ویکتور (کاراگاه)
الستور مودی (کاراگاه)
توبیاس اسنیپ (کاراگاه)

دفتر حمایت از موجودات جادویی:
اسکاور (رئیس)
پروفسور سینیسترا (کارکنان)
هرمیون گرنجر (کارکنان)
چارلی ویزلی (کارکنان)

-----------

خوب از این به بعد به علت اینکه ظرفیت اعضای سه تاپیک بالا تکمیل شده کسانی که در خواست عضویت میدن همه در تاپیک اداره مبارزه با سوء استفاده از اشیای مشنگی عضو میشن . البته با این شرط که تعداد در این تاپیک هم به حد مورد نظر برسد شروع به فعالیت میکنند.

مسئله بعد اینکه از کارمندان عزیز که درخواست عضویت دادن خواهشمندم که حتما در فعالیت های گروهیشون شرکت کنند.

در آخرم تاکید میکنم برای شروع کار حتما توضیحات پست شماره #143 رو بخونید.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
با سلام.
اگه امكانش هست من هم كار ميخوام. ترم قبل دانش آموز نمونه هاگوارتز و معلم موگل شناسي بودم. در مسابقات جام آتش نيمه كاره هم شركت داشتم و عضو محفل ققنوس هستم.
كارم فرقي نميكنه؛ موضوعش هم جدي يا طنز، باز هم فرقي نميكنه. خوشحال ميشم اگه كاري برام جور بشه.

با تشكر *دنيس*

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
منم در خواست كار مي دم ( اگه بپذيريد) يه كار نيمه وقت باشه دلم مي خواد يه خدمتي كرده باشم. سوابقم هم چيز زيادي نيست. تاپيك مغازه بورگين و باركز رو تاسيس كردم عضو انجمن الف دال و معجون سازان قرن بودم ( فعلش ماضيه!!) توي ترم پيش مدرسه هم 6 تا سمج به دست اوردم كه در درس هاي ماگل شناسي - نجوم و اختر فيزيك - مراقبت از موجودات جادويي و معجون سازيي سمج عالي كسب كردم شغل هم برام فرقي نداره هرچي خواستين.
باتشكر از مسئولين

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

موسسه ی کار يابی وزارتخونه
پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
اسکاور داخل کارگاه کوچیکش نشسته!

تاپ تاپ تاپ تاپ تاپ!

اسکاور به سمت در کارگاه میره و در رو باز میکنه...

اسکی: ا سلام برودریک تویی؟!
بری: آره اسکی...تو هنوز تو این کارگاه لعنتی هستی؟!
اسکی: آره دیگه چی کار کنیم!
بری: چی کار میکنی؟!
اسکی: دارم کار میکنم!
بری: چه کار میکنی؟!
اسکی: اختراع میکنم!
بری: خاک تو عینکت!...بابا جان این وزارتخونه دنبال کار مگرده! اون وقت تو اینجا نشستی اختراع میکنی؟!...برو کار بگیر!

بدین ترتیب تفکرات اسکاور به هم میریزه و تصمیم میگیره که فردا بره و تو وزارتخونه کار پیدا کنه...

-فردا، موسسه کاریابی-

اسکاور وارد موسسه ی کاریابی وزارتخونه میشه!

اسکی: ببخشید خانم من کار میخواستم!
منشی: باید تو صف وایستید بعد برید داخل اتاق!

بعد از شش ساعت و خورده ای منتظر موندن اسکی به اول صف میرسه!
اسکی وارد اتاق میشه...بر روی صندلی بلیز زابینی لم داده و داره با کنسول دستی ماگلیش بازی میکنه!!

بلیز: فرمایش؟!
اسکی: دنبال کار مگردم!!()
بلیز: بیگیر!

و یه با چوبدستیش یه فرمی رو میفرسته سمت اسکاور!

اسکی: ایوو چه آقای باشخصیتی!..با چوبدستی فرم میفرسته!

اسکی فرم رو نگاه میکنه و وقتی که شرایط و نکات پشت فرم رو خوند و با اونها موافقت کرد! اقدام به پر کردن فرم میکنه تا کار رو از دست نده!

----------------------------------------------------------------------------
نوع درخواست: خواستار کار میباشم!(نوع کار: همه جوره اعم از رئیس، معاون، منشی، آبدارچی، مسئول انبار، سرایدار!! و ...)

سوابق در سایت: کدوم سایت؟!...من در سایت های مختلفی مثل یاهو و گوگل و سایت مخصوص ویلیام ادوارد فعالیت های خیلی زیادی دارم!!...اگر منظورت جادوگرانه باید بگم که من مدیرم...از این دستمال های جادویی بلاک کننده هم دارم!

تاپیکی که میخواید در اون فعالیت کنین: فرقی نداره هر چی شما بگی!

--------------------------------------------------------------------------------
اسکی: خب الان من فرم رو چی کار کنم؟
بلیز: باید بندازی تو صندوق پستی!
اسکی: ولی من الان اینجام واسه چی بندازم تو صندوق پستی؟!
بلیز: د میگم باید بندازی تو صندوق پستی!...با اداره پست قرارداد داریم!
اسکی: آها خب زودتر میگفتی!

بدین ترتیب اسکی به سمت در میره...اما هر چی تلاش میکنه در باز نمیشه!

اسکی: هن هن هن!(زور زدن!)...باز نمیشه چی کار کنم؟!
بلیز: نمیدونم زودتر برو از دفتر من بیرون!

اسکی دورخیز میکنه و پنجره رو میشکونه و میپره بیرون و به سمت صندوق پستی سر چهارراه میره!

بلیز پشت سرش داد میزنه: پنجره ی اتاق منو شیکوندی؟!...بهت کار نمیدم!
اسکی تو دلش: نده!...تا الان نداشتم مگه چی شدم؟!

اسکی در این لحظه به سر چهارراه میرسه و فرم رو میندازه تو صندوق پستی!

=======================================
حسش اومد رول زدم!!!...خلاصه اینکه دنبال کار مگردم!

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ ۱۵:۲۳:۳۱

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
با سلام خدمت همه.
اگه میشه یه کاری هم برای من پیدا کنین در خدمتتون باشیم. سعی خواهیم کرد که خوب انجام وظیفه نمائیم.

دو سه روز صبر کنید. چند نفر دیگه هم درخواست بدن تا بتونم یه کاری براتون بکنم.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۱ ۱۹:۵۴:۵۴

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خوب نتایج تا به اینجای کار:

اعضای انتخابی آزکابان:
سالازار اسلیترین (رییس)
ایگور کارکاروف (معاون)
رابستن لسترنج (معاون)

اعضای انتخابی دفتر فرماندهی کاراگاهان:

اینیگو ایماگو (رئیس)
پروفسور ویکتور (کاراگاه)
الستور مودی (کاراگاه)
توبیاس اسنیپ (کاراگاه)

دفتر حمایت از موجودات جادویی:
پروفسور سینیسترا
.......

---------------------------------------------

خوب لازم به ذکره که اعضای آزکابان و دفتر فرماندهی کاراگاهان تکمیل شدن و این دو گروه میتوانند فعالیت خودشونو از فردا آغاز کنند. اما از اونجایی که "دفتر حمایت از موجودات جادویی" هنوز تعداد کم داره ما همچنان منتظر در خواست عضویت شما هستیم. اگر نه که پروفسور سینیسترا هم باید به یکی از دو گروه بالا ملحق بشه.

ضمنا هنوز کسانی که مایل هستند در وزارت سحر و جادو کار کنند در همینجا میتونند درخواست بدهند.

اما نکاتی برای کارمندان عزیز:

* اول اینکه مقام هایی که من دادم مثل رئیس و معاون و .... هیچ گونه ارزش خارجی ندارند و فقط در رول اهمیت دارند. یعنی کسی که مثلا شده رئیس ازکابان دلیل نمیشه که به معاونینش دستور بده بلکه باید فعالیت همه گروه با مشارکت هم صورت بگیره.

* سعی کنید تاپیک رو با سوژه های قوی به جریان بندازید تا این سوژه ها قدرت چرخوندن تاپیک رو برای مدتی داشته باشند.

* سعی کنید پستهایی که میزنید با فاصله زمانی از هم قرار بگیره. زیرا هدف ما اینه که شما بتونید این تاپیک ها رو به گونه ای فعال کنید تا همیشه جزء تاپیک های پر طرفدار باشه و در این بین احیانا اگر کسی خواست پست شما رو ادامه بده و اگر کسی ادامه نداد نفر بعدی دوباره با پست خودش تاپیک رو همچنان نگه داره تا هم تاپیک مورد توجه همه قرار بگیره و هم بقیه اعضای سایت هم در فعال کردن این تاپیک ها مشارکت داشته باشند. (کار خودتونم آسون تر میشه)

* اعضای دفتر فرماندهی کاراگاهان و همچنین آزکابان میتوانند برای ایجادو سوژه برای رول های خودشون به صورت رول های تکی ابتدا از تاپیک دادگاه شماره 10 شروع کنند. اینجوری هم تاپیک های دیگه رو فعال میکنید و هم اینکه سوژه برای تاپیک های خودتون جور میکنید.

* همانگونه که قبلا هم توضیح دادم بعد از مدتی کارمندان عزیز میتونند برای ایجاد تنوع در همین تاپیک درخواست بدهند که جایشان را با کارمندان دیگر که در تاپیک های دیگر فعالیت میکنند عوض کنم ( البته به شرطی در طرف مقابل هم کسی خواستار این موضوع باشه)

* همه پستها زیر نظره و در صورت نیاز نقد هم میشه!

* اگر بتونید برای خودتون یه امضای مناسبم جور کنید خیلی بهتره. (اینجوری جلب مشتری میکنید )

(( هر سوالی داشتین در ارتباط با ناظرین وزارت مطرح کنید. (نه مسنجر چون ممکنه سوال شما سوال یه عده دیگم باشه) ))

با تشکر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.