هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر خانه ریدل(مجوز تاپیک)
پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
دسترسی بلیز رو بدین ، گناه داره :دی

در مورد ویرایش کاری ندارم ، نظر دادم ... ترجیحاً خود بلا همون اول جواب رو داد و من رو قانع کرد ...

اما دوستان دیگه فکر میکنم خارج از حیطه‌ی ایفای نقش عمل کردند .

نکته :
صندوقچه رو دیدی؟
تبریکت کو بوقی؟ تازه دمپایی منم دادین معلوم نیست کدوم یکی از مرگخوارات خوردن ، برام میخری میاری !

این همه ملت میبینی حواسشون روی پستای منه ، اینطوری لینک ندم که رییس سازمان اسرار نیستم !

من خودم چند روز پیش امتحان کردم باب میشد ... منتهی اگ به پخ جوابت مثبت بود من میزنم تو پاکش کن .

بازم مرسی ...

دستت درد نکنه رو آخر مینویسن

1-بلیز مشاور خانه ریدله و اگه دسترسی میخواست مطمئنا میگرفت.
2-ارباب "دستت درد نکنه" رو هر جا که بخواد میگه.فرق ارباب با بقیه همینه!
3-از تبریک خبری نیست.
4-میخواستی مواظب دمپاییت باشی.
5-در پیام شخصی ارسالی جواب داده شد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۱ ۱۵:۱۴:۵۷

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
مری جان ... ممنون از تذکراتتون ... از نظر من مشکلی نیست و این طرح از قبل هماهنگ شده و سوژه هم مناسب تاپیکه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۸:۵۴:۲۴

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ جمعه ۲۰ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام بر لرد

این قسمت رو گرچه یه نظر بود اما ویرایش کردم لرد ... ببخشید اما مثل اینکه هر بار یکی توی خانه ریدل پست میزنه و نظری میده باید با برخورد بد مرگخوارا روبرو بشه .
( من منظورم بیشتر چت باکس بود تا ارسال پست بلیز ! )
والا ما هم...

حالا من چرا اینجام؟

[spoiler=صندوقچه اسرار لرد !]هیچی چهارصدمین پستم بود گفتم بیان اینجا خودنمایی کنم تبریک بگو بهم انقدر بوق زدم [/spoiler]

میخواستم اینو بندازی توی طرف خودمون ببینم بلدی یا نه ... هر چی اومدم پست بزنم دیدم بهتر از این یکی نمیشه ... بندازش توی لندن فرقی نمیکنه ... من خودم برش میدارم

دستتم درد نکنه !

دستت درد نکنه!

مری عزیز

باوجود اینکه ویرایش کردین بهتره من به اون قسمتم جواب بدم.
درباره سوژه ها منم موافقم که سوژه تموم بشه و بعد بریم سراغ سوژه جدید.معمولا خودم سوژه هایی رو که کارمون باهاشون تموم شده تموم میکنم.ولی این سوژه یه جورایی به بن بست رسیده بود و نمیشد ادامش داد.من از بارتی که آخرین پستو زده بود خواستم خودش پست بعدی رو بزنه ولی بارتی غیبش زد!به هر حال اون سوژه دیگه جای کار نداشت و میشه گفت مرده بود.
(درباره مرگخوارا هم اونا اگه خوب و مثبت بودن که میرفتن محفلی میشدن )
به هر حال بهتر بود قضیه به این سادگی اینقدر کش داده نمیشد.مخصوصا تو چت باکس.چون بالاخره من میومدم و جواب میدادم.ظاهرا این روزا همه کمی حساس شدن.

درباره پستتونم اولا متوجه نشدم کدوم پستتونو میخوایین.(احتمالا 154 رو میخوایین)دوما تا جاییکه من اطلاع دارم ناظر نمیتونه پستی رو از یه انجمن به انجمن دیگه منتقل کنه.اگه لازمه میتونین همین پستتونو دوباره بزنین و من از اینجا پاکش کنم.چون پست تکیه و لطمه ای به تاپیک نمیزنه.

(یه بار شد مثل آدم(ساحره)لینک بدی؟؟ )

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۹:۰۲:۱۶
ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۰ ۱۹:۵۷:۳۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۱ ۹:۰۴:۳۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۱ ۹:۱۳:۳۲

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ جمعه ۲۹ آذر ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
مای لرد

اجازه می فرمایید توی تاپیک "سیاتل، سرزمین تاریکی" پست پشت سر هم بزنم؟

*این پست درضمن، آگاهی دهنده به علاقمندانی هست که میخوان اون تاپیک رو ادامه بدن. اگه می خواین پست بزنین زود باشین ها*

نارسیسای عزیز
تا جاییکه من اطلاع دارم در انجمنهای ایفای نقش زدن رول پشت سرهم ممنوعیت محدودی داره.یعنی بعد از یکی دو روز اگه پستتون ادامه داده نشد میتونین خودتون ادامه بدین.این از قانون!
ولی ما معمولا اینکارو نمیکنیم(پست پشت سر هم نمیزنیم) که تاپیک تنوعشو از دست نده.ولی تاپیکهای جدی مثل سیاتل طرفدارای خیلی محدودی دارن که اگه این قانونو اجرا کنیم ممکنه تاپیک مدتها خاک بخوره.برای همین کاملا راحت باشین و هر جا لازمه برای فعال کردن دوباره تاپیک پست پشت سر هم بزنین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۲۹ ۲۱:۰۵:۳۹

پیام زده شده در: ۹:۵۰ پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به به سلام ! اینکه لردی خودمونه ...

چه سری، چه برقی ، چه دستی ، چه قدی ، چه هیکلی ، چه پایی ، چه دُمی ... دُم ؟ ... ها ... چند بار بگم آن نجینی رو از پشتت بردار

خب ما به دوعلت قدم مبارکمون رو اینجا نهادیم ، یکی قضیه رند شدن و فضای مناسب ... یکی هم چون جدیداً خیلی بد به ما پول میدی

خب این را لطف کنید و برای ما نقد کنید

دستتم درد نکنه ، خوب توی نقدت دقت کن که سوتی ندی ! شاید بخوام بیام مرگخوار بشم ، اینا رو در نظر میگیرم

مرسی ! مری !

آخه از بوقی مثل تو بیشتر از این انتظار نداشتم که.
حتما باید یه بوق بازی تو درخواستت باشه؟یه ساعت دنبال لینک گشتم.
فکر مرگخوار شدنم از سرت بیرون کن فرزندم.

لطفا قبل از نهادن قدم مبارک در اینجا کفشاتو پاک کن.
به زودی نقد میشه...سر فرصت...البته شاید...امیدوارم...ممکنه

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۹/۲۸ ۲۳:۲۲:۴۷

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مای لرد

خواهشمندم فعلا اون پستی که کاساندرا گفتن پاک نشه . من خیلی وقته تو اون تاپیک نرفتم . برم ببینم می تونم ادامه بدمش ، اگه تواناییشو نداشتم همینجا اعلام می کنم .

ممنون

دفتر خانه ریدل(مجوز تاپیک)
پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۸۷

کاساندرا تریلانی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۵ یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 229
آفلاین
سلام لرد!

خب اگر یک پست لطمه ای به یک سوژه وارد کرده باشه، می شه اینجا گفت تا نادیده گرفته شود و نفر بعد از قبل از آن ادامه دهد. ازتون می خواستم که با فرض همین قانون، پست شماره 130 تاپیک مرگخواران دریایی را نادیده بگیرین و پاکش کنید.

ممنون

در دست ساخت ...

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین
يا ارباب!

ووووووووي(افكت ترس)

ميخواستم يه استفتا ازتون بكنم درباره ي حكم اين افراد اگه توي انجمن محفل ققنوس حكم بزنن:
1.يك اسليتريني
2.يك مرگخوار
3.يك اسليتريني كه ميخواد مرگخوار شه
4.يك اسليتريني مرگخوار

يعني اين كه هركدوم از اين افراد اگه توي انجمن محفل بپستنن ،مكروهه، مستحبه...يا حرام و يا واجبه؟؟
آخه بعضي تاپيك هاش خيلي خوبه و اينا...بعپي هاش هم ميچسبه براي اينكه محفلي ها رو مسخره كني!!!
يه تاپيك هم به زودي توش زده ميشه به نام دروغ ها و نيرنگهاي البوس دامبلدور كه براي اين كار خداست!

ارباب يه سوال ديگه هم داشتم.ميشه نظرتون رو درمورد خونه ي آبا اجدادي بلك كه توي انتقادات پيشنهادات مطرح كردم رو بگين؟؟؟

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=200880#forumpost200880

درضمن ميگم اين پيشنهاد مينروا هم جالبه ها...هرچند فقط گريفندوري ها و محفلي ها هستن كه بچه مچه دارن و بايد بهشون اموزش بدن ...چه مرگخوارها خدشون استعدادغريزي مرگخواري دارن.

در مورد سوال اولتون
يك اسليتريني و يك مرگخوار و تركيبي از اين دو و حتي خود ارباب هم ميتونه در انجمن محفل پست بزنه و اين باعث خوشحالي ارباب و شادي روح سالازار عزيز ميشه.مگه محفلي ها در انجمن ما پست نميزنن؟شما هم ميتونين برين اونجا لنگر بندازين.فقط مواظب حمله هاي احتمالي دامبل كه هميشه در گوشه و كنار محفل كمين كرده باشين.

در مورد سوال دومتون
شما اگه درخواست تاپيكي رو دارين بايد با ناظر انجمن در ميون بذارين نه مديرا.مسئوليت انجمن و تاپيكها با ناظره و مديرا دخالت نميكنن.ضمنا خانه بلك ها ديگه از دست رفته...بهتره فراموشش كنين.اگه جايي براي موندن ندارين بيايين خانه ريدل.يه اتاق بهتون ميدم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۸ ۱۰:۰۴:۱۵

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
لرد عزیز

قبل از هرچیز ، باید از تخیل فوق العاده قدرتمند فنریر عزیزمون که در داستان سیاتل از خودشون نشون دادن ، قدردانی کنم و مراتب غبطه ( صادقانه ) خودمو ابراز کنم .ولی این دوست عزیزم معلومه قبل از نوشتن رول واقعا زیباشون ( تخیل خیلی باشکوهی داری دوست من ) داستان رو از اول نخوندن .

توی این داستان ( که مثل هر رمان زیبای دیگه ای باید از یه سیر منطقی برخوردار باشه ) باید 5 ثمره فتح هرکدوم از یه غار پیدا بشه ، لرد و همراهان وسط همون تونلی که به 6 غار راه داره ظاهر بشن ، این ثمره های فتح رو روی فرورفتگی هایی که روی شیشه قطور خاکستری که مدخل تونل ششم هست بذارن و راه اون تونل رو باز کنن تا به دهکده بعدی وارد بشن که من احتمال میدم دهکده غارهای یخی ( سرزمین دومی که لرد و همراهان باید فتحش کنن ) پشت اون باشه .

بعد از دهکده غارهای یخی باید راه سرزمین سوم باز بشه که میتونیم همون تخیل فنریر عزیزمون رو به کمک بگیریم و اسمشو همون سرزمین مردگان بذاریم .

از طرفی ، به نظر منم بهتره تا واقعا مجبور نشدیم ، کسی رو به کشتن ندیم . خطرات مرگبار خیلی خوبن ولی نه اینکه کسی به همین راحتی کشته بشه ! قراره لرد و همراهان به سیاتل برسن پس باید جادوگرانی واقعا قدرتمند باشن !

پیشنهاد می کنم در این مرحله ، از روی پست دوست عزیزمون فنریر یه پرش داشته باشیم و بعد ، برای سرزمین سوم این پست رو در نظر بگیریم .
خواهش می کنم فنریر عزیزم این حرف منو توهین آمیز ندونه . فقط میخوام یه سیر منطقی به داستان بدیم . همین .

آیا لرد عزیز با پیشنهاد من موافقن ؟ اگه مخالفند ، من حتما رزرو اخیر خودمو که اونجا زدم پاک می کنم .

این رزرو رو به این خاطر زدم که اگه قراره اصلاحاتی انجام بشه ، انجامشون بدم و راه نوشتن برای نفر بعدی باز بشه .

اشكالي نداره نارسيسا
شما ميتونين پست فنرير عزيز رو ناديده بگيرين و مطمئن باشين ناراحت نميشن.

ممنون از دقت و توجهتون.

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۷ ۱۹:۳۱:۰۹
ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۷ ۱۹:۳۲:۲۹
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۸ ۹:۵۶:۵۶

پیام زده شده در: ۸:۳۲ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۷

مینروا مک‌گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۷ دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۸
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 45
آفلاین
اي لرد عزيز و گرانقدر! اي كچل خان! اي شنل سياه، كه بليز فداي شنلتان!
اي دماغ قشنگ كه هيچ دكتري نميتواند به اين زيبايي دماغ عمل كناد!
اي سيفيد ترين سيفيدان!

من نظري داشتم كه ساليان سال در خفاياي تاريك ذهن بنده نشسته بود و پس از مدتي در زير اوار افكار سياه، دفن گشته بود.
و اكنون نميدانم چه شد، روئيت روي ماه شما بود و يا چيزي ديگر، نميدانم؛ اما بشنويد اين افكار من:

اي لرد گرانقدر و عالي مقام، نظر به اينكه اعضاي جيغ جيغوي الف دال، هاگوارتز را تسخير نموده اند و ممكن است كه بعدها در محفل سرازير شوند و خداي ناكرده، متصدع اوقات شما لرد عزيز بشوند، خواستم پيشنهاد بدهم كه شما نيز مكاني براي تربيت اطفال مرگخوار در نظر بگيريد، در هاگوارتز يا مكاني ديگر.

يعني كساني كه در زمره ي مرگخواران نيستند، ليكن علاقه دارند كه جزو خادمان شما ارباب بي رقيب باشند، در آن دسته عضو شوند تا هم اين گروه جيغ جيغوي الف دال رقيبي داشته باشند و از بيكاري در بيايند و گاه وقتي به جان هم بپرند و نقشه هاي همديگر را خنثي كنند و شورو حالي به رول بدهند، و هم دوستداران شما كه هنوز نمي توانند در جرگه ي مرگخواران شما باشند، دلسرد نگشته و باز راهي براي خدمت به ارباب خود داشته باشند.

اي لرد، اين بود سخنان من پيرزن، كه جز خوبي براي شما، خواستار هيچ چيز ديگري نيستم!

ريش دامبل كنده باد!!!!

اي ميني عزيز كه لطف كردين و قدم به خانه ريدل گذاشتين و اين ارباب كچل رو خوشحال كردين

حق با شماست.منم متوجهم كه اين جيغ جيغوها رقيب مناسبي ندارن.و.لي در كتاب هم همينطوري بود.الف دال بيشتر به عنوان نيروي كمكي محفل كار ميكرد.حالا اين الف دال ما ميخواد مستقل عمل كنه كمي با مشكل مواجه ميشه.چون الف دال كه نميتونه به جايي حمله كنه.

پيشنهادتون خوب بود.

قبلا (زمان امپراطور)چنين ارتشي وجود داشت ولي منحل شد.چون كار خاصي انجام نميداد.

مشكل اصلي اينجاست كه تعداد سياهها هميشه خيلي كمتر از سفيدها بوده.منظورم از سفيدها فقط محفل نيست...الف دال و ارتش وزارت و محفل.
ضمنا معمولا مرگخواران از اعضاي قديمي هستن و كمتر تازه واردي ميخواد وارد ارتش سياه بشه.اگه همچين گروهي تشكيل بشه به احتمال زياد بيشتر از يكي دو عضو پيدا نميكنه.
براي همين ترجيح ميدم نيروهاي سياه متمركزتر باشن كه تعداد كمشون جبران بشه.اين تعدادي كه الان وجود داره ظاهريه.چون بيشتر اينا اعضاي قديمي هستن و همونطور كه ميدونيم اعضاي قديمي معمولا فعال نيستن و بيشتر فعاليت مربوط به تازه وارداس.براي همين وقتي تازه واردي بخواد وارد ارتش سياه بشه من ترجيح ميدم هر چه زودتر به حدي برسه كه بتونه مرگخوار بشه.عضويت در اين گروه ممكنه انگيزه مرگخوار شدنشو از بين ببره.همونطور كه الان ميبينم الف دالي ها زياد به محفل اهميت نميدن و الف دال براشون مهمتره.نميخوام براي مرگخوارا اين حالت بوجود بياد و دو تكه بشن.

با اينحال بازم روي پيشنهاد شما فكر ميكنم.شايد بشه كاري كرد.
ممنون از پيشنهاد.باز تشريف بيارين.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۸ ۹:۴۷:۳۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.