هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱۰:۰۵ دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هوم...منم اومدم وسط!

این همه آدمی که میگین میتونن با هم همکاری کنن و هرکدوم چند تا کار انجام بدن..مسلما این همه آدم پیدا نمیشن!ولی یه مشکلی وجود داره اونم اینه که اونوقت دیگه کارا اختصاصی نمیشه و در نتیجه بطور کامل انجام نخواهد شد! مگر اینکه طرف یه الاف مایه دار ای دی اس ال دار باشه که کل روزشو تو سایت بگذرونه!

در مورد اینکه بعد از سه جلسه دانش آموز از اون درس حذف بشه یجوریه! مثلا منی که از همه درسا خوشم نمیاد و شرکت نمیکنم، چرا باید نمرم کم شه...این سایت برای تفریحه و اینجور قوانین سخت کیفشو از بین میبره! بعضی اساتید هم خیلی خسته کنندست کارشون!یا شاید هم چون من خوشم نمیاد این نظرو دارم...من به عمرم از معجون سازی خوشم نیومده! ولی با وجود اینکه تاریخ جادو تو کتاب درس خسته کننده ایه، وقتی راجر درس میداد من واقعا جذب میشدم تا بخونمش!

بنابراین این بازرسهای معلوم الحال(!!!) بهتره به طرز دست دادن معلما توجه کنن...بعضیا میان هی پشت سر هم مینویسن خوب ادم حوصلش سر میره دیگه! بعد هم شرکت نمیکنه و نتیجه اینکه همش تقصیر من میشه و نمرم هم کم میشه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۹:۳۷ دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۸ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
با سلام!
آقا ببخشيد من دو سال قبل توي ثبت نام الف دال ثبت نام كردم ولي مراحل اداره به قدري پيچيده و گردن كلفت بوده كه گويا بعد از دو سال هنوز نوبت ما نرسيده براي تاييد! ميشه يك نفر بياد پوزه اين مراحل اداري رو بخوابونه به خاك و ما رو تاييد كنه؟

پادشاه آراگوگ، پادشاه است! :brush:

انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱:۱۱ دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
دقیقا توضیحات شما درست بود پروفسور و خب مهر تاییدی بود بر پیشنهاد من!

ولی باز یه مشکلی هست!

به نظرم خیلی خوبه که کارا تقسیم بشه ولی مطمئنید میشه این همه آدم گیزر آورد برای این کارا؟!

نمیگم نمیشه....ولی من خودم یه زمانی مدیر مدرسه بودم حسابی کلافم میکرد پیدا کردن معلم و چه میدونم کسایی برای واگذار کردن اینجور کارها!

امیدوارم که بتونیم این تعداد افراد رو برای تقسیم کار پیدا کنیم...ولی به نظرم میشه یه نفر دو سه تا کار رو هم با هم انجام بده که این همه آدم برای کارا نخوایم.

مخصوصا اینکه این همه آدم که بینشون کارا تقسیم میشه باید کاراشون بالاخره جمع بشه دیگه!

باید به همشون رسیدگی بشه و ببینیم که مثلا فلانی کارشو داره درست انجام میده یا نه و اگر درست انجام داده به کارش مهر تایید بزنیم!

و به مشکلاتشون هم باید رسیدگی کنیم!

این خودش یه کم مشکله...ولی خب اگر فکر میکنید مشکلی نیست از لحاظ تعداد افراد خب چه بهتر کارها تقسیم میشه!!

اصلا 20 تا بازرس!!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
به نظرم بهتره برای هر گروه از گروه های چهارگانه هاگوارتز یک معلم سرگروه قرار داد!

ممنون از پیشنهادت آلبوس جان پیشنهادت تقریبا شبیه پیشنهاد خودمه البته ماله شما کاملتر و خیلی بهتره چون بیشتر بهمون تو مدرسه کمک میکنه.
اما پیشنهاد من این بود که ناظران یا یکی از ناظران تالار خصوصی هر گروه رو به عنوان سرپرست دانش آموزان (به همراه رنک مخصوصی که بهشون میدیم) برای هر گروه مشخص کنیم تا مسئول تکالیف اعضایه ثبت نام کرده در مدرسه باشن اونا رو توبیخ و یا تشویق کنن در خود تالار خصوصی.این باعث میشه که رقابت برای گرفتن امتیاز بیشتر هم بشه.
البته این احتمال هم وجود داره که ناظر فرصت اینکارو نداشته باشه پس به ناچار باید از شخص دیگه ای استفاده کرد.
البته من با پیشنهاد شما بیشتر موافقم اگه سرگروه داشته باشیم خیلی بهتر از سرپرست یا ارشد هست میتونن در هر تالار یه تاپیک رو مخصوص مدرسه قرار بدن مثلا به نام دفتر سرگروه دانش آموزان گریفیندور .البته اگه دوتاشم باشه (هم سرگروه هم سرپرست) مانعی نداره.

یکی دیگه از پیشنهادات من که صد درصد باید عملی بشه گذاشتن بازرس برای مدرسه هست که مسئول حضور غیاب اساتید باشه و درصورت لزوم از آنها امتیاز کم کنه همچنین مسئول چک کردن امتیازات اساتید،که اشتباهی در اونها صورت نگرفته باشه.فکر میکنم اگه از هر گروه یه نفر باشه کاملا عادلانس که ترجیحا استاد و دانش آموز هم نباشه بهتره.البته تعداد چهار تا بازیرس خیلی زیاد پس باید هر کسی رو مسئول یه قسمت قرار بدیم.یکی برای حضور و غیاب اساتید یه نفر مسئول چک کردن امتیازات یه نفر برای چک کردن دانش آموزان که حتما ثبت نام کرده باشن و یه نفر دیگم میتونه مسئول شرح امتیازات باشه تا مثل ترم قبل اشتباهی صورت نگیره.(اینا فقط مثلا بود ممکنه بعدا تغییر کنه)
این ترم سعی میکنم برای تایید اساتید و دانش آموزان از هر گروه یه درصد مشخصی رو انتخاب کنم تا مثل ترم گذاشته این اتفاق نیوفته که بیشترین اساتید و دانش آموزان از گریفیندور انتخاب بشن که البته این جز ضرر چیزی براشون نداشت.

در مورد قوانین هم موافقم بهتره یه سری هاش تغییر کنه مثلا در ترم گذشته من به دانش آموزان نهایتا 15 امتیاز میدادم اما طبق قوانین میشد تا 30 امتیاز هم داد که 15 امتیاز فقط مربوط به مقالات باشه و این هم باز باعث اختلاف امتیازات در بین دانش آموزان میشد.

در حال حاضر داریم روی ساخت تالار یادبودها فکر میکنیم. من به یه عده برای جمع آوردی اطلاعاتی که قراره در اونجا زده بشه نیاز دارم.اطلاعاتی که در این تالار زده میشه شامل دو بخشه یکی کلا مربوط به هاگوارتز میشه که مثلا در فلان تاریخ تیم کوییدیچ گریفیندور قهرمان شد که شامل این بازیکنان بود برای مثال آوریل در این تاریخ استاد نمونه هاگوارتز اعلام شد و ...
بخش دوم مربوط به سایت میشه که مثلا دراکو مالفوی در این تاریخ وزیر سحرو جادو شد یا اولین مدیر مدرسه فلان شخص بود و ...
این تاپیک رو در حال حاضر برای پیدا کردن اطلاعات زدم.تمام این اطلاعات در سایت وجود داره با یه کمی جستجو به راحتی میشه پیداش کرد.

اما در مورد کارنامه:طبق پیشنهاد دراکو در ترم قبل این ترم به هر دانش آموزی که در مدرسه ثبت نام کرد باشه بر طبق حضور فعالش و امتیازاتش کارنامه داده خواهد شد.هنوز دقیقا نمیدونم میخوام برای این کارنامه چیکار کنم اگه کسی پیشنهادی به ذهنش رسید حتما بگه تا ازش استفاده کنیم.
در مورد امتحاناتم که قبلا گفتم تو این ترم امتحانات خارج از کلاسها برگزار میشه یه چیزی مثل کنکور هری پاتر که تقلبی هم صورت نگیره.
فکر میکنم بهتره این ترم یه سری قوانین هم برای دانش آموزان بزاریم که در صورت عدم فعالیت در کلاسها از مدرسه اخراج بشن.مثلا اگه دانش آموزی در کلاسی بیش از سه جلسه غیبت داشته باشه اون درس براش حذف خواهد شد در واقع امتیازش در کارنامه ثبت نخواهد شد مگر بنا به شرایطی مثل اطلاع دادن به سرگروه و یا مدیر در واقع نوعی مرخصی گرفتن از مدرسه.
برای کارنامه هم امتیازات از صد داده خواهد شد و بر طبق یه طبقه بندی به آنها عالی،فراتر از حد انتظار،قابل قبول،ضعیف،افتضاح و غول غارنشین داده خواهد شد.این کارنامه رو برای مشخص کردن رتیه دانش آموزان و شایدم به عنوان تحصیلات اونها خواهیم داد.مثلا ترم اول به عنوان سال اول(طبق کارنامه ترم قبل) و ترم دوم(امسال) به عنوان سال دوم تحصیلات در هاگوارتز شناخته خواهد شد.البته اگه اینکارو بکنیم باید به دانش آموزان ترم پیش کارنامه بدیم که اگه اینکار تصویب شد نسبت به ساختش اقدام خواهم کرد.

یک پیشنهاد برای تغییر روند!
پیام زده شده در: ۶:۲۰ شنبه ۶ خرداد ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب همون طور که در دفتر مدیریت عرض کردم یک پیشنهاد جدید دارم!

به نظرم بهتره برای هر گروه از گروه های چهارگانه هاگوارتز یک معلم سرگروه قرار داد!

معلم سرگروه از معلم هایی که در مدرسه تدریس میکنن انتخاب بشن!

کارهای این سرگروه ها میتونه بدین صورت باشه که به مشکلات گروه خودشون در هاگوارتز رسیدگی کنند...از حق دانش آموزاشون دفاع کنند و با انصاف حتی اونها رو در بعضی مواقع تنبیه کنن و ازشون به عبارتی امتیاز کم کنند.
این سرگروهها یک طوری رابط بین دانش آموزان گروهشون و مدیریت مدرسه بشن و حتی امور کوییدیچ گروهشون رو هم برعهده بگیرن تا کار برای همه مخصوصا کادر مدیریتی مدرسه راحتتر بشه!!

یکی از مهم ترین قسمت ها در مورد امتیازدهی و جمع بندی امتیازهاست که سرگروه ها باید به امتیازها هر چند روز یکبار نگاهی بندازن و مشکلات جمع بندی امتیازها و تاپیک شرح امتیازات رو هم با مشورت با کادر مدیریتی مدرسه حل بکنن!

این کار بار سنگینی رو از دوش مدیریت مدرسه برمیداره...چون این سرگروه ها رابط بین مدیران و دانش آموزان میتونن باشن و کارها بین چهارنفرشون تقسیم بشه و حتی روز به روز از کار مدیریت مدرسه کم و به کار این چهار نفر زیاد بشه...و اینطوری کمتر هم به چشم میاد کارها!

در ضمن در مواردی که باید به دانش آموزان تذکر داده بشه به این سرگروه ها گفته میشه و با اونها مشورت میشه و حتی میشه قبل از شروع مدارس با مشورت با این چهار نفر قوانینی تصویب کرد!

یک قسمت مهم دیگه هم میتونه همین قوانین باشه!
قوانین مدرسه باز هم میتونن تغییرات مثبتی داشته باشن و این چهارنفر به عنوان بزرگان مدرسه بعد از مدیریت مدرسه میان و پیشنهاداتی رو در رابطه با قوانین ارائه میکنن و فکر کنم بهتر بدونید که چند نفر خیلی بهتر از یکی دو نفر میتونن مدرسه رو اداره بکنن!

بدین صورت بدون اینکه به این چهارنفر دسترسی ای داده بشه ازشون کمک گرفته میشه و دیگه اون به کادر مدیریت مدرسه بستگی داره!

به هر حال این پیشنهاد من بود و به نظرم با انتخاب سرگروه(معلم) و یا حتی ارشد(دانش آموز) میشه قدم در راه جدیدی گذاشت و مدرسه رو هر روز به موفقت بیشتر و کیفیت بهتر سوق داد!

با آرزوی توفیق روزافزون!

پیشنهاد یا انتقاد؟!
پیام زده شده در: ۰:۳۰ شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پروفسور خب تویه یه فیلد میشه چندتا عکسم گذاشت!
به هر حال میشه امضا هم باشه ولی من گفتم این شکلی دیگه الکی هم امضاهارو پر نکنه!

اما در مورد تالار یادبودها:
دقیقا نظر منم همینه که یه لینکی باشه مثل این جادوگر ماهی که رویه صفحه اول سایت گذاشتن که وقتی باز میشه افتخارات نوشته بشه!

لینکش رو هم میشه بالای انجمن ها قرار داد تویه صفحه اصلی انجمن ها!

راستی میشه تویه تالار یادبودها ترین های سایت رو هم از این به بعد گذاشت!
یعنی مثلا فلان کس در فلان انتخابات ترین فلان شد!...آواتور و شناسش با رنکش رو هم با هم بزاریم!

به هر حال چیز جالبی میشه!

در ضمن!
اگر بشه چرا این کارتایی که میگین رو هم نشه مثل تالار یادبودها لینکش کرد؟...فقط باید یکی باشه که به روزش کنه!

پیام زده شده در: ۹:۵۱ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
به نظر یه فیلد ساخته بشه تویه پروفایل توسعه یافته (البته اگر بشه) و بعد تویه اون فیلد عکس کارتها توسط مدیرها قرار داده بشن.

اومدیم و یه نقر سه چهار تا کارت گرفت اونوقت چطوری همشون رو بزراریم اگه فرض رو هم بر یکی بزاریم بنظر من چیز جالبی در نمیاد بهتره هر کسی خواست کارت رو بزاره تو امضاش.
در اصل کارتها رو برای این گفتم که مثلا یه چیزی مثل جایزه برای دانش آموزان در نظر بگیریم میشه بسته به نوع رنگ کارت امتیاز هم داد.

در مورد تالار یادبودها:
فکر کنم بهتره اول خودمون به نتیجه برسیم بعد اینو با مدیران هماهنگ کنیم که اصلا بزاریم یا نه.
میتونه یه بلاک باشه که با کلیک روی اون وارد یه لینک دیگه بشه و یا یه انجمن تو هاگوارتز زده بشه البته بنظر خودم فقط یه صفحه باشه خیلی بهتره تا اینکه با زدن پست جادوگران یا افراد برتر رو تعیین کنیم. در اصل دوست دارم یه چیزی مثل آلبوم باشه شامل تصاویر کوچیک که انگار روی دویوار قرار گرفته شده میتونه حتی متحرکم باشه که خیلی بیشتر کار میبره.میشه رو تصاویر کلیک کرد تا بزرگ بشن و مشخصاتشون نشون داده بشه یه چیزی مثل جادو گر ماه که به تازگی روی سایت گذاشتیم.

اعضایی که میخوان به عنوان دانش آموز و استاد در ترم دیگه تو هاگوارتز شرکت کنن بیان یه نظری بدن اینجا رو داریم برای شمادرست میکنیم بعد از شروع ترم نگین با این تغییرات مخالفما از الان گفته باشم اون موقع دیگه خیلی دیره

انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱:۱۵ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پروفسور در مورد کارتهای جادویی ای که گفتی باید بگم که به نظر یه فیلد ساخته بشه تویه پروفایل توسعه یافته (البته اگر بشه) و بعد تویه اون فیلد عکس کارتها توسط مدیرها قرار داده بشن.

در این صورت هر کسی که کارتی داشته باشه در ویژگی های فردیش مشخص میشه.(مثل رنک)

دقیقا یه فیلدی مثل فیلد رنک که کاری هم نداره ساختنش...اصلا میشه از همون فیلد رنک استفاده کرد ولی وزنش رو بیشتر قرار داد تا پایین ویژگی ها فردی یا برعکس وزنش رو کمتر قرار داد تا بالای ویژگیهای فردی قرار بگیره.
البته من پیشنهادم اینه که سمت راست پایین فیلد شخصیت هری پاتری قرار بگیره...چون خالیه!

به هر حال فکر میکنم بهتر همین باشه که در ویژگیهای فردی قرار داده بشن کارتها!

نکته:البته اگر بخوایم یه فیلد مثل فیلد رنک قرار بدیم باید طوری بزاریمش که تویه صفحه های اصلی تاپیک ها نشون داده نشن و فقط تویه ویژگی های فردی باشن که کار راحتی به نظر میرسه!!

**آلبوس دامبلدور**

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
• دادن راهنمایی هایی در اولین پست ها به بچه ها، مثل مایکل کرنر.
• داشتن ریشه ی ترجیحا انگلیسی برای وردها، طلسمات و معجونها.

خب اگه قرار باشه همه همون کار مایک رو بکنن کلاسها خیلی خسته کننده و در عین حال تکراری میشه بنظر من بهتره هر کس یه ایده برای کلاسهاش در نظر بگیره و موقع ثبت نام هم اونو ذکر کنه
همه که انگلیسی بلد نیستن در ثانی چرا باید کلاسها اونقدر خشک و جدی و عین کتاب باشه میشه خلاقیت بکار برد و برای کلاسی مثل طلسمهای جادویی وردهایی جدید اختراع بشه اگه قرار باشه هر ترم (دوبار در سال) همین طلسمها یا معجونها درس داده بشه خیلی خسته کننده میشه

نقل قول:
درباره ی اینکه یه جایزه ای برای نفرات برتر هر هفته قرار داده بشه عالیه! و مسلما باز هم نظر شما، راجع به اینکه سه نفر برتر انتخاب بشند هم عالیه!

من تصمیم داشتم از هر گروه یه دانش آموز برتر انتخاب کنم حتی رنکهاشم درست شده بود اما متاسفانه اینطوری در حق یه عده بی انصافی میشد چون مثلا ممکن بود امتیاز نفر دوم از گروه اسلایترین دوبرابر امتیاز نفر اول گریفیندور بشه.اونوقت درست نبود که گریفیندور رنک داشته باشه اما اسلایترین نه.برای همین فقط یه دانش آموز انتخاب شد اینم بگم که به دلیل محدودیت زمانی و گرفتاری زیاد نتونستم به این موضوع رسیدگی کنم چون تصمیمی بود که خیلی دیر گرفته شد و میخواستینم زود هم انجام بشه

نقل قول:
خوبه که پست های باحال و قدیمی که الان هیچکی پیداشون نمیکنه در این تالار که فقط افراد برتر می تونن ببینندشون هم قرار بگیره!
تازه، می تونید افراد قدیمی سایت رو هم معرفی کنید و دلیل محبوبیت و چندتا از پستاشونو هم بگذارین تا ببینند.

ما داریم در مورد تالار یادبودها در هاگوارتز حرف میزنیم نه پستهای برتر.شما اگه دنبال پستها میگردید کافی فقط برید در ویژگیهای فردی شخص مربوط و پستها رو اونجا بخونید.

نقل قول:
کلاس " بینش و منکرات جادویی" . اصلا اینکه مثلا یه دین باشه به نام آسلام، کلا اشتباهه. شاید بگین این دین جادوگرانه، اما خودتون هم خوب می دونید که اصولا احکام و شرع رو مسخره می کنه. حلا شاید قصدتون فقط خنده باشه، اما کلا از نظر شرعی اشکال داره و درست نیست.

بنظر منم بهتره برای ترم های آینده این درس کلا حذف بشه

نقل قول:
تعداد کلاس ها خیلی زیاد شده. نه

سعی میکنیم در همین اندازه باشه و اگه قرار شد کلاسی اضافه بشه از این قبلیها کم کنیم.من شخصا معتقدم که فقط دروس اصلی تدریس بشن و کلا دور دروس فرعی رو یه خط قرمز بکشیم.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
هوم!... دیدم بابا و همسرم پست زدن، گفتم منم پست بزنم!!
البته ببخشید ها!
1- تدریس
پیتر که داشت درس معجون سازی رو درس می داد، اسمهایی رو که استفاده می کرد، همشون ریشه داشتند و باعث می شد تا همه راجع به یه چیز واحد صحبت کنند. که التپه(!) کلماتش ریشه های یونانی داشتند و کسایی مثل من که یونانی بلد بودنشون کجا بوده، نمی تونستند درست نمره بگیرند. البته کار مایکل کرنر خیلی باحال بود و باعث می شد که بچه ها از خودشون ماده و معجون الکی در نوکنند! و همیشه با توجه به نوع معجون، از اون ماده ها استفاده کنند و همه پاسخ درست بدند. بنابراین:
• دادن راهنمایی هایی در اولین پست ها به بچه ها، مثل مایکل کرنر.
• داشتن ریشه ی ترجیحا انگلیسی برای وردها، طلسمات و معجونها.
اگر این دو تا مورد، رعایت بشه، مطمئنا بچه ها در انجام تکالیفشون، از روی هم تقلب هم نمی کنند!
2- نفرات برتر(1)
مسلما ایده ی شما، دراکو و بابام(؟) درباره ی اینکه یه جایزه ای برای نفرات برتر هر هفته قرار داده بشه عالیه! و مسلما باز هم نظر شما، راجع به اینکه سه نفر برتر انتخاب بشند هم عالیه! به یه دلیل:
اون هم این که، در همین ترم، هلگا نفر دوم شد و من نفر سوم. اما با اینکه اینهمه تلاش کرده بودیم، فقط به نفر اول رنک دادند! خب آدم دلش می سوزه دیگه! هلگا ی طفلی، براش یه مشکلاتی پیش اومد که هنوز هم زیاد نمی یاد توی سایت. و من هم با اون همه مشکلات درسی، خلا های عرفانی و چیزهای دیگه ای که قابل ذکر نیستند( چه قدر مشکل داشتم!!)، اون همه تلاش کردم و شدم نفر سوم! بعدش هیچی به هیچی! آدم یه کمی دلسرد میشه. بنابراین، اینکه سه نفر دانش آموز برتر بشن، خیلی باحال تره!
2- نفرات برتر(2)
راجع به جایزه ی این بچه ها. خوبه که پست های باحال و قدیمی که الان هیچکی پیداشون نمیکنه در این تالار که فقط افراد برتر می تونن ببینندشون هم قرار بگیره! مثلا خود من! در به در دنبال سوسک و ولدمورت بیناموس می گردم! آما اصلا نمی تونم 25 صفحه رو باز کنم و همشونو زیر و رو کنم! کامپیوترم خل میشه!
تازه، می تونید افراد قدیمی سایت رو هم معرفی کنید و دلیل محبوبیت و چندتا از پستاشونو هم بگذارین تا ببینند.
و تازه، اصلا می تونید به کسایی که برتر شدند، یه روز منوی مدیریت رو بدید تا هر کی رو دوست دارن بلاک کنند! اینجوری حتما ققی میشه یکی از فعالان عرصه ی هاگوارتز!
3- یکی از کلاس ها
کلاس " بینش و منکرات جادویی" . اصلا اینکه مثلا یه دین باشه به نام آسلام، کلا اشتباهه. شاید بگین این دین جادوگرانه، اما خودتون هم خوب می دونید که اصولا احکام و شرع رو مسخره می کنه. حلا شاید قصدتون فقط خنده باشه، اما کلا از نظر شرعی اشکال داره و درست نیست. حداقل می تونید به معلم این درس بگید که فقط در حیطه ی سایت عمل بکنه و مسائل شرعی رو مسخره نکنه. من به شخصه خیلی ناراحت میشم.
اینکه حالا در این درس به اسموت شدن ویزیر گیزر داده بود، خوب بود؛ آما بعضی چیزا...
حتی توی کتاب هری پاتر هم، اوناها دین ندارند. و اصلا با دین مسیح، شوخی و بازی نمیکنن.
4- کلاس ها
تعداد کلاس ها خیلی زیاد شده. نه؟! لطفا یه کم کمشون کنید. چون کیفیت مهمه نه کمیت. آدم می خواد از هر کلاسی نمره بگیره. بعد چونکه زیادند، میره یه مشت خزعبلات به هر کلاسی تجویل میده!
5- یه نکته ی خیلی مهم!
اگر مدرسه بخواد به همین نحو پیش بره، مطمئن باشید که ... ! اینو همین جوری گفتم که یه کمی بخندیم!! ! خیلی خوشمزه شدم! امیدوارم که نظرای خوبی داده باشم.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.