هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
خب میشه هر هفته آمار گرفت و بهترین هارو انتخاب کرد و برای این کار هم میشه یک نفر یا چند نفری رو در نظر گرفت.
چندتا مزیت هم داره: یکی اینکه به هر حال به عنوان آمار در آرشیو سایت قرار میگیره...دوم اینکه بعضی کارها مثل انتخاب بهترین دانش آموز سال رو آسون میکنه...سوم اینکه باعث میشه هر دانش آموزی یا معلمی کارش رو به نحو احسنت انجام بده و مزیت ها دیگه!

خب بنظر من یک هفته یکم زوده ولی اگه همه موافق باشن من حرفی ندارم.
ما یه سری کارتهای جادوگری داریم که ماله سایته رولینگه که شامل طلایی نقره ای و برنزی هستش.میشه هر هفته به اون تعدادی که قراره دانش آموزه هفته بشن به ترتیب اولویت از این کارتها داد ( من ترجیح میدم هر هفته سه نفر انتخاب بشن ) و بعد در آخر ترم به کسی که تعدا بیشتری از این کارتها رو داشت لقب دانش آموز برتر رو بدیدم و اسمش همراه با امتیاز و چیزهای دیگه در تالار یادبودها قرار بگیره.

بهتره تا آخر اردیبهشت تمام تصمیمات راجع به مدرسه گرفته بشه چون من میخوام اول خرداد مدرسه رو برای ثبت نام اساتید و دانش آموزان باز بزارم.اگه پیشنهادی چیزی دارید بهتره تا آخر اردیبهشت داده بشه که تو خرداد بتونیم اجراشون کنیم.به کمک تک تک اعضای سایت برای باز شدن دوباره هاگوارتز نیاز داریم پس منتظر پیشنهاداتتون هستیم.
با تشکر

انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱:۰۴ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
خب من که جوابم رو گرفتم و پیشنهادم رو در مورد اینکه هاگوارتز برای تازه واردین باشه رو پس میگیرم!
بعضی مواقع لازمه آدم به اشتباه یا پیشنهاد نه چندان خوبش اعتراف کنه!...مخصوصا اینکه همراه با راه حل نباشه!
پیریه و هزار دردسر!!

اما در مورد تالار افتخارات باید بگم که منم خوشم اومد و ایده ی جالبی بود و امیدوارم عملیش بکنی تا کارهایی رو که برای سایت کردی رو کامل تر کنی!(یه نکته: خیلی از بعضی مدیرا بیشتر کار کردی و ازت تشکر میکنم همین جا!...ممنون!...بهتر شدن جادوگران آرزوی هممونه!)

و اما در مورد پیشنهادی که دراکو داد.
چرا عملی نمیشه انتخاب بهترین دانش آموز هر گروه در هفته؟
مگه حالا حتما باید با رنک همراه باشه؟
تابلوی اعلانات پس برای چیه؟

خب میشه هر هفته آمار گرفت و بهترین هارو انتخاب کرد و برای این کار هم میشه یک نفر یا چند نفری رو در نظر گرفت.
چندتا مزیت هم داره: یکی اینکه به هر حال به عنوان آمار در آرشیو سایت قرار میگیره...دوم اینکه بعضی کارها مثل انتخاب بهترین دانش آموز سال رو آسون میکنه...سوم اینکه باعث میشه هر دانش آموزی یا معلمی کارش رو به نحو احسنت انجام بده و مزیت ها دیگه!

به هر حال وقت زیاده تا شروع ترم بعد اما برای این موضوع رو پیش کشیدم که از الان تصمیم ها گرفته بشه.

در ضمن در قوانین هاگوارتز چندتا نکته مشکلات جزئی ای دارن که در موقعش اگر لازم داشتید براتون درست ترش رو میزارم.

یعنی دیگه هیچ کس پیشنهادی نداره؟...مطمئنا این همه عضو یه پیشنهاد برای تنوع و جذابیت باید داشته باشند.پس بجنبین!

**آلبوس دامبلدور**

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۴:۴۵ چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
ممنون کوييل جان ...

1- در مورد انتخاب استادها شاید تعداد مساوی خوب باشه و قبلا هم این پیشنهاد رو دادیم اما به هر حال گريف میتونه یک یا دو استاد بیشتر داشته باشه و فکر نمیکنم به فرض درست باشه تعداد راونکلاو و گریف رو یکی در نظر گرفت ... رعایت بشه اما به تعداد اعضای گروهها هم توجه بشه و طوری نشه گريف با هزار تا کاربر تعداد استادهاش با بقیه یکسان باشه ...
شاید این پیشنهاد به ضرر بقیه گروهها باشه اما فکر نمیکنم یکی دو نفر بیشتر داشتن زياد بد باشه ! حدودی ولی سعی کنید نزديک باشه ...

2- تخلفات اساتید و شاگردان برتر هر هفته
برای شاگرد برتر فکر نمیکنم لازم باشه حتما به نمرات نگاه کنیم و هر کس بیشتر اورد انتخاب بشه ! یکی از معیارهای اصلی میتونه این باشه اما اگر یادتون باشه توی انتخاب شاگرد و استاد نمونه ترم قبل هم گفتم ...
ببینید یکی کل وقتش رو میذاره و تو همه کلاسها شرکت میکنه و حتی جوابهای ارزشی میده تا یه پستی زده باشه اما یکی دیگه تو نصف کلاسها شاید بره و در عوض دو برابر اون فرد اول وقت گذاشته باشه و عالی جواب داده باشه ... اگر بخواید به امتیاز نگاه کنید اولی رای اورده ولی میشه یکی از ملاکها رو نمرات بالار در هفته گرفت اما لازم نیست شرط لازم و کافی باشه !! میتونید روی ملاکهای دیگه هم زوم کنید ...
برای تخلف اساتید هم میشه یه نفر رو در نظر گرفت که رسیدگی کنه و در کنارش کار بچه ها در طول هفته رو هم بررسی کنه و برترين شاگرد رو هم پیدا کنه ... یعنی کارش این دو عمل باشه که فکر میکنم اگر در قالب مدير مدرسه یان کار انجام بشه خیلی بهتر از این باشه که کسی از خارج واردش بشه !! کلا جلوه جالبی نداره ولی کار مفیدی میتونه باشه .

3 - در مورد تالاری که گفتم
فکر میکنم اون آلبومی که خودت گفتی رو اگر برای سایت در نظر بگیرید خیلی بهتر باشه ! یعنی به مدرسه خلاصه نشه ...
مثلا هر ماهه چند نفر ترينهای سایت میشند اما دوره بعد فراموش میشند و اگر این البوم در قالب همگانی و تمامی امور باشه خیلی بهتره !
در واقع افتخارات سایت و مقامهای کسب شده که مدرسه هم مسلما یکی از مواردش خواهد بود .
اون تالاری که من گفتم یه جوری منوط به انتخاب شاگردان نمونه هفتگی هست ؛ یعنی اگر این انتخاب نباشه این تالار هم بی معنی خواهد بود .
این پیشنهاد رو تو بازيهای سایت کوييدیچ گذاشته بودیم که برای هر دوره بهترين بازيکن میتونست بره به یه مرکز که تاپیک یا هر جا میتونست باشه و هر دوره اونجا مطالبی عنوان میشد !!
یه دوره در مورد یه بازيکن بزرگ کوييدیچ بود ... یه دوره در مورد تاريخچه جام جهانی کوييدیچ ... یه دوره در مورد تیمها !!
برای مدرسه هم میتونیم استفاده کنیم و اطلاعاتی در مورد خود مدرسه باشه که هر هفته اگر فردی انتخاب شد به اون تالار مخفی مدرسه که در اون اطلاعاتی هست بره و ازش استفاده کنه و در سمج هم ازش استفاده بشه .

بازم صاحب اختیار شمایید ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دراکو جان به چند تا نکته خیلی خوب اشاره کردی:
اولا اساتید که بنظر منم همینطوره هر چقدر استاد تو سایت محبوب باشه افراد بیشتری به کلاسها میان.البته یه استاد داشتیم به نام مایکل کرنر که معجون سازی رو درس میداد.یکی از دلایل شرکت در کلاسهاش نوع تدریسش بود که با بقیه کاملا فرق داشت عین یه جور تحقیقات بود و بنظرم خیلی جالب بود.این عضو زیاد فعال نبود اما از نظر تدریس خیلی عالی کار کرد البته آوریلم همینطور
دوم در مورد برنامه ریزی تدریس، خب بنظر منم حتما باید برنامه درسی داشته باشن چون یادمه یه روز مونده بود به تدریس یکی از درسا تازه استادش اومده از من میپرسه نمیدونم برای فردا چیکار کنم و این باعث میشد یه چیزی سر هم کنه و بفرسته
اما در مورد کم کردن امتیاز ها، از هر استاد بدلیل غیبت یا عدم تدریس ده امتیاز کسر میشد و این واقعا به ضرر گریف تموم شد چون بیشتر اساتید از این گروه بودن.همونطور که خودت قبلا گفتی برای انتخاب اساتید بهتره بطور مساوری از هر گروه تعین بشن تا از این مشکلات دیگه پیش نیاد
منم بااینکه رول از مدرسه جدا بشه موافقم.نه اینکه اصلا نباشه میتونه باشه اما خیلی کم به عنوان یه جور مکمل بد نیست

ببین نمیشه هر هفته یه گروه شاگرد برتر انتخاب کرد در واقع میشه ولی ما به یه گروه برای اینکار نیاز داریم تا پستها رو برسی کنن راستیش اینو بگم که نمیشه به اساتید اعتماد کرد .در ترم پیش یه عده از این گله داشتن که اساتید به گروهای خودشون بیشتر امتیاز میدن من سعی کردم نزارم اینطوری بشه ولی گاهی موقع ها میشد و کاریم نمیشد کرد.
اینم اضافه کنم که بهتره بری این ترم یه گروه بازرس هم انتخاب کنیم تا مسئول رسیدگی به امور اساتید باشن که اگه درسی رو در روزش تدریس نمیکنن یا تو امتیاز دادن دچاره اشتباه میشن به دفتر مدیریت گزارش بدن
این راهروی مخفی هاگوارتز چیزه جالبیه یا تاریخچه هاگوارتز.میشه این پیشنهاد ترو با پیشنهاد تالار جوایز من ادغام کرد و بعد از ساختش و قرار دادن تاریخچه مدرسه در اون امکان بازدیدش رو به یه عده از دانش آموزان بدیم و سوالات رو هم همونطور که گفتی تو امتحانات قرار بدیم.من بیشتر نظرمن در مورد یه چیزی مثل آلبومه .یه لینک که توش پر از تابلوها و جامها و مدالها و ... باشه که با کلیک روی اون اطلاعات رو نشون بده.حالا بعدا در این مورد بعدا از تایید توسط مدیران بیشتر صحبت میکنیم

اما در مورد سمج:
متاسفانه این ترم به دلیل یه سری مشکلات و دست تنها بودن درست نتونستم این امتحانات رو برگزار کنم در اصل نباید پاسخنامه ها تو کلاسها زده میشد چون تقلب زیاد اتفاق افتاد.برای امتحانات این ترم بهتره همون کار رو که برای کنکور هری پاتر انجام شد انجام بدیم و فقط هم دانش آموزان بتونن شرکت کنن نه همه اعضا.

پیام زده شده در: ۳:۰۶ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
یا الله ... کسی روسری سرش نباشه خدایی نکرده !!

کمی تا قسمتی ابری متمایل به اکثريت با نظرات آلبوس موافقم !
اگر پیشنهادی بخوایم بديم فکر میکنم در درجه اول بایستی به شخص اول هر کلاس معطوف بشه !
یادمه زمان مک گونگال شاید بهترين دوران مدرسه بود چون درسها به صورت اصولی تدريس میشد و واقعا مطالبی که ارائه میشد آدم رو انگولک میکرد که تو کلاس فعالیت کنه اما در این دوره های اخیر یه جورایی طرف درخواست تدریس میده و بلافاصله با معیارهایی تایید میشه و مواقع تدریس هم فقط برای رفع تکلیف یه مطالبی رو ارائه میده ...
شاید دلیل موفقیت در دوره اول این بود که حساسیتها به دلیل تازه بودن بالا بود و عده بیشتری هم رغبت شرکت داشتند و سطح تدریس اساتید هم بالاتر بود اما مثلا در همین دوره اخر فرد انچنان بزرگی برای تدریس نداشتیم یا بهتره بگیم کم بودند درحالی که یکی از معیارهای تاثیر گذار همین انتخاب استاد هست .
بچه ها به اینکه استاد چه کسی هست هم حساسیت دارن !!
یه سری از کلاسا دلیل کمتر فعال بودنشون همین مطلب بود در حالی که اگر همون مطالب رو افراد دیگه ای مثل سرژ و ... ( یه مثال فقط ) تدریس میکردند نتیجه ای به مراتب بهتر داشت .
به عنوان یه پیشنهاد ، در انتخاب اساتید دقت کنید ... افرادی رو بذاريد که در عین مطلب داشتن ، در سایت هم کمی مورد توجه باشند .

پیشنهاد دیگه در مورد نوع تدريس هم هست که اگر سعی بشه کاربردی تر بشه خیلی جذاب میشه ...
مثلا یادمه تو یکی از کلاسا ( درست یادم نیست اما فکر میکنم معجون سازی بود ) استادش اومده بود در جلسه اول لیست سی چهل ماده رو داده بود و به مرور از همون مواردی که گفته بود در جلسات بعد ازش استفاده میکرد .
به شخصه خیلی با این کارش حال کردم ... ایده جالبی بود ! یعنی طرف برای تمام جلساتش از همون ابتدا برنامه ريزی کرده بود اما بقیه فقط برای رفع تکلیف درس میدادند .
فکر میکنم اگر برنامه کاری هم در ابتدای درخواست تدريس از بچه ها خواسته بشه بد نیست ... حداقل متوجه میشند که درس دادن یه کار ساده ای نیست که یه مشت مطلب رو ارائه بدن و بقیه هم برای امتیاز یه سری چیزا بگن !! ازشون برنامه کاری بخواید ...

پیشنهاد سوم هم در مورد اساتید !!
اگر استادی درس نداد بیشتز از گروهش امتیاز کم کنید ...
این موضوع رو هم اگر در ابتدا و قبل از تدریس بیانیه کنید نتیجه بهتری میده و طرف از ابتدا میدونه که اگر درس نده به گروهش چه لطمه ای میخوره ... توی لیست نمره ها که در میوردم یادمه پروفسور گريفندور منفی شصت امتیاز اورده بود که در هشت جلسه شرکت نکرده بود و هشتاد امتیاز به همین راحتی از گروهش کم شده بود ( بیست امتیاز هم در یکی از کلاسا گرفته بود که شد منفی شصت )
این جریمه رو اگر بیشتر کنید بهتر میشه چون عملا یه کلاس از دور خارج شده بود و دلیلش هم استادش بوده .

نقل قول:

مدرسه رو فقط برای اعضای تازه وارد قرار بدیم و حتی میتونه جایی باشه برای آموزش رول پلیینگ به اعضای تازه وارد!

منم یه جورایی با این نظر مخالفم چون اصل و بنای مدرسه با رول پلینگ جداست .
این همه مرکز برای رول هست ... مدرسه بیشتر برای تفريح و یا بهتره بگیم برای متنوع کردن ایجاد شده و اگر در همین راستا پیش بره فکر میکنم بهتر باشه ... رول هر چقدر از محیط مدرسه دورتر باشه بهتره .
تو اکثر کلاسها داشت این اخرا مد میشد که استادها یکی از موارد امتیازيشون نوشتن نمایشنامه در مورد کلاس بود !
البته شاید دلیشل کم محتوا بودن تدریس بود که این مورد عنوان میشد اما فکر میکنم اگر برای ترم بعد این مورد هم برداشته بشه و گوشزد بشه ، مدرسه جذابتر بشه .
اگر بچه ها بخوان تو کلاس هم نمایشنامه بنویسن ، همه سایت عملا میشه رول دیگه !!

برای همکاری هم میتونید روی من حساب کنید ... یه جورایی دل بستگی خاصی به مدرسه دارم !! موقع راه اندازی مجدد مدرسه هم خواستم این کار رو بکنم اما چون وزارت میخواست شکل بگیره کوييرل عزيز زحماتش رو متقبل شد اما الان دیگه کم کم وزارت شکل گرفته .
البته از الان زوده تصمیم گیری اما حداقل برای همکاری فکری اگر لازم شد حتما کمکتون میکنیم .

راستی کوييرل جان با پیشنهادت حسابی حال کردم ...
ایول ... فکر جالبی بود !!

راستی یه پیشنهادی هم در مورد شاگردهای نمونه هر هفته دارم که میخواستیم با مرلین برای سایت کوييدیچ اجراش کنیم و فکر میکنم اگر در مدرسه اجرا بشه خیلی بهتر باشه ...
هر هفته شاگردهای نمونه انتخاب بشن و به یه جایی برای یک روز دسترسی داشته باشند و در پایان ترم در مورد اون مرکز هم سوالاتی در سمج بیاد که در نتیجه افراد برتر میتونند بهش جواب بدن !!
دسترسی به یه جای مرموز و مخفی که اطلاعاتی از مدرسه در اونجا هست ...
در موردش بعدا مفصل توضیح میدم !! خودم یه کم در مورد نحوه اجراش ابهام دارم و برای همین تا کامل نکنم شاید نتونم درست مفهومش رو بهتون ابلاغ کنم !
یه چیز تو مایه های تالاری مخفی از مدرسه که شاگردهای نمونه توانایی مشاهده اطلاعات مخفی اونجا در مورد تاريخچه مدرسه هستند ...

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۸:۵۳ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من یه چیزی بگم پروفسور!

میتونید از بچه های خوب سایت از کسایی که رنک دارن مثلا وزیرمون گرفته تا بچه های فعال اسلایترین و راونکلاو بپرسین که نظرشون در مورد هاگوارتز چیه و ترم بعد میخوان چی کار کنن واسه مدرسه!

به هر حال من دارم از الان میگم که دو ماه بعد که هیچ کس به غیر از اعضای معمولی سایت( و البته کسایی که عاشق این جور کاران) نیومدن شرکت بکنن تو هاگوارتز نگیم چرا!!

چون به شخصه حرفایی شنیدم حتی در جلسات حضوری که نشون میده جدی بچه ها هاگوارتز رو سر کاری میدونن!

ترم قبل که گذشت ولی من ترم بعد رو دارم میگم و مطمئنم یه چنین چیزی میشه!!

یکی میگفت: ترم تابستون هاگوارتز؟...ولمون کن بابا!...فقط وقت بچه هارو میگیره!!

فکر کردم دیدم جوابی ندارم براش بدم!..واسه همین دارم الان اینارو میگم!

در ضمن من پیشنهاد دادم نگفتم آموزش رول راه بندازیم!...بله متاسفانه کل سایت شده آموزش و البته به غیر از چندجا اونم: تالار راونکلاو!-گفتگو با مدیران!!!

واالله من اگر برای عوض کردن سیستم چیزی به نظرم میرسید میگفتم!...چون نظری نداشتم نگفتم!

ولی باید پیش رو بگیریم شاید بچه های سایت پیشنهاداتی داشته باشن.این تاپیک رو واسه همین زدیم دیگه(که بقیه پیشنهاد بدن)!(البته من هم فکر میکنم ببینم چیزی به نظرم میاد یا نه!)

به هر حال از حسن توجه شما متشکرم و برای مسئله پیوستن به کادرفنی(!) مدرسه هاگوارتز هم حالا وقت هست و اگر بخواد همین شکلی باشه هم من سختم میشه و الکی وقتم هدر میره هم شما...بهتر بشه چرا که نه!...ما که از اول بهتر شدن سایت جادوگران رو خواستین و میخواهیم!

**آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور**

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
به نظر من سیستم حال حاضر مدرسه یه جوریه که مدیر و معلمین و دانش آموزان میخوان به عنوان رفع تکلیف کاراشون رو انجام بدن و خیلی جالب نیست برای بیشتریا مگر اعضای تازه وارد!

خب مدرسه همینه دیگه استاد درس میده دانش آموزانم تکالیف رو انجام میدن و امتیاز میگیرن در آخرم یه امتحان و تموم.نمیتونی بگی برای اعضای تازه وارد جالبه چون بیشتر کسانی که تو مدرسه ثبت نام کردن چه به عنوان دانش آموز چه استاد اکثرا اعضای نسبتا قدیمی و فعال بودن و کمتر عضو تازه وارد داشتیم.اگرم بودن زیاد شرکت نمی کردند در واقع یه جورایی سردرگم بودن تو هاگوارتز.تکلیف خودشون با خودشون مشخص نبود چه برسه به مدرسه

نقل قول:
1-مدرسه رو فقط برای اعضای تازه وارد قرار بدیم و حتی میتونه جایی باشه برای آموزش رول پلیینگ به اعضای تازه وارد!

تو نمیتونی همه سایت رو برای آموزش رول پلینگ اختصاص بدی الان هر جا رو که نگاه کنی شده آموزش همش نقد پس کی باید عمل کرد.من کلا مخالف این پیشنهاد شما هستم چون با این کار مدرسه تبدیل میشه به رول و این دیگه مدرسه نیست قسمت ایفای نقشه و این رو هم در نظر بگیر که اعضای تازه وارد نمیتوننن وقتی هنوز در جریان رول سایت نیستن بیان و تو مدرسه شرکت کنن

نقل قول:
سیستم کلا عوض بشه که برای اعضای قدیمی حتی جالب باشه

خب شما پیشنهاد بده ما عمل میکنیم

نقل قول:
الان مثلا اسلایترین قهرمان مدرسه شد چی

تو کتابهای هری پاتر وقتی گریف قهرمان شد چه اتفاقی افتاد؟ نهایتا یه جام بهشون دادن و مدرسه رو به رنگ پرچم اونا در آوردن ما هم همین کارو کردیم.توقع که نداشتی به تک تکشون جایزه بدیم.
من فکر میکنم بهتره یه آلبوم یا یه قسمت مخصوص افتخارات مدرسه درست کنیم و جامهای هاگوارتز مدالهای دانش آموزان و ... رو تو اون تالار قرار بدیم به همراه اسم و تاریخ و چیزهای دیگه. یه چیزی مثل تالار افتخارات هاگوارتز تو کتاب.(اسمش دقیقا یادم نیست، سالن جام ها،راهروی جوایز... هر کی فهمید یه ندا به ما بده)

پ.ن:خودم از این پیشهاد خودم کلی کیف کردم حتما با مدیران در موردش صحبت میکنم.البته تنهایی که نمیشه همه باید برای جمع آوریش و حتی طراحیش کمک کنن.

پیشنهاد من:
بهتر نیست خودت هم به جمع مدیران هاگوارتز بپیوندی من این ترم تنهایی اصلا نمیتونم کاری بکنم.

با تشکر از پیشنهادت

پیام زده شده در: ۱:۰۴ دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام علیکم و رحمت الله!

واالله غرض از مزاحمت میخواستم بگم که درسته که دو ماه دیگه ترم بعد شروع میشه، اما این دلیل نمیشه که از الان به فکرش نباشیم.

به نظر من سیستم حال حاضر مدرسه یه جوریه که مدیر و معلمین و دانش آموزان میخوان به عنوان رفع تکلیف کاراشون رو انجام بدن و خیلی جالب نیست برای بیشتریا مگر اعضای تازه وارد!

دو کار میشه کرد:
1-مدرسه رو فقط برای اعضای تازه وارد قرار بدیم و حتی میتونه جایی باشه برای آموزش رول پلیینگ به اعضای تازه وارد!

2-سیستم کلا عوض بشه که برای اعضای قدیمی حتی جالب باشه!

یک سوال هم داشتم: الان مثلا اسلایترین قهرمان مدرسه شد چی شد؟!!
من به شخصه وقتی با اعضای اسلایترین تویه جلسه ی حضوری در این مورد صحبت کرده بودم خودشون هم همین رو میگفتن!

پس نمیتونه جذابیتی داشته باشه!

به هر حال بهتره از همین الان بحث بکنیم که بعدا نخوایم یک روزه مشکلات رو برطرف کنیم!

با تشکر از شما مدیره ی محترمه ی مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز، پروفسور کوییرل!

یا حق!

پیام زده شده در: ۲:۳۰ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
سلام آقای مدیر
خوبید؟
عید شما مبارک
امیدوارم سال خوبی را در کنار خانواده داشته باشین!! ببخشید ترم جدید از کی شروع می شه؟!!!!!

با تشکر
سارا اوانز

اگه مشکلی پیش نیاد اول تیر باز میشه البته یه ماه قبل فرصت برای ثبت نام دانش آموزان و اساتیدی که میخوان تدریس کنن داده میشه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۶ ۹:۲۶:۲۱

پیام زده شده در: ۲:۵۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

reza_na

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۶ شنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵
از هیچکجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
یه وقت به پستای من جواب ندین ها

یه تایید نشدی هم پایینش نزارین هااااااا

ما که برگ چغندر

بعدشم شما که غلط های املایی من رو می گیرید تازه از خداتونم باشه که فقط 5 تا غلط املایی داشتم امتحان دینی که دادم 12 تا غلط املایی توش بود

لطفا تا می تونین به من گیر بدین و از هیچ فرصتی هم دریغ نکنین و یه وقت به پستای من هم جواب ندین هااا حیف وقت شما نیست

با تشکر از لطف زیاد شما

R.R

اولا در مورد جواب ندادن به درخواست شما در دفتر مدیریت باید به عرض برسونم که من فقط درخواست دهندگان رو برای جایگزین کردن اساتید قبلی در نظر گرفتم شما درخواست تدریس ریاضیات جادویی رو دادید که تو این ترم غیر ممکن بود ایشالله ترم آینده.
امل در مورد غلط املایتون اونارو بنده تصحیح کردم طبق قوانینی که خودم گذاشتم.من وظیفه ندارم اشتباهات شما رو درست کنم لطفا بعد از نوشتن اونو به یکی نشون بدید بعد ارسال کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۷ ۱۱:۵۳:۰۰

lord na

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.