هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
یه سوال دارم پروفسور .
نمی دونم کی بود که می گفت هاگوارتز مثل قبل نیست که دبیر سوال بده ... دانش آموز بره دنبالش....
یکی از اعضای قدیمیتون بود...
حالا اگه اینطوری تکلیف نمی دن پس چه جوری می دن؟؟؟؟

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام بر مديريت مدرسه جناب ايگور كاركاروف !!!

سؤالي داشتم در مورد تدريس كه اگه مي شه جواب بدين :
مي خواستم بدونم كه استاد توي رولي كه مي زنه تكليف رو هم مي گه بعد بايد خودش تكليف رو معين كنه يا اينكه با شما هماهنگي بشه ؟
بعد اينكه ما كه تو نقد كردن حرفه اي نيستيم اگر در نقد كردن مشكلي داشتيم باهامون بدجور برخورد مي شه ؟تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۵ سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام پرفسور کارکاروف
من چند تا اشکال در تابلوی اعلانات دیدم که لازمه بهتون بگم.

اطلاعيه شماره 3
آخرین جلسه ی کلاس تغییر شکل با تدریس پرفسور باب آگدن روز 6اسفند میشه نه 5 اسفند.

اطلاعيه شماره 4
نقل قول:
در نيم ترم هم دوباره ثبت نام خواهيم داشت.تا اون موقع اين تاپيك قفل ميشود.

این تاپیک از اولش هم برای ما قفل بود. این جمله برای تاپیک ثبت نام خوبه که اونجا هم گفتید.

میدونم اشکالات خیلی ریزه ولی در هر صورت همه چیز دقیق و خوب باشه بهتره. امیدوارم در اولین سال ورودم به هاگوارتز بتونم دانش آموز خوبی برای شما باشم وشما هم مدیر خوبی برای ما باشید که تا اینجا هم بودید.
خسته نباشید پرفسور کارکاروف

ممنون درست شد!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۰ ۱۵:۵۵:۰۵

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به چو:

ممنون آراگوگ درست شد.

در مورد اينكه اعضاي گروه شما كم هست واقعا نامرديه..چون اينجوري احتمال قهرماني شما خيلي پايين ميره.به همين دليل فقط گروه شما،خودت يا راجر ميتونيد كه ليست يه سري كاربر كه قصد فعاليت دارن تو مدرسه به من معرفي بكني تا 27 آذر.يعني يه جا بيا اسم چند نفرو بگو.شرطي هم براشون نيست.خواستن پست بزنن،نخواستن هم نزنن.اجباري نيست.پس در اين مورد اقدام كن.

بقيه موارد هم پرسي لطف كرد و توضيح داد.(دفعه ديگه توضيح بدي پستت به اعماق ذوب آهن آلات ميره.پس سعي كن جواب كسي رو ندي) !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
ُسلام

ضمن عذرخواهی از ایگور عزیز :

نقل قول:
الان تو لیست دانش آموزان ریونکلاو، ریونکلاو سرجمع سه نفره!! در حالی که بقیه خیلی بیشترن... اینجوری ریونکلاو در هر صورت امتیازش تقسیم بر پنج میشه! چون نفراتش از پنج کمتره! به نظر شما این یه کم نابرابری نیست؟؟!

فکر نمیکنی الان خیلی دیره برای گفتن این مسئله چو ؟ زیاد درباره این مورد بحث شد که چطور امتیازات محاسبه بشه ، این روش برای این هست که گروه ها بصورت عادلانه امتیاز بگیرن ، نه حق گروه های پرجمعیتی مثل گریفیندور خورده بشه ... راونکلاو میتونست عضو بیشتری به مدرسه ارائه بده و اینکه الان زمان ثبت نام تموم شده ، راون میتونه اواسط ترم دانش آموزان جدیدی بفرسته

نقل قول:
آخر سر اینکه، پرسی و ماندانگاس هم استادن هم بازرس! به کار اینا شورا نظارت میکنه؟ یا مدیر؟

وظیفه رسیدگی به کار بازرسین به عهده مدیر مدرسه هست . ولی در این ترم به این خاطر که دانش آموز آشنا به مدرسه و قابل اعتماد ! ( ماندانگاس = دزد کثیف ) نداشت ، دو تا استاد به عنوان بازرس انتخاب شدند !

ممنون

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۹ ۱۶:۴۸:۳۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هوم...من یه مشکل دارم...

الان تو لیست دانش آموزان ریونکلاو، ریونکلاو سرجمع سه نفره!! در حالی که بقیه خیلی بیشترن... اینجوری ریونکلاو در هر صورت امتیازش تقسیم بر پنج میشه! چون نفراتش از پنج کمتره! به نظر شما این یه کم نابرابری نیست؟؟!
درسته که ترم قبل ریون فعال نبود، ولی ترم قبل از اون قهرمان شد! هرچند که الانم فکر نمی کنم اونجوری فعالیت کنه!!

نکته مهم! آراگوگ تو هافله! رفت هافل! دیگه ریون نیست!

کلا پیشنهاد می کنم یه دور اسامی رو چک کنین ببینین همون گروها موندن یا نه!!

بعد واسه اون موردی که اول گفتم، میشه از فعالان ترم قبل هم استفاده کرد! یا مثلا، بگین که ما چند نفر پیدا کنیم بیاریم بذاریم اونجا، با ضمانت اینکه پست بزنن...یا یه همچین چیزی! چه می دونم! نظر خودتونو بگین بهتره!

آخر سر اینکه، پرسی و ماندانگاس هم استادن هم بازرس! به کار اینا شورا نظارت میکنه؟ یا مدیر؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
ببخشیدا از اون جایی که ما هم بچه مدرسه ای هستیم و خودتون می دونید که امتحانات ترم داریم و از این جور مزخرفات و از اون جایی که بیسیار مشتاق شرکت تو هاگوارتزیم و می خوایم فعالیت کنیم و بپستیم و .... من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟ اگه هفته ای یه بار بیام می تونم به همه ی کلاسام برسم؟ مثلا فقط صبای جمعه بیام!

همونطور كه حتما تو تابلوي اعلانات هم ديدي يه مدتي هيچ درسي تدريس نخواهد شد و هاگوارتز تعطيل ميشه..در واقع اعضا اجازه پست زدن رو داره ولي تدريس جديدي انجام نميشه وبعدش هم مهلت به اندازه كافي براي هر درس هست.نگران امتحانات ترمت نباش.

بعدشم شما اصلا بيا همه رو يه روز بزن...فقط كافيه قبل از تدريس معلم باشه.

نقل قول:
وقت مدرسه ما توی کلاس هایی شرکت می کنیم که دوست داریم یا محدودیت خاصی واسه تازه واردا و قدیمی ها و یا گروه های مختلف هس؟؟؟؟

واینکه ما برای شرکت توی هر کلاسی آزادیم یا باید حتما تو اونایی شرکت کنیم که تو ثبت نام به عنوان دروس مورد علاقه معرفی کردیم؟؟؟؟

تمام اعضاي ايفاي نقش ميتونن ثبت نام بكنن و در كلاس ها هم شركت بكنن..هيچ محدوديتي براي هيچكسي نيست.

تو كلاس ها هم آزادي..اون نظر سنجي براي اين بود كه يه درس رو ميخواستيم حذف كنيم كه ديديم طلسم ها بهترين گزينست..شما ميتونيد تو همه كلاس ها شركت كنيد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۶

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
سلام.
یه سوال:
وقت مدرسه ما توی کلاس هایی شرکت می کنیم که دوست داریم یا محدودیت خاصی واسه تازه واردا و قدیمی ها و یا گروه های مختلف هس؟؟؟؟

واینکه ما برای شرکت توی هر کلاسی آزادیم یا باید حتما تو اونایی شرکت کنیم که تو ثبت نام به عنوان دروس مورد علاقه معرفی کردیم؟؟؟؟

ممنون.

پیام زده شده در: ۸:۴۵ شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۶

یگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۹ دوشنبه ۷ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۸۸
از زیر یک سقف
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 108
آفلاین
ببخشیدا از اون جایی که ما هم بچه مدرسه ای هستیم و خودتون می دونید که امتحانات ترم داریم و از این جور مزخرفات و از اون جایی که بیسیار مشتاق شرکت تو هاگوارتزیم و می خوایم فعالیت کنیم و بپستیم و .... من چی کار کنم؟؟؟؟؟؟ اگه هفته ای یه بار بیام می تونم به همه ی کلاسام برسم؟ مثلا فقط صبای جمعه بیام!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

همونطور كه دانگ اشاره كرد ،‌ ديشب با هم !‌ توي ميدون اصلي قزوين ! يه راز و نياز ( نه به سبك ويدا ) و استخاره پرداختيم تا گامي براي رواج ******** برداريم !‌

در نتيجه براي برداشتن گامهاي بزرگ تر در اين ترم دو درس رو تدريس ميكنم ، دفاع در برابر جادوي سياه و پرواز و كوييديچ !‌

ممنون !‌

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.