هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به مگی:
ما همین امروز صبح به یه نظر قاطع رسیدیم ولی شما اونقدر کولی بازی در میاری که اصلا نمیزاری جوابتو بدیم.
شناسه شما بدلیل توهین به مدیر چه عمد چه غیرعمد بسته شد تا در موردش تصمیم گیری بشه. اگه شما معتقدی که از عمد نبوده من تعجب میکنم! چطور تو همون چت باکس اعلام نکردی و گذاشتی بعد از شوخی دیگران و پاک شدنش گفتی. در هر حال شناسه شما همونطورکه گفتم بازخواهد شد (در بلیت بهتون جواب میدیم) در مورد شکایتتون در انتخاباتم میتونید بلیت بزنید تا جوابتونو بدیم.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 0
آفلاین
البته بچه ها به خودتون زحمت ندین این مدیران گرامی وقت ندارن پست های ماهارو بخونن . فقط وقتشون محدود میشه به نظارت انجمن خصوصی گریفیندور که واقعا توش خیلی زحمت میکشن و نمیدونم اگه زحمت های پویان عزیز نبود و این چند روزم مونته نبود الان گریف آخر بود و نهایتن زدن یک پست راحع به ظرفیت کلاس ها . واخ البته یازم من اشتباه کردم و به قول استر مثله قدیما
عجله کردم مدیران کار های دیگه ای هم دارن مثه بلاک کردن و از اون مهم تر جمع و جور کردن اوضاع و فکر کردن به اون بلاکی که انجام شده ! پس وقتشونو برای این کارهای ارزنده حروم نکنید !
هه !

بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها بر هم ببنديم...به روز واپسين بر آن بخنديم
بيا با هم به رولينگ هم بخنديم...با ريش پاتريستها هم بجنگيم
بيا تا با مديران ما بجنگيم...به ريش ارزشيشان هي بخنديم
بيا به ريش عله ما بخنديم...تا روز دگرش از درد بلنگيم
بيا تا صبح فردا ما بلنگيم...به ريش هم دگر تا صبح بخنديم
بيا به ريش آسلام هم بخنديم...به سطلي ما ستادش را برنگيم
بيا تا ريش کالين را برنگيم...بشينيم تا به شب بر او بخنديم
بيا به ريش درازان ما بخنديم...بيا به کويريل بي ريش بزنگيم
بيا با هم به کاشت مو بزنگيم...به ريش کويريلم آن وقت بخنديم
بيا به ريش سفيدان هم بخنديم...بيا تا ريش مرلين را بفهميم
بيا تا که بلاک را ما بفهميم...به ريش مريلنم آن وقت بخنديم
ببنديم و بجنگيم و بلنگيم...بيا با هم کنار هم بخنديم
برنگيم وبزنگيم و بفهميم...بيا تا ريش هست بر آن بخنديم

بدون نام
سلام به مدیران گل!

واقعآ باعث سرور و شادی ما شدید یک نفر از اعضای خوب رو بدون دلیل منطقی از نظر جمیع اعضا و دلیل منطقی از نظر شما به جزایر بالاک تبعید کردید؛ دست و پنجه‌تون درد نکنه! اصلآ من شیفته‌ی این عدالتتونم!

اول به پست کوییرل عزیز بپردازیم...
نقل قول:
وقتی شناسه ای بسته میشه یعنی اون شخص باید صبر کنه تا مدیران در موردشون تصمیم بگیرن نه اینکه یه شناسه دیگه بسازه. بنابراین هر شناسه دیگه ای که ساخته بشه بسته و پستهاشون پاک میشه. شناسه مگیم همیشگی بسته نشه و بزودی باز میشه.

خیلی جالبه، یعنی زیادی جالبه! تا اونجا که من و شما و همه می‌دونیم بلاک یه شناسه برای تنبیه و مجازات خاطیه، نه برای تصمیم‌گیری! تصمیم‌گیری رو اول قبل از بسته شدن شناسه می‌کنند اونم برای آدم خاطی! خب وقتی آدم واقعآ خاطی نبوده و بلاک می‌شه و بعد می‌خواد تازه در موردش تصمیم‌گیری بشه، یکم ماجرا رو تغییر می‌ده...

در مورد طول کشیدن هم نگران نباشید کاربران عزیز! الان مگی داره دوران مجازاتشو می‌گذرونه! وقتی مجازاتش تموم شه یعنی مدیران تصمیم گرفتند در موردش!

توی هر سایتی می‌گن این آقا به این دلیل بلاک می‌شه به این مدت،بعد بلاک! ولی اینجا می‌گن این آقا بلاک می‌شه تا ببینیم واقعآ خاطی بوده یا نه!

کاملآ هم مشهود و مشخص هست که این بلاک توسط کدوم یک از مدیران عزیـــــــــز انجام شده و اینجور به نظر میاد که فقط از کسی چیزی شنیده‌اند و گرنه باید حدود 7، 8 نفر دیگه رو هم بلاک می‌کردند از جمله خود من رو!

بلای عزیز:
نقل قول:
شناسه ی مگی برای همیشه بسته نشده! فقط برای یه مدت کوتاهی! من البته مخالف بسته شدن این شناسه ی منوی مدیریتشون هستم! به نظرم باید امکانش باشه که از خودشون دفاع کنند...! اما خب نباید فراموش کرد که شناسه ی مگی برای همیشه بسته نشده! شناسه ی مگی به خاطر طرز فکر یکی از مدیران که بر میگرده به شخصیت ایشون، بسته شده سر یک سو تفاهم! که بعد مگی اومدن و توضیح دادن که سو تفاهم شده و اشتباه تایپی بوده! نباید توقع داشت که بعد از توضیح ایشون بلافاصله شناسشون باز بشه! ما که اینجا یه مدیر نداریم که به تنهایی تصمیم بگیره! نزدیک 5 تا مدیر داریم که باید با هم مشورت کنند و طرز فکر هایی که برمیگرده به شخصیت هاشون روی هم بذارن تا به یه نتیجه ای برسن! شما اعتراضاتون رو کردید. اعتراضاتتون هم صحیح! من نمی گم که نباید اعتراض کنید! انسان با هرچیزی که مخالفه می تونه بهش اعتراض کنه. اما حالا اعتراضا انجام شده....مدیریت فهمیده که اعضا مخالف بسته شدن شناسه ی مگی هستند. پس بهـتر نیست که حالا فرصت بدیم به مدیران تا با توجه به توجیه مگی و اعتراضات شما، مشورتی انجام بدن و به موضوع رسیدگی کنند؟!

بلای عزیز همین مدت کوتاه مشکل ساز هست! مثال از جامعه زدی مثال از جامعه می‌زنم....
وقتی کسی کشته می‌شه اول یه تیم از نیروی انتظامی می‌ره شواهد رو بررسی می‌کنه و بعد به یه کسایی مظنون می‌شه و بعد آخر یکی رو می‌گه تو متهمی باید بری دادگاه، یا دادسرا! بعد طرف میاد تو دادگاه دفاع می‌کنه از خودش، دادگاه طبق شواهد و دفاعیه‌های طرف میاد می‌گه شما مجرمی یا نه! اگر مجری بیا برو تو حبس ابد، موقت، یا اعدام!
حالا اینجا چه جور حکمی داره...
من نوعی دستم اتفاقی می‌خوره تو صورت یه بنده خدایی و بعد سریع عذر خواهی اینا هم می‌کنم. بعد یهو می‌بینی دو تا مامور گردن کلفت میان می‌برنت یه راست زندان اوین! نه حکمی نه چیزی!

بعدشم دیگه الان بحث بلاک کردن مگی نیست، همون طور که وقتی من بلاک شدم، بحث اصلی بحث بلاک شدن من نبود! بحث اصلی عملکرد کاملآ نادرست مدیران هست که نه تنها از اعضا دلجویی نمی‌شه بلکه یا بهشون بی‌توجهی می‌شه یا جواب سربالا داده میشه... و همین جور این اشتباهات تکرار و تکرار می‌شه...

هر وقت جو سایت متشنج و خراب شده صد در صد مقصر اصلی خود مدیران بودند نه اعضا! پس بلای عزی یه کم بیشتر دقت به مسائل کن!
در آخر فکر کنم این چیزی که برای همیشه ادامه خواهد داشت و فقط باعث از دست دادن انرژی بیخودی اعضا بشه! بچه‌ها خودتون رو خسته نکنید، این کارهای غلط توی جادوگران شده سنت!
موفق باشید.

پ.ن: کلآ این بلاک کردن رو مسخره می‌دونم و حتی همین مدت کم هم نباید ایشون بلاک باشه(دوره مجازات) و معتقدم که باید همین الان شناسه‌ی مگی باز شه!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۶:۳۹:۲۴

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
سلام

يادمه زمان جام ملت هاي اروپا بود ما اومديم تو چت باكس يه طرفداري از يه اخوي فوتباليستي كرديم كه بعد بچه ها تو مسنجر گفتن كه برو درستش كن وگرنه بلاك مي شي .

خبر نداشتيم كه ممنوع شده واسه همين اومديم چشمش رو درست كنيم دماغش كج شد .

خلاصه بلاك شديم و هرچي هم گفتيم كه نمي دونستيم و خبر نداشتيم و اينا گفتن برو بيرون .

حالا قضيه ي اين مينرواي بدبخت شد ، تازه باز اين بيچاره اصلاً منظورش اون چيزي كه تو چت باكس نوشت نبود .

تا به حال واسه خودتون پيش نيومده از روي تندي سرعت تايپتون يه سري چيزا رو قاطي بنويسيد يا اشتباه تايپ كنيد .

به قول بچه هاي قديم براي مديران بلاك كردن چه آسان ، باز كردن چه سخت است .

شهاب از بچه هاي قديم و مهم اين سايته ، كارهاي زيادي كرده و سابقه هاي مهمي داره چرا بايد باهاش اينطور برخورد بشه ؟

جداً مديرا چرا بايد اين كارها رو بكنن؟

بيايد و تفكر رو بس كنيد شناسه ي شهاب رو باز كنيد .

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
خب من یه پست زدم ظهر که لحنش تند بود.اون رو پاک کردم چون به این باور رسیدم که اون همه خشونت هم لازم نیست.به قولی بعضی چیزا اصن ارزش عصبی شدن رو نداره!

مدیرهای عزیز این سایت جدیدن یا خیلی زودرنج شدن یا فکر میکنن که ما دشمنشون هستیم و قصد داریم که حالشون رو بگیریم.اول از همه بلاک مرلین مک کینن که برای فعالیت به سایت برگشته بود و درسته که باز شد ولی انگیزه فعالیتش از بین رفت و فعالیتش خیلی کم شد.

این هم از مینروا مک گوناگل عزیز که برای فعالیت برگشته بود و میخواست که تفریح کنه و البته یه تاثیر مثبت هم بر روی سایت بذاره.ممکنه شناسه مینروا همین الان باز بشه ولی آیا به نظر شما ایشون هنوز انگیزه فعالیت داره؟

خب من میگم بیاییم ببینیم چیکار کنیم که این ناراحتی ها به وجود نیاد.خیلی وقت ها بوده مدیران افرادی رو بلاک کردن ولی هیچکس مخالفتی نکرده!برای مثال شناسه مالدبر به علت ارزشی بازی بلاک شد و یا چندین و چند نفر که به خاطر کارهای خلاف قوانین سایت بلاک شدن و هیچکس هم اعتراضی نکرد بلکه همه تشکر هم کردن که مدیران رسیدگی خوبی کردن.اما باید دید چرا برای بعضی بلاک ها اعضا ناراحت میشن و میان اعتراض میکنن؟

من شخصن طرفدار پر و پا قرص مینروا نیستم.حتی تو وزارت هم نمیخواستم ازش حمایت کنم .مسلما اگر مینروا میومد 3 تا شناسه می ساخت و یا میومد کارهای خلاف انجام میداد من نمیومدم اعتراض کنم.میگفتم خب فلان کار رو کرده و بلاک شده!اینجا منظور از من ،من نوعی هست!ما اعضای سایت وقتی میبینیم یکی از دوستامون بلاک شده منتظر دلیل هستیم.بعضی اوفات میبینیم که یه دلیل درسته،پس میاییم تشکر میکنیم!بعضی اوقام میبینیم که یه دلیلیه که باهاش مخالفیم و میاییم اعتراض میکنیم ولی گاهی اوقات میفهمیم دلیل مدیران مسخره بوده!در این صورته که جوش میاریم و عصبی میشیم.

خب بلاک کردن مرلین جز مورد دوم بود.یعنی ما دیدیم یه دلیلی هست و خب اومدیم اعتراض کردیم و مشکل هم حل شد.اما دلیل بلاک شدن مینروا واقعا مسخرست.یعنی من میتونم مثال بیارم از اعضای دیگه که به جای خیلی کلمات اشتباه تایپی داشتن!برای مثال تو این جمله یه اشتباهی میکنن:چون من گیر کردم ،دیر اومدم! تو این جمله سه تا کلمه هست که با اشتباه تایپی ممکنه تبدیل به کلمه بدی بشه.آیا چون من این اشتباه رو کردم باید بلاک بشم؟مشکل ما اینه که تو زبان فارسی خیلی کلمات معنی بدی میده!

مورد بعدی هم باز هم تایید شدن عمه مارج و تایید نشدن مینروا هست!به نظر من در این مورد هم یه رسیدگی دوباره ای بکنید.

موفق باشید!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
من یه مدتی(حدود 4 ماه) از ایفای نقش دور بودم و وقتی اومدم به نظر همه چیز خوب میومد
اما دو سه هفته بعدش جریان مرلین پیش اومد.
باز هم غرور مدیران باعث شد که حاضر نباشن بپذیرن اشتباه کردن. یعنی گفتن یه کلمه انقدر سخته؟ گفتن یه کلمه ببخشید انقدرسخته؟

بعدش مگی، هاگرید قدیم بلاک شد. کسی که زحمت زیادی برای سایت کشیده و خیلی خیلی توش فعالیت کرده. هرچی که بود، وقتی شخص اصلاحش کرده، یعنی قصد نداشته اون پیامو بزنه. پس چرا باید بلاک بشه؟

نقل قول:

وقتی شناسه ای بسته میشه یعنی اون شخص باید صبر کنه تا مدیران در موردشون تصمیم بگیرن نه اینکه یه شناسه دیگه بسازه. بنابراین هر شناسه دیگه ای که ساخته بشه بسته و پستهاشون پاک میشه. شناسه مگیم همیشگی بسته نشه و بزودی باز میشه.

نقل قول:

در کل به نظرم بهتره اعضا یکمی به مدیران فرصت بدند و مدیرا هم در عوض به نظر اعضا اهمیت بدن و در تصمیم گیری هاشون نظر اعضا رو فراموش نکنند!

ببینم چطوریه که تصمیم گرفتن راجع به باز کردن یه عضو انقدر طول میکشه ولی تصمیم گیری درباره بلاک یه شخص اونقدر سریع انجام میشه که...
اگه مدیران واقعا هدفشون بهتر کردن سایته، بلاک کردن کسی که کلی زحمت کشیده و پست زده و فعال کرده سایتو مفید تره، یا باز کردنش؟
بلاک کردنی مفید تره که حتی ممکنه باعث بشه 10 نفر دیگه از اعضای خوب سایت بزارن و برن بهتره یا باز کردنش؟

شناسه مگی رو باز کنید

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
کوییرل چرا جواب اینو نمیدی ؟ توجیهی نداری ؟ یعنی حرف خودتم قبول نداری ؟!

الان سه روزه من منتظر جواب بلیتم چرا حواب ندادید ؟ هی میکید صبر کن !
مگه من خانم کوییرل به شما در مورد بادراد پیام شخصی زدم گفتم مگه قانون نیست که سه تا یه هفته نباید شناسه بسازه و پست بزنه شما گفتید یه همچنین قانونی ندارید و یادتون نمیاد ؟
شنا که دسترسی دارید برید بخونید و جواب خودتونو بدید .
اعتراض من به تایید نشدن در مورد وزارت هم هست جواب بدید .
اگه میخواید منو از آی پی هم بلاک کنید .

من از سه تا مدیر شنیدم که رای موافق به تایید صلاحیت من دادن
کلا چند نفر دیگه مگه باید نظر میدادن ؟
بیش از دو نفر ؟ یا حد اکثر سه نفر ؟ چند تا مدیر ما داریم . اینو روشن کن واقعا باید کارتون درست نباشه که جواب نمیدید ؟!
چرا حرف شما باید به حرف بقیه ی مدیر ها ارجع تر باشه .
به خاطر فعالیت چشمگیرتون تو رول ؟ آخرین پست رولتون کی بوده ؟ جواب بدین اگه کارتون درسته ؟! میخواین یعنی بگین مونالیزا هم برگشته گفته مخالفه اینو بگید تا با هم بخندیم ! چون آخرین تاریخ های ورود مدیرانو بچه ها برید ببینید که برای دیروز و دیشب 5 تا شون حضور داشتن بعد رای شما دو نفر تازه اگه دو تا هم مخالف باشه ارجعیت داره .

بلا اون وقت میای میگی باید بررسی کنند ؟!

جواب بده کوییرل !

یا باید منتظر عله باشیم بیاد یه پست بی ربط رول بزنه تا کلی بخندم که آقا رول نمیزنه دو سال یه بار اونم میزنه تو جای غیر رول میزنه !

هی بلاک کنید ! واقعا کاندیدا ها میخواین این انتخابات انجام شه ؟! ارزش داره براتون ؟! بلاک کن باز هم جواب نده . سکوتتون نشانه ی نادرست بودن کارتونه هیچ چیز دیگه هم نیست

ویرایش شده توسط شاهد جادوگران در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۵:۳۸:۴۸

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
همه ی ما می دونیم که داریم توی جامعه ای زندگی می کنیم که هرکسی نظر خودشو قبول داره و فکر می کنه کار خودش درسته. هستند کسایی که از لحاظ فکری نسبت به این قشر پیشرفت تر هستند و سعی می کنند که انتقاد پذیر باشند!

همه ی ما به این سایت پناه آوردیم تا از جامعه ی حقیقمون دور باشیم! این جامعه ی مجازی رو انتخاب کردیم تا مدتی از دغدغه های جامعه ای که داریم توش زندگی می کنیم دور باشیم! اما فراموش کردیم که این سایت هم عضوی از جامعه ی ماست!

پس اگر این سایت هم جزیی از جامعه ی حقیقی ماست، خصوصیات یک جامعه ی حقیقی را هم دارد! حالا کمی ضعیف تر...!

من اینجا با مدیران صحبت نمی کنم تنها! اعضای محترم! مدیران گرامی، این سایت عضوی از جامعه ایه که ما داریم توش زندگی می کنیم! پس این خیلی خیلی طبیعیه که هرکسی فکر کنه نظر خودش درسته! همه جور ادم از قشر های مختلف جامعه در این سایت عضویت دارند و فعالیت می کنند!

اعضای محترم، مدیران گرامی، آیا افکار این آدم ها که از قشر های مختلف جامعه ی ما هستند یکسانه؟! آیا ما می تونیم بگیم که کدوم یک از این آدم ها فکرشون به اصطلاح پیشرفته تر از فکر بقیست در نتیجه انتقاد پذیر تره؟! خیر نمی تونیم بگیم!

اگه من انتقاد پذیرم، نمی تونم توقع داشته باشم که افکار شخصیت مقابلم هم مثل من باشه! نمی تونم با بحث کردن سعی کنم که افکار طرف مقابلم رو مثل خودم کنم! نمی تونم با بحث کردن سعی کنم طرف مقابلم رو هم انتقاد پذیر کنم! چرا؟ چرا؟ چون شخصیت طرف مقابل من با این گروه سنی که توی سایت هست تقریبا" شکل گرفته و اگه کسی هم بخواد این شخصیت رو تغییر بده، مسئولین تربیت اون کاربر هستند نه من!

پس این بحث ها برای عوض کردن طرز فکر و شخصیت و ...طرف مقابل، هیچ فایده ای نداره و فقط جو رو متشنج تر می کنه!

اگه یه شناسه ای قفل میشه، حتما" دلیلی داشته! این دلیل حالا می تونه منطقی باشه یا غیر منطقی! و مطمئنا" بی دلیل نمی تونه باشه! هیچ چیز در هستی که ما هم جزیی از اونیم بی دلیل نیست! غیر از اینه؟ آیا کسی می تونه این حرف منو زیر سوال ببره؟!

پس شناسه ی مگی قفل شده! حتما" دلیلی داشته! این دلیل می تونه منطقی باشه یا غیر منطقی! از لحاظ مگی و شما کاربرانی که اعتراض کردید، این دلیل غیر منطقیه! . اما از نظر یکی از مدیران سایت این دلیل منطقی بوده که شناسه ی ایشون رو قفل کرده! دلیل این تفاوت فکری بین مدیر مربوطه و کاربران و خود مگی تفاوت شخصیت هاست!! و همونطور که گفتم ما نمی تونیم با بحث کردن شخصیت کسی رو عوض کنیم. ما فقط باید سعی کنیم با شخصیت دیگران کنار بیایم!

تیم مدیریت سایت هم مثل تیم کاربران سایت، از اعضای مختلفی تشکیل شده! پرفسور کوییرل انسانیه با شخصیتی مجزا! استرجس آدمیه با طرز فکری متفاوت با شما و شاید سایر مدیران! همینطور ایوان و انیتا و آنتونین! پس نمیشه توقع داشت که تیم مدیریت سایت که از چند نفر انسان با شخصیت ها و طرز فکر های متفاوت تشکیل شده این قدر زود بتونه جواب بده! اگه شناسه ی مگی از نظر شما با دلیل کاملا" بی منطقی قفل شده، مخصوصا" با توضیحی که بعدش دادن که اشتباه تایپی بوده و...! شما می تونید بیاید اینجا اعتراض کنید! بگید به نظر ما دلیل قفل شدن مگی غیر منطقیه!

بعد آیا نباید اجازه بدید که مدیریت که از انسان های مختلف با طرز فکر ها و شخصیت های مختلف تشکیل شده، سر این موضوع با هم مشورت کنند؟! به هرحال تیم مدیریت همکارن و باید در مورد مسایلی مثل قفل شدن شناسه ی یک کاربر با هم مشورت داشته باشند!

شما ناظر گرامی! آیا دوست داری ناظر همکارت بدون مشورت با تو بره یه کار مهمی رو تو انجمن تحت نظارتتون انجام بده؟! مطمئنا" نه!

شناسه ی مگی برای همیشه بسته نشده! فقط برای یه مدت کوتاهی! من البته مخالف بسته شدن این شناسه ی منوی مدیریتشون هستم! به نظرم باید امکانش باشه که از خودشون دفاع کنند...! اما خب نباید فراموش کرد که شناسه ی مگی برای همیشه بسته نشده! شناسه ی مگی به خاطر طرز فکر یکی از مدیران که بر میگرده به شخصیت ایشون، بسته شده سر یک سو تفاهم! که بعد مگی اومدن و توضیح دادن که سو تفاهم شده و اشتباه تایپی بوده! نباید توقع داشت که بعد از توضیح ایشون بلافاصله شناسشون باز بشه! ما که اینجا یه مدیر نداریم که به تنهایی تصمیم بگیره! نزدیک 5 تا مدیر داریم که باید با هم مشورت کنند و طرز فکر هایی که برمیگرده به شخصیت هاشون روی هم بذارن تا به یه نتیجه ای برسن!

شما اعتراضاتون رو کردید. اعتراضاتتون هم صحیح! من نمی گم که نباید اعتراض کنید! انسان با هرچیزی که مخالفه می تونه بهش اعتراض کنه. اما حالا اعتراضا انجام شده....مدیریت فهمیده که اعضا مخالف بسته شدن شناسه ی مگی هستند. پس بهـتر نیست که حالا فرصت بدیم به مدیران تا با توجه به توجیه مگی و اعتراضات شما، مشورتی انجام بدن و به موضوع رسیدگی کنند؟!

در نهایت اگر نتیجه ی مشورت اونطور که اعضا می خوان نبود، باز می شه اعتراض کرد تا تجدید نظر بشه! به هرحال ادم به هرچیزی که موافقش نباشه می تونه اعتراض کنه و خواهشمند رسیدگی باشه!

اعتراض بیشتر از این جو سایت رو متشنج می کنه!! اینجا رو بیشتر از اونی که هست به جامعه ی واقعیمون نزدیک می کنه! اعتراضا انجام شد و حالا باید منتظر نتیجه بود!

اعتراضات خوبن اما به اندازه! اعضا اعتراض کردند! مگی توجیه کردن و حالا باید به مدیران فرصت بدیم تا با توجه به اعتراضات و توجیهات با هم مشورت کنند و تصمیم بگیرند!

در کل به نظرم بهتره اعضا یکمی به مدیران فرصت بدند تا در این مورد مشورت کنن و تصمیم بگیرند و مدیرا هم در عوض به نظر اعضا اهمیت بدن و در تصمیم گیری هاشون نظر اعضا رو فراموش نکنند!

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۵:۰۶:۵۸
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۵:۱۳:۵۱
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۶:۱۹:۳۲
ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۸ ۱۶:۲۳:۳۹

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
میخواستم مثل همیشه پشت صحنه کار کنم و با پیام شخصی زدن به مدیران کارو حل کنم، ولی دیدم اینطوری نباید باشه.

این کار واقعا درست نیست! این شناسه بطور اشتباه بلاک شده و الان هم باید به حرفاش گوش بدین! من حرفهائی رو دفعه قبل زدم که متاسفانه اصلا خونده نشد!

بهتره پرفسور کوییرل و عله این پست رو مجددا بخونن. شاید کمی جو بهتر شد.

صحبتهای گفته شده و بحث فعلی همچون همیشه مربوط به رد صلاحیت و پست اشتباهی کسی نیست، بلکه اینها همه مجددا به مدیران و عملکرد نادرست مدیران، مخصوصا مدیران ارشد برمیگرده. ما همیشه بحث های از این قبیل، با عذر و بهانهای مختلفی همچون صلاحیتهای وزارت، انتخاب ناظرین نادرست و چیزهای دیگر داشتیم که که هیچکدام جواب قاطع کننده ای رو از طرف مدیران نداشته و تمامی این بحثها، یا با بلاک شدن فردی و یا با نارضایتی اکثریت کاربران به اتمام یافت. مبحث و مشکل اصلی، نارضایتی اکثریت کاربران از عملکرد ضعیف مدیران انجمن(مخصوصا پرفسور کوییرل و هری پاتر) و عدم اطلاع مدیران ارشد از جو ایفای نقش بوده و هست. متاسفانه در چند سال اخیر، شاهد کم کارتر شدن مدیران و برخوردهائی از ایشان بودیم که میشود منبعش رو همون اطلاعات نادرست و کم از جو سایت دونست. این تصمیمات اشتباه نتنها بعدها اصلاح نشد، بله با غرور (بیش از حد در بعضی موارد) مدیران ادامه هم پیداکرد.من شخصا مشکلات رو از کادر مدیران و عملکرد ضعیف شون میبینم.

یکی از موارد پیش آمده، همین چندماه پیش بود که سر یکی از کاربران عزیز، بدلیل صحبتهائی در چت باکس، چندی از عزیزان ناراحت و برای رسیدگی به مدیران رو بردن. من بعد از نوشتن یک پست دراز که توش تمامی موارد گفته شده بود و چندنفر پست رو تایید کردن، منتظر جواب مدیران شدم. متاسفانه بعد از چند روز هیچ مدیری جواب به پست نداد. به همین دلیل، من نامه ای سرگشاده به پرفسور کوییرل نوشتم. از اون جا که اگر بدنبال کاری برم، تا وقتی انجام نشه دست از کار برنمیدارم، پیام شخصی هم به آنیتا و استرجس نوشتم. پیام شخصی من که بسیار طولانی و حاوی چندین و چند شکایت بود،روز بعد توسط پرفسور کوییرل جواب داده شد. ایشون در یک خط به من گفتن که با نظر من مخالفن و در بحث دخالتی نخواهند داشت!(نقطه هم نداشت اون یک خط فکر کنم!) پیام شخصی من باعث شد که پرفسور کوییرل پست بسیار کوتاهی هم در تاپیک مربوطه زدند و همین نکات رو در اون پست هم گفتن(پست یک خطه بود!!) همچنین، آنیتا و استرجس هردو به من قول دادن که موضوع رو بین مدیران پیگیری و حل کنن(که تا الان چیزی نشد،گرچند موضوع بین خودمون حل شد)

متاسفانه این عملکر ضعیف و عدم اطلاعات کافی مدیران از جو فعلی و یا پنهانکاری مدیران در امور مدیریتی، نارضایتی بیشتر کاربران و ناظرین سایت،از جمله من رو در پیش داشته. راه حل هم انتخاب مدیر جدید(گرداننده) توسط اعضا( یا همین ایوان عزیز) و یا فعال شدن و گرفتن تصمیماتی بهتر برای سایت هست که هنوز جای بحث داره.

امیدوارم مدیران برای این عملکرد ضعیف و مشکلات پیش آمده که من در پستم اشاره ای به اینها نکردم دلایل خوبی داشته باشند و این بحث هم،مثل بحثهای دیگر با بلاک بیدلیل و جوابهای پوچ بعضیا خاتمه نیابد.

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۴:۵۳ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
الان سه روزه من منتظر جواب بلیتم چرا حواب ندادید ؟ هی میکید صبر کن !
مگه من خانم کوییرل به شما در مورد بادراد پیام شخصی زدم گفتم مگه قانون نیست که سه تا یه هفته نباید شناسه بسازه و پست بزنه شما گفتید یه همچنین قانونی ندارید و یادتون نمیاد ؟
شنا که دسترسی دارید برید بخونید و جواب خودتونو بدید .
اعتراض من به تایید نشدن در مورد وزارت هم هست جواب بدید .
اگه میخواید منو از آی پی هم بلاک کنید .

به نام یگانه خالف عشق !
بعد از این که کنکورم رو دادم خیلی سریع اقدام به گرفتن
ای دی اس ال کردم و اولین سایتی که اومدم جادوگران بود .
برگشتم به جادوگرانی که 5 سال بود عضوش بودم و با علاقه تصمیم گرفتم برگردم و فعالیت کنم .
ولی حالا واقعا متاسفم برای خودم و همه مدیران .
همین الان میتونم جوابتو بدم مهدی که پرسیدی چرا همه فکر میکنن مدیران بدن و با اعضا دشمنن الان میگم استثنا داره به جز تو و آنیتای عزیز مدیران یه عده هستند که واقعا خودشونو متمایز میبینند و فکر میکنندبدون دلیل هر کاری میتونند بکنند .
به خاطر یه دلیل کاملا مسخره منو بلاک کردید که خودتونم کلی بهش خندیدید و مطمئنم هم هستید فهمیددید عمدی نبوده چه بی نقطه چه با نقطه چه دو نقطه !
به خودتون زحمت دادید که پیام های قبلی چت باکس رو بخونید ؟!
نه هرگز بابا شما ها که وقت ندارید آخه استرجس تشنه ی قدرت
با این همه سر شلوغی هنوز له له نظارت تالار خصوصی گریف رو میزنه بابا تو اگه میگی کارت زیاده از نظارت گریف بکش کنار .
واقعا برات متاسفم حالا هنوز هم میگی چرا عجله میکنم ؟!
چون میشناسمت چه آدمی هستی چوناز اول عضویتت باهات بودمو شناختمت که تا به مدیریت رسیدی چجوری خودتو گم کردی .
واقعا براتون متاسفم که همه ی این کارا رو کردید که من به وزارت نرسم واقعا انقدر اگه آزارتون میداد چرا به خودم نگفتید بکشم کنار با دلیل های مزخرف مجبور به کناره گیری کردید منو .
برای اون افراد سودجو هم متاسفم که تا دیدند من بلاک شدم انقدر راحت اومدند کاندید شدند و پیام های مزخرفشون تو چت باکس .
حالا مهدی جان بازم میگی اگه اعتراض کنم درست نمیشه ؟!
بازم میگی خیالت راحت باشه درست میشه ؟!
شما ها که تا چندوقت مدیری که ربط به ایفای نقش نداشت جواب بلیت های ایفای نقشو میداد حالا چه قدر مقرراتی شدید که 3 روزه کامله برای چی بلیت من باید در حال بررسی باشه و جواب بلیت منو ندید واقعا براتون متاسفم .
این پیام هم مثه بقیه ی پیام های این تاپیکو تاپیک انجمن ناظران ندیده بگیرید .
حالا با جمله ی پیوز موافقم :
من به ریش بابام خندیدم که مدیران خوبن ! البته من مهدی و آنیتا رو از این جمع میکشم بیرون چون خودشونو گم نکردن و تشنه ی قدریت نیستند .
گفتید من با بچه ها تو چت باکس همکاری کردم خانم کوییرل ؟!
میشه پی امشو رو کنید ؟!
من بلافاصله با پیام شخصی به استرجس پادمور 2 تا پیام شخصی زدم که بیاد پاک کنه ولی ایشون خیلی راحت در قسمت گالری سایت سر میکردند و اگه یه سر به پروفایل ایشون بزنید در همون موقع داشتند با نظر های زیبایی که میدادن به تعداد پست هایشون اضافه میکردند . یه سوال آخرش قراره به پستا کاپ بدن ؟!
جای این کارا به وقتتون اضافه کنید !
بعد استرجس میگه اسم من برای بررسی تایید شد رفته چرا پس من نباید تایید شم دلیلش چیه ؟!
الان مدیران جواب نمیدن ولی از کار بیل ویزلی که به تالار خصوصی ریون میره و پست میزنه مدیرا حمایت میکنن ؟!
وقتی دفعه ی قبل عضو تازه وارد که معلوم نیست چند روز از ورودشون میگذره تایید میشن حالا من به چه دلیل با 5 سال سابقه نباید تایید شم ؟! اگر میخواین بهانه ی 4 ماه دوری من از ایفای نقشو بیارید باز هم کارتون مسخره است چون آنیتای عزیز هم تا از کنکور برگشت مدیر شد !
واقعا متاسفم واقعا !
این سیاست واقعا بی معنی خودتونو بس کنید بس کنید !
و در آخر نمیدونم واقعا کاندیدا ها میخوان با این وضع به کارشون ادامه بدن ؟! واقعا میخواین تو همچین سایتی که ممکنه بعدا برای خودتون هم یه همچین مشکلی پیش بیاد ادامه بدید و کنار نکشید ؟!

شهاب فرانک هگر مگی با 5 سال سابقه !

واقعا متاسفم که انقدر اعضابمو تو جادوگران به هم ریختم !

میدونم از کنار این پست هم راحت میگذریت و سیاست سکوت مسخرتونو پیش میگیرید و برای اعضایی هم که به سکوت شما کاری ندارند واقعا متاسفم !

بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها بر هم ببنديم...به روز واپسين بر آن بخنديم
بيا با هم به رولينگ هم بخنديم...با ريش پاتريستها هم بجنگيم
بيا تا با مديران ما بجنگيم...به ريش ارزشيشان هي بخنديم
بيا به ريش عله ما بخنديم...تا روز دگرش از درد بلنگيم
بيا تا صبح فردا ما بلنگيم...به ريش هم دگر تا صبح بخنديم
بيا به ريش آسلام هم بخنديم...به سطلي ما ستادش را برنگيم
بيا تا ريش کالين را برنگيم...بشينيم تا به شب بر او بخنديم
بيا به ريش درازان ما بخنديم...بيا به کويريل بي ريش بزنگيم
بيا با هم به کاشت مو بزنگيم...به ريش کويريلم آن وقت بخنديم
بيا به ريش سفيدان هم بخنديم...بيا تا ريش مرلين را بفهميم
بيا تا که بلاک را ما بفهميم...به ريش مريلنم آن وقت بخنديم
ببنديم و بجنگيم و بلنگيم...بيا با هم کنار هم بخنديم
برنگيم وبزنگيم و بفهميم...بيا تا ريش هست بر آن بخنديم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.