هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اسپل ورد: اسپسيفيكيوس specificious
استرس بر روي S آخر
نوع : طلسم
در صورت اجراي غلط خطرناك است براي همين در صورت اجراي غلط اين ورد مجازات نقدي براي طلسم كننده در نظر گرفته ميشود.

نحوه اجرا و كاربرد: اين طلسم در شرايط مختلفي مي تواند مورد استفاده قرار گيرد و يك طلسم كاربرديست. بوسيله اين طلسم نقطه يا شي يا فردي كه ميخواهيم روي او جادويي انجام دهيم را نشانه ميرويم. بدين صورت كه چوبدستي را به سمت آن شي يا شخص ميگيريم و با تمركز ورد را بر زبان مي آوريم. بدين صورت بين آن شي يا شخص و چوبدستي شما ارتباط برقرار ميشود و شما هر طلسم و ورد ديگري را بفرستيد مستقيما به طرف آن شخص ميرود. (چيزي مثل حالت قفل شدن نشانه در بعضي ابزار ماگلي) .
ضد طلسم: در موارد جنگ يا دوئل تا زماني كه اين طلسم فعال است فرد قدرت آپارت كردن و غيب شدن ندارد و تنها راه نجاتش از زير بار طلسم هايي كه مستقيم به سمتش ميرود قايم شدن پشت ستونها و يا وسايل و مردم سر راه مي باشد. اگر نيز از فرد طلسم كننده فاصله بگيرد بسته به قدرت طلسم كننده بين 10 تا 100 متر بايد دور شود تا رابطه قطع گردد.
فرد طلسم كننده بايد بگويد : آن اسپسيفيكيوس unspecificious تا ارتباط چوبدستي با فرد مورد حمله قطع شود.
رنگ اين افسون نقره اي مي باشد و باعث ميشود كه مورد طلسم ما نسبت به ساير افراد برجسته تر و قابل رويت تر باشد.

تاريخچه: اين ورد در سال 1756 توسط يكي از شاگردانم اختراع شد و به ثبت رسيد. در جنگهاي بسياري نيز از آن استفاده شد.

نواقص: در حيني كه اين طلسم فعال است روي فرد ديگري نميتوانيم طلسمي انجام دهيم زيرا هر وردي زمزمه كنيم به سمت نشانه ما مي رود.

هوومک الان میخواستم ورد برتر رو بزنم ها...انتخابم کرده بودم..ولی گویا نظرم عوض شد

کاملترین وردیه که تا حالا دیدم...ایول باب الحق که مرلینی! همه چیزش کامل بود!
فقط یخورده تاریخچه شو میتونستی بیشتر توضیح بدی که اون شاگرد کی بوده چطور شده که این ورد به ذهنش رسیده اتفاق بوده یا...!!

نمره از 10: 10

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۳:۳۶:۱۶

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
نام ورد:جیراندوزباریونومالوس Girandoziarionomalos
دسته: ممنوعه
کاربرد: برای ایجاد زمین لرزه
رنگ: سفید
طرز استفاده: چوبدستی را به طرف زمین میگریم و تمرکز میکنیم و نام ورد را فریاد میزنیم
توضیحات: این ورد نیاز به تمرکز بسیار بالایی دارد به طوری قوی ترین جادوگر که در حال حاضر زندگی میکند فقط می تواند زمین لرزه ای خفیف را با استفاده از این ورد ایجاد کند. نام این ورد بسیار طولانی است و تلفظ صحیح آن کاملا ضروری است. هر چه تمرکز و قدرت فرد اجرا کننده بیشتر باشد زلزله ی قوی تری به وجود خواهد آمد
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد: این ورد توسط جادوگران بزرگ باستانی استفاده میشده و طبق شواهد به دست آمده این ورد تا از سال 567 میلادی تا کنون هیچ خسارتی به بار نیاورده است اما اکنون جادوگران زیادی در صدد اجرای قدرتمندانه این ورد هستند

خدایا...توبه!
این دیگه چیه!!
من 5 بار با خودم تکرار کردم تا تونستم درست تلفظش کنم!

" قدرتمند ترین جادوگر در حال حاضر" کیه...؟؟؟ دامبلدور یا ولدمورت! دامبل که مرد پس ولدمورت! آیا امکان داره مرگخواران از این ورد استفاده کنن؟ و اون جادوگران زیادی که در صدد اجرای قدرتمندانه ی این ورد هستن کیان...؟ کیان که قدرتشون به همچین کاری میرسه؟ و آیا ممکنه چند نفر با هم بتونن با اجرای این ورد زلزله خیلی قویی ایجاد کنن!؟

نمره از 10: 9

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۳:۱۸:۵۶

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۹:۴۷ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۵ پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 320
آفلاین
نام ورد:,وریوس(Verius)
کاربرد:این ورد یر ضد طلسم شکنجه استفاده میشه و خیلی قوی تر از اونه
طرز استفاده:باشد چوب دستیتونو به سمت فرد مورد نظر بگیزین و اونو بر خلاف عقربه های ساعت بچرخونین و وردو بگین.
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد:این ورد از سال 892 میلادی تا 2 قرن استفاده میشده امابه دلیل اینکه طلسمی بر ضد طلسم شکنجه هست مرگخواران اونو فراموش شده کردند.
این ورد توسط محققان اون زمان کشف شده بود...
.........................
Finish

ورد به درد بخوریه و فکر کنم خیلی به درد محفل بخوره...میتونستی اینم بگی که محققای اون زمان چطوری کشفش کرده بودن!! اصلا چی شد که این ورد اومد! یا مرگخوارا چیکار کردن که این ورد فراموش شد!

نمره از 10: 7

ویرایش شده توسط گودریک گریفندور در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۴ ۱۷:۲۰:۳۳
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۲:۰۶:۱۸

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
نام ورد: وزير پريوس !!!

كاربرد: براي وادار كردن وزير سحر و جادو به استعفا !!!

طرز استفاده: چند پست گروهي و هماهنگ شده در تاپيك نحوه ي برخورد، و استفاده مناسب از مسنجر و ساير تاپيك ها !!!
چوبدستي خود را روي به سمت صفحه ي كي-بور كامپيوتر خود گرفته و ورد را باصدايي بلند ميگوييد، (دقت داشته باشيد كه صفحه ي مانيتور بايد تاپيك يا آي-دي مورد نظر را نمايش دهد!!!) سپس پستي از جانب شما در تاپيك مربوطه پديد خواهد آمد كه موجبات استعفاي وزير را فراهم ميكند!!!

دسته: بي خطر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاريخچه كوتاه يا طريقه كشف ورد: در زمانهاي نچندان دور، در آن هنگام كه عده اي از طرح ها، برنامه ها، قيافه، چهره، معاونين، دستياران، مشاوران، نام و... وزير سحر و جادو چندان دل خوشي نداشتند، شروع به اعتراض به وي نمودند. پس از چندي كه آنها از طُرُق مختلف اعتراض و مخالفت خود را اعلام نمودند، تازه آنها فهميدند كه چرا از قدرت جادويي خود بهره نميگيرند و كاري نميكنند كه وزير ديگر جرعت ورود به جامعه جادوگراني را به خود ندهد(!!!) و آنگونه بود كه افرادي كه نامشان هرگز فاش نخواهد شد به فكر ابداع چنين وردي افتادند و چندي طول نكشيد كه اين ورد آماده ي استفاده گشت. اين ورد تا كنون يكبار بيشتر استفاده نشده ولي پيش بيني ميشود كه اين ورد تحت استفاده انبوه قرار گرفته و موارد استفاده آن نيز افزايش يابد. شنيده ميشود كه نسخه هاي پيشرفته تر اين ورد، در دست ابداع ميباشد...!

ها ایول...یه ورد طنز هم دیدیم!!

قشنگ بود فقط رول پلیینگ بود که بهتره اینجا رول کمتر باشه چون فروم غیر روله! ولی با استفاده از کتاب میشه طنز هم بگین!

در ضمن کجا یه بار بیشتر استفاده نشده...پس انتخابات دراکو چیه اون وسط
وقتی نوع پیشرفته ترش بیاد هم میشه معاونای وزیر رو اغفالیده کرد تا دسترسی های وزیر رو به دست بیاریم بعد هم که کلا وزیر رو بلاک کرده خودمون وزیر میشیم!! آستکبار!!

نکته: چقدر ورد بیخطر....

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۲:۱۰:۳۷

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
نقل قول:

نام : هوم هوسيوس (home-houseios)
كاربرد: ساختن يه خانه در مدتي كم.
روش استفاده: ابتدا مكاني كه براي ساخت خانه مناسب است را انتخاب كنيد. سپس تمام جوانب خانه را در نظر بگيريد. ورد را اجرا كنيد.

ورد خوبی بود و زیاد به درد میخوره واسه زوجهای جوانی که پول ندارن خونه بگیرن فقط کاش یخورده بیشتر توضیح میدادی مثلا اینکه همینجوری ورد بزنی اجرا میشه یا اینکه باید همه مصالحش آماده شده باشه !! خیلی چیزای دیگه هم میتونستی بگی! اینکه وسایل خونه توش میشه یا بعدا باید آورد، و...!!!!

همين جوري آماده ميشه.
وسايل اوليه زندگي رو هم ميزاره توش. اگه بخواي تجملاتي بشه بايد چيزاي ديگه رو خودت بوجود بياري.
منم نمره مي خوام.

ها من که اینو ویرایش کردم...ایناهاش! نقد شده پس نمره هم داده میشه بهش...ولی دفعه بعد وردهای تازه بده ها!

نمره از 10: 5

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۱:۴۸:۵۰

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
نام ورد: بزتایوف (boz taiof)
کاربرد: برای ظاهر کردن بز در مواقع نبود غذا
طرز استفاده: دستت را به حال 90 درجه می کنی سپس چوب دستی را نوک انگشت ها به سمت جلو می گیری بعد ورد رو می خونی
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد: هیچی یک سال رفته بودیم کویر لوت ، غدا نبود از فرط گشنگی این ورد رو ساختم .

ها تو از هاگوارتز پاشدی اومدی کویر لوت؟ تو خجالت نمیکشی به جای درس خوندن میای کویر!

ورد خوبی بود فقط من نفهمیدم تایوف چی بود آخرش! این کلمه یعنی چی منو روشن کن!
طریقه کشف رو میتونستی بیشتر توضیح بدی...یه داستان خلاقانه جور کنی...فقط کافیه یخورده فکر کنی اونقدر داستان به ذهنت میرسه..!!!
همین بز ظاهر کردن خودش یه خلاقیته!
طرز استفاده اش هم خوب بود فقط من نفهمیدم چوبدستی رو نوک انگشتها به سمت جلو گرفتن چجوری میشه!

نمره از 10: 7

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۳:۰۰:۴۰

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ورد "زيگراگ فلاتونيوم" با تو ضيحات:

اين ورد معمولا توسط خانمهايي كه در اثر اضافه وزن زياد دچار افسردگي شده اند انجام مي شود!!!زيرا هر خانم با هر بار استفاده از اين ورد موفق به كم كردن 12 كيلو از اضافه وزن مي شود!ولي شايد بپرسيد كه چرا با وجود داشتن اين ورد همه خانمها لاغر و خوش اندام نيستند؟!به دليل اينكه اين ورد بسيار خطرناك است و علاوه بر نازا كردن زن ممكن است نوعي بيماري ويروسي به بدن انسان منتقل كند!و البته اين نوع بيماري در مواقعي نادر منتقل مي شود!از اين رو خانمها ترجيح مي دهند كه از اين ورد استفاده نكنند!از حدود 50 سال پيش تا به حال ما فقط دو مورد استفاده از اين ورد را داشته ايم كه يك مورد از آنها به وسيله همين بيماري ويروسي كشته شد!
رنگ اين ورد لاجوردي است و مدت زمان اجراي آن 4 ثانيه مي باشد!حرارت آن نيز 34 درجه سانتيگراد است!
اين ورد در حدود 60 سال پيش توسط خانمي به اسم "مايكلا جانسون"كه زني 46 ساله بود اختراع شد!

هه هه زرنگی فکر کردی قبل از شروع نقد زدی ندیدم ورد تکراری قبول نیست جدیداشو بده بیرون این دفعه چون هفته اوله شرکتش میدیم اما دیگه ورد تکراری ندین! چون قشنگ یادم میمونه!

اطلاعاتت کامل بود خیلی ورد خفنی بود فکر کنم دسته اش خطرناک باشه دیگه...طبق دسته بندی کورن اسمیت!

واسه مانکنهای بی علاقه به بچه کاربرد پیدا میکنه...وگرنه کی وردی که مضراتش بیشتر از فوایدشه استفاده میکنه !
نکته: یخورده بی ناموسی بود ها..

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۱:۴۱:۲۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

اریک مانچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
نام ورد:تریبل(treble)
کاربرد:دراز شدن دست و پا
طرز استفاده:ابتدا چوب جادوی خود را کمی به بالا و پایین تاب می دهیم و بعد ورد را یک بار با صدای بلند تکرار می کنیم.هرچه تمرکز بیشتر باشد دست و پای فرد مورد حمله هم بلند تر می شود.وزارت سحر و جادو این جادو را غیر قانونی اعلام کرد زیرا افرادی که ندانسته آن را در جاهای سر بسته برای شوخی روی کسی اجرا می کردند باعث می شد که شخص قدش بیش از اندازه بلند شود و با برخورد سر شخص به سقف در جاهایی باعث مرگ چند جادوگر شد.این ورد می تواند هر چقدر که شخص اجرا کننده بخواهد قد شخص مورد حمله را بلند کند.این جادو بر روی حیوانات هم اثر دارد ولی حیوانات از حد طبیعی خود بیش از 4 متر بلند تر نمی شوند.یعنی اگر فیلی 4 متر باشد 8 متر میشود نه بیشتر.
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد:این ورد در سال 1982 تا 1999کاربرد داشت ولی به دلیل مرگ جادوگران و بعضی اوقات هم ماگل ها باعث شد که وزارت سحر و جادو این جادو را غیر قانونی کند.اما هیچ حیوانی بر اثر این ورد کشته نشد.

من چی بگم!!! واقعا عالی بود! هیچ نقصی نمیبینم توش!

نمره از 10: 10 (آفرین عالی بود!)

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۱:۴۴:۴۶

جوما�

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۵ پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 320
آفلاین
نام ورد:تردینا(Terdina)
کاربرد:برای شکنجه استفاده میشه(طلسمی بسیار قوی که اگر اونو روی یه فرد اجرا کنین باعث قلقلک شدید میشه که ممکنه فرد از شدت قلقلک غش کنه)
طرز استفاده:باید چوب دستیتونو به صورت مایل به سمت فرد مورد نظر بگیرین و وردو بگین.
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد:این ورد از سال 1000 میلادی تا 1876 استفاده میشده اما به دلایل نا مشخصی فراموش شده.
این ورد توسط شخص مرلین کشف شده و امروزه محققان زیادی گرد هم آمدند تا دوباره اونو گسترش بدن..
.......................
Finish

یه ورد تارانتالگرا بود..!! این الان عین همون نمیشه!؟

من در نظر میگیرم که این نوع خطرناک همونه! چون مثل همون عمل میکنه ولی فقط فرد رو ممکنه بغشونه!(غش کنه!)

بهرحال بهتره یخورده نو آوری خلاقیت چیزی داشته باشه...وگرنه چیزی که تو کتاب باشه به چه درد میخوره!

نگفتی آیا بستگی داره به قدرت فرد یا نه...منظورم مثل کروشیو و آواداکداوراست! یا اون دلایل نامعلوم که فراموش شده چی بوده! ممکنه محفل توطئه کرده باشه ذهن کل ملت رو پاکیده باشه! بعد هیشکی یادش نمونده باشه!

نمره از 10: 5

ویرایش شده توسط گودریک گریفندور در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۳ ۱۵:۳۷:۳۴
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۴ ۱۸:۱۳:۳۴

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
نام ورد: سینی تیتالتیوم
کاربرد: این ورد کاری می کند که قد شما هر چقدر بخواهید بلند و یا کوتاه شود
طرز استفاده: چوبدستی را به طرف خود گرفته به صورتF تکان داده و ورد را بر زبان می آریم
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد: ساعت 2:17 توی اتاقم نشسته بودم و فکز می کردم که یکدفعه این ورد به ذهنم خطور کرد و با طلسم های باستانی ساختمش. بعد روی یه دونه ماشین اجراش کردم، دیدم کار کرد. اومدم نوشتم

ها ایول...یه تنوعی شد...همه میگفتن فلانی از فلان جا اینو کشف کرده شما با افتخار اعلام میکنی که خودم ساختمش..

ولی همه اینطوری بنویسن ارزشی میشه همون بهتر که یک در هزار اینجوری باشه!!

تا چه اندازه ای میشه قد رو بلند یا کوتاه کرد؟
مثلا آیا من میتونم قدمو اندازه سوسک کنم! امکان داره!؟ یا یه محدودیت هایی هم داره!

نکته: روی یدونه ماشین اجرا کردی!؟ یعنی رو همه چی اثر میکنه....؟؟؟

من اینارو میگم که کامل بنویسین و ببینین که با خلاقیت چقدر چیز میشه نوشت!!

نمره از 10: 6

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۴ ۱۷:۴۴:۱۲

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.