هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۷

یاکسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۴۵ جمعه ۱۸ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 154
آفلاین
DELTA FORCE و مرگ خواران اسلیترینی

با سلام خبری که میخوانید به صراحت راست و دارای منبع موثقی است تمام بچه های اسلیترین به نیروی دلتا یا دلتا فورس دراومدن .
فرماندهی این نیرو طی شب قبل توسط خودم به قتل رسید (خوب یک ادم اراذل باید میمرد اونم با یه طلسم شکنجه گر) و تمامی افراد انان به رهبری ایگور دیوانه به قتل رسیدند.
طی این خبر دامبلدور اعلام کرد ما نیز به دنبال جمع اوری یک قاتل حرفه ای برای ترور لرد سیاه هستیم در این میان لرد اعلام کرد :((من اون قاتل رو دار میزنم)).
با این گفته ها لوپین در حال تهیه ی مکانی برای اختفا میباشد زیرا نیروی دلتا با 5 موشک سری حاوی طلسم های شکنجه گر و اواداکداوارا و سایر طلسم های نابخشودنی این مکان محفلی هارا ترکاندند ولی شانس به انان رو کرد و انان انجا نبودند.
با خواست خدا و لرد عزیز ما تا چند روز اینده علاوه بر پیدا کردن مکان محفلی ها ان ها را به مجازات میرسانیم.برای ارزوی موفقیت تمامی اسلیترینی ها با لرد پیمان ناگسستنی بستند ...

یاکسلی خبرنگار و سردبیر مرگخواران و فرمانده ی مرگخواران

هری ا

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
اطلاعیه بتا#5 اوباش:

لیست اولیه تیم کوییدیچ اوباش شامل 5 نفر آماده شد ! بار دیگر از تمام اوباش دعوت می شود که با زدن یک پیام شخصی به من به تیم بپیوندند ! در حال حاضر 2-3 نفر جای خالی داریم !
در صورتی که مایل به عضویت در تیم هستید اما در اوباش عضو نیستید کافیست بازدن یک پست در شیون آوارگان و قرار دادن لینک آن در تاپیک اوباش عضو اوباش شده و سپس وارد تیم شوید ...
مزایای ورود به تیم برای اوباش : هر کس عضو تیم بشه 5 امتیاز بهش اضافه میشه ! برای عضویت هیچگونه آزمونی صورت نمیگیره چون شما همتون قبلا توسط من در اوباش تایید شدین.
به ازای هر برد 1 امتیاز به اعضای تیم اضافه میشه ! امتیازات پست های اعضا که در لیگ از ده داده میشه به پنج برگردانده شده و بهشون داده میشه ! مثلا اگر کسی 8 بگیره تو اوباش 4 امتیاز بهش اضافه میشه !
و در نهایت اگر تیم بتونه قهرمان یا نایب قهرمان بشه امتیازات تشویقی طی تصمیمات بعدی اضافه خواهد شد.

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۲ ۱۸:۰۲:۵۶

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۷

توبیاس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۴ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۵۳ شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
از بن‌بست اسپینر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
جادوگر سوزی!!

شرح در متن:
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ شنبه ۴ خرداد ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۰ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۷
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 97
آفلاین
وزارت سحر و جادو و تصمیمات جدید...سرانجام چه خواهد شد؟

چندی پیش به گوشمان رسید که وزیر سحر و جادو البوس سوروس پاتر به بیماری سختی مبتلا گردیده است و خبرنگار این خبر تد ریموس لوپین بود.گفته شده که قرار بر قرائت یک جلد مرلین نامه برای سلامتی ایشان در ایستگاه کینگزکران شده است.متاسفانه یا خوشبختانه تعداد زیادی از دوستاران وزارت خانه امشب به ان ایستگاه رفتند اما عده ای از دوستاران ایشان در خانه ماندند و در دل به نیت مرگ البوس سوروس پاتر صلوات بر مرلین و خاندانش فرستادند.
زیرا که خبر گزاری معتبر مجله ی مرگخواران بعد از ظهر همان روز بعد از چاپ خبر بیماری البوس سوروس پاتر از مجله ی معتبر محفل ققنوس{} خبری را اعلام کرد که همه ی جامعه ی جادوگری را به فکر فرو برد. و اکثر طرفداران البوس سوروس پاتر متوجه چاپ گزارش نشده و برای مراسم قرائت به ایستگاه رفتند.گفته میشود که علت این که طرفداران متوجه چاپ خبر به این مهمی که تیتر اول مجله ی مرگخواران بود نشده اند این است که اکثر طرفداران البوس سوروس پاتر بی سوادند و این جمله دقیقا از صفحه ی اول درست زیر نام البوس سوروس پاتر به قلم لرد سیاه نوشته شده است.
خبر از این قرار بوده است که لرد سیاه و طرفدارانش اقدامات تفریحی زیادی را در اطراف وزارت خانه برای خود فراهم اوردند که این خود منجربه مرگ 2 نفر از کارکنان و زخمی شدن 20 نفر از کارمندان وزارت خانه شد.خانواده ی مقتولین از البوس سوروس پاتر خواستند که این اقدامات را رفع کند و قاتلین را به دام بیاندازد .اما وی با سختی گفت که نمی تواند این کار را بکند و در پاسخ به تهدید های مدرم در باره ی پخش کردن این اخبار هر 2 خانواده مقتولین را به قتل رسانید و همچنین 17 نفر از شاکیان را به ازکابان منتقل کرد.این اقدامات او روح لطیف و نفس روشنش را ازرد{} و او با عذاب وجدان به تخت خواب رفت .طبق گزارشی که در مجله نوشته شده بود البوس سوروس پاتر نمی تواند جلوی اقدامات لرد سیاه و مرگخوارانش را بگیرد و همچنین عذاب وحدان رهایش نمی کند.از طرفی برنج گران شده است و ملت جادوگر بشدت شکایت کرده اند. وزارت خانه بشدت شلوغ است و امار مرگ و میر به شدت بالا رفته است.تا این که البوس سوروس پاتر فرزند هری پاتر تصمیم به فرار از مخمصه گرفت.استعفا نداد زیرا استعفا ی او منجربه پیروزی رقیبانش میشد پس تصمیم گرفت برای همیشه از محلکه فرار کند و خود را وزیر مردمی جا بزند.وزیری که مرد
تمام بیماری او یک نمایش است برای این که خود را به مرگی زود رس برساند.می خواهد از مخمصه فرار کند و به جزایر قناری برود.او از بچگی سواحل را دوست داشته و برای این که لرد تاریکی هیچگاه به جزایر قناری نمی رود زیرا انجا پر از مشنگ است او این مکان را انتخاب کرد تا از دست لرد فرار کند......چه کسانی از مرگ قلابی او خبر دارند؟ دوستاران بی سوادش؟؟؟ ایا او از قصد طرفداران بی سواد جمع کرده بود تا متوجه اخبار روز نباشند؟ و یا هیچ کس جز افراد بی سواد طرفدار او نبود؟؟؟.

طبق این گزارش که در صفحه ی اول مجله مرگخواران بود البوس سوروس پاتر نامه هایی رو به هریک از اعضای وزارت خانه نوشته بود و این نامه ها در زیر حوله مرلین خانه شان مخفی شده بود و این که چگونه به دست لرد سیاه رسیده است بماند.
بعضی ها صحت این خبر را رد می کنند اما من بشخصه این خبر را قبول دارم زیرا مجله مرگخواران هیچ وقت اشتباه نمی کند.

همه ی نامه ها یافت نشد اما 2 تا از ان ها را که خطاب به دو نفر از بهترین دوستانش نوشته بود تقدیمتون می کنیم تا از کلک بازی این وزیر محفلی با خبر شوید.

سیریوس عزیزم:
من همیشه دوستت داشتم اما چه بد که من از دنیا می روم و زندگی را به شما می سپارم.از محفلی ها نگهداری کن و نگذار حریر تیره ی شب ان هارا در برگیرد..اکنون که این نامه را می خوانی من در حال مرگ هستم...من را ببخش اگر پشت شلوارت ادامس چسباندم....اگر ان روز حافظت را اصلاح کردم که یادت برود چقدر گالیون به من دادی.من را ببخش..و دیگر طاقت گفتنم نیست..زیرا که جوش ها و کهیر های درشت دستانم را پر کرده است.

البوس دامبلدور :
نمی دانم چرا احساس می کردم تو پدر بزرگ من هستی البوس...هیچ وقت فراموشت نمی کنم.از محفل نگه داری کن و اینقدر به گیریندال فکر نکن..اون رفته دیگه نمی اد سراغت..به اینده بنگر...درضمن مواظب سوزان بونز هم باش ...می خواستم باهاش عروسی کنم ولی حیف که روزگار امانم نداد....حیف.....اخرین وصیت من این است که نگذارید ولدمورت به جزایر قناری نزدیک شود..انجا مشنگ زیاد داره مشنگ ها می میرند..خیال نکنی ها که دلیل دیگری دارم..دلیل همین است ..من در اخرین لحظه هم به یاد مشنگ هایم

و به این ترتیب متن نامه به دو سر محفل دیگر در این مجله چاپ شد و همگان از نیت شوم البوس سوروس پاتر باخبر شدند.خود را به بیماری زدن برای فرار از مخمصه..رفتن به جزایر قناری و فرار از لرد تاریکی...و تظاهر به مرگ

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ شنبه ۴ خرداد ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
وزیر سحر و جادو در بستر بیماری!

بر طبق آخرین گزارشات رسیده از همکارانمان در واحد مرکزی خبر، امروز وزیر جدید سحر و جادو، جناب آلبوس سوروس پاتر با حالی نزار و تبی معادل بازدم آتشین اژدها برای دقایقی در دفتر کار خود حاضر گردید ولی به علت وخامت و رو به قبله بودن به سرعت به سمت خانه آپارات نمود. البته تنها مدرک دال بر حضور ایشان در دفتر کار صدای دو عدد "پاق" به فواصل کوتاه بود و از آنجایی که تنها وزیر می توانند به داخل اتاق آپارات کنند، تنها نشانه ی حضور ایشان همین بود.

در همین راستا، خبرنگار بسیار سمج و موی دماغ خود یعنی بلاتریکس هپزیبا گرانجر را به سوی منزل پاترها گسیل داشتیم و ایشان پس از آنکه موفق به گفتگو با هیچ یک از اعضای خانواده نشد، به سرعت به سمت دفتر حمایت از موجودات رفت و در آنجا با چهره ی غمگین تدی لوپین، برادر خوانده ی وزیر که به سبب روابط فامیلی موفق شده بود بالاخره شغلی برای خود دست و پا کند، مواجه شد. آنچه در ادامه میخوانید، فرازی از بیانات او در ارتباط با غیبت وزیر است:

"با نهایت تاسف و تاثر و تسلیت به جامعه ی بزرگ و همیشه در صحنه ی جادوگری باید بگم که وزیر در بستر بیماری با قوی ترین دشمنش یعنی مرگ دست و پنجه نرم می کند و حتی شفاگران سنت مانگو هم از او قطع امید کرده اند. اما وزیر حتی در این لحظات سخت هم به یاد رعایا و مسکینان بوده و در کوبنده ترین بیانیه اش گفت که اگر زنده می ماند آستکبار را نابود می کرد. ضمنا" از جادوگران ریز و درشت حلالیت طلبید و گفت تنها هدفش خدمت به آنها بوده است.آخرین سخن وزیر رو هرگز فراموش نمی کنم: نمیخوام جوون مرگ بشم تدی! "

ظاهرا" تنها یک معجزه می تواند وزیر مردمی را به ما بر گرداند. بهمین مناسبت دوستان، اقوام، اشنایان و دوستداران وزیر امشب در ایستگاه کینگز کراس گرد هم آمده و برای شفای وزیر، یک دور مرلین نامه را از ابتدا تا انتها قرائت می کنند. شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است و بامداد امشب آغاز می شود. باشد که در پناه ریش مرلین، سلامتی به آلبوس سوروس پاتر و شادی به جامعه ی جادوگری یک بار دیگر باز گردد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
بخش تبلیغات

کمپانی دریم هوگ تقدیم می کند :
پوستر فیلم

داستان واقعی یک پسر برای رسیدن به آرزوهایش
داستان پسری که می خواهد راه کلاهبرداری پدرش را ادمه دهد ...
داستانی قشنگ و خنده دار با بازی بهترین بازیگران هالیوود و هالی ویزارد.
هوگو ویزلی در نقس پسر باهوش و خوشتیپ داستان که می خواد به اهدافش برسه .
پرسی ویزلی در نقش کارآگاه سمج داستان
لیلی پاتر، بلیز زابینی ،بارتی کرواچ ،لرد ولدرموت ،رون ویزلی ودهها بازیگر توانای دیگر که در این فیلم گرد هم آمده اند که بتوانند اشک شما را دربیاورند و بعد خنده را جانشینش کنند .

ارزشش رو داه یک بار ببینی

عکس فیلم

اگه می تونی منو بگیر اگه می تونی منو بگیر

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
آگهی تسلیت

از خاطر رودلف نرود جیغ تو هرگز
ای آنکه به نیکی همه جا مارزبانی

لرد گرانمایه
با نهایت تالم و تاثر و تاسف قربانی شدن شناسه ی مرگخوار محبوبتان؛ بلاتریکس لسترنج را که مادری مهربان برای مانتیمورت و همسری فداکار برای رودلف بود را به شما و رودلف داغدار تسلیت عرض می کنیم.
نگاه مهربان و لبخند همیشگی او همواره در یاد ماست. برای آن مرحومه طلب رحمت مرلین و برای بازماندگانش شکیبایی آرزومندیم.

به اطلاع ملت جادوگر می رساند مراسم وداع با این عزیز از دست رفته در ساعت ۱۴:۴۰:۲۰ ظهرچهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ از تالار خصوصی اسلیترین به طرف گورستان ریدل انجام شد. ضمنا مجلس ترحیمی در همان روز در دژ مرگ واقع در خیابان خانه ی ریدل برگزار گشت.

از تمامی جادوگرانی که در مراسم تشییع و تدفین و سوگواری آن مرحومه حضور یافتند و با درج آگهی،پرده نویسی و ارسال سپر مدافع، ابراز همدردی نمودند صمیمانه سپاسگزاریم.کروشیویی نیز نثار محفلیان می کنیم که پارچه نوشته ی سفید برایمان فرستادند. باشد که جبران کنیم.

ضمنا از مکان خانه ی ریدل بار دیگر در جوار آرامگاه ابدی اش واقع در قطعه ی 666 گورستان ریدل گرد هم می آییم. وسیله ی ایاب و ذهاب برای ارباب فراهم می باشد. هزینه ی مراسم به وصیت مرحومه صرف امور خیریه نمی گردد.

از طرف خانواده ی مرگخواران

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
هم اکنون شاهد خبری بس سیفید میفید از پیام امروز خواهید بود :

جادوگران! جادوگران !

ستون حوادث :

قضات شعبه 13 دادگاه کیفری هاگزمید لرد ولدمورتی را که متهم است هنگام کشتن مشنگی ، به منظور انجام شکنجه بر روی مرگخوار قدیمیش ، ایگور کارکاروف ، آلبوس دامبلدور را به قتل رسانده ، به قصاص محکوم کرد !

مسئول این موضوع در تشریح این پرونده گفت :

این لرد ، مثل بقیه ی لرد ها به طور کاملا عادی به مشنگ کشیش می پرداخته که متوجه حضور مرگخوار قدیمیش در آن نزدیکی ها شده ، در نتیجه وسوسه شده و برای شکنجه کارکاروف راهی کوچه بغلی گشته است .

متهم کارکاروف را همراه با آلبوس دامبلدور کبیر دیده که در حال قدم زنی بوده اند ، لرد به قصد شکنجه ی کارکاروف به آن دو نزدیک شده و برای انجام اینکار مجبور به قتل آلبوس دامبلدور شده بود .

مسئول پرونده افزود :

با اینکه متهم به قتل ادعای بیگناهی می کند و اظهار دارد که پس از شلیک طلسم مرگبار " آواداکداورا" به سوی دامبلدور ، او نمرده ، بلکه طلسم به ریش او خورده و به سمت خیابان کمانه کرده ....
اما تمامی شواهد بر علیه این لرد بوده و او گناهکار است !

قصاص ! ( کپی رایت بای " زیر تیغ " )

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

هپزیبا اسمیت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
از شیون آوارگان.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 62
آفلاین
بــــــــــــــــهترین انتخاب تد ریموس لوپین؟
بعد از گذشت ساعات طولانی و متوالی و پشت سرهم و پیوسته {قید تکرار} ما به این نتیجه رسیدیم که باید این خبر ناگوار را برای شما عزیزان بیان کنیم.اخباری که مطمئنا شمارا اشفته خواهد کرد.اما با این حال من و فقط من و فقط من توانستم مقامات را راضی به انتشار این خبر کنم و هم اکنون این خبر را در مجله ی معتبر و فوق العاده معتبر پیام روز { } مشاهده می کنید.

سه شنبه بعد از ظهر تمامی مقامات والای انتخاب وزارت اصلی دنیای جادوگران اضهار داشتند که یک بعد از ظهر سخت را سپری کرده اند.

گویــی اکثر اعضای گیریفندوری و اسلایترین به وزارت تدریموس لوپین اصرار دارند و اورا در حالی که در صبح روز یک شنبه برای شنا به استخر رفته بود گیر انداختند و با خریدن هزاران ابمیوه ی پرتغالی و کیک های غورباقه ای از او خواستند که وزارت را بپذیرد و یا در خواست کاندید شدن بدهد.اعضای گیریفندور بسیار متعجب از این اقدامات گروه اسلایترین اندیشیدند که نکنه تد ریموس لوپین در گذشته عضو اسلایترین بوده است و این باعث شد عده ای از دور و برش پراکنده شوند .از طرفی بعد از ظهر همان روز اعضای گروه ریونکلا با فرستادن نامه های عربده کش به دفتر استرج پادامور و همین طور فرستادن عکس کاندیده ها و نامه های فراوان از تد ریموس لوپین خواستند که کاندید شود ولی او همچنان به شنا در استخر و نوشیدن اب پرتغال زیر چتر مشغول بود و اظهار داشت که نمی داند وزارت یعنی چی ؟
مقامات والا بسیار متعجب گشتند و هیچ کس نمی دانست دقیقا چه اتفاقی در پیش است .چرا تد ریموس لوپین در حالی که اعضایی همچو پرسی ویزلی و سیریوس بلک وجود دارند؟و ایا تد ریموس لوپین با سابقه ی درخشانش در جامعه ی جادوگری واقعا نمی دانست وزارت چیست؟ ویا فکر می کرد متواضع بودن باعث می شود اطراف بیشتری به سمتش کشیده شوند.لزا این فکر درست از اب در امد و نیمه شب بچه های کراپ{برادر ناتنی هگرید} به خانه اش حمله ور شدند و از او خواستند که کاندید وزارت جادوگری شود ولی او پتو را روی سرش کشید و گفت که می خواهد بخوابد

طبق اظهارات درست و یا نادرست سیریوس بلک نیمه شب روز یکشنبه به کلبه ی تد ریموس لوپین رفته و اورا تهدید کرده است که اگر بخواهد به تواضع بازیش و جمع کردن رای ادامه دهد هم خودش هم پدرش را به قتل می رساند و تدریموس لوپین هم در جواب لباس خواب صورتی رنگش را تکانی داده و گفته که حسابی خسته است.
خطر های زیادی در اطراف تدی وجود دارد چون همین دیشب بود که پرسی ویزلی از وی خواست که خودرا به هلاکت برساند وگرنه معلمی کلاس انشا {} را از وی می گیرد.و تد ریموس لوپین هم در جواب گفت که به تو هیچ ربطی ندارد موقرمزی.!

و در میان فقط بچه های هافلپاف بودند که از مخفیگاه خود بیرون نمی امدند.!سرانجام چه خواهد شد؟!

[size=small][b][color=00CC00]شناسه ی جدید مÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
اطلاعات کاندیدهای وزارت ...

طبق خبری که خبرنگار ما که تازه از خواب ناز بلند شده از محل ثبت نام کاندیدها آورده , برخی از نامزدها را معرفی کرده و در زیر نام آنها را می بینید :

1- آقای الیواندر

2- هوگو ویزلی

3- اینیگو ایماگو

4- سیریوس بلک

5- پرسی ویزلی

6- گلگومات

7- آلبوس سوروس پاتر

8- بارتی کراوچ

در بین این کاندیدها گریفندوری ها بیشترین نامزد را دارند و ریونکلا هیچ کاندیدی ندارد .
دو مرگخوار هم به جمع نامزدها پیوستند و محفلیان نیز به سه نفر می رسند .
جوان ترین نامزد در کل آقای الیواندر هست اگر سوابق گلگومات رو در نظر بگیریم و اگر سوابق گلگومات رو در نظر نگیریم وی جوان ترین هست .
و پیر ترین نامزد نیز (آمار درستی از سیریوس که در قدیم هدویگ بوده بدست نیامد پس ...) پرسی ویزلی هست .

در این میان مدیران به شور نشسته اند تا افرادی را از بین این کاندید ها انتخاب کنند و اجازه ی زدن ستاد را به آنها بدهند .

مسئول اصلی انتخابات استرجس پادمور به زودی منتخبین را ارائه می دهد ... امیدواریم که مدیران در کارشان عدالت را پیشه کنند .

بارتی کراوچ
پیام امروز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.