هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر سال
پیام زده شده در: ۳:۵۸ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
راي من پروفسور كوييرل است
چون خوب تاپيك ميزنه وخوب جواب ميده

مردود

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۹:۱۱:۰۹

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱:۱۱ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
این هم یه انتخاب مشکل دیگه. واقعا مشکله بین بچه ها برای این مورد گزینه ای انتخاب کرد. ای کاش میشد که چند نفر رو انتخاب کرد. اون موقع حتما سرژ، کوییرل، جیمز پاتر، کرام و ... دیگه انتخاب میشدن. با این وجود من پروفسور کوییرل رو انتخاب میکنم.
1- در کار نظارتش جدی بوده و با کسی تعارف نداشته.
2- تاپیکهایی زده که باید برای پست زدن درشون فکر کرد مثل آیینه نفاق انگیز
3- برای سایت وقت میزاره و برای بهتر شدن سایت با ناظر و مدیر و هر کسی که لازم باشه، بحث میکنه و حرفش رو به کرسی میشونه.

انتخاب من : پروفسور کوییرل

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب,از پشت اشاره ميكنن كه بيام اينجا راي بدم منم خوشحالم كه جزو آدم محسوب شدم و ميام راي ميدم...
خب حالا از پشت اشاره ميكنن به كي راي ميدي منم خيلي خوشحالم كه منو يه كم بيشتر جزو آدم محسوب كردن پس حالا به كي راي ميدم؟
خب اينجا دو نفر بيشتر مد نظر بنده ميباشند:پروفسور كوييرل نفر اول هست و بعدم برادر حاجي امپراطور و تاريك ميباشد.

خب استاده گرانقدر و به نوعي پدر رول فارسي اگه اغراق نكنم بي هيچ چون و چرايي امپرور ميباشد,واقعا كسي كه يه دونه از پستاي ايشون رو بخونه مجذوب ميشه و فقط لذت ميبره من خودم يكي از شاگرداي ايشون توي تاپيك امپراطور تاريكي بودم و از نقدهايي كه ايشون ميكرد لذت ميبردم ولي خب ما اينجا ميخوايم جادوگر سال رو انتخاب كنيم پس بايد تمام معيارها سنجيده بشه...
پروفسور كوييرل فرديه كه خودم زحماتتشو با اين چشمام ديدم درسته يه كم آدم رو ميپيچونهولي واقعا زحماتي كه ميكشه از ته قلبشه البته من كاري به شخصيت خارج سايت هيچ كس ندارم وگرنه راي من صددرصد به امپراطور بود ولي كوييرل عزيز پابت كرده كه پتانسيلشو داره و هرچقدر هم كه زمان ميگزره اين موضوع رو بيشتر نشون ميده.
متاسفانه من از تابستون امسال وارد سايت شدم و نميتونم در مورد قبل از اون نظري بدم پس به همين دليل راي من پروفسور كوييرل ميباشد اميدوارم انتخابم درست بوده باشه.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
منم واقعا باید با جرات تمام بگم حاجی بزرگترين خدمت رو به رول سایت کرد و رفت ! رولهایی که امپراطور میزد وحشتناک فوق العاده بود !! یعنی در طول تاريخ رول سایت من شاید تنها دو نفر رو دیده باشم که میتونن به گرد پای این عزيز برسند ... یکی لرد ولدمورت ابتدایی سایت و دیگری مرلین !
امکان نداره که شما حتی یک شباهت بین پستهاش پیدا کنید !!
شاید خیلی از دوستان ایشون رو نشناسن اما بدون هیچ شک و تردیدی من فکر میکنم که واقعا جادوگر برتر این سایت از هر لحاظ ایشون هست .
این عنوان جادوگر سال مجموعه تمام قابلیتهای یک فرد هست که همگی باید در کنار هم باشند تا فرد برتر انتخاب بشه .
در کنار رول پلینگ عالی ، مديريت فوق العاده ای هم داشت و یکی از بهترين افراد بود که شم بالای مديریت رو داشت !
هر کاریش رو با دلیل و منطق انجام میداد و همیشه بهترين کار و راه رو انتخاب میکرد .
فکر خلاقی هم داشت و ایده های کاری خیلی ارزشمندی رو به سایت تزريق کرد که شاید خیلی از اونها کم رنگ شده باشه اما مسلما هنوز هم خودش رو نشون میده .
برگی بر دفتر زرين جادوگران بودند و این عنوان شایسته چنین فردی هست .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

تام ریدلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 150
آفلاین
نشان ویژه ی نخستین جشنواره ی سالانه ی جادوگران
- با تقدیر از پروفسور فقید کوییرل -
به خاطر تلاش شایان توجه در گسترش مرز های جادو و توجه ویژه به نظارت بر ارگان ها جادویی ( عمرا اگه کسی فهمید منظورم چیه! )
می رسد به "سرژ تانکیان"!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
جادگر سال..واقعا سخته.....من خودم از بهمن پارسال عضوم ولی متاسفانه از بهار تازه وارد بحث خود رول پلینگ و .... شدم، در این مدت عضوی رو شناختم که هم فعال بود، هم عالی مینوشت، هم عالی نقد میکرد و تک تک به تمام اشکالات رسیدگی میکرد، هم طرحه سوژه بود!! به نظر من اون شخصی نیست به جز همین دوست عزیزمون سرژ تانکیان!!
حداقل به نظر من واقعا شایسته این رنکه!!

[size=small]جادوگران برای همÙ

جادوگر سال
پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
رای من بدون هیچ فکر و تاملی!:امپراطور تاریکی

فکر کنم کسایی که قبل از من رای دادن عنوان تاپیک رو ندیدن که نوشته جادوگر سال!

ببینم شما بهتر از امپراطور هم مگه نویسنده دیدین تو سایت؟(البته خب بلاتریکس(سارا) و گیلیدی هم جاشون محفوظه)

فعالیت مدیریتی و همچنین رول پلیینگ حاجی که حرف نداشته و جای هیچ حرفی رو باقی نمیگذاره.(یه سوال:ببینم حاجی شما کامپیوترت رو با خودت همه جا میبردی؟!)

سوژه سازی هم که کاملا مشخصه...حرف نداشت!
به نظر من اگر از اسفند سال قبل بررسی کنیم دوران اوج نویسندگی حاجی زمان قبل از ولدمورت شدن مرلین بود و البته در زمان ولدمورت شدن مرلین هم فعالیت های واقعا خوبی رو داشت که قابل تقدیره واقعا)(اصلا وقتی حاجی مینوشت مگه امکان داشت کسی نره و پستش رو نخونه؟)

خب پس من به نظرتون باید به کی رای بدم؟
اصلا من چرا دارم اینقدر حرف میزنم....

یک کلام ختم کلام...رای من:امپراطور تاریکی!

پی نوشت:فقط من موندم که وقتی جادوگر سال میگذارین چرا به بعدش فکر نمیکنین!!...الان فرض رو بر این میگیریم که حاجی جادوگر سال شد.چه شکلی میخواین رنک رو بهش برسونین؟...فقط اسمش هست دیگه خودش که نیست!

دامبل عزيز...هموطنروي كه گفتم يكي از شرطها اينه كه بايد طرف پيوسته فعال باشه...نظر تو امپراطور تاريكي هست و محترمه.مشكلي هم نيست اگر انتخاب شد. براش رنك ميزارن.

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
سرژ یا کوییرل...مسئله این است!

سرژ از یه طرف برای این حذب و انتخابات و اینجور چیزا...و کوییرل از طرف دیگه برای این همه رسیدگی خوب به کل فرومها...حقش بود مدیر شه.

ولی بازم به نظر من کوییرل بیشتر شایسته جادوگر ماه هست..دلایلشم من میدونم، شما میدونید، پس نیازی نیست بگم!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
خوب، می‌بینم که این سرژ آخرش نظر خودش رو روی کرسی نشوند و ترین‌های ماه رو کرد سال!!

من بخوام یه نفرو اسم ببرم که توی کل این مدت عضویتش پیوسته فعال بوده، و فعالیت‌های بسیار مفیدی هم داشته، می‌تونم به پروفسور کوئیرل عزیز اشاره کنم.
اون موقعی که ناظر نبود، یکی از فعال‌ترین کاربرا بود. وقتی ناظر شد، نظارتش حرف نداشت، الانم که مدیر شده، به همه‌ی فروم‌ها می‌رسه. مشکل قدح اندیشه رو بعد از کلی جار و جنجال تونست حل کنه و ... کلی چیز دیگه که بخوام بگم زیاد می‌شه.

به نظر من پروفسور کوئیرل واقعاً شایستگی این عنوان رو داره. ضمن اینکه زحمات عزیزان دیگه‌ای مثل دوست خوبم سرژ، یا دیگران رو هم به هیچ وجه نباید نادیده گرفت.

رأی من: پروفسور کوئیرل

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
هم....

خب توي مدت اخير افراد زيادي توي سايت بودند كه خيلي زحمت كشيدند و فعاليت هاي مثبت زيادي هم انجام دادند.مثل نارسيسا ي عزيز، پروفسور كوييرل عزيز، سرژ و خيلي هاي ديگه.
ولي در اين ميان من به سرژ راي مي دم. كار هاي زيادي انجام داده كه دليل بر اين انتخابه. مثل كارهايي كه براي هافلپاف انجام داده، نقد هاي زيبايي رو كه در دهكده شروع كرده بود، نوشته هاي زيباش، تشكيل حزب با سايرين، انتخابات وزارت و .....

در كل من به عنوان عضوي از جادوگران از كساني كه شايد مدتيه فعال نيستند ولي در همين يك ساله ي مورد نظر كمكي ارزنده براي سايت بودند تشكر مي كنم مثل كرام عزيز و ريموس لوپين عزيز.

موفق باشيد
پيتر

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.