هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختراعات جادویی,مخترع کلیک کن!
پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

فريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶
از قلعه ي سياه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
سلام

نام اختراع:ساعت جادوگري

مخترع:خودم

تاريخح اختراع:2 سال پيش

---------------------------------------------------------------------------------
شرح اختراع:اين ساعت يك ساعت بسيار بزرگ جادويي است كه در سالن گريفيندور نصب شده است.اين ساعت به وسيله ي سيم هايي به ساعت هر يك از بچه ها
نصب مي شود و به وسيله ي معلم ها اين ساعت بزرگ به ساعت هر يك از بچه ها ابلاغ مي كند كه امروز چه ساعتي بايد بيدار شوي چه ساعتي بايد به سر كلاسي
بيايي چه امتحاني داري و كلي اطلاعات ديگه.
در واقع اين ساعت مثل يك برنامه ريزي است كه معلم ها مي كنند ولي هوشمند و سخنگو.
در آينده ي نزديك همه ي سالن ها به اين دستگاه مجهز مي شوند.

--------------------------------------------------------------------------------
قيمت ساعت اصلي 90 گاليون

مركز سازنده:كارخانه ي استار

لرد سياه نابودتون ميكونه

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
نام اختراع:موزه جادوی
سال اختراع:بعد از شورش اجنه
توضیحات:بعد از شورش اجنه با توجه به میزان قنایم زیادی که از جنگ باقی ماند به این فکر افتادم که همچین موزه ای بسازم تا از این وسایل را در ان نگه داری کنم.بعد با توجه به یک سری ورد ان را تقویت کردم تا بتواند به صورت خود کار در باره اشیا داخل موزه توضیحات کافی بدهد.و در باره تاریخچه هر یک اطلاعات کافی بدهد.همچنین این موزه این قابلیت را دارد که میتواند در باره سایر اشیا هم که قدیمی اند ولی در دست نیست اطلاع بدهد.همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش عابر شناس این موزه از قیمت وسایل خود مطلع شوید.

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
نام اختراع:توپ سخنگو
نام مخترع:خودم
تاریخ اختراع:در زمان جوانی ام.
تاریخچه اختراع:همان طور که گفتم من در زمان جوانی ام چون علاقه بسیاری به وسایل مشنگها داشتم به بازی مشنگها یعنی فوتبال علاقه مند شدم و برای اینکه کمی از جادو را هم وارد بازی فوتبال کنم این توپ را اختراع کردم.
شکل ظاهری:شکل این توپ منحصر به فرد مانند شکل تمام توپ های فوتبال مشنگها است.
روش ساخت:به یاد ندارم!
کارایی:این توپ به درد کسانی می خورد که اگر روزی یک جادوگر خواست که از این بازی های مشنگی مانند فوتبال بکند بهتر ایت با این توپ جادویی و سخنگو فوتبال بازی کند زمانی که شما با این توپ فوتبال بازی می کنید اگر یک خطا شد و بین دو تیم اختلاف پیش آمد توپ خودش حقیقت را می گوید و می گوید که چه کسی بر روی چه کسی خطا کرده است و یا اگر توپی گل شود و تیم دیگر بگوید که گل نشده است و دو تیم بر سر این مسئله اختلاف پیدا کنند این توپ خودش می گوید که گل شده است یا نه.پس این توپ می تواند بسیار مفید واقع شود.((البته به یاد داشته باشید که توپ به نفع و یا به ضرر با به قول خودمان پارتی بازی نمیکند و شما نمی توانید با هیچ طلسمی نظر او را عوض کنید یعنی به نفع شما رای دهد مگر با طلسم های شوم که در آن صورت هم مورد بازخواست وزارتخانه قرار خواهید گرفت.))
توضیحات:من این توپ را به تولید انبوه رسانده ام پس شما می توانید این توپ را در بیشتر مغازه ها پیدا کنید و همچنین مجوز وزارتخانه هم دارد.
عکس این اختراع

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۴ ۱۴:۳۸:۵۱
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۴ ۱۴:۴۲:۰۲

پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
نام اختراع:آینه حقیقت گو
سال اختراع:دوران سفید برفی
توضیحات:همان طور که در قصه های سفید برفی دیدید این اینه قابلیت گفتن حقایق و اینده نگری دارد کافی است شما در اینه نگاه کنید و سوالی از ان بپرسید تا اینه به شما حقایق را بگوید.من در دوران شورش اجنه از راهنمای های این اینه استفاده میکردم.این اینه با ما گفت که سر نوشت این شورش چه می شود و برای همین در روز های اخر وقتی فهمیدم که دیگر راه نجاتی نیست فرار را بر قرار ترجیح دادیم و رفتیم تا دستگیر نشویم!

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:بالش پاسخگو
تاریخ اختراع:همین چند روز پیش
تاریخچه اختراع:من چون همیشه دررشب وقتی که به رخت وخواب میروم کلی سئوال با جواب هایی مجهول به ذهنم می آید. سئوال هایی که طی چند روز در مغز من جمع شده است.به همین دلیل بیشتر شبها خوابم نمی برد و یا خیلی دیر می خوابیدم((از دست آن سئوال ها)).به همین دلیل این اختراع را کردم.
شکل ظاهری:شکل این بالش مانند تمام بالش های معمولی است.
روش ساخت:برای ساخت این بالش شما باید پارچه بالش را از الیاف به کار برده شده در ساخت شنل های نامرئی بسازید و آن را از پر های ققنوس پر کنید آنگاه آن بالش خاصیتی جادویی و منحصر به فرد به خود می گیرد.
کارایی:این بالش پاسخ سوالاتی که شما در آن روز برای شما پیش امده و شما پاسخ آن ها را نمی دانید و یا مشکلاتی برای شما پیش آمده که شما به یک راه حل نیازمند هستید فقط کافی است که شما سر خود را بر روی این بالش بگذارید و به خواب فرو بروید در این صورت شما در رویاهای خود پاسخ سوالات و راه حل مشکلات خود را میابید.فایده این بالش این است:
1-کمک کردن به راحت خوابیدن شما.
2-دریافتن پاسخ ها و راه حل های مشکلات شما.
توضیحات: من قصد ندارم این بالش را به تولید انبوه برسانم.درست است که به خواب. نیاز های روزانه و دیگر مشکلات جادوگرها کمک می کند و باعث می شود که نسل پرندگان افسانه ای ققنوس ها منقرض شود.و در این صورت خیلی بد می شود پس همان بهتر که به تولید انبوه نرسد.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:ردای جادویی(2)
تاریخ اختراع:در زمان مجردی ام
شکل ظاهری:شکل ظاهری این ردا مانند شکل تمام رداهای معمولی است و می تواند در اندازه ها مختلف کوچک و بزرگ باشد.
روش ساخت:الیاف این ردا از جنس الیاف به کار برده شده در ساخت شنل های نامرئئ است به این ترتیب شما هم باید از این نوع الیاف ها تهیه کنید و با آن یک ردا بسازید فقط به یاد داشته باشید که چند طلسم باطل کننده نامرئئ بودن ردا و چند طلسم باستانی در ساخت این ردا به کار ببرید.
تاریخچه اختراع: در زمان مجردی و تنهاییم چون هیچ درآمد و پولی نداشتم تا نیازهام رو برطرف کنم این ردا را اختراع کردم.
کارایی:این ردا به این صورت کار می کند که وقتی در جیب آن دست خود را فرو می کنید مقدار گالیون مورد نیاز شما((البته باید مقدار آن را در ذهن خود تصور کنید و بر روی آن تمرکز کنید تا ردا آن مقدار گالیون را به شما بدهد))در دست شما ظاهر می شود و شما می توانید با آن مقدار گالیون نیاز های روزانه خودتان را برطرف کنید.
توضیحات:من قصد ندارم این ردا را به تولید انبوه برسانم چون ممکن است از آن استفاده های شومی شود.
عکس این اختراع

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۴ ۱۶:۰۴:۴۱

پیام زده شده در: ۱۳:۴۲ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:روزنامه آینده
تاریخ اختراع:زمانی که خیلی جوان بودم.
شکل ظاهری:شکل ظاهری این روزنامه مانند تمام روزنامه های جادوگری است((مانند روزنامه پیام روز))
روش ساخت:یه رازه!
تاریخچه اختراع:من چون در جوانی شور و شوق بیشتری برای انجام دادن کارهای هیجان انگیز داشتم این روزنامه را ساختم و از آن حداکثر استفاده را کردم.
کارایی:این روزنامه اتفاقات آینده یعنی اتفاقات روز بعد را برای شما پیش بینی میکند یعنی درون آن نوشته شده است که فردا چه اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد و اگر شما دنبال یک کار هیجان انگیز باشید میتوانید از اتفاق افتادن آن حوادث ناگوار جلوگیری کنید.
توضیحات:من قصد ندارم که این روزنامه را به تولید انبوه برسانم چون ممکن است از آن استفاده های شومی شود.راستی من دیگر از اتفاق افتادن حوادث فردای هر روز جلوگیری نمی کنم.پسرم این کار را انجام می دهد.

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:دستگیره سبک کن
تاریخ اختراع:زمانی که تاجر بودم
شکل ظاهری:یک دسته ای با شکلی معمولی است که در انتهای آن یک قلاب وجود دارد.
روش ساخت:من در یکی از سفر هایم به شهر قدیمی جادوگران که آتشفشان قدیمی در آنجا قرار دارد با شجاعت مقداری از آهن های ذوب شده درون کوه را باوسایل مخصوص بیرون آوردم.شما هم باید با آهن ذوب شده در کوه آتشفشان قدیمی یک دستگیره به کار ببرید و چند طلسم باستانی سبک کن درونی در ساخت آن به کار ببرید.
تاریخچه اختراع:من در سفر هایم چون زیاد به این ور و اون ور می رفتم و حتی با داشتن چمدان جادار هم باز هم بار هایم سنگین بود به همین دلیل این اختراع را کردم.
کارایی:این دستگیره به ای صورت کار می کند که وقتی آن را به شئ که وزن ان خیلی خیلی زیاد است وصل کنید وزن آن به اندازه ای میشود که شما بتوانید آن را بلند کنید و به شما هیچ فشاری نیاورد ولی اگر دوباره آن دستگیره را باز کنید وزن آن به حالت اول باز می گردد.
توضیحات:من قصد دارم این دستگیره را به تولید انبوه برسانم چون تولید آن آسان است و مجوز وزارتخانه هم به راحتی می گیرد چون خیلی به درد بخور است.
عکس این اختراع

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۴ ۱۵:۴۹:۰۳
ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۴ ۱۵:۵۲:۲۶

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:چمدان جادار
تاریخ اختراع:زمانی تاجر بودم
شکل ظاهری:شکل این چمدان مانند همه چمدان های معمولی است.
روش ساخت:من در یکی از سفر هایم به رومانی که برای تجارت رفته بودم دیدم که یک پیرمرد در گوشه یکی از کافه های آنجا ایستاده است و قطعه بزرگی از پوست یک اژدهای سیاه قدیمی و پوست کلفت در دست دارد و می خواهد آن را بفروشد من هم آن پوست را خریدم ویک چمدان با آن ساختم و در ساخت آن چن افسون کوچک کننده درونی به کار بردم.شما هم می توانید این کار را انجام دهید.
تاریخچه اختراع:من در زمانی که تاجر بودم و تجارت می کردم چون وسایل زیادی را باید با خودم به این ور و اون ور می بردم این اختراع را کردم تا کارم ساده تر و راحت تر شود و اسباب و وسایل زیادی را با استفاده از یک چمدان به این ور و اون ور بب
کارایی:این چمدان به طوری است که وقتی یک لباس را درون آن می گذارید به اندازه یک سوزن جا می گیرد و وزن آن چمدان هم به اندازه وزن یک سوزن افزایش می یابد همچنین وقتی آن لباس کوچک شده را از داخل چمدان بیرون می آورید به اندازه و حالت اولیه خود باز می گردد.
توضیحات:من قصد دارم این چمدان را به تولید انبوه برسانم البته اگر دوباره اتز آن نوع پوست های اژها پیدا شود در ضمن باید حتما" برای آن هم از وزارتخانه مجوز بگیرم. چون خیلی به درد بخور است.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:دستگاه تشخیص هویت
تاریخ اختراع:زمان حمله مرگخواران
شکل ظاهری:شکل این دستگاه مانند شکل گوشی بیسیم نمی دونم اسمش چیه ولی از وسایل مشنگ ها است.
روش ساخت:در حال حاضر روش ساختش یادم رفته چون این اختراع مال سالها پیشه.
تاریخچه اختراع:در زمان حمله مرگخواران چون من میدانستم که ممکن است که مرگخواران معجون پیچیده بخورند و شکل یکی از دوستان من درآیند و از این راه به من حمله کنند من این دستگاه را ساختم تا در صورت شک کردن به کسی هویت او را با این دستگاه مشخص سازم.
کارایی:این دستگاه هویت فردی که در روبروی شما مثلا" در چند متری شما قرار گرفته است را میتواند مشخص کند به این صورت که شما می توانید آن را به گوش خود وصل کنید و دستگاه هویت و تمام مشخصات طرف مقابل را در گوش شما بیان می کند و شما فورا" میتوانید دست به کار شوید و اقدامات لازم را انجام دهید و از خود دفاع کنید.
توضیحات:من این دستگاه را هنوز به تولید انبوه نرسانده ام اما قصد دارم این کار را انجام دهم تا بخش وسیعی از مشکلات دنیای جادوگری را برطرف و مهم تر از همه به وزارتخانه و کارا گاهان کمک کنم چون کاراگاهان به راحتی می توانند مرگخواران و همچنین افراد دیگر را شناسایی و آن ها دستگیر کنند.
عکس این اختراع

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۴ ۱۵:۵۸:۴۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.