هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کاور نسخه دلوکس قدیسهای مرگبار
پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
رون و هرمیون بخصوص هرمیون نگاهشون روبه جلو نیست رو به بالاست علتشم اینه که اون چیزی که دونبالشونه بالای سرشونه نه پشت سرشون. تنها هری نگاهش به جلوئه اونم برای اینکه داره اژدها رو کنترل میکنه نمیتونه جایی که رون و هرمیون دارند نگاه میکنند رو نگاه کنه.

در واقع احتمالا یه حمله کرده و اون اژدها جاخالی داده و اون موجود رفته بالای سرشون اگر دقیقا به چشم رون و هرمیون نگاه کنی میتونی ببینی که اونا جلو رو نگاه نمیکنن بلکه بالا رو نگاه میکنن و ما میدونیم که در موقع غروب در حالت عادی جز ستارگان چیزی در بالای سر قرار ندارد که کسی بخواد هراسان بهشون نگاه کنه در نتیجه این شرایط عادی نیست و غیر عادی به شمار می آید و شما باید دونبال یه چیزی عجیب تر از ستارگان باشی.

ضمن اینکه غیر از این که اژدها با یک حرکت سریع از جلوی چیزی کنار رفته باشه هیچ دلیل دیگه ای نمیتونه توضیح بده که چرا شنل هرمیون خلاف جهت باد رفته بالا ... این نشون دهنده یک حرکت سریعه .. همچنین به گردن و بدن اژدها هم نگاه کنی میتونی نوعی حرکت قوسی رو ببینی ... نکته دیگه اینکه انگار هرمیون در مقابل یه چیزی سرشو دزدیده وگرنه چرا برعکس روی اژدها نشسته؟ مطمئنن نمیخواید بگید که هرمیون داره حرکات نمایشی روی اژدها انجام میده تا هری و رون در راه سرگرم بشن

دلیل دیگشم نوع ابرها هستن که در کنار اژدها وجود دارند. مطمئنن طراح نمیخواسته فقط نشون بده که اژدها داره در ارتفاع پرواز میکنه این جور ابرها معمولا در طرح ها نشان دهنده جهت حرکت هم هستندو در یانجا هم ضمن اینکه سرعت رو نشون میدند همچنین نشون میدند که اژدها کمی از مسیر حرکت خارج شده و از یه لایه ابری داره به سمت یکی دیگه میره ( ببخشید آدرس دادن هواییم خوب نیست)

رو مجموع اگر دید کلی ای به شکل داشته باشی میبینی که تمام جزئیات دارن صحنه یک فرار رو ترسیم میکنند نه تعقیب.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۹ ۱۵:۵۱:۵۸
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۹ ۱۶:۰۰:۲۹

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من تا پست 18 رسیدم که بخونم اگه چیزی نوشتم که قبلا اشاره شدن ببخشید.

نقل قول:
کتاب هری پاتر و سنگ جادو فصل پنجم: کوچه دیاگون
یک بار به نظرش رسید که در انتهای یکی از راهروها شعله ی آتش دیده است.گمان کرد اژدهایی در آن جاست و سرش را برگرداند اما دیر شده بود.

تا اونجایکه یادمه یه جا تو کتاب اول به این اشاره شده بود که در بانک گرینکوتز صندوقی وجود داره که یه اژده ها از اون نگه داری میکنه.
با توجه به کاور انگلیسی کتاب هفتم و اینکه ما هری ،رون و هرمیون رو در یکی از صندوقهایه بانک میبنیم این احتمال وجود داره که اون صندوق همان صندوقی باشه که اژدها از او مراقبت میکنه و شاید بعد از اتمام کارشون با همون اژدها از لندن خارج شدن.
من فکر میکنم شاید همین اژدها اونها رو از بانک نجات داده چون تو کاور انگلیسی طوری به تصویر کشیده شده بودند که انگار در یکی از صندوقها گیر افتادن.

اگه این اژدها همون اژدها باشه، چیزیکه هری به عنوان هوراکراس از صندوق برداشته همون چیزی هست که در کاور نسخه آمریکایی به گردن هری آویزانه شاید گردنبند سالازار اسلیترین

اون دهکده قطعا دره گوریگ نیست چون اصلا شبیه دهکده نیست از سبک خونه هاش اینطور پیداست که یه شهر کوچیکه

به دلیل رنگ پس زمینه این کاور با نسخه آمریکایی مطمئنا هری به همراه آخرین هوراکراس داره به جایی میره که لرد ولدمورت در انتظارشه.

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مگی پرينر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۲ چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۰
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
نقل قول:
اگر نگاه هرمیون و رون رو امتداد بدید میفهمید که دارن به یه چیزی نگاه میکنند و از روی موجی که ردای هرمیون برداشته میفهمید که اژدها تا چند لحظه قبل در حال مانور دادن یا در واقع جا خالی دادن از چیزی بوده و از طرفی نگاه هری به جلو و کنترل کردن اژدها نشون میده که برعکس رون و هرمیون حتی فرصت نگاه کردن به بالا رو نداره یعنی وقتشو نداره. پس مطمئن باشید اگر این عکس جالبه قسمت جالبترش تو عکس نیومده.... به عبارتی اگر این اژدها براتون عجیبه پس ببینید اون موجودی که دونبال اونا کرده و هری و رون و هرمیون هم سوار بر اژدها در حال فرارن دیگه چی هست! (اینم باز عجیب بود چرا هیچ کس نفهمیدش)

خوب درسته كه اونا دارن دور ميزنن ( البته شايد) ولي دليل نميشه كسي دنبالشون كرده باشه چون اگر اين طور بود لا اقل يك نفر به سمت عقب برميگشت اما امتداد نگاه اونا به جلو هست پس يا كسي يا چيزي رو دنبال ميكنن يا به سوي مقصدي حركت ميكنن

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به نظر من این منطقه گودریک هالو هست. هم دره داره هم خونه داره همه چیزم داره خوش اب و هوام هست خود تصویر هم گویا تر از حرفهای منه.

اما در مورد اینکه اژدها از کجا اومده خوب ببینید اژدها هم کمیابه هم در مناطق خاصی پرورش داده میشه بنابراین گزینه های انتخاب ما بسیار کمه. من موقع خوندن پست ها انتظار داشتم با توجه به بحث هایی که سر یکی از کاورها شده یکی به این موضوع اشاره کنه اما نکرد. گرینگوتز تنها مکانی هست که ما مطمئنیم اونجا اژدها وجود داره و بقیه جاهایی که اژدها هست صددرصد خارج از شهر لندنن و چه بسا خیلی دورتر مثل خود چارلی که برای کار رفته به جای دیگه.

بنابراین اینکه چارلی اژدها پرورش بده رام کنه یا به هری یه دونشو کادو بفرسته و ... صددرصد غلطه محضه اولا اینکه همونجورم که مونالیزا گفت اژدها اصلا رام شدنی نیست و به هیچ طریقیم نمیشه رامش کرد. دوم اینکه یه اژدها رو چطور میخواد برای هری پست کنه تا هری ازش استفاده کنه؟ سوم اینکه اصلا چارلی از کجا میدونه که هری به اژدها احتیاج داره؟ پنجم از کی تا حالا راه تربیت اژدها اختراع شده؟!

نقل قول:
آخه اگه دقت کنید مسلماً شغلی وجود داره برای رام کردن اژدها ها و ...

اسم اون شغل پرورش اژدها هست نه رام کردن اژدها و این دو با هم فرق دارن. مثلا شما ممکنه بتونید یه کوسه رو در یک منطقه حفاظت شده در آب پرورشش بدید ولی هیچ وقت نمیتونید رامش کنید تا وقتی میرید تو آب کوسهه براتون دم تکون بده.

----------

به نظر من اینکه هری و رون و هرمیون تونستند سوار اژدها بشند صددرصد یک چیز غیر عادیه که نشون میده یا اون اژدها جانورنماست یا بالاخره یه فرقی با بقیه اژدهاها داره که هری و رون و هرمیون تونستند سوارش بشند. واگرنه همونجور که بازم میگم مراجعه شود به پست قبلی مونالیزا چون مونالیزا با توضیح عالیش جایی برای شک نزاشته کسی نمیتونه سوار اژدها بشه و رامش کنه. چه برسه این بچه مدرسه ای ها ...

نقل قول:
اولا مطمئنم كه اژدها يك جانور نما نيست آخه كدوم احمقي توي اين همه حيوان مياد يه اژدهاي گنده ي تابلو رو اتخاب كنه!!

اشتباه شما دقیقا همینجاست.
با توجه به کتاب سوم هر کسی که میخواد تبدیل به جانورنما بشه کارش همیشه موفقیت آمیز نیست و ممکنه بعضی موقع ها تبدیل به موجودات خطرناکی بشه. یعنی مثلا وقتی جیمز تبدیل به گوزن شده یا سیریوس تبدیل به سگ شده این به این معنی نیست که صددرصد اراده خودشون بوده چرا که لوپین در حرفهاش از کلمه "اگر" و همچنین "شانس آوردن" استفاده کرده ... یعنی ممکن بود این عمل سیریوس و جیمز موفقیت آمیز نباشه و اونا تبدیل به موجودات خطرناکی بشن و اصلا باز هم بر طبق کتاب سوم به همین دلیله که جانور نماها باید حتما زیر کنترل وزارت سحر و جادو باشند تا بتونند جلوی تغییرات خطرناک مثل همین اژدها رو بگیرند.

در یک جمله: جانور نما شدن به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست یعنی به احمق بودن یا عاقل بودن ربطی ندارد.

-----------------

نقل قول:
اگر قبول کنیم که ققنوس دامبلدور،یادگار گریفیندور است و باسیلیسیک یادگار سالازار.میتوانیم احتمال دهیم که هر موسس دیگری نیز ،موجود جادویی خود را در هاگوارتز داشته باشد.

برای جواب دادن به این سوال باید به علامت گروه ریونکلا و هافلپاف دقت کنید که روی هر کدوم یک موجود هست و نماد راونکلا و هافلپاف هستند. ولی هیچ کدوم اژدها نیستند.

---------------

نکته مهم:
اگر این تصویر براتون عجیبه بدونید که قسمت عجیب تر این عکس پنهانه. اگر نگاه هرمیون و رون رو امتداد بدید میفهمید که دارن به یه چیزی نگاه میکنند و از روی موجی که ردای هرمیون برداشته میفهمید که اژدها تا چند لحظه قبل در حال مانور دادن یا در واقع جا خالی دادن از چیزی بوده و از طرفی نگاه هری به جلو و کنترل کردن اژدها نشون میده که برعکس رون و هرمیون حتی فرصت نگاه کردن به بالا رو نداره یعنی وقتشو نداره. پس مطمئن باشید اگر این عکس جالبه قسمت جالبترش تو عکس نیومده.... به عبارتی اگر این اژدها براتون عجیبه پس ببینید اون موجودی که دونبال اونا کرده و هری و رون و هرمیون هم سوار بر اژدها در حال فرارن دیگه چی هست! (اینم باز عجیب بود چرا هیچ کس نفهمیدش)

بقیه نظراتم باشه برای بعد. تا میتونید ایراد بگیرید سرم درد میکنه برای پست زدن

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۰۵ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
خب دوستان یه بار دیگه به کاور به دقت نگاه کنین در تصویر سمت راست هری رو در میان خرابه ها میبینیم که دستش رو رو به بالا گرفته
حالا تصویر سمت راست هری رو سوار بر اژدها و مصمم میبینیم یه بار دیگه به دقت نگاه کنین به رنگ هوا در دو تصویر نگاه کنین هر دو رنگ نارنجی و رو به غروب یا طلوع صبح رو نشون میده در هر دو تصویر هم هری یه لباس تنشه پیراهن سبز و ردای قهوه ای میتونیم حدس بزنیم تصویر اژدها قبل از صحنه ی نبرد هری با ولدرمورت هست
همچنین با توجه به سوار بودن رون و هرماینی بر اژدها هری در تصویر سمت راست به نظرم داره به اژدها دستور و علامت میده که رون و هرماینی رو از صحنه ی نبرد دور کنه

پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
خب گفته بودم که نژاد اژدها رو براتون بگم تا ببینیم که این اژدها به چه نسلی برمیگرده!!!

بر اساس کتاب جانوارن شگفت انگیز و لکسیکان اژدها 10 نژاد گوناگون از سرتاسر دنیا داره، و ما میخوایم بفهمیم این اژدها از چه نژادی هست:

اولین نژاد اژدها که خودم عقیده دارم اژدهای کاور ممکنه همین نوع باشه اژدهای چشم-عقیقی استرالیایی و زلاندنو است
نژاد اژدهای چشم-عقیقی استرالیایی و زلاندنو:
زادگاه : نیوزلند و استرالیا
محل اختفا: در دره ها
اندازه: متوسط
چشمها: درخشنده، رنگارنگ، بدون مردمک چشم
زبانه آتش: قرمز روشن
غذا: گوسفند
مشخصات تخم اش: خاکستری کمرنگ
توضیحات این نژاد:
زادگاه این نوع از اژدها در زلاندنو میباشد اما وقتیکه وسعت قلمرو این نژداد در سرزمین اش کم باشد به استرالیا نیز کوچ میکند، برخلاف دیگر نژادهای اژدهای دیگر که در کوهستان زندگی میکنند این نوع اژدها در دره زندگی میکند. وزنش بین 1 تا 2 تن میباشد و اندازه اش نیز متوسط است. این نژاد یکی از زیباترین نژادهای اژدها به شما میرود فلس های هفت رنگ صدفی دارد (منظور از فلس همون پولک هست) و چشم عقیقی اش (شیری زنگ، بی رنگ) شامل چند رنگ میباشد و مردمک چشم نیز ندارد. این نوع آتش قرمز درخشان تولید میکند، با مقایسه با سایر نژادها دیگر از خوی وحشیگری کمتری برخوردار هست و تا زمانیکه گرسنه نباشد، به کشتار نمیپردازد. غذای دلخواه اش گوسفند است.

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
نقل قول:
سوار شدن بر روی اژدها کار غیرممکنی

هووم! فکر نکنم اینطور باشه که شما میگید!
آخه اگه دقت کنید مسلماً شغلی وجود داره برای رام کردن اژدها ها و ...
خب چارلی ویزلی هم در اونجا کار میکنه و این رو مطمئنم که ممکنه سوار شدن بر یک اژدها کار حضرت فیل (!) باشه ولی غیر ممکن نیست.

نقل قول:
کاور کتاب صرفا نباید یک لوکیشن خاص باشه

درسته ولی شش کاور قبلی دارای عکس های مختلفی بود و هر عکس نمایانگر یک اتفاق بود که در همان کتاب روی می داد.
مخصوصاً این کاور!
کاور اصلاً به چیزی نمی خوره که بخواد نماینده کل اتفاقاتی که در کتاب میفته باشه... ولی میتونه معنی یکی از اتفاقاتی که در کتاب میفته باشه که مسلماً همه ما به همین دلیل داریم اینجا بحث می کنم

نقل قول:
کلا از نظر من وجود اژدها باید معنیی فرا تر از این حضور سطحی داشته باشه

خوب شش کتب دیگر هری پاتر هیچ چیزی را به عنوان نماد نگذاشته اند! دیگر چه رسد به کاور دولوکس!

با تشکر

پ.ن : ملت مواطب باشید پست ارزشی نزنید که به شدت برخورد می کنم!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مگی پرينر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۲ چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۰
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
اولا مطمئنم كه اژدها يك جانور نما نيست آخه كدوم احمقي توي اين همه حيوان مياد يه اژدهاي گنده ي تابلو رو اتخاب كنه!!

دوما احتمالا اونا به يه منطقه نگاه ميكنن چون فكر نمي كنم كسي از اون ارتفاع معلوم باشه مگه اينكه دنبال كسي كرده باشن كه فكر نميكنم كسي با اژدها دنبال يك نفر كنه

ویرایش شده توسط مگی پرینر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۹ ۱۰:۵۱:۴۱

پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
من یک عقیده ای دارم . سوار شدن بر روی اژدها کار غیرممکنیه.اصلا اینکه سوار اژدها بشن و در برن (یا از جایی به جای دیگه برن)یکم مضحک میشه.از نظر من کاور کتاب صرفا نباید یک لوکیشن خاص باشه.می تونه تلفیقی از اتفاقات کتاب باشه.از نظر من شاید اصلا قرار نباشه هری رون و هرمیون سوار اژدها بشن. ..نمی دونم چه جوری بگم...ولی سوار شدن روی اژدها خیلی کلیشه ایه .مگه اینکه یک مساله ی وجود داشته باشه که ما ازش بی خبر باشیم(که حتما وجود داره).در ضمن زمینه ی تصویر دهکده ای رو در دره ای نشون میده که احتمالا (همون طور که همه گفتن) ،دره ی گودریکه .اما دلیل نمیشه که اژدها و قهرمان ها هم الزاما همون جا باشن.چون کاور کتاب نماینده ای از کل متن کتابه و حتی اگه صحنه ای خاص رو به تصویر بکشه اون صحنه باید حالتی جامع داشته باشه.
کلا از نظر من وجود اژدها باید معنیی فرا تر از این حضور سطحی داشته باشه.

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ(پدر) در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۹ ۱۰:۳۲:۳۹

... و سرانجام هیچکس باقی نماند.

پیام زده شده در: ۹:۵۷ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
خوب در مورد مکانی که در کاور دولوکس به تصویر کشیده شده احتمالاً باید دره گودریک باشه.
به این دلیل که اگر دقت کنید خانه ها و جایی که دهکده قرار دارد در بین دو کوه می باشد ... همچنین ما دره ی دیگری که قرار باشه توش اتفاقی بیفته تو کتاب نداریم.

در مورد اون سه نفر که هری ، رون و هرماینی می باشند ، رون و هرماینی ترسیده بودند که احتمالاً ناشی از سرعت و سوار شدن آزدها می باشد ولی هری قایفه ای مصمم داره و استوار در حال کنترل و راندن اژدها هست.

همچنین این نکته معلومه که اونا از اون دهکده ای که در پایین دیده میشه رد شدن و احتمالاً هری به نتیجه ای رسیده و در حال پیگیری ماجرا هست اونم با قاطعیت.

در مورد اژدها هم باید گفت که اژدها واقعاً آرومه (!) البته این گفته نسبت به دیگر شرح هایی که برای اژدها در طول کتاب شده هست ولی این نکته رو مطمئنم که یک اژدهای اصیل هست و احتمالاً رام شده است.

یک چند مورد هم در پست عزیزان دیدم که الان اشاره می کنم:
اش ویندر عزیز :
نقل قول:
اگر قبول کنیم که ققنوس دامبلدور،یادگار گریفیندور است و باسیلیسیک یادگار سالازار.میتوانیم احتمال دهیم که هر موسس دیگری نیز ،موجود جادویی خود را در هاگوارتز داشته باشد.
یکیش میتونه ماهی مرکب باشه.یکیش هم ممکنه این اژدها باشه.

فکر کنم ققنوس مال دامبلدور بوده باشه و دامبلدور هم یکی از موسسین هاگوارتز نبوده . فکر نکنم این جور تو کتاب ها اشاره کرده باشه که هر گروه و موسس یک موجود و حیوان برای خود باقی می گذارند.
جدا از آن اگر موجود بود احتمالاً یک مار برای اسلایترین باقی می ماند که من احتمال میدم نجینی باشه و برای گروه های هافلپاف و رینوکلاو هم همینطور.

فورتسکیو عزیز نوشته اند :
نقل قول:
حتی نوربرت هم اینقدر آرام نیست. پس به احتمال زیاد یک جانورنماست، یک عضو محفل یا یک دانش آموز و ...

خوب تو کتاب دوم فکر کنم بود قسمتی که هری می خواست تغییر چهره بده به جای گراپ...
دقیقاً اون موقع شونصد تا مقدمه چینی کردم یک تیکه مو از گراپ و... اونقدر مخلفات داشت که آدم شک میکرد طرف میخواد به یک آدم با مغر میمون تغییر چهره میده اینقدر مقدمه و امکانات میخواد
فکر کنم این نکته که دانش آموزی تغییر چهره بده به یک اژدها فرضیه ی کاملاً اشتباهیه ( البته این نظر من بود)

ها راستی ... یک نکته دیگه هم بگم و اونم اینه که اگه به چشم های هری ، رون و هرماینی نگاه بکنید متوجه می شید که در حال نگاه کردن به یک چیز ( یا شیء یا انسان یا هر چیز دیگر ) هستند.

با تشکر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.