هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
سلام عليكم!
ببينم دو روز ما نبوديم همه شاكي شدن با هم دعوا مي گيرن! حقيقتش من چند روزي گرفتار بودم نشد كه بيام سر بزنم! ولي الان كه اومدم سوالاي همه رو جواب مي دم
به سارا: ساراي عزيز شما نبايد انتظار داشته باشي كه همه ي اعضا در يك سطح پست بزنن..الان تعداد زيادي از اعضاي ما تازه واردن قرار نيست كه همتاي بهترين رول نويسها باشن..اين كه شما مي گي ماموريت بوقيده شده راست مي گي همچين چيزي بوده ... من و پنسي قصدمون اين نبود كه ماموريت الكي بديم كه بي كار نباشيم .. اين اعضاي تازه واردي كه الان عضو ارتشن ماموريت براي اونا بود تا اينكه قدرت رولشون بره بالا .. طبيعي كه عالي نبودن ولي در سطح خودشون خوب بودن .. اراي عزيز شما خودت تازه وارد بودي چه جوري مي نوشتي؟ به نظرت درسته كه ما طردشون كنيم؟ ارتشي كه چند ماه پيش بود اعضاش كم بود همون اعضاي كم هم فعاليتشون خيلي زياد بود البته دور از جون شما الانم كه عضو جديد داريم بايد بهشون كمك كنيم ما تا حد خودمون رشد كرديم نوبت اوناست حتي اگه چندتا ماموريتو هم خراب كنن موردي نداره!
به باب: عيبي نداره كه شما پست ها رو نقد كردي ... حتما وظيفه ي رئيس ارتش نيست كه اين كارو بكنه معاونا هم مي تونن نقد كنن من خودم تابستون پستها رو نقد كردم... فقط از اين به بعد اگه كسي نخواست كه پستش نقد بشه نقد نكن..
به سيموس: شما يه پست در ارتباط با ارتش بزن كه سفيد هم باشه ..اگه خوب بود تاييد مي شه
ديگه مشكل ديسگه فكر نكنم باشه
فعلا
ممنون از همه

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
من هم اصلا قصد نداشتم بد برخورد کنم اما ببین. درسته که در گذشته آلیشیا همچین چیزی رو گفته بود اما الان سوروس اسنیپ و پنسی هم اضافه شدن. بنابراین رضایت اونا هم لازمه. اما جدا از این حرفا شما باید همینجا این نقدها رو میزدی باز هم میگم هیچکس جز رؤسای اصلی حق پست زدن نداره تو اون تاپیک. این گفته خود آلیشیا است. بهتره خاتمه بدیم. درضمن لطفا از این به بعد قبل از هرکاری با پنسی و سوروس صحبت کن و همینطور آلیشیا و بعد کاریو انجام بده. یعنی شاید اونها برنامه ای برای این مأموریت داشتن و شاید میخواستن ادامه بدن و بعد یه جا امتیازشو بدن و ...
بهرصورت همین.
در جواب سیموسم باید بگم که شما باید پستی توی تاپیک **ثبت نام الف دال** بزنی و منتظر تأیید یکی از رؤسا بشی

خب حالا در نتیجه سوروس و پنسی باید زودتر این مأموریتها رو نتایج قطعیشونو بزنن. باب هم لطفا دیگه اونجا پستی نزن.درضمن اینی که میگم باب نزن شامل خودمم میشه. درضمن باز هم ببخشید چون خیلی تند حرف زدم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
سلام
میخواستم بدونم چه طور میشه عضو الف-دال شد؟

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
ریموس جان سلام
از رسیدگیت ممنون فقط این میون چندتا چیز بود که دوستداشتم بگم:

نقل قول:
کسی جز ریاست اصلی حق پست زدن تو گالیونها رو نداره

ببین ریموس جان.ما مسئولیم که به پستهای اعضا رسیدگی کنیم.وقتی ارتش ماموریت میده باید اول نقد و بعد بیاد امتیاز بده.
نقد: نقد باید هرچه زود تر انجام بشه.مثلا اگر جناب ایکس در ماموریت شرکت کرده باید بعد هرچه زود تر نقد پستشو بگیره.چون اگر هرچه زود تر(یا اصلا)نگیره ممکنه که یک اشتباه رو(که در ماموریت کرده)در جاهای دیگه هم بکنه.ومن فکر نمیکنم که جادوگران فقطبرای فان(fun)باشه.چون بلکه بنظر من برای انشا نویسی و داستان نویسی هم هست.
اون زمانی که فقط منو خودن معاون بودیم آلیش به من گفت که سرش خیلی شلوغه و شاید نتونه بیاد رسیدگی کنه.برای همین کار تایید و نقدر رو خود منو تو انجام میدادیم.
الان هم فکر کنم همین طوره و معاونین باید این کارو بکنن.
نقل قول:

ریموس لوپین نوشته:
ادوارد و پنسی تصمیم میگیرن

نقل قول:

نقد باید هرچه زود تر انجام بشه.

و از اونجایی که در ماموریت قبل هم من ندیدم کسی بیاد نقد کنه گفتم خودم میام میکنم.تازه اگر چندتا پست قبل رو ببینی متوجه میشی که اعضا شاکی شدن.
نقل قول:
ریموس لوپین نوشته
سرخود کار کنی

من به آلیش پی ام زدم و گفتم.

نقل قول:
ریموس لوپین نوشته: من هرگز اجازه نمیدم که این تاپیک مخصوص اعضا بشه

شما درست میگی در این مورد من اشتباه کردم.شما ناظرید برای همین شما تصمیم میگیرید.
_______
ریموس عزیز فکر نکن قصد من از نقد کردن پستها این بوده که بگم من به ارتش بیشتر از سایر رسیدگی میکنم.چون همه ما میدونیم این شکلی نیست.من فقط دوستداشتم کمک کنم که این طوری که معلومه نشد.
و دیگه این کارا رو نمیکنم.
باب

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۱ ۱۶:۴۹:۵۱

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
به باب:
کسی جز ریاست اصلی حق پست زدن تو گالیونها رو نداره. پست شما هم بزودی پاک خواهد شد. درباره امتیاز دهی هم خود ادوارد و پنسی تصمیم میگیرن. بهتر بود با خودشون صحبت میکردی نه اینکه سرخود کار کنی
درضمن :
نقل قول:
با سلام در راستای فعال سازی ارتش من این تاپیکو فعال میکنم.اینجا فقط ارتشی ها اجازه پست زدن دارن .اگر بشه من خودم(یا همکاران عزیزم) پستا رو در گالین ها نقد و امتیاز میدیم.
در این تاپیک فقط جدی نویسی و پستهای ادامه دار زده میشه.لطفااز اسامی ارتش در داستان استفاده بشه!!

من هرگز اجازه نمیدم که این تاپیک مخصوص اعضا بشه. چون یه تاپیک رول نویسیه و هرگز هم همچین قانونی توش نبوده چرا که چون توی تاپیک مخفل ققنوسه برای اعضای محفل ققنوس هم رول نویسی توش آزاده.
اون قسمت از پست پاک میشه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۸ شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام
من امتیاز هایی که خودم فکر میکردم با یک نقد خیلی کوتاه رو قرار دادم.(البته من نباید این کارو میکردم ولی هیچ کس دیگری هم نکرد خب مردم کارو زندگی دارن و دوستدارن پستهاشون نقد بشه)ولی امتیاز اصلی رو آلیشیا میده.
سارای عزیز شما کاملا درست میگید.من هم زیاد از این ماموریت خوشم نیومد و بنظر من چون ما الف دالی هستیم,و باید با سیاهی بجنگیم موضوع طنز زیاد برای ماموریت مفید نیست.واگر هم این موضوع انتخاب میشه باید یک حدی داشته باشه تا پست زیادی( چون طنزه) از موضوع خارج نشه.

ویرایش:
من موضوع جدیدی در تاپیک 13 پورتلند دادم.قوانین همون تو نوشته شدن.

اگر سوالی دارین خوشحال میشم که همینجا بخونم.
مرسی
باب

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۰ ۱۹:۲۳:۳۹
ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۱۰ ۱۹:۲۶:۲۲

پیام زده شده در: ۹:۰۷ جمعه ۹ آذر ۱۳۸۶

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
بل سلام خدمت مديران الف دال
من بسيار متاسفم كه نتوانستم در ماموريت اول پست بزنم . راستش من به اواسط ماموريت رسيدم و ديدم كه موضوع نه جالبه نه خوب رشد يافته و من هم فكر كردم نمي تونم پست خوبي در آن موضوع و اونجوري رشد يافته بزنم پس نزدم . من مي خواستم با موضوعي ديگه ماموريت رو نو سازي كنم مثل آزاد كردن زندني ها از دست كارو ها . ولي ديدم بي احتراميه ولي سعي مي كنم پست نزدنم رو در ماموريت بعدي جبران كنم .
با تشكر

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام خدمت دوستان الف دالی!

خب یه مأموریتی برگزار شد و تموم شد و نتایجش چی شد ال..اعلم!

البته اگه جایی اعلام نتایج شده بگید .. ما هم بدمون نمی آد اونجا یه سری بزنیم!

ولی من برای پرسیدن این سوال اینجا پست نزدم!

من به عنوان قدیمی ترین عضو حاضر الف دال و حداقل کسی که نزدیک دو ساله داره فعالیت های این ارتش رو می بینه اومدم ازتون یه گله ای کنم!

اینو گفتم که تازه واردا نگن این دیگه کیه و به این چه اومده اینجا و به قول معروف داره گیر می ده!

مأموریت اصلا خوبی نبود... نگید تو رو خدا که اگه خودت بلدی بیا یه مأموریت بهتر بده... شما سه تا فرمانده هستید که برای دادن یک مأموریت مناسب و خوب به اندازه کافی عاقل و بالغ هستید!

اینجا ارتش الف داله... ارتش دامبلدور... نباید مأموریت ارزشی باشه... هرجور بخوایید بنویسید... این روش برای آشنا کردن اعضای تازه وارد با ارتش اصلا مناسب نبود.

این از این مأموریت که من فقط برای تشویق کردن اعضا و اینکه خیلی به ارتش علاقه دارم پست زدم... بحث کلاس گذاشتن هم نیست!

اما یه چیز دیگه اینکه سه دوست عزیز اگه شما نیم ساعت هم فکراتونو بریزید رو هم می تونید یه موضوع حدالامکان کوتاه و کوچیک بدید که عضو های تازه وارد یکم با حال و هوای ارتش آشنا بشن!
موضوع خانه 13 پورتلند هم که به جای خود!

در کل همه یه انتظار دیگه ای از الف دال دارن... بهتره که اون انتظار باشه و در کنارش هم کمی ارزشی بازی و شوخی!

الان اسنیپ از دست من ناراحت می شه و با خودش میگه من فرمانده اصلی ارتشم چرا این سارا گفته شما سه تا!
خب جناب فرمانده شما نمی خوای کاری بکنی؟

و در آخر اگه چیزی گفتم ناراحت شدید و گفتید این دیگه کیه و به این چه و این چه کارست معذرت خواهی میکنم...
فقط اینو می دونستم که گفتن اینا بهتر از نگفتنشه!

موفق باشید
یه عضو کوچیک الف دال

پیام زده شده در: ۸:۰۹ پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
به به به به به به!!!
هووم بابي خيلي خوبه كه تو اين درخواست رو دادي ولي اين قوانين دست و پاي ما رو بسته ديگه چي كار كنيم.... تو يه پست بزن در حد كلنگ هم بزني مشكلي نداره من قبولت مي كنم ولي پارتي بازي ممنوع!
هووومك اون گرگينه هم زندست كه الاهي مرلين از رو زمين برش داره

آليشيا هم زندست ولي همه چيز در دست منه! منو اين پانسمان يه زماني نماينده هاي محفل براي سازماندهي امور بوديم اما حالا شديم صاحاب اينجا

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام
میبینم که بعد از ما و اینا اسنیپ امده رئیس الف دال شده
یا ریش مرلین !!
حالا بگو عزیزم آیا ما که قبلا معاون این ارتش بودیم را به ارتش قبول مینمایی یا باید با زبان دیگری به شما بفهمانم ؟(زبان انگلیسی)
راستی آلیشیا و اون گرگینه کجان زنده اند به امید مرلین؟
لطفا جواب مرا هر چه زووود تر با یک پستک بده.

قربان موهایت
بابی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.