هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظر فروم هری پاتر به زبان فارسی (مجوز زدن تاپیک رو از اینجا بگیرید)
پیام زده شده در: ۹:۵۷ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

بهزادپاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۵۸ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۳۳ دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۵
از استان دزفول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام من می تونم انجمن ها ی جنجالی درست کنم واز شما می خواهم که این اجازه رو به من بدهید.من توانسته بودم که پیش بینی کنم که اسنیپ شاهزاده است از توی کتاب 5 وبدون خوندن کتاب 6.شناسه ی کاربری اسنیپ شاهزاده رو هم گرفتم که پسوردش گم شد.من هنوز هم حدس های خوبی دارم من می توانم بگویم ر.اب.ریگوس نیست وکس دیگری است که من می دانم کیست.یا مثلا شما هیچ وقت فکر کرده اید که چرا بلاتریکس در نبرد هاگوارتز نبود.؟؟؟؟من اجازه تایپک زدن رو می خواهم.من بحث می کنم در مورد هری پاتر.به من اعتمادکنید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: کلیه‌ی تاپیک‌های مورد نظر شما توی تالار اسرار هستند. توی اونها پست بزنید.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۶ ۱۳:۵۸:۵۶

Re: گفتگو با ناظر فروم هری پاتر به زبان فارسی (مجوز زدن تاپیک رو از اینجا بگیرید)
پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ شنبه ۵ آذر ۱۳۸۴

اندرو  اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۱ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
از unknown
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
salam
man mikham age beshe ye topic bezanam ke har ki ke az harry ya daniel badesh miad elatesh ro toosh benevise
mamnoon misham

ترجمه : سلام من می خوام اگه بشه یه تاپیک بزنم که هر کی که از هری یا دنیل بدش میاد علتش رو توش بنویسه ... ممنون می شم ( فارسی را پاس بداریم !)

اگر به عنوان این فروم توجه داشته باشی ... می بینی عنوان این فروم « هری پاتر به زبان فارسی » است . به نظرت این فروم جای همچین تاپیکی یه ؟ ... پس جواز داده نمی شه

ویرایش شده توسط سوِروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۵ ۲۰:۲۳:۵۰

زنده باد لرد سیاه تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ شنبه ۵ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
خواهش می‌کنم. خوب اگه همیشه با یه آی پی مشخص پست بزنن به این که دو آی دی و یه نفر باشن مشکوک می‌شیم. ولی اگه کسی که آی پیش فرق می‌کرده قبلا ولی الان اومده با ای پی یه نفر دیگه پست زده نه مشکلی پیش نمیاره. می‌تونه پست بزنه. ضمنا فوقش اینه که میاد توضیح می‌ده حل می‌شه دیگه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۷ شنبه ۵ آذر ۱۳۸۴

نوربرت2000

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۷ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۴ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از نروژ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
جیمز پاتر مرسی که اعتراف کردی. من یه ذره اخلاقم تنده میدونم. ما معذرتتو قبول کردیم و ما هم معذرت میخوایم.
یه سوال دارم،مثلا اگه یه اکیپ از دوستامون اینجا بودن و خواستیم انلاین بشیم و مثلا علی گفت که اونم میخواد با ای دیش یه چیزی بگه بگم نه؟ چون شما فکر میکنین سه تا شدن پس حتما یکیشون دوتا ای دی داره؟؟ خودت بگو من چیکار کنم؟

در عرصه هری پاتر اول ویدا اسلامیه آخر هم ویدا اسلامیه!!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

خانم نوریس1

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۶ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۲۳ پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
با عرض معذرت باید بگویم این روش مچ گیریتون خیلی مسخره است. فقط بخاطر اینکه ناچار به استفاده مشترک از یک رایانه هستیم و در یک شب هردو در یک زمان بیدار بودیم و نظر دادیم اخطار گرفتیم و محکوم شدیم. چطور برای ناظران داشتن دو یا چند شناسه رواست؟ از زمانی که عضو این سایت شده ام به چند کار بر که با اسامی مختلف ظاهر شده و با یک لحن مشترک نظر میدهند مشکوک شده ام اما فکر کردم شاید این رسم سایت شماست و یا به دلیل کمبود نفرات ناچار به اینکار شده اید اما در انتها خود را با این دلیل قانع کردم که بدون شک خیلی ها همچون ما دلیل مشخص و مشترکی دارند.
به شما واگذار میکنم. خود قاضی خود باشید.
(در پایان برای نفع خودتان پیشنهادی دارم: قبل از اتهام تمام جوانب و احتمالات را در نظر بگیرید. بسیار نا پسند است که همانند کسانیکه در کرات دیگر زندگی کرده و از شرایط مردم عادی بیخبرند رفتار کنید. اگر آی پی های مشترک دیگری یافتید بجز مورد من و نوربرت چنداحتمال دیگر هم قابل تأمل میباشند: رایانه های عمومی مثلا اینترنت کافه یا کتابخانه ویا حتی محل کار اشخاص! در قضاوت و اتهام صبوری کنید.)

ویرایش ناظر: هوم. راستش من ندیدم ناظری دوتا آی دی داشته باشه. کار کلیه‌ی ناظران زیر نظر مدیرانه و آی دی جدید خواستن بسازن با نظر مدیران انجام می‌شه که فکر نمی‌کنم الان کسی از ناظران دوتا آی دی داشته باشن.

اما در مورد اینکه خواهر و برادر باشید اگه این طوره من از شما معذرت می‌خوام اگر اتهامی وارد شد. منتها چنین چیزی چون خیلی نادره، در بیشتر مواقع دو شناسه‌ای بودن طرف درست از آب درمیاد. اینیم که می‌گم سابقه داشته. پس خیلیم دور از ذهن و یه طرفه قضاوت کردن نبوده، منتهی چون این موردشو در نظر نگرفته بودم از شما معذرت می‌خوام. اون ویرایش توی تاپیک رو هم بر می‌دارم.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۴ ۲۳:۳۶:۴۲

برقرار و پایدار باشید!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

نوربرت2000

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۷ پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۴ پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۸۵
از نروژ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
آی پی هامون یکیه چون هردو مجبوریم از یک کامپیوتر استفاده کنیم. و چون برادر و خواهر هستیم نظراتمون هم یکیه چون یک نفر کتاب میخره بقیه استفاده می کنن.
راستی شما که انقدر نابقه این که این رازو کشف کردین تا حالا چیزی به اسم عیالواری شنیدین؟ مخصوصا که پدرشون کارمند هم باشه؟
اگه نشنیدین و جزو قشر بی دردین یاد خونواده ویزلی ها بیفتین کافیه.

هردو تو یک ساعت پست زدیم.... شما ها با این عقلتون بهتر بود آورور یا بقول خودتون شیدگر میشدین آقایون نابغه.

فقط شما مونده بودین که عیالواریمونو برخمون بکشین. اگه بریم خونه همسایه هامون پست بزنیم راضی میشین؟؟؟؟؟؟

ویرایش ناظر: برادرجان یواش‌تر یه کم! چه خبرته؟! اون بالا هم گفتم معمولا دو آی دی با یه آی پی نشون‌دهنده‌ی یه نفره با دو آی دی! و مواردی مثل مورد شما بسیار بسیار نادره. هر چند یکیشم داشتیم قبلا. به هر حال اگر اتهمامی زدم که باعث ناراحتی شد ببخشید. اشتباه از من بود همه جوانبو در نظر نگرفتم. اما باور کن بابای منم کارمنده! یه کامپیوترم بیشتر تو خونه نداریم!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۵ ۰:۴۳:۴۰

در عرصه هری پاتر اول ویدا اسلامیه آخر هم ویدا اسلامیه!!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

ردلی پارکرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۳ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۸ سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۱
از لندن_ کوچه دیاگون_ شماره 15_ منزل پارکر پیر _ اگر کسی جواب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
با سلام
من اگه میشه که شاید نشه وشایدم که بشه میخواستم یه تاپیک در باره با جکوجونورای چندش آور یا به قول بعضی ها شگفت انگیز و محل زندگیشون بزنم ( جانوران اسرار آمیز و محل زیست آنان ) با تشکر .

ویرایش ناظر: به این فروم ربطی نداره!!!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۵ ۰:۵۰:۰۹

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴

خانم نوریس1

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۶ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۲۳ پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
من ویرایش ناظر در مورد پاسخم را خواندم و متوجه یک سوءتفاهم بزرگ شدم که ظاهرا مرا با شخصی دیگر اشتباه گرفته اید. نمیدانم چه چیزی باعث شده تا باور کنید که من دارای دو شناسه هستم. لطفا مرا از این سر در گمی در آورید.

ویرایش ناظر: اصلا کار مشکلی نیست! آی پی شما دو تا یکیه! به نظر شما احتمال اینکه دونفر با آی پی های یکسان توی سایت باشن چقدره؟ اونم هر دوشون علاقمند به بحث ترجمه باشن؟ به ویدا اسلامیه هم علاقمند باشن؟ به فاصله‌ی یک ساعتم پست پشت سر هم بزنن؟

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۴ ۰:۲۳:۱۵

برقرار و پایدار باشید!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
مثل این که اشتباه متوجه شدید من مصاحبه را دارم و اون هم سوالاییه که توی مصاحبه از ویدا اسلامیه سوال شده است و من می خواهم ان ها را در تاپیک بگذارم.
حالا مجوز می دهید؟؟؟؟

مطمعنا توی مقالات هست ، اگر همچین مصاحبه ایپیدا نکردی ... بفرست به همون مقالات چون برای یک مصاحبه نیازی به تاپیک نیست!

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۰:۴۰ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴

امی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۱ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
سلام!
اگه اشکال نداشته باشه من می خوام یه تاپیک بزنم با عنوان" فرق فیلمهای هری پاتر با خودش" البته اگه قبلا این تاپیک رو نزدن.
ممنون...!

ویرایش ناظر: به این فروم نامربوطه.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۳ ۱۵:۱۸:۳۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.