هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
من با مديريت مدرسه در مورد اين موارد صحبت مي كنم ...

ببينيد ... ايگور نگفت كه حتما بايد شنبه بزنم ... پس من هم ميت ونستم شنبه بزنم و هم يك شنبه .
يعني من بايد يك شنبه مي زدم كه اجازه گرفتم تا شايد شنبه بزنم !

هر كي هم پست بزنه قبوله ... استاد تام الاختياره در مورد كلاسش فكر كنم !
در اين مورد اگه با من موافقين بايد بدونين استرس جان كه هر كي پست بزنه موردي نداره . من خودم گفتم .
رز زلر هم روز قبلش مي خواست پست رو بفرسته ولي يه مشكلي براش پيش اومد خودم بهش گفتم بعدا بفرسته !

من اجازه دارم پستم رو براي هر احدي پاك كنم يا بذارم بمونه ... فكر كنم نه به شورا مربوط باشه نه مدير و نه بازرس .
توهين نمي كنم . فقط مي گم به عنوان استاد در مورد درسم فكر كنم تام الاختيار باشم !

من با مديريت حتما صحبت خواهم كرد . بازرس ويزلي اگه همون اول 3 امتياز رو مي داديد انقدر كشدار نمي شد !

پرسي ويزلي نوشته :
نقل قول:
اولا اینکه حواست به لحن پستت باشه ، فکر نمیکنم طلبی داشته باشی ؟ مفهومه ؟
اولا كه لحن پست من هر جوري باشه به خودم مربوطه ... دوما طلب دارم , 3 امتياز ... مفهموم نيست !
طلب دارم اونم 3 امتياز ... اگه به پستام دقت كرده باشين مي فهمين !
شما هم فكر نكنم در مقامي باشين كه بتونين به من دستور بدين !

ويرايش :

پرسي ويزلي نوشته :
نقل قول:
در واقع اگر کسی ندونه که پستت رو پاک و مجددا فرستادی ، فکر میکنه که در تدریست تاخیر داشتی ! به همین دلیل 3 امتیاز از اسلیترین کم میکنم بابت این مورد !
خب شما با خودتونم هماهنگي نداريد چه برسه با مديريت هاگوارتز ... خنده داره !

شما مي گيد اگه كسي ندونه و نديده باشه فكر مي كنه شما در ارائه پست تدريستون تأخير داشتين پس براي اين 3 امتياز كم مي كنم .

ولي من هيچ تأخيري نداشتم !

چرا نمي خوايد قبول كنيد كه اشتباه كرديدي ؟ قبول كنيد كه اشتباه كرديد , بازرس ويزلي !

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۸ ۲۲:۳۸:۵۴
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۸ ۲۲:۴۰:۴۷

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
اول از همه من فكر كنم شما فقط به عنوان يكي از اعضاي شورايد نه يك بازرس! و وظيفه‌تون كنترل كار بازرس‌هاست نه كار بازرس‌ها پس لطفآ ديگه دخالت نكنيد!

اعضای شورا حق دخالت در هر مسئله ای رو دارند .

نقل قول:
ولي متاسفانه بايد بگم به خاطر تاخير در تدريسشون و نزدن پست كلاسشون چون اطلاع از قبل داده نشده و موافقتي قبل از زمان تدريسشون نشده بايد از گريف اكتياز كم شه!

جالب اینجاست که بدون اطلاعات چیزی رو مطرح میکنید ! قبلا از ایشون امتیاز کم شده و من به خاطر یادآوری گفتم !

نقل قول:

اولآ كه كسي نگفت دانش‌اموزان هافلپاف استثنا هستند!
دومآ ما خلافي انجام نداديم بر طبق پستي كه توسط استاد زده شده در كلاس و موافقت مدير مدرسه با اين امر ما پست تكليف نوشتيم و زديم و امتياز هم مي‌خواهيم امشب يه پست ديگه مي‌خوره و نبايد هم مشكلي باشه! من انگار بيشتر از شما از درخواست‌هاي استادا در دفتر مديريت هستم!
سومآ شما اگه مي‌خواستي و استثنا هم قائل نمي‌شديد حق همچين كاري رو نداشتيد!

خیلی تفاوت داره ، گریفیندوری که اعضاش پست میزنن و امتیاز میگیرن و برترن و هافلپاف که دیر پست میزنه و پستهاش دستکاری میشن همگی !!

نقل قول:
شما هر وقت با مدير مدرسه هماهنگ شديد مي‌تونيد بيايد بگيد كه ناظراي هافل اگه بار ديگه اينجوري غير هماهنگ باشن امتياز زيادي رو از هافل كم مي‌كنم!

با مدیر مدرسه هماهنگ هستیم !

نقل قول:
پرسي چند وقتيكه اينو زير پستات مي‌بينم يه توضيح مي‌دي؟
چون بعضي وقتا ادم احساس مي‌كنه توهينه!

خیلی ها آخره پستشون مینویسن : همین ! ... من در جواب به همینی که مینویسن ، مینویسم این رو !

نقل قول:
فقط مي‌گم متاسفم!

لحن شما اصلا با این تاپیک همخونی نداره ! شما حق توهین به هیچ کسی رو ندارید ! در صورت تکرار ... !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

بدون نام
سلام

نقل قول:
به بارتی کراوچ :

خیلی برای من جالب شد که شما هم به اندازه ی کافی زرنگ هستی .
قوانین مدرسه رو بیش از حد داری میزاری زیر پا !

شما دیروز در ساعت ۱۴:۴۴:۰۸تدریس حلسه ی سومتو انجام دادی پست زدی و زیر پستت نوشتی میتونید تا دوشنبه تکلیف جلسه ی دوم رو بزنید !

یکی از اعضای هافلپاف پست زد ... در این مورد بعدا صحبت میکنم!

بعد شما اومدی پستت پاک کردی همون پست رو دوباره دیشب ارسالش کردی ... بازم نوشتی تا دوشنبه شب قبوله که پست بزنن !!!

شما همچین حقی نداری ! طبق قوانین مدرسه بعد از تدریس جدید نمیتونن تکلیف جلسه ی قبل رو بزنن !

پست هایی که بعد از ساعت ۱۴:۴۴:۰۸ دیروز زده شده که فکر میکنم فقط یک دونه باشه اونم برای هافلپاف نباید در نظر گرفته بشه !

براي منم جالب شد كه چقدر شما احساس زرنگ بازي و مچ گيري مي كنيد!
1- اول از همه من فكر كنم شما فقط به عنوان يكي از اعضاي شورايد نه يك بازرس! و وظيفه‌تون كنترل كار بازرس‌هاست نه كار بازرس‌ها پس لطفآ ديگه دخالت نكنيد!
2- اتفاقآ اون پست بايد حساب شه چون روش زحمت كشيده شده و مستند بر حرف‌هاي استاد كلاس اين كار انجام شده!

به خاطر لحن بدت اينجوري جواب دادم و گرنه قصد توهين نداشتم!

نقل قول:
در صورت تکرار علاوه بر برداشتن شما ، جریمه میشید ! اصلا کم کاری پذیرفته نیست ، حتی توی سخت ترین شرایط !!

خيلي جالبه در صورت تكرار!
ولي متاسفانه بايد بگم به خاطر تاخير در تدريسشون و نزدن پست كلاسشون چون اطلاع از قبل داده نشده و موافقتي قبل از زمان تدريسشون نشده بايد از گريف اكتياز كم شه!

نقل قول:
دانش آموزان باید در زمان مشخص شده تکالیفشون رو بفرستند ، دانش آموزان هافلپاف هم از این قاعده مستثنی نیستند ، استثنا قائل میشم و از هافلپاف امتیازی کم نمیکنم .

اولآ كه كسي نگفت دانش‌اموزان هافلپاف استثنا هستند!
دومآ ما خلافي انجام نداديم بر طبق پستي كه توسط استاد زده شده در كلاس و موافقت مدير مدرسه با اين امر ما پست تكليف نوشتيم و زديم و امتياز هم مي‌خواهيم امشب يه پست ديگه مي‌خوره و نبايد هم مشكلي باشه! من انگار بيشتر از شما از درخواست‌هاي استادا در دفتر مديريت هستم!
سومآ شما اگه مي‌خواستي و استثنا هم قائل نمي‌شديد حق همچين كاري رو نداشتيد!

نقل قول:
در ضمن ، اهمیتی نداره که به چه کسی گفتی از قبل ، تا وقتی که مستقیم چیزی به من گفته نشه برای من ارزشی نداره .

شما هر وقت با مدير مدرسه هماهنگ شديد مي‌تونيد بيايد بگيد كه ناظراي هافل اگه بار ديگه اينجوري غير هماهنگ باشن امتياز زيادي رو از هافل كم مي‌كنم!

نقل قول:

فقط مي‌گم متاسفم!

----
اين سوال خارج از مسائل هاگوارتزه!

نقل قول:
همینم زیاد بود !

پرسي چند وقتيكه اينو زير پستات مي‌بينم يه توضيح مي‌دي؟
چون بعضي وقتا ادم احساس مي‌كنه توهينه!

ویرایش شده توسط مرلين مك كينن در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۸ ۲۰:۵۷:۴۰

پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

مهم نیست کی گفته ، حتما اطلاعاتش ناقص بوده که گفته میشه بیشتر از سی امتیاز تعلق داد ! معیار من قوانین هاگوارتز هست که توش نوشته شده :
2- اساتید میتوانند سر كلاس خود تا 30 امتياز به دانش آموزان بدهند.15 امتیاز مربوط به سوالات و 15 امتیاز مربوط به مقاله.(در صورتیکه نمیخواهید برای امتیاز مقاله ای در نظر بگیرید میتوانید هر 30 امتیاز را به سوالات دهید

در مورد سوالت هم ، شخصی که 26 گرفته از تکلیف اصلی ، اگر تکلیف کمکیش کامله ، میتونی 30 امتیاز بهش بدی !

بیشتر از 30 امتیاز امکان پذیر نیست .

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
خیلی ممنون که گفتی پرسی جان
اگر شخصی 26 گرفته باشه میتونه 31 بگیره(با تکلیف کمکی؟)
چون من پرسیدم و گفته شد میشه از سی بالاتر گرفت.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پروفسور باب آگدن :

در کلاس تغییر شکل ، امتیازات شما رو دیدم ، به بعضی ها 36 داده بودید ! باید بگم که هر استادی حق داره تا 30 امتیاز به دانش آموزی بده ! بیشتر دادن این امتیاز به هیچ وجه ممکن نیست !

شما به کسی که تکلیفش رو کامل انجام داده میتونی 30 امتیاز بدی ، پستت توی کلاس تغییر شکل رو الان دقیق خوندم که گفتی میشه بیشتر از سی امتیاز گرفت .

امتیازات هم باید به این صورت باشه :
تکلیف اصلی : 30 امتیاز
تکلیف کمکی : 5 امتیاز

کسی که تکلیف اصلیش کامله میتونه سی امتیاز رو بگیره ، کسی که امتیاز کمتری توی تکلیف اصلی میگیره ، تکلیف کمکی میتونه امتیازش رو بالا بیاره .

لطفا دقت و رسیدگی کنید

ممنون

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
در اون پست نوشته شده كه من پستمو مي زنم . در روز شنبه نوشته شده كه "پس من پستمو مي زنم و نقد رو سه شنبه"

يكم پست رو مي خوندين مي فهميدين !

و اينكه من پستمو پاك كردم فكر نكنم موردي داشته باشه .
چون روز اصلي تدريس من يك شنبه اس !

يكم يه خودتون فشار بيارين متوجه مي شين كه اگر من اجازه ي ارائه تدريس رو در روز شنبه داشته باشم ولي روز اصلي يك شنبه باشه بازم مي تونم همون يك شنبه ارائه كنم ... محدوديتي وجود نداره !

دوما اینکه وقتی میگی روز ایکس میزنم ، حق نداری بزنی و بعد پاک کنی و روز ایگرگ بزنی ، حالا میخواد زمان ارسال پستت بوده باشه یا نبوده باشه ! در ضمن اگر قرار بود محدودیت این مورد رو مشخص کنی ، نیازی نبود من بخوام اینجا بحث کنم !

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
توی اون پست گفته نشده که امروز پست میزنم و دوباره پاک میکنم و فردا میزنم ! اگر چنین چیزی گفتی جایی بگو که امتیاز رو برگردونم !

در ضمن ، با همه یک نوع برخورد میشه ، اهمیتی نداره که شما و گروه شما اول میشید یا آخر ، اشتباهی که کردید باید امتیاز کم بشه و کم بشه !

الکی ؟

هووووم ، این مورد رو از این به بعد در نظر میگیرم !!

در ضمن ، دفتر مدیریت برای این وجود داره که توش اعتراض بشه !!
در اون پست نوشته شده كه من پستمو مي زنم . در روز شنبه نوشته شده كه "پس من پستمو مي زنم و نقد رو سه شنبه"

يكم پست رو مي خوندين مي فهميدين !

و اينكه من پستمو پاك كردم فكر نكنم موردي داشته باشه .
چون روز اصلي تدريس من يك شنبه اس !

يكم يه خودتون فشار بيارين متوجه مي شين كه اگر من اجازه ي ارائه تدريس رو در روز شنبه داشته باشم ولي روز اصلي يك شنبه باشه بازم مي تونم همون يك شنبه ارائه كنم ... محدوديتي وجود نداره !

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
به من ربطي نداره يه استادي كه استعفا داده چيكار كرده !

من در اينجا اعلام كردم كه پستمو مي زنم !

برين ببينين . فكر نكنم يه چيز رو بايد هزار جا توضيح بدم .
من پستمو درست فرستادم و شما نبايد امتيازي كم كنين .
يعني اجازه اين رو ندارين .

زورتون به من رسيده ؟ باو ما اول نمي شي . چجوري من يه نفري مي خوام از دو گروه كه تو هر كلاس 5 شركت كننده رو دارن جلو بزنم ؟

الكي امتياز كم نكنين , وگرنه مجبور مي شم به دفتر مديريت اعتراض كنم !

توی اون پست گفته نشده که امروز پست میزنم و دوباره پاک میکنم و فردا میزنم ! اگر چنین چیزی گفتی جایی بگو که امتیاز رو برگردونم !

در ضمن ، با همه یک نوع برخورد میشه ، اهمیتی نداره که شما و گروه شما اول میشید یا آخر ، اشتباهی که کردید باید امتیاز کم بشه و کم بشه !

الکی ؟

هووووم ، این مورد رو از این به بعد در نظر میگیرم !!

در ضمن ، دفتر مدیریت برای این وجود داره که توش اعتراض بشه !!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پرسي نوشته :
نقل قول:
زمان تدریست دیروز بوده ! تو شنبه پستت رو فرستادی ، دیروز وقتی یکی تکلیفه جلسه قبل رو فرستاد ، پستت رو پاک کردی و دوباره فرستادی ! هیچ استادی حق اینکار رو نداره !

در ضمن ، اهمیتی نداره که به چه کسی گفتی از قبل ، تا وقتی که مستقیم چیزی به من گفته نشه برای من ارزشی نداره .

این امتیاز بدلیل اشتباه استاد کم میشه ، همونطور که از ریموس لوپین به خاطر تقسیم نکرد 24 به 5 کم شد !

همینم زیاد بود !
به من ربطي نداره يه استادي كه استعفا داده چيكار كرده !

من در اينجا اعلام كردم كه پستمو مي زنم !

برين ببينين . فكر نكنم يه چيز رو بايد هزار جا توضيح بدم .
من پستمو درست فرستادم و شما نبايد امتيازي كم كنين .
يعني اجازه اين رو ندارين .

زورتون به من رسيده ؟ باو ما اول نمي شي . چجوري من يه نفري مي خوام از دو گروه كه تو هر كلاس 5 شركت كننده رو دارن جلو بزنم ؟

الكي امتياز كم نكنين , وگرنه مجبور مي شم به دفتر مديريت اعتراض كنم !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.