هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۲۳:۴۹ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
سلام

بخشید من به دلیل امتحاناتم و فشار تحصیلی نتونستم 1 ماهی بیام توی سایت.نمی دونم هنوز عضوم یا نه ولی اگه عضو نیستم خواهشا بهم یک ماموریت بدید.

ممنون می شم

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
نقل قول:

لوييس لاوگود نوشته:
سلام خدمت مدیران نازنین محفل.
از اونجایی که من مدت زیادی را به خاطر کنکور غایب بودم(مجبور بودم) نمیدونم دقیقا بلرویچ عزیز و آنیتای عزیز کی رئیس محفل شده اند. به هرحال هرچند دیر، به شما عزیزان تبریک میگم.
خب چوچانگ جان از فعالیت قبل من خبر دارند اما فکر میکنم که من دیگر عضو محفل نباشم. اگر اینطور باشه طبیعیه...شرمنده که غایب بودم، به هر حال باید این زمان هم میگذشت تا من خیالم از بابت کنکور راحت بشه.
ولی
اگر من اخراج شده ام آیا امکان عضویت مجددم در محفل وجود دارد؟
اگر دارد آیا باید مجددا نمایشنامه ای برای عضویتم بنویسم؟

ممنون میشم که پاسخ مرا بدهید.

باز هم از غیبت طولانی خودم معذرت میخواهم.
موفق باشید.

به امید پیروزی سفیدان.

سلام
بله من از فعالیت شما خبر دارم! الان طرز عضویت در محفل این طوریه که شما به یکی از سران محفل پی ام میزنید و بعد براتون ماموریت تعیین میشه...البته الان شما که اومدی اینجا گفتی بهت ماموریت میدیم منتظر باش!

ولی برای عضویت در محفل باید به یکی از سران محفل پیام شخصی بزنید

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

لوئیس لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از Silent Hill,The Church
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
سلام خدمت مدیران نازنین محفل.
از اونجایی که من مدت زیادی را به خاطر کنکور غایب بودم(مجبور بودم) نمیدونم دقیقا بلرویچ عزیز و آنیتای عزیز کی رئیس محفل شده اند. به هرحال هرچند دیر، به شما عزیزان تبریک میگم.
خب چوچانگ جان از فعالیت قبل من خبر دارند اما فکر میکنم که من دیگر عضو محفل نباشم. اگر اینطور باشه طبیعیه...شرمنده که غایب بودم، به هر حال باید این زمان هم میگذشت تا من خیالم از بابت کنکور راحت بشه.
ولی
اگر من اخراج شده ام آیا امکان عضویت مجددم در محفل وجود دارد؟
اگر دارد آیا باید مجددا نمایشنامه ای برای عضویتم بنویسم؟

ممنون میشم که پاسخ مرا بدهید.

باز هم از غیبت طولانی خودم معذرت میخواهم.
موفق باشید.

به امید پیروزی سفیدان.

[color=0000FF]گاهی اوقات دلت میخواد که زندگی ر�

پیام زده شده در: ۱:۴۱ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
نقل قول:
با سلام :

من یه سوالی برام پیش اومده، منی که قبلا توی محفل بودم و به لطف و مرحمت شما بیرون رانده شدم، الان باید توی همون تاپیک از جلو نظام بپستم؟

نه خواهر آوریل . شما که با مرحمت ما بیرون رانده شدی ، دوباره با رحمت ما داخل فرا خوانده شدی . ماموریتی هم خطرناکتر از ماموریت غیر ممکنه تام کروز بهت دادم تا بترکونی این سیاه ها رو .

نقل قول:
یادش به خیر یه روزی با ذوق و شوق اومدیم توی تاپیک از جلو نظام پست زدیم بعدش اومدیم دیدیم دامبلدور زیرش نوشته تایید!

آره ... یادش بخیر

نقل قول:
شانس نداشتیم که!همون موقع افتادیم توی درس و مدرسه و این طور چیزها.بعدش هم که تموم شد اومدیم دیدیم پرت شدیم بیرون!
تازه می خواستم فعالیت درخشان کنم که نشد!...بهتر نبود یک ماه فرصت می دادید؟
مثلا یکی از عضوهای قدیمی بودیم!کسی مثل من یا فلور!حالا من هیچی فلور چرا؟

خواهر اندی ، نه تنها شما ، بلکه همه با رحمت دامبلدور ، من و چو بیرون رانده شدن . البته شما هم مثل آوریل بخاطر عشقتان به محفل دوباره مورد رحمت واقع شدی و ماموریتی به شما واگزار شده .
( اصلا حقیتش رو بخواین ، قراره اعضای محفل ده --- دوازده نفر باشن که از بین بهترینها گلچین شدن . مثل کتاب . پس سعی کنید توی این ماموریتها جزو بهترینها باشید )

نقل قول:
سلام...
دیگه ما شدیم لوس، آره؟!

بدان و آگاه باش که ساحره ای نکوست که لوس باشد ( گیلدی استغفرالمرلین ) پس غم مخور

نقل قول:
خیله خب... دارم برات! گذر پوست به دباغ خانه می یفته!!

اگه منظورت منم آنیتا که خواهر من همیشه تو دباغ خونم . ولی اگه منظورت دامبلدوره .... واویلا ... اگه بهش نگفتم ( حالا چه ربطی به دامبلدور داشت من نمی دونم )

نقل قول:
خب...
برای اون تاپیکی که عرض نمودم!
آقا قضیش از این قراره که طی اطلاعاتی معلوم میشه که مرگخوارا خل تشریف دارند! و از تیمارستان فرار کردند و ایناها...!
و بعد از اینکه محفل مرگخوارا رو پیدا میکنه، سعی میکنه خوبشون کنه و محفل ققنوس میشه " تیمارستان!"
البته، این روند تاپیکه! و از ابتدا باید مدرک بیاریم که این مرگخوارا منگولند!! تا در سایت ه جا بیفته!!
موهاهاها!
تاپیک طنز هست و البته من هنوز اسم برای پیدا نکردم! اگه موافقید، چند تا اسم هم پیشنهاد بدید، خوب میشه!
دیگه همین!!

ها ... همونطور که سریوس عزیز گفتن در ظاهر ارزشیه . ولی همین ارزشی ها هستن که روزی محفل رو دگرگون می کنن . چون من و دامبلدور بهت قول داده بودم و هماهنگ کرده بودیم بزن و فعالشم کن . ( سیریوس جان آخه من و دامبل بهش قول داده بودیم . آنی هم قول میده فعالش کنه )

مرسی ---- بلرویچ

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۰:۵۵ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
لوس بودنت رو هنوز نميدونم؟؟؟

اين تاپيك رو هم فكر كنم زياد جالب نشه ولي باز هم نظر بقيه مهم هستش

در مورد پوست و اينها هم درست متوجه نشدم چي ميگي؟؟؟

در مورد آوريل و اندروميدا هم اگر قرار باشه فعاليتي صورت بگيره شما ها احتمالا توي ليست هستين

سيريوس

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام...
دیگه ما شدیم لوس، آره؟!
خیله خب... دارم برات! گذر پوست به دباغ خانه می یفته!!

خب...
برای اون تاپیکی که عرض نمودم!
آقا قضیش از این قراره که طی اطلاعاتی معلوم میشه که مرگخوارا خل تشریف دارند! و از تیمارستان فرار کردند و ایناها...!
و بعد از اینکه محفل مرگخوارا رو پیدا میکنه، سعی میکنه خوبشون کنه و محفل ققنوس میشه " تیمارستان!"
البته، این روند تاپیکه! و از ابتدا باید مدرک بیاریم که این مرگخوارا منگولند!! تا در سایت ه جا بیفته!!
موهاهاها!
تاپیک طنز هست و البته من هنوز اسم برای پیدا نکردم! اگه موافقید، چند تا اسم هم پیشنهاد بدید، خوب میشه!
دیگه همین!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
یادش به خیر یه روزی با ذوق و شوق اومدیم توی تاپیک از جلو نظام پست زدیم بعدش اومدیم دیدیم دامبلدور زیرش نوشته تایید!

شانس نداشتیم که!همون موقع افتادیم توی درس و مدرسه و این طور چیزها.بعدش هم که تموم شد اومدیم دیدیم پرت شدیم بیرون!
تازه می خواستم فعالیت درخشان کنم که نشد!...بهتر نبود یک ماه فرصت می دادید؟
مثلا یکی از عضوهای قدیمی بودیم!کسی مثل من یا فلور!حالا من هیچی فلور چرا؟

هعی!

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
با سلام :

من یه سوالی برام پیش اومده، منی که قبلا توی محفل بودم و به لطف و مرحمت شما بیرون رانده شدم، الان باید توی همون تاپیک از جلو نظام بپستم؟!

با تشکر، آوریل

سلام!
عزیز شما یه بار تو چتر باکس پرسیدی، منم جواب دادم که لیست ارتش اعضای سفید هنوز معلوم نیست...ولی مطمئنم شما هم توش هستی. اگه بودی که لازم نیست پست بزنی و فقط ماموریتهارو انجام میدی...اگرم نبودی که، اونوقت دوباره پست میزنی!

*چو*

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۹ ۱۶:۰۳:۵۷

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
نقل قول:
به نظر من، اینکه یه تاپیک داشته باشیم به نام جلسات محرمانه محفل، فکر منجولانه ایه! مرگخوارا فروم خصوصی دارن و اونجا هر نقشه ای بکشن، نه من، نه شما و نه هیچ احد الناسی نمی فهمه!
اما شما که اینجا نوشتید محرمانه، هر روز مرگخوارا سر می زنن و برای تک ما، یه پاتک درست میکنن!
این فکر عملی نیست!
مگر اینکه، اگه نظری داده میشه، به حالت رمزی(!) یا به صورت یک اشاره ی جزئی باشه، یا در یک تاپیک نظر خودمون رو بدیم یا با پیام شخصی. اینجوری درست نیست! هر چی رشته میکنیم، به سرعت برق پنبه میشه!
جون آنیتا دیگه نگو که مردم از بس خندیدم خواهر آنیتا بابا اون محرمانش تیلیپ محرمانست نه اینکه واقعا محرمانست . مارا به خنده واداشتی خواهر تاپیک جلسات محرمانه جایی برای دادن اعلام قوانین جدید و دادن ماموریت به اعضا ، همونطور که الان اونجا پستیدم و قوانین جدید محفل رو گفتم . نه اینکه بصورت رمزی با محفلی ها در ارتباط باشم !!!! چه کاریه حالا

نقل قول:
اما حالا میخوام به عنوان بچه بابام(!) چند تا چیز میز بگم، عقده ای نشم!

چه قدر لوس

نقل قول:
1- فعالیت خانه ی 13 پورتلند، از این چند روزه آغاز میشه و من میخوام ببرمش توی کار طنز! چون الف دال جدیه و خوبه که اعضای ارتش، طنز هم یاد داشته باشند! و از شما ناظرین گل گلاب می خوام که به ما کمک کنید! مخصوصا چو!!

هومک !!! گفتی طنز !!! ایول !! من به شدت و بصورت وحشیانه ای با طنز موافقم ... اصلا اونلی طنز

نقل قول:
4- من فکر میکنم اگه چند نفر رو که خوب طنز می نویسن و سرشون خلوت تره، مثل هدی(!)، رو مامور تاپیکهای طنزمون بکنید. مثل کافه محفل، پادگان و این چیزا. داشتن یه مدیر برای تاپیک که با پستهاش موضوع رو روی غلطک (؟!) بندازه، خیلی عالیه و کمک بزرگیه!

در فکر همین کار هم هستیم . غم مخور .

با بقیه مطالبتم موافقم و قبولشون دارم ، فقط چقدر لوسی تو
درضمن ماموریتهایی بسیار خفن براتون دارم که امروز اعلام میشه . کوتاهی در انجام ماموریتها مساوی اخراج و رشادت و دلاوری مساوی با ترفیع درجه است .:old:

اووق بر هر چه سیاه

--- بلرویچ ---

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام عمو بلر و سریوس و خاله چو!! ( تریپ بچه لوسی دامبلی!!)
یه چیزی بگم؟!
به نظر من، اینکه یه تاپیک داشته باشیم به نام جلسات محرمانه محفل، فکر منجولانه ایه! مرگخوارا فروم خصوصی دارن و اونجا هر نقشه ای بکشن، نه من، نه شما و نه هیچ احد الناسی نمی فهمه!
اما شما که اینجا نوشتید محرمانه، هر روز مرگخوارا سر می زنن و برای تک ما، یه پاتک درست میکنن!
این فکر عملی نیست!
مگر اینکه، اگه نظری داده میشه، به حالت رمزی(!) یا به صورت یک اشاره ی جزئی باشه، یا در یک تاپیک نظر خودمون رو بدیم یا با پیام شخصی. اینجوری درست نیست! هر چی رشته میکنیم، به سرعت برق پنبه میشه!
تازه فکر میکنم همین هفته هم که مرگخوارا می خوان یک تحول عظیمی راه بندازن!
پس باید حواسمون باشه! این زیاد جالب نیست که نقشه هامون در ملا عام باشه!

اما حالا میخوام به عنوان بچه بابام(!) چند تا چیز میز بگم، عقده ای نشم! :
1- فعالیت خانه ی 13 پورتلند، از این چند روزه آغاز میشه و من میخوام ببرمش توی کار طنز! چون الف دال جدیه و خوبه که اعضای ارتش، طنز هم یاد داشته باشند! و از شما ناظرین گل گلاب می خوام که به ما کمک کنید! مخصوصا چو!!
2- فعالیت گودریک هم که اغاز شده، اما یه کم همت می خواد. چون موضوعش عالیه و محشر!
3- باید یه سوژه ی خوب برای 12 گریمالد پیدا بشه که البته من فکر میکنم اگه همین تاپیک جلسات محرمانه رو به 12 گریمالد انتقال بدید یا یه همچین چیزی، خیلی بهتر میشه!! چون فکر میکنم تاپیک رول زیاده!!
4- من فکر میکنم اگه چند نفر رو که خوب طنز می نویسن و سرشون خلوت تره، مثل هدی(!)، رو مامور تاپیکهای طنزمون بکنید. مثل کافه محفل، پادگان و این چیزا. داشتن یه مدیر برای تاپیک که با پستهاش موضوع رو روی غلطک (؟!) بندازه، خیلی عالیه و کمک بزرگیه!
5- من پیشنهاد یه تاپیک طنز دارم! البته طرحش رو کامل میکنم، بعد میگم!! ( دلت بوسوزه!!!!!)
6- چند نفر رو که سرشون خلوت تره رو مامور کنید تا با کسایی که پست نمی زنن صحبت کنند و از تاپیکهای مختلف محفل بگن تا بلاخره بیان پست بزنند!
7- هر از چند گاهی که فکری برای اذیت کردن مرگخوارا به ذهنمون میرسه رو _ مثل وقتی که من و سارا سعی کردیم آنی مونی رو جغدینه جلوه بدیم_ بهتون پیام شخصی بزنن تا روش کار بشه! یعنی منظورم اینه که حواس بچه ها باشه!!
8- پاشو از بغل بابام بیا پایین، جای منو اشغال کردی! بچه پر رو!!
9- همین جوری دور هم باشیم!!
10- امیدوارم چیزای خوبی گفته باشم!!!!( که البته جای شک و شبهه داره!!)
مرسی
آنیتا دامبلدور( تریپ ارتیکوسی رفتم... آخی داداشی کجایی؟!!!!!)

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.