هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

اينتونيو باخاراس اين شخص به عنوان يكي از بهترين ورد سازان بين سالهايه 1950 تا 1960 ميلادي نام گرفته است كلا اين بسر از ورد سبزي پاك كني گرفته تا وردهايه خطر ناك كشف و اختراع كرده اما

يكي نفر كه خيلي دوست دارم در موردش صحبت كنم يعني در حقيقت دو نفر نفر اول اسمش انتوان اواداكداروا و نفر دوم جوزف كروشيو بوده است كه اينها دو ورد نا بخشودني رو اختراع كردن

حيف كه از استعدادشون بد استفاده كردن و نفر بعدي هم ايگور كاركاروف هست كه واقعا برا كلاس زحمت ميكشه

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

ها ديشب داشتم شام ميخوردم يه ميخ طويله بزرگ رفت تو پام و از اون ور پام زد بيرون رفتم دكتر پزشكها بهم قطع اميد كردن و گفتن برا اينه ميخو در ارن مجبورن ضاع شمالي ناخت شست پام رو ببرن خواهشا شما برام دعا كنيد

تا ناخن شمالي شصت پامو از من نگيرن در انتها بايد بگم اين كلاس يكي از بهترين كلاسهايه موجوده

چون پروفسوري بس زحمت كش و فعال داره كه جديدا ملقب به ماركاروفم شدن

ها پروفسور يه كم در مورد اسم جديدتون توضيح بديد

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

مخترع افسون آيزن بلايفيد داينس توك هونس
به معنای: "بگیر روح پاک او را"

يوهانس اشميتز، در تاريخ 29 سپتامبر سال 1810 ميلادي، در شهر برلين آلمان متولد شد، مادر وي يك جادوگر اصيل بود اما پدرش يك ماگل اصيل! تحصيلات و آموزش جادوگري را در مدرسه علوم جادويي"گريشمانتز" واقع در حومه هاي شهر مونيخ، گذارند. در دوران مدرسه كاري جز شرارت از او ديده نشد. دائما درگيري به دانش آموزان و تا جايي كه يكبار نزديك بود يكي از اساتيد مدرسه را بكشد. لذا در 16 سالگي، وي را از مدرسه اخراج كردند، اما او سر جاي خود ننشست، وي به دنبال فراگيري علوم ظيطاني و تاريك رفت، البته قبلش به طور وحشتناكي والدينش را از مسائلي ترساند و آنها را در شب زمستاني 28 دسامبر 1826 به نوعي به وسيله ترساندن، آنها را به قتل رساند.
سپس عازم مجارستان شد،؛ تا با يكي از بي رحم ترين ساحران آن روزگادر در جهان، ملاقات كند. با " لرد اگمونتيس" يك قاتل تمام حرفه اي، استاد علوم شيطاني. وي حدود 10 سال نزد وي تا سن 26 سالگي زندگي كرد. در كنار جنيايت هاي او در كنارش بود. وي را ياري مي داد تا اينكه بلاخره در همان سن 26 سالگي، استاد شيطان صفت خود را صعيف ديد. لذا اقدام به قتل وي با افسون" آواداكاداورا" نمود. سپس تمامي مطالب و نوشته هاي استادش را كه در مورد افسون هاي تاريك و اختراع آنها بود، را به سرقت برد و بعد از 10 سال دوري از وطن خود، بار ديگربه آلمان بازگشت، وي در خانه اي متروك در شهر دورتموند به طور موقت ساكن شد.
سپس به مدت 6 سال تمام روي اختراع افسون گذاشت و بلاخره آن افسون آيزن بلايفيد داينس توك هونس را در سال 1842 اختراع كرد. سپس به دنبال ذات اهرميني اش اقدام به انتقام از 7 نفر كرد. در سال 1844، يعني دو سال پس از اختراع افسون، به لندن سفر كرد تا به گروهي از جادوگران سياه انگليسي جهت بستن پيمان ها و اتحادهاي ملاقات كند كه در طي درگيري با مامورين وزارتخانه سحر و جادوي بريتانيا، توسط مامور" رومانس جكسون" كشته شد.( روحش شاد)

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

یک خاطره واقعی:

همه این نوشته ها واقعیت دارد( به جون زاخی سابق)

آره یادش بخیر، دو سال و خورده پیش بود، دی 82 بود، روزهای پر تکاپوی من در دنیای هری پاتر.
من با خود فکر کرده بودم، چی می شد من هم مثل بقیه یه سایت هری پاتر با رول پلیینگ داشته باشم؟ چی می شد؟ لذت وب مستری کل! به به، بوی خوش بلاک کردن.
فرستادن اخطارهای الکی
شهرت بیشتر تو جلسات حضوری
آره، من تو بانک یه پولی برنده شدم
جادوگران رو با زوپس ساختم، این عله هم که الان می بینید شاخ وب مستری کل شده و دستور میده، من رو کار آوردم، تاریخ عضویتش 10 ثانیه بعد از منه
خلاصه اینایی که میگن سایت رو عله با زوپس ساخته همش دروغه
خودم بودم که سایت رو ساختم، این عله فقط لوگوی سایت رو ساخت، ننه اش، لیلی گل بانوی اعظم، اومد پیشم گفت دست پسرم رو بگیر، براتون لوگو ساخته، من هم برای اینکه نزنم تو ذوق این بچه، وب مسترش کردم، ولی ای دل غافل که سو استفاده کرد، رفت تو کار و بار هک و خودشو وب مستر کل جای من کرد
اما این ممل که میگن، هیچ کاری برای این جادوگران نکرده، الکی اون قدیما اسم درکرده بود، بهش می گفتن لرد مملی، اینم از اون بچه های جبهه عله بود( گروه خائنین)
می رسیم به حاجی
حاجی هم کاری نکرد برای این جادوگران، الکی اومد زود عضو شد، فقط یه کم رول پلیینگ رو رونق داد، بعد براتون بگم که یه بار که گولشو خوردم، بهش دسترسی داده بودم، زد کل سایت رو ریخت به هم، مثل اینکه به دستور همون گروه خائنین بود. حاجی هم خائن بود
اما مرلین کبیر که باید گفت: " مرلین صغیر"
واقعا هم صغیر بود، همش بیچاره در حقش ظلم می شد، مسخرش می کردن.. اما همیشه تحت حمایت من بود..، از حق گذشته بچه با حالی بود.
اما ریموس گلم، از نظر من همون ناظر بسش بود...، شانسی مدیر انجمن شد، یادم میاد بهش لقب ویلی ادوارد 2 داده بودن اینقدر شر بود.
اون لرد و سائورون و آشیل و اون چندتا عضو اول واقعا خائن بودن...

و حالا من در جادوگران چیزی نیستم جز این دسته بندی:
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
خدای نت

یک حقیقت تلخ:

جادوگران چگونه به وجود آمد؟

این وبسایتی که صدها نفر همچین عین تشنگان صحرای نوادا، افتادن به پاش و شیفته مطالب چند گیگی هری پاتریش شدند در تاریخ 15 مرداد 1310، حدود 75 سال قبل، به دستور یگانه پرودگار نت حضرت ویلیام ادوارد الکبری و الصغری، کار ساخت و سازش را شروع کردند. خب مسلما آقا ویلیام با آینده نگری ای که نسبت به نت و هری پاتر و رولینک و اینا داشتند از قبل به فکر افتادند دیگه..(کارشون درسته دیگه..)
در هر حال، بعد از گذشت 72 سال در سال 1382، تیم ساخت و توسعه جادوگران، موفق گشت برنامه مدیریت محتوایی به عنوان" زوپس همیشه نائب قهرمان" رو فارسی کنه و باهاش در تاریخ 11 دی 82 جادوگران رو افتتاح کنه. از جمله کسانی که در ساخت و توسعه جادوگران پیشگام بودند، میشود به عله اعظم(البته قبل از افتتاح جادوگران اصغر بود، چون بهتر از بقیه بود از ویلی ادوارد درجه اعظم رو گرفت)، مملی جون، خود استاد پروفسور دکتر مهندس کارگر حمال ویلیام ادوارد و مرلین صغیر و ... اشاره کرد.

موسسان جادوگران:

عله
ممل
لرد
مشت عباس
نورممد رشتی
مرلین
حاجی
عارف قزوینی
لوپین
گوستاو
گل دختر

نکات مهم جادوگران:

*تمام خبرها توسط نورممد ارسال میشده که به دروغ به نام برخی مدیران در سایت قرار میگرفته است.
*تمام عکسها توسط من ارسال میشده که به دروغ به نام برخی اعضا در سایت قرار میگرفته است.
*تمام فایل ها توسط من ارسال میشده که به دروغ به نام برخی مدیران و اعضا در سایت قرار میگرفته است.
*تمام لینکها توسط من ارسال میشده که به دروغ به نام برخی اعضا در سایت قرار میگرفته است.
*تمام مطالب توسط من ارسال میشده است.

** اصلا کل این جادوگران رو من ساختم**

تمام مطالبی که در مورد خلق جادوگران در اینجا خوانده اید چیزی جز حقیقت نیست. بله حقیقت تلخ است.(به جون تو)

ویرایش شده توسط اينيگو ايماگو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۱۲:۰۴:۰۶

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
1.يک وردساز معروف با توضيحات کامل معرفی کنيد.
ماريا کارلتو(وردساز معاصر)
ماريا ساحره­ای بود که از پدر و مادر ماگل و در شهر رم متولد شد.او در دوسالگی والدينش را از دست داد و پدربزرگش سرپرستی وی را به عهده گرفت.ماريا علارقم سختي­هايي که در دوران بچگی کشيد هميشه دختری شاداب و متکی به نفس بود.او بلافاصله بعد از با خبر شدن از قدرت جادوييش و ورود به دنياي جادوگران فعاليت­هاي خود را آغاز نمود.در تمام طول تحصيلش ممتاز بود و کنار درس­های اصلی،مطالعه­هاي فرعی زيادی داشت.وی پس از گرفتن مدرک با بالاترين نمرات رشته­ی مورد علاقه­اش يعنی "طلسمات و وردهای جادويي" را در پيش گرفت.
با عزمی راسخ و پشتکار فراوان در اين زمينه فعاليت کرد و در طول سه سال بيش از پنجاه طلسم و ورد اختراع نمود.کتاب­هاي زيادی از او به چاپ رسيده و وی در آن­ها تمام فوت و فن کارهای خود را منتشر کرده،بدون توجه به منافع خودش و برای کمک به دنياي جادوگری.
ماريا هم اکنون شصت سال دارد و هنوز هم با تربيت شاگردان و تعليم به آن­ها نقش مهمی را در صنعت وردسازی ايفا مي­کند.
2.هرچه دل تنگت ميخواد بگو!
دل من فقط واسه يه چيز تنگه و اونم هافله
دل من تنگه واسه محبت تو هافل
دل من تنگه واسه اتحاد تو هافل
دل من تنگه واسه اينکه هافلو قهرمان کنيم
و همه با هم مي­تونيم!

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۱۱:۱۰:۳۰

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ج1)

آقای ایوانوف استفانوف گوررو ملقب، پدر ورد جهان در سال 1534 بعد از میلاد در دهکده ای کوچک در نزدیک لندن متولد شد. از همان ابتدا استعداد های فراوان او در امر جادو و جادوگری بسیار مشهود بود. اون درسن یازده سالگی به مدرسه هاگوارتز رفت و در هفده سالگی از آنجا فارغ التحصیل شد.
او بعد از دوران مدرسه به دهکده خودشان برگشت و سعی کرد برای خود کاری جادویی بگیرد و مشغول به کار شود. اما متاسفانه به این قبیل کارها هیچ گونه علاقه ای نداشت. به همین سبب یواش یواش به اختراع ورد و جادو روی ورد. طولی نکشید که استعداد او توجه همگان را به خود جلب کرد و در مدت اندکی پیشنهاد های کاری زیاد از سوی وزارتخانه های شهر های مختلف به او پیشنهاد شد.
علی رقم این پیشنهادات او هنوز هم مایل بود تا در دهکده خود بماند و در آنجا به ساخت ورد بپردازد. هر چند که تلاش های وی از چشمان هیچ کس پنهان نبود.
سرانجام او بعد از هشتاد سال زندگی دار فانی را وداع گفت و مرد. از مهمترین طلسم های او میتوان به: زگورات جیبمو ، سلندیاسوس ، آراپاراتوس ، وروابوکس اشاره کرد.

ج2)

دل من اصلا تنگ نیست چیزیم نمیخوام بگم ولی چون پای نمره در میونه میگم

من واقعا به داشتن چنین استاد بزرگی همچون ایگور از ته دل افتخار میکنم. اگر تمام استادای مدرسمون انقدر باسواد بودن الان هممون یه پا پروفسور شده بودیم. حیف که انسان هایی مثل ایگور کم میباشند و حیف ما نمیتونیم به صورت همیشگی از دانش این استاد بزرگ بهره مند بشیم. پس قدر ایگور را بدانید

پیام زده شده در: ۹:۵۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
1. يك ورد ساز معروف:
ادوارد سامول فرانكسولي:
تولد:1800 ميلادي
وفات:1850
تعداد ورد هاي ساخته شده: بيش از 20000
اين ورد ساز ايتاليايي از مفاخر اين كشور است.وي بقدري بزرگ منش بود كه در 35 سال كار ورد سازي حتي يك ورد سياه هم نساخت.
وي يك ماگل زاده بود كه در 10 سالگي استعدادش را كشف كرد و به دليل نبودن مدرسه جادوگري به هاگوارتز آمد و در آنجا تحصيل كرد.
وي پس از پايان تحصيلاتش به ايتاليا برگشت و اولين مدرسه جادوگري را در زادگاهش تاسيس كرد.
تاريخ ساخت اولين وردش به 15 سالگي ميرسد كه وردي بود براي كوتاه كردن بيني.
وي وردهاي زيادي براي دفاع در برابر جادوي سياه ساخته است.
وي در اكتبر سال 1850 ميلادي در مبارزه با يك جادوگر سياه توسط آواداكداورا دار فاني را وداع گفت.
به احترامش 1 دقيقه سكوت......
2- هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)
خدايا آن ده كه آن به.
خدايا مرا نيز به مقام شامخ مديريت برسان .
خدايا دست اين ولدي را از جادوگران كوتاه كن.

ویرایش شده توسط آرتور ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۹:۵۹:۵۴

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۲:۰۸ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
1- یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

هنريك توسليس؛
هنريك فرزند هانس. در سال 1396 پس از ميلاد مسيح (بيش از 610 سال پيش) در دهكده اي به نام ويلاب در نزديكي لندن كنوني از پدر و مادري جادوگر متولد شده. اين كودك كه در اوان دوران كودكي به كودني و خرفتي در دهكده شهرت داشت در نوجواني و جواني در انزواي كامل ميزيست. پس از مرگ مادر و شماتت هاي پدر، در سن 19 سالگي شبانه دهكده را ترك گفته و پس از يك سال و سه ماه و شش هفته سرگرداني به دهكده اي در نزديكي شهر هامبورگ در آلمان نقل مكان كرد. اين يك انتخاب نبود، بلكه دست تقدير وي را به آنجا رساند. ماجراي سفر هنريك توسليس در كتاب «زندگي نامه وردسازان كبير تاريخ» جلد 24، در قسمت سفرنامه ها به تفصيل ذكر شده است. وي كه به عنوان يك ناشناس با ظاهري درويش گونه و ژوليده وارد دهكده ي جديد با نام غرقيش شده بود، زندگي جديدي را شروع كرد. وي كه در مدت يك سال و اندي سرگرداني در كوه و دشت تجارب فراواني كسب كرده بود با دانش اندك خود از سحر و جادو كه در دوران كودكي آموخته بود، شروع به تفحص در عالم جادو كرد و دست به اكتشافات جادويي فراواني زد. از مهمترين ورود هاي ساخته شده توسط اين فرد ميتوان ورد "آبليشيوس" را نام برد كه باعث جوشيدن آبي زلال و گوارا براي نوشيدن از زمين ميشود...

2- هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

يعني هر چي دلم خواست؟!!
يعني هر چي تو دلمه؟!!
واي... چه سخت...!

دلم ميگه:
خدايا تالار هافل رو از ما نگير.............!
خدايا تالار هافل رو از شر دشمنان حفظ كن.........!

دلم فقط همينو ميخواد...

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
امتیازات دو نفر در کلاس طلسم ها با تدریس ایگور کارکاروف:

گریفیندور:
آرتور ویزلی:10 امتیاز
جرج ویزلی:13 امتیاز

-------------------------------
نام درس:بحث در مورد چند ورد ساز

آدولف نینطوری(وردساز قرن 8)
دردرجه اول او صاحب اراده بود، نيروي اراده اي كه با همه دگرگوني ها و شكلها به منصه ظهور رسيده بود. نيروي اراده اش خود را به گونه اي انعطاف ناپذير و خودراي نماياند.
اين نيروي اراده ، مشخصه اي بود براي گردهمايي هاي انتخاباتي نینطوری ؛اين سخنران توده هاي متعصب،انتقامجوي تسليم ناپذير نيرومند و چابك،مرد تصميم گيريهاي صريح،مرد خشمگيني كه تمام موانع سر راهش را خرد و نابود مي كرد.
اما اراده به تنهايي براي تسخير يك سرزمين كافي نيست.
استعداد ديگر او حافظه اعجاب انگيزش بود. توانايي خارق العاده اي داشت كه مي توانست به كمك آن معلومات جامع و گوناگوني از موضوعهاي مورد علاقه اش كسب كند.
با اين وصف نبايد تصور كرد كه اين خودآموز تسليم ناپذير و امين، فاقد هرگونه ظرافت و زيركي بوده است.رفتار نینطوری به قدري متناقض بود كه به نظر مي رسيد بازيگري مادرزاد است.
او به دلیل همین اخلاق خشنش توانست چندین ورد برای نابودی مشنگ ها ساخت.

آلبرت فونوتیک!
او فردی بود که از 10 سالگی شروع به وردسازی کرد و تا اواخر عمر خود به قدری ورد ساخت که قابل شمارش نبود.
آلبرت در چهاردهم مارس 1879 در شهر اولم که شهر متوسطی از ناحیه و ورتمبرگ آلمان بود متولد شد. اما شهر مزبور در زندگی او اهمیتی نداشته است، زیرا یک سال بعد از تولد او خانواده وی از اولم عازم مونیخ گردید. پدر آلبرت ، هرمان فونوتیک کارخانه‌ کوچکی برای تولید محصولات الکترو شیمیایی چوب جادو داشت و با کمک برادرش که مدیر فنی کارخانه بود از آن بهره‌برداری می‌کرد. گر چه در کار معاملات بصیرت کامل نداشت. پدر آلبرت از لحاظ عقاید سیاسی نیز مانند بسیاری از مردم آلمان گر چه با حکومت پروسیها مخالفت داشت، اما امپراتوری جدید آلمان را ستایش می‌کرد.

تکالیف:

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۴۲ دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
پروفوسور:هدویگ جان اگر میشود در کلاس من از من ایراد نگیر.
-اوکی!
-چیییییی؟فحش خارجکی میدی؟فکر کردی من نمیفهمم؟

کارکاروف نزدیک هدویگ می شود ونوک اورا میگیرد هدویگ باتلاش فراوان خود را از دست او ازاد می کند و بعد از اینکه نوکش را ماساژمیدهد میگوید:

استاد احمق تو که سواد نداری چرا میای درس میدی بچه ها مسخرت کنن.

بچه ها شروع می کنن به خندیدن و می گویند :

هدویگ هدویگ هدویگ

کار کاروف با خشمی زایدالفصف به او نزدیک میشود وداد می زند:
ای جغد بدون پر;ای ارزشی حالا

جرج از اخر کلاس داد می زند: پرفسور ارزشی بودن مربوط به مباحث درس شما نیست نمی تونید در موردش صحبت کنید.(بر اساس حکم شماره 1020)

کارکاروف: ویزلی تو خفه شو و گرنه از کلاس اخراج میشی و باید ترم بعد مهمون باشی.

جرج: اگه جرئت داری بکن منم اون ریش بزیت رو قیچی میکنم.
بچه ها دوباره شروع به کرکر خندین میکنن.
در این هنگام مک گونگال واردکلاس میشود وموضوع قریبا با خوشی تموم میشود.

مفهوم ورد را تعریف کنید؟
ورد که اوایل نام حقیقی اش فرت بود و به مرور زمان تبدیل به ورد شد به معنای گفتن چندین کلمه چرت و پرت برای طلسم کردن یا معالجه افراد استفاده می شود.

معرفی کتابها:
1- کتاب 101 ورد برای قوزفیش شدن.
2-کتاب 102 ورد برای جلوگیری از قوزفیش شدن.
3- کتاب 1000ورد برای در امان ماندن سیل در خواب.
4- کتاب 500ورد برای خاموش کردن غرغرهای زنان.
5- کتاب 1 ورد برای پیدا کردن افتابه.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲:۱۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
اون ده دقيقه:
هدي:فخش چيه استاد؟ اوكي يعني ...
كراكاروف: خودم ميدونم يعني چي.
هدي: اگه ميدوني بگو ببينم يعني چي؟
كاركاروف:إ إ يعني...
يكي از بچه هاي كلاس: يعني باشه.
كاركاروف: آهان يادم اومد ميشه ... آهان ميشه هشاب.
كل كلاس باهم ميخندند و بعضي از شدت خنده غش ميكنند.
كاركاروف يك ورد اجرا ميكند و خنده تمام بچه قطع مي شود و آنهايي كه غش كرده بودند به حال عادي بر ميگردند.
كاركاروف:خوب بسه منظورم باشه بود.
========================
5 كتاب:
1. اوراد باستاني
2. وردت را خودت بساز
3. آلبوم استفاده نا درست از ورد ها
4. آموزش وردها سطح مقدماتي تا پيشرفته
5. تاريخچه وردهاي سياه
========================
ورد به كلماتي مي گوييند كه افراد بيكار الكي به زبان مي آورند و كاري شگرف انجام مي دهند.

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
امتیازات درس ورد ها و افسونهای جادویی که توسط ایگور کارکاروف تدریس میشود!

گریفیندور:
هدویگ:22 امتیاز
سارا اوانز:19 امتیاز
پرسی ویزلی:20 امتیاز
مرلین کبیر:22 امتیاز

اسلیترین:
توبیاس اسنیپ:15 امتیاز
بلاتریکس لسترنج:26 امتیاز
اينيگو ايماگو:28 امتیاز
آرامیس بارادا:20 امتیاز
سامانتا ولدمورت:26 امتیاز
مارکوس فلینت:25 امتیاز
مالدبر:13 امتیاز
بلیز زابینی:26 امتیاز
ایوان روزیه:25 امتیاز
الستور مودی:18 امتیاز

راونکلاو:
ويولت بودلر:12 امتیاز
برودريك بود:23 امتیاز
چو چانگ:26 امتیاز
وینکی:16 امتیاز
ادوارد بونز:18 امتیاز

هافلپاف:
ارنی مک میلان:20 امتیاز
سامربای:12 امتیاز
ادوارد جک:12 امتیاز
اما دابز:20 امتیاز

گریفیندور:85
اسلیترین:222
راونکلاو:95
هافلپاف:64

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.