هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: روزنامه پیام امروز - صفحه مخصوص وزارتخانه سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۴

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
قوانین آزکابان توسط وزیر و رییس آزکابان تصویب شد .

طی صحبت های رییس زندان آزکابان ، بارتیموس کراوچ و وزیر سحر و جادو ، دراکو مالفوی در مورد یکی از ارکان مهم کشوری یعنی زندان آزکابان ، این زندان با قوانین و اختیارات جدید و بیشتر و با همکاری گسترده با دفتر کارآگاهان ، مسئولیت آرامش و امنیت کشور را به عهده گرفت .

در این سری ار مذاکرات ، دراکو مالفوی وزیر سحر و جادو به بارتیموس کراوچ و معاونینش ، پیتر پتی گرو و ماروولو گانت به عنوان حافظان امنیت مردم اختیاراتی بیشتر داد .

در زیر بخش هایی از صحبت های وزیر را برای شما می گذاریم .

نقل قول:
از این به بعد کاراگاههای میتونند هر کدوم از بچه ها رو در صورت مشاهده تخلف دستگیر کنند و حکم بازداشت رو صادر کنند و به مسئولین این زندان افراد رو معرفی کنند .

نقل قول:
هر کسی که بازداشت شد باید یک پست حداقل در تاپیک زندان بزنه و در صورت اینکه جرمش زياد بود تعداد پستها بیشتر خواهد شد و میزان تخلف توسط مسئولین زندان تشخیص داده خواهد شد .

نقل قول:
کاراگاهها اگر فردی رو خطاکار دیدند اسم اون فرد رو در تاپیک دادگاه شماره 10 اعلام میکنند و نوع خلاف رو هم ذکر میکنند و مسئولین زندان همه روزه اون تاپیک رو چک میکنند و اگر اسمی رو مشاهده کردند با توجه به نوع جرم و خطایی که انجام داده حکم جلب رو برای فرد میفرستند و در همون تاپیک میزان جريمه فرد رو تعیین میکنند و وقتی حکم به دست فرد خاطی رسید بسته به نوع مجازاتی که درش ذکر شده در ازکابان باقی میمونه و در واقع به تعداد مشخصی که اعلام شده پست میزنه و بعد ازاد میشه .

نکته ی قابل توجه این است که مسئولین زندان هیچ گونه حقی برای دستگیر کردن افراد ندارند ، همان طور که وزیر هم گفته است :

نقل قول:
مسئولین زندان به هیچ وجه نمیتونند فردی رو دستگیر کنند و این کار تنها توسط کاراگاهان انجام میشه ولی اگر مسئولین زندان در جامعه جادوگری فردی رو مشاهده کردند در همون تاپیکی که اعلام شد این خبر رو به اطلاع کاراگاهان میرسونند و تشخیص گناهکار بودن یا نبودن فرد با کاراگاهان است .

-----------------------------
نقل قول:
البته مجرمین حق دارند توی اون دادگاه از خودشون دفاع کنند و جوابگو باشند !

این پاسخ وزیر به اعتراضات گسترده ی مردم در برابر زورگویی مسئولین بود !
-----------------------------

در پایان وزیر از همه ی مردم جامعه ی جادوگری در خواست کرد که به دستورات و حکم های مسئولین زندان و کارآگاهان با تجربه ی وزارت خونه ، گوش فرا داده و آن ها را پذیرفته و اجرا کنند .

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
اطلاعیه

خوب همون طور که میدونید شاید هم نیدونید
قراره که پیام امروز یه ویژهنامه برای عید بده بیرون
این ویژه نامه شامل جدول جک معما متن های در باره ی بهار(بهارانه)
خبر شایعه و... میباشد

البته قراره که این ویژه نامه در روز 27 اسفند ماه منتشر بشه یعنی توی سایت قرار بگیره البته در یک پست مشخص که احتمالا حدود 2 یا 3 صفحه (بستگی به مطالب داره) میشه

جمعی از دوستان لطف کردن وبرای کمک داوطلب شدن من از تمام دوستان در خواست دارم که برای تهیه ی این ویژه نامه به ما کمک کنن
اگر مطلب یا نظری در این مورد دارین لطفا برای من پی ام کنید

البته از تمام دوستان درخواست دارم که تا روز 24 اسفند مطالبشون رو برای من بفرستن تا بتونیم به موقع توی سایت قرار بدیم

البته برای مطالب هیچ محدودیتی نداریم شما میتونید مطلب تون رو در باره ی هری پاتر یا سایت یا بعضی از اعضا برای ما بفرستید تا به اسم خودتون توی سایت قرار بگیره

البته اگه به موضوعاتی که توی رول هست (مثل اسموت کردن وزیرو ...)بپردازید جیلی بهتره
همینطور اگه شعر یا عکس مناسب هم دارید بفرستید(در مورد عکس : عکس رو توی یه سایتی چیزی آپلود کنید لینکش رو بفرستید)

خلاصه از هر چی که خوشتون میاد
اگه به مطالب پیام امروز یه مجله ی شایعه سازی مراجعه کنید هم اون جا عیده های خوبی هست که خودتون زدید از اون ها یا ترکیب چند تا از اون ها استفاده کنید

منتظر مطالب شما هستیم

راستی ما برای مطالب هیچ نوع قفل یا محدودیتی نداریم هرچی که بفرستید به اسم خودتون چاپ میشه پس لطفا از قوانینی که توی رول هست پیروی کنید تا بعدا مشکلی پیش نیاد

نکته ی مهم

با توجه به سیاست پیام امروز در اسموت کاری وزیر ما یک دوره مسابقه هم برگذار میکنیم که جایزه نداره ولی در ویژه نامه یک بخش جدا مخصوص مطالب یا عکس ها برای اسموت کاری وزیر داریم که در اون جا فقط به این موضوع میپردازیم
از شما درخواست میکنم به اون بخش توجه ویژه ای بکنید

منتظر مطالب شما هستم

البته هیچ نوع محدودیتی در باره یتعداد مطالب وجود نداره یعنی هر کس هر چند تا که دلش خواست مطلب بفرسته

در آۀخر دو باره میگم که این ویژه نامه در صورتی چاپ میشه که مطالب مناسب به ما برسه پس از شما درخواست دارم که به ما کمک کنید

فقط هر کس که قصد کمک داره یه پی ام کوچولو به من بزنه و بگه که میخواد همکاری کنه(نزد هم مهم نیست) تا من هم یه آماری دستم باشه

با تشکر پیام امروز

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۲۳:۴۴:۲۷

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
پرسي ويزلي : ما براي عضويت در تيم ليگ برتر باشگاه هاي کوييديچ عضو مي پذيريم .

عصر امروز پرسي ويزلي رئيس سازمان ورزش و تفريحات جادويي گفت براي عضويت در تيم کوييديچ عضو مي پذيرم به مطلب زير که در سازمان ورزش وتفريحات جادويي به ثبت مي رسد توجه کنيد :
اين عنوان توي همين سازمان ( ورزش و تفريحات جادويي) باز ميشه با عنوان ( ليگ برتر باشگاه هاي کوييديچ ) در اينجا من چهار تا تيم تشکيل مي دم با نام هاي :
1- پادلمر يونايتد
2- گردباد
3- بلغارستان
4- ايرلند
شما تا روز 26 اسفند ماه وقت داريد که در اين تيم ها ثبت نام کنيد .
هر تيم 7 بازيکن داره و دوستاني که زودتر پي ام بزنن مي تونن با در خواست خودشون وارد هر تيمي که مايل هستن بشن ولي اگه دير کردين مجبورين وارد هر تيمي که من بگم بشين .
کارهايي که بايد براي عضويت انجام بديد :
1- انتخاب اسم مستعار که پايان هر پست بزنيد ( هري پاتري يا .....) اگر اسمي انتخاب شده باشد نمي شود
2- در امضا ثبت شود ( مثال در امضا : عضو باشگاه تيم کوييديچ ايرلند يا هرچي )
و از تمام اقشار جادوگري عضو مي پذيرم همونجور که اطلاع داريد بايد رول نويسي کنيد اول دو تيمي که بيشترين در خواست رو داشته باشن با هم مسابقه مي دن و حق گرفتن توپ طلايي رو ندارن و در آخر کار اين تاپيک به تيمي که بيشترين رول با قشنگترين پست ها رو داشته باشه توپ طلايي رو به خودش اختصاص مي ده و اين کار رو من مي کنم و مسئوليت تشخيص اين که هر تيم چند رول داشته و اينکه چند تاش خوب بوده با اوتو بگمن عزيز هست
و مديريتش با بنده هست پس منم توي امضام ثبت مي کنم . و ايمدوارم هيچ ناظري جز دراکو مالفوي اين عنوان ها را حذف ، ويرايش و ... نکند .
پاتريک خبرنگار اعزامي مرکز پيام امروز - لندن

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
ملاقات جنجالی وزير با مخالفین !
دراکو تغییر چهره داد !

شب گذشته اتفاق جالبی در جامعه جادوگری انگلستان رخ داد .
تاريخ تا به حال چنین رویداد بزرگی رو به خود ندیده بود !
حادثه ای ای که سالها در یادها باقی خواهد ماند .
وزير سحر و جادوی انگلستان ، دراکو مالفوی در اقدامی تعجب برانگیز درخواست مردم را پذیرفت تا در مورد مسائل اسموتی خودش صحبت کند ... چهره جدید دراکو تمام چشمها را خیره کرد .
در طی روزهای گذشته وزير به صراحت با اسموت شدن کله خود مخالفت میکرد و به هیچ عنوان حاضر به ادامه این بحث نبود اما در یک حرکت جالب دراکو حرف خود را به کرسی نشاند .
در این جلسه حیران کننده که خود وزير ترتیب داده بود در ابتدا کسی متوجه قصد و نیت دراکو برای تشکیل این سخنرانی را نمیدانست اما در پایان همه چیز افشا شد .
این شما و این گزارش خبرنگار اعزامی ما به این جلسه :

ساعت 9 شب بود !
جمعیت کثیری جلوی درب وزارتخونه تجمع کرده بودند و منتظر رسیدن وزير بودند .
شعارهای مردم از هر سو به گوش میرسید ؛ پلاکارهایی با عکس اسموت شده دراکو در دستهای مردم خودنمایی میکرد .
عده ای به حمایت از فعالیتهای انرژی اسموتی کله خودشون رو اسموت کرده بودند .
خبرنگاران از سرتاسر جامعه جادوگری به اونجا اومده بودند و منتظر سخنرانی وزير بودند .
شعارها ادامه داشت :

دراک، که ژل میزدی ، او همه عمر.......دیدی که چگونه اسموت، دراک گرفــــــــت!!

بالاخره لحظه موعود فرا رسید و دراکو مالفوی یگانه وزير مردمی وزارتخونه از راه رسید .
اتومبیل رويز رويز سفید مخصوص خودش رو سوار شده بود !
روبانهای سفید و سیاه معروف خودش رو که همیشه به علامت اتحاد این دو گروه همراه داشت رو به روی ماشین خودش بسته بود .
مردم با رسیدن وزير شعارهای خودشون رو شدیدتر از قبل ادامه میدادند .
دراکو پیاده شد ...
همه مردم حیرون و سرگردون به چهره دراکو زل زده بودند .
شعارهای مردم متوقف شد ! سکوت محض فضا رو پر کرده بود !
نور فلاشر عکاسان هر لحظه با شدت بیشتری این لحظه به یاد ماندنی رو ثبت میکردند .
تمام مردم با تعجب و شگفتی به چهره دراکو زل زده بودند .
تصور این همه زيبایی غیر قابل تصور بود .
مردم به جای شعارهای قبل به افتخار این وزير مردمی شروع به دست زدن کردند ... داشتن چنین وزيری برای هر کشور افتخاری به حساب میومد .
دراکو با تیپ اسپرت و ظاهری جدید از ماشین پیاده شد .
شلوار لی تنگ مخصوص ماگولها رو به تن داشت ... تیشرت آستین کوتاهی که روی اون عکسی از یک نفر روی اون طراحی شده بود و با حروف بزرگ لاتین نوشته شده بود : Dj Ali !! گردنبندهای مرواريد بر گردن داشت ... ساعت و دستبند طلایی رنگ بر دستانش به چشم میومد ... کفشهای اسپورت لباسهای دراکو رو کامل میکرد .
این زيبایی ها تماما یک طرف داستان بود ...
موهای سابق دراکو تغییر کرده بود ! چهره جدید دراکو از هزاران مایل دورتر هم به چشم میومد !!!!
دیگه خبری از اون موهای سابق نبود !!!!!!!!!
تمام مردم با حیرت به چهره دراکو خیره شده بودند ! دراکو به حرف بقیه دوستان خودش گوش کرده بود !!!!!!!!!
باور این امر غیر ممکن بود ... دراکو حالا با اون دراکويی که قبلا همه دیده بودند فرق داشت ... موهای اون به وضوح به چشم میومد . ( تو خماری گذاشتن دیگه بسه ! بهتون میگم الان ... خوب سرکار بودید )
دراکو مدل موهای خودش رو عوض کرده بود ... مدل جدید موهای دراکو به زيبایی مکمل لباسهای اسپرت اون بود .
دراکو دستان خودش رو بالا برد ... تمام مردم دست از تشويق برداشتند و وزير شروع به سخنرانی کرد :

" ای مردم فهیم !! ای بزرگواران ... وزير سحر و جادو رو با کدوم چهره میپسندید ؟! آیا میخواهید که وزيرتان مانند وزير کشور دوست و برادر ( احمد محمود نژاد ) زپرتی و زشت باشد ؟!
آیا میخواهید در عرصه بین المللی وزيری کچل و اسموتی داشته باشید ؟؟ وزير با این چهره افتخار نیست ؟! "
تمامی مردم یکصدا حرفهای دراکو رو تصديق کردند ! بدون شک هر کشوری خواهان چنین وزيری بود .
وزير دستی به میان موهای خودش کشید و سوار رويز رويز خودش شد .
تمامی چشمها به دراکو خیره مونده بود ... موهای ژل زده دراکو با مدل تیفوسی زده شده بود !
تارهای مويی که روی صورت دراکو ريخته بود دل هر دلداری رو مجذوب خودش میکرد ... جلوی موهای دراکو با ژل به سمت بالا برده شده بود .
چهره ای که در هالی وود هم به ندرت پیدا میشد .
دراکو در میون تشويق و کف زدنهای مخالفین خودش از اونجا دور شد تا روز تعطیل جمعه خودش رو برای صفا و حال و حول سپری کند .
لحظاتی بعد تمامی مردم متفرق شده بودند و پلاکاردهای پاره شده روی زمین ها باقی مونده بود .

گفتنیست خبرنگار اعزامی ما بعد از بازگشت نتونست در مقابل اون زيبایی طاقت بیاره و از دیشب غش کرده و ما با جادو از حافظه آلیسا استفاده کردیم تا این خبر رو به چاپ برسونیم .
همانا وزير دل ها را اسیر خود می کند .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
استفاده از معجون شانس در کوییدیچ آزاد شد ؟!
خبرنگار ما پاتریک صبح امروز به بیغارستان اعزام شد و اکنون خبرهای جالبی در دست دارد که با هم می بینیم .
پاتریک : سلام خدمت بینندگان عزیز . امروز دراکو مالفوی وزیر سحرو جادو و پرسی ویزلی رئیس سازمان ورزش و تفریحات جادوی برای ملاقات با بزرگان و وزیران آنجا به بلغارستان رفتند (می دانیم که در مباحث کوییدیچ بلغارستان حرف اول را می زند ) . پس از 5/2 نشست و گفتگو ویزلی حکمی را به وزیر سحرو جادوی انگلستان و بلغارستان داد تا امضا کنند و در آخر خود ایشان هم آن را امضا کردند و تائید هم شد .
شرح این حکم به شرح زیر است :
اینجانب پرسی ویزلی در اینجا ذکر می کنم که بنا به دلایلی که خود ما می دانیم استفاده از معجون شانس فلیکس فلیسیس در بازیهای کوییدیچ تمام کشور چه برای بازیکنان هر تیم و چه برای داوران مسابقات آزاد است و دیگر به هیچ وجه اینکار خلاف مقررات و قانون نیست .
پاتریک : پس من فکر می کنم امکان برنده شدن تمام تیم های کوییدیچ به طور قطعی 50- 50 است و نکته ی دیگری که فراموش کردم بگم جناب آقای اوتو بگمن در زمان نبودن آقای ویزلی و آقای مالفوی عهده دار تمام کارهایی که مربوط به وزارت خانه می شوند هستند .
پس همینجا من صحبتهایم را به پایان میبرم با اجازه ی شما آقای بگمن

پیام زده شده در: ۹:۳۲ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آنفولانزای مرغی و ارتش

طبق نامه ی محرمانه ی دکتر حسن مسطفوی به دفتر روزنامه

به عرض میرساند که بیماری آنفولانزای مرغی در سایت شیوع پیدا کرده است
و تاکنون ققنوس معون وزیر و باک بیک یکی از مدیران سایت به آ« بیماری مبتلا شده اند
که البته با توجه به آستاکبار حاکم به سایت و وزارت خونه این اخبار از جامعه ی جادویی مخفی نگه داشسته شده است

ولی اخبار جدید ی در این مورد به ما رسیده که باعث نگرانی شده است

با توجه با آغاز کار ارتش و این نکته که ارتش برای فعالیت های خود از کفتر استفاده میکند (این خبر توسط خود ارتش انتشار پیدا کرد و آنها عکس این کفتر ها رو هم درون پادگان قرار داده اند

البته ارتش اقدام به عضو گیری برای خود کرده است
و قصد دارد جادوگران را در کنار این پرندگان آلوده قرار دهد

البته طبق شنیده های ما تنها راه در امان ماندن از این بیماری اسموت کردن است که عده ای از افراد خیر خواه مثل برادر حمید و سرژ تانکیانو سدریک دیگوری براین موضوع اسرار دارند و جالب است بدانید که آنها برای اقدام اول خود از شخص وزیر که در خطر آۀودگی قرار دارد ( به علت وجود ققنوس) دعوت به اسموت سشدن کرده اند که با مخالفت وزیر رو به رو شده است
از تمام جادوگران درخواست میشود که برای مراقبت از خود اقدام به اسموت کاری کنند

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین

پرسي ويزلي ( رئيس سازمان ورزش و تفريحات جادويي ) گفت : ما براي ارسال سوالات سطوح مقدماتي جادوگري ( سمج ) به مدرسه ي هاگوارتز تا زماني که مايل باشند اعلام آمادگي ميکنيم :

صبح امروز پرسي ويزلي و همکار ايشان اوتو بگمن اعلام آمادگي براي ارسال سوالات سمج به هاگوارتز اعلام آمادگي داريم : پرسي ويزلي گفت : من تيمي را در بخش همکاري براي طرح سوالات سمج آماده کرده ام که آنها سوالاتي رو برام فرستادن که به نظر من بدرد هاگوارتز مي خوره در صورتي که پروفسور کوييرل مدير هاگوارتز بخواهند من حاضرم تعدادي از اون سوالات رو در اختيار ايشان بزارم که اگر خواستند مي توانند از من در خواست کنند و من با کمال ميل تعدادي از اون ها رو در اختيار ايشون ميزارم که اگر مايل بودند مي توانند از بنده در خواست همکاري کنند . در ادامه افزودند : تمام اقشار جامعه ي جادوگري مي توانند ما را در اين امر ياري کنند و بايد در اين تيم عضو شوند براي عضويت در اين تيم طرح سوال انجام 5 کار الزامي است : 1- درخواست عضويت ( از پرسي ويزلي ) 2- فرستادن حد اقل 7 سوال از کتابها و فيلمها و مجلات هري پاتر ( به پرسي ويزلي ) 3- فرستادن تمام فعاليت ها و کارها در سايت ( به پرسي ويزلي ) 4- فرستادن نظر درباره ي نحوه ي کار من (انتقاد ، پيشنهاد و ... ) فقط با پي ام 5- ارسال لينک پروفايل خودتون براي شناسه ي دايي ماندانگاس همينا بودن مطمئن باشيد. خبرنگار افتخاري پيام امروز (در ضمن اين خبر در بخش سازمان ورزش و تفريحات جادويي هم ذکر خواهد شد .) و امیدوارم بتونم براتون جدول را طراحی کنم .

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دو گزارش جدید

گزارشی از آغاز کار ادارات وزارت خانه

1:روزنامه پیام امروز - صفحه مخصوص وزارتخانه سحر و جادو این روزنامه به دستور وزیر و در جهت اطلاع رسانی کامل و درست به تمام امت جادوگر تاسیس شده است

این جانب یعنی مونتاگ به همراه ماروولو گانت سردبیران این روزنامه میباشیم که عمده فعالیت های ما انتشار اخبار و گزارش از موضوعات جاری رول میباشد

درسته که در ظاهر این روزنامه متعلق به وزارت سحر وجادو میباشد اما با توجه به این نکته که وزیر سحر و جادو به گردانندگان این روزنامه آزادی کامل داده ما با تمام قدرت خود به همه کس و همه چیز گیر داده

در آخر لازم به ذکر میدانم از تمام افراد علاقهمند دعوت به عمل آورم تا در ایبن روزنامه مطلب به چاب رسانید

2:دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی

این دفتر به فرمان وزیر و برای ارتباط جادوگران با آ«جانب ایجاد گردیده است شما میتوانید با مراجعه به این دفتر تمام پیام های خود را به گوش وزیر رسانید

لازم به ذکر است که در حال حاظر تمام مطالب این دفتر به موضوع اسموت کردن وزیر اختصاص دارد که وزیر با تمام قدرت در برابر آن مخالفت میکند

3:پادگان نظامی

این پادگان که محل حظور ارتش میباشد به دستور وزیر و با مدیریت آرتیکوس دامبلدور و پروفسور گريفندور فعال گردیده که در تازه ترین فعالیت شخص آرتیگوس دامبلدور باانتشار گزارشی به معرفی فعالیت های ارتش پرداخته است
متن این گزارش را در زیر میخوانید
نقل قول:
دوستان ایندفعه شما رو با تصمیمات جدید این فرماندگان ارتش قرار میدم!
من و پروفسور گریفیندور عزیز تصمیم گفتیم که ارتش رو به سه گروه هوایی،زمینی و دریایی تقسیم کنیم تا سوژه پذیری برای ارتش افزایش پیدا کنه.
پس در صورتی که علاقه مند به فعالیت در ارتش بودید،در رول و نمایشنامه خودتون برای ثبت نام قادر خواهید بود که در یکی از این قسمت بندی ها قرار بگیرید
شاید در آینده تفاوتی بین این قسمت بندی ها بوجود بیاریم ولی در حال حاضر همه آنها یکی هستند.
پس با اختیار کامل به انتخاب گروه مورد علاقه خود در ارتش بپردازید.

به زودی عکسهایی از افراد ارتشی و چگونگی کار آنها در قسمتهای مختلف قرار خواهد گرفت.
اکنون مقداری عکس از قسمت هوانوردی ارتش در اختیار شما قرار میدم...

خب این تصویر عده ای از سربازان نیروی هوایی!در اینجا آنها در حال گفتگو با فرماندهاشون هستن.فرمانده ها در این عکس روشون به سربازها هستش و فرمانده ها کلاه چرمی و عینک هم دارن!
برای دیدن این عکس بر روی اینجا کلیک کنید.

اینم عکس یکی از سربازان نیروی هوایی که داره سخت فعالیت میکنه که برای حملات ورزیده شه!

اینم عکس رفتن گروهی به انجام وظیفه ای بس مشکل!!تیوپ هم بستن که غرق نشن(ها!!چی فکر کردی؟تکنولوژی ارتش بالاست!بترکونه)!!
برای دیدن این عکس در اینجا کلیک کنید.

اینم عکسی دیگر از گارد مخصوص نیروی هوایی ارتش!بذارید وظایف اینا رو به ترتیب از راست به چپ بگم.
اولی از سمت راست که نوکش آبیه همون ورزشکاره است.وظیفه اش تأمین امنیت دیگر اعضای گروه هستش.
دومی از سمت راست که نوکش زرده،همونی که دو تا مگس دارن طواف میکنن دور ورش!اون به خاطر کثیفی شدید متخصص علوم شیمیایی و اتمی و کلا سلاح های نیرویی هوایی هستش.جدیدا یه موشک شیمیایی به نام جوراب ب-15 درست کرده که همه رو خفه میکنه!
سومی از سمت راست که نوکش قرمزه و یه مدال داره،استاد پرواز در شرایط دشواره!بمب بترکونی جلوش بالاخره جنازه سوختشو به محل میرسونه!به خاطر همین ترفیع گرفته!
چهارمی که نوکش قهوه ای تیره است و گردنش درازه،او مامور جاسوسی و تعیین موقعیت دشمن هستش.با دید و حافظه یه دقیق همه چیز رو حفظ میکنه و بعد میاد به فرماندش اطلاع میده.
پنجمی و آخری!که نوکش قهوه ای روشن تره،او اول از همه به موقعیت هدف گذاری شده میره که از امن بودن اون با خبر بشه.بعد این نقش منهدم کننده رو داره.هدف رو میکشه و داغون میکنه!!

ها!!!اینم پرستار نیروی هوایی!ببینید چقدر نازه!ولی مواظب باشید که نامزد داره!نامزدش هم همونیکه مدال گردنشه هست!

خب بسه!بیشتر بذارم نیروهای دشمن از اطلاعات سری ما با خبر میشن.
شما رو به امید خدا میسپارم تا عکسهایی بعد درباره نیروی زمینی ارتش!

مرسی
آرتیکوس

لازم به ذکر است که تمام عکس های که آرتیگوس به آنها لینک داده عکس کفتر میباشد و ما درست نمیدانیم که این کفتر ها چه کمکی به وزیر خواهند کرد
البته دامبلدور آنها رو نیروی هوایی دریایی وزمینی نام گذاشته

لازم به ذکر است که زمز این ارتش(( سدا ))میباشد

4: دفتر فرماندهی کاراگاهان!

این دفتر با مدیریت شخص بیل ويزلی و با معاونت سدريک دیگوری
و رونان شروع به فعالیت کرده است
البته در حال حاظر اقدام به عضو گیری نموده و هنوز فعالیت خاصی از آن مکان مشاهده نشده است
مهلت ثبت نام در ارتش تا 20 اسفند میباشد

5:سازمان تفريحان و بازی های جادوويی !!

این اداره با جمله ی گهر بار شخص وزیر
نقل قول:
من ورزشکار نیستم اما ورزشکارها رو دوست دارم !!

آغاز به کار کرده است البته از این اداره هم هنوز خبر خواصی به گوش نرسیده فقط قرار است که پرسی ویزلی اقدام به طراحی جدول برای روزنامه کند

پی نوشت: وزی در باره ی ورزشکار نبودن درغ میگوید او در حال حاظر عضو تیم کوییدیچ اسلیتیرن میباشد

آزکابان
این زندان مخوف با تلاش وزیر و با مدیریت بارتیموس کراوچ فعالیت خود را آغاز کرده است معونان زندان پیتر پتگريو و مارولوو گانت میباشند

شرح کامل فعالیت های زندان را در گزارش های قبلی خواندید

در گزارش آینده
قرار است ما به برسی فعالیت های باشگاه سه دسته پارو که محل ترک اعتیاد است بپردازیم

پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
خشم وزیر دامان چه کسانی را میگیرد ؟

اعتراضات گروهی از جادوگران که اسم حذب لیبرات دموکرات جادوگریالیستی رو بر خودشون گذاشته اند مبنی بر این که وزیر سحر و جادو ، دراکو مالفوی باید اسموت کند ، اوضاع رو در جامعه ی جادوگری به اغتشاش کشانده است . افرادی هم از حذب نام برده اقدام به دزدیدن مادر وزیر کرده که با پیشنهاد خود وزیر مبنی بر کشتن مادر ایشان روبرو شدند ولی گویی این افراد بی کار عرضه ی این کار را نداشتند و هنوز هیچ کاری را انجام نداده اند .

وزیر سحر و جادو امروز حرف هایی رو در مورد این حذب بیان کردند .

نقل قول:
من زير بار حرف زور نمیرن ... منبع نجاست اون موهای شماست سرژی که سه ساله حموم به خودش ندیده ... از همون تیغهای کینگزلی نشانهاتون استفاده کنید و دستی به سرو و روی ريشای مستهجن خودتون کنید !! تیغ بدم خدمتتون ؟؟؟

ایشون این افراد رو تهدید کردند که در صورت ادامه دادن این رفتار ناشایست ، آنان رو به آزکابان منتقل میکنند . ما که بی صبرانه منتظریم .

در ادامه صحبت وزیر رو با سدریک دیگوری می بینید .

نقل قول:
سدريک ای خائن ، ای شورشی بی ناموس پرست ! یادته که تو ستاد انتخاباتیم گفتم خشم دراکو همون خشم دراکولاست !! حالا بهتون نشون میدم ...

حالا فقط باید منتظر خشم دراکو باشیم .

منبع خبر : دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۹:۰۶ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ماجرا های سرژ و وزیر

همه چیز درست بعد از انتخاب دراکو به وزارت شروع شد

عده ای به رهبری برادر حمید به ساختمان وزارت خونه حمله کرده و خواستار اسموت کردن کله ی زیبای وزیر بودند

ولی طبق شواهد موجود وزیر بعد از مدتی توانست با دادن وعده های سر خرمن آنها را فریب داده و متفرق کند

البته چند روز بعد در خبر ها شنیده شد که سرژ تانکیان که هم حذبی برادر حمید هم هست نارسیسا مالفوی مادر وزیر را به گرو گان گرفته

گروگان گیر ها به رهبری سرژ از وزیر میخواستند که کله ی خود رو اسموت کند تا مادرش آزاد شود

البته این همهی ماجرا نبود

چند روز بعد از این حادثه وزیر سحر و جادو در تماسی با گروگان گیر ها خوستار به قتل رسیدن مادرش به دست آنها شد

حالا گوشه ای از مکالمات وزیر و سرژ را در زیر میخوانید

نقل قول:
ای دستت درد نکنه سرژی !!
واقعا چه خدمت بزرگی به زندگی من کردی ... بیا وزارتخونه یه هزار گالیون مفت و مجانی بهت بدم که در جا بکشیش !
البته تا همین جا این حرکتت پنجاه هزار گالیون جایزه داره ... امانت فعلا دست من هست !
این نارسی این چند وقته خیلی سريش شده بود ... هی میگه چرا دیر از وزارتخونه برمیگردی ؟ شب کجا میخوابی ؟! با کیا میری وزارتخونه ؟! اعصابم رو خرد کرده بود ! واقعا خدمت بزرگی بهم کردی جــــــــیگر !
خوشبختانه بابامون که تو ازکابان داره آب خنک میخوره ... مامانمونم اگر بمیره حالمون کامل میشه !! وااااای که چه حالی میده !
ارث و میراثشونم میرسه به من ...
چکت حاضره سرژی ... بیا وزارتخونه این پنجاه هزار گالیون رو فعلا بگیر برای این حرکت انسان دوستانت تا سر مبلغ قتل و اینام با هم کنار بیایم !! اگر این کاره نیستی الکی این کارو نمیکردی ...
تا یه ملیون گالیون هم ميدم تا ريخ اون زن رو دیگه نبینم !!
اه اه اه
مامان این قدر سريش ؟؟؟
دو ملیون اخرين مبلغ پیشنهادی منه ... همین امروز کارش رو تموم کن !!

البته این تمام حرف های وزیر نیست به مدارک جدید تر توجه کنید

نقل قول:
شما که عرضه دزدیدن مادرم رو نداشتید چرا این کارو کردید !!؟
به هر حال پیشنهادم رو چهار برابر میکنم ... خوب گوشاتونو باز کنید :
500000 گالیون نقد برای کشتن نارسیسا !! آخرين مبلغ پیشنهادی من هست ... بیچاره ها نتونستید یه روز روی حرفتون وایستید ؟!
نظرتون عوض شد ؟؟؟!
من شرایط رو تعیین میکنم نه شما ... اوهوووووم !
500000 گالیون برای قتل گروگانتون !!
شرط دوم : سرژ باید اسموت کنه ... همین و بس !!!
منتظر جواب مذاکراتتون هستم !
نمیخواید بگید که کم اوردید و میخواید نارسیسا رو ازاد کنید ؟؟!
دزدیدیدش حالام پای حرفی که زدید وایستید ... کم اوردید ؟!
دوست ندارم این خبر جایی درز پیدا کنه ... متوجه شدید ؟!

یک کلام :

""" 500000 گالیون برای قتل نارسیسا """"

البته ماجرا به همین جا هم خطم نشد وقتی که وزیر دید آنها قادر به قتل مادرش نیستند عصبانی شد و پیام زیر را برای آنها فرستاد

نقل قول:
کل کل با فرد اول مملکت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین که گفتم !! من اینجا شرایط رو تعیین میکنم نه شما !
مبلغ پیشنهادی من از اون بالاتر نمیره ... کور خوندید که بیشتر بدم ... یه مشت آدم بی سر و پای درمونده بیکار میخوان از وزير اخاذی کنن ... حالا خود دانید !

دو شرط من پابرجاست :

1- سرژ باید مثل همگی شما اسموت کنه !

2- نارسیسا رو در ازای دريافت 500000 گالیون بکشید !

حتی حاضرم تعهد بدم که بعد از کشته شدن نارسی در یک دادگاه صوری شما رو از مزاجات نجات بدم .
این حرف اخر من بود !! دیگه مزاحم من نشید ... هر کاری که خواستید بکنید !! صدای وزير هیچ جایی ضبط نشده و نخواهد شد ... اینو مطمئن باشید !!

وزير رو میترسونید ؟؟؟ پوست از سرتون میکنم تا خدادادی کلتون اسموت شده رشد کنه !

من به هیچ وجه زير همچین ننگی نخوام رفت .

بـــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــرون !!!!!!!!!!!!!!!

و این ماجرا کماکان ادامه دارد

منبعدفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.