هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
پیتر جان ممنونم اما یه چیز رو باید بگم .
توی بلند پروازی و ایده های این طوری من خودم از همه بیشتر از این کارا میکنم اما واقعا میدونم که این کار ممکن نیست و عواقب بدی رو به دنبال داره ... این رو قبول کن !
من خودم الان توی مساله خود مجلس به مشکل برخوردم ... از یه طرف میبینم تشکیلش یه جوری مفید هست و تشکیل نشدنش از یه طرف دیگه !! حالا چه برسه به اینکه بخوایم حزبهایی توی مجلس داشته باشیم که نماینده باشند .
فکرت رو تا اخر خوندم که منظورت چیه اما میدونم خیلی سخته و الان جاش نیست ! یعنی کلی کار مهمتر داريم و بهتره که در مراحل بعدی از این کارها بکنیم . ایده خوب و جالبیه اما در این موقعیت زمانی جوابگو نیست اصلا !
اگر خواستی مضراتش رو شخصا اعلام میکنم اما این موضوع رو قبول کن که الان جز ضرر چیزی نداره .
توی برنامه کاری باید اول مساله گروهها رو حل کنیم که تقريبا این موضوع تموم شده ... در درجه اول سعیم رو کردم که گروههایی که لازم هست رو جمع کنیم از جمله آزکابان ، ارتش و کاراگاهها و مجلس و ... و خوشبختانه هفتاد تا هشتاد درصد کار تموم شده و در درجه دوم باید یه جوری هماهنگی بین بچه ها رو به وجود اورد و در درجه سوم از این کارها کرد .
از روز اول با این ایده کارمو شروع کردم و فکر میکنم اگر این کاری که گفتی رو بعدا انجام بدیم بهتر باشه ... الان اصلا سایت کشش این خواسته رو نداره . موقعیتی که توش هستیم رو کمی اگر بسنجی متوجه میشی ! خواهشا قبول کن .
به هر حال بگذريم ! تشکیل حزبهایی برای برخی فعالیتها رسما تمومه فکر میکنم ...
ممنون از پیشنهادت اما یک درصد هم امکان موفقیت نمیدم !
اگر خواستی شخصی برات کامل دلایلش رو میگم .
ممنون از توجهت :bigkiss:

سدريک جان تاپیکها رو با هم قاطی نکنیم بهتره .
این جا مساله جدی هست و بهتره وارد این سوژه نکنیم جیگر !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
هم...اصلا من به كار حذب ليبرات ديكتاتور...ا ببخشيد " دموكرات " شما چي كار دارم!؟
حذبتون معروف شد كارش گرفت اصلا خيلي باهال شد!! من به ايناش چي كار دارم؟!
اصلا ببينم نوشته ي منو خوندي!؟ به من چه كه شما چي كار كرديد؟

جناب وزير!!

اصلا صحبت من براي تشكيل حذب اسموت كردن و نكردن و اينا نيست. حتي منظورم تشكيل حذب براي موضوعات سطحي نيست.
من پيشنهادم اينه كه احذابي تشكيل بشن تا توي مجلس فعاليت كنن. بتونن در مورد موضوعات قوانين و مسايل ديگه اي بحث كنن. در حقيقت چند حذب يا مي شه گفت گروه با اهداف مختلفي به وجود مي آن تا هم توي مجلس فعاليت اصليشونو ارائه بدن و هم فعاليت هاي جنبي داشته باشن.

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
اول بگم كه دراكو ببين با زبون خوش بهت گفتيم اسموت ميكني نكردي حالا مجبوريم از قدرت حذبمون استفاده كنيم بر عليه تو ما نميتونيم اين ننگ رو تحمل كنيم تو تاريخچه ي جادوگران رو زير سوال بردي عمرا اگه بزاريم مو داشته باشي.
حالا بريم سراغ اين:

نقل قول:

پيتر پتي گرو نوشته:
خب حالا من يه نظر داشتم:

همينجا ديدم يه بنده خدايي كه يادم نيست در مورد حذب و اينا نظر داد. بعد هم مخالفت وزير رو ديدم...اومدم بگم به نظر من حذب تشكيل بشه خوبه.
لازم نيست براي هر كاري حذب داشته باشيم. مي تونيم چندتا اساسي تشكيل بديم. فعلا مثلا ليبرات دموكرات داريم مي توني بعدا دموكرات آزاديخواه و بقيه رو هم تشكيل بديم.
اين حذب ها نيرو جذب مي كنن. يعني هر كس دلش خواست مي ره عضو مي شه و اونها هم اهداف و برنامه براي خودشون مشخص مي كنن. در ضمن اين مي تونه براي تشكيل مجلس مفيد باشه. اين احذاب توي مجلس قرار مي گيرن و به وضع قوانين و غيره مي پردازن. دقيقا مثل طرز كار مجلس در جامعه ي ماگلي. اين طور اوضاع جمع و جورتر مي شه. يعني هر كسي براي خودش هدف پيدا مي كنه و اتفاقا به جاي اينكه افراد يكرنگيشونو از دست بدن با همديگه متحد تر مي شن.
گفتين كه ناراحتين چرا بعضي ها مسئوليت دارن و بعضي ندارن. با اين كار بيشتر افراد داراي مسئوليت مي شن چون افراد حذب زيادن. اينطور هم عذاب وجدان شما از بين مي ره و هم هر قدر افراد وارد كارها بشن نظم و هماهنگي و مسئوليت پذيري هم بيشتر مي شه.

موفق باشيد
پيتر پتي گرو

ببينيدحذب ليبرات اصلا ميدونيد براي چي تشكيل شد؟ما اين حذب رو در زمان وزارت گيليدي راه انداختيم تا بتونيم گيليدي رو بركنار كنيم و وزير منتخب مردم رو بياريم روي كار ولي بعد وقتي ديدم سوژه ي حذب خيلي نابه به كارمون ادامه داديم و سوژه هاي مختلف به كار برديم,اصلا ميدونيد حذب براي چي كارش گرفت؟چون توي سايت تك بود و تا حالا چيزي مثل اون وجود نداشت,الانم همينطوره اگه شما بخوايد بيايد هي حذب بزنيد هم از ارزش حذب ما كم ميشه هم اينكه مطمين باشيد كار حذبه خودتونم نميگيره,در كل حذب با اين پيشنهاد موافق نيست و هركسي بخواد روي اين موضوع پافشاري كنه به صورت عجيبي ترور خواهد شد,

در آخر هوي اي وزير سريع برو اسموت كن وگرنه وزارت و وزارتخونتو اسموت ميكنيم

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اه اه اه اه اه اه اه اه !! دختره رو ببینید ... اخه دختر تو که اسموت کردی دیگه کی میاد خواستگاريت ؟! دختر و اسموت کردن ؟

آرتی جووون من خودم برای بزنامه ها نوروز حسابی فکر کردم و حتی توی روزنامه هم یکی از مواردش رو اعلام کردم ... در کل کلی کار داريم واسه این روز .
برای روزهای جشن هم اگر بخوایم روز تولد سایت رو انتخاب کنیم که تا اون موقع هفت کفن پوسوندم من !!
نه بی شوخی من احتمالا تا یک ماه دیگه فینیش ... برای همین از روز اول همه کارهامو شروع کردم که بتونم کارهایی که میخواستم رو تموم کنم و خوشبختانه وزارتخونه رو درست کردیم و کامل شد و مونده بقیه کارها که برای انجمنهای دیگه مونده و باید با هر ناظری صحبت کنم و اگر قبول کرد کارهای اونجا رو هم ردیف کنیم که مثل این انجمن اگر خواستن بتونیم فعالش کنیم .
به هر حال هر کاری میکنیم باید این مدت بکنیم و روزهای خاص فکر خوبی هست و حتما این کار رو میکنیم .
تقويم جادوگری هم فکر خوبی بود و از فردا در موردش اساسی فکر میکنم ... سوژه های زيادی داریم واسش !

و اما پیتر بزرگوار !
من همه سعی و تلاشم رو میکنم که حتی الامکان از همگی دوستان استفاده کنم و تا حالا شاید ده يا دوازده نفر رو پیدا کردیم برای کارهای مختلف و فقط چند نفر خاص موندن که اگر بین اونها هم کارهای رو توزيع کنیم حله ! پس نگرانی داره حل میشه .
در مورد حزب به شدت مخالفم ... تنها چند چیز هست که من صراحتا مخالفت میکنم و بقیه موارد رو دیدید که گذاشتم به عهده دوستان تا تصمیم بگیرن اما این موضوع رو خود پروندش رو میبندم ! اگر واقعا کار اسموت کردن هم به جاهای جالبی رسید شاید یه حزب هم تشکیل شد که بعد از اون هم از هم میپاشه اما حزب سازی کار جالبی نیست .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

Re: دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بريد با بزرگترتون بیاید !!!

من زير بار حرف زور نمیرن ... منبع نجاست اون موهای شماست سرژی که سه ساله حموم به خودش ندیده ... از همون تیغهای کینگزلی نشانهاتون استفاده کنید و دستی به سرو و روی ريشای مستهجن خودتون کنید !! تیغ بدم خدمتتون ؟؟؟

من تنها اگر یک درصد هم رضایت داشتم برای اسموت کردن حالا دیگه کاملا منصرف شدم !

مهم حرف مردم جادو پروز ماست که همگی رضایت دارند !! این قشر شورشی رو هم سرکوب میکنیم ...

میدم دست دیمنتورا که روح هفت جد جادوگراتونو نوش جان کنن !

سدريک ای خائن ، ای شورشی بی ناموس پرست ! یادته که تو ستاد انتخاباتیم گفتم خشم دراکو همون خشم دراکولاست !! حالا بهتون نشون میدم ...

شورش تو حوزه استحفاظی وزير ؟؟؟؟؟؟؟؟

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
هم....سلام بر جناب وزير!!

آقا من اولش بگم وزير اسموت كنه من استعفا مي دم!! وزير بايد خوشگل باشه چيه بره لسموت كنه؟!

خب حالا من يه نظر داشتم:

همينجا ديدم يه بنده خدايي كه يادم نيست در مورد حذب و اينا نظر داد. بعد هم مخالفت وزير رو ديدم...اومدم بگم به نظر من حذب تشكيل بشه خوبه.
لازم نيست براي هر كاري حذب داشته باشيم. مي تونيم چندتا اساسي تشكيل بديم. فعلا مثلا ليبرات دموكرات داريم مي توني بعدا دموكرات آزاديخواه و بقيه رو هم تشكيل بديم.
اين حذب ها نيرو جذب مي كنن. يعني هر كس دلش خواست مي ره عضو مي شه و اونها هم اهداف و برنامه براي خودشون مشخص مي كنن. در ضمن اين مي تونه براي تشكيل مجلس مفيد باشه. اين احذاب توي مجلس قرار مي گيرن و به وضع قوانين و غيره مي پردازن. دقيقا مثل طرز كار مجلس در جامعه ي ماگلي. اين طور اوضاع جمع و جورتر مي شه. يعني هر كسي براي خودش هدف پيدا مي كنه و اتفاقا به جاي اينكه افراد يكرنگيشونو از دست بدن با همديگه متحد تر مي شن.
گفتين كه ناراحتين چرا بعضي ها مسئوليت دارن و بعضي ندارن. با اين كار بيشتر افراد داراي مسئوليت مي شن چون افراد حذب زيادن. اينطور هم عذاب وجدان شما از بين مي ره و هم هر قدر افراد وارد كارها بشن نظم و هماهنگي و مسئوليت پذيري هم بيشتر مي شه.

موفق باشيد
پيتر پتي گرو

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۴:۳۵ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
نقل قول:

آنیتا دامبلدور نوشته:
میدونی چیه دراکو؟؟
من تازگی ها یک طلسمی اختراع کردم، خفن!!
ساختمون ضد آتیش رو هم به اتیش میکشه!!
پس بهتره تسلیم بشی!!!

تهدید مامور دولت و شخص اول جامعه ی جادویی؟ خطایی غیر قابل بخشش وای خدای من توهین به مقدسات سریع عذر ؟ خواهی کن

آهااااااااااااای آنیتا!آبجی گرامی!
چطور جرات میکنی در اینجا با توجه به حضور فرمانده ارتش و گارد مخصوص امنیتی وزیر(یعنی من!) تهدید کنی؟ها؟!این ارتش که میبینی فرمانده داره که یه طلسم به سربازاش یاد داده که اونم سکتوم سمپرا هه!!با این طلسم با زجر و درد و کمبود خون میمیری(کمبود خون از همشون مهمتره!)
مواظب باش خواهر گرامی!ما ماموریم و معذور!میزنیم کار دستتون میدیم!!
در ضمن از کریچر عزیز به خاطر عملکرد سریع ممنون!این ارتشمون تازه تشکیله یه ذره کند عمل میکنه!ایشا الله به مرور بهتر میشه.

آقا موارد بالا جز یه شوخی بی مزه چیز دیگری نبود!گفتیم ارتش هم الکی یه خودی نشون بده.(برای اطلاعات بیشتر به پادگان نظامی رجوع شود)
---------------------------------------------------------------------------
پیشنهاد دیگری به وزیر!!(جدی)
سلام به جناب وزیر
همون طور که میدونید سال نوی ایرانی نزدیکه و این باعث شد ایده های نو دیگری به ذهنم بیاید که مطرح کنم!

1_تقویم جادوگری:خب اول یه تاپیک بوجود بیاریم که توش همه بیان حوادثی که توی سایت اتفاق افتاده رو از اول در صورت دونستن تاریخ بگن.و بعد با یه ذره کار و کار گرافیکی میشه یه تقویم بوجود آورد که در بعضی از روزهای آن اتفاقی که در آن روز افتاده بنویسیم.مثلا یه روزی اتفاق خوبی افتاده جشن بگیریم و یا وزراتخونه رو در روزی تعطیل کنیم یا روزی رو که اتفاق بدی افتاده روز سیاه و ... اعلام کنیم.روز آداسی ها،گل گلی ها و حذب و....بعد یه چیز دیگه که سال نوی سایت با جاهای دیگه فرق داشته باشه.روز سال نوی سایت،روزی باشه که سایت بوجود اومده و روی اینترنت قرار داده شده یا تاریخی که ایده ساختن این سایت بوجود آمده!
این باعث بوجود آمدن سوژه هایی جالب دیگری در سایت میشه.و خب تنوعی هم هست دیگر.

2_تاریخ جادوگران:از همون تاپیکی که در بالا گفتم میتونیم استفاده کنیم و تاریخ جادوگران رو به شکل یه داستان جذاب درست کنیم که اینم سوژه های زیادی رو بوجود میاره.
مرسی
اگر ابهامی بود لطفا بگید تا جواب بدم.
آرتیکوس(یک نفر که قوه تخیلش زیادی قویه)

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۱:۳۲ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
پيشنهاد رشوه به مامور حزب در حين ارتكاب جرم؟ ميدوني چه مجازاتي داره؟

اتفاقا من از وقتي دارون مرد ريزش موم شديد تر شد.ولي حالا بخاطر اين شرط وزير هم شده ميرم پيش دكتر حسن مصطفي ريزش موم رو درست كنه..اتفاق فردا ميخوام موهامو چهل گيس هم كنم...

من نميدونم چطوري ملت به اين وزير راي دادن.اين وزير سنت شكن..اين ضد انقلاب..منافق..طرفدار پوتين

مثل اينكه با ملايمت كار پيش نميره...فعلا تا اطلاع ثانوي كه اعضاي حزب جلسه بزارن وقت بهت ميديم كلتو اسموت كني ...چون نتيجه حزب بد نتيجه ايه...يادت هست گيليدي رو از وزارت بركنار كرد ؟

پیام زده شده در: ۱:۰۶ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کل کل با فرد اول مملکت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین که گفتم !! من اینجا شرایط رو تعیین میکنم نه شما !
مبلغ پیشنهادی من از اون بالاتر نمیره ... کور خوندید که بیشتر بدم ... یه مشت آدم بی سر و پای درمونده بیکار میخوان از وزير اخاذی کنن ... حالا خود دانید !

دو شرط من پابرجاست :

1- سرژ باید مثل همگی شما اسموت کنه !

2- نارسیسا رو در ازای دريافت 500000 گالیون بکشید !

حتی حاضرم تعهد بدم که بعد از کشته شدن نارسی در یک دادگاه صوری شما رو از مزاجات نجات بدم .
این حرف اخر من بود !! دیگه مزاحم من نشید ... هر کاری که خواستید بکنید !! صدای وزير هیچ جایی ضبط نشده و نخواهد شد ... اینو مطمئن باشید !!

وزير رو میترسونید ؟؟؟ پوست از سرتون میکنم تا خدادادی کلتون اسموت شده رشد کنه !

من به هیچ وجه زير همچین ننگی نخوام رفت .

بـــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــرون !!!!!!!!!!!!!!!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۰:۴۳ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب آقاي دراكو مالفوي يا كلتو اسموت ميكني يا اين صحبتها كه توسط ضبط صوت مخفي كه در جايي نوراني پنهان شده بود ضبط شده بود فردا توي تمام روزنامه ها چاپ ميشه و شما از وزارت خلع ميشي پس يا اسموت ميكني يا قردا اين خبر پخش ميشه

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.