هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۲۱:۴۶:۳۹ سه شنبه ۵ دی ۱۴۰۲

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۲۸:۳۸
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
نقل قول:

alikhan نوشته:
سلام کلاه عزیز من از بچگیم یه حس خاصی نسبت ب اسلیترین داشتمو به همون قدر عاشق گریفندور هستم
خودمم توی دوگانگی بین اسلیترین و گریفندورم پس تصمیمو میسپارم دست خودتون و سرنوشت
از خودمم بگم زیاد اهل حرف زدن نیستم
توانایی یادگیری هر کاری رو دارم
میتونم هر چیزی رو ب خوبی اون چه تعریف میشه تجسم کنم
و در اخر باید بگم ممنون

درود بر تو فرزندم.

حقیقتا هیچ‌وقت نتونستم درک کنم چطور می‌شه همزمان گریفیندور و اسلیترین رو خواست. چون این دو گروه کاملا در تضاد با هم بودن. احتمالا فکر می‌کنی چون تو این کتاب فقط این دو گروه قوی بودن، توی سایت جادوگران هم همین‌طوره. ولی کاملا اشتباه می‌کنی. اینجا هر چهار گروه به یک اندازه خوب و موفق هستن و هرکدوم ویژگی‌های منحصر به فرد خودشون رو دارن که متمایز از کتاب هست. ازت می‌خوام یه سر به این تاپیک بزنی تا با گروهای جادوگران آشنا بشی و بتونی انتخاب درستی بکنی.

بعدش دوباره برگرد و دو گروهی که بیش از همه دوست داری رو بهم بگو تا گروهبندیت رو انجام بدم.

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲:۱۰ دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲

هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۶:۱۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۸:۵۴:۴۲ جمعه ۸ دی ۱۴۰۲
از انتهای جهنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
سلام کلاه عزیز من از بچگیم یه حس خاصی نسبت ب اسلیترین داشتمو به همون قدر عاشق گریفندور هستم
خودمم توی دوگانگی بین اسلیترین و گریفندورم پس تصمیمو میسپارم دست خودتون و سرنوشت
از خودمم بگم زیاد اهل حرف زدن نیستم
توانایی یادگیری هر کاری رو دارم
میتونم هر چیزی رو ب خوبی اون چه تعریف میشه تجسم کنم
و در اخر باید بگم ممنون

👑👣
قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!
🔮♚
♾✴

پیام زده شده در: ۱۱:۴۸:۲۷ دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سلام کلاه جون.اگه میشه من رو به هر گروهی بفرست که برام خوبه و باعث پیشرفت من میشه. از اخلاقمم میتونم بگم بچه خوب و ارومی هستم و تا جایی که بتونم به همه کمک میکنم و درسام هم خیلی خوبه و همیشه بهترین ها رو برای خودم میخوام خیلی کم عصبی میشم و سعی میکنم جلو خودم رو بگیرم ولی خیلی زود گریه میکنم و دیگه جلوی اون گرفته نمیشه و همچنین فرد خیلییی احساسی و مودی ای هستم. تایپ شخصیتیم infp هستش و اگه توضیحات خوب نبودند از اون قضاوت کنید.توی هر گروه هم بزاریم اوکیه فقط اگه میشه هافلپاف نباشه<:
ممنون کلاه جونم <:

درود فرزندم!
ممنون که بهم اعتماد داری و انتخاب رو به خودم سپردی!
خیلی خوبه که انقدر نسبت به خودت شناخت داری. این خیلی به پیدا کردن گروه مناسبت کمک میکنه.
با این شرایطی که گفتی بهتره بری به...

گریفیندور!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۷:۳۹ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲

گریفیندور

کاری شیمیزو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۶:۴۷ پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۳:۵۰:۵۴ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲
از اینجا برو بیرون
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
پیام: 31
آفلاین
سلام کلاه جون.اگه میشه من رو به هر گروهی بفرست که برام خوبه و باعث پیشرفت من میشه. از اخلاقمم میتونم بگم بچه خوب و ارومی هستم و تا جایی که بتونم به همه کمک میکنم و درسام هم خیلی خوبه و همیشه بهترین ها رو برای خودم میخوام خیلی کم عصبی میشم و سعی میکنم جلو خودم رو بگیرم ولی خیلی زود گریه میکنم و دیگه جلوی اون گرفته نمیشه و همچنین فرد خیلییی احساسی و مودی ای هستم. تایپ شخصیتیم infp هستش و اگه توضیحات خوب نبودند از اون قضاوت کنید.توی هر گروه هم بزاریم اوکیه فقط اگه میشه هافلپاف نباشه<:
ممنون کلاه جونم <:

ویرایش شده توسط roshanaaaaa در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۳ ۱۳:۴۱:۱۰

پیام زده شده در: ۱:۵۴:۱۷ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۲

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

norafasihy نوشته:
سلام کلاه عزیز. امیدوارم حالتون خوب باشه. راستشو بخواین من مشکلی با هیچ کدوم از چهار گروه هاگوارتز ندارم.... ولی خب... ترجیح میدم تو هافلپاف یا ریونکلا باشم... دوتا گروه دیگه یکم زیادی رقابتین... خب.... وقتی از دوستام می خوام نظرشونو راجع بهم بگن معمولا منو به عنوان یه فرد'حساس و مهربون و باهوش و برونگرا' توصیف می کنن... حساس و برونگراشو کاملا قبول دارم ولی باهوش ...شک دارم...مهربونم... خب... همه رو دوست دارم وسعی میکنم قضاوت نکنم و به کسی بدی نکنم.... پس شاید مهربون باشم.... نمی خوام بگم خودم خیلی خوبم یا هیچ کدوم از این خصوصیاتو ندارم...شاید وقتی حواسم نیست خودم همینجوری رفتار کنم... ولی از ادمایی که اینقدر درگیر زندگی خودشونن که جایی تو قلبشون برای بقیه نمونده...کسایی که به راحتی قضاوت میکنن.. و همچنین ادمای کینه ای[وقتی خدا با اون عظمتش ادما رو میبخشه... ما بنده ها کی باشیم که بخوایم همو نبخشیم.؟..]و افراد متعصب و فاقد قوه تخیل زیاد خوشم نمیاد... خیلی خیالپردازم... علاقه خاصیم دارم که بشینم راجع به مسائل فلسفی و انتزاعی و جدی بشری فکر کنم... که از کجا اومدیم و به کجا میریم چرا عمم خالم نیست عمه بابای زندایی زکریای رازی nسال پیش این موقع چیکار میکرده.... دیگه.. حساسم در حد لالیگا! یعنی تا یکی بدون لبخند جواب سلاممو می ده اینجوری می شم که: دیگه هیچ کی منو دوست نداره... همه باهام سرد میشن...[البته بماند که دو دقیقه بعد مودم به:همه چی آرومه من چقد خوشحالم تغییر می کنه}.... اینم معرفی ما! هرکار صلاح میدونین انجام بدین....

درود بر تو فرزندم.

خیلی خوش‌حالم بابت توضیحات کامل و جامعی که در مورد خودت دادی. همه اینا باعث شد که اطمینان من نسبت به گروهی که فکر می‌کنم برات بهتره بیشتر بشه. پس برو به...

هافلپاف!

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی آن در تاپیک معرفی شخصیت.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵:۴۶ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲

هافلپاف

دومینیک ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷:۱۶ شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
دیروز ۹:۵۰:۰۴
از سرزمین رویاها
گروه:
هافلپاف
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 23
آفلاین
سلام کلاه عزیز. امیدوارم حالتون خوب باشه. راستشو بخواین من مشکلی با هیچ کدوم از چهار گروه هاگوارتز ندارم.... ولی خب... ترجیح میدم تو هافلپاف یا ریونکلا باشم... دوتا گروه دیگه یکم زیادی رقابتین... خب.... وقتی از دوستام می خوام نظرشونو راجع بهم بگن معمولا منو به عنوان یه فرد'حساس و مهربون و باهوش و برونگرا' توصیف می کنن... حساس و برونگراشو کاملا قبول دارم ولی باهوش ...شک دارم...مهربونم... خب... همه رو دوست دارم وسعی میکنم قضاوت نکنم و به کسی بدی نکنم.... پس شاید مهربون باشم.... نمی خوام بگم خودم خیلی خوبم یا هیچ کدوم از این خصوصیاتو ندارم...شاید وقتی حواسم نیست خودم همینجوری رفتار کنم... ولی از ادمایی که اینقدر درگیر زندگی خودشونن که جایی تو قلبشون برای بقیه نمونده...کسایی که به راحتی قضاوت میکنن.. و همچنین ادمای کینه ای[وقتی خدا با اون عظمتش ادما رو میبخشه... ما بنده ها کی باشیم که بخوایم همو نبخشیم.؟..]و افراد متعصب و فاقد قوه تخیل زیاد خوشم نمیاد... خیلی خیالپردازم... علاقه خاصیم دارم که بشینم راجع به مسائل فلسفی و انتزاعی و جدی بشری فکر کنم... که از کجا اومدیم و به کجا میریم چرا عمم خالم نیست عمه بابای زندایی زکریای رازی nسال پیش این موقع چیکار میکرده.... دیگه.. حساسم در حد لالیگا! یعنی تا یکی بدون لبخند جواب سلاممو می ده اینجوری می شم که: دیگه هیچ کی منو دوست نداره... همه باهام سرد میشن...[البته بماند که دو دقیقه بعد مودم به:همه چی آرومه من چقد خوشحالم تغییر می کنه}.... اینم معرفی ما! هرکار صلاح میدونین انجام بدین....

من به آمار زمین مشکوکم...
اگر این سطح، پر آدمهاست...
پس چرا اینهمه دلها تنهاست؟

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴:۴۸ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سلام کلاه عزیز حالت چطوره
خوب و خوش و سلامتی؟ کارت چطوره
کلاه جون یه لطفی بکن منو بفرست اسلیترین دم شما گرم
قول میدم بچه خوبی باشم گریفیندوریارو کم اذیت کنم
میدونم خیلیا فکر میکنن خوب نیستا ولی از همون وقتی که یه فینقیلی بیشتر نبودم دلم بهترینارو میخواسته همه بهم میگن جاه طلب
در نهایت خرخونی (در معنای مثبت) و دانش و علم هم برای من یه ارزشه پس اگه دیدی نمیشه ریونکلاو هم برام جای خوبیه

سلام فرزندم!
اتفاقا خواستن بهترین چیز ها و جاه طلبی به هیچ عنوان خصوصیات بدی نیستن.
ولی این توانایی رو دارن که افراد رو فقط با یک حرکت اشتباه به سیاهی بکشونن. و به همین دلیل خیلی ها گروه اسلیترین رو بد میدونن، در حالی که اینطور نیست.
خوشحالم که در مورد اولویت هامون برای گروهبندیت هم عقیده‌ایم.
پس برو به...

اسلیترین!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱:۵۸ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

kazheh

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۰:۴۶ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۴:۴۰:۱۳ سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
سلام کلاه عزیز حالت چطوره
خوب و خوش و سلامتی؟ کارت چطوره
کلاه جون یه لطفی بکن منو بفرست اسلیترین دم شما گرم
قول میدم بچه خوبی باشم گریفیندوریارو کم اذیت کنم
میدونم خیلیا فکر میکنن خوب نیستا ولی از همون وقتی که یه فینقیلی بیشتر نبودم دلم بهترینارو میخواسته همه بهم میگن جاه طلب
در نهایت خرخونی (در معنای مثبت) و دانش و علم هم برای من یه ارزشه پس اگه دیدی نمیشه ریونکلاو هم برام جای خوبیه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶:۲۸ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲

Amirrt

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰:۳۶ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۴:۱۳:۴۸ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام کلاه
خب من میتونم بگم که میانگرام و خب هم منطقی و هم احساسی ام اما شاید احساسات بیشتر باشه
میتونم اینطور بگم که شاید چیزایی که واس بعضی ها ترسناکه کنجاوم که برم دنبالش نمیدونم اسمشو شجاعت میزارین یا چی  .و خب دوستام واسم اهمیت دارن همونطور که حتی کوچیکتر بودم کسایی که دوستامو اذیت میکردن با اینکه شاید نمیتونستم بزنمشون و غد بودمو میخواستم ازشون دفاع کنم و یه چیز دیگه اینکه  ممکنه عصبانی نشم کم پیش میاد ولی اگه بشم که ....... و اگه با کسی خصومت داشته باشم روحیه بخشندگیم معمولا بیشتره اما بستگی داره که اون کی باشه و چه کاری کرده باشه سعی میکنم به قوانین پایبند باشم اما خب گاهی از دستم در میره دیگه کاریش نمیشه کرد
فکر میکنم فعلا کافی باشه

سلام قبل از گروهبندی باید مراحل دیگه‌ای رو طی کنی. پس لطفا برای ورود به ایفای‌نقش به ترتیب زیر عمل کن:

1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. نوشتن داستانی کوتاه در تاپیک بازی با کلمات با توجه به آخرین کلمات داده شده.
3. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
4. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴ ۱۷:۴۴:۲۱

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶:۳۹ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲

paroot

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۸ دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۳:۴۵:۳۳ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام ببخشید چطور گروه بندی میشیم؟

وقتی عضو شدم هم میخواستم همینو ازتون بپرسم ولی یادم رفت و کلا خارج شدم ولی الان که برگشتم میخوام بپرسم

سلام.
به محض عضو شدن تو سایت پیام‌شخصی‌ای به صورت اتوماتیک برای شما ارسال می‌شه که مراحل ورود به ایفای نقش و چگونگی گروهبندی کامل توش توضیح داده شده. برای ورود به ایفای‌نقش سایت باید مراحل زیرو به ترتیب طی کنی:

1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. نوشتن داستانی کوتاه در تاپیک بازی با کلمات با توجه به آخرین کلمات داده شده.
3. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
4. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

تو مرحله گروهبندی هم کافیه توضیحاتی راجع به ویژگی‌های شخصیتی‌ای که می‌خوای داشته باشی بدی.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴ ۱۷:۴۱:۱۷

طوطی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.