هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۵۶ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
نقل قول:
من سواد ندارم !!! برین تاپیک بزنن، توش روی ظاهر و رنگ بندی و همه چیز یک تم ایده آل رای گیری کنید بین اعضا، نتیجه رو بدین ما. اجراش با ما. این تم فعلی سلیقه من بوده. بدون نظر دیگران.

ویرایش زیر اون پست رو هم بخون دلو:
نقل قول:
ویرایش: غلط کردیم دلو! همون قبلی خوب بود! ما رو به شکل اولمون برگردون!

:D

نقل قول:
4. بر خلاف گفته شما، در IE من، مطابق کروم عمل میکنن. ویبره اما در فایرفاکس هست که قبلا هم بوده. علتشو نمیدونم چون سوادشو ندارم.

والا حقیقتش دلو، یه سری حرکتایی که تو زدی رو منم سوادشو ندارم ولی اون حرکت آی ای رو امروز بازم چک کردم، همچنان همون جوری بود! حیف سرعت عملم پایینه نمیتونم عکس بگیرم از ژانگولرش
حالا این مورد آخر اعتراض نبود که اصن! نکته مفرح برای استفاده دیگر اعضا بود!

بعد الان یه سوالی داشتم، برای عوض کردن آواتار آیا مهمه که رو مرورگر فلش پلیر نصب هست یا نه؟ من امروز شیش هفت بار با فایرفاکسم که فلش نداره تلاش کردم تغییر آواتار بدم، با هیچ اروری هم روبرو نمی شدم، فقط برم میگردوند به پروفایلم و میدیدم همون عکسه! بعد دیگه با اکسپلورر تلاش کردم شد. بعد الان هرقدر فکر میکنم میبینم قبلا هم فلش پلیر نداشتم ولی اینجوری نمیشد، نگرفتم کلا چی شد
نقل قول:
من اون روزا خیلی خوش اخلاقم وگرنه کلا دسته جمعی میفرستادم تون بالاک.

همین که جواب میدی ممنون

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
من مثل الادورا، مثل آنتونین، مثل مونتاگ، برنامه نویس و طراح وب نیستم...

چی شده؟؟؟ پسسسستونک (حالت گرخیدگی و درک نکردن موضوع، تیریپ بچه فامیل دور)

امممم... اسم من رو قاطی بقیه دوستان به اشتباه آوردی بانو دلوروس عزیزم. من هیچوقت برنامه نویسیم خوب نبوده. یه درس دو سه واحدی چندین سال پیش در کاردانی فقط پاس کردم که چارتا کد نویسی پایه html رو بهمون یاد داد استاد و گفت که این فقط شروعشه و باید برین دنبالش و من هم دیگه دنبالش نرفتم. همین شبکه ای که خوندم رو درست یاد بگیرم پیش کش، خودش یه دنیاییه، چه برسه طراحی وب.

و اینکه شکست نفسی کردی دلوروس. خود هری که سایت و بیشتر موارد فنیش رو مدیریت و پیاده سازی کرده اوندفعه اومد با صراحت تمام ازت دفاع کرد و بشخصه خوشحالم که وقتی هری نیست یه شخصی مثل تو هست که از بقیه فنی تره و میتونه به سایت رسیدگی کنه.

تو اطلاعاتت در زمینه طراحی وب به مراتب از من بیشتره و بنظرم مهم دانش پایه نیست بیشتر تجربه س که کاربردیه. حالا من نوعی هر چقدر هم دانش داشته باشم وقتی نمیتونم پیاده سازی کنم تو سایت به چه درد میخوره؟ امثال تو به درد میخورن.

و اینکه بیولوژی و رشته هایی شبیه این تا جایی که میدونم و در اخبار شنیدم الان در کل جهان و بخصوص کشورهای پیشرو بسیار پیشرونده و جزو دانش های خاصه. شاید نسل های بعدی با وجود رشته شما و تلفیقش با دانش های پیشرونده دیگه زندگیشون متحول بشه... و همیشه تحسینت کردم.

خیلی مهربون و صمیمانه شد فکر کنم... امممم برو نبینمت، آدامس بادکنکی صورتی! با اون گربه هات!

پ.ن: کلا "علی" ها افراد شاخی هستن...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام

یک چیزی رو من اینجا توضیح میدم یکبار برای همیشه.
من مثل الادورا، مثل آنتونین، مثل مونتاگ، برنامه نویس و طراح وب نیستم. گرافیست نیستم مثل پروفسور کوییرل. من اصلا الفبای اینها رو هم نمیدونم چی هستن. من یک محقق بیولوژی هستم. همین. سواد و دانش این مسائل فنی رو اصلا ندارم.

هر آنچه که در تم و سایت می بینید، تغییرات، اصلاحات و غیره همگی از روی آزمون و خطاست. دوره ای حدود دو سه سال پیش بیکار بودم و خونه نشین، بر حسب کنجکاوی اینقدر با کدهای اچ تی ام ال و سی اس اس ور رفتم ، اینقدر با عکسا و ابزارهای کورل و فتوشاپ که یه چیزایی دستم اومد. وگرنه هیچ سوادی پایه ای مثل شما ندارم.

دسترسی ادمین من هم دو سه سال پیش برای دو بخش اخبار و ترجمه کردن پاترمور داده شد. بر حسب اینکه بقیه دوستان مدیر هیچ توجهی به سایت نداشتن و سرکشی شون کم بود، و داد و بیداد شما اعضای گرامی در مرلینگاه آسمانیان هم طنین می انداخت، ناچاراً خودم با سواد ناقص دست به طراحی تم و تغییرات ظاهری زدم.

مدیران فنی حقیقی سایت هری و مونتاگ هستن نه من.

1. شما قبلاً در سایت نبودی. هری یک آپدیت در نسخه زوپس انجام داده بود که منجر شده بود امضای خیلی ها نصفشون بره و دیگه امکان بازیابی شون وجود نداره.

2. اون کاربران شناسه هاشون حذف شده. قبلاً مدیران هر کدوم سیاست های متفاوتی داشتن. از سال 85 شناسه های به حالت مسدود در می اومدن اما قبلش بعضی مدیران حذف میکردن.

3. در «گوگل کروم» و «فایرفاکس» ابتدا در لحظه لودینگ با ابعاد حقیقیش به نمایش در میاد اما پس از اینکه کامل عکس لود شد، به اندازه همون 300 پیکسل در میاد خودش و کوچیک میشه. در IE که از دید من آشغاله به اندازه حقیقی شون نشون داده میشه و صفحه میزنه بیرون.
این باید بین خود کاربران فرهنگ سازی بشه که عکس با اون اندازه و حجم رو آپلود نکنن. از قدیم این موضوع در قوانین سایت بود که عکس هم حجمش و هم اندازه اش خواهشا کم باشه ولی هیچکس توجه نداره. سیستم سایت قدیمیه و خیلی قدرت مانوور نداره چون توسعه دهدنگانش دیگه نیستن خیلی.

4. من سواد ندارم !!! برین تاپیک بزنن، توش روی ظاهر و رنگ بندی و همه چیز یک تم ایده آل رای گیری کنید بین اعضا، نتیجه رو بدین ما. اجراش با ما. این تم فعلی سلیقه من بوده. بدون نظر دیگران.

مورفین

وقتشو ندارم و بلد نیستم.

الادورا 2

1. بعضی وقت ها رو نمیدونم کی هستش ولی همانطور که گفتم، لود با اندازه حقیقی انجام میشه اما پس از لود به اندازه 300 در میاد. (مگر در IE آشغال)

2. دو-سه بار در سرعت کم برای خودم اتفاق افتاد. نمیدونم. رفرش دادم حل شد. بلد نیستم و نمیدونم علتش چیه.

3. میدونم. کارای آزمایشگاه روی سرم ریخته بود یادم رفت اونو درست کنم. به زودی اندازه درصدی میدم.

4. بر خلاف گفته شما، در IE من، مطابق کروم عمل میکنن. ویبره اما در فایرفاکس هست که قبلا هم بوده. علتشو نمیدونم چون سوادشو ندارم.

دوباره

سایت و تم و هر آنچه که می بینید حتی ممکنه موقتی باشه. قراره بعد از انتخابات وزارت به روز رسانی بذاریم برای سایت. ممکنه خیلی چیزا عوض بشه و روی ظاهر هم تاثیر بذاره و ممکنه نشه. پس خواهش میکنم خیلی ایرادات رو حداقل «موقتی» بدونید.

من اون روزا خیلی خوش اخلاقم وگرنه کلا دسته جمعی میفرستادم تون بالاک.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام!
من بازم با چند مسئله اومده م و امیدوارم خوندنشون باعث نشه مثل پست قبلیم سایت رو کن فیکون کنی

#امضاهای بچه ها که بزرگ بوده و خودشون با دادن عرض 300 پیکسل کوچیکش کرده ن، بعضی وقتا کوچیک نشده لود میشه و نتیجه ش این میشه که نصف پست های صفحه ای که صاحب امضا پست زده از کادر خارجه و نمیشه خوندشون! این مشکل رو تو پست قبل هم داشتم البته...

# بعضا برام پیش اومده وقتی نصفه شب که سایت شلوغه وارد میشم( با گوشی نه ها! گوشیم رو که در جریانی) قالب لود میشه، عکس ها هم لود میشه، ولی نوشته ها نه! در مواردی حتی شکلک های یه پست لود شدن و سر جاشون هستن ولی متنش دیده نمیشه. در حالت عادی دقت کرده م متن همیشه آخر از همه نمایش داده میشه، وقتی سرعت کمه گویا مرورگرم بیخیال لود کردن متن ها میشه

#صفحه اخبار وقتی مرورگر در حالت ماکس قرار نداره عکساش میزنه بیرون از کادر!

# عکس ها تو هر مرورگری یه جور میچرخن، میدونستی آیا؟ تو اکسپلورر از جاشون در میان، یه دایره سمت چپ خودشون میزنن بعد برمیگردن سر جای اصلی! تو فایرفاکس اگه گوشه سمت راست پایین عکس رو نگه داری میتونی شاهد ویبره رفتنش باشی و تو کروم خیلی شیک می چرخه! ژانگولری شده اساسی

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
دلوجون قربون دستت! میشه این غبار آلودگی و مه گرفتگی روی عکسا رو هم برداری؟

ویرایش:

آقا دم مدیریت پاسخگوت گرم! هم غبار فتنه برطرف شد هم شادی ملت مضاعف!

حالا که تا اینجا اومدم اینم بگم دیگه. یادته چند هفته پیش اومدم گفتم:

نقل قول:
شلام

عرضم به حضور مدیران انور سایت از نوع فنی که بنده وقتی وارد پروفایل یک نفر میشم و نمایش همه ی ارسال هاش در انجمن ها رو می زنم دوست دارم این امکانی که در تاپیک ها هست و صفحات تاپیک رو از 1 تا مثلا 100 اون بالا ردیف کرده در بخش پروفایل ها هم ببینم و برای پیدا کردن یک پستی که مثلا مربوط به سال 84 هست هی یه ساعت اون پایین "<< قبلی بعدی >>" نزنم.
به عنوان وزیر مملکت دستور میدم هر چه سریع تر این امکان رو فراهم کنید وگرنه مجبور میشم به عنوان یه شهروند ازتون خواهش کنم که این امکان رو فراهم کنید!

بعدش تو گفتی:

نقل قول:
به مورفین:

وقت می بره. الان مشغول کارای آپدیت هستیم. بعداً دوباره یه جغد برام بفرست یادآوری کن بهم.

حالا اینو به صورت خف اینجا نوشتم ببینم واقعا همونطور که به نویل گفتی واقعا مدیران به ویرایش پست ها سرکشی می کنند و واقعا انقدر بیکارن؟! یا الکی گفتی و تازه دو هفته بعد که اینجا پست جدید بخوره اینارم می خونی.

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۲۰ ۱۸:۱۸:۱۵
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۲۰ ۱۸:۲۰:۲۷

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۱ سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام به دلو زحمتکش خودمون!

چند تا مسئله پیش اومده برا من:
1-امضای تعدادی از بچه های قدیمی، نصفه نیمه دیده میشه. به عنوان مثال
http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=6527
http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=1497
http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=722

کاملا مشخصه که قبلا متن امضا کامل بوده و نصفیش پاک شده، که در مورد بعضی از امضاها چون شامل کد هم می شدن بخشی از کد دیده میشه! امضای آناکین مونتاگ هم اینجوری بود مثلندش، خودشو پیدا نکردم!

2-تو یه سری از تاپیک های عمومی، پست هایی دیده میشه که صاحاب ندارن! مثلا اینجا:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... &order=ASC&status=&mode=0
پست بعدی چوچانگ توسط مادام پادیفوت دوبار ویرایش شده، ولی خود پست معلوم نیس مال مادام پادیفوته، خورزو خانه، کیه!

3-تو قالب قبلی یادمه امضای ملت خود به خود سایزش کم میشد و قالب به هم نمیریخت. مثلا امضای ریونا بونز که والپیپیره:| با ابعاد حدودی سیصد پیکسل دیده می شد(به نظرم خودش هم گذاشته باشدش رو 300 پیکسل که پیش فرض سایت برای همه عکس هاست) الان ولی هر جا ریونا پست زده من دیگه نصب صفحه رو نمیبینم چون امضای ریونا کوچیک نمیشه و قالب رو به هم میریزه! همچنین است صفحه آخر بند موجودات خطرناک که البته اونجا عکس بزرگ نداریم و واقعا نمیدونم مرگش چیه!

الان نمیشه محدودیت عرض برای امضاها اعمال کرد؟ همونطور که میدونی لینک پست ها سمت چپ بالای هر پسته و من برای اینکه به پست خاصی لینک بدم به سمت چپ صفحه نیاز دارم!

4-احساس نمیکنی قالب خیلی شبیه صفحات پاورپوینت شده؟ موس رو هر چی میره اون چیه یه واکنشی از خودش نشون میده:D

ویرایش: غلط کردیم دلو! همون قبلی خوب بود! ما رو به شکل اولمون برگردون!

ویرایش شده توسط الادورا بلک در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۲۰ ۱۵:۵۴:۲۰

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳

ایگنوتیوس پورال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳
از ته قلبم بهت میگم : دوست دارم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 52
آفلاین
اخ که گل گفتی. منم همین مشکلو دارم ماله فقط وارد میشه که تا دیشبم نمی شد الانم هیچ چی کار نمی کنه . یه کاری کنین لطفا که. مردیم با این مرورگرای مسخره

I close my eyes, only for a moment and the moment's gone
All my dreams pass before my eyes in curiosity
Just a drop of water in an endless sea
All we do crumbles to the ground, though we refuse to see
Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away and all your money won't another minute buy
Dust in the wind
All we are is dust in the wind
Everything is dust in the wind

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین

عامو! مدیرا ! گل‌های سایت! داد! هوار! بی‌داد!

می‌دونین من دو شبه با چه مرورگری دارم میام؟! می‌دونین دارم با چی پست می‌زنم؟! می‌دونین؟! با آی ای!! شرم نمی‌کنین؟ حیا نمی‌کنین؟! کوجان مسئولین حمایت از حقوق بشر خو؟!

می‌دونین چرا دارم با آی ای پست می‌زنم؟! دِ نه دِ! نمی‌دونین دیه! چون گوگل کروم ِ خر، هرجا جز صفحه‌ی اول اخبار می‌خوام برم، یا پرتم می‌کُنه بیرون یا وارد نمی‌شه! حتی پیام شخصیام!

یکی بیاد یه دسّی برسونه بهمون.

می‌گن تو جهنم می‌شوننت پشت کامپیوتر، مجبورت می‌کنن با آی.ای پست بزنی.

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳

آنتونی گلدشتاینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۵۳ شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
سلام ترم آموزشی جدید چه تاریخی آغاز میشه

دوست عزیز ترم جدید احتمالاً از اواخر تیر ماه کار خودش رو شروع می کنه.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۱۴ ۱۷:۴۱:۳۶

آنتونی گلدشتاین ریونکلاوی

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳

ریونا بونز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۴ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۵:۵۱ شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴
از کتابخونه هافل! :)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
یه سوال راجب بخش گالری!

گفتید که 65 درصد عکسها حذف میشه و فقط اونایی که رسمی و مهم اند میمونه. در این صورت باز هم امکان ارسال عکس وجود خواهد داشت؟

only Hufflepuff

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.