هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲:۰۰ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
اول از همه بايد اين رو بگم كه دوست عزيز شما تمام صحبت هاي من رو اشتباه متوجه شدي و بهتر بخوام بگم اين كه با نظر و ديد شخصي ِ خودت اونها رو نقد كردي!
لازم ميبينم كه يه بار ديگه اونا رو درست بخوني!!

اما من خيلي سريع براساس همون چيزايي كه نوشتي پاسخ ميدم كه كمي روشن شي! (ديگه نقل قول نكردم.)

1. كسي با سوژه ي شما نا عادلانه برخورد نكرده! و اين صحبت ها نبوده.

2.درسته؛ من هم به خاطر اين كه سوژه ي كلي نداشتن ازشون امتيازي رو كم كردم حتمآ. تيم شما سوژه ي يكساني داشت از اول تا آخر، من اونجا ننوشتم كه اين خوبه يا بده! ولي بايد بگم كه اين مهم نيست، بلكه مهم نحوه ي پرورش سوژه هست بردار من!
اكثر تيمها سوژه هاي جالبي دارن؛ ولي اون تيمي بيشتر امتياز ميگيره كه سوژه رو بهتر پرورش بده! بهتر بيان كنه و قشنگتر بنويسه!

3. نكات ضعف شما در هماهنگي رو نوشتم! ولي اين درست نيست كه بياي بگي به ريش سفيدان اينقدر دادي، به ما اينقدر... چرا به ما كم دادي!!!
دوست گرامي اين كه شما در سايت يا وبلاگ يا هرجاي ديگه هماهنگ ميشيد خيلي خوبه. ولي به من چه مربوط ميشه؟! من فقط پستهاي شما رو داوري ميكنم.
ولي اگر در سايتي يا وبلاگي هماهنگ ميشيد، بايد بگم كه خيلي ضعيف اين كار رو انجام ميديد! نمونش پست چند خطي ويولت (پشت سوم شما) و يا پايان سراسيمه و يا استفاده ي ناموزون از شكلك ها و همينطور موارد بسيار ديگه كه الان درست يادم نمونده و هيچ لزومي هم نميبينم كه يكي يكي براي شما ذكر كنم!

4. من جايي ننوشتم كه ريش سفيدان پاراگراف بنديش خوب بود! يا حتي جايي ننوشتم كه شما فقط به خاطر پاراگراف بندي 21 گرفتي!
اما اين رو بايد بگم كه، بله اين چيزها اهميت داره!
مگر نه كسي كه مياد خيلي خوب و زيبا با ظاهري آراسته پستش رو مينويسه با كسي كه ساده ترين نكات نگارشي رو رعايت نميكنه فرقش چيه؟
اونجايي كه چندين خط پشت سر هم نوشته ميشه كه بايد حداقل در سه پاراگراف جدا نوشته بشه! نه تنها باعث چشم درد خواننده ميشه؛ بلكه مفهوم رو هم به خوبي منتقل نميكنه...
آيا اگر اين مطلب رو به هيچ وجه لحاظ نكنيم، شما حق ضايع شده از اون كسي كه با دقت نگارش ميكنه پستش رو و بعد ارسال ميكنه، گردن ميگيري؟؟؟
درسته كه سايت روله، ولي شما داري فارسي مينويسي. پس بهتره براي اين كه خواننده بتونه پست شما رو راحت بخونه و مهمتر از اون راحت بفهمه، يه سري موارد خيلي جزئي رو رعايت كني!
در همين سايت پاراگراف بندي هاي خيلي خوبي از خيلي از اعضا ميتوني ببني و به بعضي اعضاي تيمت اين نكته رو آموزش بدي.
نگارش در هر نوشته اي لازمه و در بهتر خوانده شدن و دَرك درست نوشته خيلي خيلي خيلي تاثير داره!
نميدونم سنت چقدره ولي فكر ميكنم دبستان رو رد كردي كه ميتوني بنويسي! بايد بگم كه اگر دقت كني در دبستان هم كه دارن ديكته ميگن خانم معلم وسط حرفاش ميگه: "ويرگول" يا "نقطه" يا "دونقطه" يا همين چيزي كه شما گفتي: "نقطه سر خط" !
البته من هم انتظار خيلي بالا ندارم! بلكه فقط در حد قابل قبول كه پست خوب خونده بشه مد نظر هست و گفتم كه امتيازش هم خيلي زياد نيست ولي هيچ هم نيست و قطعآ پستي رو كه بهتر خونده بشه امتياز بيشتري خواهد گرفت!

5. مورد پنج رو كه خوندم خندم گرفت!
بايد بگم برادر من شما اصلآ متوجه هيچ يك از صحبت هاي من نشدي! من ميدونم شكلك چيه! ولي باز هم از اين كه براي من توضيح دادي ممنونم!!!
منظور از اون صحبت، اگر دقت كني، مربوط به "هماهنگي و يكدست بودن پستها" بود. يكم فكر كني ميفهمي... منظور يكدستي در استفاده از شكلك هست دوست عزيز.

6. باز هم شما متوجه نيستي! دوست عزيز باز هم به هماهنگي و يكدستي پستها برميگرده اين مطلب و اين چيزي كه شما گفتي رو من خيلي خوب ميدونم. ولي هيچ ارتباطي به پستهاي شما نداره!
مثل اين كه شما اينطوري نميفهمي؛ بزار مثال بزنم:
بازيكن 1 مينويسه:
جوزف به سرعت ميدود و ميگويد: بچه ها بهتره بريم...
بازيكن 2 همين جمله رو مينويسه:
جوزف به سرعت ميدوه و ميگه: بچه ها بهتره بريم....
اين يعني عدم هماهنگي! هماهنگي صرفآ سايت زدن نيست! هماهنگي يعني در همه زمينه يكدست باشيد! ميزان استفاده از شكلك (ميزان؛ ميزان؛ نحوه ي استفاده يه چيز ديگس!) نحوه ي نگارش، نحوه ي بيان و سبك نوشتن و.... همه و همه در هماهنگي تاثير داره و نه فقط اين كه جوزف از شروع مسابقه تا گل سوم رو بنويسه... ريموس از زمين خوردن فلاني تا آواز خوندن فلاني رو بنويسه و اين چيزا!!!
نيازي نميبينم توضيح بيشتري بدم. بهتره رو اون چيزهايي كه من در داوري شما نوشتم كمي فكر كني. چرا كه اونها فقط وفقط براي راهنمايي هرچه بيشتر تيم شما نوشته شده.

7. به همون ميزاني كه پرداخته شده امتياز كسب كردن.

8. اين مطلب رو داور تشخيص ميده.

9. بلاتر توضيح دادم.
اما اين رو هم بگم كه ملاك تشخيص ما فقط و فقط پستهايي ست كه در استاديوم محل مسابقه زده شده. ممكنه شما خيلي كارها كرده باشي... ولي در پست ها اونطور نمود كرده بود.
پس برو رو نقاط ضعف تيمت كار كن براي مسابقات بعد!

10. شما از كجا فهميدي كه براي تيم شما موجب كسر امتياز شده؟ از كجا فهميدي براي ريش سفيدان نشده؟ اگر جايي اينها رو نوشتم حتمآ بگو!

11. مگه من گفتم از اول تا آخر داشتيد بندري ميزديد؟ مگر من گفتم به سوژه نپرداختيد؟ مگر من گفتم پرداختن به حاشيه بده؟؟؟ مگر من گفتم خوبه؟؟؟ ببينم اصلآ منظور من رو فهميدي؟؟؟ يه بار ديگه بخون چي نوشتم! منظور كلي پرداخت ضعيف به سوژه بوده برادر...
واقعآ متاسفم كه جمله ها رو با ديدگاه شخصيتون ميبينيد. اول جمله اي كه نوشته شده رو درست متوجه بشيد بعد بيايد اينجا هزار تا بند رديف كنيد!
در ضمن داورها چندين بار تمام پستها رو ميخونن. اينجوري نيست كه با يه بار خوندن از سر باز كنيم موضوع رو. پس نگران نباش، هيچ چيزي از ديد جا نميمونه.

12. بالاتر توضيح دادم.

13. تعداد خط ها به فشرده و درهم بودن چه ارتباطي داره آخه؟؟؟
چقدر خوبه آدم يه خورده فكر كنه، بعد حرف بزنه.

-----------
نقل قول:
من تجربه هایی رو درباره اعتراض به داوری بازی ها داشتم و میدونم که موثر واقع نمیشه و بهانه ای جور می کنن و داوری خودشون رو درست جلوه میدن . ولی چیزی که در پست داوری مشهوده حمایت از تیم ریش سفیدان و دنبال بهانه گشتن برای انتقاد از تیم جومالیه که شاید اگر وقت بود بلند بودن ناخنها و موهای بازیکنان هم ضمیمه اش میشد !

چه دليلي داره كه من از يك تيم حمايت كنم؟ يا از يك تيم بي مورد انتقاد كنم؟!
حتمآ براي گفته ي خودتون يك مدرك معتبر بيار! در غير اين صورت خيلي كار وقيحانه ايه كه بي دليل به كسي توهين كنيم! مثل اين كه توهين كردن بي دليل براي شما يك عادت شده؟؟

بهتره ديدگاهت رو عوض كني. به نظرات همه احترام گذاشته ميشه. ولي سعي كنيد كه مغرضانه عمل نكنيد!

نقل قول:
خواهشمندم رسیدگی کنید و داوران مطلوب تری رو برای داوری کوییدیچ دو تیم انتخاب کنید . در واقع بعضی داور ها به دنبال این هستند که یک تیم جوان و نو ظهور رو از هر طرف مورد ضربه های بی پایان خودشون قرار بدن و اگر حتی تیم قدیمی تر ضعیف بازی کرده باشه باز هم از اون تیم حمایت میشه .

باز هم تكرار ميكنم، حتمآ دليل بيار كه چرا من بايد يك تيم نوظهور (!) رو مورد ضربه هاي بي پايان (!!!!) خودم قرار بدم؟!
اگر اينطور بود تيم چيورون هم بايد فجيع تر ميباخت، چون نوظهور تره! تيم مقابلش هم از ريش سفيدان با سابقه تره كه باخت! حرفت كاملآ غير منطقيه! هيچ وقت به خودت اجازه نده كه هر چيزي رو براي توجيح باخت تيمت بيان كني! اينطوري زحمت تيمت هم زير سوال ميره.

اين مطلب رو تو مطمئن باش كه حداقل من به سابقه و اسامي اعضاي تيمها هيچ كاري ندارم موقع داوري.
نه شما بلكه تمام اعضاي حاضر در كوييديچ لازمه اين نكته رو بدونن.

سعي كن منصفتر باشي و يه خورده به دور و برت نگاه كني بعد الكي كلمات رو پشت سر هم قرار بدي!
اون هم چرا؟! چون تيمت باخته! خيلي بده كه آدم تيمش ببازه بياد همه چيز رو زير سول ببره!
ناظرين اين انجمن رو مديران انجمن تعيين كردند و فكر ميكنم كه خيلي بهتر از شما تشخيص بدن اين موضوع رو!

در كل در نكاتي كه شما ذكر كردي هيچ نكته ي مثبتي نديدم و اكثر اونها رو به صورتي كه دوست داشتي واسه خودت تفسير كردي...

در آخر هم اين مطلب رو بگم كه ناظرين اين انجمن بيكار نيستند كه پاسخ "برداشتهاي شخصي" شما از نوشته ها رو بدن!
لطفآ اول كمي فكر كنيد! نه اين كه هروقت تيمم باخت بيام اعتراض و به هر نحوي شده داور رو زير سوال ببرم! يكي دو مورد رو خيلي الكي به بنده نسبت داده بودي كه جدآ خودم رو كنترل كردم و چيزي نگفتم! سعي كن منطقي تر قضاوت كني!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۰:۴۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
خب سلام خدمت تمامی کوییدیچ بازان محترم،بوسیله این پست آغاز هفته سوم مسابقات لیگ دوم کوییدیچ را اعلام می کنم.

آغاز مسابقات هفته سوم:
ساعت 00:00 سی و یکم مرداد ماه

پایان:ساعت 24:00 ششم شهریور ماه

با احترام!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۱ ۰:۵۲:۴۲

پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
من نمی خواستم به تیم شما توهین کنم . من اصلا به شما کاری نداشتم من به داوری ناعادلانه اعتراض کردم .

[

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
سلام .
آقا من نتونستم جلوی خودمو بگیرم چون این جوزف یه سری شر و ور به تیم ما گفته واز اون جا که این جا پاتوق اسکاوره ( حالا چه ربطی داشت ؟ ) می خوام جوابشو این جا بدم .

نقل قول:
خود لودو اعلام کرده که ما از ریش سفیدان سوژه واحدی رو ندیدیم ولی با این وجود به اون ها 30 امتیاز برای سوژه داده در صورتی که تیم ما یک سوژه واحد و یگانه رو تا آخر بازی ادامه داده و در آخر هم تمومش کرده ولی فقط 21 امتیاز بهش تعلق گرفته .

برادر من ! مگه فقط به سوژه س ؟ زیبایی پست ها اهمیتی نداره ؟ تیم ما درسته که سوژه واحدی مثل نمایشنامه شما نداشت ولی در عوض پست های تیم ما خیلی زیباتر از پست های شما بود.

نقل قول:
در مورد هماهنگی و یکدستی نمایشنامه ها به تیم ریش سفیدان 38 امتیاز تعلق گرفته بود که واقعا ناعادلانه بود . ریش سفیدان هماهنگی زیادی با هم نداشتن و بعضی پست ها با هم جور در نمی اومدن در صورتی که ما در سایت اختصاصیمون ترتیب پست هارو مشخص می کنیم و تایین می کنم که کی پست بزنه

هه هه ، مگه فقط اینه که تایین کنیم فلانی فلان قسمت نمایشنامه رو بزنه ؟ از کجا میدونی که ما هم ترتیب پست ها رو مشخص نکردیم ؟ هماهنگی هیچ ربطی به تعیین کردن پست ها نداره و بلکه محتوای اون هاست که امتیاز هماهنگی رو میاره ، نمیگم که ما انقدر هماهنگ بودیم که اگه پستا رو کنار هم میذاشتیم آدم فکر می کرد همه رو یه نفر نوشته ، نه ، ولی هماهنگیمون از شما خیلی بالاتر بود .

نقل قول:
درتمامي پست‌ها فعل ها محاوره اي بود؛ اما در پست ماندانگاس به صورت رسمي و نوشتاري نوشته شده بود! كه يك تناقض در ميان پست ها بود!چطوری این موارد در مورد تیم ما موجب کسر امتیاز میشه ولی در مورد تیم ریش سفیدان فقط یک نکته ی ظریفه ؟ "

واسه این که در تیم ما یه پست این طوریه و در تیم شما 3 پست .

نقل قول:
در واقع بعضی داور ها به دنبال این هستند که یک تیم جوان و نو ظهور رو از هر طرف مورد ضربه های بی پایان خودشون قرار بدن و اگر حتی تیم قدیمی تر ضعیف بازی کرده باشه باز هم از اون تیم حمایت میشه .

این دیگه خیلی چرت بود ، شما فکر میکنی به دلیل این که تیمت یه تیم جوونه دارن بهش ظلم میکنن ؟ نا عادلانه داوری می کنن چون ما قدیمی تریم و شما جدید هستید ؟ چیورون هم یه تیمه جوونه و اگه دقت کنی می بینی که در صدر جدول گروه یک قرار داره .

با تشکر ، رابستن لسترنج کاپیتان تیم ریش سفیدان !

پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
خوب ، من باید بگم که کلا به داوری بازی ریش سفیدان و جومالی یونایتد که توسط لودو انجام شد اعتراض دارم .
1 _ سوژه ما چیز تازه و نو ظهوری بود و معمولا اینقدر با سوژه های تازه ناعادلانه برخورد نمی کنند .
2 _ خود لودو اعلام کرده که ما از ریش سفیدان سوژه واحدی رو ندیدیم ولی با این وجود به اون ها 30 امتیاز برای سوژه داده در صورتی که تیم ما یک سوژه واحد و یگانه رو تا آخر بازی ادامه داده و در آخر هم تمومش کرده ولی فقط 21 امتیاز بهش تعلق گرفته .
3 _ در مورد هماهنگی و یکدستی نمایشنامه ها به تیم ریش سفیدان 38 امتیاز تعلق گرفته بود که واقعا ناعادلانه بود . ریش سفیدان هماهنگی زیادی با هم نداشتن و بعضی پست ها با هم جور در نمی اومدن در صورتی که ما در سایت اختصاصیمون ترتیب پست هارو مشخص می کنیم و تایین می کنم که کی پست بزنه و چگونه راه دیگران رو ادامه بده در صورتی که به ما فقط 31 امتیاز تعلق گرفته بود .
4 _ گفته شده که مشکل پاراگرف بندی و خط ها هم نا منظم بود که باعث کسر امتیاز شد !
مگه از ریش سفیدان پاراگراف بندی کاملی رو شاهد بودیم ؟ مگه پاراگراف بندی تیم در امتیاز دهی مهمه ؟ اینجا سایت روله نه کلاس ادبیات فارسی !
5 _ گفته شده که " در استفاده از شكلك‌ها هم سليقه اي و تا حدودي ناهماهنگ عمل شده بود! "
کلا شکلک چیه ؟ شکلیه برای بامزه تر کردن و از خشکی در آوردن پست . ولی وقتی برای مثال کسی داره مسواک میزنه که براش شکلک عصبانی رو نمیذارن ! همه میدونن که باید در مورد جمله ها چه شکلکی رو به کار ببرند .
6 _ گفته شده که " نكته ي ديگر اين كه در پستهاي 1 و2 و5 افعال كتابي و در پستهاي 3 و4 و6 و7 ، افعال محاوره اي بيان شده بود! "
یعنی یک داور نمیدونه که در بعضی وقت ها موقعیت ایجاب میکنه که فعل های کتابی و در قالب های دیگر فعل محاوره ای بیان بشه ؟
7 _ برای ریش سفیدان گفته شده که " به كوييديچ هم تاحدودي پرداخته شده بود "
تا حدودی ؟! اصلا پرداخته نشده بود !
8 _ برای ریش سفیدان گفته شده که " هماهنگي نسبتآ خوبي وجود داشت، سبك نوشتن تغريبآ نزديك بود اما همونطور كه گفتم يك سوژه ي اصلي كه از ابتدا تا انتها در كنار سوژه هاي فرعي دنبال شود وجود نداشت، نميتوان در مورد هماهنگي از نظر سوژه زياد بحث كرد! اما در بين پستها ارتباط مطلوبي ديده ميشد. "
هماهنگی مطلوب ؟ اگه تونستین یک کلمه بین این پست ها هماهنگی پیدا کنین من رو هم صدا کنین بیام فیض ببرم !
9 _ گفته شده که " در مورد سوژه كه به نظر ميرسيد هيچ هماهنگي نشده بود ميان اعضاي تيم و داستان همينطور پيش برده شده بود؛ تا اين كه آخر هم نمايشنامه ي اين تيم خيلي سراسيمه بسته شده بود. "
آخه شما دیدی یا میدونی که ما چجوری هماهنگی کردیم ؟ بد نیست به سایت تیم ما یه سری بزنی . سوژه هم با هماهنگی با بقیه اعضای تیم به اتمام رسیده بود .
10 _ در مورد ریش سفیدان گفته شده بود " درتمامي پست‌ها فعل ها محاوره اي بود؛ اما در پست ماندانگاس به صورت رسمي و نوشتاري نوشته شده بود! كه يك تناقض در ميان پست ها بود! "
چطوری این موارد در مورد تیم ما موجب کسر امتیاز میشه ولی در مورد تیم ریش سفیدان فقط یک نکته ی ظریفه ؟
11 _ گفته شده بود "
از همون پستهاي اوليه، پرداخت ضعيف سوژه و در مواردي پرداخت ناهمگون سوژه باعث شده بود در كل روند خوبي نداشته باشه موضوع داستان! و در بعضي جاها هم خيلي ناملموس عوامل به هم پيوند خورده بودن. "
پیشنهاد می کنم یک بار پست های تیم مارو از اول تا آخر بخونن تا متوجه بشن از اول فقط و فقط به سوژه پرداخته شده بوده و مسائل حاشیه ای به مقدار کمی وجود داشتن .
12 _ گفته شده بود که " بسيار نامناسب پاراگراف بندي شده بود بعضي پستها و ظاهر اكثر پستها چندان مناسب نبود. كه در پست آخر اين تيم به اوج خودش رسيده بود اين مطلب. (زيبايي نمايشنامه شامل زيبايي ظاهر هم ميشه.) "
والا یکی به من بگه آخه پاراگرف بندی جز عوامل موثر در امتیاز دهی تیمه ؟
13 _ گفته شده که " در پست آخر اين تيم بازي كوييديچ خيلي به سرعت و درهم آمده بود و پاراگراف بندي بسيار ضعيف هم مزيد بر علت بود كه ناملموس تر باشد اين بخش!
پست آخر رو اگر مشاهده کنید به سرعت و درهم به پایان نرسیده بود و دارای حدودا 30 خط بود .

من تجربه هایی رو درباره اعتراض به داوری بازی ها داشتم و میدونم که موثر واقع نمیشه و بهانه ای جور می کنن و داوری خودشون رو درست جلوه میدن . ولی چیزی که در پست داوری مشهوده حمایت از تیم ریش سفیدان و دنبال بهانه گشتن برای انتقاد از تیم جومالیه که شاید اگر وقت بود بلند بودن ناخنها و موهای بازیکنان هم ضمیمه اش میشد !

خواهشمندم رسیدگی کنید و داوران مطلوب تری رو برای داوری کوییدیچ دو تیم انتخاب کنید . در واقع بعضی داور ها به دنبال این هستند که یک تیم جوان و نو ظهور رو از هر طرف مورد ضربه های بی پایان خودشون قرار بدن و اگر حتی تیم قدیمی تر ضعیف بازی کرده باشه باز هم از اون تیم حمایت میشه .
با تشکر ، جوزف ورانسکی کاپیتان تیم جومالی یونایتد

ویرایش شده توسط جوزف ورانسكي در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۱۵:۰۸:۲۳

[

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
شخصا از نحوه ی داوری تشکر می کنم.عادلانه ترین داوری رو به نمایش گذاشته اید.از ما و دست اندر کارانتان ممنونیم.
با تشکر!!!!

ارادتمند پردفوت

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
اصلا متوجه حرف من نشدید!

من دارم میگم شما دلیل امتیاز کم کردن از مارو اشتباه نوشتین!

ما سوژمونو تموم کردیم بلکه مسابقه رو تموم نکردیم!...ولی لودو اونجا نوشته به دلیل تموم نکردن سوژه این امتیازا کم میشه!

اون پست رو ویرایش کنین بنویسین: به دلیل تموم نکردن مسابقه بهتون اصن 0 امتیاز تعلق میگیره!

من اعتراضم به این بود مگرنه ما اصلا منفی 700 امتیاز!...خیالی نیست که!

بعدشم اینکه شما مثل اینکه اصن لحن منو متوجه نمیشی!...دست اندر کاران یعنی دست هایی در کاره!...به من چه این کلمش مشکل داره!
در هر صورت شوخی ای بیش نبود فکر نمیکردم جدی بگیری!...ما شما رو دوست داریم چی فکر کردی؟!

ولی پست کورن ربطی به پست من نداشتا!...اون داره میگه زیادی کم کردین من منظورم همینی بود که اینجا نوشتم!...ربطی داشت؟

با تشکر
-کاپیتان تیم پاورداس-

اسکاور عزیز اول ممنون از لطفت بنده هم محبت های شما فراموشم نمی شود ، ولی خودت پیشکسوتی و میدونی منظور از سوژه علاوه بر سوژه کلی داستان ، خود مسابقه هم هست ، مثلا میگم شما سوژه رو تموم کن بعد در پست آخر کوافل رو بندازی در هوا ،خب مسلما اینگونه نمی شود.راستی مورد بعد اینکه درست است که سوال متفاوت است ولی پاسخ کورن را هم شامل می شود، بهرصورت امیدوارم موفق باشی.ضمن اینکه از لحنم هم عذر می خواهم.با احترام.

ویرایش:
مرسی واقعا دست شما درد نکنه که اون پستو میخواین ویرایش کنین!...باعث خیر بود اگر میکردین!....واقعا مرسی!!!...من حالا به هیئت مدیره ی تیم چه توضیحی بدم؟...منو از سمت کاپیتانی اخراج میکنن چون من مسئول تموم کردن سوژه ام!

خب کاری که نداره اسکاور عزیز ، لینک این پست رو بهشون بدید

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۲:۳۱:۱۶
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۲:۳۴:۳۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۲:۴۱:۲۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۲:۴۶:۴۹

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
با عرض سلام و خسته نباشید!

خب خب خب!

من که وقتی نتیجه ی تیممون رو خوندم باور نکردم!اول فکر کردم به دلیل اشتباه تایپی نوشته شده 7 ولی بعد دیدم توی جمع امتیازات هم منظور شده!

من تا حالا ندیده بودم بخاطر تموم نکردن بازی اینقدر امتیاز از یک تیم کم بشه!تا حالا مثل این قضیه خیلی اتفاق افتاده اما از تیم مورد نظر امتیاز کم نشده!بلکه امتیاز پایان بازی به این تیم داده نشده!لطفا نگید امتیاز پایان بازی تقریبا 30 امتیاز میشه!چون واقعا غیر معقوله!درسته این شمایید که داورید و من نمی خوام توی کارتون دخالت کنم!اما اگه دقت کنید امتیاز به زیبایی نمایشنامه و سوژه تعلق میگیره و پایان بازی هم جزئی از سوژه میشه نه تمام سوژه!پس نباید چنین امتیازی از تیم کم بشه!اگه اینطوری بود ما می تونستیم یه سوژه ی خیلی بد انتخاب کنیم و بازی رو پایان بدیم!مسلما اینطوری امتیاز بیشتری می گرفیتم!بدون هیچ گونه زحمت زیادی!اما امتیاز به زحمت و تلاش تعلق می گیره و امیدوارم زحمت و تلاش ما رو هر چند ناقص در نظر بگیرید!

این امتیاز می تونه در آینده خیلی به ضرر تیم ما بشه!چون تفاضل امتیاز هم خواهیم داشت و در حال حاضر ما توی گروهمون دو تیم هم امتیاز با خودمون داریم!اگه قرار باشه ما با این اختلاف ببازیم می تونه خیلی گروهم برامون تموم بشه!

من کلا لحن نوشتاریم یه مقدار رسمیه امیدوارم به دید توهین یا چیز دیگه ای بهش نگاه نکنید!

با تشکر
کورن اسمیت
بازیکن تیم پاورداس

کورن عزیز ممنون از پی گیری هایت ، در مورد نتیجه داوری ، پاسخ را در پست قبل به کاپیتان تیمتان ، اسکاور ، داده ام.موفق باشی.با احترام.

ویرایش:
اهم اهم!
من مثال هایی رو که شما آوردید به هیچ وجه قبول ندارم!در همه ی این مثال ها تیم های مورد نظر دو پست زدن!در قوانین مسابقات قبلی کوییدیچ داشتیم که هر تیم حداقل باید 3 پست بزنه و 2 بازیکن هم در بازی شرکت کنه!ما خودمون در دوره ی قبلی در بازی آخر دو پست زدیم و بازی رو هم پایان دادیم و با وجود اینکه خیلی پستامون بهتر بود بازی رو واگذار کردیم!اما توی این بازی ما چهار پست زدیم!پس این قانون رو رعایت کردیم و باید امتیاز تعداد پست به ما تعلق بگیره!حالا من نمی دونم شاید نحوه ی امتیاز دهی در این دوره عوض شده باشه و دو پست هم مورد قبول باشه!من فقط می خواستم نکته ای در مورد مثالاتون گفته باشم!اگر بتونید مثال هایی رو بیارید که تعداد پستاش بیشتر از دو تا باشه و دو بازیکن پست زده باشن من کنار می کشم و حرف شما رو کاملا قبول می کنم!

کورن عزیز خب ابتدا در مورد دو بازیکن باید خدمتت عرض کنم که طبق قوانین کوییدیچ این دوره و دوره قبل ، اگر دقت کنی، شرظ تشکیل تیم کوییدیچ حضور حداقل سه بازیکن می باشد ضمن اینکه اگر دقت کنی قانون اجازه زدن سه پست برای کاپیتان بدین منظور تدوین شده که اگر چنانچه بازیکن ها تیم در مسابقه شرکت نکردند ،کاپیتان بتواند خود سوژه را تمام کند پس در مورد دو بازیکن مشکلی نیست.در مورد بیش از دو پست هم مثالی در زیر آورده ام:

نقل قول:
لرد بلرویچ در پست شماره سه تاپیک کمیته داوران در ارتباط با داوری تیم رئال بلغارستان و پاورداس ، نوشته:
رئال بلغارستان

شماره پستهای نمایشنامه تیم رئال بلغارستان در تاپیک لیگ کوییدیچ :

بلید ( 157 ) --- الستور مودی ( 158 ) --- لاوندر براون ( 160 ) --- جرج ویزلی ( 164 ) --- پادما پتیل ( 165 ) --- الستور مودی ( 166 ) --- لاوندر براون ( 167 ) .

امتیاز رئال بلغارستان :

- زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا ، از 45 امتیاز : 5 امتیاز

- هماهنگی و یکدستی نمایشنامه ، از 45 امتیاز : 0 امتیاز

- غلط املایی ، از 10 امتیاز : 1 امتیاز

مجموع ، از صد امتیاز : 6 امتیاز

موفق باشی.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۲:۱۸:۲۸
ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۹:۱۹:۱۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۳۰ ۱۴:۰۷:۳۶

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام خدمت داوران و دست اندرکاران(این واژه تشکیل شده از: دست+اندر+کار!....یعنی یه دست هایی تو کاره!!...یا همون پشت پرده یه خبراییه!)

خب آقا قرض از مزاحمت همیشگی و اینا، من دوباره سر زدم به خونه ی خودم یعنی اینجا! که بگم ما اعتراض داریم!
حالا به چی؟!...میگم!

خب آقا ما اصلا ثوثک!...ما اصلا بوقی!...ما اصلا تیم نیستیم!...ما اصلا جن خاکی!

ولی این دیگه ته نامردیه که به تیم چیورون تویه "زیبایی نمایشنامه و سوژه" بدین 38 بعد به ما بدین 7!

مهم امتیازش نیست!...اصلا ما صفر!...مهم دلیلیه که ذکر شده!

داور مسابقه نوشته: به دلیل تموم نکردن سوژه!!!!

خب من کاملا اعتراض دارم!
ما سوژمونو کامل تموم کردیم بلکه پایان مسابقه رو برای داورا مشخص نکردیم!...حالا اگر داور فکر میکنه امتیازای آخر مسابقه خیلی مهمه و اینا...باید 30-40 امتیاز از ما کم بکنه؟!!!!

آقا ما سوژمونو تموم کردیم کی میگه تموم نکردیم!؟...الان داور نوشته ما تموم نکردیم...خب؟
من جواب هیئت مدیره تیم رو چی بدم آخه!؟...من کاپیتانم!...مسئول تموم کردن سوژه و هماهنگ و اینا منم!...چی جوابشونو بدم؟!(شوخی نمیکنم آقا ما هیئت مدیره داریم که تشکیل شده از تاسیس کنندگان قدیمی تیم!)(شکلک w-:)

این خیلی مسخرست به خاطر دلیلی که اصلا قبولش نداریم 30-40 امتیاز ازمون کم بشه!!!
یعنی معلوم بودن امتیاز آخر مسابقه 30-40 امتیاز داره؟!!!!!

سوژه ی اصلی ما این بود که در کنارش سوژه های فرعی آوردیم:
بادراد چون آخرین مسابقش برای ما بود و قرار بود تو فصل نقل و انتقالات از ما جدا بشه تویه بازی آخر قرار شد به عنوان قهرمان تیم معرفیش کنیم!...اونم به طور خنده دار!(بحث هجو و طنز و اینارو وسط نکشین که مجبور میشم بگم 99 درصد هجو مینویسن!...لطفا!...پستامون خیلی هم خوب بودن من از همه ی بچه های تیمم راضیم!!)

کلا گرفتین چی شد؟
ما سوژمون دقیقا مشخص بود...خیلی هم هماهنگ بودیم...بعد این شکلی باید از امتیاز "زیبایی نمایشنامه و سوژه" ی تیم کم بشه؟!!!...30-40 امتیاز؟!

خب این اعتراض من بود دیگه!...یه کمم اعصابم داغون شد چون رو تیم حساسم!...لطفا یه دلیل درست برای 7 بودن امتیاز "زیبایی نمیاشنامه و سوژه" ی ما بنویسین یا اینکه واقعا امتیازمونو یه کم بیشتر کنین!...چون واقعا این شکلی تفاضلمون خیلی میاد پایین!...من اصلا قبول ندارم!

با تشکر
-کاپیتان تیم پاورداس-

خب اسکاور عزیز اول بریم سراغ بررسی پست شما و سپس به جواب پست شما بپردازیم.در ابتدا پست شما:
نقل قول:
اسکاور عزیز نوشته:
دست اندرکاران(این واژه تشکیل شده از: دست+اندر+کار!....یعنی یه دست هایی تو کاره!!...یا همون پشت پرده یه خبراییه

خب اسکاور عزیز اگ این موضوع دست اندر کار در ارتباط با ما(همانند مسئله خود شما) اثبات شود مسلما بی درنگ کناره گیری خواهیم کرد، ولی به نظر نمی رسد زیر سوال بردن یک ناظر کار چندان صحیحی باشد به خصوص برای شما که روی وظایف نظارت حساس هستید.
در مورد توضیح سوژتون ممنون که سرانجام داستان را به ما گفتید ولی فکر نمی کنم این در بررسی داوری تاثیری داشته باشد از آنجا که داور برای داوری ، موظف است به پستهای ارسال شده در تاپیکاهای ورزشگاه در زمان مشخص شده رجوع کند و انها را بررسی کند.
و حالا در مورد اعتراضتون به داوری مسابقه،باز هم بنده چند نقل قول برای شما می آورم:

نقل قول:
پروفسور بینز عزیز در پست شماره شش کمیته داوران در بررسی مسابقه بلغارستان و فمن نوشته:

نتیجه ی بازی بین دو تیم بلغارستان و فمن

بررسی نمایشنامه ی تیم بلغارستان
پست های جان راونکلاو شماره ی (19) و سرافینا شماره ی (21)
حضور دو بازیکن و زدن دو پست
خوب بازی رو خوب شروع کردن ولی نیمه تمام رها کردن حتی به زمان مسابقه هم نرسیدن به همین دلیل نمره ی قابل توجهی نمیگیرن ای کاش هماهنگ تر بودن البته این به خاطر نبود کاپیتانشون بود که کلا از سایت رفته

امتیاز تیم بلغارستان

زیبایی نمایشنامه از 45امتیاز : 25 امتیاز

همانگی نمایشنامه از 45امتیاز : 20امتیاز

غلط املایی از 10 امتیاز : 7 امتیاز

مجموع از 100 امتیاز : 52 امتیاز

و همچنین:
نقل قول:
پروفسور بینز عزیز در پست شماره هشت کمیته داوران در بررسی مسابقه اسمارت و پوپیتر نوشته:
نمایشنامه ی تیم پوپیتر
پست های شماره های 40 و 41

بررسی نمایشنامه : آخه چی رو بررسی کنم فقط دو پست خورده بود البته اگر نمایشنامه کامل تر میشد به زیباییش اضافه میشد ولی چون نا تمام بود جذابیت زیادی نداشت

امتیازات تیم پوپیتر
زیبایی نمایشنامه از 45 امتیاز : 20 امتیاز

هماهنگی نمایشنامه از 45 امتیاز : 10امتیاز

غلط املایی از 10 امتیاز : 7 امتیاز

مجموع از 100 امتیاز : 7 3 امتیاز

علاوه بر آن:
نقل قول:
هدویگ عزیز در پست شماره سیزده کمیته داوران در بررسی مسابقه آجاس و پوپیتر نوشته:
بررسی نمایشنامه تیم پوپیتر:

پستهای شماره 88 و 89 . شرکت دو بازیکن و زدن دو پست.

این تیم نمایشنامه اش خیلی ایراد داشت.
اول اینکه شروع خوبی نداشت.دوم اینکه ناقص موند.
در هر حال این تیمو درک می کنم چون وقتی خود من از گریف یونایتد رفتم تیم از هم پاشید و یه همچین چیزی سرش اومد.البته خیلی بدتر از این!

امتیازها:

زیبایی نمایشنامه ا 45 امتیاز:10 امتیاز

هماهنگی نمایشنامه از 45 امتیاز:5 امتیاز

غلط املایی از 10 امتیاز:6 امتیاز

امتیاز کل از 100 امتیاز:21 امتیاز

هر دو داور عزیز ،بخصوص پروفسور بینز،هم مورد تایید بنده و هم مورد تایید شما بودند ،در زمان ایشان هم هیچ اعتراضی نشده و لودوی عزیز هم اگر امتیاز سوژه را به نسبت دو داوری فوق پایین تر داده اند در عوض امتیاز هماهنگی را برای تیم شما بالا منظور کرده اند.بنابراین این چیز چندان جدیدی در کوییدیچ نیست که شما اعتراض کردید.متاسفانه اعتراض تیم شما وارد نیست.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۱۹:۴۶:۰۵
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۱:۵۹:۳۰

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
هوم از اون جا که من کاپیتانم ، آقا همون سخن ماندانگاس رو در نظر داشته باشین ، فکر کنین من گفتم ، یه بازبینی دیگه بکنید ، خداییش من نمی دونم چیورون واسه چی اون قدر امتیاز بالا گرفته ؟ و ما انقدر پایین ؟

رابستن عزیز کلا اختلاف امتیاز تیم شما با تیم ریش سفیدان ، 7 امتیاز بود و فکر نمی کنم هفت امتیاز ، اختلاف خیلی زیاد و خیلی کم باشد.چیورون 92 و شما 85 امتیاز کسب کردید.معذلک نمایشنامه ها بررسی خواهد گردید و اگر اشتباهی بود فبه اطلاع شما خواهد رسید درغیر این صورت همین امتیاز باقی خواهد ماند.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۱:۴۵:۲۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.