هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام ، پست پرد فوت و که بعد پست من هست توی ورزشگاه آزادی پاک کنید ایشون خارج برنامه پست زده ... ممنون بابای .

اقدام شد

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۲ ۲۱:۱۶:۱۶

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام ، پست پرد فوت و که بعد پست من هست توی ورزشگاه آزادی پاک کنید ایشون خارج برنامه پست زده ... ممنون بابای .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۰:۲۷ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
نقل قول:
اسکاور عزیز نوشتن:
مسئله اینه که قرار بود نیم فصل الانا باشه که ما بتونیم بازیکن بخریم!...حالا من نمیدونم میخواین چی کار کنین!

میخوای بازی دوم تموم بشه بعد یه هفته برای خرید نیم فصل فرصت بدین؟

من که این شکلی خیلی موافقم که بازی دوم تموم بشه بعد بریم برای خرید نیم فصل!(ما تیممون ممکنه یکی از بازیکن هاشم ازش جدا بشه اصن!...مشکل پیدا کردیم با یکی از بازیکنا!...اوکی؟)

و

نقل قول:
لودو عزیز نوشتن:
آقا من الان نميدونم تا كي وقت داريم! اين برنامه مسابقات به هم ريخته من الان نميدونم تيم تا كي مهلت داره واسه مسابقه؟!!! لطفآ بگيد ما هم بدونيم! مرسي؛
بعد اين رو كه گفتيد لطفآ يكم وقت بيشتر بديد... چون نميدونم تا كي وقت داريم! نه حالا جدي.. بازيكنا نيومدن... من چيكار كنم مشخص نبود سايت كي باز ميشه! وقت بده آقا

خب با سلام و اظهار خوشحالی از باز شدن دوباره سایت...اول جواب این یار همیشگی گفتگو با ناظرین رو بدم ، که یه وقت دلخور نشه.اسکاور عزیز به زودی برای نظر سنجی در مورد نیم فصل نقل و انتقالات به کاپیتان هان تیم ها پیام شخصی میدم تا مشخص بشه ، اگر قرار باشه که نیم فصل باشه ، یا بعد از هفته سوم هست یا در پایان مرحله اول مسابقات.در مورد مهلت هفته دوم لیگ هم ، هم لودوی عزیز و هم اسکاور سوال کرده بودند که با کمی تخفیف به همان دلیل فوق یعنی عدم اطلاع بعضی بازیکنان از باز شدن دوباره سایت ، این مهلت تا ساعت بیست و چهار روز بیست و سوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.پس لطفا تمامی بازیکنان تیمها دقت کنند آخرین مهلت هفته دوم لیگ ، ساعت 24 سه شنبه می باشد.بعد از آن چند روز استراحت داده خواهد شد و در همین حین تاریخ نیم فصل نیز مشخص خواهد شد و بعد هفته سوم لیگ آغاز خواهد شد.مشکلی بود در خدمتم.با احترام.

پیام زده شده در: ۱:۴۸ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سلام عليكم!!!

اين اسكاور گير داده به نقل و انتقالات من يه سوال واسم پيش اومد!
يه سوال فني! اين بازيكنان مجازي تيم رو هم ميشه بازار نقل و انتقالات فروخت؟ ما چند تا بازيكن مجازي آماده داريم كه ميخواي وارد بازار نقل و انتقالات كنيم؛ بايد چيكار كنيم؟

---
اما اصل مطلب:

آقا من الان نميدونم تا كي وقت داريم! اين برنامه مسابقات به هم ريخته من الان نميدونم تيم تا كي مهلت داره واسه مسابقه؟!!! لطفآ بگيد ما هم بدونيم! مرسي؛
بعد اين رو كه گفتيد لطفآ يكم وقت بيشتر بديد... چون نميدونم تا كي وقت داريم! نه حالا جدي.. بازيكنا نيومدن... من چيكار كنم مشخص نبود سايت كي باز ميشه! وقت بده آقا!

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
سلام عليكم!!!

بعد اين رو كه گفتيد لطفآ يكم وقت بيشتر بديد... چون نميدونم تا كي وقت داريم! نه حالا جدي.. بازيكنا نيومدن... من چيكار كنم مشخص نبود سايت كي باز ميشه! وقت بده آقا!

---
يه سوال فني هم داشتم! اين بازيكنان مجازي تيم رو هم ميشه بازار نقل و انتقالات فروخت؟ ما چند تا بازيكن مجازي آماده داريم كه ميخواي وارد بازار نقل و انتقالات كنيم؛ بايد چيكار كنيم؟

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۰:۵۴ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
ها سلام!

آقا من تا دیدم سایت باز شد گفتم یه سر به اینجا بزنم چون دلبستگی شدیدی به اینجا پیدا کردم!

خب آقا من فکر میکنم الان یه کم برنامه ها به هم ریخته کلا تیم ما که آمادگیشو از دست داده الان در حال تمرینات بدنسازی هستیم.

ولی مسئله اصلا این نیست!

مسئله اینه که قرار بود نیم فصل الانا باشه که ما بتونیم بازیکن بخریم!...حالا من نمیدونم میخواین چی کار کنین!

میخوای بازی دوم تموم بشه بعد یه هفته برای خرید نیم فصل فرصت بدین؟

من که این شکلی خیلی موافقم که بازی دوم تموم بشه بعد بریم برای خرید نیم فصل!(ما تیممون ممکنه یکی از بازیکن هاشم ازش جدا بشه اصن!...مشکل پیدا کردیم با یکی از بازیکنا!...اوکی؟)

برای بازی دوم هم من فکر میکنم باید یه چند روزی فرصت بدین چون خیلی از بازیکنا هنوز نمیدونن که سایت باز شده!...من خودم همین الان متوجه شدم سریع پریدم اینجا اینارو بگم!

خب باشه دیگه!
فعلا

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
خب با تشکر از پی گیری ایگور و اسکاور عزیز و طبق گفته پرسوفسور بینز عزیز در پست شماره شصت و یک در تاپیک رسیدگی ه مشکلات بازیکنان و با توجه به موافقت ایشان (با توجه با این پست) جدول لیگ از میزان امتیاز ، به تعداد برد و باخت و مساوی هر تیم برای صعود از مرحله گروهی تغییر پیدا می کند. دو تیمی که دارای بیشترین تعداد برد باشند به ترتیب به مرحله بعدصعود خواهند کرد.ضمن اینکه در صورت اینکه تعداد برد ، باخت و مساوی دو تیم یکسان باشد در آن زمان با توجه به تفاضل امتیاز ، تیم صعود کننده تعیین خواهد شد.با احترام.
نقل قول:
پروفسو بینز نوشتن:
سیستم مثل سابق بر اساس برد و باخت در بازیهاست و امتیازها گالیون به همراه میاره ولی اصل بر برد و باخته

با تشکر.ناظران انجمن کوییدیچ

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱:۰۹ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من کاملا با رابستن مخالفم!

به نظر من در حال حاضر یک اتفاق خیلی خاص افتاده که تیم حذب منهدم شد. همیشه که یه چنین چیزی اتفاق نمیفته!...این قوانین برای همیشه باید در نظر گرفته بشه...یعنی قوانین خوبی که بشه برای همیشه باشه!

بعدشم!

پول رو برای چی گذاشتن پس!؟...برای همین گذاشتن که تیما حواسشون به پولشون باشه و بعضی مواقع هم به خاطر پول کمشون نتونن بازیکن بخرن!

در ضمن!...مگه بده بازیکن های خوب بیان تو لیگ بازی بکنن؟...حالا هر تیمی!...باید بازیکن هایی که استعداد دارن بیان بازی بکنن تا لیگ جذاب تر بشه!

در کل با رابستن مخالفم و هنوز سر حرفم هستم!
-----------------------------------------------------------------------------

برای پست قبلیم:

میدونم آلبوس جان که تویه قوانین یه چنین چیزی نیست!...راستشو بخوای کمکاری از ماها بوده که قبل از لیگ به این اعتراض نکردیم...یعنی من اصلا فکرشو نمیکردم به این صورت باشه که شما هم به تیم بازنده راحت امتیاز بدین...به نظر من خیلی اون شکلی بهتر بود!...تیمی که برنده میشد واقعا امتیاز خوبی میگرفت!

خب الان 150 امتیاز اضافه ندین!....50 امتیاز بدین!...یا یه همچین چیزی!
حتما این کارو بکنین!

در ابتدای پستم یک نکته را به اسکاور و رابستن عزیز بگم:
برای ادامه بحث و مخالف و یا موافق بودن با نظر یکدیگر لطفا به نحوه برخورد مراجعه کنید، چون اینجا دفتر انجمن هست ، ساعت 1:21 دقیقه بامداد! .
در مورد نیم فصل هم باید برای آخرین بار بگم در این مورد از کاپیتانان پرسیده خواهد شد و سپس تصمیم گیری خواهد شد پس خواهشا در این مورد بحث را ادامه ندهید چون تا زمان قطعی نشدن یا شدن این موضوع ، بحث در مورد این موضوع بیهوده است.
در مورد پست قبلیتان اسکاور عزیز:
ممنون از صداقتت ، در مورد راحت امتیاز دادن هم همان طور که خدمتتان گفتم ، تمامی پستها با توجه به این فرض به قرار دادن بالاترین سطح سایت بعنوان بالاترین سطح امتیاز انجام شده همان طور که در لیگ ابتدایی انجام شد، با این حال این مورد(دادن پنجاه امتیاز به تیم برنده) بررسی خواهد شد ولی اجرا یا عدم آن مشخص نیست.خواهشا تا اطلاع بعدی صبر کنید.
با تشکر از پی گیریتان. با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۶ ۱:۱۶:۵۵
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۶ ۱:۲۰:۱۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۶ ۱:۲۴:۱۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۶ ۱:۲۷:۵۸

پیام زده شده در: ۰:۴۶ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
خب با نظر اسکاور صد در صد مخالفم !
بازیکن آزادی که تو لیگ نبوده ! خب همه تیم ها عین گرگ میریزن سر حذم و تیکه پارش میکنن و کلا این که طرح که وسط لیگ ملت بازیکن بخرن خیلی طرح بوقیه !

رابستن عزیز ممنون از نظرت ، در مورد این طرح نظر تک تک کاپیتانان پرسیده خواهد شد و با توجه به رای اکثریت این طرح اجرا و یا فسخ خواهد شد.با احترام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۶ ۱:۰۹:۱۴

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مو هم با ایگور موافقُم!!

آقا همیشه از اولش تیم برنده 150 امتیاز اضافی میگرفت الان چرا این شکلی شد؟

چه جلب!

خیلی بوقی شد ملت!...درستش کنین!

ویرایش: در ضمن منم با اون موردی که ایگور تویه دوتا پست قبلی گفت موافقم!...به نظر منم بهتره فقط بشه که بازیکن آزادی که تو اون لیگ نبوده رو بخریم تویه نیم فصل!...بازیکن هایی که متعلق به تیم دیگه ای نیستن!

یعنی قانونش به این صورت باشه:

*تیم ها در نیم فصل میتوانند بازیکن هایی را که در آن فصل در لیگ حضور نداشته اند را خریداری کنند(بازیکن آزادی که در آن لیگ نبوده)*

یه پیشنهاد هم دارم:

*اگر بازیکن در نیم فصل خریداری شد و این بازیکن در تیمی حضور داشت و به عنوان بازیکن آزاد محسوب نمیشد آن بازیکن باید تا آخر فصل صبر کند و برای فصل بعد به این تیم بپیوندد!*(البته این یه کم تخیلی شد چون کو تا فصل بعد!اگر لیگ زود به زود و با فاصله ی کم برگزار میشه میتونیم از این مورد استفاده کنیم!...یا مثلا برای جام حذفی به کار بگیریم و به جای لیگ بعدی از واژه ی جام حذفی استفاده بکنیم!)

خب اسکاور و ایگور عزیز من با اجازه شما نقل قولی از قوانی این لیگ برای شما می آورم:
نقل قول:
قوانین لیگ دوم کوییدیچ

1- هر تیم یک نماشنامه مشترک می نویسه و بازیکنان اون تیم باید تنها نمایشنامه هم تیمی خودشون رو ادامه بدن . برای مثال : بینز نمایشنامه اول رو برای تیم تورنادو می نویسه و دامبلدور هم تیمی اون باید تنها پست بینز رو ادامه بده . در تیم حریف هدویک برای تیم بلغارستان نمایشنامه می نویسه و الیور وود ، هم تیمی اون باید نمایشنامه هدویک رو ادامه بده . در آخر هر تیم یک نمایشنامه مشترک داره و تعیین تیم برنده از روی نمایشنامه تیمهاست

2- هر بازیکن در مسابقه اجازه زدن 2 پست رو داره . البته کاپیتانها می تونن 3 پست بزنن ، این قانون برای اینکه کاپیتانها درصورت بوجود اومدن مشکل و یا عدم حضور بازیکنان تیمش ، خودش بتونه نمایشنامه تیمش را تمام کند

3- در امتیاز دهی نمایشنامه نهایی یک تیم چند نکته مهم است : روند یکنواخت نمایشنامه که بستگی به کار گروهی قوی داره ---- زیبا بودن سوژه نمایشنامه ----- استفاده از قواعد دستوری مناسب --- غلط املایی ، بطور کلی نمایشنامه ای برنده میشه که زیبا باشه

4 : نحوه نوشتن مهم نیست . طنز یا جدی نوشتن ملاک امتیاز دهی نیست ،ولی حتما اگر تیمی نمایشنامه طنز نوشت ، تمام اعضای اون تیم طنز بنویسن ، یا اگر جدی نوشت تمام تیم جدی بنویسن . تا نمایشنامه مشترک اون تیم هماهنگ بشه .

5 : مقدار خطوط یا تعداد پستهای نمایشنامه هر تیم یا بازیکنان مهم نیست . امکان داره تیمی تنها با سه پست برنده بشه ولی تیمی که تمام بازیکنانش شرکت کردند و 14 پست زدن بازنده بشن . تنها زیبایی نمایشنامه نهایی هر تیم مهمه ؛ نه تعداد خطوط و تعداد پستها .

6: مکان و زمان داستان نمایشنامه ها ، از صبح روز مسابقه در محل خوردن صبحانه تا پایان مسابقه و مراسم بعد از مسابقه است . در کل محدودیت بخصوصی برای این مسئله وجود نداره .

قوانین امتیاز دهی به نمایشنامه تیم ها

- زیبایی نمایشنامه و سوژه زیبا = 45 امتیاز
- هماهنگی و یکدستی نمایشنامه = 45 امتیاز
- غلط املائی = 10 امتیاز
مجموع امتیازات = 100 امتیاز

همین طور که می بینید در هیچ کجای قوانین این سری لیگ ، نامی از اسنیچ یا صد و پنجاه امتیاز برده نشده است ، ضمن اینکه در مورد لیگ قبلی که شما فرمودید امتیازات همه از پانصد محاسبه می شده است ولی این امتیازات از صد است و نمی شود امتیاز اضافه داد.بنابراین این جزو قوانین این دوره است ، با این حال پیشنهاد شما دو کاپیتان عزیز بررسی می شود. با احترام.

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۲۰:۵۸:۵۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲۵ ۲۱:۱۱:۳۲

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.