هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر تی وی
پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
ای جادوگران
ای سایت پر گوهر
ای تاپیکات اندیشه و هنر
در راه تو کی ارزشی دارد این شناسه ما
پاینده باد سایت جادوگران ما
سیریوس با کت شلوار مو های ژل زده میاد روی صندلی جلوی میزی که پرچم لوگوی جادوگران گذاشته شده و به جای خفاشه.
شیر خورشید به نون جادوگران آویزونه
سلام میکنم به جادوگران عزیز امیدوارم که رای ندید پای صندوق های رای نرید حتی برای فضولی و نگا کردن مردم.آقا حوصله ت سر رفته برو هاگزمید چمیدونم پارک باغ وحش حموم چرای میری پای صندوق های رای اصلا بیکاری بیا محفل پست الکی خونه رو سرم خراب کن اگه من پست های شما رو پاک کردم اصلا برو تو روم های مختلفی الکی چرخ بزن چرا دیگه میای رای میدی.
خوب خطا شلوغ من چندتای اینارو بازی میکنم
_الو سلام خیلی ممنون از برنامه خوبتون من میخواستم بگم که ما شما رو ساپورت میکنم
_خیلی ممنون خط بعدی میگیریم
_الو سلام میخواستم به شما بگم که شما از یه داکسی بیشتر نمیفهمید
سیریوس مشت میزنه به تلفن به دوربین زل میزنه:من از یه داکسی بیشتر نمیفهمم منی که به خاطر آزادی شما حبس کشیدم منی که بدترین شکنجه ها رو برای آزادی شما تو آزکبان کشیدم منی که به خاطر آزادی شما از آزکبان فرار کردم من اندازه یه داکسی نمی فهمم ای بوق ای شیپور خط بعدی
_الو سلام میخواستم ببینم هدف شما تسخیر کردن وزرات خونه چیه؟؟
سیریوس به آینده خیره میشه ک وزیرشده:هدف من آزادی شما امت جادوگر هدف من آزادی بیان شماست هدف من اینکه زرت زرت پست های شما رو پاک نکنن چون آنها عقیده شماست حالا فحش باشه همش شکلک باشه این عقیده شماست وبرای من عقیده شما اهمیت داره
_الو سلام میخواستم ببین مگه شما یکی از اون ناظر هایی نیستید که پست های مردم رو تو محفل...بیب..بیب
خوب برنامه امروز سیریش شو هم به پایان رسید خدا نگهدار

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

پیام زده شده در: ۸:۲۹ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
خبرنگار ما ویکتور کرام رو در یکی از کوچه های پایین شهر در حالی که داشت برای مردم درد دیده و رنج کشیده صحبت میکرد پیدا کردند و با ایشون مصاحبه ی کوتاهی داشتند
خبرنگار: سلام آقای کرام میشه درمورد انتخابات و احتمال به دور دوم کشیده شدن اون صحبت کنید؟
کرام: احتمال به دور دوم کشیده شدن خیلی زیاده , امامن یقین دارم مردم ما باهوش تر از این حرفان که گول یک عده که منافعشون در خطره رو بخورن
خبرنگار: بیشتر توضیح بدید
کرام: ما به خط قرمز های بعضی ها نزدیک شدیم و این به مزاج بعضی ها خوش نیومده , بنابر این دست به شایعه پراکنی های گسترده زدن
تا چند روز پیش من عضو برتر در جامعه ی جادوگری(رول پلینگ ) و یکی از مدیران وظیفه شناس در جامعه بودم اما الان همه من رو به عنوان قاتل و مرگ خوار و منشا بدی ها و مامن ولدمورت میدونن
بعضی ها اعلام کردن که البته شناخته شده هم هستند که من در صورت وزارت شناسه ی تمام ساحره ها رو میبندم
بعضی از اعضای جوان و افراطی ما هم از روی کوته فکری این حرفها رو باور کرده در دام دشمنان ما افتادن ,
آقای آبرفوث خودشون نمونه ی بارز آستکبار رو چند روز پیش نشون دادن و با پاک کردن پست 90 نفر زحمات همگی اونها رو در غالب یک پست و به نام خودشون ثبت کردند , این حرفها گفتن نداره ولی مردم باید روشن شن
همین امپراطور به دلیل این که من خودم رو جزو سیاه ها ندونستم من رو لایق بدترین الفاض دونستن اما زمانه زمانه ی باند بازی و گروه بازی نیست ما همگی باید در جهت رشد جا معه ی جادویی تلاش کنیم سیاه و سفید معنی نداره
در آخر این نوید رو به مردم خوب سرزمین میدم که من بعد از روی کار آمدن جلوی این نا بسامانی ها و نا امنی ها و تحریفات خبری رو میگیرم پیام امروز در اختیار همه ی مردم است

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
اخبار ظهرگاهي!!!!

مجري:اكنون به خبري كه اينك به دستموم رسيده توجه فرماييد!!!!

نيروهاي امپراطوري اعلام كردند كه ما نيز با قدرت راه مرلين را ادامه ميدهيم!!!!!!...انها معنقدند كه دوران وزارت كينگزلي ملقب به شكم سر امده است.....گفته ميشود مرلين و شخص امپراطور به توافق پنهاني دست پيدا كرده اند
نيروهاي امپراطوري خواستار راهنمايي از سوي مرلين شده اند كه مرلين نيز با اغوشي باز از انها استقبال نمود

در تصويري كه مشاهده ميكنيد اين نكته كه انها با قدرت راه مرلينو ادامه ميدهند مشخص است:!!!!

تصویر کوچک شده

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گزارشگر: سلا بینندگان عزیز هم اکنون با برنامه ی انتخاباتی یکی از کاندیداهای این دوره ی وزارت در خدمتتون هستیم سخنگوی ایشون امروز به استدیوی جادوگر تی وی اومدن تا در مورد آقای کرام توضیحاتی عرض کنند
کریچر: سلام عرض میکنم خدمت همه بینندگان عزیز
گزارشگر: خوب آقای کریچر از اینجا شروع میکنیم که چرا اصلا آقای کرام اومدن کاندید شدن
کریچر: همون طور که شما هم یمدونید آقای کرام نماینده اول آقای کینگزلی وزیر حال حاضر جامعه ی جادوگریه و زا اونجایی که خیلی از مردم در آستانه ی انتحابات جدید دغدغه ی اصلیشون حضور یک کاندیدای مردمی بین دیگر کاندیداهاست آقای کرام پا به عرصه ی انتخابات گزاشتن .
از اونجایی که آقای کینگزلی دیگه دو دوره ی وزارت خودشون رو داشتم و دیگه نمیتونن وزیر بشن ما به یک مهره ی کار آمد مثل ایشون احتیاج داشتیم و چه کسی بهتر از کرام نزدیک ترین فرد به آقای کینگزلی وزیر محبوب مردم
گزارشگر: در مورد کاندیداهای دیگه چه نظری دارید؟
کریچر: در مورد اونا حرفی نزنیم بهتره چون خود مردم بهتر میدونن که آقای مرلین که الان اومده و حرفای خوب میزنه هیچ کاری برای مردم نکرده . همه میدونن که بعد از انقلاب هری که منجر به سرنگونی ولدی شد این آقا چندین وزیر بوده و خفقامن تو اون دوران بیداد میکرده
آزادی در سطح فروم معنی نداشت , شناسه ها بدون هیچ دلیل بسته میشد , پست ها در جهت منافع آقای مرلین ویرایش میشد و تاپیک ها به راحتی پاک میشد
گزارشگر: در مورد امپراطور چی؟
کریچر: این آقا همین چندی پیش ریشش تا نوک زانوش میرسید , همه بهش میگفتن حاجی من نمیدونم رو چه حسابی اومده کاندید شده و سه تیغ کرده , اسمش رو تغییر داده گزاشته امپراطور ,خودتون میدونید که کمتر کسی هست که ندونه پیشینه ی این آقا چی بوده , همین آقا بود که تا دو روز پیش اگه 2 تا عضو رو تنها توی یکی از فروم گیر می یاورد سریع وارد عمل میشد , اونا رو متهم به بی بند و باری و در اکثر مواقع بازداشت میکرد . همین آقا بود که با نیوی های خششنش از جمله گراپی دانش آموزای هاگوارتز رو کتک زد و خیلی هاشون رو به زندان انداخت
اگه میبینید هری معتاد شده و بی بند و باری رواج پیدا کرده همش تقصیر این افراده
اگه میبینید به اعضا برای کوچکترین حرفها گیر داده میشه اما گیلدی ها آزادانه میگردن بدونید که به خاطر این آقایونه.
همون طور که میدونید دامبل اعظم میگفت که در انتخابات سابقه ی افراد رو مد نظر قرار بدین و الان مردم همه تلاش های آقای کینگ رو و معاون ارشدشون رو دیدن و آگاهن و به حرفای پوچ یک عده دل خوش نمیکنن

گزارشگر: الان آقا ی کرام کجاست؟
کریچر: به همراه آقای وزیر رفتن جزایر بریا هوا خوری و استراحت آخه تو این مدت خیلی کارشکنی ها شد و خیلی به آقای وزیر سخت گذشت
گزارشگر: چون وقتمون رو به اتمامه از شما خداحافظی میکنم اما از همین جا به شما بینندگان عزیز قول میدم تا دوباره آقای کریچر و شاید حتی خود آقای کرام رو دعوت کنیم تا رد مورد برنامه هاشون بیشتر برای ما صحبت کنن
کریچر: ممنون

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پیام های بازرگانی
کلاس های مقدماتی و پیشرفته ی همسر داری برای جادوگران شامل
چگونه بدون مادرم زندگی کنم( 3 ترم)
یاد بگیریم دلمان برای همسرمان تنگ شود( 7 ترم)
چگونه تخت خواب خود را بدون کمک جادو و همسرم به تنهایی مرتب کنم( 1 ترم)
یاد بگیریم حرف حرف من نیست( 12 ترم)
دوره های دوستانه ی همسرم با دیگرساحره ها و طرز تلقی ما از آن( 4 ترم)
آموزش دقت , بفهمیم که همسرمان امروز رنگ موهایش را از مشکی به طلایی تغییر داده ( کلاس برای همسر تانکس و امثالهم ضروری است)( 9 ترم)
چگونگی استفاده از وردهای گرد گیری و آشپزی ( 15ترم)
چگونه یک راننده ی شخصی خوب شویم( 5 ترم )
سهم من از حقوق آخر ماهم چقدر است ,آیا اصلا حقی دارم( 23 ترم )

جادوگران عزیز به همراه ساحره ها ( اولیای خود)برای ثبت نام به دفتر اصلی آداس مراجعه کنند

پیام زده شده در: ۱۹:۰۰ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گزارشگر: سلام بینندگان عزیز ما هم اکنون در خیابان ولی عصر هستیم و به طور اتفاقی با چند جوان که در گوشه ای تجمع کردن روبه رو شدیم ما به سراغ این گروه میریم تا ببینیم موضوع از چه قراره
گزارشگر: سلام آقا میشه خودتون رو برای ما معرفی کنید و بگید برای چی اینجا وایستادید
آقاهه: سلام , فیلم برداریه؟ کی نشونش میدید؟
گزارشگر: بله فیلم برداریه شما لطف کن به سوال ما جواب بده
آقاهه: اسم من کامبیزه و اینجا برای شرکت توی یک میتینگ وایستادم
گزارشگر: شما اون افرادی که اونجا هستند رو میشناسید؟
کامبیز: بله اونا هم قراره تو میتینگ شرکت کنن
گزارشگر: پس چرا شما با اونها نیستید؟
کامبیز: چون اونا دعوت شدن و من نه
(( در این لحظه همگی به سمت کافی شاپی در آن نزدیکی حرکت میکنند و بعد از طی چند متر دختر خشمگینی به سمت این گروه می یاد))
دختر: کامبیز کیه؟ کامبیز تویی؟
گزارشگر: نه خانم ما از صدا و سیما اومدیم , کامبیز این پسره هست
دختر: پس کامبیز تویی ,آدرس رو از کجا اوردی؟ چرا با آبروی من بازی میکنی؟ مگه من به تو آدرس دادم؟ چرا اول میتینگی این جوری اعصاب ادم رو خورد میکنی؟
(( دختر به دلیل عصبانی شدن بسیار برای تمدد اعصاب به گوشه ای میره))
گزارشگر : خوب حالا چی کار میکنید آقای کامبیز؟
کامبیز: هیچی , تو میتینگ شرکت میکنم ,من کلی راه نیومدم که با دو تا حرف بر گردم
(( همگی به سمت داخل کافی شاپ حرکت میکنن که دوباره چشم دختر به کامبیز می افته
دختر: عجب زبون نفهمی هستی ها مگه نمیگم جمع ما رو ترک کن... ای خدا این دیگه کیه
((کامبیز بر میگرده و از جمع دور میشه , گزارشگر به دنبال کامبیز میدوئه))
گزارشگر: حالا چی کار میکنید؟
کامبیز: هیچی دیگه نمیرم تو , قسمت نبود ایشالا دفعه ی بعد , اصلا خوب شد نرفتم چون دوربینم رو نیاورده بودم
گزارشگر:

پیام زده شده در: ۱۰:۴۵ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
برنامه ی امروز(چربی تی وی charbi TV)
-نقد فیلم "مردی که در توالت میمیرد"
-نقد بازیگر نقش گراوپ در فیلم هری پاتر 5

خب اول از همه نقد فیلمی که خیلی طرفدار داشت و بسیاری از صحنه های آن را به علت بی احترامی به مقامات مملکتی پخش نشد!
ما با کارگردان این فیلم یعنی آقای کریچر مصاحبه کرده ایم!
اسنیپ:خب هدفتون از ساخت این فیلم چه بود؟
کریچر:خب ساختن این فیلم به صورت اتفاقی در ذهن من رخ داد!
اسنیپ:میشه تعریف کنید!
کریچر:بله....من رفته بودم مسافرت در ایام نوروزی که یادم افتاد دستشویی دارم تو هتل بودیم که داشتم میرفتم سراغ توالت که صدای جیغ خطرناکی از تو توالت شنیده شد!منم که خیلی ترسیده بودم فرار کردم!نیم ساعت بعد اومدم همونجا دیدم یک آمبولانس اونجاست!پرسیدم چی شده؟.....گفتند که یکی در توالت سکته کرده!منم از اونجا ساختن این فیلم در ذهنم ریشه گرفت!
اسنیپ:خب چقدر خرجه فیلمو کردید؟
کریچر:دیگه خرج فیلمو اینا من در جریان نیستم!فقط چون با رییس هالی ویزارد آشنا هستم و پارتی دارم دیگه خود کرام زحمتشو کشید و همه ی چیزهایی که من برای ساختن فیلم میخواستم برای من آماده کرد!
اسنیپ:تدارکاتتون چه کسانی بودند؟
کریچر:مثل اینکه شما در جریان فیلمهایی که هر روز ساخته میشه نیستید چون هر فیلمی که ساخته میشه جاسم و نورممد و شاید هم عباس تدارکاتشو بر عهده دارند!
اسنیپ:موقعی که داشتید این فیلمو در توالت فیلمبرداری میکردید چه احساسی بهتون دست میداد؟
کریچر:خب سئوال خوبی پرسیدید....به علت موضوع فیلم ما یک پروجکشن بزرگ در توالت قرار دادیم که دیگه مشکل خاصی نداشته باشم منم وقتی اون صحنه ها رو میخواستم بگیرم چون همش یاد اون صحنه که اون یارو سکته کرد میفتم زیاد برام جذابیت نداره و بعضی موقع ها حتی ناراحت هم میشم!
اسنیپ:چه نصیحتی به جوانانی که دوست دارند بازیگر شوند میکنید؟
کریچر:به جوانان نصیحت میکنند که درساشونو تا آخر بخونند و در این کلاس های بازیگری اسم ننویسند و مطمئن باشند که اگر پشتکار داشته باشند موفق میوشند!
(این بخش از برنامه تمام شد)
------
بخش دوم:شناخت بازیگر نقش گراوپ در فیلم هری پاتر 5
اسنیپ:خب اسم شما چی بود؟
کامبیز:کامبیز!
اسنیپ:شما قبلا سابقه ی بازیگیری داشتید؟
کامبیز:چی داداش!من خودم آرتیستم!
اسنیپ:
اسنیپ:خب فیلمبرداریتون تموم شده؟
کامبیز:نه هنوز مونده!
اسنیپ:خب وقتی نقش گراوپ رو بازی میکردید چه احساسی داشتید؟
کامبیز:احساس خیلی تمیزی داشتم چون گراوپ همرو کتک میزد منم کتک کاری خیلی دوست دارم(چی داداش؟)
اسنیپ:بازی کردن در نقش گراوپ بهتره یا نقشهای دیگه؟
کامبیز:گراوپ کارش خیلی درسته مخوصا اون جایی که اون سنتور های ی خاصیتو میزنه ناقص میکنه من فقط واسه اون صحنه این نقشو قبول کردم!
اسنیپ:خب چه نصیحتی به جوانانی که میخواهند بازیگر شوند دارید؟
کامبیز:هیچی فقط اگه دو تا کله تو صورت طرف بکوبونند دیگه کسی شاخ نمیشه(چی داداش؟)

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۸:۰۳ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۴

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
پیام بازرگانی:
کلاس پیشگویی:
دوربین ران را نشون میده کخ دم در داره نگهبانی میده .
هرمیون و هری بغل میز تریلانیند..هرمیون از تو کیفش یک شیشه شوی اسموت در میاره گوی تریلانی را تمیز میکنه:پیس پیس ششش
هری هم یک آینه میگذاره رو میز تریلانی
ران علامت میده که تریلانی داره میاد ..
هرمیون ران و هری میدوند سر جاشون میشینند
تریلانی میره سر میزش ..گوی را بخونه :اوه .. یک وزغ پیر میبینم که...عینک زده ..
بعد چشمش میفته به آینه ... بعد به گوی نگاه میکنه ... چشاش گرد میشه رنگش میپره ...
هری هرمیون و ران :
==========
معرفی برنامه های نوروزی:

فیلم سینمایی:
هر روز از هالی ویزارد یک فیلم به انتخاب خودتون برید نگاه کنید لذت ببرید

ویژه برنامه ی 9:30
ویژه برنامه ی 9:30 هرروز ساعت 9:30 بامداد ...

یکی از توی خونش: این همونی نبود که قبلا" هم میگذاشتند؟

سریال
سریال "کدام بوق را بنوازم" با بازی دارک لرد ...هر روز از ساعت 12 تا 14 از جادوگز تی وی ... طبق درخواست خودتون این سریال برای 2830 بار دوباره پخش میشه...کدام بوق را بنوازم ... طبق درخواست شما مردم عزیز...

خرید
بله ..درست شنیدید شما میتونید خرید کنید از زز بازار خریدی آسانتر داشته باشید ..گوشه های از این برنامه را با هم میبینیم :
-:الو ... من یک گلدون کریستال میخواستم...
نمید: بله بله ...هوی هری بیا جای گلدون واستا ..
هری میدود جای گلدون وایمسته
-: ببخشید خانوم ..این که شکسته
نمید: ..کجاش ..؟
-: ایناها (زخم هری را نشون میده)
نمید:نه ..این لک شده ..با آب پاک میشه ....

--
ایام نوروز با ما باشید با برنامه های نوروزی

معرفی برنامه های نوروز:
معرفی برنامه های نوروز هر روز از ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر

ایام نوروز را با جادوگر تی وی بگذرانید ..

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

ميلي سنت بالسترود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۴ چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از ازروت(سرزمین خاکستری)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
با سلام خدمت همگی امروز در خدمتتون هستیم برای تشریح فیلم مصائب ولدمورت
میلی : سلام رفیق شفیق .کالین کریوی و برادرش دنیس همه ی ما می دونیم این دو برادر با وجود مشکلات فراوان رو به ما جادوگرانه سیاه اوردن و برای ما که طی این سال ها زجرهای فراوانی کشیدیم فیلم ساختن
کالین من از دورانه مدرسه یادمه شما عکس می گرفتین ولی حالا برای فیلمتون 14 هیپوگریف طلایی گرفتین و رکورد ارباب حلقه هارو شکوندید نظرتون در این رابطه چیه؟
کالین:من اااا من واقعا سورپرایز شدم وووو نمیدونم چی بگم ما پیش از این این چنین ااااااا خوشحال نشده بودیم و می دونید منو دنیس مکمل هم هستیم ووووووووو....
ملت:
دنیس:
میلی : ااا وقتمون داره تموم میشه دنیس جان شما نظری ندارین ؟
دنیس :من نه فقط به اطلاع برسونم که ما حدوده 10000000گالیون خرج کردیم تا ادمی که نمیشه گفت ادم به بی ریختیه لرد پیدا کنیم وباز 100000 گالیون خرج گریم.
میلی:
ملت:خدا به دادت برسه
میلی : از همین جا بگم دنیس از کودکی شوخ بود
منظورش جراحیه زیبایی بود
کالین 100 البته
میلی:
ملت:

THe return of ADAS

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
فلور:با سلام امروز در خدمتتون هستیم که یکی از مشکلات جامعه ی جادوگری رو مطرح کنیم و اون بازگشت اسمش و نبره که کم کم به فراموشی سپرده می شه به همین دلیل این برنامه رو اجرا می کنیم تا یاآوری برایه دوستان و جامعه ی جادوگری باشه اول می ریم و یک گزارش از وزارت سحر و جادو رو باهم می بینیم
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
تانکس: با عرض سلام به دوستان اینجا وزارت سحر و جادو است و می بینید که همه در جنب و جوش هستن
نمایی از وزارت که همه در حال دویدن هستن و حالا دوباره دوربین رو تانکس زوم می کنه
تانکس: بله می بینید که دیروز یک یک درگیری در وزارت به وجود امده بود یک فرد بیگانه وارد شده بود و سعی کرده بود که یکی از کارکنان رو بکشه که آقای آرتور ویزلی ایشون رو نجات داد البته آقای آرتور ویزلی حالا در سنت مانگو بستری هستن و اینجا در وزارت اقدامات امنیتی راه اندازی شده
جناب دامبلدور گفته اند که همه در قرارگاه بمونن و مراقب باشن و همه باید گوش به زنگ باشن
با تشکر تانکس از وزارت سحر و جادو
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
فلور: بله این از کزارشی که خانم تانکس زحمتشو کشیده بودند حالا به سنت مانگو می رویم
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
کینگزلی:سلام به همه ی بینندگان گرامی بله همین طور که مشاهده می کنید ما در سنت مانگو هستیم دیروز در باشگاه کوییدیچ یک حادثه رخ داد که وزارت سحر و جادو می گن عاملان این حادثه مرگخوارن بودن در باشگاه 3 نفر کشته و ده ها زخمی بوده من به عنوانه وزیر اعلام می کنم که همه گوش به زنگ باشند
هرمیون که اینجا گزارشگره:با تشکر از وزیر که زحمت کشیدن و آمدن که ببینن مردم در چه وضعی هستن
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
در استادیو
فلور:بله همین طور که دیدید اتفاقاتی در حاله افتادنه که جامعه د جادوگری رو با وحشت مواجه کرده و ما به گفته ی وزیر این برنامه ی اظطراری رو اجرا کردیم تا جامعه ی جادوگری به فکر اقدامات امنیتی باشند با تشکر از مدیریت جادوگر تیوی که اجزاه ی اجرای این برنامه رو به ما دادن
خداحافظ
تیتراژ پایانیه برنامه خطر نزدیک است!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.