هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اتاق مدیریت
پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
سلام.

اگه ورود همه تو جام آتش بدون ثبت نام مجازه، امتیاز دهی جام آتش به چه شکلیه؟
دوباره عین هاگوارتز تقسیم میشه امتیازا؟
یا قراره همه با هم رقیب باشن؟

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۹ ۲۰:۱۴:۰۰

پیام زده شده در: ۱:۵۲ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
امروز ۱۷:۴۹:۳۶
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
میدونم بحث ها انجام شده در امتیاز نحوه امتیاز دهی ولی به نظر این شیوه هنوز نامردی هست .

چون مشخصا گریفیندور و راونکلاو از اسلیترین و مخصوصا هافلپاف عضو بیشتر داره . اعضای اسلیترین هم اکثرا فسیل هستن و نمیتونن تو هاگوارتز هر روز شرکت کنند . این بحث که بگیم به بقیه گروه ها ربطی نداره که مثلا لرد نمیاد تو هاگوارتز شرکت کنه نامردیه . یا مثلا 3 تا مدیر کل سایت جادوگران هر روز نمیتونن بیان تو تمام کلاس ها شرکت کنن به بقیه ربطی نداره حرف جالبی نیست . چون این افراد دارن به سایت خدمت میکنن .

الان مثلا گریفیندور میاد با 6 نفر شرکت میکنه ، اسلیترین و هافلپاف 3 نفر . اینجوری امکان نداره ما قهرمان بشیم حتی اگر گریفیندور کیفیت پستاش خوب نباشه .

مثلا اسلیترین سه نفر ، هر سه 30 امتیاز ! جمع 90 امتیاز تقسیم بر 2.5 : 36
گریفیندور ، 6 نفر ، هر 6 نفر 16 امتیاز ! جمع 96 امتیاز تقسیم بر 2.5 : 39

خیلی راحت میتونستیم بگیم که 3 به بالا تقسیم به تعداد ، 3 به پایین تقسیم بر 3 !

----
در هر صورت به نظر من یه بازبینی بکنید . اگر نه هم اشکالی نداره !

پیام زده شده در: ۰:۰۵ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
من یک سوال داشتم چگونه میشود در محفل ققنوس عضو شد.

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

پیام زده شده در: ۲۳:۱۰ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به مدیریت مدرسه و بازرسان عالی رتبه:

من شنبه، 29 تیر جلسه دوم کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه رو تدریس نخواهم کرد. گفتم در جریان باشید و امتیاز کم نشه از اسلیترین. تا دو سه روز شدیداً درگیر هستم.
به جاش چهارشنبه، 2 مرداد جلسه دوم کلاسم رو تدریس می کنم.

به پروفسور گریفیندور:

تصمیم پروفسور اسلیترین مدیر مدرسه بود که برای مشارکت بیشتر و بیشتر لذت بردن از کلاس ها، تکالیف رول حذف بشن و پرسش و پاسخی باشن.

به جاش رول نویسی و پیشرفت در رول رو به مسابقات هاگوارتز مثل کوییدیچ، جام آتش، دوئل، معجون سازی و سفرهای هاگزمید منتقل کنیم.

به هر حال در مورد اینکه چطور تکلیف سوال و پرسش بدین، از بقیه اساتید ایده بگیرید خب. اونها هم دارن تدریس میکنن به همین روش دیگه. اگه اعتراض برای تبصره و استثنا دارید شخصا کاری بر نمیاد ازم و سالازار باید خودش نظر بده که فعلا پیداش نیست.

موفق باشید

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین

با سلامی دوباره!

اول بگم که نمی خوام بحث کنم و کش بدم بحث رو! بحث امتیاز هم همانطور که شما گفتیم باشه! فقط یه سوال دیگه ذهن منو مشغول کرده! الان می گین سوال رول ندیم ، خب من تو کلاس پرواز و کوییدیچ چی بپرسم که رول نباشه؟ بپرسم جارو پرواز چند سانتی متره؟!

ترم های هاگ همیشه بهونه ای برای پیشرفت رول نویسی بچه های تازه وارد بودن ولی الان ...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۱ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
باید به سوال شون جواب داد در کلاس به هر حال تا امتیاز کامل گرفت. میذاریم به حساب اینکه حواسشون نبود. استثناً این جلسه ازشون اون تکلیف رول رو حساب می کنیم.

در مورد قوانین عجیب و غریب باید بگم هر مدیری با مدیر قبلی فرق داره. اختلاف نظر همیشه بوده. اگرچه مدیر فعلی فعلا پیداش نیست و من دارم کارارو فعلا میکنم. به هر حال نظر ایشون بوده قوانین. اصلا روی نظرات ایشون تدوین شده همه چی. قانون امتیاز دهی هم طی آخرین پستشون اعلام کردم که قانون پیشنهادی من رو جایگزین می کنن.

گودریک جان شما میگی اول کمیت بعد کیفیت، ما میگیم نه کمیت نه کیفیت، در تعادل به نفع تفریح و خوش گذرونی بهتر و جذاب تر.

موفق باشید

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۸ ۹:۲۲:۵۴

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۷:۱۱ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
دلوریس جان الان ما توی کلاس گودریک به سوال یک ایشون پاسخ بدیم یا نه بالاخره ؟

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۸ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به مدیر دلوروس امبریج

خب ببین پرفسور جان من یادمه قبلا نحوه ی امتیاز دهی خیلی ساده تر از اینا بود. مدیر هاگ به وضعیت ایفا نگاه می کرد و یک مقیاس رو تعیین می کرد. مثلا وقتی ایفا فعال بود ، مقیاس سه رو می ذاشت! یعنی وقتی از یه گروه تو کلاس فقط یک نفر شرکت می کرد ، امتیازش تقسیم بر 3 می شد. وقتی دو نفر شرکت می کرد باز هم بر 3 و وقتی سه نفر باز تقسیم بر 3 می شد و اما وقتی بیشتر از سه نفر می شد ، مثلا چهار ، تقسیم بر همون چهار می شد و به همین ترتیب ادامه پیدا می کرد!

اینطوری تا سه نفر که بر اساس میزان فعال بودن ایفا انتخاب شده ، کمیت حرف اول رو می زنه و بعد کیفیت!

در مورد سوال رول در هاگ هم چون میگین وقت گذشته و خیلی ها این نظر رو داشتن ، پس چیزی نمیگم!

به هر حال میگم که این ترم هاگ عجیب ترین قوانین رو طی این مدتی که تو ترم های هاگ بودم ، داره!

با تشکر
موفق باشین

ویرایش شده توسط گودریک گریفیندور در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۸ ۱:۱۴:۱۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۴۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به پروفسور گریفیندور:

از همون اول مدیریت مدرسه موضوع اولی که ذکر کردین رو توی تابلوی اعلانات زده بود. به اندازه کافی هم وقت برای خرد جمعی و یا اعتراض به این تصمیم بود. بر عکس نظر شما اکثریت موافق بودن با تکالیف ساده و راحت پرسش و پاسخی. از این جهت تکلیف رول جذف شده و به جاش رول نویسی رو توی مسابقات هاگوارتز داریم. پیشنهاد می کنم با دقت تابلوی اعلانات رو بخونید.

در مورد تقسیم امتیازات شما اشتباه میکنید.
دقت کنید، اگه از گروهی یک نفر شرکت کرد، امتیازش تقسیم بر 2.5 میشه.
یکی اومد فرضا از گریف شرکت کرد. مثلا 30 امتیاز کامل آورد و اتفاقا تنها شرکت کننده گریف بود. امتیازی که برای گروهش به عنوان یک نفر کسب میکنه میشه 30 تقسیم بر 2.5 که میشه 12 امتیاز و کاملا منطقیه.

حالت بد:
شما تصور کن اگه تقسیم بر تعداد میشد، چه اتفاقی می افتاد؟ فکر کن سه نفر از ریون می اومدن شرکت میکردن و هر سه مثلا 30 امتیاز می آوردن. جمعا میشه 90 امتیاز. اگه تقسیم بر تعدادشون یعنی 3 بشه، امتیاز گروه میشه 30 امتیاز.
در مقابل یکی هم از اسلی می اومد و 30 امتیاز کامل می گرفت و تنها شرکت کننده بود. اون وقت 30 امتیازش تقسیم بر 1 میشد که همون 30 می شد.
مفهومش چیه؟ یعنی میخواد بگه امتیاز یک نفر که تنها شرکت کننده گروهش باشه، امتیاز 3 نفر از گروه دیگه رو حریفه و اصلا عادلانه نیست.

این شیوه تقسیم امتیازات دو سه صفحه قبل تاپیک مفصل بحث شده و اگه اعتراضی بود همون موقع باید مطرح میشد.

این شیوه تقسیم امتیازات نه به نفع کیفیته، نه به نفع کمیت. متعادله.

تک شرکت کننده، امتیازش تقسیم بر 2.5
دو شرکت کننده، جمع امتیازاتشون تقسیم بر 2
سه شرکت کننده و بیشتر از سه، جمع امتیازاتشون تقسیم بر 1.5

کور ممد از گریف 30 میاره ، تقسیم بر 2.5 میشه 12 امتیاز برای گریف

جاسم و معصومه پاتر از ریون نفری 30 میارن، مجموعا 60 امتیاز، تقسیم بر 2، میشه 30 امتیاز برای ریون

ایکس و دوایکس و ایگرگ از اسلی نفری 30 میارن، مجموعا 90 امتیاز، تقسیم بر 1.5 ، میشه 60 امتیاز برای اسلی

تعداد بیش از سه نفر شرکت کننده هم تقسیم بر 1.5 همچنان.

منطقیه. اینو هم در نظر داشته باشید استادی نمیاد به دانش آموزی امتیاز زیر 10 بده. مگر اینکه چرت و پرت مطلق نوشته باشه دانش آموز، به قوانین ساده و پایه تکالیف کلاس پایبند نبوده باشه که همون بهتره شرکت نکنه. هر تفریح و خوش گذرونی یه اصول پایه ای هم داره دیگه. صرفا گفتن خندیدن خالی و پوچ نیست که.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۰:۳۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

با سلام

چندتا سوال داشتم که امیدوارم مدیریت مدرسه جوابم رو بده زود!

1. تو تدریس ، توی تکالیف ، سوال رول دادن غلطه؟ من توی جلس هام همیشه یکی از سوال های تکالیفم رول نوشتن هست و تا بحال نیز توی ترم های هاگوارتز توی چند سال پیش تا به الان هم من همیشه سوال های رول نوشتن رو می دیدم! ولی شنیدم که انگار توی این ترم اشتباه هست! اگه اینطوره چرا؟

2. نحوه ی امتیاز دهی معلم ها برای من خیلی سواله! الان گفتیم تقسیم بر 1.5! می خوام بپرسم جمع تمام نمرات شرکت کنندگان یک گروه تقسیم بر 1.5 هستش؟ اگه اینطوری باشه که با این وضع فعالیت ایفای نقش ، کیفیت کاملا قربانی کمیت میشه! مثلا از یه گروه سه نفر شرکت کنن و هر سه امتیاز سی بگرین و نمره ی اون گروه توی اون کلاس میشه 60! اما اگه از یه گروه 10 نفر شرکت کنن و امتیاز 10 بگرین از معلم ، امتیاز اون گروه توی اون کلاس میشه 67! خب این درست نیست! چرا اینطوره؟

با تشکر

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.