هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: درخواست مجوز برای تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۳:۵۰ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

گتافيكس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۲۷ دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۶
از گال
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
يا حق
من در اين جا تقاضاي يه تاپيك ميكنم
در سال هفتم هاگوارتنزي هست؟
با توجه به صحبتهاي مينروا و بقيه ايا اميدي هست كه مدرسه هاگوارتز باز هم شروع به كار كند
از پروفسور كوييرل عزيز ميخوام كه در مورد اين تاپيك فكر كنند

ویرایش ناظر: هوم، به طرز عجیبی این تاپیک بوده ولی غیب شده!! صحبت می‌کنم بعد جوابتونو می‌دم.
ویرایش ناظر: چقده ویرایش شد!! می‌تونی بزنی تاپیک رو. ولی لطف کن، خواهشا، توضیحات کافی و کامل بده توی پست اولیه‌ی تاپیکت. مرسی. مجوز داده شد.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۸ ۱۵:۳۴:۴۰
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۸ ۱۵:۳۵:۴۰
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۸ ۲۰:۱۶:۴۶
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۸ ۲۰:۱۸:۴۴

تصویر کوچک شده

هافلپاف هرم نبض زندگي ماست در شرجي عشق و اشتياق

گفتگو با ناظران تالار اصلی
پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
پیام: 169
آفلاین
سلام
می خواستم تایپکی ایجاد کنم با نام مقایسه ی کتاب های رولد دال با جی.کی.رولینگ
امیدوارم همچین تایپکی هم وجود نداشته باشد و مجوزش صادر بشه!

ویرایش ناظر: من نمی‌فهمم ربط این چیزی که شما گفتید به تالار اصلی چیه و اینکه آیا فرومی وجود داره که بشه در این مورد توش بحث کرد؟ به هر حال در این انجمن چنین مجوزی صادر نمی‌شه. اگه خودتون می‌تونید مطالبی در موردش بنویسید که اونا رو به صورت مقاله برای سایت ارسال کنید، وگرنه از یکی از مدیران بپرسید که آیا امکان ایجاد چنین تاپیکی در سایت هست یا نه؟ اگه بود توی هر فرومی که گفتن می‌تونید تاپیکتون رو بزنید چون من حتی اسم نویسنده‌ای که گفتید رو نشنیده‌م!

من فقط کمکت کنم که میتونی تویه انجمن جادو و جادوگری فکر کنم بزنیش!(دامبلدور)

به عنوان ناظر دیگه ی تالار عمل کردن به پیشنهاد دومبول رو برای زدن تاپیک شما ضروری میدونم و خودم نظر دیگه یی ندارم!!!!
سیریوس

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۷ ۱۵:۵۶:۴۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۷ ۱۸:۵۶:۳۲
ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۵/۱/۳ ۱:۳۲:۴۸

عضو ارتش قدرتمند وایت تورنادو
[img]http

پیام زده شده در: ۸:۴۳ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
آخه چرا جواب نميديد
من ميخوام يه تاپيك بزنم از اين كه احتما هور كراكس بودن خود هري اخه اين تاپيك نيست تو سايت اگه قبول نكني خيلي زايست اخه عزيز من كي اين احتمال رو ميده كه خوده هري يكي از هور كراكسها باشه من دلايل خودم رو دارم كه ميتونم نمونش رو هم بگم 1.هري زبان ريدلها رو ميدونه چون در كتابه يك با مار حرف زد 3.سومين و محكم ترين دليل اينكه هري ارطباتهايي با ولدمورت به وسيله مغزش داره كه هر وقت خوشحال يا ناراحت ميشه متوجه ميشه و شايد بخواطر اين باشه كه قسمتي از روح ولد مورت درونه بدن هري باشه يعني همون جاودانه ساز و دلايله ديگه.............

دوسته عزيز اگه ميگي اين تاپيك زده شده فقط لينكش رو به من نشون بده تا ببينم

ویرایش ناظر: دوست عزیز وظیفه من نیست که جای تاپیکها رو به شما بگم خودت باید اونها رو ببینی و اگه نبود درخواست بدی ولی چون تازه واردی من برات مینویسم.
در حال حاضر در مورد این سوال در سه جا داره بحث میشه میتونی اونها رو اینجا و اینجا و اینجا ببینی.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۳ ۱۱:۲۱:۳۱

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
ایول دقیقا منظورم رو خیلی خوب و دقیق گرفتید ؛ دقیقا همون چیزی که شما گفتید قرار هست اجرا یعنی تمامی اونها در یه تایپیک اما بر اساس نظم زده بشه , یعنی برای هر شایعه یک شما در نظر گرفته بشه مثلا شایعه شماره 1 یا شایعه شماره 2 و ... اینجوری میتونیم خیلی خوب روش بحث کنیم و حتی برای اون شایعه تحقیقات بیشتری انجام بدیم

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۳:۳۸ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
سلام و درود بر شما ناظران عرصه نظارت ( پاچه خواری رو حال کردی ... ببین تو رو خدا زمونه برعکس شده به جای اینکه ناظر بیاد پاچه خواری منو بکنه , من دارم پاچه خواریش رو میکنم )
تا حالا وبسمتر دیده بودی بیاد برای تایپیک مجوز بگیره ! ( خب ندیدی حال ببین , قانون قانونه { قا + نون } )
پیش خودم فکر کردم بهترین جا شاید همین جا برای این مطلب باشه البته شاید اشتباه کرده باشم
بریم سر اصل مطلب , همیشه شایعات هست و ما در بخش مقالات یه بخش داریم برای شایعاتی که رولینگ جوابشون رو میده
اما شایعاتی هم هست که تا بیاد در لیست پاسخ قرار بگیره و رولینگ بخواد به اون شایعات پاسخ بده مدتهای درازی طول میکشه ! بهتر دیدم اون شایعات تا در لیست بخش پاسخ به شایعات سایت رولینگ بره و چند ماه طول بکشه تا جوابی براش داده بشه بهتره روشون در یه تایپیک تفکر بشه و جواب احتمالی اون رو برسی کنیم
البته این شایعات که میگم نه اینکه هر شایعه من در اوردی باشه , بلکه این شایعات منبع معتبر خارجی داشته باشه
به طور مثال برای شروع میشه روی شایعه ای بحث و تفکر کرد که یکی از سایتهای خارجی جدیدا اون رو منتشر کرده و منم ترجمش کردم
فکر کنم خوب توضیح داده باشم

ویرایش ناظر: این خیلی خوبه که ما در مورد شایعات بحث کنیم ولی من یه چیز رو متوجه نشدم تو میخوای یه تاپیک در مورد شایعات باز کنی یا برای هر شایعه یه تاپیک جدا بزنی؟چون نمیشه تو یه تاپیک در مورد هر چیزی بحث کرد یکم قاطی پاتی میشه و در آخر هم به نتیجه ای نمرسه.
تو میتونی یه کار دیگم بکنی تمام شایعات رو در یه تاپیک بزنی و از اعضا بخوای در مورد هر شایعه که میخوان مطلب بنویسن اونو بالای پستشون نقل قول کنن.البته این نظر منه تا جیمز چی میگه پیشنهاد میکنم با اون هم صحبت کنی.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۱ ۱۱:۴۰:۵۳

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
سلام به كوييرل و جيمز ...

من همين امروز به اين نتيجه رسيدم كه ر.ا.ب اصلا نام كسي نيست و يه كد رمزيه براي اينكه بعدها اسنيپ از طريق بيان اين نام به هري وفاداريشو نشون بده يا دامبلدور از طريق اين نام به هري يه جغد بفرسته و بهش بگه كه زنده ست يا يه همچين چيزي... اسمش هم ميخوام بذارم ..{ ر.ا.ب ...نام يك نفر يا يك كد ارتباطي؟‌}

خوشحال ميشم كه اجازه بديد ...

ویرایش ناظر: میتونی بزنی فقط قوانین زدن تاپیک رو حتما بخوت وگرنه تاپیک پاک میبشه.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۵ ۱۳:۱۲:۰۶

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۱۸:۴۲ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام کوییرل جان می خواستی تاپیکی بزنم با عنوان دامبلدور نمرده است و همه ی بحث هایی که در تاپیک های دیگه زده شده را جمع بندی کنم و موضوعات جدید اراده بدم لطف کن و قبول کن .

ویرایش ناظر: هر تاپیک جدا زده میشه و درصورت شبیه بودن ادغام میشن .این تاپیک درخواستی شمام بی نهایت تکراریه.متاسفانه مجوز بهش نمیدم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام
من خیلی سمجم ها ببخشید
می خواستم مجوز تایپکی به نام همه ی شخصیت های هری پاتر بگیرم
در این قسمت همه ی نقش ها معرفی میشه البته نه مثل تایپک شخصیت خودتون معرفی کنید منظورم اینکه با اون فرق میکنه در اینجا اطلاعاتی در مورد شخصیت ها داده میشه

ویرایش ناظر: اگه منظورتون چیزی شبیه به اونیه که توی سایت اچ پی لکسیکن هست، می‌تونید به صورت مقاله اونا رو روی سایت بفرستید.

دامبلدور:فکر نکنم بشه چیزایی که تویه سایت اچ پی لکسیکن هست رو به صورت مقاله در آورد!چون بی نهایت حجیم هستن.ولی به هر حال فکر کنم یه چیزاییش رو قبلا تویه مقالات سایت داشتیم.بهتره اول یه نگاهی به اونجا بندازین بعد مقاله مورد نظر رو بفرستید.البته اگر بخواین این کارو بکنین.
در کل این کار دقیقا همون طور که جیمز گفت به درد مقاله میخوره نه تاپیک!
باید بگم که تاپیک جاییه که همه بتونن کاراشونو عرضه بکنن نه جایی که یه نفر بفرسته بقیه به به چه چه بکنن.اون جاش مقالاته که نظر هم همه میتونن بدن(محض اطلاع) -ناظر انجمن-

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۱ ۱۶:۴۵:۰۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۲ ۶:۰۹:۳۳

[img]http

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام
ببخشید که دوباره بر گشتم
من معذرت می خوام لوزومی نداره این همه عصبانی بشین من که گفتم از این به بعد فارسی می نویسم
به هر حال امیدوارم پوزش مرا پذیرا باشید
حالا می خواستم یک مجوز با نام پیش بینی های دوست داشتنی در مورد سرنوشت هری پاتر بگیرم
بازم معذرت می خوام امید وارم به این یکی مجوز صادر بشه
ممنونم(بازم ببخشید)

ویرایش ناظر: هوم! ماشالله هزار ماشالله! هماهنگی بین ناظرا رو حال کردین؟ دوست عزیز من، این مدل خشانت اندکی توش شوخی هم داشت و شما زیاد به دل نگیر، خوب؟ موضوع اصلی سر این بود که قانون سایت به صراحت می‌گه هیچ پستی نباید به زبان و حروفی جز فارسی نوشته بشه.

بعد این تاپیکی که شما الان در خواست کردید و تاپیک‌هایی که دفعه‌ی قبل در خواست کردید هیچ کدوم جای بحثی ندارن!! یعنی هیچ نکته‌ای از کتاب رو بیان نمی‌کنن، هیچ مسئله‌ای رو حل نمی‌کنن. اصطلاحاً می‌گیم تاپیک به شدت ارزشیه (9 از 10) !! به همین خاطره که مجوز نمی‌دیم.

دامبلدور:همون طور که جیمز گفت مجوز داده نمیشه و من هم یه دلیل بهش اضافه کنم و اونم اینه که قبلا یه تاپیکی به نام ""دوست داشتید گوی پیش بینی شما چه پیش بینی کند؟"" یه یه همچین چیزایی داشتیم یه جایی از سایت که فکر میکنم تمام مضمون ها رو در خودش جای داده بود.منظور و هدف دقیقتون رو از این تاپیک نگفتید.پس صددرصد وقتی هدفی نداشته باشه ارزشیه...اونم به قول جیمز از نوع 9 از 10! -ناظر انجمن-

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۲۳:۲۶:۰۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۲ ۶:۰۹:۳۷

[img]http

پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
salam man mikhastam do ta taipak ijad konam yeki
سلام من میخواستم دو تا تاپیک ایجاد کنم یکی
1-ورد های جادویی از کجا می آیند؟
2-ایا مرگ هری در قسمت هفتم حتمی است؟
mamnoon misham age be in a mojavez bedin sayamam mikonam keh beh gole shoma pingilish nanevisam
ممنون میشم اگه به اینا مجوز بدین.سعیمم میکنم که به قول شما پینگیلیش ننویسم

ویرایش ناظر: احتمالا شما فکر کردید من شوخی می‌کنم که هنوز پینگلیش می‌نویسید! اخطارم کاملاً جدی بود و یه بار دیگه پست پینگلیش ببینم از شما، مطمئن باشید پاکش می‌کنم. دو بار دوستانه گفتم، یه بار دیگه اخطار دادم، این بار کاملاً جدی دارم می‌گم.

1- من حس می‌کنم این تاپیک قبلاً وجود داشته ولی یادم نمیاد. اگه دوستان دیگه‌ی ناظر یادشون هست من اینو واگذار می‌کنم به اونا.
2- مجوز داده نمی‌شه چون اولاً به اینجا مربوط نیست، دوماً بسی ارزشیه! سوماً نمونه‌شو داشتیم توی تالار اسرار. چهارماً هیچ گونه جای بحثی نداره.

خب همون طور که جیمز عزیز گفت من به خاطر میسپارم که اگر از شما پست فینگیلیش یا پینگیلیش یا هر چیز دیگه ای که درش انگلیسی داشته باشه ببینم سریعا پاک بشود.پس شما هم سریعا به دنبال یک فارسی نویس خوب یا یک ویندوز فارسی بگردید.اگر هم عجله داشتید از کامنت وبلاگ ها استفاده کنید.

در مورد این دوتا تاپیک باید بگم که:
1-درسته جیمز جان!...یه تاپیک شبیه همین زده شده بود و مضمونش هم همین بود پس مجوز داده نمیشه.
2-جیمز دلیلارو گفت و منم یه دونه اضافه میکنم و اونم اینه که خود شما فعلا مشکل داری چه برسه به تاپیکی که میخوای بزنی!!

پس سریعتر مشکلتون رو حل کنید و بعد از اون به دنبال مجوز تاپیک بگردید!
ناظر انجمن-آلبوس دامبلدور

چه ناظرهای فعالی !! ایول
خب همونطور که جیمز و دامبل عزیز یادآوری کردن خواهر یا برادر من شما یک سری مشکل درست کردی که این به مجوز گرفتنت لطمه میزنه
در ضمن هر دوی این تاپیک هایی که ذکر کردی رو نه یکبار بلکه چندبار داشتیم پس قبل از اینکه بخوای به فکر مجوز گرفتن بیوفتی یک نگاهی به عناوین تاپیک های قبلی بندازه

مجوزی صادر نمیشود
سیریوس
اون یکی ناظر تالار

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۹ ۲۳:۵۷:۴۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۱:۲۷:۰۶
ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۱۲:۲۸:۰۳

[img]http

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.