هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
این پیشنهادِ مسخره ای هست بادراد !
اگر قرار باشه چه دو نفر شرکت کردن چه بیست نفر امتیازاشون تقسیم بر سه بشه ، ملت علافن برن با تعدادِ زیاد تو کلاسا پست بزنن ؟! این کار یعنی اینکه ما بیایم تو هاگوارتز و کلاسا مگس بپرونیم ! ملت دوست دارن فعالیت کنن و با این قانون میگن میریم جای دیگه فعالیت میکنیم ، وقتی پستمون ارزشی نداره چرا هاگوارتز !

من پیشنهادم اینه که امتیازاتِ چه بیشتر از سه نفر چه کمتر از سه نفر تقسیم بر تعداد بشه ! یعنی اگر دو نفر شرکت کردن تقسیم بر دو بشه ، اگر بیست نفر شرکت کردن تقسیم به بیست !

اینطوری هم گروهایی که جمعیت کمی دارن به حقشون میرسن و حقی ضایع نمیشه ، هم گروهایی که عضو زیاد دارن !

این آخرین فرصت هست برای تغییر این قانون و اگر با این قانون موافقت نکنین من دیگه تغییری برای قانون نمیدم اگر بعدا نظرتون عوض بشه !

نماینده ی گروها اینجا پست بزنن و بگن که موافقن امتیازات بیشتر یا کمتر از سه نفر تقسیم بر تعداد بشه یا نه ! ( نماینده ای که پست نزنه تا فردا من موافقت اون فرد با این قانون در نظر میگیرم )

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۹:۲۲ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
نه عزیزان ببینید منظور من این بود که اگر در کلاسی بیشتر از سه نفر از یک گروه شرکت کردند تقسیم بر تعداد نشه بلکه بازهم تقسیم بر سه بشه.

استرجس عزیز اینجور که بنده می بینم وضع گریفیندور تقریبا مثل هافلپافه از نظر شرکت کننده و به نظر من همون سه نفر هم کافیه!

طبق قانونی که من گفتم مثلا در کلاس تاریخ جادوگر پنج نفر شرکت می کنند امتیازات تقسیم بر سه میشه. سه نفر هم شرکت می کنن باز هم تقسیم بر سه میشه. یعنی کل امتیازات در هر صورت تقسیم بر سه بشه.

اینه اون چیزی که من می خوام عزیزان!

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۹:۰۳ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من فکر میکنم که منظور بادراد رو استرجس نفهمید!

اینجوری که من برداشت کردم به این نتیجه رسیدم که بادراد میگه برای همه تقسیم بر سه بشه در هر صورت!

یعنی چه 10 نفر شرکت کرده باشن،چه 1 نفر،تقسیم بر سه بشه!

---------------
من مخالف این طرح هستم.اولن که دانش آموزان ریونکلاو آیا تو هر هیجده کلاس میتونن 5 نفری شرکت بکنن؟با برنامه ریزی میشه انرژی رو پخش کرد و امتیاز کامل تو هر 18 تا کلاس گرفت.

از طرفی هم الان اول ترم هست و همه انرژی دارن و انگیزه و اینا!وسطای ترم خسته میشن اعضا که اون موقع هست که کمتر فعالیت میکنن تو هاگوارتز!

من مخالف تغییر قانون هستم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۷:۴۱ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
چه جالبه واقعا ... مرسی از یاد آوریت بادراد عزیز ...

یادآوری میکنم اول این ترم گفته شده بود که تمام کلاس ها طبق قانون تقسیم بر 5 میشه ! چی شده که الان این قانون اومده ؟ این قانون به نفع کسی نیست فقط زحمت های گروهی رو هدر میده که اعضاش بیشتره و دارن جون میکنن ... میخوای کلا تقسیم بر یک کن سنگین تریم !

کلا با برگشت قانون همون 5 نفر موافقم ... خدا رو شکر تمام گروه ها دارن زحمت میکشن پس دلیلی نداره که بگیم یکی سه نفر شرکت کنه یکی به قول بادراد جون بکنه 5 نفر شرکت کنه ... توی پست قبلیم هم گفتم !

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام دوباره.

امروز متوجه شدم یکی از قوانین امتیاز دهی این هست :
نقل قول:
3-اگر در کلاسی هر گروهی کمتر از 3 شرکت کننده داشته باشد (چه یک نفر چه دو نفر) امتیاز آن گروه تقسیم بر 3 میشود .در صورتي كه بيش از سه نفر شركت داشتن تقسيم بر تعداد بشه.

خب ببینید الان ممکنه برای گروه هایی که زیاد در هاگوارتز شرکت نمی کنند مهم نباشه ولی برای راون که این ترم هم داره جدی شرکت می کنه واقعا مهمه.

این نکته باعث میشه که به عنوان نمونه :

اومدیم از گروه راون 5 نفر شرکت کردن همشون 30 گرفتن. مجموعشون میشه 150
از اسلیم 3 نفر شرکت کردن همشون 30 گرفتن مجموعشون میشه 90
حالا کدوم بیشتر زحمت کشیدن؟راون
اما طبق قانونی که پرسی گفته تو شرح امتیازات
امتیاز راون = 150/5 = 30
امتیاز اسلی = 90/3 = 30

زیاد جالب نیست درسته؟

اینجوری واقعا یک مقدار حق راونکلاو خورده میشه تو این موضوع. ولی اگر همه پست ها فقط و فقط تقسیم بر سه بشه :
امتیاز راون = 150/3 = 50
امتیاز اسلی = 90/3 = 30

اینجوری به نظر من حق واقعا ادا میشه و فکر نکنم هم مشکل دیگه ای باشه.

من منتظر نظرات شما و هم چنین مدیر مدرسه در این مورد هستم.

موفق و موئد باشید.

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
هر سه تاتون یک چیز گفتین دیگه من نقل قول نکردم

در مورد صحبتاتون من مخالفت و موافقتم کاربردی نداره چون من توی شورا ترم پیش نبودم نظری ندادم ترم پیش طبق صحبت هایی که نماینده ی گریفیندور در اون موقع انجام داد گفته شد که این قانون سه نفر فقط ویژه ی ترم های زمستانی هستش و الان هم تابستان هستش !!!

پس اینکه بگین سه نفر هیچ کس قبول نمیکنه چون تابستان هستش ...

نقل قول:

و مطلب دوم اینکه من هنوز درک نمیکنم اگر سه نفر باشه یا پنج نفر چه فرقی میکنه ! چون در نهایت گروهی که با قدرت بیشتر و اعضای بهتر شرکت میکنه در هر دو حالت برنده است ! در نتیجه به عنوان بحث اول اعضای شورا بهتره این مساله رو به مشورت بذارن تا ببینیم این قانون رو به سه نفر تغییر میدیم یا نه ...

این مطلب رو من ترم پیش براش جواب داشتم ولی چون عضو شورا نبودم چیزی نگفتم ... فرقش اینه که شما سه نفر ثابت هستین بر حسب مثال میرین توی تمام کلاس ها شرکت میکنین ولی گروه گریفیندور توی تابستان انقدر اعضاش زیاد میشه که تا میای به شخص x بگی پست نزن یا بزن نفر y پست رو زده !

در هر صورت من مشکلی ندارم میتونین با مدیر صحبت کنیم ...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اصن ما5 تا عضو فعال نداریم تو گروهمون!

ما خودمون رو بکشیم میشیم 3 نفر!یعنی حتی سه نفر هم به زور میتونیم بیاریم که تو هاگوارتز شرکت بکنن.

من با تقسیم بر سه شدن موافقم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
چون من هم از طرف راون مثل ترم قبل عضو شورا هستم لازم دیدم شرکت کنم توی بحث.
من کاملا با پیوز موافقم. به نظر من واقعا پنج نفر زیاده. حالا ممکنه گریفیندور این تعداد اعضا رو داشته باشه ولی واقعا کار رو سخت میکنه.
من ایرادی در سه نفره بودن هاگوارتز در ترم قبل مشاهده نکردم. رقابت هم بسیار نزدیک بود.
در کل راونکلاو فقط با کلاسی با محدودیت سه نفره می تونه شرکت بکنه. پنج نفر واقعا برای ما زیاده. همونطور که احتمالا برای اسلایترین و هافلپاف زیاد هستن.

منتظر نظر بقیه اعضای شورا می مونم.
با احترام

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
سلام ...

میدونم استرجس هنوز اعضای سه گروه رو معرفی نکرده اما میخواستم مساله ای رو مطرح کنم :

تعداد دانش آموزان !

ترم قبل کلی اینجا بحث کردیم به این نتیجه رسیدیم که حداقل شرکت کنندگان در کلاس اگر 3 نفر باشه خیلی بهتر از 5 نفره ! الان این ترم پرسی دوباره قانون پنج نفر رو برگردونده !

من هنوز سر حرفام هستم ! مطلب اول اینکه هافلپاف هنوز هم پنج تا عضو فعال و آماده برای شرکت در کلاسها نداره و اگر قانون پنج نفر باشه حق هافلپاف یه جورایی ضایع میشه ! من مطمئنم گروه های دیگه بخصوص راونکلاو و اسلی هم ندارن این تعداد رو ...

و مطلب دوم اینکه من هنوز درک نمیکنم اگر سه نفر باشه یا پنج نفر چه فرقی میکنه ! چون در نهایت گروهی که با قدرت بیشتر و اعضای بهتر شرکت میکنه در هر دو حالت برنده است ! در نتیجه به عنوان بحث اول اعضای شورا بهتره این مساله رو به مشورت بذارن تا ببینیم این قانون رو به سه نفر تغییر میدیم یا نه ...

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
مدیریت این ترم شورا بر عهده من هستش ... ناظران تالارهای خصوصی اعضاشون رو معرفی کردن به من ! ضمنا نفر پنجمی در کار نیست ایگور عزیز فقط چهار نفر هستیم !

ضمنا خودت که میدونستی میخوای نماینده بشی خب پیام شخصی میزدی دیگه

*اعضا در دفتر مدیریت معرفی میشن به زودی !

موفق باشید.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.