هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: جادوگر سال
پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ یکشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۴

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
نتایج مرحله دوم انتخاب جادوگر سال ۹۳ (دوره چهل و ششم):

دابی: ۸ رای
لرد ولدمورت: ۱۲ رای
آلبوس دامبلدور: ۸ رای

با توجه به بررسی آراء، عنوان جادوگر سال به «لرد ولدمورت» تعلق گرفت.

با سپاس از مشارکت دوستان

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۰:۳۶ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۱ جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 239
آفلاین
نتایج مرحله اول جادوگر سال سال 93 دوره چهل و ششم:

لرد ولدمورت: 5 رای
آلبوس دامبلدور:3 رای
لی لی پاتر:1 رای
جیمز پاتر:1 رای
هکتور دگورث گرنجر:1 رای
دابی:2 رای

مرحله دوم از طریق نظرسنجی بین لرد ولدمورت ، آلبوس دامبلدور و دابی دنبال می شود.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳

فلورانسو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۴ چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 350
آفلاین
دابى عزیز. :)

تصویر کوچک شده

I'm James.

پیام زده شده در: ۹:۰۵ یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
با تچکراز هکتور که کیبورد فرسایی ما رو به حداقل رسوند، و با معذرت از ارباب که ما هی رای تکراری بهشون میدیم، رای ما ارباب هست!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۱۵:۰۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5472
آفلاین
به همون دلایل مذکوری که هکتور به خوبی و به طور کامل بیان کرد، ارباب لرد ولدمورت کبیر!

کسی که نه تنها همیشه فعالیت مستمر خودشو حفظ کرد، بلکه حتی ذره‌ای از کیفیتش هم کاسته نشد. قدردانی از کسانی که برای سایت اینقدر زحمت می‎کشن و به رونق و فعالیتش کمک می‌کنن سخته و حداقل کاری که ما می‌تونیم بکنیم اینه که لااقل با این رنک نشون بدیم که شاهد این همه فعالیت عالی و کمکی که به خیلی از اعضای سایت می‌کنن هستیم.

در نتیجه » رای من اربـاااااااب!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
بنده می خواستم رای جادوگر سال را ابتدا به ارباب بدهم ولی یادم آمد که ارباب جادوگر قرن است و همینجا رایم را به عنوان جادگر قرن به ایشان می دهم اما رای جادوگر سال را به کسی می دهم که خیلی آهسته و پیوسته و در حال تلاش است و به جان خودم پوست آدم کنده می شود بخواهد ناظر انجمن موزه ی وزارتخانه باشد و فعالیت کند. اصن آدم آنجا دوام نمی آورد. فقط و فقط کار موزه از عهده ی یک جن خانگی زحمتکش آزاد خوب بر می آید و لاغیر.
یعنی به جان خودم اگر بگویم برای هر پست مثلا تاپیک قورباغه شکلاتی روزها و هفته ها وقت گذاشته شده شاید باورتان نشود. هی برو لینک پیدا کن. از این بپرس. از اون آمار بگیر. صدتا تب باز کن که هی لینک بدی و از این منابع استفاده کنی برای نوشتن. برو سراغ پستا و تاپیکای 10 سال پیش. به هورکراکس ارباب خیلی سخته و حوصله می خواد. اصن تف به گور شوهرخواهر اونی که ایده ی این موزه رو داد و ملت رو انداخت تو هچل و خودشم قصر در رفت. بنده همینجا اعلام می کنم مادر واقعی یه بچه اونیه که بزرگش کرده نه اونی که زاییده ش و این یعنی دابی مادر و بنیان گذار واقعی موزه ست و ارزش زحمات دابی در طول سالیان و زمان های بعدی مشخص خواهد شد و زنده باد دابی! رای من به عنوان جادوگر سال تعلق می گیره به جن زحمتکش و خوب؛

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۳ ۲۰:۴۰:۱۴

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۱:۴۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
من میخوام رایم رو به کسی بدم که توی همه صحنه های سایت در طول همه سال هایی که بوده حضور داشته. همیشه همه جا بوده و بدون چشم داشت برای همه وقت گذاشته. کمکشون کرده. از خودم بگیر که از روز اولی که اومدم کل ایفای نقش و نویسندگی و پیشرفتم رو مدیون ایشونم تا خیلی های دیگه. کسی که سال هاست با همه وجودش داره برای گروهش تلاش میکنه. برای ماموریت هاشون، برای شخصیت پردازیشون، برای بهتر شدن نوشته هاشون و...

متاسفانه خیلی از ما عادت کردیم وقتی یه نفر این همه برامون زحمت میکشه و وقت میذاره، کم کم اینو جزو وظایفش میدونیم. یادمون میره داره لطف میکنه. داره از وقتی که میتونه برای خودش بذاره میزنه تا به ما کمک کنه. یادمون میره ازش تشکر کنیم. اگر چه حتی با دادن هزاران رنک شبیه این نمیشه از زحماتش قدردانی کرد ولی شاید بشه یه کمی از خستگی رو که ما گذاشتیم تو تنش بمونه از بین برد.

اونی که من میخوام بهش رای بدم به خود من چه داخل سایت چه بیرونش انقدر کمک کرده که به نظر من ممکن نیست فردی لایق تر از اون برای این رنک وجود داشته باشه.

ممنونیم که هستید ارباب.

رای من لرد ولدمورت.

پ.ن: میدونم حرفام طولانی شد. ببخشید ولی لازم بود همه اینا رو بگم چون جای دیگه ای برای این حرف ها پیدا نکردم.
یه مورد دیگه هم که میخوام اضافه کنم اینه که شاید من به دید خیلی ها تازه وارد تر از اونی باشم که بخوام در این مورد نظر بدم. ولی میخوام این رو دوستانه خواهش کنم از همه که وقتی میخوان رای بدن صرفا رای بقیه یا هدف دیگه ای رو نبینن. این رنک ساله بنابراین طبیعتا باید فعالیت همه سال یک فرد مورد ارزیابی قرار بگیره نه اینکه صرفا چون یه برهه از زمان یه کاری رو انجام داده پس رنک مال اونه. ملاک اصلی مقام و رتبه فرد نیست. ملاک فعالیت و زحمتیه که داره میکشه.

باز هم بابت طولانی شدن صحبت هام معذرت میخوام.

موفق باشید.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۶ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

گلرت پرودفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۱۳ یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
از قلعه ی نورمنگارد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 512
آفلاین
اگرچه افراد زیاد هستند که تاثیرات زیادی بر روی ایفای نقش در سال گذشته داشته اند، آلبوس دامبلدور فعلی یا همان ماندانگاسِ سابق، از نظر شخص بنده، به عنوان مدیر هاگوارتز، مسئول برگزاری مسابقات کوییدیچ و... با توجه به خلاقیت هایی که از خودشون نشون دادن (چه در هاگوارتز و چه در کوییدیچ)، خودشون رو لایق این رنک کرده و برای ایشون موفقیت رو خواستاریم!

رای ما نیز به آلبوس دامبلدور فعلی!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

!Only Raven
!Only Raven

تصویر کوچک شده

!I am THE PROUDFOOT
!Only Raven
OnlyRaven

پیام زده شده در: ۲:۲۳ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اِهِم

رای من: آلبوس دامبلدور

یه چیزی بگم:
سه نفر هستند که بینشون شک داشتم. یکی یوآن آبرکومبی که رو سرکشش حساسه و کلا جادوگر تیزیه. یعنی از این لحاظ به روباه ها شباهت داره و البته خوشتیپ هم هست و از این لحاظ هم به روباه ها شباهت داره و صد البته دلیل برجسته شدن یوآن تو ذهن من فقط دو مورد بالا نیست، کلا از نوع فعالیتش و صحبتش و دقتش و ایفاش و حضورش در سایت خوشم میاد و از نظر من یکی از کسانیه که میتونه جادوگر سال باشه.

دومی دورا تانکس سابق یا لاکرتیا بلک که ساحره بسیار خوش زبان و دوست داشتنی ای هست و شاید خیلیا درست نشناسنش ولی من چون یه قسمت زیاد از امسال رو توی هافلپاف فعال بودم کاملا میشناسمش و ایفای نقشش و انگیزه شو ستایش میکنم و اگه میشد به سه نفر رای داد به لاکی هم رای میدادم والبته همه ذهنیت من مربوط به شناسه قبلیشه یعنی دورا تانکس چون هیچ ذهنیتی از شناسه جدیدش ندارم و شایدم نمیتونم درست باهاش ارتباط برقرار کنم.

و اما سومین نفر که میخوام رایم رو بهش تقدیم کنم، آلبوس دامبلدور هست. بنظرم واقعا ایفای نقش دامبلدور بهش میاد. آدم با حوصله ایه معمولا. سعی میکنه جانب انصاف رو رعایت کنه و از کسی کینه به دل نگیره. خوش برخورده. مثبته و کلا وجودش برای سایت کاملا مفیده.

توی شخصیت قبلیش که یه کمی دستش کج بود هم میشناختمش و ندیدم هیچکدام از این خصوصیاتش تغییری پیدا کنه. یه روحیه ای داره که میتونه کلی آدم رو دور و بر خودش جمع کنه و البته ایفای نقش خیلی خوبی هم داره و سوژه های قشنگی به ذهنش میرسه و البته این آخری رو بیشتر از اون شخصیت قبلیش یادم میاد. اگه بخواد بینهایت خوش سلیقه هم هست. هیچوقت یادم نمیره کارنامه های ترم قبلی هاگوارتز رو با چه سلیقه و دقتی آماده کرده بود.

در کل آلبوس، شایسته این رنکه و چون قبلا سیریوس بلک به آلبوس رای داده و اگه من هم رای بدم میشه دو رای و بهتر از اینه که به لاکی یا یوآن رای بدم که میشن یه رای، پس رایم رو به آلبوس دامبلدور میدم.

آلبوس عزیز در آخر یه توضیح کوچیک هم بدم. چند وقته با هم صحبت نکردیم و منم حقیقتش سرم شلوغه و وقت نکردم خصوصی بهت بگم و شاید اصلا بهتر باشه تو جمع بگم چون یادم میاد چند باری توی جمع توی شات باکس باهات شوخی کردم. من کلا از هر کس خوشم بیاد زیاد باهاش شوخی میکنم. شاید حتی به قدری که بعضی وقتا سوء تفاهم میشه ولی معمولا با هر کس راحت نباشم، رسمی برخورد میکنم. خواستم اینو بگم که گفته باشم اگه یه موقع تو شات باکس یا جاهای دیگه باهات شوخی کردم و مثلا به جای دامبلدور گفتم "دانگلدور" فقط هدف ابراز دوستی از نوع پسرانه بوده. خودت که میدونی شوخیای پسرانه چطوریه.

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳

وینسنت کراب

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۰ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
از هر جا ارباب دستور بدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 595
آفلاین
وقتی به کل سال نگاه میکنم فقط یه نفر هست که همیشه بوده،همیشه فعال بوده و همیشه مفید بوده.اونم لرد ولدمورته.چه در ایفای نقش و چه در نظارت و چه نقد و برگزاری دوئل ها و ماموریت های مرگخوارا ورسیدگی بهشون و راهنمایی های متفرقه.
رای من لرد ولدمورت

ارباب فقط یکی...همین یکی!تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.