هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

شصت و نهمین دوره‌ی ترین‌های سایت جادوگران برای انتخاب بهترین‌های فصل بهار 1403، از 20 خرداد آغاز شده است و تا 24 خرداد ادامه خواهد داشت. از اعضای محترم سایت جادوگران تقاضا می‌شود تا با شرکت در عناوین زیر ما را در انتخاب هرچه بهتر اعضای شایسته‌ی این فصل یاری کنند.

مدیریت سایت جادوگران به اطلاع کاربران محترم می‌رساند که سایت به مدت یک روز در تاریخ 31 خرداد ماه بسته خواهد شد. در صورت نیاز این زمان ممکن است به دو روز افزایش پیدا کند و 30 خرداد را نیز شامل شود. 1 تیر ماه سایت جادوگران با طرح ویژه تابستانی به روی عموم باز خواهد شد. لطفا طوری برنامه‌ریزی کنید که این دو روز خللی در فعالیت‌های شما ایجاد نکند. پیشاپیش از همکاری و شکیبایی شما متشکریم.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
امروز در وزارت سحر و جادو خبری به دست ما رسیده مبنی بر تقلب در نتایج انتخابات. باید عرض شود که من و تمامی همکارانم سعی در شفاف سازی این مسئله داریم و نتیجه تحقیقات در همین نشریه به اطلاع عموم جادوگران عزیز خواهد رسید.

------------------------------------------------------------------------

در همین راستا خبر نگاری از شبکه wizard مصاحبه ای با من انجام داده که به شرح زیر است:

w: می شود خودتان را برای دیگران معرفی کنید؟
من: من شون پن کارمند وزارت سحر و جادو هستم.
w:آیا شما مطلب تقلب در انتخابات را تایید می کنید؟
من: باید عرض شود که این مسئله هم اکنون در حال بررسی است و نتیجه آن احتمالاً بعد پایان رای گیری به اطلاع عموم خواهد رسید.

w:به نظر شما چه کسی می توانسته در این کار دست داشته باشد؟
من: همانطور که گفتم این موضوع در حال بررسی است و من تا پایان رای گیری حق اظهار ندارم. ولی تا کنون دست هایی پیدا شده که ما داریم دنبال صاحبانشان می گردیم.
w:شما خودتان هم در انتخابات شرکت کرده اید؟
من: بله البته که شرکت کرده ام
w: لطفاً برای جامعه جادوگری بگویید در صورت تایید تخلف در انتخابات با شخص خاطی چه برخوردی می شود
من: من در این مقام نیستم که بگویم چه بلایی به سر طرف می آورند و این کار مربوط به مقام ها بالای وزارت خانه است ولی من در مقام ناظر انتخابات به همه عموم جادوگران اطمینان می دهم که به سختی با شخص خاطی برخورد خواهد شد.

امید وارم من را ببخشید چون باید برای رسیدگی به سر صندوق بروم.

w: این مصاحبه ای بود با یکی از مقامات وزارت خانه.گزارش های بعدی در زمان نه چندان کوتاه به اطلاع کلیه جادوگران خواهد رسید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۹ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۴۲:۰۷
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
مشاور مدیران
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 1315 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بمب گذاری در محل انتخابات!
امروز صبح خبرنگار پرتلاش ما یعنی گیزر گزارشی رو از محل انتخابات ارائه کردن که خدمتتون عرض میکنیم:
گیزر: امروز صبح وقتی داشتم میرفتم و به وظیفه ملی خودم عمل کنم عده ای کله اسموت رو دیدم که در نزدیکی صندوق رای گیری مشغول چپاندن شی گنده ای در سطل آشغال بودند. نزدیکتر رفتم.. چشمم افتاد به یک بمب بزرگ که شمارش معکوسش شروع شده بود.. 10 دقیقه وقت داشتم کاری انجام بدم.. اما.. در همان لحظه رهبر عظیم سایت جناب آیت الله هری پاترالعظما تشریف فرما شدند تا رای خود را درون صندوق بیندازند.. زبانم گیزر کرده بود و نمیتوانستم حرف بزنم (هم از اباهت رهبر و هم از اباهت بمب).. هری العظما رای خود را با هزار ناز و عشوه به درون صندوق رای انداخت.. در همین لحظه خبرنگار یکی از مجلات زرد به اسم مجله شایعه سازی جلو اومد و میکروفونش رو جلوی بینی هری العظما گرفت...
نمی دانستم چه کنم! 5 دقیقه با ترکیدن بمب مانده بود.. بغض گلویم را گرفته بود و اشک چشمانم را پر کرده بود. اما انگار خبرنگار از من گیزرتر بود..
خبرنگار: شما اولین رای دهنده هستید.. نظرتون چیه؟
هری العظما: راستش رو بخواید انجام کار نیک رو نباید به تاخیر انداخت.. البته مراسم اکس و منقل یک چیز دیگری است.. اما رای دادن هم برای خودش عالمی دارد.. بالاخص اگر نعشه باشید!
خبرنگار: اینطور که معلومه شما کنار کشیدید.. برای چه؟
هری العظما: من به خاطر یک سری فشارهای روحی روانی از چپ و راست و بالا و پایین مجبور به استعفا شدم... از یک طرف نمید با جارویش بالای سر من ایستاده بود و دستور میداد برگ استعفا را امضا کنم و از طرف دیگر استکبار آبرفورث به من چشم غره میرفت.. و از همه مهمتر در میز جلوی استعفانامه یک کیلو تریاک اصل کشتزارهای هاگزمید وجود داشت که صرف نظر از استعفا صرف نظر از آن بود..
فقط 10 ثانیه دیگر بمب منفجر میشد..
در همین احوال گراپی به سمت صندوق رای گیری آمد تا رای خود را بیندازد...
دیگر نفهمیدم چه شد.. فقط چوبدستیم را درآوردم و سطل آشغال حاوی بمب را تبدیل به ساندویچ کردم و به جلوی دهان گراپ گذاشتم... او هم رای خود را رها کرد و سطل آشغال را قورت داد.. و بعد.. تق! یک صدای کوچک از شکم او درآمد و بعد از آن مقداری دود از بینی گوش و دهانش به بیرون رفت..
و اینجا بود که خطر ناشی از بمب گذاری خنثی شد.

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

پیام زده شده در: ۸:۴۳ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
كرام:در انتخابات تقلب شده!!!

ويكتور كرام اعلام كرد كه در انتخابات اخبر تقلبي بس عظيم رخداده است..او در جهت توجيه حرف خود اينگونه ميگويد:طبق نظرسنجي هاي قبلي گيلدروي لاكهارت در صدر محبوبيت قرار داشت...چه شده كه حالا امپراطور در صدر قرار گرفته است؟!!...من اعلام ميدارم نيروهاي نوشابه اي طرفدار امپراطور..شناسنامه ها را جمع اوري كردن و همگي به او راي دادن!!!...من مطمئنم دست مقامان عالي رتبه سايت از قبيل ابرفورث و هري پاتر در كار بوده تا راي امپراطور رو ببرند بالا!!!

در پي اظهارات كرام......
هري پاتر فرمود:كرام!!!بشين ببين بابا!!!...اگه خفه نشي خودم سر جات ميشونم!!!...چرا جو رو ملتهب ميكني؟....مگر نميدوني انتخابات در كمال سلامتي برگزار شده؟....ميخواي دشمنان سايت..از قبيل پرشين ويزارد خوشحال بشن؟.....بوق!!!

كرام بعد از اخطار هري پاتر هيچگونه اظهار نظري ديگر نكرد!!! و هيچ خبري از مكان اقامت او ديگر در دسترس نميباشد!!!!!گفته ميشود دست آستكبار ابرفورث تو كار بوده است!!!!
با تشكر...خبرنگار پيام ديروز!!چاپ شده در پيام امروز!!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۸:۰۸ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
انستيتوي ترك اعتياد نميد و گراپي

با مجهز ترين امكانات
همراه با ورزشهاي رزمي اتل متل توتوله و تاپ تاپ خمير
بدون درد و خونريزي
نميد هري رو كه همه جاش باند پيچي شده مياره جلوي دوربين
هري با لكنت به زور لبخند ميزنه : من گراپي را دوست مي دارم

هزينه يك شب با گراپ 5 گاليون
ترك خصوصي كامل 100 گاليون
ترك عمومي تا 10 نفر در يك شب 300 گاليون
خودتان را به گراپ بسپاريد تا از اعتياد رها شويد

با مجوز رسمي از سنت مانگو

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲:۳۱ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
وزارت ، بخش مركزي انتخابات : اخبار جديد!

تنها پس از گذشت دقايقي چند از شروع راي گيري براي وزارت ، نتايج ، تعجب كارشناسان را بر انگيخته است به گزارش ستاد مركزي انتخابات در اين دقاييق اوليه امپراطور كبير با اقتدار كامل از حريفان سرسخت خود مانند گيلدروي لاكهارت و ونوس پيشي گرفته است همچنين راي بسيار كم ونوس در اين لحظات باز هم تعجب كارشناسان را بيشتر كرده...در رتبه دوم تا اينجا لاكهارت و چانگ به رقابت تنگ آ تنگي دست زده اند!
در همين راستا نظر گيلدروي را همين الان جويا شديم:

لاكهارت : امپراطور در شب فعاليت ميكنه و طرفدارنشم شب ها هستن اما مطمئن باشين در روز موفقيتي كسب نميكنه...مطمئن باشين!
تصویر کوچک شده
اما در همين راستا شخص شخيص آبرفورث دامبلدور نيز هم اكنون كساني را كه به امپراطور راي نميدهند با تهديدهايي مواجه كرد...اما آيا اين تهديدات كار سازند؟
اما نكته مهم اسنيپ است...او كجاست...بايد منتظر ماند!
همچنين در حاشيه انتخابات شايعه هايي از طرف برخي اشخاص پخش شده كه به گوشه از آنها توجه كنيد!

- اگر امپراطور وزير شود هاگزميد توسط رباتهايي موسوم به جاسم اشغال خواهد شد!

و باز هم آبرفورث دامبلدور گفت :
تصویر کوچک شده
به اين شايعه ها گوش ندهيد اذهان عمومي با اين چيز ها آلوده نميشود...به اين اراجيف گوش نسپاريد!
ـــــــ
اينها اخبار تازه ترينهاي انتخابات بود...
تا رسيدن اخبار بعدي منتظر باشيد!
ــــــ
ستاد انتخاباتي وزارت

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
همزاد هری ( خبرنگار پیام امروز ) امروز در جمعی از خبرنگاران نشریات دیگر به رقم از سوال یکی از خبرنگاران که گفته بود :
شما خبرنگاری پیام امروز را کنار بگذاشتی ؟
همزاد هری پس از مکثی کوتاه گفت :
نه ... من به خاطر بریده نشدن گیسم تا پایان انتخابات سکوت اختیار کردم و هیچ چیز نگفتم و نه نوشتم ولی بعد از پایان انتخابات دوباره شروع به خبرنگاریپیام امروز می کنم .
خبرنگار : بریده نشدن گیستون ؟
همزاد : بله چون اگر حرفی از انتخابات می زدم گیس هام رو می بریدن ... چون به من گفتن صدا سیما باید بی طرف باشه !!
خبرنگار : صدا سیما چه ربطی به پیام امروز داره ؟؟؟؟؟
همزاد : گیزر نده دیگه ... گیس بریده !!! من وقت ندارم !

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دارت كاركارف ويدر در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۲ ۴:۴۴:۰۸

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

اسلیترین

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۴۲:۰۷
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
مشاور مدیران
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 1315 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بالاخره پس از روزها انتظار یکشنبه 12 تیرماه 1384 اولین انتخابات وزیر جادوگری در ایفای نقش سایت جادوگران انجام خواهد شد و ما امیدواریم شاهد رای های شما عزیزان باشیم.. ضمنا کاندیداها و طرفداران عزیزشون لطف بفرمایند و تبلیغات رو متوقف کنند تا مردم گیج نشوند.

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
ققنوس در جواب كالين اعلام كرد حالا كه هيچ كانديداي مناسبي براي وزارت نيست حتي خود اسنيپ اما اسنيپ بهترين گزينه براي وزارت است با اين حال اعلام داشت ديگر طرفدار هيچ كدام از كانديدا نيست و وازارت بخورد تو سر ملت با اين كانديداش كاندايدا فقط آلبوس برايان والفريك دامبلدور اوست كي مي تواند اين جامعه جادوگري را به راه راست هدايت كند او همچينين اعلام داشت به سفر دور درازي خواهد رفت و چون تابلو بود همه آرزوي روزگاري خوش براي او در كنار پرفسور مگ مگ كردن و در آخر اينكه حالا بمونيد تو ايفاي نقش تا كميته ي تحميل شما را به روز گاري بد مشعوف كند در آخر هم اينكه عصر بخير (بازم پست چرت)

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
کالین کریوی در اعتراض به این عمل هری پاتر اعلام کرد:
اگر هری پاتر استعفا بدهد من هم استعفا میدهم...این یک توطئه است و هری پاتر را تهدید به مرگ کرده اند...و این کاندیدا تحت فشار دست به این عمل زده است...کالین همچنین اعلام کرد که هری را تحت حمایت انصار حزب قزوین خواهد گرفت و گفت هر کس وی را تهدید کند با گراپ طرف است...!!!
هری پاتر پس از شنیدن این خبر اعلام کرد
من از کالین تشکر میکنم و اعلام میدارم که این استعفا نامه تحت فشار اشخاصی بوده که به خاطر آبرویشان نامشان را اعلام نمیکنم...و استعفای خود را پس میگیرم...
کالین نیز پس از این خبر گفت من استعفا میدهم از این انتخابات و محافظت از هری را به عهده خواهم گرفت و از تمام کسانی که میخواستند به من رای بدهند خواهش میکنم مانند من به هری پاتر پسری که زنده ماند رای بدهند...
کالین از جاسم و نور ممد خواست مراقب هری باشند...وی اعلام کرد همین که در کابینه هری قرار بگیرم افتخار بزرگی است و فکر میکنم با وزیری هری هم میتوانم به اهداف خودم دست یابم و اگر کسی اهداف من را قبول دارد به هری رای بدهد زیرا اگر هری وزیر شود اهداف من نیز عملی خواهد شد...
وی در جواب خبرنگاران اعلام کرد:که از این پس به فکر کلوبی برای طرفداران هری پسری که زنده ماند خواهد بود...

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
در پي كنارگيري ويكتور كرام از انتخابات مصاحبه اي با ايشون ترتيب داديم كه در زير ميخوانيد

خ:سلام آقاي كرام

كرام:سلام عرض ميكنم خدمت خوانندگان عزيز!!!

خ:ميشه دليل كنارگيري تونو از انتخابات بپرسيم؟

كرام:خوش گذشت!!..اسممون رو تيتر روزنامه ها رفت!!..معروف شديم!!..البته من معتقدم گيلدروي لايق وزارت هستن

خ:حالا چرا گيلدروي؟

كرام:ما به دنبال تفريح بيشتر در سايتيم!!..چه كسي ميتونه مثل گيلدي بستر مناسبشو!!!فراهم كنه!!

خ:ولي شانس شما هم كم نبود؟

كرام:البته!!!..ولي متاسفانه من خودمو در اون حدي نديدم كه با گيلدي عزيز رقابت كنم!!..اون بي رقيبه!! :bigkiss:

خ:در آخر حرفي داريد بگيد؟

كرام:من از همه طرفدارانم ميخوام كه به گيلدي اين مرد خوشتيپ راي بدن!!..حيف نيت..اگه اسنيپ وزير بشه با چه رويي در مجامع بين المللي حاضر شويم؟...كسي كه از موهاش هي روغن ميچكه!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.