هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آخرين جاودانه ساز
پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۴

lord viper

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۰۴ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۸۵
از دوزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
به نظر من توی کتاب هفتم هر چهار جاودانه ساز توسط هری نابود نمیشن احتمالا دو یا سه جاودانه ساز توسط
R.A.B نابود شده وتنها جاودانه ساز باقی مونده اون ماره

چون اگه هری بخواهد همه اونا رو نابود کنه هم داستان بیشتر از حد کش پیدا می کنه هم دور از عقله چون هری به اندازه کافی قدرتمند نیست

به نظر من توی کتاب هفتم هر چهار جاودانه ساز توسط هری نابود نمیشن احتمالا دو یا سه جاودانه ساز توسط
R.A.B نابود شده وتنها جاودانه ساز باقی مونده اون ماره

دو پست یکی کن

ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۱۹ ۱۶:۳۷:۴۳

مگر آنکه قادر

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
اينكه هري جاودانه ساز آخر باشه كلا رد ميشه
چون ولدمورت از مدتها قبل سعي داشته خودشو جاودان كنه
در ضمن يادتون باشه كه ولدمورت از روي قصد نخواسته هري رو جاودانه ساز خودش كنه و نيروهاش به صورت ناخودآگاه به هري منتقل شده
در حالي كه ولدمورت از اول قصد داشته هفت جاودانه ساز بسازه

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

اوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۸۷
از سرزمین جاودانه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
من فکر کنم همه ی حدسهای آلبوس درسته چون هون هیچوقت اگه مطمئن نشه چیزی رو نمیگه
در ضمن فکر کنم قسمت عمده ی کتاب بعدی درباره ی هورکروکسها باشه و هری با دوستانش برای نابود کردن اونها وارد عمل بشه

[i][size=large][color=0000CC][font=Georgia]Lord Voldemort: Come out, Harr

پیام زده شده در: ۱۰:۰۵ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
نقل قول:

فايرنز نوشته:
توي هاگوارت چيزي هست كه متعلق به تام ريدله... نشان افتخاري كه توي تالار افتخار براي خدمات تام ريدل به هاگوارت اعطا شده ... نمي دونم چرا اولين چيزي كه به نظرم رسيد اون بود..
اين همون سپريه كه در كتاب دوم رون به عنوان جريمه بايد برقش مينداخت... سپري كه تام ريدل بريا تحويل دادن هاگريد جايزه گرفت!

این چیزی بود که واقعا به فکر من نرسیده بود و با توجه به اینکه رولینگ گفته میتونین تشخیص بدین که آخرین هورکروکس چیه و در هاگوارتز ولدمورت به دنبالش میگشته جواب قانع کننده ای هستش ولی کلاه گروهبندی هم میتونه باشه چون دامبلدور به هری میگه که ولدمورت میخواست یادگارهای موسسان مدرسه رو داشته باشه که چون برای اسلیترین و هافلپاف رو داشت یکی از وسایل گریفیندور محتمل تر هستش ولی اون سپر هم میتونه باشه.

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۹:۴۸ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
ولدمورت برای هر جاودانه سازش یه عالمه مانع و جادو محافظ می ذاره... بعد اونوقت بیاد یه جام رو اونم تو هاگوارتز زیر نظر دامبلدور... تبدیل به هرکروکسسز کنه؟ تازه فکر نکنم وقت این کار رو داشته باشه چون فقط یک سال بعد اونجا بوده یعنی سال 7 و بعد می ره در سال هفتم هم حداکثر تونسته باشه یه هرکروکسسز درست کنه...

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

پیام زده شده در: ۹:۱۰ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

فايرنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ جمعه ۲۱ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۰۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
ببينين جاودانه ساز نمي تونه هري باشه، والده مورت حتي فرصت اين كارو نداشته. اون بعد از كشتن پدر و مادر هري ميخواد اونو بكشه كه به خودش برخورد مي كنه و شكست خورده گودريك هالو رو ترك مي كنه.حالا بگين كي اومده هري رو جاودانه ساز كرده؟! همون جاودانه ساز تقلبي كلي مانع جادويي داشت..حتي ناجيني كه يه موجود زنده است هميشه پيشه خود والده مورته... اصلاً فكر نمي كنم اون حاضر شده باشه يه پسر بچه رو جاودانه ساز خودش كرده باشه...اصلاً منطقي نيست.
من ميگم دامبلدور در مورد آخرين جاودانه ساز شايد اشتباه كرده...من هنوز نظرم روي جام افتخاريه كه تام ريدل زمان مدرسه اش برده... وقت هم داشته.. اونم زماني كه براي تقاضاي كار مياد پيش دامبلدور...وقتي كه چهره جوون و قشنگش كم كم ته مايه هايي از قتل و خونريزي رو نشون ميداده...اون موقع ميتونسته روحشو چند قسمت كنه و اون جام رو تبديل به يكي از جاودانه ساز هاش كنه... كجا امن تر از تالار افتخارات هاگوارت؟!

پیام زده شده در: ۷:۱۹ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

لرد ولدمرت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ جمعه ۲۷ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۴۸ پنجشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
نقل قول:

سر علي پاتر نوشته:
مگه هري داخل گريفيندور نيست شايد ولدمورت قدرتشو از دست داد نيمي از روحه ديگشو داخل هري گذاشت؟؟؟؟؟؟/// از جي كي همه كار بر مي آد(پدر و مادر هري مردن براي هري . سيريوس مرد براي هري . دامبلدور مرد باري هري و حالا هري ميميره براي كشتن ولدمورت تا دنيا راحت بشه جي كي كه راحت ميكشه)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم اولش که کتاب تموم شد همین فکرو میکردم بعدش به این نتیجه رسیدم که ولدمرت فکر می کرده اگه روحشو در اختیار هری بزاره یعنی تنها کسی که توان مقابله باهاش رو داره احمقانس البته از رولینگ بعید نیست که هری اشتباهی یک جاودانه ساز شده

I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside open your eyes
I'm you ...

پیام زده شده در: ۵:۴۲ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
من تا حدودي با آوريل موافقم ولي ما يه چيز ديگه رو هم فراموش كرديم كه در اختيار ولديه و اونم گردنبند اسليترينه
خب ما تقريبا تمام هوركراس ها رو حدس زديم ولي مطمئن نيستيم
بهرحال ممكنه هر كدوم از اينا اشتباه باشه شايد سرنوشتشون تغيير كرده باشه و از دست ولدي خارج شده باشن مثل جام هافلپاف

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۰:۳۷ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب ببينم دامبلدور توي كتاب ششم گفت كه ولدمورت ميخواست آخرين هوركراكسشو با كشتن هري بسازه ولي وقتي اون طلسم رو روي هري اجرا كرد ناپديد شد.

به نظر من هوركراكس هفتم هنوز ساخته نشده و رولينگ ممكنه از اين اشتباه ما در كتاب هفت بهره ببره,مثلا هري هوركراكس ششم رو نابود ميكنه ولي ولدمورت سر ميرسه و هري هم فكر

ميكنه كه ولدمورت هنوز فناناپذيره در صورتي كه اشتباه ميكنه...
البته اين يه حدسه كه خودمم زياد بهش ايمان ندارم ولي امكانش هست هر چقدر هم كه كم باشه.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۰:۳۱ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
منظورتون از جاودانه ساز همون هورکروکس بود دیگه؟!! ! من هنوز هیچ ترجمه‌ای رو نخوندم والله! عجب معادل‌هایی!!!

راستش منم که داستانو می‌خوندم این فکر به ذهنم رسید که ممکنه هری آخرین هورکروکس باشه. چون همون‌طور که می‌دونیم، اون زمان که ولدمورت به هری حمله کرده بوده، بخشی از روحشو به اون منتقل می‌کنه. و از اینجا گفتم که شاید آخرین تیکه‌ی روح ولدمورت در خود هری باشه. ولی همون‌طور که در کتاب خوندیم هورکروکس رو باید با یه سری جادو ایجاد کرد و خودبه‌خود ایجاد نمی‌شه. به همین خاطر، اگر چنین فرضی درست باشه، بازم باید اون جادویی که به هری اثر نکرد رو یک استثنا در نظر بگیریم (که دور از انتظار هم نمی‌تونه باشه!).

اما در مورد اینکه هورکروکس آخر از اموال گریفندور باشه به نظر من خیلی بعیده چون اسلیترین و گریفندور با هم همیشه جنگ داشتن و هیچ وقت خوب نبودن. بنابراین ولدمورت هیچ وقت نمیاد از اموال گریفندور استفاده کنه. اون جایزه‌ی خدمت به مدرسه هم به هیچ عنوان فکر نمی‌کنم برای ولدمورت ارزش چندانی می‌داشته و از طرف دیگه هیچ وقت نمیاد بخشی از وجودشو درست جلو چشم دامبلدور بذاره!!

همون طور که می‌دونید در کتاب هفتم جای زخم خیلی مورد توجه قرار گرفته می‌شه. بنابراین حالا که بحث هورکروکس‌ها پیش اومده، امکان زیادی وجود داره که اون احتمال اول که گفتم پیش بیاد. هری قصد داره به دنبال هورکروس آخر بگرده. حالا اینکه اون چی خواهد بود، بالاخره در کتاب هفت مشخص می‌شه و ما فقط یه سری حدس می‌تونیم بزنیم. معمولاً رولینگ این نکات رو اگرم در کتاب شش گفته باشه، ‌به صورت خیلی ریز گفته که فهمیدنش کار هر کسی نیست.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.