هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بليز عزيز!

من نميدونم اصلن چرا تو فك كردي من دارم اين گروه رو زير سوال ميبرم؟من حرف خاصي نزدم آخه..فقط گفتم كه به دليل اينكه مشاور ها وقت ندارن كه اون كلاس رو اداره كنن اين كلاس تعطيل ميشه و خب دليل اصليش هم همين هست.چون من به آنيتا گفتم كه اگر ايوان هم نبود خودت تدريس كني يا بگي يكي ديگه جاش تدريس كنه اصلن مشكلي نيست ولي خب آنيتا اين هفته موافقت كرد كه كلن اين كلاس رو حذف كنيم يعني كسي نبود كه تدريس كنه ديه!

و در ضمن من اصلن در جريان كارهاي مشاور ها نيستم كه بخوام ازشون انتقاد بكنم يا مثلن بگم وقت ندارن يا وقت نميذارن و از اين حرفا!

-----------------
نه كلن با امتحان مخالف هستم.به نظر من امتحان فقط يه دردسري براي استاد ها و من هست كه واقعا هيچ سودي هم نداره و خودم هم دانش آموز بودم.ميدونم چقدر كسل كننده و بيخود هست اين!
البته خب همه اين نظر رو ندارن ولي من شخصا با امتحان مخالف هستم و نميتونم باهاش كنار بيام!

از يه طرف هم مستمر مگه چه مشكلي داره؟يه نمره به هر كي داده ميشه و اون طرف حساب كارش رو ميكنه ديگه.
ميتونيم اگر هر 4 ارشد گروه ها موافق بودن امتياز حضور در شركت رو كمتر كنيم و به ميانگين امتيازات اضافه كنيم.

در مورد امتحان اصلن و به هيچ وجه حاضر به اجراش نيستم.اگر شورا تصويب كنه امتحان رو يه معاوني چيزي ميارم كه اجراش كنه!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
اعتراض ! اعتراض !
اعتراض ! اعتراض !

آقا این چیزی که مری گفت خوبه برای امتیاز دهی ! خواهشا خودت یه جوری درستش کن ! شورا نمیتونه کاری کنه ! چون هیچ چیش الان معلوم نیست !

فقط اعتراض من به این چیزی که مری گفت اون دو نمره انضباطشه ! آقا چی چی برای بیناموسی امتیاز کم شه ! اون موقع که من اون پستای بیناموسی رو توی هاگ فرستادم ، ملت امتیازه اضافه هم در نظر میگرفتن والا ارزشی بازی هم نوبر شده والا

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
همه اش تقصیره آنیته نه خب آنکه کلی کار کرد تدریس و امتیاز و اینا ...
پس تقصیر ایوانه ، بریزین بکشینش البته اونم تقصیر نداره ها کلاً دچار مشکلات شده ...

در اینجور موارد وقتی به بن بست میخورین و کسی تقصیر کار نیست بهترین حرکت اینه که عله رو بگیرین خفه کنینتصویر کوچک شده

امممم ... خب این چیزا رو الان حرف بزنیم فردا دوباره پرسی یه فیلم در موردمون میسازه پس هیچی !

اما این کلاس رو تکلیفش رو مشخص کنین ، اگر قراره تدریس بشه لطفاً زودتر که بتونیم در موردش برنامه ریزی کنیم و اگر هم ، زودتر اعلامیه اش کنین

و در مورد امتحانات هاگوارتز :

این سیستم قبلی اشکالی نداشت که ، بهتر نیست همون امتحانات برای آخر کار برگزار بشه ؟ من نظرم روی برگزاری همون امتحاناته ...

سیستم امتیاز دهی رو هم :
اگر حضور مستمر رو 3 و 15 نمره برای پستها و 2 نمره برای انضباط ( رعایت قوانین فروم بالاخص بیناموسی :دی ) میتونه برای امتیاز دهی هر شاگرد در نظر گرفته بشه .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ایگور عزیز ... متوجه بحث من نشدی ...

من گفتم کاری که ما به طور گروهی برعهده داشتیم همون یک کلاسی بود که تا آخرم بدون مشکل پیش رفت ... اینکه سر کلاسای دیگه چه بلایی اومده ارتباطی با گروه مشاورین یا کنفرانس ها و جلسات هماهنگی ما نداره که مسئله وقت داشتن یا وقت نداشتنو میکشید وسط. صرفا اون مشکل پیش اومده یک اشتباه فردی بوده و بخاطرش فرد بازخواست میشه نه گروه.

بعدم شما دارین اشتباه میکنین .. اول این طرح نبوده ... مسئله از این قرار بوده که وقتی که همه کلاسا پر نشده این پیشنهاد مطرح شد که پس مشاورین این کلاسا رو بر عهده بگیرند تا همه کلاسا معلم داشته باشن ... اما وقتی که باز هم یک کلاس خالی موند ... این طرح بر روی این کلاس اجرا شد ...
همونجور که گفتم یک طرح از روی اجبار بود ....

در مورد این که این بحثم اولین بار توسط کی مطرح شده یا کی به اون یکی لطف کرده و آیا حق کسی خورده شده و اینکه شما چقدر با کلاس کمتر موافق هستید یا نه ... چیزهایی هست که ارتباطی با بحث من نداره و بهتر بود در ابتدا با آنیتا که به قول خودتون مدیر مشاورین هست بیشتر صحبت میکردید و اگر سر این مطلب هم توافق نداشتید دنبال یک راه حل دیگه میگشتید نه اینکه یه چیزو قبول کنید بعد کاسه کوزه ها رو سر دیگران خراب کنید ... (هرچند که نتیجه بحثتون ارتباطی با مشاورین نداره)

من فقط قصدم این بود که بگم تصورتون در مورد نحوه عملکرد مشاورین اشتباهه.

پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب بهتره چند تا نكته رو بگم تا شايد شفاف سازي بشه!

1-اگر آنيتا نميخواست كه در اين ترم مشاورها تدريس ويژه داشته باشن ما با 4 درس هاگوارتز رو اداره خواهيم كرد.چون تجربه بهم ثابت كرده كيفيت بهتر از كميت هست!پس من به گروه مشاورين كلاس دادم نه به آنيتا!

شما داري اشتباه ميكني.شما فك ميكني اول يه كلاسي بوده بعد مشاورها اومدن گرفتنش در حالي كه اول آنيت اين طرح رو مطرح كرده و من به اين گروه كلاس دادم.يعني اينكه من براي مشاورها كلاس اختصاص دادم از روي لطف خودم بوده نه اينكه شما يه منتي هم روي سر من بذاريد و هر موقع خواستيد كنار بكشيد و از اين صحبتا!

پس در اينكه آنيتا و گروه مشاورين به هاگوارتز لطف كردن شكي نيست و خب ازشون تشكر هم ميكنم.

2-اينكه بگيم چون اين گروه به هاگوارتز اين لطف رو كرده هر موقع دلش ميخواد ميتونه كنار بكشه درست نيست.وقتي گروهي مسووليت چيزي رو قبول ميكنه بايد تا آخرش باشه.حالا كه نيست پس حتما اشتباهي بوده كه تو اين گروه رخ داده!

3-گروه مشاورين مدير داره.اگر احساس ميكنيد داره حقتون خورده ميشه ميتونيد به ايشون بگيد تا بياد ازتون دفاع كنه و اينكه من خيلي خوشحال ميشم تعداد كلاس هاي هاگوارتز كمتر بشه.

-----------
چون از اخلاق شما آگاه هستم و ميدونم اين پست من جواب ميدي اين رو ميگم كه من به اين بحث ادامه نميدم.به قولي همينه كه هست.ميخواي بخواه..نميخواي هم خوش اومدي.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲:۲۴ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
در هر صورت اون كلاس بسته ميشه ديگه..چون گويا گروه مشاور هاي ايفاي نقش وقت اداره كردن دو تا كلاس رو ندارن!

ایگور عزیز... مسئله وقت داشتن یا نداشتن مشاورین نیست ... مسئله اینه که مشاورین به عنوان مشاور ایفای نقش انتخاب نشدن که برن کلاس هایی که بدون معلم مونده رو بگیرن.

فکر نکنم یادتون رفته باشه که اگر همون اول هاگوارتز معلم به اندازه کافی داشت هیچ وقت چنین طرحیم نبود ... البته اگر همونجوری که خودتون میگید واقعا اسمش هم طرح باشه ... چون این عملیات بیشتر از اینکه به یک طرح شبیه باشه بخاطر نبود معلم کافی و از روی اجبار به عنوان تنها راه باقی مونده اجرا شده .... یعنی طرحی نیست که شما بخواید کسی رو سرزنش کنید چون اگر از اول این طرحم برگزار نمیشد کلا این کلاسا تشکیل نمیشد (چون معلمی نبود) ....

در مورد اون کلاس مذکورم که علتش مشکل شخصی ایه که برای استاد اون درس پدید اومده و فکر نکنم نسبت دادن این دست حوادث غیرقابل پیشبینی به کل گروه مشاورین کار درستی باشه ... آنیتا هم اگر یه کمکی میکنه برای اینه که کار این کلاس راه بیفته نه اینکه کل مشاورین تصمیم گرفتن که این کلاسو با کمک هم اداره کنن که بعدا به این نتیجه برسن از پسش بر نمیان ! وگرنه اگر قراره با این دید نگاه شه خود آنیتام میتونست بگه به من ارتباطی نداره ... اونوقت نه به مشاورین ربط داشت و هم اینکه خودتون باید به تنهایی یک فکری برای این کلاس میکردید!

وگرنه همونجور که پیوزم گفت تنها کلاسی که قرار بود تدریس گروهی بشه همون کلاس پرواز کوییدیچ بود که منم از معلم هاش بودم و فکر نکنم کلاسش بد اجرا شده باشه ...

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۸ ۱۰:۴۵:۵۵
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۸ ۱۱:۰۲:۱۰

پیام زده شده در: ۲۳:۰۷ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسي نوشته:

نقل قول:
اینطوری ممکنه مستمره دانش آموزی که توی یه کلاس مستمر شرکت کرده و همش 10 گرفته با کسی که یک بار شرکت کرده و 30 گرفته برابر بشه !

اگر فردي چنين كاري بكنه خب به گروهش ضرر ميرسونه و البته به خودش هم سودي نرسونده.چون در واقع اين مستمر ها در واقعا يه كار بيخوده كه واقعا فقط ميخوام به خاطر جذاب شدن هاگوارتز انجامش بدم و خب قهرماني گروه مهمتر از مستمر به نظر ميرسه!

و كسي كه تو همه كلاسها شركت كنه و ده بگيره يعني حضور مستمر داره تو سايت و رول هاي معلم ها رو خونده و شركت كرده ولي اون كه يه جلسه شركت كرده يعني يه روز اومده پست رو خونده و شركت كرده و ديگم سر نزده به اون كلاس!

------------
من حرفي ندارم.ميتونيد جلسه شورا بذاريد و در اين مورد تصميم گيري كنيد و خب نتيجه رو اينجا اعلام كنيد ولي بايد موافق ها و مخالف ها و دليل هاشون رو هم بگيد!

و اينكه اگر اين مستمر رو حذف كرديد يه راه حل بهتر هم پيدا كنيد براي جمع بندي كار دانش آموز در كل ترم و گرنه اينكه فقط اين رو بخوايم برداريم و هيچي جاش نياد به نظرم مناسب نيست!

نظر شورا اگر موارد بالا رو رعايت كرده باشه،هر چي هم كه باشه موافقت ميشه باهاش!

------------
پيوز نوشته:

نقل قول:
فقط میخواستم تذکر بدم اون کلاسی که معلمش متغیره یا به قول شما «تدریس عمومی» بوده همون کلاس پرواز و کوییدیچه که جلسه اولش رو بلیز ، دومیش رو آنیت و دو جلسه اخر رو خودم تدریس کردیم !

اون كه به كنار.سر اين يكي كلاس من با آنيتا صحبت كردم قرار شد كه مسووليتش با خودش باشه و مث پرواز و كوييديچ اداره بشه و هر دفعه هر دفعه هر كي وقت كرد بياد امتياز دهي كنه!

در هر صورت اون كلاس بسته ميشه ديگه..چون گويا گروه مشاور هاي ايفاي نقش وقت اداره كردن دو تا كلاس رو ندارن!با توافق آنيتا اون رو از فردا كه تو تابلوي اعلانات ميزنم تعطيل اعلام ميكنم تا كار دانش آموزا براي آخر ترمي راحتتر هم بشه و هم اينكه از اين بي نظمي در بياييم!

------------
و اينكه من از تمامي گروه ها كمال تشكر رو ميكنم كه واقعا با احترام و آرامش(جز چند مورد كوشولو )ميان اينجا و حرف هاشون رو ميزنن.واقعن من از تمامي گروه ها و دانش آموزان كه چنين برخورد خوبي اين ترم دارن تشكر ميكنم!

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت محترم!

می خواستم بگم که این طرح نمره مستمر به سه دلیل جالب نیست:
1. واقعاً باعث تضییع حق دانش آموزان میشه. ( رجوع شود به دلیل پرسی ویزلی )

2. سه گروه مخالفت خودشون رو با این طرح اعلام کردند! به نظرم بهتره این بحث به شورا منتقل بشه!

3. آیا مدیریت محترم اونقدر وقت داره که بشینه دونه دونه تعداد زیادی از دانش آموزان رو که شرکت کردن حساب کنه ، ببینه چند تا جلسه شرکت کرده و چه امتیازاتی گرفته و در نتیجه نمره مستمر رو بدست بیاره؟

یکم این طرح اغراق آمیز بود! در هر صورت به نظرم بهتره به شورا منتقل بشه تا نظر گروه ها پرسیده بشه.
مرسی

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
در مورد اون درس ها..من اخطار هاي لازم رو به آ‌نيتا مسوول اين طرح درس ها دادم ولي خب مثل اينكه هنوز اين مشكل برطرف نشده.براي اون كلاس ها چون معلم هاش متغير هست امتيازي كم نميكنم.

فقط میخواستم تذکر بدم اون کلاسی که معلمش متغیره یا به قول شما «تدریس عمومی» بوده همون کلاس پرواز و کوییدیچه که جلسه اولش رو بلیز ، دومیش رو آنیت و دو جلسه اخر رو خودم تدریس کردیم !

شاد باشی ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مسئول ِ اینجا کیه ؟!

چی گفتی ؟! که حالا میخوای مستمرا رو کم کنی دیگه ؟! تو خجالت نمیکشی ؟! شرم نمیکنی ؟! حیا نداری ؟!

به نظره من این قانون اصن خوب نیست ! همون کسی هم که بالاخره توی یه جلسه شرکت کرده زحمت کشیده و بالاخره امتیاز گرفته دیگه ! اینطوری ممکنه مستمره دانش آموزی که توی یه کلاس مستمر شرکت کرده و همش 10 گرفته با کسی که یک بار شرکت کرده و 30 گرفته برابر بشه !

هوم نمیدونم ! به نظره من بهتره یه کاری کرد که نه سیخ بسوزه ، نه گوشت

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.