هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۰

یاکسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
از محله ی سارکوزی اینا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 46
آفلاین
اخبار ورزشی

جدال میان دو تیم مدعی بارهاگوارتزلونا و رئال ریدلرید با پیروزی شاگردان پپ دامبلدیولا به پایان رسید.

در این مسابقه ی جذاب و تماشایی شاگردان خوزه ولدمورتینیو با اختلاف دو گل که هردو را سیریوس مسی بلک به ثمر رسانید.لازم به ذکر است سرمربی رئال ریدلرید بدلیل اعتراض به داور از زمین اخراج شد.

بار دیگر سپاهان آزکابان در مقابل صبای هاگزمید حرفی برای گفتن نداشت.
در این مسابقه ی جنگ مآبانه بازهم دو تیم به تساوی رسیدند که در این راستا امیر قلعه مالفویی سرمربی سپاهان آزکابان گفت تیمش دچار طلسم وحشتناکی شده است.
مسئولیت اجرای طلسم را هنوز هیچ گروهی گردن نگرفته است

روزنامه ی پیام امروز تساوی دوباره ی پرسپولیس دره ی گودریک را به تمامی طرفدارانش تسلیت میگوید

ویرایش شده توسط یاکسلی در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۹ ۰:۰۵:۳۳
ویرایش شده توسط یاکسلی در تاریخ ۱۳۹۰/۲/۹ ۰:۰۸:۱۸

مرگ برای یک انسان فرهیخته شروعی دوباره است
آدولف هیتلر
به نقل از آلبوس دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ چهارشنبه ۸ دی ۱۳۸۹

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
جادوگران در هفته ای که گذشت

مسابقات آسیایی جادوگری، گوانگژو (گوانگجو)

در حالی که خیل کاروان های کشور های شرکت کننده وارد گوانگژو شده بودند، وسط راه همه کاروان ها برگشتند و فقط سه کاروان به محل برگزاری رقابت ها رسیده و آماده شروع دور اول بودند.
در دور اول مسابقات انجام شده به شرح زیر است:

لودو بگمن : پینگ پنگ در کنار بید کتک زن
مسئولان مسابقات برای به هیجان آوردن رقابت پینگ پنگ این دوره میز پینگ پنگ را در کنار بیدکتک زن چینی (که احتمالا وارد بر همه ی ورزشهای رزمی چین می باشد) قرار داده اند . لودو و رقیبش باید در کنار این درخت مسابقه بدهند .

سیریوس بلک : کشتی با یک غول غار نشین 5 متری بالغ
به هر حال المپیک آسیایی است و تمام موجودات جادویی مغزدار!! در آن شرکت خواهند کرد . در اولین مسابقه ی کشتی حریف شما طی قرعه یک غول غار نشین بالغ می باشد . امیدوارم در این کشتی موفق باشید .

سرکادوگان : ضربه ی خطرناک
شمامدافع تیم ملی امید ایران هستید . بعد از مدتها تلاش و مبارزه ی سخت تیم شما به مرحله نیمه نهایی رسیده است. بازی در اوج هیجان خودش قرار دارد، تیم شما از نظرامتیاز با تیم رقیب مساوی است. در یکی از صحنه ها حین اینکه شما سعی می کردید یکی از بازدارنده ها را به سمت یکی از بازیکنان حریف منحرف کنید، بازدارنده دیگری به سر شما برخورد میکند و شما بر اثر اصابت ان به سرمبارک دچار اختلال در بینایی می شوید. اما نه داور و نه هم تیمی های شما متوجه آسیب شما نمی شوند و بازی همچنان دنبال می شود...

قسمتی از مسابقه لودو:

نقل قول:
- پینگ پنگ جادویی، لودو بگمن و هری پاتر ملقب به عله ی کله زخمی یا به قولی کبیر، ساعت بیست و دو، ورزشگاه بید کتک زن! - من اعتراض دارم! - اعتراض از طرف کیه؟ کـیــــــه؟ کـــــــــیـــــــــــــــــــــــه؟ - منم جناب سالازار! چرا مسابقه من باید با وبمستر باشه؟ این چه قرعه ایه؟ عله یه بار سیم سرورو تکون بده من پودر میشم که! - اعتراض وارد نیستیه! قرعه کشی عادلانه است و مدارکش هم موجوده.

نقل قول:
- ماشالا لودو! همون تاکتیکایی که گفتم، دو تا دریبل آپرکاپ بزنش بعد زیر یه خمو بگیر فرو کن تو اسپکش اصلنم نگران فورهندش نباش چون با دو تا اسلم دانک خوب بسته میشه حالا برو تو زمین که ببینم چی کارش میکنی

قسمتی از مسابقه سیریوس:

نقل قول:
- به نام خدا. سلام می کنم به شما بینندگان عزیز و ارجمند. آغاز مسابقات کشتی آزاد در ورزشگاه کاماچو گوانگژو. ابتدا دو کشتی گیر رو خدمتتون معرفی می کنم، سیریوس بلک از جمهوری اسلامی ایران با دوبنده ی قرمز، و یک غول غارنشین از انگلستان با دو بنده آبی. اینجا داور سوت آغاز راند دو دقیقه ای اول رو به صدا در میاره.

نقل قول:
ده ثانیه تا پایان بازی. نه هشت هفت... حالا سیریوس زیر یک خم رو میگره تبدیل به دو خم میکنه غول رو بلند می کنه و به زمین میزنه! کمر و شانه های دو بنده آبی به تشک برخورد کرد! و ضربه فنی! ضربه فنی! حالا داور انگار قبول نداره. مربی تیم ایران در حالی که سه ثانیه به پایان بازی مونده اعتراض می کنه و از داورا میخواد که فیلم رو بازبینی کنن

قسمتی از مسابقه سرکادوگان:

نقل قول:
برعكس ايران ، چين در اين چند ساله پيشرفت زيادي كرده بود و قدم گذاشتن درون همچون ورزشگاهي براي ما كه بهترين ورزشگاه كشورمان دروازه هاي مورب داشت افتخار بزرگي محسوب مي شد . با ورود ما ، تماشاچيان چيني با پرتابپوست مواد غذايي و ديگر وسايلي كه دم دستشان بود از ما پذيرايي كرده و فرهنگ خود را حسابي به رخمان كشيدند ؛ شايد بازي با كشور ميزبان در نيمه نهايي برايمان گران تمام مي شد .

نقل قول:
يكي از مهاجمان چيني به طرفم مي آمد . چماغ را آماده كردم تا بازدارنده را به سمتش پرتاب كنم ولي اتفاقي كه افتاد باعث شد گزارشگر ميكروفون را انداخته و جيغ بكشد . تمام تماشاچيان جيغ مي كشيدند و از شدت وحشت ورزشگاه را تخليه مي كردند . شدت ضربه آنقدر محكم بود كه سر ورزشكار چيني را دو نيم كرده بود !!

اما پس از پایان دور اول امتیازات به شرح زیر است:

سرکادوگان:
آگوستوس پای : 28
آنتونین دالاهوف : 26
امتیاز نهایی :27

لودو بگمن :
آگوستوس پای : 28
آنتونین دالاهوف : 28
امتیاز نهایی :28

سیریوس بلک :
آگوستوس پای : 28.5
آنتونین دالاهوف : 28
امتیاز نهایی :28.25

بازگشت پرســـــی ویــــزلــــی

پرسی ویزلی، عضو گروه گریفندور، با پست های غیر قابل شمارش، شخصیتی گولاخ، با تفکرات جدید به سایت بازگشت!
طبق آخرین مدارک موجود در شخصیت خانه سایت، نقاب پرسی ویزلی به تازگی جلا داده شده و به صاحبش بازگشت!

او که فعالیت ها و نظارت ها و ... گسترده ای در سایت داشته، با گامی محکم تر از قبل دوباره بازگشته و قصد دارد سایت را متحول کند!
او همچنین در عرصه سینما، رادیو، تلوزیون و سایر رسانه ها فعالیت های چشم گیری داشته و فیلم های جذاب و بسیار زیادی را به عرصه فرهنگی کشور وارد کرده است. که آخرین فیلم او را می توانید پنج شنبه شب در سینمای هاگزمید مشاهده کنید:
دکه روزنامه فروشی

او همچنین نقد های فراوانی نیز بر فیلم های ساخته شده داشته و کاگردان های زبده ای به جامعه فرهنگی تحویل داده است.
دیروز نیز در هاگزمید جشنی به منظور بازگشت او برپا شده بود و هواداران بسیار زیاد و پرشور او بازگشت او را به او () تبریک گفتند.

ما نیز بازگشت او را به خودش و خودمون تبریک می گوییم.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
آخرین گزارش ریتا اسکیتر از دفتر نخست وزیر مشنگ ها:

ویز ویـــــز ویززززززز، من بال میزدم و به گوشه و کنار اتاق آقای نخست وزیر میرفتم. مدت زیادی بود که خبر خاصی نبود و در نتیجه از بیکاری روی یک تکه شیرینی خامه ای نشسته بودم و آن را لیس میزدم.

ناگهان انسان داخل تابلوی نقاشی اتاق نخست وزیر که مشخص بود در قرن 16 میلادی میزیسته، با صدای بلند شروع به حرف زدن کرد:
_ پیام فوری: به نخست وزیر مشنگ ها: وزیر سحر و جادو تقاضای دیدار با شما را دارند. لطفا هر چه زودتر جواب خود را اعلام کنید.

ولی نخست وزیر مشنگ ها پشت میزش روی صندلی لم داده بود و در حالی که هندزفری داخل گوشش بود، کتابی را مطالعه میکرد.

مجددا انسان داخل تابلوی نقاشی:
_اهِم ... اِهم ... پیام فوری: به نخست وزیر مشنگ ها: وزیر سحر و جادو تقاضای دیدار با شما را دارند. لطفا هر چه زودتر جواب خود را اعلام کنید.

نخست وزیر مشنگ ها:

_ الووووو؟ عموووووو؟ هووووووی! پیشته!!

نخست وزیر مشنگ ها:

نخست وزیر مشنگ ها، هندزفری را از داخل گوشش درآورد و گفت: کیه؟
انسان داخل تابلو: منم!
نخست وزیر: چیزی گفتی؟ یه صدایی شبیه فحش دادن شنیدم!
انسان داخل تابلو: کی؟ من؟ نه بهیچ وجه. من گفتم وزیر سحر و جادو تقاضای دیدار فوری با شما را دارند.

نخست وزیر: نه وقت ندارم.

در همین لحظه آتش شومینه اتاق نخست وزیر، تا ارتفاع زیادی بلند شد و از میان آن ...

شترق!
روفوس اسکریم جیور، وزیر سحر و جادو ظاهر شد.

نخست وزیر: مثلا من جواب منفی دادما!
روفوس اسکریم جیور در حالی که دوده های روی ردایش را می تکاند و کمی تا حدودی می لنگید جلو آمد، با نخست وزیر دست داد و گفت:
_کار فوریه. باید حتما میدیدمتون.

نخست وزیر: هووم، باشه زوریه دیگه. بفرمایید بنشینید. حالا چی شده که یاد ما کردید؟
روفوس: با خبر شدم این شهر شما دچار آلودگی شدید هوا شده.
نخست وزیر: بله درست متوجه شدید. اونم چه آلودگی ای. شهر به حالت نیمه تعطیل در اومده و بیمارستان ها مملو از بیماران قلبی و تنفسی شده.
روفوس: متاسفانه باید بگم بنظرم این یه مورد معمولی نیست و کار مرگخوارهاست.
نخست وزیر: نه بابا وارونگی هوائه.
روفوس: این وارونگی را باحتمال قوی مرگخوارها بوجود آوردن. شما باید اجازه بدید کارآگاه های من داخل شهر بشن و تحقیقات کاملی انجام بدن که در نهایت بنفع شهروندان خودتونه.
نخست وزیر: مرگ خورها؟ همون جادوگرای بدجنس؟
روفوس: مرگخوار! بله همونا! ... این چیه روی کتتون نشسته؟ سوسکه؟
نخست وزیر: چی؟ کی؟ کو؟ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی سووووووکس! سوکس سیاه بالدار!!

نخست وزیر مشنگ ها از روی صندلی به پایین افتاد و منم مجبور شدم بال بزنم و از زیر در اتاق نخست وزیر به بیرون فرار کنم.

پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
پیــــام امروز

آپدیت تصویر در ساعت 6 بعد از ظهر با پیغام اثبات شده در رابطه با رخداد یک بلاک !

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۲۶ ۱۷:۵۸:۳۵

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۹

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۳:۳۷ شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳
از بی شخصیت ها متنفرم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
خبرنگار اعزامی از گروه ضربت

بالاخره سالازار از لاک خود بیرون آمد!

سالازار اسلیترین پس از این که هویت واقعیش توسط همین روزنامه یعنی پیام امروز فاش شد،پس از مدت ها تنهایی تصمیم گرفت از تنهایی در بیاید و قدم به عرصه ی مبارزه بگذارد.

لودو و اظهاراتش برای توجیه خود!

لودو بگمن بعد از اشتباه فجیعی که کردند سعی کردند خودشان را توجیه کنند.ایشان برای توجیه خود چنین گفتند:

نقل قول:
من خبر نداشتم که این گروه به دلیل ورشکستگی در هاگزمید به دیاگون انتقال یافته و در ضمن ما بیکار نیستیم که هر دقیقه اخبار بی ربط این گروه رو دنبال کنیم .

اسکورپیوس پس خواندن این خبر اینگونه اظهار داشتند که:

نقل قول:
ایشون اگه همین شکلی توی بی خبری بمونن یه وقتی می بینن اوباش رو آب برده و آقای لودو رو خواب برده ها!به ایشون بگین از خواب خرگوشی بیدار شن تا بتونن یکم با ما مقابله کنن،البته اگه توانش رو دارن!

کینگزلی زنده است!

اسکورپیوس یعد خواندن این اخبار از شدت عصبانیت به رنگ خون در آمد و گفت:

نقل قول:
آخه چرا دروغ!کینگز سالم و سلامت روی تخته بیمارستانه داره آب پرتغال می خوره اینها می خوابن خواب می بینن مرده میان واسه خودشون اینجا چاپ می کنن پیعام من رو به سالازار برسونین که کینگزلی نمرده،اما وقتشه آماده ی مرگ باشه!

ایشان همین طور که عصبانی بودند مشتی به میکروفون زدند که میکروفون را خراب کرد و ما نتوانستیم با کینگزلی شکلبوت،رییس گروه ضربت،که داشت با ولع آب پرتغال می خورد صحبت کنیم.به خاطر همین مصاحبه رو همین جا به پایان می بریم!

ویرایش شده توسط اسکورپیوس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۲۳ ۲۲:۳۱:۱۰

هلگا معتقد بود ...

[b]« هوش و علم ، [color=990000]شجاعت و غلبه بر ترس[

پیام زده شده در: ۱۹:۴۹ یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۹

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
آغاز مسابقات جادویی

صبح امروز ،وقتی همه خواب بودند، افتتاحیه ی مسابقات جادویی جادوگران در گوانجو ی چین برگزار شد .
این مراسم که با زیباترین حالات و آتش بازی های فراوان آغاز به کار کرد متاسفانه هنوز هیچ شرکت کننده ای ندارد .
مسئولان برگزاری با تعجب بسیار دست به دامن سالازار کبیر شدند و از او خواستند تا راه حلی برای این مشکل پیدا کند .
خوشبختانه وی در پستی از همه ی دوستان و زحمت کشان دعوت کرد تا آزادانه در رشته های ورزشی جادویی مورد علاقه شان شرکت کنند . برای اطلاعات بیشتر به این تاپیکمراجعه فرمایید .
تصویر کوچک شده

بگمن : ما خبر نداشتیم !!

پس از آنکه شکلبوت در مصاحبه ی به خنده افتاد و روانه ی بیمارستان شد صبح امروز در بیمارستان میلاد دار فانی را وداع گفت .
گفتنی است که شکلبوت به خاطر نگفتن اسم صحیح گروهش از سوی معاون گروه مقابلش روانه ی بیمارستان گشت .

خبرنگار سمج ما که بیخیال ماجرا نبود از بگمن پرسید "چرا اسم گروه مقابل را اشتباه گفتید؟"
وی پاسخ داد : من خبر نداشتم که این گروه به دلیل ورشکستگی در هاگزمید به دیاگون انتقال یافته و در ضمن ما بیکار نیستیم که هر دقیقه اخبار بی ربط این گروه رو دنبال کنیم .

قربانت شوم

حدود چند روزی است که مرگ خواران به شکلی عجیب ابتدا به یکدیگر احساس و ابراز عشق و افتخار کرده و سپس به صورت یک عمل عجیب دست از ابراز به یکدیگر برداشته و همگی به لردکبیر افتخار می کنند . معلوم نیست که در خانه ی ریدل چه گذشته که این قدر مرگ خواران لطیف گشته اند .

کافه ی مری لو رفت

در پی اتفاق افتادن موارد عجیب و ضد قانون در کافه ی مری که حتی گفته شده بود که در این کافه جسد هم نگه داری می شود ، سربازان گمنام نیروی ویژه در یک عملیات انتحاری و جان فدایانه ابتدا کافه را شناسایی و بعد محاصره و در آخر با دستگیری مری کافه را پلمپ کردند .
مری در حالی که دستبند به دست داخل ون مشکی رنگ جادویی نیروی ویژه می رفت گفت :
- من تا 24 ساعت آزاد می شوم و همگی می توانید دوباره به کافه بیایید .

و در آخر آب و هوا

تهران : 24 درجه
هاگزمید : 10- درجه
دیاگون : 50 درجه
هاگوارتز : 11 درجه

هوا در این نواحی جوی ناپایدار و همراه با بارش مرگ خواران می باشد .

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۹

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۳:۳۷ شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳
از بی شخصیت ها متنفرم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
خبرنگار اعزامی از گروه ضربت

بگمن و صحبت های کورکورانه اش!

بگمن هنوز گروه مقابل خود را نشناخته،برایش شاخ و شانه می کشد.به گفته ی او:

نقل قول:
در پی مشاهده فعالیت های اخیر گروه ضربت هاگزمید اوباشی ها هم بیکار نشسته و قصد دارند دور جدیدی از اغتشاشات را در هاگزمید آغاز کنند.

کینگزلی بعد از خواندن این خبر از خنده روده بر شد و مجبور شدیم برای جراحی روده او را به بیمارستان ببریم درحالی که داشت با برانکارد منتقل می شد اظهار داشت:ایشون هنوز اسم گروه ما رو نمی دونه به اطلاع ایشون برسونین گروه ما نامش گروه ضربت دیاگون است.نه گروه ضربت هاگزمید.

سالازار اسلیترین شخصی با جنسیت نا معلوم!

سالازار اسلیترین تا دیروز که عکسش فقط از صورتش در میان مردم پخش شده بود و شباهتش با سگ های تریلر کشف شده بود،اکنون مشخص شده یک کله ی مردانه تنها دارد و بدن آن تماما زنانه است.در پی پخش این عکس سالازار از فرط خجالت در جایی کز کرده و بیرون نمی آید.

از سیاهی بدم نمی آید اما رهبران سیاهی باید سیاه باشند نه صورتی راه راه!

بعد از نشر خبر،اسکورپیوس مالفوی به پیش خبرنگار ما آمد و به او حمله ور شد و گفت:هوووووووووووووووی مرتیکه این خزعبلات رو اگه یه بار دیگه به چاپ برسونی سیاهی واقعی رو نشونت می دم!

خبرنگار که از ترس در شلوارش خرابکاری کرد گفت:ببخشید قربان!

اسکورپیوس نیز او را ول کرد و گفت:ببین من از سیاهی بدم نمی آید اما رهبران گروه که خودشون رو سیاه می نامند باید سیاه باشند نه صورتی راه راه!حالا برو خونه خودت رو تمیز بشور و بدون با وجود ما در امنیت کاملی!

هلگا معتقد بود ...

[b]« هوش و علم ، [color=990000]شجاعت و غلبه بر ترس[

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
پیام امروز امروز - نسخه عصر
به همراه پوستر تمام رنگی سالازار کبیر اثری از خودش!

اخبار متفرقه از دنیای جادوگری:

در پی مشاهده فعالیت های اخیر گروه ضربت هاگزمید اوباشی ها هم بیکار نشسته و قصد دارند دور جدیدی از اغتشاشات را در هاگزمید آغاز کنند.
کینگزلی شکلبولت پس از شنیدن این خبر گفت: آن ها عددی نیستند. ما از همین الان به اهالی هاگزمید قول میدهیم هیچ خطری آن ها را تهدید نخواهد کرد و اوباشی ها به سرعت دستگیر خواهند شد.
اما از آنسو لودو بگمن معاون اوباش هم به خبرنگار ما گفت: ما قصد داریم با تمام قوا به عرصه بازگردیم و گروه ضربت مانعی کوچک هم حساب نمیشود. البته من و سالی جون از قبل هم قصد داشتیم دوباره اغتشاشات رو آغاز کنیم و این قرتی بازی های کینگزلی هیچ تاثیری نداشت! در کل من به مردم هاگزمید مژده میدم که میتونن به زودی سر بریده نزدیک ترین کسانشون رو روی تختشون ببینن!

خبر دیگر این که فرزندی جدید از خاندان مالفوی ها قدم به عرصه جادوگری گذاشته و نکته جالب این که بر خلاف خاندانش خیلی تمایلی به سیاهی از خود نشان نداده و همان ابتدای امر هم عضو گروه ضربت به فرماندهی کینگزلی شکلبولت گشته.

خبر دریگر این که لرد ولدمورت در آخرین اظهاراتش از مرگخواران خود اظهار رضایت کرده و گفته: ما اکنون در دوران اوج میباشیم و ارتش سیاهی آماده نابودی تمام سفیدی های جهان است.
وی در پاسخ به این که بعضی مرگخوار ها اخیرا فعالیتی نداشته اند گفت: ما آنقدر ارتش قدرتمندی داشته باشیم که اگر چند نفر بی کفایتی کنند دچار مشکل نشویم اما در هر حال ارباب اگر ادامه این عدم حضور را ببیند ممکن است این ها را به بدترین شکل تنبیه کند.

در پایان میتوانید پوستری رنگی از آخرین اثر هنری سالازار را ببینید که عکس خودش را کشیدیه!

تصویر کوچک شده

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پیام امروز، نسخه خاکستری.
* وقت و حوصله نداشتم چاپ شده بدم خدمتتون مثه قدیم تا در حین نوشیدن قهوه فلسفی خویش مطالعه فرمایید. شرمنده

شبکه ایادی

پایگاه بسیار مخوفی در زیر زمین های وزارت سحر و جادو به نام "شبکه ایادی " تاسیس شده است. هدف از ایجاد این پایگاه افشاگری های بسیار حرفه ای در مورد تمامی افراد حضور داشته در وزارت سحر و جادو از نخست تا به حال می باشد. این شبکه کار خود را با شعار به امید آنکه تمامی گروگانها آزاد شوند آغاز نمود و به مدیریت و سرپرستی شخص مخوفی به نام ایادی اداره خواهد شد.

این شبکه همچنین طی اطلاعیه ای که برای روزنامه پیام امروز ارسال کرده است، اعلام نمود: جادوگرانی که تمایل به همکاری در سمت دستیار ایادی را دارند می توانند به شخص مری فریز باود جغد ارسال نماید و تمایل خود را برای تصاحب این عنوان اعلام نمایند.

جنبشی سیاه، اما ناپایدار

دیروز مرگخواری به نام ارنی مک میلان اقدام به تاسیس دفتر مرکزی جنبش سیاه در کوچه دیاگون کرد. وی هدف از این جنبش را در ابتدا تحریم انتخابات دروغین وزارت سحر و جادو اعلام کرد و حتی در این دفتر اقدام به عضو گیری نمود. اما به سرعت موضع خود را تغییر داد و مسیر حمایت از یکی از کاندیدای انتخابات وزارت سحر و جادو را پیش گرفت. اطلاعیه آخر رهبر این جنش به شرح زیر است:

نقل قول:

با سلام
با توجه به مخالفت دوستان با تحریم انتخابات
جنبش سیاه تصمیم به حمایت از یک کاندیدای وزارت سحر و جادو گرفت.
و او کسی نیست جز:
کینگزلی شکلبوت
-----------------------------------------------------
فرم عضویت:
1. نام کامل:
2. آیا شما از تمام دستورات کینگزلی اطاعت میکنید؟
3. آیا در صورت تقلب در انتخابات برای حمایت از کینگزلی شکلبوت به تظاهرات می آیید؟
4. 125*453=؟
5. من رو چند تا دوست داری؟

در خانه شماره دوازده گریمولد چه می گذرد؟

بنا بر گزارش ها، یکی از هورکراکسهای لرد سیاه(یک آینه قدیمی)توسط یک دستفروش ماگل به محفل ققنوس فروخته شده است. سه مرگخوار(لینی،لودو و روفوس) ماموریت دارند به محفل بروند و آینه رو پیدا کنند و برای لرد سیاه ببرند.مالی ویزلی، آنها را با سه کارگری که برای امور خدماتی خواسته شده بودند اشتباه میگیرد و مرگخواران وارد خونه میشوند.
سه مرگخوار در حین انجام دستورات محفلی ها به دنبال آینه میگردند.تنها راه تشخیص هورکراکس آن است که سعی کنند با جادو نابودش کنند.اگر از بین رفت یعنی چیزی نیست که آنها دنبالش هستند.
مرگخوارا با پیدا کردن نامه ای که آلبوس دامبلدور برای جیمز نوشته متوجه میشوند که آینه مورد نظرشان در اتاق دامبلدور است و به بهانه لوله کشی وارد اتاق دامبلدور میشوند و یک آینه پیدا میکنند... (مرگخواران، محفلی ها، وارد شوید)

گفتگوی تمدن های جادویی و ماگلی

عکس

دابی (جن خانگی آزاد) که وی را روزی به عنوان خادم خاندان مالفوی می شناختیم، امروز در سمت رئیس موقت سازمان گفتگوی تمدن های جادویی دست به اقدامات مهم و بزرگی در عرصه بین الملل و ماگلی زده است. وی دیروز سفری به روسیه داشت و علاوه بر گفتگو با وزیر سحر و جادوی این کشور، به دیدار ولادمیر پوتین، رئیس جمهور سابق این کشور نیز رفت. در این دیدار بر بهبود و گسترش روابط عالم جادو و ماگل تاکید شد و توافق نامه هایی نیز در راستای فرو ریختن حصارهای دو عالم جادو و ماگل به امضا رسید. دابی در رابطه با این دیدار به خبرنگار مجله در دفتر مرکزی روسیه چنین گفت:

" دابی امیدوار است تا بتواند با یاری ماگل های غربی و شرقی دیوار تبعیض میان ماگل و جادوگر را فروریزد. هدف آن است که هم جادوگران از تکنولوژی ماگل ها بهره بگیرند و هم ماگل ها حق ورود و استفاده از عالم جادوگرها را داشته باشند "

به دنبال انتشار این خبر، صدها تن در برابر دروازه منوی مدیریت دست به راهپیمایی و اعتراض زدند و به جای گسترش این روابط، خواهان افزایش اصلاح نژاد و خون اصیل شدند. این جماعت که به رهبری حامیان اصالت(لرد سیاه و سالی اسلی) دست به راهپیمایی زده بودند، با گاز پیاز و سیم سرورهای داغ حضرت عله و مدیران پراکنده شدند.

خاطرات آزکابان : بطری نوشابه

مرحوم سیریوس بلک، از زندانیان سابق آزکابان در دفترچه خاطراتش درباره ی شکنجه و حقارت های آزکابان چنین می نویسد:

" بطری نوشابه "

روزی در لابی بند نشسته بودیم، با مشت عباس و خلاصه بقیه اوباش قمار میکردیم. یهو دوتا دمنتور اومدن بالا سرمون. منو کشون کشون بردن انفرادی. خودشون هم اومدن داخل. من نشستم روی زمین. گفتم الان دیگه من بوس میکنن بی ناموسا. از لای شنل های مواج شون دوتا بطری کوکا ویزارد در آوردن و سر کشیدن. بعدش دو تا بطری رو گذاشتن روی زمین، درست جلوی من. گفتن: غیب شون کن. گفتم: خر مغزا، خدا عقلتون بده، با چوبدستی بابام غیب شون کنم؟! گفتن که: نه. با بدنت غیب شون کن. منم از شما چه پنهون از ترس بوسه آبدارشون، از طریق هر سوراخ و دریچه بدنم بطری نوشابه ها رو غیب کردم. این بود خاطره شکنجه و تجاوزهای آزکابان در آن وزارت جنایت کار.

هاگوارتز در مسیر سقوط

پس انتشار خبر پر سر و صدای حراج تابلوهای هاگوارتز جهت تامین مخارج و بودجه این مدرسه، این بار خبری مبنی بر اجاره دادن نیمی از قلعه هاگوارتز به جادوگران مهاجر افغانی منتشر شده است. مدیریت هاگوارتر، استرجس پادمور ابتدا در برنامه زنده جادوگر TV این خبر را تکذیب کرد اما دیروز پس از انتشار تعدادی عکس مجبور به تایید این خبر در برابر خبرنگار مجله شد.

اعلام شده است که مدیر هاگوارتز در راستای تامین بودجه دست به این اقدام زده است. همچنین پیش بینی می شود در ترم های آینده شهریه ثبت نام در هاگوارتز تا ترمی هزار گالیون نیز صعود نماید. جادوگران مهاجر افغانی به جهت تورم بالا قادر به تهیه مسکن در هاگزمید نشدند، بنابراین به قلعه هاگوارتز و اجاره های ارزان آن روی آوردند. این موضوع مشکلات روحی – اخلاقی – فرهنگی – آسلاماتیک زیادی را برای دانش آموزان هاگوارتز پدید آورده است. تا جایی که گفته می شود خوابگاه های اسلیترین و راونکلاو یکی شده است و همینطور تخت خواب های دختران و پسران و همچنین سرویس های مرلینگاه و حمام ها. در این رابطه نیز اخیرا آمار بارداری های دانش آموزان هاگوارتز نسبت به ترم گذشته، 30 درصد افزایش یافته است.

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۲۱ ۱۹:۵۶:۴۳
ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۲۲ ۱۴:۱۸:۰۲

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوباره شروع شد.

پیــــــام امروز

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.