هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۰:۴۳ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام خدمت وب مستر بزرگ جناب علي نيلي ملقب به عله کپي رايت ,دارنده نشانه هايي از يک اتشفشان مغرور,دارنده ي شناسه ي هري پاتر پسري که زنده ماند تا در کلاس هاي خصوصي البوس دامبلدور(صادره از قزوين) شرکت کند.

در دو روزه گذشته من هر وقت میخوام لاگین کنم باید حتما واژه رمز جدید بگیرم تا بتونم بیام.

بعد اینکه هی مینوسیه از ورود شما مچکرییم هری پاتر از ورود شما مچکریم کوییریل - از ورو شما مچکریم راجر دیویس.باب این مدیرا همه خزن! اصل بارون هست که متاسفانه تا حالا نزده مچکریم

مدیر اصلی سایت زوپس نمی تونه این مشکل رو حل کنه؟!

یه سوال برام به وجود اومد.

شما، جناب علي نيلي ملقب به عله کپي رايت ,دارنده نشانه هايي از يک اتشفشان مغرور,دارنده ي شناسه ي هري پاتر پسري که زنده ماند تا در کلاس هاي خصوصي البوس دامبلدور(صادره از قزوين) شرکت کند به چی مگی منطقی؟

به زور مدیرا یا حرف این همه کاربر؟

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۱:۰۰:۴۲

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۰:۴۲ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

میلاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۴۹ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 15
آفلاین
الان كه شبه اما چند ساعت ديگه كه آفتاب در بياد ميتونم ادعا كنم شما در نهايت پستي و رزالت(خدايي خز شد ) حرف خودتو توي روز روشن انكار ميكني.

نقل قول دقيق از جمله دلايل شما براي بلاك آرشام:
نقل قول:
1. اشتباه مدیر در بستن فرد
2. اشتباه در نبستن بقیه
3. معذرت خواهی و عدم تکرار فرد بسته شده

ویرایش شده توسط وینسنت کراب در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۰:۴۶:۳۴

dont pick on me

پیام زده شده در: ۰:۲۳ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
من هرگز نگفتم مدیر سایت اشتباه کرده
من گفتم اگر اشتباه کرد ه باشه برخورد خواهیم کرد.
شما جملات من رو دقیق نقل قول کنید.
بارون نوشته بود که شناسه آرشام تا سه روز بلاک خواهد بود هرگز نوشته نشده بود بعد از سه روز باز میشه نقل قول کنید لطفا
نقل قول:

ببخشید بارون خون آلود به دلیل اینکه کمتر به سایت سر میزنه با چنین قوانین داخلی به خوبی آشنا نیستند و یا شاید هم من اشتباه میکنم و مخصوصا چنین چیزی نوشته اند.چون ایشان نوشته اند فعلا بستس و تضمینی نکردند که بعد از سه روز باز بشه.

و بارون خون آلود نوشته:
نقل قول:

سر بارون خون آلود: اوکی فعلا که شناست تا سه روز بستست!!میتونی لگ اوت نکنی تا تو سایت بمونی!!

قطعا شناسه بسته نمیشه تا در حین بسته بودن طرف بیاد لیچار ببنده به مدیریت سایت و سر سه روز به جای معذرت خواهی فک کنه مدیر نوکر باز کردن و بستن شناسشه

شما قبول دارید آرشام و سایرین با پستی و رزالت و دروغ گویی تمام گفتن مدیر آرشام رو به دلیل نوشتنش در نحوه بلاک کرده یا نه؟ و قبول دارید مدیران باید با کاربران خاطی برخورد کنند یا نه

در این مورد جو سازی شدیدی انجام شد و مدیریت به شدت با جو سازی برخورد میکنه و شناسه هر کسی و هر عضوی که باشه صد یا هزار نفر هم باشند بسته خواهند شد دانه به دانه.
زیرا در غیر این صورت وجود این سایت بی معناست.

شما موقع ثبت نام در سایت این رو تیک زدید.

نقل قول:

بی تردید این امکان برای مدیران سایت نیست که متن تمامی پیام ها را بازرسی کرده و به سرعت و آسانی پیام های بی مورد را پاک کنند، مسئولیت متن پیام ها با فرستندگان آنهاست و هیچ مسئولیتی بر گردن مدیران سایت نیست.
سایت jadoogaran.org توسط مدیران آن اداره می شود و حق تمام کاربران سایت است که از آن استفاده کنند. این سایت مکانی است برای همه هری پاتریست ها که می‌خواهند افکار و اطلاعات خود را به دوستانشان انتقال دهند. بی شک هرگونه تلاش برای مشکل آفرینی در کار سایت و اختلال در کار مدیران آن ضرر به کاربران سایت است،از این رو مدیران سایت خود را مجاز به هر گونه برخورد با این قبیل افراد می دانند.

و این جملات برای قشنگی و پر کردن صفحه ثبت نام نوشته نشده.
و عدم توجه به حرف مدیر که داره منطقی میگه در چت باکس چیزی ننویس اخلال در کار مدیرانه

بسته شدن شناسه پرسی ویزلی ارتباطی به این قضیه نداره و در دست بررسیه

من خیلی متاسفم که شناسه ماندانگاس و سایرین هم بسته شده ولی متاسفانه هر شناسه ای که توسط شناسه بسته شده مورد استفاده قرار بگیره بسته خواهد شد.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۰:۲۲ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۶:۵۸ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از مدرسه دورمشترانگ (بلغارستان)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 509
آفلاین
خب اول اینکه سلام

دوم اینکه نمیخواستم اینجا چیزی بنویسم اما دیگه واقعاً شورشو در آورده اید

جناب مدیران عزیز اینجا چه خبره؟ چرا همه یکی یکی بلاک میشن
مگه نه اینه که اینجا یک سایت واسه تفریحه
نمیدونم میخوایین با این کاراتون چی رو ثابت کنید اما اینو میدونم اخرش میگین به تو مربوط نیست. من نظر خودمو میدم و میگم با این کار بچه گانتون کاملاً مخالفم. یعنی چی هرکی یه چی گفت زرتی شناسه شما بلاک شد خب مستقیم حق عضویت رو بردارین که هیچکی عضو نشه
اینو میگم من به شخصه از پرسی ، دانگ ، آرشام و هرکسی که بلاک شده کاملاً دفاع میکنم و بهتره از این کارتون دست بردارید. ببینین اینجا جای تفریحه نه دعوا نمیدونم شما فکر میکنید اینجا چه خبره

اینم بگم من هرکسی از دوستان اگر بخواد و شناسه منو قابل بدونه میتونه پست بزنه

گرچه میدونم ما هم مثل بقیه بلاک میشیم. اما این حرفها واقعیته

کاشکی یه روز باهم سوار قایق می شدیم
دور از نگاه ادما هردوتا عاشق میشدیم

پیام زده شده در: ۰:۰۸ جمعه ۷ دی ۱۳۸۶

میلاد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۴۹ دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 15
آفلاین
در ابتدا من هرگونه آرشام بودن را تكذيب ميكنم.

همانا منطق چيز خوبيه و ما آن را دوست ميداريم ...

شما خيلي قشنگ با كلمات بازي ميكني و من كلا نميدونم اين بازي كردنو از كجا ياد گرفتي.

شناسه آرشام به دليل ادامه دادن بحث در چت باكس به مدت سه روز بسته شد. در طي اين مدت كوچكترين اقدامي از طرف ما صورت نگرفت و به جز چند پيام در چت باكس بحث ديگه اي پيرامون اين موضوع نشد.

بعد از سه روز كه ما پيگير قضايا براي باز شدن شناسه آرشام شديم با رفتار شرم اور و بسيار غير منطقي مديريت مواجه شديم.

دقت كنيد كه در ابتدا آرشام دخالتي نكرد و بحث به شيوه معمول ادامه پيدا كرد اما هر چي بحث چلو ميرفت تضاد توي پستهاي شما بيشتر خودشو نشون ميداد و همين باعث شد مسوت بياد و از خودش دفاع كنه.

عله ي عزيز منم زيركي شما رو تصديق ميكنم اما نه براي اينكه گفتي صبر كنيد تا خود بارون بياد بلكه براي اينكه خيلي خوب بلدي با كلمات بازي كني و جملاتو به نفع خودت تغيير بدي.

شما دليل اوردي كه بارون از قوانين اطلاع نداشته براي همين اون حرفو( بلاك به مدت 3 روز) توي چت باكس زده اما هيچ وقت جواب اين سوالو ندادي كه كسي كه با قوانين آشنا نيست چرا مدير سايته؟!

شما خودت توي دلايل اين بلاك حرف از اشتباه مديريت زده بودي ولي حالا در پست بالا در كمال رزالت حرف خودتو تكذيب ميكني.

در كل در طول مدتي كه توي اين سايت بودم با مسايل زيادي مواجه شدم كه مديرا باهاش شخصي برخورد كردن و اگه علاقه داشته باشي حاظرم با مدرك و سند مثال بزنم.

ارسال شده به وسيله گراوپي

ویرایش شده توسط وینسنت کراب در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۰:۱۱:۵۲
ویرایش شده توسط وینسنت کراب در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۰:۱۴:۱۲

dont pick on me

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
معلومه اینجا چه خبره؟ کاربرها یکی یکی دارند بلاک میشند. اون از آرشام و پرسی اینم از ماندانگاس. تا همین جا هم خیلی جلوی خودمو گرفتم ولی این آخریه دیگه آخر نامردی بود. بعد از تمام زحماتی که دانگ کشید این جوابش بود؟ هر اتفاقی هم که افتاده نباید اینجوری می کردید. این کارتون نهایت بی انصافی بود. نهایت قدر نشناسی بود. اگر دانگ نبود من و خیلی های دیگه الان اینجا نبودیم. هیچ وقت کمک هاش و زحماتی که برای هافلپاف و سایت کشید از یادم نمیره اونوقت شما...
اصلا بیاید یه کاری بکنید می خواید منو هم بلاک کنید. برای چی؟ برای اینکه از دوستم دفاع کردم. حرف دلمو زدم. مطمئن باشید اگه موقعیتش پیش بیاد شناسمو هم بهش میدم.
واقعا این کارها برای چیه؟ مگه هدف این سایت جز دوستی و دور هم جمع شدن و با هم کار کردن چیز دیگه ایه؟ این طور که داره پیش میره به نظر میرسه تا سر ماه بیست نفر دیگه هم بلاک شدن. یک چیزو مطمئن باشید من و خیلی های دیگه برای بازگشت دانگ هر کاری لازم باشه می کنیم.اون که خودش داشت میرفت شماها استعفاشو قبول نکردید. می خواستید این بلا رو سرش بیارید؟ می خواستید نگهش دارید و اینجوری بیرونش کنید. واقعا متاسفم. برای تمام کسایی که پشت این قضیه هستن. تمام کسایی که دارند از این ماجرا سود می برند. سزاشو می بینند. مطمئن باشند.
علی نیلی عزیز یک چیزو میدونستی؟ تازگی ها پشت پرده داره یک اتفاقاتی میفته که جز ضرر هیچی نداره. تا بدتر از این نشده جلوشو بگیر. نزار که فکر و عقیده ی ما نسبت به جادوگران عوض بشه. نزار که افراد سودجو سایت رو خراب کنند.
بله شما درست میگید. هر کس که شناسشو به کسی دیگه بده باید بلاک بشه ولی بهتر نیست در این وضعیت یه سیاست دیگه به کار ببرید تا افرادی مثل ماندانگاس ضرر نبینند؟ من نمیدونم که آرشام و خیلی های دیگه چیکار کردند ولی یک چیزی رو خوب میدونم. این حق دانگ نبود. این جواب زحمت های ماندانگاس نبود.

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۶ ۲۳:۵۵:۲۹
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۷ ۰:۰۴:۴۵

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوست عزیز همونطور که گفتم من جوابی به آرشام نخواهم مطالب پایین بسط و گسترش دلیل بلاک شدن ایشان و سایر شناسه هاست
هر کس توانست جوابی به مطالب و دلایل پایین بدهد مدیران قطعا به حرف وی توجه خواهند کرد و تمام شناسه ها باز خواهند شد.
همون اول گفتم اگر مدیر اشتباه کرده بود ما حتما برخورد میکردیم.

آراشم توسط مدیر بلاک شد
بعد امد و با نهایت رزالت و بی شرمی به دروغ گفت مدیر اون رو به دلیل پست هایی که در نحوه زده بودی بلاک کرده و 15 نفر دیگه رو بلاک نکرده که قطعا اگر اینطور بود مدیر مسوول بود.
ولی من با تیز هوشی گفتم باید منتظر مدیری که بلاک کرده شد.
در نتیجه وقتی مدیر اومد بیان کرد که آراشم در چت باکس بعد از چندین بار اخطار مدیر به نوشتن ادامه داده و بلاک شده.
مدیر به دلیل جلوگیری از دعوا دستور به توقف ارسال پیام در چت باکس داده آیا این کار غلطی بوده؟
وقتی مدیر چندین بار تذکر و اخطار میده که نباید در چت باکس بنویسید و باز هم فردی مینویسید مدیر هیچ چاره دیگری و هیچ ابزار دیگری برای جلوگیری از نوشتن وی غیر از بستن شناسه ندارد. در نتیجه آیا این کار غلط بوده است؟
در نتیجه حضور مدیر در سایت یا عدم حضور وی چه شش ماه چه شش سال هیچ ارتباطی به کاربران ندارد. و کاربر مورد نظر باید در مورد رفتار انجام شده مدیر نظر داده و اعتراض کند

فرد بسته شده بعد از سه روز بدون اینکه ابدا احساس ندامت یا تاسف کنند با لحنی قلدر مابانه و بسیار بی تربیت آمده اند و انتظار دارند مدیر سایت فورا شناسه را باز کرده و از ایشان عذر خواهی نیز بکند. ایا چنین کاری در جایی سابقه دارد؟

ایشان با شناسه سایر افراد پست زده اند در صورتی که متن قانون سایت است که استفاده از شناسه سایر افراد غیر قانونی است و فرد بلاک شده حق حضور در سایت را ندارد.

تکرار میکنم هر جواب منطقی به مطالب بالا به شدت استقبال خواهد شد.

نقل قول:

برای اولين بار تهديد کردم....حالا ميتوني داد و فرياد بکني و اتشفشان بازي در بياري که ارشام تهديد کرد.

هیچ کاری ازت ساخته نیست. داد و فریاد نکن.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ پنجشنبه ۶ دی ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
نقل قول:
متاسفانه همانطور که قبلا گفتم تمام شناسه هایی که توسط شناسه بسته شده استفاده بشن بلاک خواهند شد. الان که 6 شناسه هستند اگر شصت یا ششصد هم بشه همینطور دانه به دانه بلاک خواهند شد.در صورتیکه مقام مدیریت سایت زیر سوال بره در واقع هیچ چیزی باقی نمیمونه

آرشام شما به اخطار مدیر توجه نکردی اونم در دو مرتبه و بلاک شدی و سپس به جای اینکه به این تصمیم گردن بزاری شروع به قلدری و گردن کشی کردی و حالا هم با شناسه های بقیه این کارو میکنی.

کسی از مدیران بستن شناسه ها رو با رضایت شخصی انجام نمیده بلکه هیچ چاره ای جز بستن نیست.
این آخرین صحبت من با شماست. قاعدتا شما باید بپذیری که از سایت اخراج شدی. در هر حال چه بپذیری چه نپذیری یا هر کار دیگه ای که بکنی وضعیت همینطور خواهد بود و تغییری در خط مشی انجام نخواهد شد.

هوم....سلام...من مجددا آرشامم
هري جان....اول اينکه وقتي در فروم صحبت ميکنيد از بالا بردن صدا خودداري کنيد...دستتون رو هم بندازيد.

من کلي دليل منطقي اوردم که شما اشتباه کرديد....جوابي نداشتيد بديد و الان هم داريد نداشتن جواب خودتون رو در پشت عربده ها پنهان ميکنيد....ملت ميبينند که مديران اين سايت چقدر بي منطقند و در تفکرشون پيرامون ادامه ي فعاليت در سايت تجديد نظر ميکنند.

عزيز من..کاري نکن که شناسه ها رو به رول بکشم....و مجبورتون کنم که شبانه روز در سايت آن باشيد تا پست ها را پاک کنيد....براي اولين بار تهديد کردم....حالا ميتوني داد و فرياد بکني و اتشفشان بازي در بياري که ارشام تهديد کرد.

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ چهارشنبه ۵ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام

پیشنهاد: به نظر من یک سری بحث هایی که در مورد "نقد کردن" میشه رو جدی بگیریم...نه اینکه کشش بدیم بلکه جدی بگیریم!

از نظر من بهتره که قوانینی هر چند ابتدایی برای نقد کردن جزو قوانین اصلی سایت نوشته بشه چون مسئله ی مهمیه...یعنی بهتره تو قوانین ایفای نقش نوشته بشه...

در ضمن یه خواهش دارم و اونم اینه که نظرسنجی های صفحه ی اول سایت(مثل آخرین نظرسنجی که در مورد سن اعضای سایت بود) رو تعدادشو بیشتر بکنید...یعنی مدت نظرسنجی رو که یه کم کوتاه تر بکنید و نظرسنجی های جدید و جدیدتر بذارید...یا اینکه اگر میخواید نظرسنجی صفحه ی اول سایت یه مدت بمونه حداقل نظرسنجی های مختلف و جالب و جدیدی توی قسمت نظرسنجی سایت بذارید چون کلا نظرسنجی توی جادوگران خیلی جواب میده و جالبه...

-----------------------------------------------------------

به فرهاد:

ببین متاسفانه با من برخورد بدی شده ولی من آدمی نیستم که بدی رو با بدی جواب بدم. بدی از طرف شما یا دوستای صمیمی دیگم توی سایت آکادمی نبوده...توسط چند تا از بچه هایی که باهات دوست هستن انجام شده که باعث شد به کلی نظر من در مورد اون سایت عوض بشه...

و متاسفانه در این اوضاع و احوال این بحث هایی که کردی یه کم منو عصبانی کرد.

اتفاقا همین چند روز پیش تو مجله ی همشهری جوان یه ستون خوندم معرفی سایت آکادمی فانتزی بود و مطلب رو هم کامل خوندم و خیلی هم خوشحال شدم از کلیت کار و اینکه به فانتزی اهمیت بیشتری داره داده میشه ولی وقتی این برخوردها رو میبینم واقعاً شوکه میشم!

من فکر میکنم بعضی از اعضای اونجا خودبزرگ بینی و خودخواهی رو سر لوحه ی کارشون قرار دادن و فکر میکنم بهتره اینو بهشون بگی که فکر نکنن کارِ شاقی داره اونجا انجام میگیره...
اینکه هری پاتر رو همه سنی میخونن و نوع نوشته ی کتاب برای نوجوانانه دلیل نمیشه که....اصلا من چرا دارم اینارو میگم؟....موقع بیرون اومدن کتاب هفتم یادته؟...حتی سایت آکادمی هم به این شاهکار ادبی(شاهکار ادبی معاصر...خیلیه ها!) توجه خاصی نشون داد و ترجمه فصل به فصلش توسط یکی از دوستای خودمون انجام گرفت، پس کم لطفی نسبت به این داستان و قهرمانش برای چیه؟

از نظر من قدرت و طرفدارهای زیاد هری پاتر بعضی هارو داره خفه میکنه!!...و من به جای اینکه جواب بدی رو با بدی بدم، میام اینجا در یک سایت هری پاتر با تو بحث میکنم تا متوجهت کنم که چه کسایی دور و برت هستن...

میترسم تو هم مثل اونا از دوستای هری پاتریت دور بشی...اصل حرف من همین یه جمله بود ولی میدونم که توجه نخواهی کرد.

در مورد خنجر زدن و این حرفا هم باید بگم که خودت واژه ی "خنجر زدن از پشت" رو توی چت باکس به من گفتی و منم جواب دادم که من نه این کارو کردم و نه قصد دارم بکنم قصد بدی از حرفم نداشتم.

نقل قول:
نه من نمی‌دونستم میلاد جان مشکل داری و "حالت بهم می‌خوره" همین الان فهمیدم. در ضمن اگه حالت هم به هم می‌خوره من دارم با مدیران صحبت می‌کنم گوشه‌ی اسم تو چیزی ننوشته و فک نکنم لازم باشه بیایی از علاقه‌ی سرشارت و احساس تهوعت به آکادمی فانتزی چیزی بگی. شاید یه جور احساس ملی‌گرایی جادوگرانی‌ای یا چیزیه! لابد من الان در نقش دشمن خارجی ظاهر شدم و حس آرمانی ِ همبستگی بین اعضای جادوگران رو تقویت کردم! می‌گم که من اصولاً آدم مثبتیم!

نه منظورم یه چنین چیزی نبود فقط شاید چون اسمتو توی مجله ی همشهری جوان در کنار اسم اون سایت دیدم یک مقدار احساس کردم که میخوای با مخالفتت با سایت مسائل دیگه ای از این قبیل رو هم پیش بکشی...

کلا گفتم که منظور کلی داستان همون جمله ای بود که بالاتر گفتم

من صحبت در این مورد زیاد دارم که بهتره بعداً یا هیچ وقت با هم در موردش صحبت کنیم چون من هم خیلی مشکلات با بقیه دارم...با مدیریت یا با اعضا یا هر کس دیگه ای...مشکلات زیاده...منم قصدم چیز خاصی نبود فقط دارم باهات بحث میکنم...حالا بعدش گفتگو هم میکنیم!(تصویر کوچک شده)

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۵ ۲۳:۰۴:۲۲

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ چهارشنبه ۵ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
متاسفانه همانطور که قبلا گفتم تمام شناسه هایی که توسط شناسه بسته شده استفاده بشن بلاک خواهند شد. الان که 6 شناسه هستند اگر شصت یا ششصد هم بشه همینطور دانه به دانه بلاک خواهند شد.
در صورتیکه مقام مدیریت سایت زیر سوال بره در واقع هیچ چیزی باقی نمیمونه

آرشام شما به اخطار مدیر توجه نکردی اونم در دو مرتبه و بلاک شدی و سپس به جای اینکه به این تصمیم گردن بزاری شروع به قلدری و گردن کشی کردی و حالا هم با شناسه های بقیه این کارو میکنی.

کسی از مدیران بستن شناسه ها رو با رضایت شخصی انجام نمیده بلکه هیچ چاره ای جز بستن نیست.
این آخرین صحبت من با شماست. قاعدتا شما باید بپذیری که از سایت اخراج شدی. در هر حال چه بپذیری چه نپذیری یا هر کار دیگه ای که بکنی وضعیت همینطور خواهد بود و تغییری در خط مشی انجام نخواهد شد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.