هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱

پروفسور مری تاوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۹ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۳۴ یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳
از افغانستان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 70
آفلاین
1 - تدریس این جلسه چطور بود؟ (2 نمره)

بسیار کوتاه اما جالب بود

2 - بیشتر دوست دارید چگونه مسائلی برای شما تدریس بشه؟ در مورد چه قسمتی از تاریخ خوشتون میاد بدونین؟ (8 نمره)
تاریخ هنر جادوگران و تواریخ کهن که بدون تحریف و دخل و تصرف باشه در صورت استفاده از مابع خارجی ترجمه ذبیح الهه منصوری بدین وای چقدر وراجم
3 - در مورد جادوی سفید در قرون وسطا هر چه میدانید بونیسید.(10 نمره)

در قرون وسطی که میتوان آن را یکی از جالب ترین و همچنین گنگ ترین بخش تاریخ جادویی دانست ( تواریخ این دوره همواره در اثر عواملی چون جنگ های جادوگری مشنگی و بی توجهی دارندگان از بین رفت )
به همین دلیل نمی توان دقیقا اظهار نظر کرد در ان دوره لفظ جادوی سیاه چندان جا افتاده نبود اما ما هم اکنون به برسی قدیمی ترین سند در دست اتحاد برادران تامسون گلری(1001) شروع میکنیم

در این زمان چند جادوگر (عده نامشخص ) که همه جزئ خاندان تامسون گلری بودند به دور هم حمع شدند آانها برای تفریح و سرگرمی شروع به یادگیری طلسم ها کردند ما این مطالب را از روی یک تخته سنگ در منطقه ی بوش تاون ولز به دست آاورده ایم که این سنگ هم اکنون در موزه ی تاریخ و علوم ولز ماین قرار دارد

و از آنن ها خبری نمی شود تا نیم قرن بعد که اعضای این گروه زیاد شده و هدف های دیگریس داشتند
آن ها آانها به صورت جدی به دیگر روستاها و مناطق یورش می بردند و مردم ماگل را قتل عام میکردند این مطلب هم در برگه کاغذی قدیمی ذکر شده که هم اکنون برگه در یک کلکسون شخصی قرار دارد

به سال 1056 عده ای از افراد جادوگر مقیم دره ی شادی در 29کیلومتری بوش تاون کنونی دست به اقداماتی علیه
خاندان ستمگر تانسون گلری کردند

که میتوان آن را اولین گروه جادوی سفید نامید

هرچند محتوای این کار با جادوی سییاه و سفید تفاوت هخای فاحشی دارد آان ذا میتوان یک نمونه در تاریخ نامید

اما از قرن 13 میلادی به بعد کم کم زمینه های جادی سیاه به وجود آمد عده ی ای خواستگاه جادوی سیاه در
قرون وسطی را یونان میدانند

باید توجه کنید که در قبل از میلاد در یونان جادوگران سیاه زیادی وجود داشتند که میتوان به عنوان نمونه هر پوی کثیف مار زبان اشاره کرد هم چنین در ای ن برهه از تاریخ ورد ها و اورادی که در کذشته های دور بر زبان جاری بود

دوباره رواج یافت این عمل اگرچه باعث خشونت و جنگ های زیادی شد یک پیامد مثبت هم داشت
ابداع رشته ای به نام برسی طلسم های باستانی که هم اکنون به عنوان یک علم پایه در تمامی دنیای جادوگری تدریس مس شود

پس از ان هر جا جادوی ساه و جادوگر سیاهی بود کسانی بودند که در پی مبارزه با آان بر می آمدند

در قرن 14 میلادی جادوگران با افکار مبارزه با پلیدی دور هم جکع شدند و در سراسر جهان انجمن های مبارزه با جادوی سیاه به وجود امد

از جادوگران مشهور این عرصه در قرون وسطی میتوان به

مرلین . لاسمین یلی . چیات تورایی فاگولان و شخصی مجهوا الهویه به نام بانوی پف پفی اشره کرد

4 - آلبوس دامبلدور و مرلین کبیر رو در دو بند مقایسه بکنید. ( 10 نمره)

منابعی که در مورد زندگی مرلین وجود دارد چنان آامیخته با افسانه و غلو است که برسی دقیق ممکن نیست
یکی از این منابع تقربا بی ارزش 3 گانه ی مرلین شامل 45 داستان است

داستان هایی چون مرلین و قابلمه ی مادرش و پیزامه ی مرلین اشاره کرد

هرچند این مطالب دارای صحت نیست اما در میان مردم به طرز عجیبی خواهان دارد و بسیاری از ضرب المل
های دنیای جادوگری هم از همین داستان ها سرچشمه گرفته

اما آلبوس دامبلدور با این که هم عصذ و هم دوره ی ما بود باز هم ابهامات زیادی در زندگی او وجود دارد

در پایان میتوان گفت مرلین طوری در میان عامه ی مردم جادوگر وحتی ماگل رسوخ کرده که به افسانه ها پیوسته

اما در مورد آلبوس داملدور با اطمینان میگوییم شاید هیچ وقت در افسانه های مشنگ جایی باز نکند اما ممکن است در طول زمان اونیز اسطوره شود

خیلی دلم می‌خواست برگردم ایران ولی متاسفانه همین الانشم ایرانم

很舒適,幸福的 生活,紫色寶石 和鑽石的眼淚和血。
哦,天哪腳的 袖扣盛開櫻 花鼻,舌痛, 流淚的月亮

哦,天哪腳的袖扣盛開櫻 花鼻,舌痛,流淚的月亮
我有一個類我,我耳語

老師來到我用尺子量,說

底線騙你,是一個延伸......

我教授你是什麼意思
不知道這是什麼

فمینیست بزرگ

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین

همانا بر همگان آشکار است که شما بای نظر ما خیلی ارزش قائل هستید و آن را دوست میدارید،ما نیز مرحمتی میفرماییم و نظر خودمان را برای نمره کامل گرفتن برای خوشحال شدن شما میگوییم.
از نظر ما این کلاس بد نبود.اما شما خیلی خودتان را دست بالا میگرفتید.اعتماد به نفس زیادی دارید.اخر چه کسی به حتی فکر این که شما چهره ای مهربان داشته باشد را در سر خود فرو میکند؟
برای همین این کلاس،فضایی خارج از منطق داشت
شما هم برای این که من از کلاستان راضی شوم،به من نمره کامل دهید!!!
در ضمن، لحجه خیلی دارید.برای کسانی که لحجه شان خوب نیست،این کلاس غیر قابل فهم است.
کسی که کلاس لحجه نمیرود از کجا باید بداند "بونویسید"همان بنویسید است؟

2 - بیشتر دوست دارید چگونه مسائلی برای شما تدریس بشه؟ در مورد چه قسمتی از تاریخ خوشتون میاد بدونین؟ (8 نمره)

تاریخ جادوگری در دوره ژوراسیک!
بر همگان بار دیگر آشکار خواهد شد که چگونه جادوگران غار نشین،سوار بر دایناسور،در حال اکسپلیار موس و آلوهومورا!!! گفتن با هم دوئل میکنند!

ما میدانیم اگر پروفسور پیشین،گریندلوالد این درس را تدریس میکردند،ما باید در مورد جادوی خاکستری مینوشتیم.به فرض استاد این کلاس،فلور دلاکور بود.آن وقت ما باید جادوی زرد مینوشتیم.اما...
آیا شما تا به حال با خود فکر نکرده اید که کسانی که کور رنگی دارند،باید چه غلطی بکنند؟
ما در مورد همه جادو ها ی رنگارنگ مینویسیم.تازه،از قدیم گفتن جادو همه رنگش خوبه.
ما بهانه ی دیگری هم میاوریم تا این را ننویسیم.
شما به ما یاد ندادین. تکالیف یک استاد خوب باید جوری باشد که از متن درسش بتوان آنها را کپی و سپس پیست کرد!آیا شما نظری غیر از این دارید؟

آلبوس دامبلدور،جادوگر بزرگ صده ی اخیر،با جادوگر بزرگ هزاره اخیر،هیچ تفاوتی ندارند.
البته شکل کنونی آن ها متفاوت است.آلبوس دامبلدور در ابریشم فروشی ها و پشم و ریش فروشی ها به فروش میرسد،اما مرلین کبیر فسیل شده است!
آلبوس دامبلدور و مرلین هر دو به قورباه،چه واقعی و چه غیر واقعی علاقه و تسلط داشتند و هم اکنون نام آن ها بر روی تمام قورباغه ها حک شده است.تصور میشود که قورباغه ها، تکامل یافته مرلین کبیر باشند در حالی که آلبوس دامبلدور فقط همنشین آن هاست!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
جلسه ی اول تاریخ جادوگری

در باز شد و پروفسور دوج وارد کلاس شد؛ بچه ها به صورت به پروفسور دوج نگاه میکردند، آنها در تابلوی اعلانات اصلی دیده بودند که تدریس این ترم با پروفسور گریندلوالد بود ولی اکنون پروفسور دوج استاد پیشین تاریخ جادوگری، با آن چهره ی پیر و نگاه مهربانش( ) در صندلی استادی نشسته بود؛ تخیلات دانش آموزان با شروع صحبت دوج به هم ریخت:

- سلام بر همه ی شما، چطورین؟ خوبین؟ قبل از اینکه درس رو شروع کنم، یه توضیحی در مورد حضورم در کلاس شما بگم. اگه یادتون باشه، ترم قبل هم اولین جلسه استاد اصلیتون نیومده بود، این بار هم همینطور شده! این جلسه پروفسور گریندلوالد به دلایلی نتونستن بیان و من فعلا اینجام، سوالی هست؟

دانش آموزان در حالیکه سعی میکردند که اتفاقات ترم قبل رو به یادشون بیارن، سرشون رو به علامت نفی تکون دادند و آماده ی نوشتن شدند.

- خیلی خب، این جلسه ی ما در مورد تاریخچه ای کوتاه در مورد جادوگران سفید هستش که در طول تاریخ حضور داشتند.

با اشاره ی چوبدستی الفیاس، موضوع بحث بر روی تخته سیاه نوشته شد و با اشاره ی بعدی چوبدستی، سه عبارت بر زیر موضوع نمایان شد:

قبل از میلاد

از میلاد مسیح تا دوران رنسانس

دوران جدید

و دوباره صحبتش رو از سر گرفت:

- در مورد جادوگران سفید در دوران قبل از میلاد مسیح اطلاعات چندانی در دست نیست ولی بر اساس شواهدی که هنوز صحتشون تایید نشده، احتمال داره که رومیان باستان و همینطور امپراطوری ایران در بعضی از جنگ هاشون از جادو استفاده کرده اند ولی این که این نوع جادو به چه شکلی بوده، دقیقا نمیدونیم! ولی میدونیم که کاهنان معابد ژوپیتر به نوعی جادوگر بودند و وقایع رو پیش بینی میکردند که این خودش نوعی جادوی سفید به حساب میاد.

بعد ازاون زمان، میرسیم به دوران قدیم و قرون وسطا، زمانی که جادوگران به شدت تحت تعقیب بودند، در سرزمین بریتانیا بزرگترین جادوگر سفید در طول تمام قرون، که هممون بعضی وقتا به اعضا و جوارح مبارکش قسم میخوریم! ( ) کسی که هنوزم که هنوزه کسی نتونسته به پاش برسه!

کارای بزرگی از مرلین به یادگار مونده، بسیاری از ورد های اختراعی سفید هم از مرلین به یادگار مونده که هنوزم که هنوزه ازشون استفاده میکنن!

چون من نمیخوام این جلسه زیاد بهتون فشار بیاد، فقط یه مورد رو هم در باره ی پروفسور دامبلدور میگم که بدون شک بزرگترین جادوگر سفید این عصر هستش.

پروفسور دامبلدور رو همتون میشناسین و در موردش میدونین، پس این رو هم توی تکلیفاتتون باید بگین!

و آما

تکالیف:

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۴۲:۱۵ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
کلاس تاریخ جادوگری با تدریس پروفسور گریندل والد !

کلاس ها در این تاریخ ها برگذار میشود :

11-17 آذر ====> جلسه اول کلاس های هاگوارتز
25 آذر -1 دی ====> جلسه دوم کلاس های هاگوارتز
7 -13 بهمن ====> جلسه سوم کلاس های هاگوارتز
21 -27 بهمن ====> جلسه چهارم کلاس های هاگوارتز

*به دلیل تاخیر من ، جلسه اول این کلاس تا یکشنبه شب برگذار خواهد شد .

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
مهلت ارسال آثار و تکالیف، تا 4 شهریور

با توجه به اینکه امروز باید نتایج اعلام میشد، مهلت ارسال تکالیف تا دیروز بود.
ولی باز هم صلاحدید با مدیر محترم هستش.

امتیازات:

چو چانگ:

۰+۴+۶+۲+۲‏=‏۱۴

امتیازات ریونکلاو:

۱۴/۲‏=‏۷‏ امتیاز

ویرایش شده توسط الفیاس دوج در تاریخ ۱۳۹۱/۶/۵ ۲۱:۰۴:۳۷

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۱

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
1- با توجه به توضیحات کلاس و همینطور برداشت و اطلاعات خودتون، کدامیک از مدیران رو بهتر میدونید؟ با دلیل!

ایوان روزیه با مافلدا هاپک...!!!
چون تا بلیت میزدم ایوان خیلی سریع جواب میداد ولی با اسم مافلدا برام پی ام میومد! البته بلیت ها هنوز کارشون حل نشده!!

2- هاگوارتز در طول مدت فعالیتتون توی سایت، چه تاثیری در فعالیت هاتون داشته؟ از چه نظر؟

این ترم که حیلی زیاد نه ولی ترم قبل تا میتونستم شرکت میکردم تازه واردم بودم ذوق داشتم!
هم رول نویسیم حوب شد هم تعداد پیامام رفت بالا

3- یک رول جدی یا طنز بنویسید و خودتون رو در حالیکه یک روز مدیر هاگوارتز شده اید تصور بکنید.

چو در کوچه پس کوچه ی هاگ قدم میزد! و احساس غرور میکرد که مدیر هاگ شده و نقشه هایی رو که برای اباد شدن هاگ توی ذهنش بود مرور میکرد
خوب امشب یه پارتی توپ راه میندازیم به مناسبت مدیریت من!
یه شب در میون هم مراسم رقس تشمال داریم!
و...
درهمین لحظه
الفیاس با یک ورق وارد میشه
- چو پیر .... اهم ببخشید پروفسور میشه این برگه برای وارد کردن یک صندلی جدید برای کلاس من رو امضا کنید؟؟
- او البته هاگ این ترم باید عالی باشه!
یک هفته بعد:
چو در دفتر خدش نشسته بود که ناگهان
لی وارد میشه
- سلام بر مدیریت میخواستم گزارش بدم که یکسری ب.قی برنا مهی دوئل با شما رو راه انداختن
- وای افرین 5 امتیاز به گروهت اضافه شد بریم سراغشون
یک ساعت بعد:
چو خسته روی صندلیش ولو میشه که لودو وارد میشه
- سام پروفسور اجازه هست به جای من یک جلسه تری بوت تدریس کنه؟؟؟
- نه مشکلی نداره
وقتی لودو رفت چو تصمیم میگریره که بره یه گشتی داخل هاگ بزنه
همین که پاشو میزاره بیرون یه گله ادم میریزن سرش
-اجازه هست من یه روز دیر بام
- چرا پروفسور بوووووووووووووووووووووق ! به من دو نمره کم داده
-ندیریت فلانی دو روزه تاخیر داشته!
و....
اخر ترم:
چو دیگر جوان نبود ! مو هاش سفید شدا بود و کمرش خمیده
اون جوونیش رو وقف هاگ کرد
رو اساش تکیه کرد برای اخرسن بار به دفترش نگاه کرو اهی کشید و رفت

4- اشکالات موضوع و نحوه ی تدریس این جلسه رو ذکر بکنید.

مشکل جدی نداشت حیلی هم خوب بود ما هم با تاریخ هاگ اشنا شدیم !

5- این کلاس رو در کل ترم چگونه ارزیابی میکنید؟

خوب بود پر طرفدار هم که بود!

راستی استاد چرا مقدار نمره رو ندادی؟؟؟

پ.ن: من دیدم توی تابلو مهلت ارسال رو تا امروز دادن منم امروز جواب دادم.

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با تشکر از حضور پر شور ملت جادوگر و ساحره!

یک عدد هم شرکت کننده این اطراف پر نزدش!

با تشکر از همه ی اعضایی که تو این مدت توی کلاس شرکت کردند.
اینم از این ترم، خیلی خوشحال شدم از اینکه توی کلاسک شرکت کردین.

موفق باشید.

پایان کلاس تاریخ جادوگری.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۹ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
جلسه ی آخر تاریخ جادوگری

آخرین جلسه ی کلاس تاریخ جادوگری به دو روز بعد موکول شده بود و ملت دانش آموز از این تاخیر خوشحال بودند و امید وار بودند که امروز هم بلایی سر پروفسور دوج بیاید و نتواند تدریس کند.
صدای باز شدن در تمام فکر هایی رو که دانش اموزان برای مدت کلاس در سر داشتند را پاک کرد:

- سلام بچه ها

- سلام پروفسور

- عزیزان من، از اونجایی که این جلسه، آخرین جلسه ی ما در این ترم خواهد بود، موضوع جلسه رو تاریخچه ی هاگوارتز انتخاب کردم که هم جذاب باشه و هم اینکه تکالیف آسونتر باشه! خوبه؟

-

- خیلی خب، روزی روزگاری در جامعه ای جادوگری مدرسه ای بود به نام هاگوارتز، همه شما میدونین سرگذشت و نحوه ی تاسیسش رو، از اینکه چهار بنیان گذار هاگوارتز با چه مصیبت هایی اینجا رو درست کردند و چه اتفاقاتی براش افتاد خبر دارین.

من میخوام در مورد مدیران و مدیره ی هاگوارتز براتون صحبت کنم، از خصوصیاتشون، از اینکه چطور بودند. من برای اماده کردن تدریس این جلسه با دو تن از مدیران هاگوارتز هم صحبت کردم و صحبت های ایشون رو با تجربیات و مشاهدات خودم آماده کردم تا بهتون بگم.

اولین مدیران هاگوارتز دو نفر بودند، مرلین کبیر و پروفسور مک گوناگال. بدلیل اینکه این افراد در دوران ماقبل تاریخ زندگی میکردند و مدیر بودند ازشون هیچ گونه اثری که بشه گزارش داد مشاهده نشد!
بنابراین میرویم به سراغ مدیر هایی که خیلی از اعضای جادوگران دوران مدیریتشون رو درک کردن و ازشون خاطرات خوب یا بدی دارن.

مک گونگال (یک بار)
گودریک گریفندور(یک بار)
آلبوس دامبلدور(اسکاور) (یک بار)
پرفسور کوییرل(چهار بار)
ایگور کارکاروف( سه بار)
استرجس پادمور (سه بار)
پرسی ویزلی(یک بار)
آبرفورث دامبلدور(یک بار)

در مورد سه نفر اولی اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، ولی هنوز هاگوارتز و اتاق مدیریت رفت و امد و زحماتشون رو به یاد دارن.

اما در مورد بقیه ی مدیران:

هنوز هاگوارتز صدای فریاد های پروفسور کوییرل رو به خاطر داره، کسی که هنوز هم شاگردان در هنگام شنیدن نامش به وی احترام میگذارند، با اینکه خودش در میان ما نیست ولی یاد و خاطرش تا ابد در ذهن ما خواهد بود.
در صحبتی که با پروفسور اسنیپ داشتم، از مدیریت فوق العادشون و همینطور جدیت و رسیدگیشون تعریف کردند و گفتند:
نقل قول:
ایشون خیلی خشنتر از من و خیلی جدی و خشک بود، ولی خیلی عالی. ما زیاد اذیتش میکردیم ولی واقعا مدیر خوبی بود کارشم بلد بود.

از پروفسور کوییرل که بگذریم، میرسیم به خود پروفسور کارکاروف که چندین بار مدیر هاگوارتز بوده. وی در طول مدیریتش اقداماتی انجام دادن که اثراتش رو بر بقیه ی ترم های هاگوارتز هم میشه دید از جمله ی اون کارها حذف کردن شورای هاگوارتز بود که به دلیل اعضاش که از هر گروه یک نفر بود، تقریبا باعث پیشرفت زیادی نمیشد.

از پروفسور کارکاروف که بگذریم، میرسیم به پروفسور پادمور؛ایشون هم زحمات زیادی رو برای هاگوارتز کشیدن
کسی که با انضباط فوق العاده ای بر هاگوارتز مدیریت کرد و همیشه در اجرای قوانین طرف دانش آموزان رو میگرفت و به همین دلیل اکثر دانش اموزان از وی به نیکی یاد میکنند.

بعد از پروفسور پادمور، پرسی ویزلی، یکی از بهترین و فعالترین مدیرانی که هاگ به خودش دیده، قرار داره، کسی که در دوران مدیریتش هیچ یک از اعضای هاگوارتز، اعم از دانش آموزان و اساتید به طور کامل و دقیق در مورد وظایفشون توجیه شدند ، خودشون در این زمینه میگن:

نقل قول:
در اواسط ترم دفتر مدیریت هاگوارتز بسته شد و تاپیک دفتر توجیهات عالیه ایجاد شد که پل ارتباطی بین مدیر و دانش آموزان بود ، یکی از جالبترین سوژه ها در این ترم همین دفتر توجیهات بود که در خارج از هاگوارتز هم فراگیر شد ... لازم به ذکر هست که تمام دانش آموزان و اساتید و عوامل هاگوارتز در این ترم کاملا توجیه شدند .

پروفسور ویزلی، دوباره امتحانات رو بر گذار کردند و دوباره عظمت و شکوه سابق هاگوارتز رو احیا کرد و یکی از بهترین ترم های هاگوارتز رو در تاریخ سایت رقم زد.

و مدیر دیگر هاگوارتز ابرفورث دامبلدور بود. ایشون در موقعیتی بد به مدیریت هاگوارتز رسیدند، ولی به خوبی تونستند هاگوارتز را مدیریت بکنند، از جمله مشکلات ایشون بسته شدن های پیاپی سایت و همینطور همکاری نکردن گروه ها بود. ولی ایشون با درایت تمام تونستند همه چیز را اداره کرده و به خوبی و خوشی ترم را به پایان برسانند.

- خیلی خب بچه ها، اینم از آخرین جلسه ی تاریخ جادوگری توی این ترم، تکالیفتون روی تخته نوشته شده.
فعلا مرلین نگه دارتون باشه.

دانش آموزان در حالیکه خواب پروفسور بینز رو میدیدن:
-

تکالیف:

1- با توجه به توضیحات کلاس و همینطور برداشت و اطلاعات خودتون، کدامیک از مدیران رو بهتر میدونید؟ با دلیل!

2- هاگوارتز در طول مدت فعالیتتون توی سایت، چه تاثیری در فعالیت هاتون داشته؟ از چه نظر؟

3- یک رول جدی یا طنز بنویسید و خودتون رو در حالیکه یک روز مدیر هاگوارتز شده اید تصور بکنید.

4- اشکالات موضوع و نحوه ی تدریس این جلسه رو ذکر بکنید.

5- این کلاس رو در کل ترم چگونه ارزیابی میکنید؟

مهلت ارسال آثار و تکالیف، تا 4 شهریور

موفق باشید.

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۰۵ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت و اینجور مشکلات، یه روز تاخیر خواهیم داشت!
با عرض پوزش!

با تشکر

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۱۹ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
امتیازات جلسه ی پنجم کلاس تاریخ جادوگری

امتیازات:

سوال اول: 18امتیاز
سوال دوم: 2 امتیاز
سوال سوم: 10 امتیاز

ریونکلاو:

دافنه گرینگرس:
12+2+2= 16 امتیاز

مجموع امتیازات ریونکلاو:
8 امتیاز

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.