هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: هری پاتر یک کتاب کاملا سیاسی است !؟!؟
پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
میبخشید آمیکوس کرو
من تمام اینها رو خوندم و اصلا حمایت هم نمیکنم از کسی.اما من در نهایت نفهمیدم که آرماگدون و سیاسی بودن یا نبودن هری پاتر چه ربطی به هم دارن.پیشنهاد میدم ناظر محترم اینجا رو تخته کنن(همینطوری واسه ارزشی)یه بوقم از من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

آمیکوس کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۱ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
از اليا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 367
آفلاین
منظورم مورگاناي عزيز بود.اشتباه شده.تكذيب مي كنيم.دي!!!

مورد اول

نقل قول:

مورگانا نوشته:
تمام پستم مشخص بود که من نظر خودمو دادم. از کجاش استنباط کردید که ممکنه نظر شخص دیگه ای باشه؟؟؟ ما اینجا اومدیم که نظرات خودمون رو بگیم نه چیزی رو که بهمون دیکته شده تحویل بدیم!!!

آخه اينقدر با يقين گفتيد فكر كردم نظريه معروفيه.اما خب در كل گفتم كه،تا حد زيادي درسته.در مورد نظر ،آره درسته.اومديم نظر خودمونو بديم.مگه من گفتم ديكته ديگران رو بگيم؟؟؟ميشه از يه عقيده كه بقيه قبولش دارن استفاده كرد.اين يعني ديكته؟

مورد دوم

نقل قول:

مورگانا نوشته:
این فرمایشتون کاملا در تضاد با فرمایش قبلی تون توی پست اول شماست که فرمودید:

لطفا از نظر بنده استنباط عجولانه اي نكنيد.من در مورد كتاب نظر متفاوتي دارم.اول بررسي كنيد در مورد آرماگدون و اين موارد.

تکلیف ملت رو روشن کنید! بالاخره شما منظورتون آرماگدون بود یا نه؟؟؟

ببينيد مورگانا،منظور بنده كاملا روشنه.فيلم آرماگدون يه فيلم تخيليه.اسم فيلم آرماگدونه.اما منظور بنده.آرماگدون يا جنگ آخرالزمانه.اين يه انديشه هست كه هاليوود در خلل فيلم هاي مختلف اونو به بيننده هاش القا مي كنه.شما در مورد آرماگدون تو يه موتور جستجو سرچ كنيد.ببينيد چي پيدا ميكنيد!!!البته ميتونيد به لاتين بنويسيد كه يه موقع به عقايد ديكته شده ي ايراني بر نخوريد.[armageddon]
آرماگدون يا به عربي هارمجدون منطقه اي كه در 20 مایلى جنوب - جنوب شرقى حیفاهست و محل انجام نبرد بزرگي هست كه به همين اسم يعني آرماگدون يا هارمجدونه.طبق عقيده ي غرب و به خصوص سران فراماسونر ايالات متحده ،جنگي بزرگ در اين منطقه اتفاق ميفته.كه بهش مي گن جنگ آخرالزمان.اين واضحه ديگه؟؟؟
پس منظور بنده ابدا فيلم آرماگدون كه سال 1998 ساخته شده نيست مورگاناي عزيز.و تناقضي هم در پست بنده نيست.

نقل قول:

مورگانا نوشته:
به هرحال، فیلم سیاسی (به قول شما) یه سری مشخصات داره که برمبنای اونا در طبقه بندی فیلم سیاسی قرار بگیره. حالا شما اگه ادعا می کنید فیلم های هری پاتر سیاسی هستن، باید دلایلتون رو بگید. اگرم میگید بعضی قسمت هاش سیاسی هستن، خوب باید همون قسمت ها رو مشخص کنید! همونطور که قبلنم عرض کردم:
نقل قول :

همیشه باید ادعا کننده، ادعای خودشو ثابت کنه. اونم با مدرک. مث اینکه بگه کدوم سکانس فیلم با اهداف سیاسی بوده و به چه دلیل؟

خب طبق اين تعريف كه گفتم ميتونيد با كمي دقت منظور سازنده كه دنبال كردن همون موضوع هميشگي فيلم هاي تو اين ژانر هست رو درك كنيد.يه ضد بشر مياد و يه ناجي غربي همه رو نجات ميده.

ويرايش:
به مارکوس فلینت :اگه درست در موردش خونده باشيد و چيزي كه من تو پستم گفتم يه چيزايي بايد متوجه بشيد.در ضمن.بنده گفتم به فيلم ها مربوط ميشه.نه كلا به هري پاتر.حالا هرجور ميخواي برداشت كن شما.

ویرایش شده توسط آمیکوس کرو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۱۹:۰۲:۵۲
ویرایش شده توسط آمیکوس کرو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۱۹:۰۹:۱۱
ویرایش شده توسط آمیکوس کرو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۲۰:۱۰:۴۰

تصویر کوچک شده

خاطرات جادوگران...روز هاي اشتياق،ترس،فداكاري ها و ...

پیام زده شده در: ۱۲:۳۷ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آمیکوس عزیز:

اولا اسم من مورگاناست، نه مورگانی. گمونم بهتره شناسه ها رو دقیق تر بخونید.

درثانی:
نقل قول:
اين نظريه رو خودتون داديد؟

تمام پستم مشخص بود که من نظر خودمو دادم. از کجاش استنباط کردید که ممکنه نظر شخص دیگه ای باشه؟؟؟ ما اینجا اومدیم که نظرات خودمون رو بگیم نه چیزی رو که بهمون دیکته شده تحویل بدیم!!!

ثالثا:
نقل قول:
اولا منظور من فيلم آرماگدون نبود.

این فرمایشتون کاملا در تضاد با فرمایش قبلی تون توی پست اول شماست که فرمودید:
نقل قول:
لطفا از نظر بنده استنباط عجولانه اي نكنيد.من در مورد كتاب نظر متفاوتي دارم.اول بررسي كنيد در مورد آرماگدون و اين موارد.

تکلیف ملت رو روشن کنید! بالاخره شما منظورتون آرماگدون بود یا نه؟؟؟

به هرحال، فیلم سیاسی (به قول شما) یه سری مشخصات داره که برمبنای اونا در طبقه بندی فیلم سیاسی قرار بگیره. حالا شما اگه ادعا می کنید فیلم های هری پاتر سیاسی هستن، باید دلایلتون رو بگید. اگرم میگید بعضی قسمت هاش سیاسی هستن، خوب باید همون قسمت ها رو مشخص کنید! همونطور که قبلنم عرض کردم:
نقل قول:
همیشه باید ادعا کننده، ادعای خودشو ثابت کنه. اونم با مدرک. مث اینکه بگه کدوم سکانس فیلم با اهداف سیاسی بوده و به چه دلیل؟

------------------

ویرایش:

+ منم با آمیکوس موافقم. بهتره یه تاپیک جداگانه درمورد فیلم های هری زده بشه و بحث اینکه این فیلم ها سیاسی هستن یا خیر. چون اینجا همونقدر کشش داره که درمورد خود کتاب ها صحبت کنیم.

طبیعتا نویسندۀ کتاب با تهیه کنندۀ فیلم خیلی فرق داره. تفکرات و اهدافشون هم همینطور!

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۱۲:۴۱:۲۲
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۱۲:۴۲:۴۱

پیام زده شده در: ۷:۰۲ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۸

آمیکوس کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اليا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اگه پست هاي قبلي رو بخونيد متوجه مي شيد مورگاني عزيز.تو پست قبليم هم كه تو همين تاپيك زدم گفتم.اين كتابا به اون معني كه ضد اسلام باشه نيست.يعني سياسي با اون منظور نيست.اگه كسي مي گه هست،با دليل بگه!!!
نقل قول:
آميكوس نوشته:
هري پاتر مي تونه سياسي باشه.اما به نظر من كتابي نيست كه با اهداف خاص سياسي،مثل حمايت از صهيونيسم نوشته شده باشه.در ضمن اگه بخوام يه تفسير ساده از يه قسمت مهم داستان بكنم،مي شه گفت اين كتاب ضد صهيونيسم هم هست.مثلا شخصيت سياه داستان يعني لرد ولدمورت شباهت زيادي به يه صهيونيست بزرگ يا يه بزرگ فراماسونر داره و حتي اطرافيانش كه شخصيت هاي منفوري هستند.دليل اين حرفمم اينه كه خودش و جادوگرايي كه به قول خودش اصيل هستند رو مالك دنيا مي دونه.درست مثل تفكرات صهيونيست ها در مورد خودشون.البته اين نظر منه!

سياسي بودن چيزي از نظر يه نفر خب ارزشي نداره.ماهم نه بيست ساله تو سياست چرخيديم نه از بيست و چهار ساعت چهل و هشت ساعت تحليل ها و كتاباي سياسي خونديم.درسته؟در مورد اين موضوع:

نقل قول:
مورگانا نوشته:
تا جایی که به من مربوطه، گفتم که همه چی به خود شما بستگی داره و اگه دلتون بخواد همه چی رو سیاسی ببینین، میشن سیاسی و اگه دلتون نخواد، سیاسی نمیشن!

اين نظريه رو خودتون داديد؟تا حدي درسته.اما نه كاملا.وقتي چند تا معيار براي سياسي بودن يك اثر ،چه كتاب و چه فيلم وجود داره.يه فرد كه دانش خيلي زيادي هم در اين موارد نداشته باشه،با بررسي و مقايسه اون اصل ها با اثر مورد نظر ميتونه به يه نظر كلي نزديك به واقعيت برسه.

در مورد فيلمي كه گفتين...

نقل قول:

مورگانا نوشته:
من فیلم آرماگدون که درموردش حرف می زنید رو دیدم! و البته که اون یه فیلم سیاسی هست! کاملا هم سیاسی - صهیونیستی هست و کسی هم نمی خواد انکارش کنه. ولی این فیلم چه ربطی به فیلم های هری پاتر داره؟؟؟

اولا منظور من فيلم آرماگدون نبود
.البته فيلم آرماگدون ربط چنداني به اسمشم نداره.يه فيلم كاملا تخيليه اما خب سياسي هم هست.و اينبار ناجي بشريت يه عده آدم حفار سكوي نفت هستن كه ناسا به وسيله ي اونا عالم رو از نابودي حتمي نجات مي ده!
دوم منظور بنده موضوع آرماگدون يا به معني فارسيش جنگ آخر الزمان بود.كه يك نفر مياد و كل بشر رو نجات مي ده.و اون شخصيت سفيد تو تمام فيلمها يه فرد ساكن غرب هست.

*من به تاپيكي بر نخوردم كه در مورد سياسي بودن فيلمها باشه.لطفا ورونيكا اين تاپيك رو با اجازه ي ناظر تو سينماي جادويي بزنيد.از نظر بنده بايد فيلمو از كتاب جدا كرد.

ویرایش شده توسط آمیکوس کرو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۷:۰۵:۱۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آمیکوس عزیز، من یکی که نفهمیدم منظور شما از:
نقل قول:
سياسي بودن كتابا هنوز براي بنده روشن نشده

چیه!!! بالاخره به نظر شما این کتابا سیاسی هستن یا نیستن؟

تا جایی که به من مربوطه، گفتم که همه چی به خود شما بستگی داره و اگه دلتون بخواد همه چی رو سیاسی ببینین، میشن سیاسی و اگه دلتون نخواد، سیاسی نمیشن!

و اما درمورد فیلم ها. اینجا بحث درمورد فیلم ها نیست. بلکه درمورد کتابهاست و اگه می بینید که از کارتون ها و عروسک ها و بازی ها حرف زدیم، مربوط میشد به تبلیغاتی که برای هری میشه. اما حالا که بحثش پیش اومد، باید عرض کنم که خود شما خیلی بهتر از من می دونید که توی هالیوود انواع و اقسام فیلم ها و بر اساس اهداف مختلف ساخته میشن. من فیلم آرماگدون که درموردش حرف می زنید رو دیدم! و البته که اون یه فیلم سیاسی هست! کاملا هم سیاسی - صهیونیستی هست و کسی هم نمی خواد انکارش کنه. ولی این فیلم چه ربطی به فیلم های هری پاتر داره؟؟؟

شما میگین فیلم های هری پاتر با کتاباش متفاوتن؟ خوب این که چیز جدیدی نیست. کتاب برباد رفته و فیلمش هم کاملا با هم متفاوتن. بابالنگ دراز هم همینطور. درمورد جین ایر هم به جرات همینو میگم.

اصولا اینا کتابای ارزشمندی هستن و در زمان خودشون و حتی حالا که سالها از نوشتنشون گذشته، درموردشون فیلم ساخته میشه با برداشت های مختلف. نمی خوام هری پاتر رو با اونا مقایسه کنم. ولی بعیدم نیست که سالها بعد هری در حد و اندازۀ همونا شناخته بشه.

به هرحال، بله کتاب ها و فیلم های هری پاتر با هم متفاوتن. ولی چی باعث میشه که بگیم: متفاوت بودن = سیاسی بودن؟؟؟

اگه کسی (ورونیکای عزیز یا هر شخص دیگه ای) ادعا می کنه فیلم های هری پاتر سیاسی هستن، باید بیاد ادعاش رو ثابت کنه. نه کسانی که بر اساس کتاب های هری که مربوط به سنین نوجوانان و جوانان هستن، اونا رو غیرسیاسی می دونن.

حالا هرکی همچین ادعایی داره، مدارکش رو بیاره. خوشحال میشم بخونم درموردش.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۴ ۲۳:۵۷:۰۴
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۵ ۰:۰۰:۲۰

پیام زده شده در: ۸:۱۴ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

آمیکوس کرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اليا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سياسي بودن كتابا هنوز براي بنده روشن نشده.اگه دليل منطقي داريد ارائه كنيد ورونيكا عزيز يا بقيه دوستان.

در مورد فيلما چون بحث بهشون كشيده شد نظرمو مي گم.البته از ناظر محترم معذرت مي خوام چون عنوان تاپيك براي كتاباس.بهتر مي شه اگه عنوانش به اين تغيير پيدا كنه " هري پاتر كتابي سياسي است؟فيلمهايش چطور؟" اينطوري كامل تره يا اگه لازمه يه تاپيك جدا تو سينماي جادويي براش باز كنيد لطفا ورونيكا.

فيلم هاي هري پاتر تو دسته فيلمهاي علمي_تخيلي قرار مي گيره، همون طور كه همتون اينو مي دونيد.و البته تو رده فيلمهاي تخيلي هاليووده هست كه داره به آرماگدون يا جنگ آخرالزمان اشاره مي كنه.جنگي كه يك نفر ناجي كل بشر رو نجات مي ده.اين هدف تو فيلمهاي ديگه اي هم دنبال شده.هاليوود با اين هدف آغاز به كار كرد كه ارزش هاي انساني رو نشر بده و كانون خانواده ها رو گرم كنه.اما متاسفانه زمامداران سرمايه دار يهوديش خيلي سري تغيير ماهيت دادن و فيلم هايي دور از ارزش هاي انساني ،خشن وتا حد زيادي بي مفهوم ساختند.كه در ديد اول بيننده فقط براي سرگرمي به اونا نگاه مي كنه.و فك مي كنه سرگرم كنندن.اما به هدفي كه ذره ذره داره توي زنجيره اي از فيلمهايي كه در ظاهر هيچ ربطي به هم ندارن اعمال مي شه بي توجه مي مونه.اونا اين هدفو تو فيلمهاي هري پاتر هم به شكل چشمگيري وارد كردند.خيلي ماهرانه هم اين كارو كردن.كتاب به طور قابل توجهي تو فيلم ها تغيير كرده.كاملا واضح هم هستن اين تغييرات.
حالا اگه مي گيد فيلم ها حتي نوك سوزني هدف سياسي ندارن دليلش رو بگيد.فكر نمي كنم سازندگان فقط براي سود يا سرگرم كردن بچه ها كتاب رو به فيلم تبديل كردند.درسته كه اين فيلم ميليون ها دلار فروش كرد،اما سازندگان فقط به فكركسب سود نبودن.كاريم به نقد هاي مزخرف تلويزيون ايران ندارم.

*لطفا از نظر بنده استنباط عجولانه اي نكنيد.من در مورد كتاب نظر متفاوتي دارم.اول بررسي كنيد در مورد آرماگدون و اين موارد.دنبال دلايل بي پايه نباشيد!

ویرایش شده توسط آمیکوس کرو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۴ ۱۶:۳۳:۳۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۳۷ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
ولی بکی از شما می تواند دلیلی واضح و قانع کننده بیاورد و توضیح دهد که چرا اینقدر هری پاتر را به وسیله فیلم و بازی و عروسک و... تبلیغ می کنند؟

خوب من نمیدونم شما وجود دلیل واضحی مثل « پول زیاد » رو چرا نادیده می گیرید؟ مردم به خاطر همین دلیل، آدم می کشن. تبلیغ چار تا عروسک و فیلم که کار مهمی نیست!

اصولا کشورهای سرمایه داری، به چنان رشد فکری و اقتصادی رسیدن که « تبلیغ » رو هزینه نمی دونن. بلکه یه نوع سرمایه گذاری می دونن چون به اندازۀ چند برابر هزینه ای که برای تبلیغات پرداخته میشه، ازش درآمد کسب میشه.

نقل قول:
واقعا شما معتقدید که آنان بی هیچ دلیلی اینکار را می کنند ؟ به نظر من که این کار از استعمارگر پیر بعید است .

خوب به نظر منم شما زیادی کتابای جاسوسی و سیاسی خوندید یا به اخبار تلویزیون گوش کردید.

اولا: صاحب امتیازات فیلم ها و بازی ها و حتی خود کتاب های هری پاتر، آمریکایی هست نه انگلیسی. پس عبارت « استعمارگر پیر » عبارتی نامناسب هست که استفاده کردید چون این عبارت مختص بریتانیاست.

ثانیا: خیلی از بازی های دیگه و کارتون های دیگه (مث همون شرک که خودتون اسم بردید) هم به شدت تبلیغ میشن و تنها دلیلی که میشه براشون پیدا کرد (دلیل معقول منظورمه. نه توهمات) همون کسب درآمده. حالا اگه شما دلتون بخواد کسب درآمد رو سیاسی بدونید، پس همۀ مردم دنیا مقاصد شوم سیاسی دارن و ما کلا باید سرمونو بذاریم زمین و بمیریم!!!

ثالثا: سلامت روانی افراد در گرو اینه که بدون ساختن و تراشیدن یه « دشمن فرضی » بتونن از هرچی که در اطرافشون هست لذت ببرن و البته، چشم هاشونم باز نگه دارن که کسی اونا رو بیش از اندازه ساده فرض نکنه و فریبشون نده.

منظورم از کسی همۀ آدمائیه که می تونن و به خودشون اجازه میدن که از دیگران سوء استفاده کنن. چه اونایی که کارتن ها و کتابهایی با مقاصد سیاسی می سازن و می نویسن و چه اونایی که می خوان به زور، یه دشمن فرضی رو توی کلۀ ما فرو کنن و پشت هر دیوار، یه سایۀ در کمین رو برامون مجسم کنن و بترسوننمون! اونقدر بترسوننمون که جرات نکنیم با جامعۀ بیرون و پشت دیوارها روبرو بشیم.

هرچند سیاسی دونستن کارتن ها و بازی هایی که اسم بردید واقعا پوچه، ولی شخصا ترجیح میدم با یه کارتن و کتاب با مقاصد سیاسی روبرو بشم تا اینکه از ترس مقاصد سیاسی دیگران، درها رو، به روی خودم و دیگران ببندم و تفکرم و تفکر دیگران رو محدود و پوچ و بسته نگه دارم!

با تمام این احوالات، همه چی به خود شما بستگی داره. اگه دلتون بخواد این چیزا رو سیاسی ببینید، برای شما سیاسیه و اگه کسی اونا رو سیاسی نبینه، برای اون سیاسی نیست.

بهتره ذهن خودمون رو روشن کنیم. و تکلیفمون رو با خودمون مشخص کنیم که برای ادامۀ زندگیمون، چه نوع تفکری رو انتخاب می کنیم. بر اساس همونم سیاسی بودن یا نبودن کتاب ها و فیلم ها و کارتون ها رو هم برای خودمون مشخص کنیم.

هری پاتر و مخلفاتش، برای من و در نظر من، ابدا سیاسی نیست.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۴ ۱:۴۲:۲۷

پیام زده شده در: ۰:۳۲ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

آتنا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۲۵ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۰
از همون جایی که تو هستی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
از سوالت خوشم اومد . می خوای بدونی من اینجا چه کار میکنم ؟ خب راستش قبلا من جزئ طرفداران پروپاقرص هری پاتر بودم طوری که تحمل شنیدن حتی یک کلمه ضد هری پاتر رو نداشتم (مثل الان شما)من حتی مستند هری پاتر رو دیدم ولی موقع دیدنش فقط حرص خوردم به گونه ای که الان حتی یک کلمه از آن را به یاد ندارم و خب خیلی دلم میخواست عضو این سایت بشم ولی نمیتونستم .
ولی حالاعضوشدم به دو دلیل :
1.عقده ی اون سالها تو دلم نمونه .
2.بفهمم هری پاتر واقعا سیاسی هست یا نه و نظرات بقیه را هم بفهمم .

یه سوال:تو چطور میتونی مطمئن باشی شرک سیاسی نیست؟

بیا دنیا بسازیم

نه با دنیا بسازیم

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
ورونیکای عزیز .
هووم به نظرت ارباب حلقه ها و شرک و امثال این ژانر های فانتزی و تخیلی یا خیلی این فیلما و کارتون های دیگه هم سیاسی اند که انقدر ازشون عروسک و این حرفا ساخته میشه به نظرت دلیل اینکه
این همه از این چیز های هری پاتری ساخته می شوند ربطی به محبوبیت و پرفروش ترین بودن کتاب دنیا و این حرفا نیست ؟! اگه پر فروش و پر طرفدار نیست خود شما توی این کشور جهان سومی که تقریبا کلی هم از دنیا عقبه توی این سایت که برای فن های هری پاتری چیه ؟!
مگی

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۳ ۱۲:۲۶:۱۳

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

آتنا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۲۵ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۰
از همون جایی که تو هستی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 38
آفلاین
اینطور که پیداست همه ی شما با سیاسی بودن هری پاتر

مخالفید . ولی بکی از شما می تواند دلیلی واضح و قانع کننده

بیاورد و توضیح دهد که چرا اینقدر هری پاتر را به وسیله فیلم و

بازی و عروسک و... تبلیغ می کنند؟

واقعا شما معتقدید که آنان بی هیچ دلیلی اینکار را می کنند ؟ به

نظر من که این کار از استعمارگر پیر بعید است .

(یک سوال شخصی : بین شما کسی ایمیل تئودور نات را میداند ؟ )

بیا دنیا بسازیم

نه با دنیا بسازیم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.