هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴

اما گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۲۴ جمعه ۵ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
از گريفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 57
آفلاین
دوستان سلام
من يه سوال داشتم
مي خواستم ببينم كه آيا برنامه ميتينگ در اصفهان هست يا نه
و اگر نيست آيا تصميمي داريد يا نه.

He is their friend

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۸ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
نقل قول:

Voldemort-Lord of Death نوشته:
سلام
دو تا پیشنهاد داشتم :
1.سعی کنید پس از در اومدن کتاب 6 ، نسخه ی انگلیسیش رو تو سایت بزارین
2.بعد از در اومدن کتاب 6 ، حداقل تا موقع ترجمه به فارسی ، تو انجمن ها بحثی از ماجراهای کتاب 6 نشه
3. mer30

1) اگر فايل نسخه انگليسي آماده بشه حتما روي سايت قرار مي‌گيره،
2) در اين مورد بحث‌هاي زيادي شد، به زودي قوانين مربوط به بعد از كتاب ششم در اختيار كاربران قرار خواهد گرفت.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
سلام
دو تا پیشنهاد داشتم :
1.سعی کنید پس از در اومدن کتاب 6 ، نسخه ی انگلیسیش رو تو سایت بزارین
2.بعد از در اومدن کتاب 6 ، حداقل تا موقع ترجمه به فارسی ، تو انجمن ها بحثی از ماجراهای کتاب 6 نشه
3. mer30

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
بلاتريکس لسترانج(dark deatheater)
پیشنهاد شما به نظر من جالب نیست. انتخابات جادوگر ماه که برگزار میشه در سطح کلی انجام میشه. «بهترین نویسنده در رول پلینگ» شامل بهترین سیاه هم میشه. جزئی کردن این شاخه ها اصلا جالب نیست و تلاش بیهوده ای بیش نیست!

حاج آقا شيخ سوسك العظما
باز برگشتیم سر همون بحثا! من با دادن امکانات بیشتر به ارباب حلقه ها موافق نیستم. در حال حاضر، ارباب حلقه ها در انجمن ها، مقالات و گالری بخش های مخصوص به خودشون رو دارن. دیگه به نظر من تو سایت جادوگران دادن امکانات بیشتر به این موضوع، زیاده روی باشه. بهتره با همین امکاناتی که دارید فعالیت کنید و قناعت داشته باشید!

همزاد هری
بله...ما داریم سر این موضوع بحث می کنیم که چه کسی رو مسئول کارگاه کنیم. اگه کسی این مسئولیت رو بر عهده گرفت شما هم مطمئنا خبر دار می شید.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
خب من یه پیشنهادی دارم
حالا که آمبریج از سایت رفته بهتره تا مدیریت تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی به یه فرد با تجربه و یه کسی که بتونه از عهدش بر بیاد واگذاری کنید چون این تاپیک ایده ی خیلی جالبی بود و حیفه که بخوابه

ارادتمند هـــمزاد

شک نکن!

پیام زده شده در: ۶:۰۴ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
سلام!
مديران عزيز من يك پيشنهاد دارم! براي اينكه دوست ندارم دوباره دعوا درست بشه همينجا بهتون ميگم! موضوع هم معلومه ديگه. ارباب حلقه ها!
خب ما در انجمن عصر چهارم خوب پيش ميريم. روز به روز به افراد اضافه ميشه. نوشتن داستان هاي عصر چهارم رو شروع كرديم. تايپيك ها در حال افزايشه و... اما چون عصر چهارم «عصر بازگشت تاريكي» است و داستاني كه ما براي اين عصر مي نويسيم هم بر همين اساسه به نظر من بد نيست كه يك انجمن جديد براي اين بخش زده بشه. اين طوري مي تونيم تعداد تايپيك ها رو تا چند برابر افزايش بديم! هر مكان (ريوندل، شاير، و...) هر مغازه (اسب فروشي، ميخانه و...) هر سرزمين (سرزمين ميانه، سرزمين دور و...) و هر شخص (بانو گالادريل، والارها و...) مي تونن يك تايپيك داشته باشن. جنگ ها در عصر چهارم صورت ميگيره و بقيه ي فعاليت ها در انجمن جديد كه هر اسمي براش مناسب بود بگذارين روش ديگه. (در برابر ده، دوازده تايپيك ايفاي نقش هري پاتر دو تا به ما لوتري ها نميدين بي معرفت ها؟) اين هم پيشنهاد من!
با تشكر حاج آقا شيخ سوسك العظما

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۴

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
از خانه ريدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
درباره اون پست اضافی پوزش میطلبم
کرام عزیز سیاهترین یعنی کسی که بیشترین فعالیت رو در جبهه سیاه داشته باشه و کسی که خشن ترین نمایشنامه ها رو بنویسه البته منظور از فعالیت این نیست که نخود هر اش بشه بلکه تاپیک های خوب پیشنهاد کنه و پست های باحال بزنه
با تشتکور(تشکر)

تصویر کوچک شده
وزیر ارتش مقدس جادوی سیاه
there is no good and evil ... there is only power

پیام زده شده در: ۶:۱۱ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
1- دیمون عزیز شما میدونی منظور از بستن آی دی چیه؟ اصلا وقتی آیدیت بسته شد لاگین کردی باهاش و اطلاعیه مربوطه رو دیدی؟ یا ندیدی
ما وقتی یه آی دی رو میبندیم یعنی اینکه اون فرد نباید در سایت عمومی باشه و باید بیادو حرفاش رو خصوصی بزنه تا تصمیم راجع بهش گرفته بشه

2- بله اینجا برای لذت بردن و تفریح زده شده ولی برای افرادی که در زمینه هری پاتر میخوان با هم خوش باشن و من تصور میکنم این چیزایی که شما مینویسید برای کس دیگه ای به غیر از خود شما ( و البته من ) تفریح محسوب نمیشه. شما در تفریح دیگران از این سایت اختلال ایجاد کردید و میکنید و شناسه رو هم به همین دلیل بستیم.

3- اونی که نوشتم خوشی زیر دلتون زده به این خاطره که فقط شب عیدی اینجا رو مزین کردید و در بقیه موارد ماهی یه بار تشریف میارید و با زدن یه پست میرید تا یه ماه دیگه. اگر شما ماهی یه بار اینجا سر میزنید یعنی حضور جدی در سایت ندارید که اسم دیگش میشه همون زدن خوشی زیر دل و اومدن به سایت

4- همچنان میگم که شما قوانین رو مطالعه نکردید. مثال های فراوانی در پست شما وجود داره مثلا نوشتید که ناظر بهتون توهین کرده ایا ناظر طبق قوانین هر کاری میتونه بکنه؟ که نشون میده شما اصلا قوانین رو نخوندید به طور صریح در قوانین اومده که توهین کردن ممنوعه این از وب مستر تا عضو عادی رو شامل میشه. توی قوانین نظارت هم اومده که ناظر هر کاری رو میتونه در محدوده قوانینانجام بده فک کنم فهمیدن این به عقل نابغه نیاز نداشته باشه

5- اینکه قوانین 90 درصدشون تغییر نکردن حسن حساب میشه اینکه کسی نیومده و ایرادی در یکیشون رو بگه حسن حساب میشه و شما هم اگه با هر قانونی مشکل داری باید بیای و با نقل قول و شماره تک تک مشخص کنی و روش بحث کنیم حتی به رای بزاریم . آیا شما به غیر از شیون و داد و هوار راجع به اینکه قوانین مشکل دارن کار دیگه ای هم کردید؟ اگه اینجا قانونی رو آوردید و بحث درست کردید و شناستون بسته شد اونوقت میتونید بگید اینجا به حرفا گوش نمیدن بله ما به حرف مفت گوش نمیدیم

6- شما فکر میکنید کسی که سه هفته وارد سایت شده و مدیر شده پسر خاله مدیری چیزی بوده؟ یا روزی 10 تا پی ام به من میزده و پاچه خواری میکرده؟ نخیر به این خاطر مدیر شده که توانایی این کار درش دیده شده و باید بگم این که چطور من به مدیر بودن یه نفر در سه هفته پی میبرم یک توانایی هست که من دارم نه شما البته اگه شما هم چشمتون رو باز کنید میتونید بفهمید چه کسی با سایت همکاری میکنه و چه کسی فقط شکایت و غرولند و ارد قند پهلو داره

به چو:
کمک مالی به این صورته که یه شماره حسابی به افرادی که میخوان داده میشه و پول واریز میکنن از 5 هزار تومن به بالا
در ضمن اگه خودشون بخوان شناسه ها شون هم در یک قسمت از سایت قرار میگیره

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۱۸ ۶:۵۷:۵۱

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۴

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
از خانه ريدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
دوستان و مدیران باحال
میگم در نظر سنجی یه چیزی بذارین با نام سیاهترین جادوگر
تا سیاهان عزیز بیشتر به فعالیت بپردازند

دوست عزيز؛ در پست شماره 482 به وضوح توسط ويكتور كرام به شما پاسخ داده شده، چرا با پاسخ‌هاي تكراري و بي مورد وقت مديران را مي‌گيريد؟
آبرفورث دامبلدور

ویرایش شده توسط ويكتور كرام در تاریخ ۱۳۸۴/۳/۱۷ ۱۱:۵۸:۵۴

تصویر کوچک شده
وزیر ارتش مقدس جادوی سیاه
there is no good and evil ... there is only power

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
سلام.من اون زماني كه اين بحث ها در اون انجمن بود من نبودم.چند روز پيش رفتم تمامه اون قسمتو خوندم و فهميدم كه چقدر وقتم هدر رفت.

اصلا قصد دخالت ندارم چون به نظرم پسته آبرفورث عزيز خيلي چيزها رو روشن كرد.

در تكميل اون صحبتي كه آبر فورث در مورده هدف سايت كرد من يه چيزه كوچولو اضافه كنم((البته ببخشيد ها)):

مثل اينكه شما سايت تفريحي رو بد متوجه شدين.يا اصلا تفريح رو بد فهميدين.((فكر كنم همينقدر بسه.اگه متوجه شدي كه شدي وگر نه ديگه...))

در ضمن تبريك ميگم بهت بخاطره اينكه خيلي جالب و زيركانه حق به جانب ميكني.مطمئنم اگر كسي اون پستهايه شما و دوستان رو نخونه((در اوت تاپيك))كاملا حق رو به شما ميده.شايدم گريش بگيره و به شما بگه:آخي.قربونت بشم.بنده خدا راست ميگه

ولي بلافاصله بعد از اينكه اونهارو بخونه از اينرو به اون رو ميشه.

در ضمن.وقتي كه 1 ماه به يك ماه مياي چطوري اصلا چيزي از سايت يادت هست؟فكر كنم اين چيزهارو حفظ كردي ميگي.نه؟

نميدونم اصلا شما به تاپيكي سر زدين؟اصالا فكر نميكنم بدونين اين سايت چي هست.به نظر مياد فقط يك بار اخراج يكي از كاربرهارو ديده باشين و برايه خودتون چنين نتيجه گيري كرده باشين كه فلانو فلانمو فلانن.

در آخر هم بگم كه در مورده جوابي كه به من داديد:
فكر نكنم خودتون به حرفي كه زدين ايمان داشته باشين.چون اين جواب بيشتر به لج بازي ميخوره.

نميدونم اونهايي كه طرفدار شما هستن از كي ميترسن و نمياين اينجا بگن.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.