هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی گیلدروی لاکهارت
پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
هرمیون وارد ستاد میشه و مستقیما به سمت دفتر گیلدی میره
گیلدی: اوه هرمیون عزیز , به کلبه ی حقیرانه یمن خوش آمدید( اوج تواضع گیلدی)
گیلدی رو به ساحره هایی که تو اتاقشن :زود.... زود همه برید بیرون ( مهمان نوازی زبان زد گیلدی)
گیلدی: بفرمایید بشینید
هرمیون: ممنونم گیلدی من اومدم اینجا که بهت بگم میخوام بهت رای بدم
گیلدی: قلب با این کارت دو خانه برای خود یکی در قلب من و یکی در بهشت برین میسازی( اوج فراخ دلی گیلدی)
هرمیون:اما یک شرط داره
گیلدی: بگذار حدس بزنم فکر
ت.ه.و.ع؟
هرمیون: درسته
گیلدی: ولی من که اونجا عضوم
هرمیون: موضوع عضو شدن نیست باید اگر وزیر شدی بریا آزادی جن ها تمام تلاشت رو بکنی
گیلدی: خوب این کار رو که من الان هم دارم میکنم
هرمیون: این طوری فایده نداره تو باید به تدریج جای جن ها و روبوجادو ها رو با هم عوض کنی
گیلدی: روبو جادو به جای جن؟
هرمیون: دقیقا و بدون که با این کارت یک خونه برای خودت در قلب جن ها ساختی

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۱:۴۳ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از اعماق شهر لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
اخبار جدید داغ داغ بشتابید
شکلات جدید
برتی بات مدیر شرکت تولید شکلات همه مزه ی برتی بات، طی سخنانی اعلام داشت:"در پی پیروزی سه تن از کاندیدا های انتخابات وزارت سحرو جادو در دور اول انتخابات،شرکت من دست به خلاقیت تازه ای زده و چهار طعم جدید به شکلات های خود اضافه کرده است."
وی افزود:"ما به منظور ایجاد مشارکت بیشتر در انتخابات، اقدام به برگزاری مسابقه ای کردیم. همان طور که حتما خودتان هم حدس زده اید نام سه طعم از چهار طعم جدید عبارتند از: طعم چوچانگ(باب طبع ساحره ها)؛ طعم گیلدی(باب طبع تفریح دوستان)؛و طعم امپراتور تاریکی(باب طبع طرفداران تاریکی). واما نام طعم چهارم فاش نخواهد شد."
این جادوگر سرمایه دار گفت:"من از تمام جادوگران چه سیاه و چه سفید تقاضا میکنم در مسابقه ای که برگزار کرده ایم شرکت نمایند. پاسخ هایتان را در مورد نام طعم چهارم از طریق پیام شخصی برای من ارسال کنید. ما به ده نفر اولی که جواب درست بدهند؛ بدون قرعه کشی یکسال استفاده ی رایگان از محصولات خود را خواهیم داد."
وی در ادامه در حمایت از گیلدی و چو چانگ گفت:" من از این دو کاندیدا ی عمل گرا حمایت می کنم."

جلد هفتم کتابهای هری پاتر:"هری پاتر و چهل دزد بغداد."

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
ببخشيد..براي رفع يه مشكلي اون پست قبلي رو پاك كردم......پست اين پست دوست عزيز تر از جان...شون پن..را فكر كنيد پست بعديه منه..باشه...؟

--------------------------
طي يكي از پارتي هاي سه شبانه روزه اي كه گيليدي براي جوانان طرح ديده بود تا باعث شود انرژي كاذب جوانان تخليه و با انرژي مثبت به سر كارهاي خود روند يك اتفاق خيلي جالب افتاد

هير پاتر...پسري كه زنده ماند(و از وب مستري به طرز جالبي كناره كشي كرد) بعد از اينكه توانست از زير مشت و كتك هاي نميد...دختري كه با پسري كه زنده ماند ازدواج كرده است....جان سالم به در ببرد و علت معتاد شدن را به دروغ گردن گيليدي پاك بياندازد...ديگر نتوانست دوري از پارتي هاي جذاب گيليدي را تحمل كند...ديگر طاقت نداشت و با هزار فريب و حيله در اين پارتي جهاني شركت كرد

از همه جالب تر شيوه هري پاتر براي فريب ملت بود... چون ملت شاهد انصراف او از وب مستري بودند*......
.خبر نگار كنجكاو ما...جان دولمايان....كه در پارتي در كنار يكي از ربات هاي نيمه خودكار نوع دوم به سر ميبرد...ناگهان متوجه ساحره مشكوكي شد...ساحره اي كه نظر جان را جلب كرده بود در بين چهار ساحره ديگر ( ) در حال احوال پرسي و آغوش گرفتن بودن(تازه به هم رسيده بودن..براي همين داشتن همديگر را از روي علاقه بقل ميگردن...گير ندين ديگه)....ناگهان چهره ساحره براي جان آشنا به نظر رسيد...سريع به عكاسي كريوي زنگ زد تا به دنيس كريوي (يكي از بهترين عكاسان قرن) بگويد كه بيايد اينجا...ولي....دنيس در مغازه نبود...چون ساعت 2 شب بود....به فكر افاد كه به ميابل** دنيس زنگ بزند....بالخره دنيس جواب داد.جان:سلام دنيس...كجايي؟
دنيس:سلام..تو پ1پارتيم
.از گوشي ميابل صداي همان موسقي مايمد كه در پارتي بود...ناگهان موتجه شد كه دنيس هم در گوشه باغ كنار درختي ايستاده است...جان دوان دوان به طرف او رفت...به او گفت:سلام دني....دوربينتو آوردي؟
دنيس:آره..آوردم..مگه ميشه كه پارتي برم و دوربين نبرم...
جان :پس بدو بيا بريم اونور

جان و دنيس دوان دوان به طرف ديگر باغ يعني همانجايي كه آن ساحره بود رفتند...در بين راه به چند تن از ساحره ها و جادوگران برخورد كردند...بالاخره رسيدند...
جان:خب..دني..اون ساحره هرو ميبيني؟
دنيس:آره..چيه؟چشاتو درويش كن....مگه خودت ......
جان:اه ..ساكت شو..ببين زود باش ازش عكس بگير...
دنيس:..نه..من از ناموس مردم عكس نميگيرم
جان دو تا سكه طلا بيرون مياورد
دنيس:..خب اينجا پارتيه ديگه نه؟اينجا مقرراتش فرق داره...راستي مشخص نيست كه اين ناموس كيه....
جان: آره..فرق داره...مقررات فرق داره
دنيس:يه لحظه صبر كن ميخوام قشنگ روش بشه به طرف ما...اها...3..2....1.با اجازه برادر و پدر طرف....چيك

عكس از زير دوربين مياد بيرون.....

تصویر کوچک شده

جان:ايول...چقدر نزديك گرفتي...ولي اشكال نداره..بيا اينم پولت....ببين دستت درد نكنه....اي...هري در درفت...هري در رفت...اه حيف شد..

بعد از پخش اين عكس و رسوايي هري پاتر...پسري كه تغيير قيافه داد تا در پارتي شركت كند....ما از نميد گزارشي گرفتيم كه جالب است بدانيد
گزارشگر:خب...دوشيزه نميد...نظر شما در مورد اين عكس چيست؟
نميد گريه كنان:اين هري من نيست...هري من ...هري من...

يكي از مقامات مسئول در بي جامه پارتي كه خواست اسمش فاش شود ولي ما نخواستيم گفت:او را بايد به پشت طاق نما پرتاب كرد كه با تغيير قيافه و اندام قصد فريب ما و ساحره ا را داشته است...

بعد از اينكه هري پاتر صداي چيك دوربين را كه با توجه به صداي بلند موسيقي سيستم او ا دون(بهترين گروه موسيقي جهان) شنيد پا به فرار گزاشت...

تنها نگهبانان آزكابان كه فقط 3 ديوانه ساز بودند*** وقتي خبر فرار هري پاتر را شنديند با صداي رعب انگيزي شروع به خنديدن كردند و باعث شدند كه تا 5 كيلومتري تمام گياهان و جانوران آبزي آن اطراف بميرند

--------------
* او وب مستر يكي از سايت هاي پر طرفداري بود كه مشنگهاي جادوگر شيفته درست كرده بودند...

** ميابل= موبايل جادوگرها كه آنتن دهي بهتري دارد

***وقتي ولدمورت بازگشت..همه نگهبانان آزكابان به سوي او رفتند..ولي اين سه نگهبان كه اندامي كوچكتر و نحيفتر داشتند و خنده رو بدوند از در گاه ولدمورت رانده شدند

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۶ ۱۲:۲۲:۱۴

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
موضوعی که باید مطرح شود( البته احتمالاً! ) این است که نصف اعضای این سایت مثل من عاشق و تقریباً معتاد بیجامه پارتی های گیلدی هستیم. به طوری که خود من ( مجبورم بگم) 24 ساعت جلوی در بیجامه پارتی های گیلدی تلپ هستم. البته فراموش نشود که بعضی شب ها هم در همان بیجامه پارتی ها می گیرم می خوابم.
برای همین می خواهم بگویم که این موضوع دیدن هری در بیجامه پارتی و... اصلاً خجالت آور نیست.
در ضمن برای پاره ای از توضیحات باید عرض کنم که بله بنده کمی هم به شغل شریف! اعتیاد اشتغال دارم.
کلاً برای اونایی که می خواستن بدونن توضیح دادم.

یه در ضمن دیگه: بیایید همه به برای آینده ای بهتر به گیلدی رای دهیم.

درود بر نوشیدنی آتشین و خون گلاسه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نميد دست هري رو ميكشه مياره تو: بيا تو ببينم اين بود؟
هري سرش رو به علامت تاييد تكون ميده
نميد : پس تو بودي ... گيليدي ...كه شوور منو بد بخت كردي معتادش كردي .. اين پارتي هاي بيجامه كار توه؟ اين تنفس ها كه جووناي ما رو بد بخت كرده ... ( نگاهش به كله اسموت گيليدي ميافته) اه قيافشو ببين كاملا تابلوه كه قاچاقچي هستي .... اصلا معلوم نيست اين همه ساحره چرا دور و ور انتري مثل تو رو گرفتن

گيليدي: ساحره عزيزم درست صحبت كن من خر هستم ولي انتر نيستم اين وصله ها به من نميچسبه... آآآي
اي طرفداران من بياييد ببينيد اين زن و شوهر با من چي كار دارن... من كه همش در راه تعالي شما بودم ... اين تهمت ها ... آه حالم بد شد...ساحره بعدي لطفا آها نفس :bigkiss:

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۹:۲۵ چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۴

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از اعماق شهر لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
گیلدی عکس کچلیت معرکه ست. آخر سلطونیه. راستش اگه این قضیه که برای شخص خاصی کار خاصی انجام نمیدی راست باشه، من شخصا میگم ایول. راستی یه نسخه از کتاب من جادوییتو دارم. بد نیست ولی به پای کتابای هری پاتر نمی رسه. گیلدی جون راستی چه خبر از سنت مانگو؟

جلد هفتم کتابهای هری پاتر:"هری پاتر و چهل دزد بغداد."

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
نقل قول:
ببخشید آقای لاکهارت میخواستم بدونم آیا شما به اعضا آزادی بیان بیشتر خواهید داد؟

بله... اصلا شاعر میگه: آزادی بیان و اندیشه.... بدون گیلدی نمیشه!

نقل قول:
راستی شما عکسی از کچلیتون نداری؟

تصویر کوچک شده

نقل قول:
در ضمن من عاشق کتاب های شما هستم میشه برام امضاشون کنی؟

به به... چه مرد مهربانی! بله... من همیشه روزهای پنج شنبه از ساعت 11 تا ساعت 18در دفتر باشگاه تفریحاتی وزارتخونه هستم و اونجا ملت میان و از من امضا و عکس و از اینجور چیزا میگیرن! شما هم اگه الان کتاب همراهتون نیست میتونید پنج شنبه مراجعه کنید!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۱ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۰۰ جمعه ۷ بهمن ۱۳۸۴
از زیر علامت شوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 87
آفلاین
من هیچ کدومو نمیبینم !!! یک سرور دیگرو تست کن
شایدم Share نشده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
ببخشید آقای لاکهارت میخواستم بدونم آیا شما به اعضا آزادی بیان بیشتر خواهید داد(بیشتر توضیح نمی دم که سوء تفاهم نشه!)؟
راستی شما عکسی از کچلیتون نداری؟.....در ضمن من عاشق کتاب های شما هستم میشه برام امضاشون کنی؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۰ سه شنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
گیلدروی لاکهارت در یک اقدام انتحاری، کچل کرد!!!

پروفسور گیلدروی لاکهارت، مرد همیشه حاضر در صحنه، صبح امروز پس از تحقق بخشیدن به ارتباطات نزدیک و مردمی با آرایشگر خصوصیش و شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات این شخص، از او درخواست کرد که موهایش را بتراشد!!!
گیلدروی لاکهارت در این رابطه گفت:
«من امروز، کچل کردم... و کله کچل هم زیاد بهم نمیاد! ولی از اینکه بالاخره با خودم کنار اومدم و این کارو کردم واقعا خوشحالم!!! من امروز کچل کردم و این لباس های ژنده و مندرس را پوشیدم که بگویم دوست ندارم مردم به خاطر قیافه و ظاهرم به من رای بدن، دوست دارم به خاطر طرز فکر و اهدافم به من رای بدن!!!»

=============================
در جهت رفع پاره ای از ابهامات: به هیچ وجه ساحره ها را بیشتر از جادوگران حمایت نخواهم کرد!

«شاید من در زندگی شخصی خود، به ساحره ها زیاد علاقه داشته باشم و در قالب زندگی شخصی به آن ها زیاد ارج بنهم، ولی این دلیل نمیشود که این مسائل را با وزارت نیز قاطی کنم و در دوران وزارت ساحره سالاری راه بیندازم و برای ساحره ها حقوق بیشتری در نظر بگیرم!!! ساحره ها حقوقی برابر جادوگران خواهند داشت و به هیچ وجه، از طرف وزرات سحر و جادوی آینده بیشتر حمایت نخواهند شد!!! کاری که برای ساحره ها خواهم کرد، این است که از پایمال شدن حقوقشان جلوگیری کنم، و البته از اینکه حقوق دیگران (چه جادوگران و چه موجودات جادویی و غیره... ) را پایمال کنند، نیز جلوگیری خواهم کرد!
در ضمن ززگی یک بیماری نیست که بخواهیم با آن مبارزه کنیم و از شیوع آن پیشگیری کنیم!!! زز، از بچگی زز به دنیا آمده و ززگی یکی خصلت های های فردی است!! ما نباید این افراد سرکوب کنیم و این کار نخواهیم کرد، چرا که تقصیر خود شخص نیست که یک زز به دنیا آمده...
زز قادر خواهد به زندگی شخصی خود، بدون هر گونه دخالتی از سوی وزارت سحر و جادوی آینده ادامه دهد و البته به هیچ وجه از آن ها بیشتر از افراد عادی حمایت نخواهد شد!»
===========================
در جهت رفع پاره ای از ابهامات: پیام به زاخاریاس اسمیت و هافل پاف!
من تنها قولی که نمیتونم بهتون بدم، مساوات در تعداد اعضا هست! در این مورد کاری از دست من ساخته نیست و اعضا به میل خودشون میتونن به هر گروهی که خواستن برن! بقیه موارد مشکلی ندارن!

==========================
گیلدروی لاکهارت و پاسخ به سوالات جوانان!!!

نقل قول:
میخواستم بدونم آیا در وزارتت مشاور داری؟

بله!!!

نقل قول:
همون مجمع تشخیص مصلحت نظام جادوگری کار مشاوره رو انجام میده؟

بله... اونا هم کمک میکنن!

نقل قول:
خودت به کی رای میدی؟!

به خودم!

نقل قول:
چقدر ساحره ها رو دوست داری؟(چندتا؟)

هوا تا!

نقل قول:
و اینکه به کسانی که کلشون اسموته و سیاه هستند چقدر علاقه داری؟

زیاد...

نقل قول:
و نظرت درباره ی اینکه خانه ی سبزی برای ساحره های فراری افتتاح کنیم چیه؟

بله... کاملا فکر خوبیه! یه خونه دیگه هم قرار بود براشون راه اندازی کنیم که فعلا دیواراشو کشیدیم... ولی مخالف زیاد داره!

نقل قول:
اگه شوما بشی وزیر واسه من (شخص من) چی کار می کنی؟

هوم... دوست عزیز، از انجام دادن کارهای شخصی برای افراد معذورم! کارهایی رو میکنم که اگه وزیز نبودم هم انجام میدادم!
======================
در پایان هم دوباره باید عرض کنم که در قلب من برای همه جا هست!!!و از کسانی که حمایتشون رو از من اعلام کردن واقعا متشکرم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.