هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

دامبلدور کجا مخفی شده بود؟
پیام زده شده در: ۷:۳۲ یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
میدونید که توی کتاب 5 دامبلدور پس از اینکه قضیه ارتش دامبلدور لو رفت و میخواستن دستگیرش کنن ظاهرا غیب شد. از طرف دیگه می دونیم که توی هاگوارتز و حومه امکان غیب شدن وجود نداره در نتیجه این سوال مطرح میشه که اولا دامبلدور در اون لحظه کجا رفت و ثانیا این همه مدت که نبود کجا بود؟
البته چون این قضیه توی کتاب 5 بوده شاید باید در فروم تالار اصلی نوشته میشد ولی چون موضوع مبهم هستش اینجا نوشتم چون به نظرم این مساله هم در جریانات آینده خیلی تاثیر داره.
اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که چیزی مثل تالار اسرار که سالازار اسلیترین درست کرده وجود داره البته نه به اون مخفی بلکه در این حد که دامبلدور میتونه توش بره و از دید بقیه پنهان بشه !

در واقع می خوام بگم که در اون مدتی که همه فکر می کردن دامبلدور فرار کرده تمام مدت در هاگوارتز بوده و همه بیرون از اونجا دنبالش میگشتن و نظر خود من اینه

مورد بسیار جالب در این مورد اینه که سر امتحان تاریخ جادو فکر میکنم بود که یه زنبور حواس هری رو پرت کرده بود و همونطور که می دونیم Dumbledore به معنی Bumblebee یعنی زنبور درشته و ممکنه دامبلدور جانور نما باشه !
مورد دیگه ای که برای حرفم دارم وقتیه که مک گونگال بعد از لو رفتن اد از دامبلدور میپرسه که کجا میخواد بره و دامبلدور جواب میده که من نمیرم که مخفی بشم. درست در فصل بعد می بینیم که امبریج نمیتونه وارد دفتر دامبلدور بشه پس آیا دامبلدور خودش توی دفتر و زیر دماغ آمبریج نبوده !!!

دومین مورد میتونه این باشه که یه مدتی در دفترش بوده و بعد رفته جای دیگه مثلا پیش برادرش (آبروفورث فکر کنم اسمش همچین چیزی بود) رفته ولی اینو رد کردم چون مطمئنا فاج و دارودستش صاف میرفتن سراغش
موردی که جالبه اینه که هرماینی وقتی گیر افتادن به آمبریج میگه: « ما سعی کردیم اونو توی پاتیل سوراخ کوچه دیاگون و کافه سه دسته جارو و یا حتی میخونه کله گراز پیدا کنیم » و آمبریج برمیگرده میگه :« دختره احمق وقتی همه وزارت دارن دنبالش میگردن اون نمیره توی میخونه بشینه» که اتفاقا ممکنه دقیقا همین باشه و میدونیم که برادر دامبلدور توی میخونه کله گراز کار میکنه

به این موارد بیشتر فکر کنید

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.