هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد ایگور کارکاروف
پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام

ببخشید که مزاحم میشم اما یه سوال داشتم.

نقل قول:
-الف دال و محفل مسوول و رئیس دارن و این دو رئیس مطمئن برنامه های خوبی برای گروه هاشون دارن و خب مسلما من نمیتونم برنامه ی خاصی برای محفل و الف دال داشته باشم.چون اصلن قصد و توانایی دخالت در این دو گروه رو ندارم ولی پیشنهاد هایی دارم که حتمن به روسای گروه ها اعلام خواهم کرد و همچنین با هماهنگ تر شدن باهاشون به فکر راه حل های بهتر برای هیجان انگیز تر شدن هستم.

میخواستم ببینم که منظورتون از برنامه و جذابیت و اینا چیه؟ میشه یه توضیح در موردشون بدید.

کلن نظرتون راجع به الف دال در وزارت چیه؟

از اینکه به الف دال و محفل احترام گذاشتید و مثل بقیه توهینی نکردید ممنونم.

ممنون
بای

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۳:۲۱ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پرسش و پاسخ (7) :

آبرفورث دامبلدور:

نقل قول:
وزارت میخواد بیاد و تمرکز رو از انجمن های دیگه بگیره و رو انجمن وزارت کلید کنه؟و اونوقت این یک روند مطلوب نام میگیره؟
ایگور وزارت از نظرت چه تعریفی داره؟منظورم وزیر سایت هست.

نه من این قصد رو ندارم رو ندارم که فعالیت بقیه انجمن ها رو کم کنم و همه فعالیت ها رو به وزارت بیارم.همونطور که گفتم قصد همکاری با بقیه انجمن ها رو دارم تا با کمک بقیه ناظر ها یه ایفای نقش فعال داشته باشیم ولی خب من به عنوان ناظر و مسوول انجمن وزارت وظیفه خودم میدونم که کارهایی برای فعال کردن این انجمن که به قول خودت مهم تر از بقیه انجمن هاست انجام بدم.حالا بقیه انجمن ها هم میتونن به صورت موازی با من این فعالیت ها رو انجام بدن و کل ایفای نقش تغییر به وجود بیاد.
و از طرفی به خاطر اینکه کار من به وزارت محدود نشه توضیحاتی در مورد ارتش وزارت و کاراگاهان دادم همینجا و گفتم که با استفاده از اونها میخوام رو کل ایفای نقش هم تاثیر گذار باشم.
ولی خب وزارت خونه به نظرم جاییه که سوژه زیاد داره و محدوده فعالیتش باز تر از بقیه انجمن هاست!

در مورد وزارت و وزیر باید بگم که اگر از نظر دسترسی ها بخوایم بررسی کنیم،وزیر اسم دیگه ی ناظر وزارت خونه هست ولی چون وزارت خونه پتانسیل بالایی داره وزیر میتونه با کمک از همین پتانسیل ها رو ایفای نقش هم تاثیر بذاره ولی خب یه سری محدودیت هایی داره وزیر که نمیتونه زیاد رو ایفای نقش مانور بده و بیشتر باید به وزارت خونه برسه ولی خب من تو سخنان کاندیداتوری دوم توضیح دادم که چجوری میخوام به کل ایفای نقش هم کمک کنم.

---------------------
آلبوس دامبلدور:

نقل قول:
1- خلاصه ی عرایض بالا: انگیزه! برای خودت اومدی؟ برای دوستات و یا همم؟!.. شعاری در کار نباشه لطفا!

خب اگر بخوای رو راست صحبت کنیم باید چند چیز رو روشن کنم اول.

1)اگر من برای کامل کردن کلکسیونم اومده باشم که به شدت باید احمق باشم.چون این کار اصن سودی برام نداره و خب کلکسیون جمع کردن تو این سایت چه سود و لذتی میتونه برام داشته باشه؟بنابراین برای اینکه سری نظارت هام کامل باشه نیومدم!

2)من سوپرمن هم نیستم که فقط به خاطر اعضا اومده باشم.حتما باید از یه کاری لذتی هم ببرم که واردش بشم و گرنه نه فرشته هستم،نه سوپر من و غیره که بخوام برای اعضا بیام و سختی بکشم و کمک کنم به سایت!

3)برای اعضا هم اومدم.چون به نظرم چند دوره هست وزارت اونجور که باید و شاید عالی نبوده.من میخوام یه وزارت عالی داشته باشم و تا حد خیلی زیادی یه وزارت موفق داشته باشم که اعضا هم از فعالیت لذت ببرن.در واقع چون زمانی که من عضو تازه وارد بودم وزیر هایی مثل دراکو مالفوی(قدیم،شهاب عزیز منظورم هست)یه محیط جذاب و خوب ایجاد کردن،من هم وظیفه خودم میدونم حالا که به اون درجه رسیدم همین کار رو برای اعضای تازه وارد فعلی انجام بدم.همچنین خیلی ها ازم خواستن که بیام و کاندید بشم و خب اینم خودش یه انگیزس که بدونی تعداد زیادی کاربر هست که احساس میکنن که بهت نیاز هست.اینم خودش یه انگیزه قوی بود برای اینکه کاندید بمونم!

در کل یه جمع آوری کلی که بخوام بکنم،به این نتیجه میرسیم که من هم برای خودم اومدم و هم برای اعضا و قصد دارم وزیر بشم تا هم خودم یه لذتی ببرم و هم وظیفه ای که بر دوشم هست رو انجام بدم.

نقل قول:
2- خلاصه عرایض بالا: منعطف خواهی بود؟ عادل؟ بی کینه و بی دشمنی؟

من هم قبول دارم که هیچوقت نمیشه همه رو راضی کرد و همیشه عده ای هستن که ناراضی باقی بمونن.اولن من هدفم اینه که تعداد این ناراضی ها رو کمترین حد ممکن بکنم و با اون تعداد کم هم خوب برخورد کنم.
ولی به هر حال من هم آدمم و خب وقتی با یه نفر دیگر بشم خب یه ذره کینه و خشونت هم تو خودم بر علیه ش احساس میکنم ولی سعی میکنم که این احساس رو نادیده بگیره و سعی کنم باهاش رفتار خوبی داشته باشم.
من تو این چند سالی که عضو سایت بودم با خیلی ها درگیر شدم ولی الان یه ماه هست که سعی میکنم با اونایی که امکانش هست روابط بهتری برقرار کنم.

در مورد عادل بودن من فک میکنم اول ترم زمستونی هاگوارتز،من با بادراد عزیز به شدت درگیر بودم(البته الان دیگه درگیری نیست و رابطه تقریبن خوبی با هم داریم) ولی تو هاگوارتز سعی کردم که عادل برخورد کنم.نمونش تو مسابقات هاگوارتز و یا برخورد هام باهاش هست که برای مثال اگر رولش قشنگ بود بهش امتیاز مثبت دادم و اول یا دومش کردم در حالی که اگر میخواستم از روی کینه ها برخورد کنم،میتونستم راحت چهارمش کنم که امتیازی هم نگیره ولی این کارو نکردم.بنابراین احساس میکنم که این رو تو همین ترم اثبات کرده باشم که از روی کینه با ملت برخورد نمیکنم.

اتفاقن من از افرادی که باهاشون درگیر هم بودم تو وزارتم استفاده خواهم کرد.مثلن اگر لیست 15 نفره کادرم(که 5 نفر ازش توش به عنوان نزدیک ترین ها انتخاب میشن)رو نگاه کرده باشی از خیلی ها که باهاشون درگیر بودم استفاده کردم.راه دور هم نریم،مثلن جیمز سیریوس که احتمالش زیاد هست به عنوان معاونم ازش استفاده کنم.

نقل قول:
3- به یاد دارم مقامی رو در دست گرفتید و بعد از مدتی مثل الان هوکی گفتید به شدت به خاطر فلان مورد انگیزم از دست رفت! بازم این مورد پیش میاد؟

والا آلبوس جان من یادم نمیاد مقام مهمی رو تو سایت گرفته باشم و به خاطر از بین رفتن انگیزه ازش کنار کشیده باشم ولی فکر کنم با دو ترم هاگوارتز که تا آخر مدیر موندم و با سختی هاش کنار اومدم ثابت کرده باشم چنین چیزی اصن پیش نیاد تا آخر 6 ماه وزارتم بمونم و فعالیت کنم.

فقط فک کنم شناسه آلبوس دامبلدور بود که استعفام چند دلیل داشت.یکی وقت کافی نداشتم و اگر ملت یادشون باشه بیش از دو ماه هم از سایت دور بودم.دوم اینکه یه مشکل شخصی خانوادگی برام پیش اومده بود که میخواستم به اون تمرکز پیدا کنم و روحیه م خراب بود.سوم هم اینکه به این نتیجه رسیدم نبودنم،بهتر از بودنم هست در این شرایطی که داشتم.

ممنون و موفق باشید!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
سلام.

از اونجایی که برای پرسش و پاسخ اومدم نه برای اعلام حمایت فرم پر نمی کنم و قبل از بیان مواضعم سخنی چند در باب بی طرفیم می گم.

همونطور که می دونید اکثر محفل در این انتخابات اعلام بی طرفی کردن چون وزارت رو والا خیری ازش ندیدیم. من چون طالب ایفای نقش اثرگذاری گروهم هستم و سعی در رسیدن به آمار 85 درصدی دارم، اینجا اومدم که نکاتی رو که به نظرمون دافعه ایجاد می کرد مطرح کنم. شاید روزی شعار باشد تا نباشدمون تغییر کرد!

دلیلی دیگری بر بی طرفی این حرفا اینه که متعاقبا یک کمی بعد از این به ستاد دوشیزه باود که به هممون علاقه مند هستن می رم.

حالا از اینجا یه راست می رم سر اصل مطلب.

خب آقای کارکاروف پرونده ی درخشانی در طی سالهای فعالیت توی این جامعه ی جادوگری برای خودت گردآوری کرده و پیدا کردن نکات منفی در عین حال که سخته به نظرم ناجوانمردیه که با بازتابهای نادرست بخوام سفیدی رو سیاه کنم یا بالعکس.

از همین جا شروع می کنم ایگور کارکاروفی که همونطور که پرونده ش رو می بینیم ناظر تمام (تقریبا) انجمنهای سایت جادوگران بوده. فقط مونده وزارت خونه.. شبهه ای برای من پیش اومده که دلم می خواد برطرفش کنی. داری کلکسیون جمع می کنی؟ و در نهایت به جایی رسیدی که خونه ی آخره و می خوای وزیر بشی. صرفا جهت تکمیل مجموعه ی درخشان افتخاراته؟

1- خلاصه ی عرایض بالا: انگیزه! برای خودت اومدی؟ برای دوستات و یا همم؟!.. شعاری در کار نباشه لطفا!

در وزارت و یا تعمیم یافته تر در نظارت هیچ وقت به طور مطلق کسی نیست که مورد تایید باشه. ممکنه این مخالفت ها عمیق باشه گاهی. طبیعتا خودت مواردی رو که من سراغ دارم یادت هست. چه نوع برخوردی می کنی با اون مخالفان؟ در مقابل این نقطه کسایی که سیاه رو سفید می کنن و از تمام کارهای ایگور کارکاروف حمایت می کنن شایدم گاهی خودشون اون مخالف رو پیش خودشون به محکمه میکشونن و در افکار خودشون می برن و می دوزن و یک نفر رو تحریم می کنن.

این رفتار گروه دوم باعث تحکیم وحدت با وزارت میشه و وزرات سواره "نظام آهنین" رو به کمک "بیرو" می فرسته؟!

برخورد ایگور کارکاروف با مخالفان سرسختش چطور خواهد بود.. با اعمال نفوذ و رفیق بازی مشکل درست می کنه براشون؟ فکر می کنی واقعا از ته دل در مورد شورا و عزل کردن وزیر و اینا صحبت کردی؟ من که فکر می کنم به موقعش آنقدر دلیل و پرونده از آسمون و زمین میاد که کارآمدی رو تایید کنه!

2- خلاصه عرایض بالا: منعطف خواهی بود؟ عادل؟ بی کینه و بی دشمنی؟

3- به یاد دارم مقامی رو در دست گرفتید و بعد از مدتی مثل الان هوکی گفتید به شدت به خاطر فلان مورد انگیزم از دست رفت! بازم این مورد پیش میاد؟

و در آخر خاطر نشان کنم حتی تو شطرنج سربازی که به آخر می رسه حتما وزیر نیست!

نکته برای خوانندگان تمامی مدارک و پرونده های این داستان در بایگانی مرکز تحقیقاتی عامل ناشناخته موجود است!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سابقه فعالیت های من در جادوگران:

سوال خوبی که لینی عزیز پرسید و من به طور کامل قصد جواب دادن بهش رو دارم.

----------------
من از 17 شهریور 83 عضو سایت شدم.شناسه اون موقع من آدریان پیوسی بود که البته به دلیل قوانین تغییر شناسه اون موقع،که با تغییر شناسه شناسه قبلی پاک میشد،اون شناسه ما پاک شد.

بعد از شناسه آدریان من با شناسه های زیر در سایت فعالیت داشتم.

آرماندو ديپت
آلبوس دامبلدور

و ایگور کارکاروف در حال حاضر!

عمده فعالیت من با شناسه کارکاروف هست و با این شناسه تجربه های زیادی در سایت کسب کردم.

----------------
هاگوارتز:

همچنین من در هاگوارتز تجربه های زیادی دارم.میتونم بگم که تقریبن تو تمام ترم های هاگوارتز(جز دو ترم)معلم بودم و در جریان کار ها بودم.

معلم سه دوره طلسم ها و افسونهای جادویی(ترم اول و سوم و چهارم)
معلم دو دوره درس تاریخ جادوگری(ترم دوم و ترم پنجم)
دانش آموز نمونه در ترم چهارم هاگوارتز
1 دوره قهرماني كوييديچ به همراه تيم كوييديچ گريفيندور!
مديريت هاگوارتز(ترم زمستاني(پنجم) و ترم زمستاني(هفتم) )

و در این ترم هم که به عنوان معلم دو درس در حال فعالیت هستم.

----------------
نظارت:

من سابقه زیادی در نظارت انجمن های جادوگران دارم.تقریبن 4 سال هست که ناظر هستم و انجمن های زیر رو نظارت کردم:

انجمنهای اسلیترین ،دیاگون، تالار اصلی، تالار اسرار،جادو و جادوگري،ایستگاه کینگزکراس،خانه ريدل ، هاگوارتز ، تاييد ايفاي نقش،محفل ققنوس،خانه گریمالد،کوییدیچ،هاگزمید و اتاق ضروریات .

توجه کنید که جز آزکابان و قلعه هاگوارتز که انجمن های تازه تاسیس هستن،بقیه انجمن های ایفای نقش رو نظارت کردم.

----------------
رنكها:
1-فعالترین عضو اسلیترین(مهر و آبان 86)
2-سه دوره معلم نمونه هاگوارتز(ترم اول و دوم و سوم)
3-بهترین نویسنده در بحث های هری پاتری(خرداد و تير 85 و آذر و دی 86)
4-يك دوره ناظر ماه( فروردین و اردیبهشت 86)
5-رنك جادوگر ماه ( مرداد و شهریور 86 )
6-اولين رنك بهترين مقاله ( مهر و آبان 86 )
7-بهترین نویسنده بخش هری پاتری سال سایت!85
8-جادوگر سال 86
9-دانش آموز نمونه(ترم چهارم)
10-بهترين ايده ( خرداد و تیر 86 )
11-بهترین ایده (خرداد و تیر 87)

----------------
مرگخوار:
1-مرگخوار نمونه با بیشترین امتیاز در رده بندی مرگخواران(زمان لرد بودن آناکین و لوسیوس).
2-مشاور لرد ولدمورت کبیر(زمان لوسیوس)!
3-دست راست لرد ولدمورت(از دوران بعد بووبو تا این لرد که یه مدت دست راستش بودم.)
----------------
محفل ققنوس:
1-رئيس محفل به همراه شناسه آلبوس دامبلدور
----------------
كوييديچ:
1-عضو تیم باشگاهی آجاس و کسب یک دوره قهرمانی و یک دوره سومی در لیگ کوییدیچ سایت.
2-عضو تيم پالمري دراگونز و یک دوره نایب قهرمانی !
3-داوری کوییدیچ فصل چهارم!
----------------
وزارت خانه:

حضور در تمام دوران وزیر ها!از شیکم(کینگزلی قدیم)تا هوکی و همیشه هم در وزارت فعال بودم و پست میزدم.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۱۰:۵۹:۴۷

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۲۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

سلام
متاسفانه،متاسفانه شاهد درگیری های به شدت غیر لازم هستیم در این دوره از انتسابات.
من با پایه و اساس این انتخابات،از اون تایید صلاحیتش بگیر تا الانش مخالفم.
ولی چند تا سوال از ایگور دارم.
وزارت میخواد بیاد و تمرکز رو از انجمن های دیگه بگیره و رو انجمن وزارت کلید کنه؟و اونوقت این یک روند مطلوب نام میگیره؟
ایگور وزارت از نظرت چه تعریفی داره؟منظورم وزیر سایت هست.

چون نمیخوام صحبت هام در قالب انتخابات باشه،در تایپیک دیگه ای مطرحشون میکنم.

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۰:۱۲ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پاسخ به ادعاهای کاندید ِ عزیز ، مری ف ر ی ز باود :

من تجربه مدیریت حرفه ای شما رو در هیچ جای این سایت ندیدم.چرا که انجمن لندن رو نمیشه با انجمن های وزارت یا هاگوارتز مقایسه کرد.اداره این دو انجمن به شدت سخت هست و به مدیریت قوی نیاز داره.حتی باید اعتراف بکنم که هاگوارتز خیلی سختتر از وزارت هست و اونجا واقعا باید با مهارت عمل کنی تا بتونی یه مدرسه خوب داشته باشی.

در این مورد من فکر کنم یه برتری نسبت بهت دارم.من دو ترم هاگوارتز رو اداره کردم و خودم رو به اعضا نشون دادم.نظر سنجی بعد هاگوارتز هم نشون داد که 90 درصد اعضا از هاگوارتز راضی هستن.

اگر هم بخوایم در مورد سابقه های مدیریتی و فعالیتی در این سایت صحبت کنیم من فکر میکنم که برتری زیادی نسبت بهت داشته باشم.چون همونطور که در لوگوی تبلیغاتیم هم هست،من سر بازی هستم که همه چیز رو تجربه کردم و تجربه بالایی دارم و حالا به خونه آخر رسیدم و میخوام وزیر بشم.

نقل قول:
1. من تاپیک فعال میکنم یعنی کسی که وزیر و ناظر انجمن میشه نباید تاپیکهای زیر نظرش رو فعال کنه ؟

2. من تاپیک قفل میکنم یعنی واقعاً قفل کردن تاپیکهایی که هیچ سودی نداره و کار سی ثانیه فشار دادن یک دکمه است برنامه 6 ماهه تبلیغاتیه ؟

3. من شورای وزارت تشکیل میدم یک برنامه عالی که از رز اول پیدایش تاپیک وزارت به وجود آمد ، فکر کنم گیلدی بود که از دو نفر دیگه در کنارش برای هماهنگی وزارت استفاده کرد . البته نتیجه هم گرفت اما واقعاً بعد شونصد سال ارائه چنین برنامه ای یعنی عادیاتی که بوده و هست .

4. برنامه هامو اعلام میکنم اصلاً فلسفه به وجود آمدن تاپیک اعلانات برای چی هست ؟ فکر کنم باید توش پست رول بزنیم ؟

و ....

1-من وقتی وزیر میشم در درجه اول ناظر انجمن وزارت هستم.برای انجمن وزارت باید طرح ها و برنامه هایی داشته باشم که انجمن زیر دستم فعال و منظم باشه.
فعال کردن تاپیک ها هنر میخواد و من فکر نمیکنم هر ناظری بتونه تاپیک های زیر نظرش رو فعال بکنه.همونطور که الان تو انجمن های سایت میبینیم فعالیت زیادی توسط ناظر برای فعال شدن تاپیک هاش انجام نمیگیره!(اکثر ناظر ها) و از طرفی هم تو اگر قوانین سایت رو با دقت بخونی متوجه میشی که فعال کردن انجمن وظیفه ناظر نیست و چون وظیفه نیست من ترجیح دادم که اعلام کنم این برنامه ها رو برای فعال کردن تاپیک ها دارم.

2-در مورد قفل کردن اگر با دقت برنامه منو میخوندی متوجه میشدی که قفل کردن تاپیک ها منظور من نبود.آرشیو کردن وزارت های قبلی کار آسونی نیست و نیاز به وقت و انرژی و تمرکز زیادی داره و البته به نفع وزارت هم هست.آرشیو معنیش این نیست که ما بیاییم تاپیک ها رو قفل کنیم و ادغام کنیم.برای آرشیو باید یه گزارش کامل بزنیم برای هر وزارت و بررسی های زیادی انجام بدیم که این گزارش کامل باشه و موندنی باشه چون میشه تاریخ وزارت خونه و چیز جالبی میشه کلن.
اینم فکر نکنم جز فعالیت های روتین وزیر باشه و هر کی وزیر بشه انجامش بده!

3-من یادم نمیاد گیلیدی چنین چیزی مطرح کرده باشه و چنین ماجرایی براش قرار داده باشه که اون شورا بتونن وزیر رو کنار بذار.اگر اینجوری بود بر علیه ش شورش نمیشد و همین شورا برکنارش میکرد.من اون موقع رو خوب یادم هست و یادم نمیاد چنین شورای با این قدرت ها بوده باشه و فعالیت کرده باشه چون گیلیدی یه مدت اصن فعالیتی نداشت ولی هیچ شورایی بهش اخطاری چیزی نداد.

و بر فرض هم که ایده گیلیدی بوده باشه(که نیست)آیا وزیر های قبلی انجام دادن و یا شما انجامش میدی که این حق رو به من نمیدی که من این رو جز برنامه هام اعلام کنم؟آیا این یه جور شجاعت و اعتماد به نفس و اطمینان به خودم نیست که چنین چیزی تشکیل میدم تا خودمو مورد بررسی قرار بده؟

4-من فکر میکنم این دیگه آخرش بود.کاملن از این تیکه پستت مشخص هست که قصد داری برنامه های من رو بیخود جلوه بدی.یه برداشتی از این برنامه من کردی که فکر کنم فقط خودت چنین برداشتی داشته باشی.

یه کار جدید که هیچ وقت انجام نشده و اعلام برنامه هفتگی وزیره که تو هر روز چه کاری انجام میده رو شما یه کار روتین برای وزیر دونستی؟کدوم وزیر انجام داده و آیا شما اگر وزیر بشی انجام میدیش؟(قبل از اینکه من بگمش)

------------------
نقل قول:
نه ، دوست عزیز من چیزی رو و یا شخص خاصی رو مورد خطاب قرار ندادم و نخواهم داد اما مواردی که توی این انتخابات دارم میبینم کمی برای خودم توجیه ناپذیره و اینکه دوستان دیگه هم از این موارد حمایت کنن این توجیه تاپذیری رو بیشتر میکنه ... درست نیست ؟

مری عزیز انکار نکن.شما مستقیم برنامه های من رو میخواستی چرت جلوه بدی برای اعضا و با برداشت ها و حرف های اشتباه اون ها رو هم به اشتباه بندازی!مطمئنی وقتی برنامه های من رو گفتی کسیو مورد خطاب قرار ندادی؟حتمن خیلی اتفاقی و بدون اینکه بدونی برنامه های کی هست مورد مسخره کردن قرارشون دادی؟

------------------
نقل قول:
منتهی فعلا خیلی کوتاه عنوان کنم ، دوست عزیزی که من شما رو شاید خیلی دوست داشته باشم و براتون احترام زیادی هم قائل هستم . شما که فکر میکنین وزیر هیچ نقشی نداره در ایی نقش چطوری میخواین به این ایفای نقش کمک کنین ؟ طرفدارای شما به چه امیدی منتظر تحولات ایفای نقشی هستند وقتی شما هیچ تاثیری برای وزارت قائل نیستین ؟

خب ماجرا این هست که طرفداران من از من انتظار ندارن که تو ایفای نقش تغییر خیلی بزرگی ایجاد کنم.من اول به همه گفتم که دسترسی های وزیر به انجمن وزارت خونه محدود هست و تو کل ایفای نقش عملن هیچ کارست و من تنها راهی که برای کمک به ایفای نقش دارم همکاری با بقیه ناظر ها و فعالیت هایی که برنامه هاشو تو صحبت های کاندیدایی (2)دادم و بهشون گفتم که جز این راه کار دیگه ای برای ایفای نقش در مقام وزیر نمیتونم بکنم.

بهتر نیست با اعضا صادقانه صحبت کنیم و از اعلام برنامه هایی که توانایی اجرا اون ها رو نداریم استفاده ای نکنیم؟ما که نمیخوایم اعضا رو گول بزنیم!

------------------
نقل قول:
اما یک مورد از برنامه های من :

1. . راهکارهایی برای نوشتن رول نه با فاصله و براساس مواردی که در گذشته وجود داشته و اصل ناسخ و منسوخ در مورد آنها رعایت نشده است .
بلکه بررسی رولهایی که دارای ارزش هستند و نقد بر آنها تا روشن شود که چرا چنی رولهایی مورد ارزش قرار میگیرند .

و نه نقد به معنای کوباندن ! بر شمردن نقطه ضعفها !

بلکه برشمردن نقاط عطف !

شما خیلی رو نقد کردن پست ها تو وزارتت مانور دادی و حتی اولین برنامتو من باب همین نقد مطرح کردی!

ولی آیا مشکل ایفای نقش ما سطح کیفیه رول هاست فقط؟آیا ما اصن فعالیتمون به اندازه ای هست که بعدن بریم سراغ کیفیت رول ها؟

من میگم ما باید اول به فکر فعالیت وزارت خونه و ایفای نقش باشیم و تا اونجا که توانایی داریم برای فعال شدن کار انجام بدیم و در درجه دوم به کیفیت پست ها اهمیت بدیم ولی گویا شما به کیفیت پست بیشتر از فعالیت اهمیت میدی!من هم همیشه کیفیت رو به کمیت ترجیح دادم ولی نه اینطوری که روزی 5 تا پست بخوره تو سایت که 3 تاش رول باشه و اونام خیلی فوق العاده باشن.من میخوام که 10 تا رول زده بشه و بعد رو کیفیت این ده تا کار کنیم.در واقع مثل این میمونه که ما برای پول خرج کردن برنامه بریزیم.فلان چیزو میخوام بخرم و اینا ولی پولش نباشه!نمیشه که خب،اول باید پولش باشه،بعد برنامه ریزی برای خرج کردنش باشه!

و اینکه اگر بخوایم مث خودتون بررسی کنیم،نقد کردن جز وظایف ناظر هست و برنامه ای برای شما محسوب نخواهد شد و اگر هم تغییر رویه پست منظورتون باشه،چه تضمینی هست که شما الان کاندید دیگر رو میکوبونید،زمان نقد افرادی که باهاشون رابطه خوبی ندارید رو نکوبونید؟

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
سلام:

مای نیم: لینی وارنر ( البت اگه زحمت بکشی این کنارو نگاه کنی هم میفهمی! )

یور نیم: ایگور کارکاروف

مای فرندز نیم: لونا لاوگود و ...

مای گروپ: ریون - محفل!

در ضمن اگه میشه لطفا در مورد افتخارات و سابقه تون در سایت و اینا یه توضیح کامل بدید ملت تو خماری نمونن!

تنکس

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسش و پاسخ (6):

اینیگو ایماگو:

نقل قول:
در مورد دفتر فرماندهی کارآگاهان و ارتش وزارت بگو واسمون ! کدوم شون رو فعال میکنی؟! هر دو رو؟! یا یکیشون رو؟! اینطور که معلومه تمایل به ارتش نشون میدی ! اصلا نیازی هست به کارآگاهان به نظرت؟! جذابیتی می بخشه به ایفای نقش وزارت با سوژه هاش؟! اصلا بگو شیوه فعالیت شون چطوری میشه؟! فقط توی تاپیک خودشون، در انجمن وزارت یا برگه ماموریت صادر می فرمایید واسه تاپیک های دیگه در انجمن های دیگه ایفای نقش ؟! کلا تحلیلش کن!

من ارتش وزارت رو میخوام فعال کنم چون فقط به بهونه ماموریت های ارتش میتونم یه کمکی به ایفای نقش و فعال کردنش داشته باشم.اینو برای هزارمین بار دارم میگم ولی چون نیاز هست که بگم،باز هم میگم که وزیر هیچ دخالتی نمیتونه تو انجمنی جز وزارت خانه داشته باشه.پس من باید دنبال راهی بگردم تا بتونم غیر مستقیم وارد عمل بشم و برنامه هام مبنی بر فعال کردن ایفای نقش رو اجرا کنم.

ارتش هم یه ارگان هست برای فعال کردن انجمن ها که اعضاش و خودم با ماموریت هایی که میریم تاپیک ها رو فعال میکنیم و یه انگیزه میدیم.

دفتر کارگاهان فرق داره ماجراش.اون یه گروهیه که تو وزارت ایفای نقش میکنه و تو تاپیکش سوژه های کاراگاهی نوشته میشه ولی چون این سوژه مقداری تکرار شده و قدیمی قصد دارم از این گروه برای فعال کردن تاپیک های وزارت خونه و در صورت امکان انجمن های دیگه استفاده کنم.یعنی یه گروهی میشه که به تاپیک های مختلف میره و توش رول میزنه و سوژه جدید و تزریق میکنه و صد البته خودم هم عضو این گروه هستم و فعالیت میکنم.

رئیس ارتش و کاراگاهان رو از اعضای خوب و با تجربه سایت انتخاب میکنم که بتونن این دو کار حساس و وظایفی که بهشون گفته میشه رو به خوبی انجام بدن و البته اگر بشه شاید یه صورت گردشی مدیریت بشه.یعنی یک ماه یه نفر،ماه دوم یکی دیگه از اعضاش!

(جواب سوال های طنزت:مگه خودت ناموس نیستی که مسائل ناموسی میپرسی؟)

----------------
گودریک گریفیندور:

نقل قول:
اول1- اين كه شما چطوري مي خوايد اين سوژه ها رو تزريق كنيد ؟
منظورم اينه كه آيا وزير و معاونانش خودشون وارد عمل مي شن يا از يه سري افراد وزارتخانه استفاده مي كنند؟

2- اين كه من چند وقت پيش (يعني خيلي وقت پيش) با شناسه قبلي ام يه پيشنهادي مبنا بر تيم رول نويسي و سو‍ژه سازي به بعضي ها مطرح كرده بودم كه مورد پسند شون واقع نشد .
اين تيم شامل يه سري از بچه ها مي شد و مي رفتن تو تاپيكها و داستان رو تا جايي پيش مي بردند كه تاپيك طرفدار پيدا كنه و يا اين كه با مشورت و همكاري يه سوژه ي زيبا تكرار مي كنم زيبا و قشنگ مي ساختن و ارائه مي دادن .

چون جواب هر دو سوالت با هم یه جواب داره،من جواب جفتش رو با هم میدم.

اتفاقن من همین ایده رو داشتم و میخواستم انجام بدم.دفتر کارگاهان رو برای همین موضوع میخوام فعال کنم.گروهی از اعضای خوب و فعال سایت دور هم جمع میشن و خود منم جز یکی از اعضای این گروه خواهم بود.
این گروه وظیفش اینه که تو سطح ایفای نقش فعالیت داشته باشه و به تاپیک های مختلف بره و سوژه تزریق کنه و چند تا رولم بزنه تا یه جونی بگیره و بعد به تاپیک های دیگه میرن.
البته چون اعضای این گروه 24 ساعته در اختیار وزارت نیستن،فعالیت ما هم زیاد نیست چون اصن فعالیت زیاد هم مضر هست تو این مساله.چرا که اگر فعالیت خیلی زیاد باشه یه دفعه یه عالمه تاپیک سوژه جدید خواهد داشت و اونقدر هم عضو نداریم که یه عالمه تاپیک رول بزنن.

بنابراین طی یه برنامه ریزی خوب،هفته ای 5 تا تاپیک یا کمتر به کمک کارگاهان فعال میشه.اینجوری به اعضای این گروه هم فشار نمیاد.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۶:۰۶ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
سلام

از اونجايي كه استرجس عزيز از بنري كه من تو امضام بود فرمودن استفاده نكنيد من اونو به اين شكل در آوردم .

تصویر کوچک شده

لينك بنر

در ضمن يه سوال اخوي ايگور

نقل قول:
همچنین من به شدت در سایت احساس میکنم که سوژه های خوبی در تاپیک ها نیست و ملت جذب نمیشن برای فعالیت.به نظر من باید به کمک ناظرین سعی کنیم سوژه های خوبی به تاپیک ها بدیم و تا اون انگیزه برای رول زدن پیدا بشه.

اول اين كه شما چطوري مي خوايد اين سوژه ها رو تزريق كنيد ؟
منظورم اينه كه آيا وزير و معاونانش خودشون وارد عمل مي شن يا از يه سري افراد وزارتخانه استفاده مي كنند؟

و دوم اين كه من چند وقت پيش (يعني خيلي وقت پيش) با شناسه قبلي ام يه پيشنهادي مبنا بر تيم رول نويسي و سو‍ژه سازي به بعضي ها مطرح كرده بودم كه مورد پسند شون واقع نشد .
اين تيم شامل يه سري لز بچه ها مي شد و مي رفتن تو تاپيكها و داستان رو تا جايي پيش مي بردند كه تاپيك طرفدار پيدا كنه و يا اين كه با مشورت و همكاري يه سوژه ي زيبا تكرار مي كنم زيبا و قشنگ مي ساختن و ارائه مي دادن .

آيا شما قصد انجام همچين كاري رو داريد؟

با تشكر

ویرایش شده توسط گودریک گریفيندور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۶ ۶:۱۳:۰۸

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نام:
باب. خوبه این بالا اسممونو نوشتنا :دی غیر از اونم 2 ساله با ما چت میکنی و آشنایی. هنوز اسممونو میپرسی؟ :دی در هر صورت ما به فرمان شماییم :دی بارتی بارتیموس کراوچ معروف به بارتی ارزشی :دی

گروه:
1. اسلیترین
2. مرگخواران
3. ایگورکارکاروفیون :دی

دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام):
گفتم که. مرگخواران :دی

اطلاعات اضافی:
من خیلی به گابریل علاقه داشتم و این ایگور به من کمک کرد. خیلی بچه ی خوبیه. بهش رأی بدین :دی تازه یه بارم با هم رفتیم میتینگ :دی ولی این و پرسی ویزلی یه ذره نامردی کردن. به جای اینکه یخ در بهشت بهمون بدن، بهمون آب زرشک دادن :دی البته من زرنگی کردم و سریع رفتم آب پرتقال گرفتم. زدم تو پوزشون :دی
ولی خب غیر از اینا خیلی ایگور بچه ی خوبیه... کلا آدم خوبیه. فقط مراقب خودتون باشین. اگه زیادی شلوغ کنین، این بچمون دلش نازکه. سریع میره استعفا میده

شعار:
ایگور کارکاروف!!! تنها رأی ما!!!

ایگور جان. ما پشتتیم :دی فقط بگو انتخابات کِیه! ما بیایم یه حالی به انتخابات بدیم :دی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.