هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

لیگ کوییدیچ ۱۳۹۸

برنامه بازی هاپاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۱۲:۰۱:۲۵
#1
سلام.
من رای منفی دادم چون همان طور که دیگران گفتند، دیگه جذابیت ایفای نقش از بین می ره و این ناراحت کننده است که این همه رول از بین بروند.
ممنون از زحماتتان


در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سو سو میزنند...فرزندان هلگا میدرخشند!


تصویر کوچک شده

Only Hufflepuff


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: امروز ۱۱:۲۳:۰۰
#2
با تشکر از لطف شما به من و آثار نداشتم
من تیکه ننداختم
بازم مچکرم!


مردم قضاوت میکنند چون آسان تر از کشف حقیقت است!
اما تو اگر اینگونه نبود،پس لایق زندگی کردن هستی. انسان های قضاوت گر فقط اسلحه کشتار قلب های ساده هستند!

شاهزاده غلط املاییپاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۱۱:۱۷:۳۰
#3
اینقدر راحت نزنید روی گزینه ی بله و از تاپیک بیاید بیرون...
نظرات بقیه رم بخونید، من خودم هنوز رای ندادم واسه همین نمیدونم از چه قراره درصد آرا.
ولی حیفه این همه تاریخچه نابود شه.
وقتی میری تاپیک قورباغه ی شکلاتی یا تاپیک موزه و تاپیکای مشابهو می بینی حسرت می خوری چرا اون موقع نبودی، چرا زودتر عضو نشدی.
با مهاجرت رسما کل این تاریخچه رو دو دستی میریزیم تو سطل زباله و تمام! حتی اگه یه لینک به اون تاپیک داشته باشی...

از نظر دیگه ام اگه مهاجرت کنیم اعضای تازه واردمون کم میشه، نصف اعضا دنبال فن فیکشن و چیزای مشابه وارد سایت میشن، که خب مشخصا تو سایت جدید نیستن دیگه.
فعالیت ایفا ام کم میشه کسی حوصله نداره از این سایت به اون سایت بره تا یه پست بزنه.


Keep your distance!

شناسه قبلی:اشلی ساندرز


پاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۱۱:۱۶:۳۶
#4
سلام!
اومدم تا یه نظر کوچیک بدم... از یه تازه وارد...!:)
.
خودم به شخصه از اینکه سایت میخواد تغییر کنه خوشحالم ولی، موضوع سر اینه که منه تازه وارد، میخوام نقدای بقیه رو بخونم... پست بقیه رو بخونم... نمیشه! اگه بخواد اینجوری بشه:
نقل قول:
این شیفت به سیستم جدید بدون ضرر هم نیست خب. اگه از نکات منفی بخوام شروع کنم اینه که هیچ کدوم از محتوای سایت فعلی به طور کامل قابل انتقال به سیستم جدید نیستن. هیچ کدوم از پست های انجمن ها و تاپیک ها، هیچ کدوم از محتوای بقیه بخش ها، مثلا خبرها یا عکس ها یا فایل ها. در مورد فایل ها و عکس های رسمی خاص میشه تدریجا بخشی از اونها رو منتقل کرد به صورتی دستی فقط. به طور کلی سایت فعلی یه پیشوند OLD میتونه بگیره و قابل فعالیت نخواهد بود در صورت مهاجرت و فقط قابل مشاهده هست برای مواردی مثل خوندن پست های قدیمی و غیره مثلا.

پس من کاملا با تغییر سایت مخالفم! خوبیایی هم که گفتین خیلی خوبه! لایک کردن متن بدون اینکه هی مجبور باشیم به اینو اون بگیم رول خوب بود این متنت خوب. کافیه لایک کنیم تا نظرمون رو بگیم... ولی خب همه چی میپره و من اینو نمیخوام. دوباره بالا آوردن سایت جادوگران... اونم تو صفه اول گوگل و اولین ریزالت درباره هری پاتر... سخته! الان چند ساله که این سایت این جوریه! پس اگه قراره همه چیزش بپره تا یه تغییر کوچولو بکنه... بهتر نکنه!:)

ممنون آقای حسن مصطفی بابت همه تلاشاتون برای سایت!


...It's me
!...I'm Judy Satan
!...I'll kill you for my dark lord
تصویر کوچک شده


پاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۱۰:۲۸:۱۱
#5
سلام به همه.
من اومدم که به عنوان یه عضو خیلی کوچیک جادوگران نظرمو بیان کنم.
خب راستیتش همون دیروز که نظرسنجی گذاشته شد، اولش خوشحال شدم و گفتم بالاخره قراره قالبو عوض کنیم و سایتو نو کنیم و اینا...
که یهو با این جمله مواجه شدم...

نقل قول:
این شیفت به سیستم جدید بدون ضرر هم نیست خب. اگه از نکات منفی بخوام شروع کنم اینه که هیچ کدوم از محتوای سایت فعلی به طور کامل قابل انتقال به سیستم جدید نیستن. هیچ کدوم از پست های انجمن ها و تاپیک ها، هیچ کدوم از محتوای بقیه بخش ها، مثلا خبرها یا عکس ها یا فایل ها. در مورد فایل ها و عکس های رسمی خاص میشه تدریجا بخشی از اونها رو منتقل کرد به صورتی دستی فقط. به طور کلی سایت فعلی یه پیشوند OLD میتونه بگیره و قابل فعالیت نخواهد بود در صورت مهاجرت و فقط قابل مشاهده هست برای مواردی مثل خوندن پست های قدیمی و غیره مثلا.


این اصلا خوب نیست، یعنی نسبت به مزایایی که در مقابل دریافت میشه.
مزایای قالب جدید همش قابلیت های کاملا فرعی و گرافیکیه... الان اگه یه نفر بره تو هاگزمید ولی قالب مشخصی نداشته باشه بهتره یا یکی بره هاگزمید و ببینه هیچ پست قدیمی توش باقی نمونده؟

واقعا ارزش نداره بخاطر این چیزا سایتو از اول دوباره بسازیم...
اعضای جدیدی که میان دیگه نمیتونن پستای لرد رو بخونن، پستای جیمزتدیا و ویولت رو نمیبینن و پستای دوئل رودولف رو از دست میدن. نمیتونن تاریخ سایت رو ببینن که چقدر قدیم پست خورده، یا کی برای اولین بار فلان تاپیکو ساخته و...

ولی با توجه به همه ی این ها از همه مدیران و مخصوصا حسن مصطفی تشکر میکنم واسه اینکه وقت میذارن... قطعا برای شما هم جا به جایی کار خیلی سختی خواهد بود... چون کار اصلیش با شماست.

ولی به هرحال... من هم شدیدا مخالف این جا به جایی هستم. از اعضایی که میخوان رای بدن (مخصوصا اعضای جدید) هم میخوام اول پست رودولف رو بخونن و بعد تصمیمشون رو بگیرن... خیلی خوب توضیح داده در مورد این جابجایی.


Only Raven
گفتن نداره ولی اربابمون!
پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: امروز ۶:۱۳:۵۰
#6
نجینی و تام
گوشی رو rotate کنید در حالت های افقی و عمودی تست کنید. با لپتاپ هم از گوشه های مرورگر رو ریسایز کنید و با سایزش بازی کنید ببینید تغییری به وجود میاد و عکسه برمیگرده سر جاش یا نه. ایده ای ندارم حقیقتا. مواجه نشدم با چنین چیزی. ممکنه چیزای جدیدی اضافه شدن به سایت باعث چنین حالتی شده باشن. باید بررسی بشه بیشتر.

ماتیلدا
شما هم گوشی رو rotate کنید ببینید تغییری ایجاد میشه یا نه. ممکنه سایتو هم با https لود کرده باشین. همیشه با http آدرس باید شروع بشه فعلا. ظاهر عکستون یه لودینگ ناقص رو نشون میده. نمیدونم علتش چیه.

رکسان
مشکل قدیمی و بدون راه حل تا به حال. اغلب از نت کاربره و گاهی از خود سایت. گاهی به خاطر ف.ی.ل.ت.ر شکن هم هست. فکر کنم همه اعضا در دوره ای با چنین مشکلاتی مواجه بودن. متاسفم که کار خاصی بر نمیاد در حال حاضر برای کمک و حلش.

اسنیپ
جوابی به تیکه و کنایه ندارم. اگه اختیارشو داشتم کلا خودت و آثارت رو پاک میکردم از این سایت.


ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۶:۳۹:۳۱

...


پاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۵:۳۱:۱۴
#7
اول از همه ممنون از مدیرا که نظرات اعضا براشون انقدر اهمیت داره و به فکر راحتی کاربران.

حقیقت محضی که توی این نظر سنجی وجود داره اینه که من به شخصه واقعا حق شرکت توی این نظرسنجی رو ندارم.
تاریخ مربوط به فعالیت من برای این سایت انقدر کوتاهه که نمیتونم اصلا خودمو توی خاطرات اعضای قدیمی این سایت سهیم بدونم.

اما یه موضوع کاملا مشخصه... افرادی هستن توی این سایت که عمرشونو گذاشتن، با تک تک لحظاتش زندگی کردن، روی تک تک هزاران پستشون فکر کردن، ایده دادن و تمام تلاششونو کردن بخاطر جادوگران و اعضاش، تا الانم سایت بخاطر همین افراد باقی مونده و خواهد موند.

هممون می دونیم که منظورم دقیقا چه کسانی هستن و چقدر هر روز انرژی میذارن برای تازه واردا و خیلیای دیگه. وظیفه امثال من اینه که اگر قرار شده توی این نظرسنجی سهیم بشیم بخاطر لطف مدیرا، همون نظری رو بدیم که اعضایی مثل لرد میدن.
قطعا همونطور که سالها صلاح سایت رو دونستن از این به بعدم می دونن.

اصلا منکر مشکلات فنی سایت نیستم. منکر سختی هایی که مدیرا میکشن و ما کاربرا فقط میایم و هر دفعه مشکلات فنی رو براشون بار ها و بار ها مطرح می کنیم و با حوصله بهمون جواب میدن نیستم.
اما وقتی بحث تصمیم گیری باشه افرادی باید درباره این موضوع تصمیم بگیرند که برای این سایت از عمرشون مایه گذاشتن و صادقانه تلاش کردن.

من فقط به عنوان یه تازه وارد امیدوارم که بشه تغییرات خوبی که سایتو از اشکالات فنی متعددش تا حدودی خلاص کنه با حفظ گذشته ش اجرا بشه و اصلا نیازی به مهاجرت نباشه.
حتی اگر اجرا نشه هم من وظیفه دارم با تمام مشکلات مثل خیلیای دیگه توی همین جادوگران بمونم و تلاش کنم.


,I am mother of darkness, mother of most powerful wizard at all times
I am mother of the immortal Dark Lord

.Death Eaters: My children and my great familyپاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۵:۰۱:۲۶
#8
اینم یادم رفت اضافه کنم یه برنامه نویسی میشناسم از برزیل. قبلا خیلی با این سیستم فعلی کار میکرد روی سایت های مختلف برای به روز نگه داشتنشون ولی چند سالیه ول کرده و رفته سمت سیستم های دیگه. ایشون مدتی داشتن یه پلاگین توسعه میدادن جهت مهاجرت بین سیستم ها. ولی نصفه نیمه رها کردن چند ماهیه. مشخص نیست تا چه حد پست ها رو میتونه منتقل کنه. باگ داره. ولی باهاش چند جا مکاتبه کردم و پیغام فرستادم. شاید ترغیب بشه برگرده و تکمیل کنه کار ناتمامش رو که ما بتونیم منتقل کنیم پست ها و یوزر و بعضی چیزای دیگه رو به سیستم جدید. میدونم سرش شلوغه و پروژه های مختلفی داره اما احتمال داره بتونیم با پیشنهاداتی ازش بخوایم کمک و راهنمایی کنه برای این مساله. بهرحال در صورت انتقال تاپیک ها و پست هاشون، تصور میکنم همچنان چالش هایی وجود داره در لینک کردن اونها به شناسه های منتقل شده و همینطور توزیع اون تاپیک ها بین انجمن ها. احتمالا اگه تاپیک ها منتقل هم بشن به صورت عمومی خواهد بود و باید وقت گذاشته بشه با بررسی دقیق این هزار و خورده ای تاپیک منتقل بشن به انجمن درستشون.

...


پاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۴:۳۶:۵۵
#9
به شخصه به عنوان فردی که همیشه از تغییرات مثبت حمایت کرده باید بگم که سیستم قدیمی این سایت پوسیده شده، قبول. باید جایگزین بشه، کاملاً قبول. ولی با عجله برای تایید اولین گزینه ممکن نریم به نظرم. این سایت بالای پونزده سال قدمت داره، یکم با حوصله تر دنبال گزینه جایگزین باشیم شاید بتونیم حداقل تاریخچه پست‌ها رو با خودمون منتقل کنیم. در نهایت اگه نشد، این گزینه پیشنهادی همیشه وجود داره، حداقل خیالمون راحت تره که هر چی ممکن بود رو جست و جو کردیم و راه حل دیگه‌ای نداشت. در نتیجه با کمال واقف بودن به ایرادات کنونی سایت، متاسفانه باید به این تصمیم رادیکال تعویض سایت نه بگم. ممنون از زحمات همه برای بهتر بودن این سایت


تصویر کوچک شده


تصویر کوچک شده


تصویر کوچک شده


پاسخ به: مهاجرت: نسخه جدید سایت جادوگران
پیام زده شده در: امروز ۴:۱۸:۴۹
#10
خب سلام به همه اعضای جادوگران از تیم مدیران تا تازه وارد ها!
به شخصه الان یک ساله تو سایتم و هیچ به خودم حق نمیدم که بخوام تصمیم درباره دفن کردن شناسه ها و کاربرو رول های قدیمی بگیرم.
سایت دمنتور مثالی برای این تدفینه!
مدتی پیش کاربرای اینستا گرام درخواست دادن که فعالیت های از دست رفته دمنتور رو سایت خودمون بر عهده بگیره!
خیلی ها عاشق سایتن ولی بقول حسن بخاطر کم حوصلگی و دردسر های عضویت بیخیالش میشن!
اما این وسط یچیزی هست!
سایت بری من که کاربرم با این دردسر ها لذت بخشه البته که نظر شخصیمه.
در طول این یک سال فقط دوبار با کامپیوتر اومدم و الباقی با گوشی اومدم که همون دوبار کافی بود بفهمم چه کمبودای توی گوشی هست و از چه چیز های زیادی نمیتونم استفاده کنم!
اما باز هم سایت اینطوری لذت بخشه.
هنوز چیزای زیادی توی سایت هست که هر روز بیشتر کشف میکنم.
حالا تصور کنید نقل مکان کنیم و بریم یه سایت ترگل ورگل جدید.
یه کاربر جدید میاد و با یه سایت بی هویت رو به رو میشه که چیزی برای کشف نداره و همچیش روعه
منظور از بی هویت رو بد نگیرید
در واقع مثلا همین کوییدیچ!
چطور کوییدیچ بازی کنیم وقتی ازش هیچ تاریخی نداریم؟
الان سایت شبیه یک کشوره با تاریخ کهن به قدمت تعداد پست هایی که توش زده شده
اما تا سایت جدید بخواد به پای اینجا برسه بازم کهنه شده و پر از دسترسی های کمو...
همیشه همینطوره

حالا مزایای سایت جدید چیه؟
یه هیجان یه شروع یه زندگیه دوباره
یه تاپیک هس درست اسمش یادم نمیاد ،در باره پایان جادوگرانو...
این انتقال اون تاپیکو بی معنی میکنه
راحتی میاره برای مدیرا و کاربرای قدیمی آسی از دردسر ها


خلاصه که من به هیچ وجه همین سایت که یهو کلا قهوه ای رنگ میشه و متناشم سیاه میشه و هیچی معلوم نیس
یا مثلا فونتش بهم میریزه یا هر اتفاق ناخوشایندی توش میفته رو با یه سایت دیگه عوض نمیکنم!
شناسه منه سوروس اسنیپ با رول های درب داغونم مفهوم پیدا میکنه
وقتی یکی میاد تو سایت رول های سوروس oldرو میخونه میتونه منو یه شناسه منحصر به فرد ببینه
اینجا درست شبیه کتاب آموزشیه
برای زندگی
برای نوشتن
برای پردازش قدرت قلم ذهن ها
اینجا دنیای هری پاتر نیست
دنیای رول های ماست
جی کی رولینگ رو ببینید برای نوشته هاش چه ارزشی قائله که همه مارو کشونده اینجا!

ما چرا انقد راحت از این همه رول بگذریم؟

من رفتم یخورده فکر کردم بازم یچیزای یادم افتاد که نمیشه نگم اومده تو ویرایش بگم

خب اگه نشه تاریخچمونو داشته باشیم پس بخش بزرگ موزه که عضویه که زیاد به چشم میاد تو سایت، چه معنی میده؟
ما توی موزه مینویسیم که آینده ها بدونن چی گذشته به سایت!
حالا ما میخوایم رهاش کنیم؟
بیایید خودمونو گول نزنیم
این سایت نیست که مهاجرت میکنه. این ماییم که سایت رو رها میکنیم و یکیو با اسم سایت جایگزینش میکنیم و خودمونو گول میزنیم که این همون سایت خودمونه فقط فلان شده

با کمال احترام به اندیشه مدیران جهت اسایش ما که فقط از روی عشق دارن این کارو میکنن باید بگم
من به شدت مخالفم!


ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۴:۲۳:۲۷
ویرایش شده توسط سوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۴ ۴:۴۶:۳۲

مردم قضاوت میکنند چون آسان تر از کشف حقیقت است!
اما تو اگر اینگونه نبود،پس لایق زندگی کردن هستی. انسان های قضاوت گر فقط اسلحه کشتار قلب های ساده هستند!

شاهزاده غلط املاییهرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است | ۱۳۹۸-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.